Hajdú Tagszövetség, S09 Hajdúböszörmény
Első adat felvétele: 2014.07.21 10:29:04
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.22 20:46:40
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.22 20:55:50
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.20 10:29:04
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 14 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2014.07.19 05:45
Időjárás         : Kánikulai meleg, keleti -északkeleti szél
Kisérő           : Bordán András
Központi táv     : 710000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              7    7    60   12    980,14    630,70
S04 Hajdúszoboszló      9   12   107   21   1026,77    847,02
S07 Hosszúpályi         7    8    47    9   1014,30    912,72
S08 Berettyóújfalu      7    9    73   15    994,08    930,75
S12 Nádudvar            3    4    35    7   1014,53    978,76
Hajdú 1.               33   40   322   64   1026,77    913,37
S01 Debrecen            3    3    15    3    935,72    886,18
S02 Hajdúsámson        10   11   101   20    965,71    622,94
S05 Debrecen           10   10    87   17    975,13    868,36
S06 Debrecen            9   10    89   18   1007,98    902,89
S09 Hajdúböszörmény     7    8    45    9    952,10    640,73
S10 Debrecen            5    5    45    9   1011,24    941,52
S16 Debrecen            2    2     9    2    938,54    854,38
Hajdú 2.               46   49   391   78   1011,24    858,60
Tagszövetségben        79   89   713  143   1026,77    882,31

S09 egyesületi díjlista
   1. Monori Sándor                  1.cs. HU 13-10-89631    H  952,10 m/p
   2. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 10-10-60476    H  936,70 m/p
   3. Feseto Barna                   1.cs. HU 09-10-51673    H  931,73 m/p
   4. Monori Sándor                  1.cs. HU 12-10-80438    H  919,60 m/p
   5. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 07-10-31482    H  818,89 m/p
   6. Monori Sándor                  1.cs. HU 10-10-60894    H  697,23 m/p
   7. Tóth Imre                      1.cs. HU 12-10-80315    H  669,74 m/p
   8. Balogh Ferenc                  1.cs. HU 09-10-51134    H  667,36 m/p
   9. Töviskes Imre                  1.cs. HU 11-D-347199    T  640,73 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balogh Ferenc                   1.cs. Dt: 701754 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   1h  20,24p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.  12h 181,18p    R:   0.   0h   0,00p    T: 118.   1h  11,82p
   HU 09-10-51134    H 20 05:31:32   667,36 m/p   8  20,24    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-69263    H 20 06:25:16   634,92 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-79620    H 20 06:27:43   633,51 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Bujdosó Antal                   1.cs. Dt: 704151 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   2h  51,89p    R:  21.   1h  25,04p    T:  36.   1h  23,85p
Összesített E:   1.  45h 829,20p    R:  28.  21h 354,44p    T:  57.  20h 329,19p
   HU 10-10-60476    H 19 18:16:44   936,70 m/p   2  27,83   32  25,04   75  23,85
   HU 07-10-31482    H 19 20:04:53   818,89 m/p   5  24,06    0   0,00    0   0,00
   HU 07-10-31488    H 20 06:42:15   627,45 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 04-10-95159    T 20 07:58:32   587,51 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Feseto Barna                    1.cs. Dt: 702355 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   1h  26,53p    R:  22.   1h  24,09p    T:  40.   1h  22,96p
Összesített E:   3.  32h 591,26p    R:  35.  14h 264,80p    T:  65.  14h 260,93p
   HU 09-10-51673    H 19 18:18:49   931,73 m/p   3  26,53   39  24,09   87  22,96
   HU 13-10-89099    H 20 06:21:47   637,47 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89087    H 20 07:54:36   587,94 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-79923    T 20 08:13:50   578,63 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-79930    T 20 08:30:25   570,83 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Molnár Antal                    1.cs. Dt: 705669 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   4.  29h 529,09p    R:  33.  17h 277,96p    T:  61.  17h 280,15p
   HU 12-10- 80067   H 20 06:36:10   632,23 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Monori Sándor                   1.cs. Dt: 704172 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   3h  77,19p    R:  13.   2h  50,21p    T:  26.   2h  47,48p
Összesített E:   6.  12h 290,75p    R:  42.   8h 181,03p    T:  84.   7h 152,83p
   HU 13-10-89631    H 19 18:04:36   952,10 m/p   1  29,08   16  27,13   48  25,76
   HU 12-10-80438    H 19 18:30:44   919,60 m/p   4  25,31   47  23,08  105  21,72
   HU 10-10-60894    H 20 04:49:57   697,23 m/p   6  22,80    0   0,00    0   0,00

Tóth Imre                       1.cs. Dt: 701990 Kg:   1 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   1h  21,50p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.  26h 460,85p    R:  39.  13h 213,91p    T:  75.  12h 197,64p
   HU 12-10-80315    H 20 05:28:09   669,74 m/p   7  21,50    0   0,00    0   0,00

