Hajdú Tagszövetség, S07 Hosszúpályi
Első adat felvétele: 1899.12.30 00:00:00
Az adatok utolsó módosítása: 2014.10.07 19:10:32
A lista kiadásának időpontja: 2014.10.09 07:39:04
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 1900.01.29 00:00:00
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 05 verseny 

Feleresztés helye: Gyor
Feleresztés ideje: 2014.10.04 11:00
Időjárás         : Változóan felhős, gyenge délkeleti szél
Kisérő           : Lengyel Kornél
Központi táv     : 291000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              7    7    62   12   1008,26    699,39
S04 Hajdúszoboszló      8   11   141   28   1015,40    835,75
S07 Hosszúpályi         8    9   153   31   1032,91    717,72
S08 Berettyóújfalu      3    5    76   15   1026,66    805,84
S12 Nádudvar            5    5    59   12    998,93    764,68
Hajdú 1.               31   37   491   98   1032,91    774,77
S01 Debrecen            1    1    14    3    796,26    712,93
S05 Debrecen            2    2    40    8   1054,81    813,86
S06 Debrecen            7    8   133   27   1045,54    751,20
S09 Hajdúböszörmény     7    8    91   18    944,05    687,05
S10 Debrecen            6    8   107   21   1052,64    774,61
Hajdú 2.               23   27   385   77   1054,81    755,41
Tagszövetségben        54   64   876  175   1054,81    767,57

S07 egyesületi díjlista
   1. Bodi József                    1.cs. HU 14-PM-10290      1032,91 m/p
   2. Varga Zoltán                   1.cs. HU 14-10-96419      1005,76 m/p
   3. Szálkai Szabolcs               1.cs. HU 14-10-96238      1001,93 m/p
   4. Bodi József                    1.cs. HU 14-0-745004       977,09 m/p
   5. Török Zoltán                   1.cs. HU 14-10-96198       966,34 m/p
   6. Török Zoltán                   1.cs. HU 14-10-96343       966,14 m/p
   7. Török Zoltán                   1.cs. HU 14-10-96339       965,94 m/p
   8. Szálkai Szabolcs               1.cs. HU 14-10-96240       940,17 m/p
   9. Arnódi Béla                    1.cs. HU 14-10-95839       880,90 m/p
  10. Bodi József                    1.cs. HU 14-0-745015       876,85 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Arnódi Béla                     1.cs. Dt: 307817 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  63,19p    R:  16.   3h  41,60p    T:  27.   3h  42,39p
   HU 14-10-95839      04 16:49:26   880,90 m/p   9  18,48   46  16,49   77  16,77
   HU 14-10-95852      04 17:19:13   811,72 m/p  14  16,80   72  13,80  127  13,88
   HU 14-10-95831      04 17:34:50   779,61 m/p  18  15,46   96  11,31  164  11,74
   HU 14-10-95859      04 17:52:03   747,04 m/p  27  12,45    0   0,00    0   0,00

Balogh Lajos                    1.cs. Dt: 307092 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  30,56p    R:  19.   1h  15,75p    T:  36.   1h  16,12p
   HU 14-10-96022      04 16:55:48   863,10 m/p  13  17,12   53  15,75   88  16,12
   HU 14-10-96011      04 17:46:54   754,71 m/p  24  13,44    0   0,00    0   0,00
   HU 14-10-96003      04 18:08:09   717,25 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 14-10-96023      04 18:32:02   679,36 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Bodi József                     1.cs. Dt: 307687 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  73,56p    R:  12.   3h  56,20p    T:  22.   3h  56,64p
   HU 14-PM-10290      04 15:57:53  1032,91 m/p   1  21,15    1  21,15    5  20,92
   HU 14-0-745004      04 16:14:54   977,09 m/p   4  20,15   24  18,77   36  19,13
   HU 14-0-745015      04 16:50:54   876,85 m/p  10  18,14   48  16,28   80  16,59
   HU 14-0-26606       04 17:42:01   765,36 m/p  22  14,12    0   0,00    0   0,00
   HU 14-0-745047      04 18:33:13   678,90 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Kovács Tamás                    1.cs. Dt: 311072 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  12,18p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 14-D-747025      04 18:03:27   734,61 m/p  28  12,18    0   0,00    0   0,00

Rácz Barna                      1.cs. Dt: 306094 Kg:  14 Ók:  70 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  27,50p    R:  22.   1h  12,63p    T:  39.   1h  13,09p
