Hajdú Tagszövetség, S09 Hajdúböszörmény
Első adat felvétele: 2014.07.14 08:46:05
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.15 16:43:02
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.16 12:45:55
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.13 08:46:05
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 13 verseny 

Feleresztés helye: Korneuburg
Feleresztés ideje: 2014.07.13 05:15
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 399000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              7    7    63   13   1238,02   1166,45
S04 Hajdúszoboszló     15   24   200   40   1268,44   1198,26
S07 Hosszúpályi         8   11   102   20   1255,41   1183,48
S08 Berettyóújfalu      8   14   125   25   1205,11   1136,88
S12 Nádudvar            4    5    49   10   1252,76   1215,75
Hajdú 1.               42   61   539  108   1268,44   1178,74
S01 Debrecen            3    3    29    6   1245,42   1209,26
S02 Hajdúsámson        10   15   127   25   1265,33   1176,71
S05 Debrecen            8   12   129   26   1263,58   1205,45
S06 Debrecen            9   14   127   25   1263,41   1194,36
S09 Hajdúböszörmény     8   10    79   16   1261,82   1141,61
S10 Debrecen            7   11   106   21   1250,77   1175,68
S16 Debrecen            6    8    56   11   1180,23   1075,90
Hajdú 2.               51   73   653  131   1265,33   1177,83
Tagszövetségben        93  134  1192  238   1268,44   1178,74

S09 egyesületi díjlista
   1. Feseto Barna                   1.cs. HU 12-10-79928    T 1261,82 m/p
   2. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 13-10-89193    H 1205,89 m/p
   3. Balogh Zoltán                  1.cs. HU 12-10-79673    T 1202,90 m/p
   4. Molnár Antal                   1.cs. HU 12-10- 80019   H 1190,10 m/p
   5. Molnár Antal                   1.cs. HU 13-10- 89301   T 1184,63 m/p
   6. Balogh Zoltán                  1.cs. HU 12-10-79657    H 1180,84 m/p
   7. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 12-10-79727    H 1170,85 m/p
   8. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 12-10-79710    H 1170,04 m/p
   9. Tóth Imre                      1.cs. HU 13-10-89253    H 1167,20 m/p
  10. Molnár Antal                   1.cs. HU 12-10- 78911   H 1163,56 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balogh Ferenc                   1.cs. Dt: 391838 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  12,79p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.  10h 147,53p    R:   0.   0h   0,00p    T: 118.   1h  11,82p
   HU 11-10-69263    H 13 10:58:14  1141,61 m/p  16  12,79    0   0,00    0   0,00
   HU 09-10-51134    H 13 11:04:09  1122,26 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Balogh Zoltán                   1.cs. Dt: 393811 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  55,24p    R:  23.   2h  29,28p    T:  39.   2h  29,30p
Összesített E:   8.  11h 199,05p    R:  49.   5h  93,31p    T:  88.   7h 113,20p
   HU 12-10-79673    T 13 10:42:23  1202,90 m/p   3  21,54   89  16,07  159  16,18
   HU 12-10-79657    H 13 10:48:30  1180,84 m/p   6  19,53  126  13,21  231  13,12
   HU 13-10-88906    T 13 10:57:10  1150,93 m/p  14  14,17    0   0,00    0   0,00

Bujdosó Antal                   1.cs. Dt: 394205 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  88,94p    R:  30.   1h  16,62p    T:  50.   1h  16,74p
Összesített E:   1.  38h 686,75p    R:  29.  19h 312,78p    T:  57.  18h 288,58p
   HU 13-10-89193    H 13 10:41:54  1205,89 m/p   2  22,21   82  16,62  146  16,74
   HU 12-10-79727    H 13 10:51:41  1170,85 m/p   7  18,86    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-79710    H 13 10:51:55  1170,04 m/p   8  18,19    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-79726    H 13 10:54:27  1161,31 m/p  11  16,18    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-60476    H 13 10:58:20  1148,17 m/p  15  13,50    0   0,00    0   0,00
   HU 07-10-31488    H 13 11:01:00  1139,32 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-79723    T 13 11:02:47  1133,48 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Feseto Barna                    0.cs. Dt: 392364 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-10-79923    T 13 11:06:58  1114,78 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Feseto Barna                    1.cs. Dt: 392364 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   1h  22,85p    R:  26.   1h  22,54p    T:  43.   1h  22,55p
Összesített E:   3.  29h 529,08p    R:  38.  12h 218,17p    T:  71.  12h 215,42p
   HU 12-10-79928    T 13 10:25:57  1261,82 m/p   1  22,85    5  22,54    8  22,55
   HU 12-10-79930    T 13 10:59:13  1139,88 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-70071    T 13 11:00:04  1137,07 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89098    H 13 11:01:38  1131,93 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 09-10-51672    H 13 11:02:34  1128,89 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Lázár Péter                     1.cs. Dt: 394042 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  15,51p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   9.  12h 189,28p    R:  51.   6h  83,06p    T:  91.   7h  96,02p
