Hajdú Tagszövetség, S09 Hajdúböszörmény
Első adat felvétele: 2014.06.02 10:26:48
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.11 19:29:48
A lista kiadásának időpontja: 2014.09.09 20:23:03
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.02 10:26:48
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Korneuburg
Feleresztés ideje: 2014.05.31 05:30
Időjárás         : Napos derűt, erős északi szél
Kisérő           : Kiss Imre
Központi táv     : 399000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag             11   15   142   28   1366,98   1204,92
S04 Hajdúszoboszló     15   27   322   64   1307,81   1183,52
S07 Hosszúpályi         9   15   155   31   1297,77   1205,72
S08 Berettyóújfalu      8   15   184   37   1329,15   1209,97
S12 Nádudvar            7   13   132   26   1341,02   1205,43
Hajdú 1.               50   85   935  187   1366,98   1192,37
S01 Debrecen           10   12   105   21   1273,56   1154,56
S02 Hajdúsámson        10   13   142   28   1269,51   1163,57
S05 Debrecen           13   20   217   43   1277,00   1196,44
S06 Debrecen           11   16   165   33   1286,38   1160,64
S09 Hajdúböszörmény     9   13   133   27   1248,69   1138,18
S10 Debrecen            8    9   103   21   1279,84   1184,07
S16 Debrecen            7    7    46    9   1213,11   1059,49
Hajdú 2.               68   90   911  182   1286,38   1162,76
Tagszövetségben       118  175  1846  369   1366,98   1176,96

S09 egyesületi díjlista
   1. Török Ferenc                   1.cs. HU 11-10- 70521   H 1248,69 m/p
   2. Török Ferenc                   0.cs. HU 13-10- 89581   T 1244,17 m/p
   3. Molnár Antal                   1.cs. HU 13-10- 89326   H 1242,09 m/p
   4. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 11-10-69884    H 1225,13 m/p
   5. Tóth Imre                      1.cs. HU 11-10-70534    T 1225,00 m/p
   6. Balogh Zoltán                  1.cs. HU 13-10-88916    T 1218,98 m/p
   7. Molnár Antal                   1.cs. HU 12-10- 80036   T 1212,47 m/p
   8. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 11-10-69767    H 1202,52 m/p
   9. Lázár Péter                    1.cs. HU 11-08-25608    H 1198,67 m/p
  10. Török Ferenc                   0.cs. HU 13-10- 89564   H 1188,09 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balogh Ferenc                   1.cs. Dt: 391838 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  10.  12h 181,18p    R:   0.   0h   0,00p    T: 118.   1h  11,82p
   HU 11-10-69263    H 31 11:32:30  1080,93 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Balogh Zoltán                   1.cs. Dt: 393811 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  20,94p    R:  40.   1h  18,99p    T:  79.   1h  17,00p
Összesített E:   7.  14h 255,12p    R:  46.   7h 122,21p    T:  85.   9h 142,36p
   HU 13-10-88916    T 31 10:53:04  1218,98 m/p   6  20,94   71  18,99  216  17,00
   HU 11-22-26679    T 31 11:34:38  1080,02 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Bujdosó Antal                   0.cs. Dt: 394205 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU 13-10-89193    H 31 11:13:19  1148,23 m/p  21  15,15    0   0,00    0   0,00

Bujdosó Antal                   1.cs. Dt: 394205 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  60,15p    R:  19.   3h  51,43p    T:  44.   3h  46,20p
Összesített E:   1.  45h 829,20p    R:  28.  21h 353,46p    T:  57.  20h 328,99p
   HU 11-10-69884    H 31 10:51:46  1225,13 m/p   4  21,72   59  19,66  194  17,61
   HU 11-10-69767    H 31 10:57:49  1202,52 m/p   8  20,18  110  16,83  287  15,07
   HU 12-10-79726    H 31 11:02:59  1183,86 m/p  13  18,25  144  14,94  344  13,52
   HU 10-10-60476    H 31 11:17:04  1135,82 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Feseto Barna                    1.cs. Dt: 392364 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  31,39p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   3.  32h 591,26p    R:  34.  14h 264,10p    T:  65.  14h 260,55p
   HU 12-10-79902    H 31 11:10:42  1151,64 m/p  19  15,89    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89075    H 31 11:10:50  1151,19 m/p  20  15,50    0   0,00    0   0,00

Lázár Péter                     1.cs. Dt: 394042 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  19,79p    R:  44.   1h  16,33p    T:  85.   1h  14,77p
Összesített E:   9.  13h 205,25p    R:  52.   6h  83,06p    T:  91.   7h  96,02p
   HU 11-08-25608    H 31 10:58:44  1198,67 m/p   9  19,79  119  16,33  298  14,77
   HU 10-D-314716    T 31 11:19:52  1126,26 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Molnár Antal                    1.cs. Dt: 395668 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  56,75p    R:  25.   2h  38,89p    T:  54.   2h  35,15p
Összesített E:   4.  29h 529,09p    R:  33.  16h 265,10p    T:  61.  17h 280,11p
   HU 13-10- 89326   H 31 10:48:33  1242,09 m/p   3  22,14   35  21,03  144  19,01
   HU 12-10- 80036   T 31 10:56:20  1212,47 m/p   7  20,59   92  17,86  249  16,14
   HU 12-10- 80027   T 31 11:16:32  1141,79 m/p  24  14,02    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89369   H 31 11:21:36  1125,34 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10- 70161   H 31 11:22:46  1121,61 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Török Ferenc                    0.cs. Dt: 401039 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
   HU 13-10- 89581   T 31 10:52:20  1244,17 m/p   2  22,63   33  21,24  137  19,31
   HU 13-10- 89564   H 31 11:07:33  1188,09 m/p  10  19,54  133  15,69  327  14,12
   HU 13-10- 89508   H 31 11:07:36  1187,91 m/p  11  19,16  135  15,58  329  14,06
   HU 12-10- 80221   H 31 11:16:08  1158,63 m/p  17  16,84    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89514   H 31 11:19:30  1147,46 m/p  22  14,90    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89510   H 31 11:22:21  1138,18 m/p  27  12,97    0   0,00    0   0,00

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 401039 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  90,37p    R:  20.   3h  49,73p    T:  57.   2h  33,04p
Összesített E:   2.  33h 614,26p    R:  32.  17h 289,56p    T:  66.  16h 255,54p
   HU 11-10- 70521   H 31 10:51:10  1248,69 m/p   1  23,02   28  21,52  124  19,66
   HU 11-10- 70559   H 31 11:09:30  1181,26 m/p  14  18,00  149  14,80  354  13,38
   HU 12-10- 80247   H 31 11:13:57  1165,98 m/p  15  17,61  174  13,41    0   0,00
   HU 13-10- 89573   T 31 11:16:05  1158,79 m/p  16  17,22    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89538   H 31 11:19:36  1147,14 m/p  23  14,52    0   0,00    0   0,00
   HU 08-07- 14115   H 31 11:21:33  1140,77 m/p  25  13,74    0   0,00    0   0,00

Tóth Imre                       1.cs. Dt: 392083 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  69,34p    R:  27.   2h  34,63p    T:  60.   2h  31,10p
Összesített E:   5.  26h 460,85p    R:  39.  13h 212,77p    T:  75.  12h 197,38p
   HU 11-10-70534    T 31 10:50:04  1225,00 m/p   5  21,30   61  19,51  196  17,52
   HU 12-10-80322    H 31 11:01:03  1184,36 m/p  12  18,59  140  15,12  340  13,58