   HU 14-10-96288      04 17:22:15   799,48 m/p  17  15,76   83  12,63  140  13,09
   HU 14-10-96290      04 18:00:30   726,84 m/p  29  11,74    0   0,00    0   0,00
   HU 14-10-96256      04 18:29:47   679,56 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 14-10-96279      04 18:29:50   679,49 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Szálkai Szabolcs                1.cs. Dt: 307560 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  68,20p    R:  14.   3h  53,82p    T:  24.   3h  54,67p
   HU 14-10-96238      04 16:06:58  1001,93 m/p   3  20,48   10  20,22   20  20,05
   HU 14-10-96240      04 16:27:08   940,17 m/p   8  18,81   35  17,63   50  18,32
   HU 14-10-96249      04 16:54:43   867,06 m/p  12  17,47   51  15,97   85  16,30
   HU 14-10-96207      04 18:05:07   723,47 m/p  30  11,44    0   0,00    0   0,00
   HU 14-10-96211      04 18:27:21   687,52 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 14-10-96223      04 18:27:21   687,52 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Török Zoltán                    0.cs. Dt: 312398 Kg:  14 Ók:  45 Kp:   0
   HU 14-10-96187      04 17:44:22   771,79 m/p  20  14,88    0   0,00  171  11,43
   HU 14-10-96351      04 17:56:21   749,60 m/p  26  12,87    0   0,00    0   0,00

Török Zoltán                    1.cs. Dt: 312398 Kg:  20 Ók:  45 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  87,82p    R:  13.   3h  55,04p    T:  17.   4h  68,31p
   HU 14-10-96198      04 16:22:54   966,34 m/p   5  19,91   28  18,45   40  19,00
   HU 14-10-96343      04 16:22:58   966,14 m/p   6  19,57   29  18,35   41  18,94
   HU 14-10-96339      04 16:23:02   965,94 m/p   7  19,24   30  18,24   42  18,88
   HU 14-10-96177      04 17:44:22   771,79 m/p  19  15,22    0   0,00  170  11,49
   HU 14-10-96303      04 17:50:57   759,44 m/p  23  13,88    0   0,00    0   0,00
   HU 14-10-96305      04 17:55:51   750,50 m/p  25  13,21    0   0,00    0   0,00
   HU 14-10-96327      04 18:16:41   714,72 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Varga Zoltán                    1.cs. Dt: 295643 Kg:  20 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  84,46p    R:  11.   4h  61,69p    T:  15.   5h  73,44p
   HU 14-10-96419      04 15:53:56  1005,76 m/p   2  20,58    8  20,19   18  19,93
   HU 14-10-96420      04 16:37:09   876,84 m/p  11  17,56   49  15,94   81  16,29
   HU 14-D-745107      04 17:08:01   803,30 m/p  16  15,89   80  12,73  137  13,06
   HU 14-10-96410      04 17:08:01   803,30 m/p  15  16,22   79  12,83  136  13,12
   HU 14-10-96424      04 17:23:16   771,34 m/p  21  14,21    0   0,00  172  11,04
   HU 14-D-745114      04 17:51:54   717,72 m/p  31  10,86    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-745116      04 18:09:37   688,13 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-745111      04 18:19:02   673,37 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-745123      04 18:43:04   638,42 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-14- D-748642     1054,81 m/p
   2. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-14- D-745814     1052,64 m/p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-14- D-745835     1052,33 m/p
   4. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 14-0-746571      1045,54 m/p
   5. Bodi József                    1.cs. S07 HU 14-PM-10290      1032,91 m/p
   6. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-14- 10-96759     1026,66 m/p
   7. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-14- D-748709     1026,10 m/p
   8. Gonda János                    1.cs. S10 HU-14- 10-98691     1023,81 m/p
   9. Oláh - Budai                   1.cs. S06 HU 14-10-95048      1020,28 m/p
  10. Gyorfi Imre                    1.cs. S06 HU 14-0-1426579     1018,74 m/p
  11. Karap Antal                    1.cs. S10 HU 14-D-748883      1018,44 m/p
  12. Dóró Imre                      1.cs. S04 HU-14- D-747292     1015,40 m/p
  13. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-14- 10-93763     1012,55 m/p
  14. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 14-0-26590       1010,57 m/p
  15. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-14-10-97-118     1009,72 m/p