   HU 10-10-60686    T 13 10:55:30  1157,25 m/p  12  15,51    0   0,00    0   0,00

Molnár Antal                    1.cs. Dt: 395668 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  72,88p    R:  25.   2h  28,12p    T:  41.   2h  28,32p
Összesített E:   4.  25h 455,02p    R:  35.  15h 249,84p    T:  67.  15h 251,77p
   HU 12-10- 80019   H 13 10:47:28  1190,10 m/p   4  20,90  111  14,41  199  14,52
   HU 13-10- 89301   T 13 10:49:00  1184,63 m/p   5  20,23  120  13,71  216  13,80
   HU 12-10- 78911   H 13 10:55:03  1163,56 m/p  10  16,88    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10- 80036   T 13 10:58:29  1151,93 m/p  13  14,87    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10- 80067   H 13 11:06:49  1124,64 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tóth Imre                       1.cs. Dt: 392083 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   1h  17,48p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.  24h 421,53p    R:  39.  13h 213,91p    T:  74.  12h 197,64p
   HU 13-10-89253    H 13 10:50:55  1167,20 m/p   9  17,48    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-80303    H 13 11:00:10  1135,92 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-70534    T 13 11:00:20  1135,38 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-61118    H 13 11:01:01  1133,13 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89257    H 13 11:04:22  1122,27 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81274   H 1268,44 m/p
   2. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81258   H 1267,67 m/p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348957   H 1265,33 m/p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348938   H 1265,01 m/p
   5. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-12- D-624925   H 1263,72 m/p
   6. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-248880    T 1263,58 m/p
   7. Oláh - Budai                   1.cs. S06 HU 11-10-67304    T 1263,41 m/p
   8. Feseto Barna                   1.cs. S09 HU 12-10-79928    T 1261,82 m/p
   9. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349012    T 1261,54 m/p
  10. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-09- 10-53047   T 1260,82 m/p
  11. Roth József                    1.cs. S05 HU 12-D-468421    H 1255,52 m/p
  12. Varga Zoltán                   1.cs. S07 HU 12-10-78699    T 1255,41 m/p
  13. Varga Zoltán                   1.cs. S07 HU 13-D-623178    T 1255,41 m/p
  14. Bagdány László                 1.cs. S06 HU-11- 10-70978   T 1255,06 m/p
  15. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-12- 10-77036   H 1253,95 m/p
  16. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 08-05-55657    H 1252,76 m/p
  17. Kovács József                  0.cs. S04 HU-13- D-686924   H 1252,74 m/p
  18. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81683    H 1252,62 m/p
  19. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81666    H 1252,41 m/p
  20. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-13- 10-85101   H 1251,61 m/p
  21. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54109    H 1251,22 m/p
  22. Sándor Zoltán                  1.cs. S10 HU 11-10-71121    H 1250,77 m/p
  23. Lovas Family                   0.cs. S12 HU 11-10-71615    H 1250,18 m/p
  24. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-470367   H 1250,00 m/p
  25. Lovas Family                   0.cs. S12 HU 10-10-62752    H 1249,14 m/p
  26. Erdős - Móré                   1.cs. S04 HU-12- 10-76077   H 1249,08 m/p
  27. Koszorús László                1.cs. S02 HU-12- D-469259   H 1248,91 m/p
  28. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- D-468666   H 1248,53 m/p
  29. Bakk József                    1.cs. S05 HU 12-10- 76522   H 1248,20 m/p
  30. Papp Lajos László              1.cs. S02 HU-10- 10-56791   H 1246,71 m/p
  31. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-469995    H 1246,67 m/p
  32. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-467783   H 1246,57 m/p
  33. Bodi József                    1.cs. S07 HU 13-D-623381    H 1246,11 m/p
  34. Kovács József                  1.cs. S04 HU-13-  P-08132   T 1246,03 m/p
  35. Bodi József                    1.cs. S07 HU 13-D-623496    H 1245,86 m/p
  36. Gallús Dúc                     1.cs. S01 HU-12- D-507207   T 1245,42 m/p
  37. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 12-OL-13509    H 1244,89 m/p
  38. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76744   T 1244,68 m/p
  39. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76652   H 1244,62 m/p
  40. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 08-10-37027    H 1243,98 m/p
  41. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81679    H 1242,46 m/p
  42. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-11- 10-71004   T 1241,52 m/p