   HU 12-10-80303    H 31 11:08:25  1158,58 m/p  18  16,27    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-61142    T 31 11:13:46  1140,55 m/p  26  13,18    0   0,00    0   0,00

Töviskes Imre                   1.cs. Dt: 394299 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   8.  15h 238,49p    R:  69.   1h  13,13p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-D-347194    H 31 11:22:16  1119,32 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82945    H 1366,98 m/p
   2. Lovas Family                   0.cs. S12 HU 11-10-71620    H 1341,02 m/p
   3. Szabó András                   1.cs. S08 HU-10- 10-60066   H 1329,15 m/p
   4. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 12-10-73910    H 1326,90 m/p
   5. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 11-10-68615    H 1321,52 m/p
   6. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 11-10-73134    H 1315,23 m/p
   7. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 11  19-13888   H 1312,31 m/p
   8. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 07-10-34004    H 1311,64 m/p
   9. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 08  19-64752   H 1311,20 m/p
  10. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 09-50-55038    T 1310,39 m/p
  11. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-12- 10-81250   T 1307,81 m/p
  12. Hajzer Csaba                   0.cs. S08 HU-13- D-624823   H 1303,70 m/p
  13. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82926    H 1303,54 m/p
  14. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81251   H 1301,78 m/p
  15. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 08-10-40303    H 1300,37 m/p
  16. Bodi József                    0.cs. S07 HU 12-D-469995    H 1297,77 m/p
  17. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-11- 10-72522   H 1296,67 m/p
  18. Ács János                      1.cs. R30 HU 12-10-74287    H 1296,48 m/p
  19. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623496    H 1296,22 m/p
  20. Bodi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349877    H 1296,15 m/p
  21. Hajzer János és Fia            0.cs. S08 HU-12- 10-79204   T 1296,05 m/p
  22. Sain Sándor                    1.cs. S04 HU-11- 10-65915   H 1295,27 m/p
  23. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 09-50-55039    T 1294,88 m/p
  24. Faragó József                  1.cs. R30 HU 13  10-82550   H 1293,39 m/p
  25. Erdős - Móré                   0.cs. S04 HU-12- 10-76100   H 1293,20 m/p
  26. Földvári Imre                  1.cs. R30 HU 12  10-73586   H 1290,70 m/p
  27. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 08-10-43993    H 1288,88 m/p
  28. Földvári Imre                  1.cs. R30 HU 10  19-99287   H 1288,70 m/p
  29. Bagdány László                 1.cs. S06 HU-11- 10-70913   H 1286,38 m/p
  30. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54109    H 1286,32 m/p
  31. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 07-10-34040    H 1283,72 m/p
  32. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-469960    H 1283,66 m/p
  33. Bodi József                    0.cs. S07 HU 12-D-470000    H 1283,53 m/p
  34. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-467769    H 1283,47 m/p
  35. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07 HU 13-10-87821    T 1281,79 m/p
  36. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 12-10-81383    H 1281,37 m/p
  37. Hajzer János és Fia            0.cs. S08 HU-11- 10-69115   H 1281,29 m/p
  38. Sándor Imre                    0.cs. S08 HU 12-10-78824    H 1280,70 m/p
  39. Kalmár & Tóth                  0.cs. S10 HU-12- D-470362   H 1279,84 m/p
  40. Fortuna Dúc                    1.cs. S12 HU 12-10-81513    H 1279,79 m/p
  41. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 12-D -470829   H 1278,80 m/p
  42. Czinege Gyula                  0.cs. R30 HU 12  10-74295   H 1277,34 m/p
  43. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- D-468667   T 1277,00 m/p
  44. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05 HU 09-10-48915    H 1276,30 m/p
  45. Ugrai László                   0.cs. S12 HU 11-10-71454    H 1276,20 m/p
  46. Fortuna Dúc                    1.cs. S12 HU 12-10-81587    T 1275,66 m/p
  47. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-261004    T 1275,12 m/p
  48. Czeglédi - Szűcs               0.cs. S05 HU-12- 10-77036   H 1275,11 m/p
  49. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 13-PM-8002     T 1275,05 m/p
  50. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 11-10-67283    T 1274,89 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Ugrai László                   1.cs. S12    5 h.  107,56 p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    5 h.  107,39 p
   3. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.  107,27 p
   4. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.   99,28 p
   5. Szabó András                   1.cs. S08    5 h.   98,64 p
   6. Czinege Gyula                  1.cs. R30    5 h.   97,18 p
   7. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.   95,69 p
   8. Sain Sándor                    1.cs. S04    5 h.   93,22 p
   9. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    5 h.   93,12 p
  10. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   93,10 p
  11. Bakk József                    1.cs. S05    5 h.   80,17 p
  12. Török Zoltán                   1.cs. S07    4 h.   75,39 p
  13. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    4 h.   74,05 p
  14. Bagdány László                 1.cs. S06    4 h.   73,89 p
  15. Gonda János                    1.cs. S10    4 h.   73,17 p
  16. Gallús Dúc                     1.cs. S01    4 h.   70,88 p
  17. Kovács József                  1.cs. S04    4 h.   70,28 p
  18. Lukács Sándor                  1.cs. S08    4 h.   70,19 p
  19. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    4 h.   70,08 p
  20. Béke József                    1.cs. S01    4 h.   68,28 p
  21. Lada József                    1.cs. S01    4 h.   66,40 p
  22. Koszorús László                1.cs. S02    4 h.   66,33 p
  23. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    4 h.   64,59 p
  24. Oláh - Budai                   1.cs. S06    4 h.   63,11 p
  25. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    3 h.   62,94 p
  26. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    3 h.   59,85 p
  27. Lovas Family                   1.cs. S12    3 h.   58,75 p
  28. Faragó József                  1.cs. R30    3 h.   57,63 p
  29. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    3 h.   57,01 p
  30. Bartha Sándor                  1.cs. S04    3 h.   56,94 p
  31. Szoke Attila                   1.cs. S05    3 h.   56,75 p
  32. Erdős - Móré                   1.cs. S04    3 h.   54,52 p
  33. Rácz Barna                     1.cs. S07    3 h.   54,00 p
  34. Varga András                   1.cs. S02    3 h.   53,98 p
  35. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    3 h.   53,44 p