  16. Faragó József                  1.cs. R30 HU 14  10-91927     1008,26 m/p
  17. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-14-  O-34942     1007,04 m/p
  18. Varga Zoltán                   1.cs. S07 HU 14-10-96419      1005,76 m/p
  19. Faragó József                  1.cs. R30 HU 14  10-91908     1004,20 m/p
  20. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07 HU 14-10-96238      1001,93 m/p
  21. Móré - Erdős                   1.cs. S04 HU 14-OL -26466     1001,22 m/p
  22. Nagy Róbert                    1.cs. S04 HU 14-D-747918       999,96 m/p
  23. Böszörményi Lajos              1.cs. S12 HU 14-10-99023       998,93 m/p
  24. Sós János                      1.cs. S04 HU 14-10-95355       998,37 m/p
  25. Iván László                    1.cs. S06 HU 14-0-745302       997,36 m/p
  26. Rácz Gyula                     1.cs. S08 HU-14- 10-97297      997,34 m/p
  27. Faragó József                  1.cs. R30 HU 14  10-91925      996,88 m/p
  28. Faragó József                  1.cs. R30 HU 14  10-91922      996,62 m/p
  29. Kállai István                  1.cs. S04 HU-14- D-747960      993,82 m/p
  30. Hajzer Csaba                   0.cs. S08 HU-14- D-746628      989,73 m/p
  31. Hajzer Csaba                   0.cs. S08 HU-14-10-97-139      989,34 m/p
  32. Kállai István                  1.cs. S04 HU-14- 10-93900      988,49 m/p
  33. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-14- D-745384      987,64 m/p
  34. Rácz Gyula                     1.cs. S08 HU-14- 10-97282      982,52 m/p
  35. Gyorfi Imre                    1.cs. S06 HU 14-10-95586       979,07 m/p
  36. Bodi József                    1.cs. S07 HU 14-0-745004       977,09 m/p
  37. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-14- 10-96745      973,68 m/p
  38. Hajzer Csaba                   0.cs. S08 HU-14-10-97-110      973,60 m/p
  39. Kállai István                  1.cs. S04 HU-14- 10-93816      968,65 m/p
  40. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 14-10-96198       966,34 m/p
  41. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 14-10-96343       966,14 m/p
  42. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 14-10-96339       965,94 m/p
  43. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-14- 10-96728      956,65 m/p
  44. Kállai István                  1.cs. S04 HU-14- D-747951      956,25 m/p
  45. Kalmár & Tóth                  0.cs. S10 HU-14- D-745751      956,18 m/p
  46. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 14-0-26589        953,31 m/p
  47. Nyikos Viktor                  1.cs. S12 HU 14-10-99157       944,53 m/p
  48. Balogh Zoltán                  1.cs. S09 HU 14-10-97375       944,05 m/p
  49. Dóró Imre                      1.cs. S04 HU-14- 10-93712      940,79 m/p
  50. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07 HU 14-10-96240       940,17 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    5 h.   92,83 p
   2. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   90,55 p
   3. Kállai István                  1.cs. S04    5 h.   89,14 p
   4. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.   88,21 p
   5. Faragó József                  1.cs. R30    5 h.   87,79 p
   6. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    5 h.   86,17 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   86,04 p
   8. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    5 h.   85,22 p
   9. Móré - Erdős                   1.cs. S04    5 h.   82,91 p
  10. Gonda János                    1.cs. S10    5 h.   81,95 p
  11. Iván László                    1.cs. S06    5 h.   80,87 p
  12. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    5 h.   80,05 p
  13. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.   75,88 p
  14. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    5 h.   73,55 p
  15. Varga Zoltán                   1.cs. S07    5 h.   73,44 p
  16. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    5 h.   72,73 p
  17. Török Zoltán                   1.cs. S07    4 h.   68,31 p
  18. Dóró Imre                      1.cs. S04    4 h.   66,99 p
  19. Karap Antal                    1.cs. S10    4 h.   66,43 p