  43. Papp Lajos László              1.cs. S02 HU-09- 10-47542   H 1241,41 m/p
  44. Gallús Dúc                     1.cs. S01 HU-12- D-507206   T 1241,30 m/p
  45. Varga András                   0.cs. S02 HU 11-10-65221    H 1240,81 m/p
  46. Vas György                     1.cs. S02 HU 12-D -467053   H 1239,98 m/p
  47. Koszorús László                0.cs. S02 HU-10- D-264400   H 1239,90 m/p
  48. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 12-10-81381    H 1239,26 m/p
  49. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 11-10-67408    H 1238,35 m/p
  50. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 12-10-77145    H 1238,28 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  107,96 p
   2. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.  107,86 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.  105,76 p
   4. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.  104,70 p
   5. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.  104,39 p
   6. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   99,91 p
   7. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.   98,49 p
   8. Gallús Dúc                     1.cs. S01    5 h.   97,62 p
   9. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    5 h.   97,30 p
  10. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   96,63 p
  11. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    5 h.   96,12 p
  12. Török Zoltán                   1.cs. S07    5 h.   94,44 p
  13. Oláh - Budai                   1.cs. S06    5 h.   86,68 p
  14. Molnár Antal                   1.cs. S06    5 h.   86,46 p
  15. Iván László                    1.cs. S06    5 h.   85,81 p
  16. Móré - Erdős                   1.cs. S04    5 h.   82,96 p
  17. Ugrai László                   1.cs. S12    5 h.   82,83 p
  18. Erdős - Móré                   1.cs. S04    4 h.   73,99 p
  19. Koszorús László                1.cs. S02    3 h.   60,06 p
  20. Bakk József                    1.cs. S05    3 h.   59,54 p
  21. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    3 h.   56,95 p
  22. László Kókai Levente           1.cs. S10    3 h.   53,14 p
  23. Jóvér István                   1.cs. S06    3 h.   52,44 p
  24. Bagdány László                 1.cs. S06    3 h.   51,50 p
  25. Varga Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   45,29 p
  26. Nagy Róbert                    1.cs. S04    3 h.   44,49 p
  27. Papp Lajos László              1.cs. S02    2 h.   43,35 p
  28. Roth József                    1.cs. S05    2 h.   43,25 p
  29. Faragó József                  1.cs. R30    3 h.   42,02 p
  30. Kovács József                  1.cs. S04    2 h.   38,89 p
  31. Földvári Imre                  1.cs. R30    2 h.   37,74 p
  32. Varga László                   4.cs. S01    2 h.   36,52 p
  33. Bertalan László                1.cs. S02    2 h.   36,26 p
  34. Vas György                     1.cs. S02    2 h.   36,11 p
  35. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    2 h.   32,65 p
  36. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    2 h.   31,89 p
  37. Sándor Imre                    1.cs. S08    2 h.   30,48 p
  38. Vass András                    1.cs. S04    2 h.   30,39 p
  39. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    2 h.   29,30 p
  40. Lada József                    1.cs. S01    2 h.   29,14 p
  41. Molnár Antal                   1.cs. S09    2 h.   28,32 p
  42. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   24,42 p
  43. Feseto Barna                   1.cs. S09    1 h.   22,55 p
  44. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   20,62 p
  45. Lisztes Imre                   1.cs. S04    1 h.   20,27 p
  46. Kiss Imre                      1.cs. S04    1 h.   20,21 p
  47. Gonda János                    1.cs. S10    1 h.   19,82 p
  48. Balogh István                  1.cs. S02    1 h.   19,41 p
  49. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    1 h.   17,00 p
  50. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    1 h.   16,74 p
  51. Czövek Imre                    1.cs. S04    1 h.   15,42 p
  52. Szabó András                   1.cs. S08    1 h.   15,09 p
  53. Szabó József                   1.cs. S04    1 h.   14,57 p
  54. Ács János                      1.cs. R30    1 h.   13,75 p
  55. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    1 h.   13,70 p
  56. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    1 h.   13,48 p
  57. Heim János                     1.cs. S10    1 h.   13,44 p
  58. Krankovics János               1.cs. S16    1 h.   13,43 p

A verseny S09 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bujdosó Antal                  1.cs.    5 h.   88,94 p
   2. Molnár Antal                   1.cs.    4 h.   72,88 p
   3. Balogh Zoltán                  1.cs.    3 h.   55,24 p
   4. Feseto Barna                   1.cs.    1 h.   22,85 p
   5. Tóth Imre                      1.cs.    1 h.   17,48 p
   6. Lázár Péter                    1.cs.    1 h.   15,51 p