  36. Erdei Dúc                      1.cs. S04    3 h.   53,22 p
  37. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    3 h.   53,15 p
  38. Lisztes Imre                   1.cs. S04    3 h.   52,79 p
  39. Kiss Bálint                    1.cs. S05    3 h.   49,46 p
  40. Sárándi Lajos                  1.cs. R30    3 h.   49,45 p
  41. Móré - Erdős                   1.cs. S04    3 h.   48,52 p
  42. Vas György                     1.cs. S02    3 h.   47,63 p
  43. Varga Zoltán                   1.cs. S07    3 h.   46,97 p
  44. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    3 h.   46,20 p
  45. Földvári Imre                  1.cs. R30    2 h.   43,02 p
  46. Molnár Antal                   1.cs. S06    2 h.   42,25 p
  47. Ács János                      1.cs. R30    2 h.   41,54 p
  48. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    2 h.   41,50 p
  49. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    2 h.   40,94 p
  50. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    2 h.   38,26 p
  51. Czövek Imre                    1.cs. S04    2 h.   38,17 p
  52. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    2 h.   36,24 p
  53. Kovács Béla                    1.cs. S05    2 h.   36,13 p
  54. Molnár Antal                   1.cs. S09    2 h.   35,15 p
  55. Kiss Imre                      1.cs. S07    2 h.   34,72 p
  56. Nagy Róbert                    1.cs. S04    2 h.   34,27 p
  57. Török Ferenc                   1.cs. S09    2 h.   33,04 p
  58. Jóvér István                   1.cs. S06    2 h.   31,18 p
  59. Herpály Dúc                    1.cs. S08    2 h.   31,16 p
  60. Tóth Imre                      1.cs. S09    2 h.   31,10 p
  61. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    2 h.   30,99 p
  62. Szabó József                   1.cs. S04    2 h.   30,83 p
  63. Sarecz László                  1.cs. S16    2 h.   30,66 p
  64. Lakatos Erno                   1.cs. S10    2 h.   29,98 p
  65. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    2 h.   29,63 p
  66. László Kókai Levente           1.cs. S10    2 h.   28,72 p
  67. Tóth Bálint                    1.cs. S06    2 h.   28,06 p
  68. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    1 h.   21,90 p
  69. Arnódi Béla                    1.cs. S07    1 h.   21,57 p
  70. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   20,65 p
  71. Vámos János                    1.cs. S02    1 h.   20,16 p
  72. Nagy Levente                   1.cs. S04    1 h.   20,09 p
  73. Kiss Imre                      1.cs. S04    1 h.   19,58 p
  74. Vass András                    1.cs. S04    1 h.   19,56 p
  75. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    1 h.   18,51 p
  76. Kozma Imre                     1.cs. S05    1 h.   18,16 p
  77. Balogh István                  1.cs. S02    1 h.   17,97 p
  78. Papp Lajos László              1.cs. S02    1 h.   17,28 p
  79. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    1 h.   17,00 p
  80. Könnyu József                  1.cs. S16    1 h.   16,26 p
  81. Varga László                   1.cs. S01    1 h.   15,84 p
  82. Krankovics János               1.cs. S16    1 h.   15,61 p
  83. Nagy Géza                      1.cs. S01    1 h.   15,42 p
  84. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    1 h.   15,12 p
  85. Lázár Péter                    1.cs. S09    1 h.   14,77 p
  86. Bródi Gábor                    1.cs. S16    1 h.   13,86 p

A verseny S09 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Török Ferenc                   1.cs.    5 h.   90,37 p
   2. Tóth Imre                      1.cs.    4 h.   69,34 p
   3. Bujdosó Antal                  1.cs.    3 h.   60,15 p
   4. Molnár Antal                   1.cs.    3 h.   56,75 p
   5. Feseto Barna                   1.cs.    2 h.   31,39 p
   6. Balogh Zoltán                  1.cs.    1 h.   20,94 p
   7. Lázár Péter                    1.cs.    1 h.   19,79 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.14. Korneuburg
  06.28. Korneuburg
  07.13. Korneuburg

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   25 h.  523,30 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   24 h.  506,61 p
   3. Lovas Family                   1.cs. S12   23 h.  477,84 p
   4. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   23 h.  472,01 p
   5. Erdei Dúc                      1.cs. S04   23 h.  465,38 p
   6. Bartha Sándor                  1.cs. S04   23 h.  451,98 p
   7. Oláh - Budai                   1.cs. S06   24 h.  445,65 p
   8. Pikó Sándor                    1.cs. S02   23 h.  442,66 p
   9. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   23 h.  427,53 p
  10. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   21 h.  414,13 p
  11. Móré - Erdős                   1.cs. S04   21 h.  387,13 p
  12. Ugrai László                   1.cs. S12   20 h.  368,00 p
  13. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   19 h.  359,77 p
  14. Erdős - Móré                   1.cs. S04   18 h.  355,22 p
  15. Kovács József                  1.cs. S04   18 h.  333,85 p
  16. Szabó József                   1.cs. S04   17 h.  321,74 p
  17. Gallús Dúc                     1.cs. S01   17 h.  312,54 p
  18. Koszorús László                1.cs. S02   17 h.  309,54 p
  19. Szabó András                   1.cs. S08   16 h.  306,10 p
  20. Török Zoltán                   1.cs. S07   16 h.  303,40 p
  21. Bakk József                    1.cs. S05   17 h.  302,66 p
  22. Sándor Imre                    1.cs. S08   17 h.  298,05 p
  23. Molnár Antal                   1.cs. S06   15 h.  272,13 p
  24. Nagy Róbert                    1.cs. S04   17 h.  264,69 p
  25. Lisztes Imre                   1.cs. S04   15 h.  261,13 p
  26. Czinege Gyula                  1.cs. R30   15 h.  255,31 p
  27. Bagdány László                 1.cs. S06   14 h.  250,56 p
  28. Vas György                     1.cs. S02   14 h.  247,44 p
  29. Iván László                    1.cs. S06   13 h.  238,28 p
  30. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   14 h.  235,87 p
  31. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   12 h.  229,13 p
  32. Varga András                   1.cs. S02   13 h.  228,35 p
  33. Sain Sándor                    1.cs. S04   13 h.  227,61 p
  34. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   13 h.  225,07 p
  35. Gonda János                    1.cs. S10   12 h.  222,30 p
  36. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   13 h.  221,37 p
  37. Lada József                    1.cs. S01   13 h.  213,37 p
  38. Roth József                    1.cs. S05   11 h.  209,70 p
  39. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   11 h.  191,48 p
  40. Varga Zoltán                   1.cs. S07   11 h.  185,35 p
  41. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   10 h.  184,05 p
  42. Jóvér István                   1.cs. S06   11 h.  183,41 p
  43. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   10 h.  180,24 p
  44. László Kókai Levente           1.cs. S10   10 h.  167,75 p