Töviskes Imre                   1.cs. Dt: 704314 Kg:   5 Ók:  74 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  19,04p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  15h 238,49p    R:  69.   1h  13,76p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-D-347199    T 20 06:18:04   640,73 m/p   9  19,04    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-12- 10-76058   T 1026,77 m/p
   2. Móré - Erdős                   1.cs. S04 HU-11- D-343076   H 1025,62 m/p
   3. Lovas Family                   0.cs. S12 HU 11-10-71601    H 1014,53 m/p
   4. Bodi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349943    H 1014,30 m/p
   5. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-470307   H 1011,24 m/p
   6. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 10-10-62773    H 1010,07 m/p
   7. Bagdány László                 1.cs. S06 HU-11- 10-70933   H 1007,98 m/p
   8. László Kókai Levente           1.cs. S10 HU-09- 10-53214   T  999,76 m/p
   9. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54109    H  996,14 m/p
  10. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-09- 10-51001   H  994,08 m/p
  11. Bodi József                    1.cs. S07 HU 13-PM-8184     H  994,02 m/p
  12. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81679    H  992,78 m/p
  13. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-10- 10-62654   H  992,70 m/p
  14. Varga Zoltán                   1.cs. S07 HU 12-10-78699    T  988,35 m/p
  15. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81668    H  988,11 m/p
  16. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-11- D-343266   H  983,83 m/p
  17. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 12-10-78824    H  982,72 m/p
  18. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 10-10-58300    T  982,72 m/p
  19. Vass András                    1.cs. S04 HU-12- 10-75777   H  981,34 m/p
  20. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-11- 10-68983   H  980,98 m/p
  21. Heim János                     1.cs. S10 HU 10-10-61498    H  980,59 m/p
  22. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 11  19-13898   H  980,14 m/p
  23. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 08-05-55657    H  980,12 m/p
  24. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81683    H  978,76 m/p
  25. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-12- 10-75857   H  977,68 m/p
  26. Roth József                    1.cs. S05 HU 11-D-396548    H  975,13 m/p
  27. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 10-10-59544    H  973,87 m/p
  28. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 12-10-75735    H  973,47 m/p
  29. Bodi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349995    H  972,36 m/p
  30. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 12-10-81381    H  970,09 m/p
  31. Gyorfi Imre                    1.cs. S06 HU 12-10-77362    T  969,31 m/p
  32. Bodi József                    1.cs. S07 HU 10-D-262027    H  969,17 m/p
  33. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 11-10-71620    H  969,07 m/p
  34. Gyorfi Imre                    1.cs. S06 HU 11-10-67527    T  968,71 m/p
  35. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-09- 10-54189   H  968,68 m/p
  36. Bakk József                    1.cs. S05 HU 12-10- 76522   H  968,45 m/p
  37. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 12-D -469437   H  965,71 m/p
  38. Gonda János                    1.cs. S10 HU-12- D-470907   H  965,52 m/p
  39. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-12- 10-76005   H  965,31 m/p
  40. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-12- 10-79263   H  964,68 m/p
  41. Móré - Erdős                   0.cs. S04 HU-12- 10-75864   T  964,62 m/p
  42. László Kókai Levente           1.cs. S10 HU-12- 10-80852   H  963,92 m/p
  43. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-12- 10-79179   H  962,48 m/p
  44. Vámos János                    1.cs. S02 HU 11-10-65647    H  960,57 m/p
  45. Szabó András                   1.cs. S08 HU-10- 10-60056   H  959,08 m/p
  46. Gyorfi Imre                    1.cs. S06 HU 12-10-77348    T  955,98 m/p
  47. Szabó András                   1.cs. S08 HU-12- 10-79449   H  954,57 m/p
  48. Monori Sándor                  1.cs. S09 HU 13-10-89631    H  952,10 m/p
  49. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-10- D-263090   H  952,06 m/p
  50. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 11-10-67283    T  951,90 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.  139,38 p
   2. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    5 h.  135,55 p
   3. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.  129,42 p
   4. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    5 h.  128,81 p
   5. Molnár Antal                   1.cs. S06    5 h.  127,46 p
   6. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    5 h.  122,42 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.  120,78 p
   8. Ugrai László                   1.cs. S12    5 h.  117,95 p
   9. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  117,16 p