   7. Balogh Ferenc                  1.cs.    1 h.   12,79 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.14. Korneuburg
  06.28. Korneuburg
  07.13. Korneuburg

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   25 h.  524,07 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   24 h.  506,76 p
   3. Lovas Family                   1.cs. S12   23 h.  478,32 p
   4. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   23 h.  473,11 p
   5. Erdei Dúc                      1.cs. S04   23 h.  465,80 p
   6. Bartha Sándor                  1.cs. S04   23 h.  452,66 p
   7. Oláh - Budai                   1.cs. S06   24 h.  448,12 p
   8. Pikó Sándor                    1.cs. S02   23 h.  443,52 p
   9. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   23 h.  428,71 p
  10. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   21 h.  415,52 p
  11. Ugrai László                   1.cs. S12   20 h.  369,87 p
  12. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   19 h.  360,40 p
  13. Gallús Dúc                     1.cs. S01   17 h.  313,56 p
  14. Koszorús László                1.cs. S02   17 h.  309,82 p
  15. Szabó József                   1.cs. S04   16 h.  307,75 p
  16. Móré - Erdős                   1.cs. S04   16 h.  304,86 p
  17. Török Zoltán                   1.cs. S07   16 h.  304,28 p
  18. Bakk József                    1.cs. S05   17 h.  303,45 p
  19. Kovács József                  1.cs. S04   16 h.  295,78 p
  20. Szabó András                   1.cs. S08   15 h.  291,77 p
  21. Erdős - Móré                   1.cs. S04   14 h.  281,68 p
  22. Vas György                     1.cs. S02   16 h.  276,24 p
  23. Molnár Antal                   1.cs. S06   15 h.  273,49 p
  24. Sándor Imre                    1.cs. S08   15 h.  268,41 p
  25. Czinege Gyula                  1.cs. R30   15 h.  257,64 p
  26. Bagdány László                 1.cs. S06   14 h.  251,50 p
  27. Lisztes Imre                   1.cs. S04   14 h.  241,67 p
  28. Iván László                    1.cs. S06   13 h.  239,39 p
  29. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   14 h.  238,22 p
  30. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   14 h.  236,78 p
  31. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   14 h.  234,98 p
  32. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   12 h.  229,92 p
  33. Varga András                   1.cs. S02   13 h.  229,12 p
  34. Sain Sándor                    1.cs. S04   13 h.  228,53 p
  35. Gonda János                    1.cs. S10   12 h.  222,66 p
  36. Nagy Róbert                    1.cs. S04   14 h.  221,13 p
  37. Lada József                    1.cs. S01   13 h.  215,34 p
  38. Roth József                    1.cs. S05   11 h.  210,28 p
  39. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   11 h.  192,94 p
  40. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   11 h.  192,20 p
  41. Varga Zoltán                   1.cs. S07   11 h.  186,32 p
  42. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   10 h.  185,61 p
  43. Jóvér István                   1.cs. S06   11 h.  184,27 p
  44. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   10 h.  180,04 p
  45. Földvári Imre                  1.cs. R30   10 h.  175,72 p
  46. László Kókai Levente           1.cs. S10   10 h.  168,72 p
  47. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    9 h.  159,03 p
  48. Szoke Attila                   1.cs. S05    9 h.  158,37 p
  49. Kiss Bálint                    1.cs. S05    9 h.  157,74 p
  50. Papp Lajos László              1.cs. S02    9 h.  156,63 p
  51. Nagy Levente                   1.cs. S04    8 h.  152,55 p

S09 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bujdosó Antal                  1.cs.   14 h.  260,69 p
   2. Feseto Barna                   1.cs.   13 h.  241,06 p
   3. Molnár Antal                   1.cs.   13 h.  235,27 p
   4. Tóth Imre                      1.cs.   11 h.  201,03 p
   5. Török Ferenc                   1.cs.   11 h.  195,14 p
   6. Balogh Zoltán                  1.cs.    4 h.   84,26 p
   7. Töviskes Imre                  1.cs.    4 h.   62,13 p
   8. Lázár Péter                    1.cs.    3 h.   52,14 p
   9. Balogh Ferenc                  1.cs.    2 h.   27,40 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.07. Wels
  06.14. Korneuburg
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.22. Scherding
  06.28. Korneuburg
  07.05. Mosonmagyaróvár
  07.06. Scherding
  07.13. Korneuburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   65 h. 1362,34 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   62 h. 1311,79 p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   62 h. 1219,91 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02   59 h. 1188,95 p
   5. Lovas Family                   1.cs. S12   57 h. 1153,63 p
   6. Erdei Dúc                      1.cs. S04   57 h. 1129,48 p
   7. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   55 h. 1104,24 p