  20. Rácz Gyula                     1.cs. S08    4 h.   64,10 p
  21. Tóth Imre                      1.cs. S09    4 h.   62,26 p
  22. Bodi József                    1.cs. S07    3 h.   56,64 p
  23. Lévai Sándor                   1.cs. S09    4 h.   55,37 p
  24. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    3 h.   54,67 p
  25. Oláh - Budai                   1.cs. S06    3 h.   53,21 p
  26. Nagy Róbert                    1.cs. S04    3 h.   53,11 p
  27. Arnódi Béla                    1.cs. S07    3 h.   42,39 p
  28. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    2 h.   35,46 p
  29. Sós János                      1.cs. S04    2 h.   34,49 p
  30. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    2 h.   31,98 p
  31. Poker Klub                     1.cs. S06    2 h.   30,12 p
  32. Molnár Antal                   1.cs. S06    2 h.   25,72 p
  33. Szabados Attila                1.cs. S06    2 h.   24,46 p
  34. Lada József                    1.cs. S01    2 h.   24,38 p
  35. Feseto Barna                   1.cs. S09    1 h.   17,53 p
  36. Balogh Lajos                   1.cs. S07    1 h.   16,12 p
  37. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    1 h.   14,58 p
  38. Gere Erno                      1.cs. S12    1 h.   13,25 p
  39. Rácz Barna                     1.cs. S07    1 h.   13,09 p
  40. Monori Sándor                  1.cs. S09    1 h.   12,71 p
  41. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    1 h.   12,31 p
  42. Kovács József                  1.cs. S04    1 h.   11,58 p
  43. Ács János                      1.cs. R30    1 h.   11,41 p
  44. Czinege Gyula                  1.cs. R30    1 h.   10,61 p
  45. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    1 h.   10,23 p
  46. Balogh Imre                    1.cs. R30    1 h.   10,07 p

A verseny S07 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Török Zoltán                   1.cs.    5 h.   87,82 p
   2. Varga Zoltán                   1.cs.    5 h.   84,46 p
   3. Bodi József                    1.cs.    4 h.   73,56 p
   4. Szálkai Szabolcs               1.cs.    4 h.   68,20 p
   5. Arnódi Béla                    1.cs.    4 h.   63,19 p
   6. Balogh Lajos                   1.cs.    2 h.   30,56 p
   7. Rácz Barna                     1.cs.    2 h.   27,50 p
   8. Kovács Tamás                   1.cs.    1 h.   12,18 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  08.31. Bag
  09.06. Székesfehérvár
  09.20. Komárom
  09.27. Mosonmagyaróvár
  10.04. Gyor

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   25 h.  427,48 p
   2. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   25 h.  416,89 p
   3. Karap Antal                    1.cs. S10   24 h.  397,65 p
   4. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   23 h.  397,25 p
   5. Bodi József                    1.cs. S07   23 h.  388,54 p
   6. Oláh - Budai                   1.cs. S06   23 h.  375,81 p
   7. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   23 h.  370,30 p
   8. Bartha Sándor                  1.cs. S04   22 h.  354,70 p
   9. Gonda János                    1.cs. S10   21 h.  350,21 p
  10. Molnár Antal                   1.cs. S06   21 h.  348,38 p
  11. Iván László                    1.cs. S06   22 h.  329,02 p
  12. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   22 h.  328,78 p
  13. Lévai Sándor                   1.cs. S09   21 h.  327,77 p
  14. Török Zoltán                   1.cs. S07   22 h.  326,84 p
  15. Kállai István                  1.cs. S04   21 h.  316,20 p
  16. Arnódi Béla                    1.cs. S07   20 h.  314,39 p
  17. Móré - Erdős                   1.cs. S04   18 h.  306,19 p
  18. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   22 h.  303,68 p
  19. Erdei Dúc                      1.cs. S04   19 h.  300,44 p
  20. Poker Klub                     1.cs. S06   20 h.  299,98 p
  21. Varga Zoltán                   1.cs. S07   19 h.  299,52 p
  22. Bagdány László                 1.cs. S06   18 h.  285,74 p
  23. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   18 h.  271,70 p
  24. Lada József                    1.cs. S01   19 h.  264,08 p