  10. Bodi József                    1.cs. S07    4 h.  113,16 p
  11. Pikó Sándor                    1.cs. S02    4 h.   95,93 p
  12. Varga Zoltán                   1.cs. S07    4 h.   94,34 p
  13. Heim János                     1.cs. S10    4 h.   93,58 p
  14. Bakk József                    1.cs. S05    4 h.   90,99 p
  15. Szabó András                   1.cs. S08    3 h.   76,89 p
  16. Erdei Dúc                      1.cs. S04    3 h.   74,26 p
  17. Vas György                     1.cs. S02    3 h.   70,22 p
  18. Móré - Erdős                   1.cs. S04    3 h.   70,11 p
  19. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    3 h.   68,31 p
  20. Ács János                      1.cs. R30    3 h.   64,40 p
  21. László Kókai Levente           1.cs. S10    2 h.   55,35 p
  22. Bagdány László                 1.cs. S06    2 h.   53,86 p
  23. Oláh - Budai                   1.cs. S06    2 h.   49,84 p
  24. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   48,71 p
  25. Vass András                    1.cs. S04    2 h.   48,41 p
  26. Monori Sándor                  1.cs. S09    2 h.   47,48 p
  27. Herpály Dúc                    1.cs. S08    2 h.   47,00 p
  28. Arnódi Béla                    1.cs. S07    2 h.   46,89 p
  29. Gonda János                    1.cs. S10    2 h.   46,09 p
  30. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    2 h.   45,59 p
  31. Lada József                    1.cs. S01    2 h.   43,40 p
  32. Török Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   41,15 p
  33. Roth József                    1.cs. S05    1 h.   27,49 p
  34. Vámos János                    1.cs. S02    1 h.   26,43 p
  35. Sarecz László                  1.cs. S16    1 h.   24,38 p
  36. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    1 h.   23,85 p
  37. Lukács Sándor                  1.cs. S08    1 h.   23,59 p
  38. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.   23,13 p
  39. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    1 h.   23,12 p
  40. Feseto Barna                   1.cs. S09    1 h.   22,96 p
  41. Jóvér István                   1.cs. S06    1 h.   22,08 p
  42. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    1 h.   21,70 p
  43. Balogh Lajos                   1.cs. S07    1 h.   21,41 p
  44. Gallús Dúc                     1.cs. S01    1 h.   20,22 p
  45. Kiss Bálint                    1.cs. S05    1 h.   20,06 p
  46. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    1 h.   19,91 p
  47. Varga László                   1.cs. S01    1 h.   19,53 p
  48. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   19,48 p
  49. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    1 h.   19,30 p

A verseny S09 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Monori Sándor                  1.cs.    3 h.   77,19 p
   2. Bujdosó Antal                  1.cs.    2 h.   51,89 p
   3. Feseto Barna                   1.cs.    1 h.   26,53 p
   4. Tóth Imre                      1.cs.    1 h.   21,50 p
   5. Balogh Ferenc                  1.cs.    1 h.   20,24 p
   6. Töviskes Imre                  1.cs.    1 h.   19,04 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Wels
  06.22. Scherding
  07.06. Scherding
  07.19. Regensburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Lovas Family                   1.cs. S12   19 h.  483,82 p
   2. Bodi József                    1.cs. S07   19 h.  476,32 p
   3. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   20 h.  471,37 p
   4. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   19 h.  447,59 p
   5. Bartha Sándor                  1.cs. S04   18 h.  411,86 p
   6. Sándor Imre                    1.cs. S08   16 h.  379,11 p
   7. Pikó Sándor                    1.cs. S02   15 h.  354,54 p
   8. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   16 h.  353,38 p
   9. Erdei Dúc                      1.cs. S04   16 h.  353,22 p
  10. Móré - Erdős                   1.cs. S04   16 h.  349,72 p
  11. Ugrai László                   1.cs. S12   15 h.  332,67 p
  12. Szabó András                   1.cs. S08   13 h.  313,99 p
  13. Molnár Antal                   1.cs. S06   13 h.  309,60 p
  14. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   14 h.  285,90 p
  15. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   13 h.  285,60 p
  16. Vas György                     1.cs. S02   13 h.  282,46 p
  17. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   12 h.  263,14 p
  18. Czinege Gyula                  1.cs. R30   12 h.  260,91 p
  19. Oláh - Budai                   1.cs. S06   11 h.  255,70 p
  20. Bagdány László                 1.cs. S06   12 h.  254,89 p
  21. Varga Zoltán                   1.cs. S07   11 h.  244,26 p
  22. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   11 h.  236,38 p
  23. Vass András                    1.cs. S04    9 h.  201,61 p
  24. Koszorús László                1.cs. S02    9 h.  199,68 p
  25. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    8 h.  176,69 p
  26. Herpály Dúc                    1.cs. S08    8 h.  173,01 p
  27. Lada József                    1.cs. S01    8 h.  171,80 p