   8. Bartha Sándor                  1.cs. S04   57 h. 1096,01 p
   9. Oláh - Budai                   1.cs. S06   56 h. 1043,28 p
  10. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   49 h.  947,15 p
  11. Móré - Erdős                   1.cs. S04   49 h.  911,78 p
  12. Koszorús László                1.cs. S02   47 h.  846,01 p
  13. Vas György                     1.cs. S02   44 h.  805,33 p
  14. Ugrai László                   1.cs. S12   43 h.  790,20 p
  15. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   45 h.  789,10 p
  16. Bagdány László                 1.cs. S06   45 h.  772,11 p
  17. Szabó András                   1.cs. S08   40 h.  754,92 p
  18. Török Zoltán                   1.cs. S07   38 h.  693,90 p
  19. Sándor Imre                    1.cs. S08   36 h.  682,31 p
  20. Gallús Dúc                     1.cs. S01   39 h.  682,21 p
  21. Erdős - Móré                   1.cs. S04   37 h.  678,70 p
  22. Gonda János                    1.cs. S10   35 h.  648,69 p
  23. Molnár Antal                   1.cs. S06   35 h.  646,74 p
  24. Iván László                    1.cs. S06   37 h.  636,52 p
  25. Szoke Attila                   1.cs. S05   34 h.  628,31 p
  26. Czinege Gyula                  1.cs. R30   34 h.  596,17 p
  27. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   33 h.  595,52 p
  28. Bakk József                    1.cs. S05   34 h.  578,77 p
  29. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   31 h.  551,65 p
  30. Szabó József                   1.cs. S04   31 h.  542,31 p
  31. Varga András                   1.cs. S02   31 h.  536,74 p
  32. Nagy Róbert                    1.cs. S04   33 h.  535,69 p
  33. László Kókai Levente           1.cs. S10   31 h.  535,65 p
  34. Kovács József                  1.cs. S04   31 h.  532,51 p
  35. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   30 h.  501,25 p
  36. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   27 h.  501,11 p
  37. Kiss Bálint                    1.cs. S05   27 h.  498,49 p
  38. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   28 h.  494,71 p
  39. Lisztes Imre                   1.cs. S04   28 h.  478,31 p
  40. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   29 h.  471,22 p
  41. Varga Zoltán                   1.cs. S07   26 h.  466,27 p
  42. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   25 h.  440,20 p
  43. Sain Sándor                    1.cs. S04   24 h.  424,73 p
  44. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   26 h.  421,44 p
  45. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   23 h.  415,76 p
  46. Nagy Levente                   1.cs. S04   24 h.  397,17 p
  47. Roth József                    1.cs. S05   22 h.  386,61 p
  48. Lada József                    1.cs. S01   22 h.  384,47 p
  49. Vass András                    1.cs. S04   21 h.  379,13 p
  50. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   22 h.  375,73 p
  51. Jóvér István                   1.cs. S06   22 h.  368,08 p
  52. Arnódi Béla                    1.cs. S07   21 h.  365,87 p
  53. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   19 h.  356,21 p
  54. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   21 h.  354,07 p
  55. Herpály Dúc                    1.cs. S08   19 h.  333,13 p
  56. Varga László                   1.cs. S01   20 h.  329,45 p
  57. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   18 h.  288,58 p
  58. Faragó József                  1.cs. R30   17 h.  280,21 p
  59. Vámos János                    1.cs. S02   16 h.  278,95 p
  60. Krankovics János               1.cs. S16   17 h.  273,73 p

S09 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bujdosó Antal                  1.cs.   38 h.  686,75 p
   2. Török Ferenc                   1.cs.   33 h.  614,26 p
   3. Feseto Barna                   1.cs.   29 h.  529,08 p
   4. Molnár Antal                   1.cs.   25 h.  455,02 p
   5. Tóth Imre                      1.cs.   24 h.  421,53 p
   6. Töviskes Imre                  1.cs.   14 h.  219,45 p
   7. Monori Sándor                  1.cs.    9 h.  213,56 p
   8. Balogh Zoltán                  1.cs.   11 h.  199,05 p
   9. Lázár Péter                    1.cs.   12 h.  189,28 p
  10. Balogh Ferenc                  1.cs.   10 h.  147,53 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  5h 108,08p
  2. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  5h 103,03p
  3. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  5h 101,53p
  4. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81258   H  5h  96,69p
  5. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  5h  94,27p
  6. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  5h  91,11p
  7. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  5h  91,10p
  8. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  5h  89,63p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  5h  89,23p
 10. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  5h  88,85p
 11. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  5h  86,85p