  45. Földvári Imre                  1.cs. R30    9 h.  162,43 p
  46. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    9 h.  158,94 p
  47. Szoke Attila                   1.cs. S05    9 h.  157,60 p
  48. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    9 h.  157,38 p
  49. Kiss Bálint                    1.cs. S05    9 h.  157,28 p
  50. Papp Lajos László              1.cs. S02    9 h.  156,14 p
  51. Molnár Antal                   1.cs. S09    9 h.  153,57 p

S09 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bujdosó Antal                  1.cs.   19 h.  351,25 p
   2. Molnár Antal                   1.cs.   17 h.  309,34 p
   3. Feseto Barna                   1.cs.   15 h.  276,71 p
   4. Tóth Imre                      1.cs.   12 h.  218,85 p
   5. Török Ferenc                   1.cs.   11 h.  195,14 p
   6. Balogh Zoltán                  1.cs.    7 h.  140,33 p
   7. Lázár Péter                    1.cs.    4 h.   68,11 p
   8. Töviskes Imre                  1.cs.    4 h.   62,13 p
   9. Balogh Ferenc                  1.cs.    3 h.   40,81 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.07. Wels
  06.14. Korneuburg
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.22. Scherding
  06.28. Korneuburg
  07.05. Mosonmagyaróvár
  07.06. Scherding
  07.13. Korneuburg
  07.19. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   69 h. 1474,73 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   67 h. 1428,80 p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   67 h. 1347,54 p
   4. Lovas Family                   1.cs. S12   62 h. 1292,53 p
   5. Pikó Sándor                    1.cs. S02   63 h. 1284,02 p
   6. Bartha Sándor                  1.cs. S04   62 h. 1216,11 p
   7. Erdei Dúc                      1.cs. S04   60 h. 1203,32 p
   8. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   55 h. 1103,14 p
   9. Oláh - Budai                   1.cs. S06   58 h. 1090,65 p
  10. Móré - Erdős                   1.cs. S04   57 h. 1064,16 p
  11. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   50 h.  967,46 p
  12. Ugrai László                   1.cs. S12   48 h.  906,28 p
  13. Vas György                     1.cs. S02   45 h.  846,75 p
  14. Szabó András                   1.cs. S08   44 h.  846,14 p
  15. Koszorús László                1.cs. S02   47 h.  845,73 p
  16. Sándor Imre                    1.cs. S08   43 h.  841,37 p
  17. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   47 h.  834,06 p
  18. Bagdány László                 1.cs. S06   47 h.  825,03 p
  19. Molnár Antal                   1.cs. S06   40 h.  772,84 p
  20. Erdős - Móré                   1.cs. S04   41 h.  752,24 p
  21. Török Zoltán                   1.cs. S07   40 h.  734,17 p
  22. Gallús Dúc                     1.cs. S01   40 h.  701,41 p
  23. Gonda János                    1.cs. S10   37 h.  694,42 p
  24. Bakk József                    1.cs. S05   38 h.  668,97 p
  25. Czinege Gyula                  1.cs. R30   36 h.  642,55 p
  26. Iván László                    1.cs. S06   37 h.  635,41 p
  27. Szoke Attila                   1.cs. S05   34 h.  627,54 p
  28. László Kókai Levente           1.cs. S10   33 h.  590,03 p
  29. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   32 h.  581,91 p
  30. Nagy Róbert                    1.cs. S04   36 h.  579,25 p
  31. Kovács József                  1.cs. S04   33 h.  570,58 p
  32. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   32 h.  569,97 p
  33. Varga Zoltán                   1.cs. S07   30 h.  559,64 p
  34. Szabó József                   1.cs. S04   32 h.  556,30 p
  35. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   29 h.  536,95 p
  36. Varga András                   1.cs. S02   31 h.  535,97 p
  37. Kiss Bálint                    1.cs. S05   28 h.  518,09 p
  38. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   27 h.  510,56 p
  39. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   28 h.  506,95 p
  40. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   30 h.  500,34 p
  41. Lisztes Imre                   1.cs. S04   29 h.  497,77 p
  42. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   28 h.  494,62 p
  43. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   23 h.  465,42 p
  44. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   28 h.  458,52 p
  45. Vass András                    1.cs. S04   25 h.  457,83 p
  46. Lada József                    1.cs. S01   24 h.  425,90 p
  47. Sain Sándor                    1.cs. S04   24 h.  423,81 p
  48. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   23 h.  414,97 p
  49. Roth József                    1.cs. S05   23 h.  413,52 p
  50. Arnódi Béla                    1.cs. S07   23 h.  412,58 p
  51. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   25 h.  408,29 p
  52. Nagy Levente                   1.cs. S04   24 h.  396,46 p
  53. Jóvér István                   1.cs. S06   23 h.  389,30 p
  54. Herpály Dúc                    1.cs. S08   21 h.  379,61 p
  55. Heim János                     1.cs. S10   22 h.  356,75 p
  56. Varga László                   1.cs. S01   21 h.  348,83 p
  57. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   20 h.  328,99 p
  58. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   18 h.  313,42 p
  59. Vámos János                    1.cs. S02   17 h.  305,18 p
  60. Faragó József                  1.cs. R30   18 h.  301,65 p

S09 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bujdosó Antal                  1.cs.   45 h.  829,20 p
   2. Török Ferenc                   1.cs.   33 h.  614,26 p
   3. Feseto Barna                   1.cs.   32 h.  591,26 p
   4. Molnár Antal                   1.cs.   29 h.  529,09 p
   5. Tóth Imre                      1.cs.   26 h.  460,85 p
   6. Monori Sándor                  1.cs.   12 h.  290,75 p
   7. Balogh Zoltán                  1.cs.   14 h.  255,12 p
   8. Töviskes Imre                  1.cs.   15 h.  238,49 p
   9. Lázár Péter                    1.cs.   13 h.  205,25 p
  10. Balogh Ferenc                  1.cs.   12 h.  181,18 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  5h 107,90p
  2. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  5h 102,96p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  5h 101,66p
  4. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  5h 101,41p
  5. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81258   H  5h  96,67p
  6. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  5h  94,13p
  7. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  5h  90,98p
  8. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  5h  90,90p
  9. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  5h  89,46p
 10. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  5h  89,12p
 11. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  5h  86,51p
 12. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  5h  84,66p
 13. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  4h  86,84p
 14. Erdős - Móré                   S04 HU-12- 10-76077   H  4h  86,20p