  25. Tóth Imre                      1.cs. S09   15 h.  250,73 p
  26. Dóró Imre                      1.cs. S04   16 h.  248,80 p
  27. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   15 h.  240,81 p
  28. Szabados Attila                1.cs. S06   16 h.  237,66 p
  29. Rácz Barna                     1.cs. S07   15 h.  237,13 p
  30. Horváth Tamás                  1.cs. S05   15 h.  230,31 p
  31. Balogh Zoltán                  1.cs. S09   14 h.  226,45 p
  32. Monori Sándor                  1.cs. S09   16 h.  220,53 p
  33. Török Ferenc                   1.cs. S09   15 h.  214,78 p
  34. Böszörményi Lajos              1.cs. S12   14 h.  210,97 p
  35. Rácz Gyula                     1.cs. S08   14 h.  208,83 p
  36. Faragó József                  1.cs. R30   14 h.  203,88 p
  37. Balogh Lajos                   1.cs. S07   12 h.  193,65 p
  38. Erdős - Móré                   1.cs. S04   11 h.  186,46 p
  39. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   13 h.  185,22 p
  40. Kecskés Gyula                  1.cs. S10   13 h.  182,40 p
  41. Kovács Tamás                   1.cs. S07   12 h.  181,34 p
  42. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   11 h.  169,68 p
  43. Feseto Barna                   1.cs. S09   11 h.  166,97 p
  44. Kiss Bálint                    1.cs. S05    9 h.  143,04 p
  45. Lisztes Imre                   1.cs. S04    9 h.  141,88 p
  46. Varró József                   1.cs. S07    9 h.  124,93 p
  47. Nagy Levente                   1.cs. S04    8 h.  121,11 p
  48. Bakk József                    1.cs. S05    9 h.  118,71 p
  49. Nagy Róbert                    1.cs. S04    7 h.  109,44 p
  50. Szabó Antal                    1.cs. S07    7 h.   99,03 p
  51. Ugrai László                   1.cs. S12    7 h.   92,44 p
  52. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    7 h.   90,46 p
  53. Szabó József                   1.cs. S04    7 h.   86,45 p
  54. Laboncz István                 1.cs. S10    5 h.   82,66 p
  55. Czinege Gyula                  1.cs. R30    6 h.   81,19 p
  56. Gere Erno                      1.cs. S12    6 h.   73,36 p
  57. Roth József                    1.cs. S05    5 h.   73,20 p
  58. Sós János                      1.cs. S04    4 h.   66,17 p
  59. Ács János                      1.cs. R30    4 h.   64,18 p
  60. Lázár Péter                    1.cs. S09    4 h.   64,16 p
  61. Czégény Sándor                 1.cs. S09    4 h.   63,33 p
  62. Könnyu József                  1.cs. S16    5 h.   63,05 p
  63. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    4 h.   62,82 p
  64. Balogh Imre                    1.cs. R30    5 h.   62,67 p
  65. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    4 h.   55,10 p
  66. Töviskes Imre                  1.cs. S09    4 h.   51,52 p
  67. Lakatos Erno                   1.cs. S10    4 h.   49,96 p
  68. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    3 h.   46,35 p
  69. Nagy György                    1.cs. S12    3 h.   42,98 p
  70. Kovács József                  1.cs. S04    3 h.   36,60 p
  71. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    3 h.   32,86 p
  72. Molnár Antal                   1.cs. S09    2 h.   30,84 p
  73. Oláh László                    1.cs. S05    2 h.   29,09 p

S07 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs.   23 h.  399,46 p
   2. Szálkai Szabolcs               1.cs.   20 h.  332,73 p
   3. Török Zoltán                   1.cs.   20 h.  315,49 p
   4. Arnódi Béla                    1.cs.   19 h.  306,40 p
   5. Varga Zoltán                   1.cs.   18 h.  294,86 p
   6. Rácz Barna                     1.cs.   18 h.  262,79 p
   7. Balogh Lajos                   1.cs.   15 h.  218,82 p
   8. Kovács Tamás                   1.cs.   15 h.  213,75 p
   9. Szabó Antal                    1.cs.    7 h.  105,16 p
  10. Varró József                   1.cs.    7 h.   90,29 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Gyorfi Imre                    S06 HU 14-10-95558       5h  84,00p
  2. Iván László                    S06 HU 14-0-745303       5h  79,14p
  3. Gonda János                    S10 HU-14- 10-98662      5h  79,13p