  28. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    6 h.  159,23 p
  29. Monori Sándor                  1.cs. S09    7 h.  152,83 p
  30. Bakk József                    1.cs. S05    7 h.  152,46 p
  31. Kiss Bálint                    1.cs. S05    7 h.  151,50 p
  32. Gonda János                    1.cs. S10    7 h.  150,17 p
  33. László Kókai Levente           1.cs. S10    6 h.  141,21 p
  34. Heim János                     1.cs. S10    6 h.  136,06 p
  35. Arnódi Béla                    1.cs. S07    6 h.  135,67 p
  36. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    6 h.  126,71 p

S09 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Monori Sándor                  1.cs.   12 h.  290,75 p
   2. Török Ferenc                   1.cs.    8 h.  182,43 p
   3. Bujdosó Antal                  1.cs.    7 h.  163,20 p
   4. Feseto Barna                   1.cs.    6 h.  128,70 p
   5. Töviskes Imre                  1.cs.    5 h.  100,17 p
   6. Balogh Ferenc                  1.cs.    4 h.   73,04 p
   7. Tóth Imre                      1.cs.    1 h.   21,50 p
   8. Molnár Antal                   1.cs.    1 h.   19,31 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.07. Wels
  06.14. Korneuburg
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.22. Scherding
  06.28. Korneuburg
  07.05. Mosonmagyaróvár
  07.06. Scherding
  07.13. Korneuburg
  07.19. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   69 h. 1475,39 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   67 h. 1429,15 p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   67 h. 1348,39 p
   4. Lovas Family                   1.cs. S12   62 h. 1293,03 p
   5. Pikó Sándor                    1.cs. S02   63 h. 1284,89 p
   6. Bartha Sándor                  1.cs. S04   62 h. 1216,65 p
   7. Erdei Dúc                      1.cs. S04   60 h. 1203,73 p
   8. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   55 h. 1103,91 p
   9. Oláh - Budai                   1.cs. S06   58 h. 1091,37 p
  10. Móré - Erdős                   1.cs. S04   57 h. 1064,98 p
  11. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   50 h.  968,11 p
  12. Ugrai László                   1.cs. S12   48 h.  907,09 p
  13. Vas György                     1.cs. S02   46 h.  861,11 p
  14. Szabó András                   1.cs. S08   44 h.  846,93 p
  15. Koszorús László                1.cs. S02   47 h.  846,03 p
  16. Sándor Imre                    1.cs. S08   43 h.  842,27 p
  17. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   47 h.  834,73 p
  18. Bagdány László                 1.cs. S06   47 h.  825,03 p
  19. Molnár Antal                   1.cs. S06   40 h.  773,26 p
  20. Erdős - Móré                   1.cs. S04   41 h.  752,77 p
  21. Török Zoltán                   1.cs. S07   40 h.  734,57 p
  22. Gallús Dúc                     1.cs. S01   40 h.  702,16 p
  23. Gonda János                    1.cs. S10   37 h.  694,78 p
  24. Bakk József                    1.cs. S05   38 h.  669,68 p
  25. Czinege Gyula                  1.cs. R30   36 h.  643,08 p
  26. Iván László                    1.cs. S06   37 h.  635,41 p
  27. Szoke Attila                   1.cs. S05   34 h.  628,31 p
  28. László Kókai Levente           1.cs. S10   33 h.  590,49 p
  29. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   32 h.  582,70 p
  30. Nagy Róbert                    1.cs. S04   36 h.  580,29 p
  31. Kovács József                  1.cs. S04   33 h.  571,42 p
  32. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   32 h.  570,35 p
  33. Varga Zoltán                   1.cs. S07   30 h.  560,63 p
  34. Szabó József                   1.cs. S04   32 h.  556,92 p
  35. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   29 h.  537,75 p
  36. Varga András                   1.cs. S02   31 h.  536,75 p
  37. Kiss Bálint                    1.cs. S05   28 h.  518,55 p
  38. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   27 h.  511,28 p
  39. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   28 h.  507,66 p
  40. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   30 h.  501,05 p
  41. Lisztes Imre                   1.cs. S04   29 h.  498,59 p
  42. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   28 h.  494,71 p
  43. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   29 h.  471,22 p
  44. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   23 h.  465,42 p
  45. Vass András                    1.cs. S04   25 h.  457,98 p
  46. Lada József                    1.cs. S01   24 h.  426,59 p
  47. Sain Sándor                    1.cs. S04   24 h.  424,73 p
  48. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   23 h.  415,76 p
  49. Roth József                    1.cs. S05   23 h.  414,18 p
  50. Arnódi Béla                    1.cs. S07   23 h.  412,76 p
  51. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   25 h.  408,79 p
  52. Nagy Levente                   1.cs. S04   24 h.  397,17 p
  53. Jóvér István                   1.cs. S06   23 h.  389,70 p
  54. Herpály Dúc                    1.cs. S08   21 h.  380,13 p
  55. Heim János                     1.cs. S10   22 h.  357,14 p