 15. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81683    H  4h  84,83p
 16. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  4h  84,65p
 17. Roth József                    S05 HU 12-D-468421    H  4h  84,07p
 18. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  4h  83,45p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468666   H  4h  82,92p
 20. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  4h  82,36p
 21. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  4h  81,95p
 22. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  4h  81,41p
 23. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65894   H  4h  81,01p
 24. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78125    H  4h  80,82p
 25. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85055   H  4h  78,83p
 26. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  4h  78,79p
 27. Lovas Family                   S12 HU 11-10-71615    H  4h  78,76p
 28. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  4h  78,63p
 29. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  4h  77,44p
 30. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  4h  77,38p
 31. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  4h  77,32p
 32. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41686   H  4h  77,02p
 33. Lovas Family                   S12 HU 11-10-71620    H  4h  76,35p
 34. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81687    H  4h  76,20p
 35. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85473   H  4h  75,77p
 36. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81204   H  4h  75,58p
 37. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  4h  75,28p
 38. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  4h  74,62p
 39. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81231   H  4h  74,50p
 40. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  4h  74,31p
 41. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81277   H  4h  73,77p
 42. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  4h  73,73p
 43. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  4h  72,91p
 44. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  4h  72,80p
 45. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  4h  72,65p
 46. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  4h  71,77p
 47. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62773    H  4h  71,69p
 48. Kiss Imre                      S04 HU-10- D-469220   H  4h  70,73p
 49. Papp Lajos László              S02 HU-09- 10-47542   H  4h  69,63p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  4h  69,21p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  5h 106,43p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  5h 102,47p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  5h  98,34p
  4. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  5h  96,99p
  5. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  5h  83,54p
  6. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  4h  84,93p
  7. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  4h  79,27p
  8. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  4h  78,85p
  9. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  4h  78,85p
 10. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  4h  78,17p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79265   T  4h  77,67p
 12. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  4h  77,67p
 13. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  4h  77,24p
 14. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  4h  73,54p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  4h  72,45p
 16. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  4h  71,26p
 17. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  4h  68,05p
 18. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  3h  65,08p
 19. Lisztes Imre                   S04 HU-11- 10-65778   T  3h  61,54p
 20. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8001     T  3h  60,06p
 21. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  3h  59,88p
 22. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  3h  58,73p
 23. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- D-343002   T  3h  58,53p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  3h  57,09p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  3h  56,86p
 26. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  3h  56,49p
 27. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  3h  55,85p
 28. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  3h  54,13p
 29. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  3h  52,51p
 30. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  3h  52,49p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-PM-3593     T  3h  52,20p
 32. Bartha Sándor                  S04 HU-10- 10-57542   T  3h  51,89p
 33. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62020   T  3h  51,78p
 34. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  3h  51,16p
 35. Bartha Sándor                  S04 HU-13-  P-08099   T  3h  50,54p
 36. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67287    T  3h  47,09p
 37. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75871   T  3h  46,91p
 38. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75864   T  3h  44,02p
 39. Feseto Barna                   S09 HU 11-10-70071    T  2h  44,35p
 40. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  2h  43,37p
 41. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  2h  43,27p
 42. Kovács József                  S04 HU-13- D-686925   T  2h  42,86p
 43. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75859   T  2h  41,59p
 44. Kovács József                  S04 HU-13-  P-08132   T  2h  41,35p
 45. Jóvér István                   S06 HU 11-10-67611    T  2h  41,00p
 46. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  2h  40,77p
 47. Kovács József                  S04 HU-13- D-686949   T  2h  40,74p
 48. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71004   T  2h  40,52p
 49. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  2h  40,27p
 50. Czövek Imre                    S04 HU 13-10-85324    T  2h  40,26p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  4h  69,87p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 12-10-79726    H  4h  67,73p
  3. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89564   H  3h  62,12p
  4. Tóth Imre                      S09 HU 12-10-80303    H  3h  58,76p
  5. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80019   H  3h  58,72p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  4h  80,02p
  2. Balogh Zoltán                  S09 HU 13-10-88916    T  3h  62,82p
  3. Feseto Barna                   S09 HU 11-10-70071    T  3h  62,15p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  3h  61,43p
  5. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  3h  57,82p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H 10h 186,09p