  4. Gyorfi Imre                    S06 HU 14-10-95577       5h  68,34p
  5. Bodi József                    S07 HU 14-0-745015       4h  69,98p
  6. Karap Antal                    S10 HU 14-D-746414       4h  66,89p
  7. Török Zoltán                   S07 HU 14-10-96339       4h  66,13p
  8. Kalmár & Tóth                  S10 HU-14- D-745851      4h  66,04p
  9. Kalmár & Tóth                  S10 HU-14- D-745823      4h  65,98p
 10. Bodi József                    S07 HU 14-PM-10290       4h  64,88p
 11. Gonda János                    S10 HU-14- 10-98637      4h  63,84p
 12. Gyorfi Imre                    S06 HU 14-0-1426579      4h  63,70p
 13. Kalmár & Tóth                  S10 HU-14- D-745890      4h  62,17p
 14. Kalmár & Tóth                  S10 HU-14- D-745873      4h  61,99p
 15. Bagdány László                 S06 HU-14- D-745928      4h  61,23p
 16. Oláh - Budai                   S06 HU 14-0-26581        4h  58,12p
 17. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-14- D-748709      4h  57,62p
 18. Bodi József                    S07 HU 14-PM-10298       4h  57,18p
 19. Molnár Antal                   S06 HU 14-10-95529       4h  57,01p
 20. Bartha Sándor                  S04 HU-14-  O-34941      4h  56,16p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-14- D-747205      4h  56,08p
 22. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-14- 04-52712      4h  55,09p
 23. Molnár Antal                   S06 HU 14-10-95538       4h  51,99p
 24. Monori Sándor                  S09 HU 14-10-97887       4h  44,27p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU-14- 10-93762      3h  55,76p
 26. Szálkai Szabolcs               S07 HU 14-10-96249       3h  55,22p
 27. Bartha Sándor                  S04 HU-14- D-747209      3h  54,78p
 28. Kalmár & Tóth                  S10 HU-14- D-745812      3h  54,68p
 29. Kalmár & Tóth                  S10 HU-14- D-745897      3h  54,55p
 30. Poker Klub                     S06 HU-14- 10-95216      3h  54,43p
 31. Móré - Erdős                   S04 HU 14-10-94310       3h  54,42p
 32. Zelenák Szabolcs               S05 HU-14- D-748533      3h  54,27p
 33. Kállai István                  S04 HU-14- D-747960      3h  52,58p
 34. Oláh - Budai                   S06 HU 14-10-95001       3h  52,07p
 35. Kalmár & Tóth                  S10 HU-14- D-745857      3h  52,06p
 36. Gonda János                    S10 HU-14- 10-98658      3h  51,96p
 37. Szálkai Szabolcs               S07 HU 14-10-96240       3h  51,58p
 38. Kalmár & Tóth                  S10 HU-14- D-745846      3h  51,18p
 39. Tóth Imre                      S09 HU 14-10-98029       3h  51,16p
 40. Kalmár & Tóth                  S10 HU-14- D-745814      3h  51,05p
 41. Bodi József                    S07 HU 14-0-26601        3h  51,03p
 42. Bartha Sándor                  S04 HU-14- D-747936      3h  50,97p
 43. Molnár Antal                   S06 HU 14-10-95514       3h  50,68p
 44. Bodi József                    S07 HU 14-0-745004       3h  50,68p
 45. Szálkai Szabolcs               S07 HU 14-10-96238       3h  50,65p
 46. Hajzer Csaba                   S08 HU-14-10-97-104      3h  50,63p
 47. Gyorfi Imre                    S06 HU 14-10-95568       3h  50,63p
 48. Zelenák Szabolcs               S05 HU-14- D-748642      3h  50,27p
 49. Oláh - Budai                   S06 HU 14-0-746894       3h  50,22p
 50. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-14- 10-94535      3h  50,22p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Bodi József                    S07 HU 14-0-745015       5h  79,00p
  2. Bodi József                    S07 HU 14-PM-10290       4h  66,42p
  3. Szálkai Szabolcs               S07 HU 14-10-96240       4h  64,15p
  4. Török Zoltán                   S07 HU 14-10-96339       4h  62,12p
  5. Bodi József                    S07 HU 14-0-745004       4h  58,79p
  6. Rácz Barna                     S07 HU 14-10-96271       4h  51,49p
  7. Szálkai Szabolcs               S07 HU 14-10-96249       3h  55,59p
  8. Varga Zoltán                   S07 HU 14-10-96410       3h  52,96p
  9. Arnódi Béla                    S07 HU 14-10-95859       3h  50,65p
 10. Török Zoltán                   S07 HU 14-10-96305       3h  49,79p