  56. Varga László                   1.cs. S01   21 h.  348,98 p
  57. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   20 h.  329,19 p
  58. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   19 h.  326,95 p
  59. Vámos János                    1.cs. S02   17 h.  305,38 p
  60. Faragó József                  1.cs. R30   18 h.  301,82 p

S09 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bujdosó Antal                  1.cs.   45 h.  829,20 p
   2. Török Ferenc                   1.cs.   33 h.  614,26 p
   3. Feseto Barna                   1.cs.   32 h.  591,26 p
   4. Molnár Antal                   1.cs.   29 h.  529,09 p
   5. Tóth Imre                      1.cs.   26 h.  460,85 p
   6. Monori Sándor                  1.cs.   12 h.  290,75 p
   7. Balogh Zoltán                  1.cs.   14 h.  255,12 p
   8. Töviskes Imre                  1.cs.   15 h.  238,49 p
   9. Lázár Péter                    1.cs.   13 h.  205,25 p
  10. Balogh Ferenc                  1.cs.   12 h.  181,18 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  4h 106,37p
  2. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81668    H  4h 102,76p
  3. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  4h 101,09p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  4h  95,52p
  5. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-10-49032    H  4h  95,47p
  6. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  4h  94,77p
  7. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  4h  93,01p
  8. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  4h  92,94p
  9. Kalmár & Tóth                  S10 HU-10- D-264389   H  4h  87,43p
 10. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64773   H  4h  82,69p
 11. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  4h  82,52p
 12. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  3h  79,24p
 13. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343266   H  3h  79,13p
 14. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  3h  79,12p
 15. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470307   H  3h  78,91p
 16. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  3h  78,22p
 17. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62773    H  3h  77,41p
 18. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82945    H  3h  77,37p
 19. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79465   H  3h  76,45p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 10-O -1820     H  3h  74,77p
 21. Bodi József                    S07 HU 12-D-470000    H  3h  73,98p
 22. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70933   H  3h  73,53p
 23. Kulcsár Lajos                  S05 HU 10-10-57990    H  3h  71,40p
 24. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68630    H  3h  70,77p
 25. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  3h  69,91p
 26. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-75857   H  3h  69,70p
 27. Vas György                     S02 HU 11-D -348832   H  3h  68,33p
 28. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76669   H  3h  67,55p
 29. Heim János                     S10 HU 09-10-52681    H  3h  67,45p
 30. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  3h  67,10p
 31. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  3h  67,04p
 32. Oláh - Budai                   S06 HU 09-10-49334    H  3h  66,60p
 33. Herpály Dúc                    S08 HU 10-10-59991    H  3h  66,52p
 34. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  3h  66,50p
 35. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264026    H  3h  66,42p
 36. Török Zoltán                   S07 HU 10-10-59163    H  3h  65,88p
 37. Kalmár & Tóth                  S10 HU-10- D-263090   H  3h  64,01p
 38. Herpály Dúc                    S08 HU 10-10-59941    H  3h  63,96p
 39. Móré - Erdős                   S04 HU-09- 10-48616   H  3h  63,72p
 40. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  3h  63,56p
 41. Vass András                    S04 HU-08- 50-43426   H  3h  63,22p
 42. Lada József                    S01 HU-11- D-348610   H  3h  63,14p
 43. Vas György                     S02 HU 11-D -348851   H  3h  62,00p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348915   H  3h  60,94p
 45. Móré - Erdős                   S04 HU-10- D-262102   H  3h  59,82p
 46. Kolozsvári Mihály              S12 HU 09-10-54323    H  3h  54,23p
 47. Bodi József                    S07 HU 13-PM-8184     H  2h  56,06p
 48. Roth József                    S05 HU 11-D-396548    H  2h  54,17p
 49. Szabó András                   S08 HU-10- 10-60056   H  2h  53,64p
 50. Bodi József                    S07 HU 12-D-469914    H  2h  53,39p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-PM-3592     T  4h  88,91p
  2. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  4h  87,65p
  3. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  4h  78,54p
  4. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  3h  75,06p
  5. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58300    T  3h  72,64p
  6. Gyorfi Imre                    S06 HU 11-10-67527    T  3h  71,10p