  2. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H 10h 183,90p
  3. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H 10h 182,91p
  4. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  9h 199,17p
  5. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  9h 188,58p
  6. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  9h 187,85p
  7. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  9h 180,39p
  8. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  9h 177,45p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  9h 173,91p
 10. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  9h 172,19p
 11. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  9h 169,61p
 12. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  9h 165,34p
 13. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  8h 182,50p
 14. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  8h 172,30p
 15. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  8h 169,63p
 16. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62773    H  8h 167,72p
 17. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  8h 163,46p
 18. Vass András                    S04 HU-12- 10-75777   H  8h 160,48p
 19. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  8h 157,47p
 20. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  8h 155,32p
 21. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  8h 154,51p
 22. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  8h 153,96p
 23. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  8h 153,44p
 24. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  8h 151,36p
 25. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  8h 149,64p
 26. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  8h 149,23p
 27. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  8h 147,09p
 28. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  8h 146,67p
 29. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  8h 144,92p
 30. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  8h 142,66p
 31. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  8h 138,80p
 32. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  8h 137,83p
 33. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  8h 135,79p
 34. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  8h 135,37p
 35. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  7h 158,09p
 36. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  7h 157,01p
 37. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81668    H  7h 154,70p
 38. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  7h 150,75p
 39. Bodi József                    S07 HU 10-D-262027    H  7h 149,34p
 40. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81683    H  7h 146,18p
 41. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  7h 145,11p
 42. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79465   H  7h 142,76p
 43. Lovas Family                   S12 HU 11-10-71615    H  7h 140,54p
 44. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41686   H  7h 135,95p
 45. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  7h 135,62p
 46. Török Zoltán                   S07 HU 09-10-50306    H  7h 134,85p
 47. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343270   H  7h 132,80p
 48. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-75857   H  7h 131,08p
 49. Kalmár & Tóth                  S10 HU-10- D-263090   H  7h 130,14p
 50. Erdei Dúc                      S04 HU-11- 05-11217   H  7h 129,31p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T 10h 204,68p
  2. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  9h 179,37p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  9h 177,85p
  4. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  9h 169,02p
  5. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  9h 166,42p
  6. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  8h 160,36p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  8h 155,28p
  8. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  8h 153,72p
  9. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  8h 151,66p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  8h 139,28p
 11. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  7h 141,42p
 12. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79265   T  7h 138,07p
 13. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  7h 135,01p
 14. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  7h 133,96p
 15. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  7h 131,49p
 16. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  7h 131,06p
 17. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  7h 130,42p
 18. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  7h 127,49p
 19. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  7h 125,39p
 20. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75864   T  7h 123,88p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  7h 121,73p
 22. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  7h 118,06p
 23. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  7h 107,95p
 24. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  6h 136,73p
 25. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  6h 125,77p
 26. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78699    T  6h 121,40p
 27. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  6h 117,78p
 28. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  6h 115,69p
 29. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  6h 113,82p
 30. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  6h 112,24p
 31. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  6h 110,50p
 32. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  6h 110,19p
 33. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  6h 108,99p
 34. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- 10-77016   T  6h 108,50p
 35. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  6h 105,98p
 36. Nagy Róbert                    S04 HU 11-D-396454    T  6h 105,16p
 37. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  6h 105,01p
 38. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  6h 102,90p
 39. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62020   T  6h 102,21p
 40. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  6h  99,96p
 41. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  6h  99,84p
 42. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87060    T  6h  87,83p
 43. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-PM-3592     T  5h 106,98p
 44. Gyorfi Imre                    S06 HU 11-10-67527    T  5h 103,56p
 45. Molnár Antal                   S06 HU 11-OL-7374     T  5h  99,85p
 46. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  5h  98,55p
 47. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  5h  96,65p
 48. Móré - Erdős                   S04 HU-10- D-264240   T  5h  96,42p
 49. Móré - Erdős                   S04 HU-10- 10-57257   T  5h  96,23p