 12. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  5h  84,77p
 13. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  4h  86,90p
 14. Erdős - Móré                   S04 HU-12- 10-76077   H  4h  86,26p
 15. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81683    H  4h  84,90p
 16. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  4h  84,85p
 17. Roth József                    S05 HU 12-D-468421    H  4h  84,23p
 18. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  4h  83,57p
 19. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  4h  83,56p
 20. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468666   H  4h  82,92p
 21. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  4h  82,41p
 22. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  4h  82,11p
 23. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  4h  81,48p
 24. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65894   H  4h  81,04p
 25. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78125    H  4h  80,88p
 26. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85055   H  4h  79,01p
 27. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  4h  78,99p
 28. Lovas Family                   S12 HU 11-10-71615    H  4h  78,90p
 29. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  4h  78,77p
 30. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  4h  77,58p
 31. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  4h  77,49p
 32. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  4h  77,38p
 33. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41686   H  4h  77,15p
 34. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81687    H  4h  76,34p
 35. Lovas Family                   S12 HU 11-10-71620    H  4h  76,33p
 36. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85473   H  4h  75,75p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81204   H  4h  75,64p
 38. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  4h  74,75p
 39. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81231   H  4h  74,64p
 40. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  4h  74,51p
 41. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  4h  73,93p
 42. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81277   H  4h  73,89p
 43. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  4h  72,97p
 44. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  4h  72,90p
 45. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  4h  72,84p
 46. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  4h  71,92p
 47. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62773    H  4h  71,82p
 48. Kiss Imre                      S04 HU-10- D-469220   H  4h  70,72p
 49. Papp Lajos László              S02 HU-09- 10-47542   H  4h  69,77p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  4h  69,40p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  5h 106,49p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  5h 102,60p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  5h  98,49p
  4. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  5h  97,11p
  5. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  5h  83,70p
  6. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  4h  85,00p
  7. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  4h  79,00p
  8. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  4h  78,90p
  9. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  4h  78,23p
 10. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79265   T  4h  77,75p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  4h  77,70p
 12. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  4h  77,40p
 13. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  4h  73,63p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  4h  72,43p
 15. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  4h  71,33p
 16. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  4h  68,22p
 17. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  3h  65,07p
 18. Lisztes Imre                   S04 HU-11- 10-65778   T  3h  61,55p
 19. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  3h  60,02p
 20. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  3h  58,89p
 21. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- D-343002   T  3h  58,70p
 22. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  3h  57,27p
 23. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  3h  57,06p
 24. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  3h  56,48p
 25. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  3h  56,39p
 26. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  3h  55,98p
 27. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  3h  54,30p
 28. Kovács József                  S04 HU-13-  P-08132   T  3h  54,10p
 29. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  3h  52,64p
 30. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  3h  52,49p
 31. Bartha Sándor                  S04 HU-10- 10-57542   T  3h  52,04p