  7. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78699    T  3h  68,68p
  8. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  3h  64,97p
  9. Gyorfi Imre                    S06 HU 11-10-67537    T  3h  64,92p
 10. Móré - Erdős                   S04 HU-10- D-264240   T  3h  64,91p
 11. Molnár Antal                   S06 HU 11-OL-7374     T  3h  64,23p
 12. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75864   T  2h  52,55p
 13. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  2h  51,13p
 14. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  2h  49,72p
 15. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469151   T  2h  48,20p
 16. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  2h  48,02p
 17. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  2h  47,77p
 18. Móré - Erdős                   S04 HU-10- 10-57257   T  2h  47,73p
 19. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79265   T  2h  47,51p
 20. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  2h  47,23p
 21. Gyorfi Imre                    S06 HU 10-10-58486    T  2h  46,61p
 22. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85048   T  2h  46,22p
 23. Gyorfi Imre                    S06 HU 12-10-77348    T  2h  46,01p
 24. Lada József                    S01 HU-10- 10-62071   T  2h  44,43p
 25. Gyorfi Imre                    S06 HU 11-10-67502    T  2h  43,80p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  2h  42,44p
 27. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  2h  41,96p
 28. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65835   T  2h  41,76p
 29. Kiss Bálint                    S05 HU-11- D-468761   T  2h  41,23p
 30. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  2h  40,32p
 31. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  38,96p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Monori Sándor                  S09 HU 12-10-80438    H  3h  69,58p
  2. Monori Sándor                  S09 HU 13-10-89631    H  2h  56,24p
  3. Feseto Barna                   S09 HU 09-10-51673    H  2h  52,40p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 11-10- 70521   H  2h  46,15p
  5. Bujdosó Antal                  S09 HU 07-10-31482    H  2h  45,66p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Monori Sándor                  S09 HU 12-10-80401    T  2h  50,89p
  2. Töviskes Imre                  S09 HU 11-D-347199    T  2h  39,92p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H 10h 186,26p
  2. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H 10h 184,10p
  3. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H 10h 183,11p
  4. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H 10h 178,92p
  5. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  9h 199,17p
  6. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  9h 188,65p
  7. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  9h 187,96p
  8. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  9h 180,57p
  9. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  9h 177,60p
 10. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  9h 173,97p
 11. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  9h 172,34p
 12. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  8h 182,57p
 13. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  8h 172,36p
 14. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  8h 169,74p
 15. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62773    H  8h 167,87p
 16. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  8h 163,66p
 17. Vass András                    S04 HU-12- 10-75777   H  8h 160,48p
 18. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  8h 157,53p
 19. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  8h 155,45p
 20. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  8h 154,67p
 21. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  8h 154,11p
 22. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  8h 153,59p
 23. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  8h 151,56p
 24. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  8h 151,51p
 25. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  8h 149,83p
 26. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  8h 149,43p
 27. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  8h 147,16p
 28. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  8h 146,80p
 29. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  8h 144,98p
 30. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  8h 142,81p
 31. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  8h 138,95p
 32. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  8h 138,03p
 33. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  8h 136,14p
 34. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  8h 135,58p
 35. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  7h 158,16p
 36. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  7h 157,21p
 37. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81668    H  7h 154,76p
 38. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  7h 150,88p
 39. Bodi József                    S07 HU 10-D-262027    H  7h 149,50p