 50. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71004   T  5h  94,99p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  9h 170,78p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 11-10-69767    H  7h 120,86p
  3. Török Ferenc                   S09 HU 11-10- 70521   H  6h 120,55p
  4. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 78911   H  6h 115,61p
  5. Bujdosó Antal                  S09 HU 12-10-79726    H  6h 108,47p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  7h 130,40p
  2. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  6h 102,51p
  3. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80027   T  6h  94,08p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  5h  93,18p
  5. Feseto Barna                   S09 HU 11-10-70071    T  4h  82,23p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  5h 107,90p
  2. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  5h 102,96p
  3. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85055   H  4h  78,83p
  4. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85473   H  4h  75,77p
  5. Kovács József                  S04 HU-13- D-686924   H  3h  66,25p
  6. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85108   H  3h  59,89p
  7. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84897   H  3h  59,19p
  8. Kovács József                  S04 HU-13-  P-08142   H  3h  56,66p
  9. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84803   H  3h  56,00p
 10. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82945    H  3h  55,44p
 11. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84896   H  3h  48,47p
 12. Iván László                    S06 HU 13-D-587908    H  3h  44,23p
 13. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82926    H  2h  43,69p
 14. Tóth-Kalmár                    S10 HU-13- D-622337   H  2h  43,67p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-624542   H  2h  42,40p
 16. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85053   H  2h  42,15p
 17. Bodi József                    S07 HU 13-D-623381    H  2h  41,81p
 18. Varga László                   S01 HU-13- 10-83778   H  2h  41,13p
 19. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87059    H  2h  40,48p
 20. Kulcsár Lajos                  S05 HU 13-10-85907    H  2h  39,72p
 21. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622220   H  2h  38,81p
 22. Bodi József                    S07 HU 13-PM-8184     H  2h  37,98p
 23. Iván László                    S06 HU 13-D-624960    H  2h  37,91p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-624484   H  2h  36,84p
 25. Sándor Imre                    S08 HU 13-10-88256    H  2h  36,48p
 26. Faragó József                  R30 HU 13  10-82550   H  2h  36,17p
 27. Hajzer János és Fia            S08 HU-13- D-669853   H  2h  35,71p
 28. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8008     H  2h  35,68p
 29. Hajzer Csaba                   S08 HU-13- 10-88112   H  2h  34,57p
 30. Kalmár & Tóth                  S10 HU-13- D-622335   H  2h  34,44p
 31. Varga Zoltán                   S07 HU 13-10-87905    H  2h  34,24p
 32. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85485   H  2h  34,18p
 33. Szabó József                   S04 HU-13- 10-85019   H  2h  34,13p
 34. Szálkai Szabolcs               S07 HU 13-10-87838    H  2h  34,02p
 35. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-686897   H  2h  32,89p
 36. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89564   H  2h  32,27p
 37. Hajzer Csaba                   S08 HU-13- 10-88113   H  2h  31,45p
 38. Sándor Imre                    S08 HU 13-10-88270    H  2h  31,23p
 39. Kolozsvári Mihály              S12 HU 13-10-90783    H  2h  30,69p
 40. Szabados Attila                S06 HU-13- 10-86535   H  2h  30,45p
 41. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622286   H  2h  27,90p
 42. Kovács József                  S04 HU-13-  P-08128   H  2h  25,39p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  4h  79,27p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8001     T  3h  60,06p
  3. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  3h  54,13p
  4. Bartha Sándor                  S04 HU-13-  P-08099   T  3h  50,54p
  5. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  2h  43,37p
  6. Kovács József                  S04 HU-13- D-686925   T  2h  42,86p
  7. Kovács József                  S04 HU-13-  P-08132   T  2h  41,35p
  8. Kovács József                  S04 HU-13- D-686949   T  2h  40,74p
  9. Czövek Imre                    S04 HU 13-10-85324    T  2h  40,26p
 10. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85407   T  2h  39,89p
 11. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8007     T  2h  38,93p
 12. Balogh Zoltán                  S09 HU 13-10-88916    T  2h  38,09p
 13. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85054   T  2h  36,22p
 14. Vámos János                    S02 HU 13-D -623866   T  2h  35,95p
 15. Hajzer János és Fia            S08 HU-13- D-669852   T  2h  34,35p
 16. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87060    T  2h  33,88p
 17. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85423   T  2h  33,88p
 18. Czövek Imre                    S04 HU 13-10-85331    T  2h  32,14p
 19. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84809   T  2h  28,48p
 20. Nagy Róbert                    S04 HU 13-D-686946    T  2h  27,65p
 21. Hajzer János és Fia            S08 HU-13- 10-88172   T  2h  26,61p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89564   H  3h  62,12p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 13-10-89193    H  2h  37,41p
  3. Feseto Barna                   S09 HU 13-10-89075    H  2h  30,31p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Balogh Zoltán                  S09 HU 13-10-88916    T  3h  62,82p
  2. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  3h  61,43p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  9h 188,58p
  2. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  9h 180,39p
  3. Bodi József                    S07 HU 13-PM-8184     H  6h 133,54p
  4. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82945    H  6h 132,81p
  5. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85108   H  6h 123,55p
  6. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85473   H  6h 112,29p
  7. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-686897   H  6h 103,16p
  8. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8008     H  6h  99,88p
  9. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87059    H  5h  99,25p
 10. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85055   H  5h  98,67p
 11. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84803   H  5h  96,89p
 12. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624138   H  5h  95,76p
 13. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624194   H  5h  92,67p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-624542   H  5h  91,05p
 15. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84897   H  5h  90,71p
 16. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624204   H  5h  89,11p