 32. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62020   T  3h  51,74p
 33. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  3h  51,20p
 34. Bartha Sándor                  S04 HU-13-  P-08099   T  3h  50,60p
 35. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75871   T  3h  47,16p
 36. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75864   T  3h  44,29p
 37. Feseto Barna                   S09 HU 11-10-70071    T  2h  44,42p
 38. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  2h  43,44p
 39. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  2h  43,43p
 40. Kovács József                  S04 HU-13- D-686925   T  2h  42,86p
 41. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75859   T  2h  41,73p
 42. Jóvér István                   S06 HU 11-10-67611    T  2h  40,99p
 43. Kovács József                  S04 HU-13- D-686949   T  2h  40,89p
 44. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  2h  40,84p
 45. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71004   T  2h  40,51p
 46. Erdős - Móré                   S04 HU-11- D-348573   T  2h  40,36p
 47. Czövek Imre                    S04 HU 13-10-85324    T  2h  40,26p
 48. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55038    T  2h  40,24p
 49. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85407   T  2h  39,95p
 50. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  2h  39,81p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  4h  69,28p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 12-10-79726    H  4h  67,31p
  3. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89564   H  3h  62,12p
  4. Tóth Imre                      S09 HU 12-10-80303    H  3h  58,76p
  5. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80019   H  3h  58,59p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  4h  79,51p
  2. Balogh Zoltán                  S09 HU 13-10-88916    T  3h  62,82p
  3. Feseto Barna                   S09 HU 11-10-70071    T  3h  62,15p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  3h  61,43p
  5. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  3h  57,82p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H 10h 186,23p
  2. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H 10h 183,08p
  3. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H 10h 178,91p
  4. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  9h 180,57p
  5. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  9h 177,57p
  6. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  9h 172,32p
  7. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  9h 159,64p
  8. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  8h 172,00p
  9. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  8h 166,08p
 10. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  8h 163,66p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  8h 161,64p
 12. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  8h 157,53p
 13. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  8h 154,67p
 14. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  8h 154,10p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  8h 151,56p
 16. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  8h 151,51p
 17. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  8h 149,42p
 18. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  8h 147,15p
 19. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  8h 146,79p
 20. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  8h 145,85p
 21. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  8h 144,97p
 22. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  8h 142,77p
 23. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  8h 138,93p
 24. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  8h 138,01p
 25. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  8h 136,13p
 26. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  8h 135,57p
 27. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  7h 157,52p
 28. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  7h 157,21p
 29. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  7h 147,96p
 30. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79465   H  7h 142,93p
 31. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  7h 141,58p
 32. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62773    H  7h 139,48p
 33. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41686   H  7h 136,08p
 34. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  7h 135,76p
 35. Török Zoltán                   S07 HU 09-10-50306    H  7h 134,83p
 36. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  7h 134,51p
 37. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343270   H  7h 132,96p
 38. Vass András                    S04 HU-12- 10-75777   H  7h 132,56p
 39. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  7h 130,24p
 40. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  7h 129,48p