 40. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81683    H  7h 146,26p
 41. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  7h 145,11p
 42. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79465   H  7h 142,96p
 43. Lovas Family                   S12 HU 11-10-71615    H  7h 140,69p
 44. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41686   H  7h 136,10p
 45. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  7h 135,77p
 46. Török Zoltán                   S07 HU 09-10-50306    H  7h 134,85p
 47. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343270   H  7h 132,96p
 48. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-75857   H  7h 131,24p
 49. Kalmár & Tóth                  S10 HU-10- D-263090   H  7h 130,14p
 50. Erdei Dúc                      S04 HU-11- 05-11217   H  7h 129,31p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T 10h 204,74p
  2. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  9h 179,53p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  9h 177,92p
  4. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  9h 169,08p
  5. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  9h 166,58p
  6. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  8h 160,42p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  8h 155,43p
  8. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  8h 153,88p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  8h 139,28p
 10. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  7h 141,57p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79265   T  7h 138,18p
 12. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  7h 135,08p
 13. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  7h 133,96p
 14. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  7h 131,69p
 15. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  7h 131,21p
 16. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  7h 130,42p
 17. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  7h 128,81p
 18. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  7h 127,64p
 19. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  7h 125,39p
 20. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75864   T  7h 124,19p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  7h 121,84p
 22. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  7h 118,26p
 23. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  6h 136,73p
 24. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  6h 125,92p
 25. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78699    T  6h 121,40p
 26. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  6h 117,78p
 27. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  6h 115,99p
 28. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  6h 113,82p
 29. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  6h 112,24p
 30. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  6h 110,50p
 31. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  6h 110,37p
 32. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  6h 109,17p
 33. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- 10-77016   T  6h 108,50p
 34. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  6h 105,98p
 35. Nagy Róbert                    S04 HU 11-D-396454    T  6h 105,16p
 36. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  6h 105,12p
 37. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  6h 103,06p
 38. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62020   T  6h 102,21p
 39. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  6h 100,13p
 40. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  6h  91,35p
 41. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87060    T  6h  87,83p
 42. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-PM-3592     T  5h 106,98p
 43. Gyorfi Imre                    S06 HU 11-10-67527    T  5h 103,56p
 44. Molnár Antal                   S06 HU 11-OL-7374     T  5h  99,85p
 45. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  5h  98,62p
 46. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  5h  96,85p
 47. Móré - Erdős                   S04 HU-10- D-264240   T  5h  96,42p
 48. Móré - Erdős                   S04 HU-10- 10-57257   T  5h  96,23p
 49. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71004   T  5h  94,99p
 50. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348008    T  5h  94,50p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  9h 170,78p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 11-10-69767    H  7h 120,86p
  3. Török Ferenc                   S09 HU 11-10- 70521   H  6h 120,55p
  4. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 78911   H  6h 115,61p
  5. Bujdosó Antal                  S09 HU 12-10-79726    H  6h 108,47p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  7h 130,40p
  2. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  6h 102,51p
  3. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80027   T  6h  94,08p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  5h  93,18p
  5. Feseto Barna                   S09 HU 11-10-70071    T  4h  82,23p