 17. Gonda János                    S10 HU-13- 10-89963   H  5h  88,62p
 18. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-624484   H  5h  87,23p
 19. Kovács József                  S04 HU-13-  P-08142   H  5h  86,85p
 20. Sándor Imre                    S08 HU 13-10-88256    H  5h  83,61p
 21. Iván László                    S06 HU 13-D-624960    H  5h  82,48p
 22. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84896   H  5h  79,13p
 23. Kovács József                  S04 HU-13- D-686924   H  4h  85,79p
 24. Bodi József                    S07 HU 13-D-623381    H  4h  82,07p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85442   H  4h  80,07p
 26. Szálkai Szabolcs               S07 HU 13-10-87823    H  4h  76,93p
 27. Koszorús László                S02 HU-13- 10-90131   H  4h  76,84p
 28. Kalmár & Tóth                  S10 HU-13- D-622372   H  4h  75,67p
 29. Varga László                   S01 HU-13- 10-83778   H  4h  74,82p
 30. Kalmár & Tóth                  S10 HU-13- D-622335   H  4h  73,84p
 31. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622291   H  4h  71,17p
 32. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622112   H  4h  70,76p
 33. Szálkai Szabolcs               S07 HU 13-10-87819    H  4h  70,40p
 34. Varga Zoltán                   S07 HU 13-10-87905    H  4h  70,36p
 35. Iván László                    S06 HU 13-D-624991    H  4h  69,73p
 36. Hajzer Csaba                   S08 HU-13- 10-88112   H  4h  68,95p
 37. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8028     H  4h  68,45p
 38. Varga András                   S02 HU 13-10-84263    H  4h  67,10p
 39. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624103   H  4h  66,93p
 40. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622286   H  4h  65,17p
 41. Hajzer Csaba                   S08 HU-13- 10-88113   H  4h  64,80p
 42. Buglyó Testvérek               S06 HU 13-10-86215    H  4h  63,03p
 43. Koszorús László                S02 HU-13- 10-90145   H  4h  58,55p
 44. Iván László                    S06 HU 13-D-587908    H  4h  56,23p
 45. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82926    H  3h  66,61p
 46. Bodi József                    S07 HU 13-D-623378    H  3h  65,50p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-D-624039    H  3h  62,40p
 48. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85093   H  3h  61,78p
 49. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622204   H  3h  58,74p
 50. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-623347   H  3h  56,51p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  8h 151,66p
  2. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  6h 115,69p
  3. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87060    T  6h  87,83p
  4. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  5h  94,02p
  5. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8001     T  5h  93,12p
  6. Bartha Sándor                  S04 HU-13-  P-08099   T  5h  81,97p
  7. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85048   T  4h  81,53p
  8. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  4h  68,03p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85423   T  4h  64,60p
 10. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84809   T  4h  57,28p
 11. Kovács József                  S04 HU-13- 10-85069   T  3h  59,38p
 12. Kovács József                  S04 HU-13- D-686925   T  3h  58,94p
 13. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85092   T  3h  58,66p
 14. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8017     T  3h  57,04p
 15. Kovács József                  S04 HU-13- D-686949   T  3h  56,43p
 16. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85407   T  3h  53,82p
 17. Kovács József                  S04 HU-13-  P-08132   T  3h  52,61p
 18. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623178    T  3h  52,42p
 19. Hajzer János és Fia            S08 HU-13- D-669852   T  3h  51,44p
 20. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-622048   T  3h  51,27p
 21. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87039    T  3h  50,97p
 22. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85052   T  3h  50,74p
 23. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85054   T  3h  49,32p
 24. Kovács Tamás                   S07 HU 13-10-87551    T  3h  49,03p
 25. Kulcsár Lajos                  S05 HU 13-PM-8065     T  3h  44,08p
 26. Czövek Imre                    S04 HU 13-10-85324    T  2h  40,26p
 27. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85046   T  2h  39,84p
 28. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8007     T  2h  38,93p
 29. Kovács József                  S04 HU-13-  P-08150   T  2h  38,67p
 30. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82912    T  2h  38,22p
 31. Balogh Zoltán                  S09 HU 13-10-88916    T  2h  38,09p
 32. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82915    T  2h  37,99p
 33. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624266   T  2h  37,79p
 34. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84825   T  2h  36,95p
 35. Vámos János                    S02 HU 13-D -623866   T  2h  35,95p
 36. Szálkai Szabolcs               S07 HU 13-10-87821    T  2h  35,81p
 37. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624277   T  2h  34,85p
 38. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -673419   T  2h  34,18p
 39. Balogh Lajos                   S07 HU 13-10-87436    T  2h  34,10p
 40. Buglyó Testvérek               S06 HU 13-10-86248    T  2h  33,94p
 41. Molnár Antal                   S06 HU 13-10-87137    T  2h  33,93p
 42. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624288   T  2h  33,69p
 43. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624255   T  2h  33,30p
 44. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-D-624034    T  2h  33,19p
 45. Molnár Antal                   S06 HU 13-10-87141    T  2h  32,57p
 46. Gallús Dúc                     S01 HU-13- D-581686   T  2h  32,27p
 47. Czövek Imre                    S04 HU 13-10-85331    T  2h  32,14p
 48. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84810   T  2h  32,12p
 49. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  2h  31,87p
 50. Bartha Sándor                  S04 SK-13-0701-1027   T  2h  31,36p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89564   H  6h 107,44p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 13-10-89193    H  5h  85,01p
  3. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89509   H  3h  58,77p
  4. Balogh Ferenc                  S09 HU 13-OL -18614   H  3h  40,60p
  5. Feseto Barna                   S09 HU 13-10-89059    H  3h  38,60p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  5h  93,18p
  2. Balogh Zoltán                  S09 HU 13-10-88916    T  4h  78,03p
  3. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89563   T  4h  62,02p
  4. Molnár Antal                   S09 HU 13-10- 89301   T  2h  36,73p
  5. Feseto Barna                   S09 HU 13-10-89071    T  2h  30,97p