 41. Erdei Dúc                      S04 HU-11- 05-11217   H  7h 129,29p
 42. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  7h 128,24p
 43. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343207   H  7h 126,49p
 44. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81231   H  7h 126,03p
 45. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65894   H  7h 124,36p
 46. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  7h 123,94p
 47. Krankovics János               S16 HU-11- D-396600   H  7h 123,22p
 48. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67355    H  7h 121,67p
 49. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81277   H  7h 119,34p
 50. Erdős - Móré                   S04 HU-10- 10-57284   H  7h 118,30p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T 10h 204,74p
  2. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  9h 179,53p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  9h 177,92p
  4. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  9h 169,08p
  5. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  9h 166,57p
  6. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  8h 155,40p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  8h 139,26p
  8. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  7h 141,55p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  7h 131,69p
 10. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  7h 131,38p
 11. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  7h 131,21p
 12. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  7h 130,42p
 13. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  7h 128,86p
 14. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  7h 127,63p
 15. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  7h 121,82p
 16. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  7h 118,22p
 17. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  6h 117,77p
 18. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79265   T  6h 116,43p
 19. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  6h 113,81p
 20. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  6h 112,95p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  6h 112,24p
 22. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  6h 110,49p
 23. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  6h 109,31p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  6h 109,17p
 25. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  6h 109,14p
 26. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- 10-77016   T  6h 108,47p
 27. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  6h 105,98p
 28. Nagy Róbert                    S04 HU 11-D-396454    T  6h 105,13p
 29. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  6h 105,08p
 30. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  6h 103,06p
 31. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62020   T  6h 102,17p
 32. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  6h 100,13p
 33. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75864   T  6h  97,97p
 34. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  6h  96,51p
 35. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  6h  91,32p
 36. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87060    T  6h  87,82p
 37. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  5h 111,22p
 38. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  5h 100,72p
 39. Móré - Erdős                   S04 HU-10- 10-57257   T  5h  96,23p
 40. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71004   T  5h  94,98p
 41. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  5h  94,85p
 42. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348008    T  5h  94,48p
 43. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85048   T  5h  94,29p
 44. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  5h  94,09p
 45. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78699    T  5h  92,97p
 46. Jóvér István                   S06 HU 11-10-67611    T  5h  90,68p
 47. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  5h  90,65p
 48. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  5h  88,91p
 49. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  5h  88,67p
 50. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  5h  86,63p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  8h 142,36p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 11-10-69767    H  7h 120,86p
  3. Török Ferenc                   S09 HU 11-10- 70521   H  6h 120,55p
  4. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 78911   H  6h 115,23p
  5. Bujdosó Antal                  S09 HU 12-10-79726    H  6h 108,05p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  7h 129,89p
  2. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  6h 102,51p
  3. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80027   T  6h  94,08p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  5h  93,18p
  5. Feseto Barna                   S09 HU 11-10-70071    T  4h  82,23p