Hajdú Tagszövetség, S09 Hajdúböszörmény
Első adat felvétele: 2014.07.07 08:56:27
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.08 19:21:38
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.08 21:32:38
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.06 08:56:27
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2014.07.05 05:00
Időjárás         : Kánikulai meleg, déli, dél-keleti szél
Kisérő           : Harcsa Kálmán
Központi táv     : 320000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              8    8    61   12    897,16    848,45
S04 Hajdúszoboszló     15   24   179   36    992,27    926,04
S07 Hosszúpályi         9   13   107   21   1005,86    944,47
S08 Berettyóújfalu      8   14   120   24    945,18    879,78
S12 Nádudvar            7    8    63   13    952,69    900,21
Hajdú 1.               47   67   530  106   1005,86    904,83
S01 Debrecen            4    5    38    8    991,18    909,83
S02 Hajdúsámson        12   16   177   35   1032,51    939,42
S05 Debrecen           12   21   205   41   1022,46    953,64
S06 Debrecen           10   15   154   31   1022,58    934,45
S09 Hajdúböszörmény     8    9    71   14    973,56    916,19
S10 Debrecen            9   12   116   23   1012,11    925,73
S16 Debrecen            7    8    68   14    940,83    806,87
Hajdú 2.               62   86   829  166   1032,51    931,60
Tagszövetségben       109  153  1359  272   1032,51    922,80

S09 egyesületi díjlista
   1. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 11-10-69767    H  973,56 m/p
   2. Tóth Imre                      1.cs. HU 10-10-61142    T  952,45 m/p
   3. Molnár Antal                   1.cs. HU 12-10- 78911   H  943,00 m/p
   4. Molnár Antal                   1.cs. HU 12-10- 80027   T  940,31 m/p
   5. Lázár Péter                    1.cs. HU 11-08-25608    H  932,07 m/p
   6. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 13-10-89193    H  931,60 m/p
   7. Balogh Zoltán                  1.cs. HU 12-10-79680    T  927,99 m/p
   8. Balogh Zoltán                  1.cs. HU 11-22-26679    T  925,59 m/p
   9. Lázár Péter                    1.cs. HU 11-22-27577    H  924,46 m/p
  10. Balogh Ferenc                  1.cs. HU 13-OL -18614   H  921,59 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balogh Ferenc                   1.cs. Dt: 315153 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  14,35p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.  10h 147,53p    R:   0.   0h   0,00p    T: 117.   1h  11,82p
   HU 13-OL -18614   H 05 10:41:58   921,59 m/p  10  14,35    0   0,00    0   0,00

Balogh Zoltán                   1.cs. Dt: 317000 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  32,63p    R:   0.   0h   0,00p    T:  43.   2h  24,18p
Összesített E:   8.  11h 199,05p    R:  48.   5h  93,31p    T:  87.   7h 113,36p
   HU 12-10-79680    T 05 10:41:36   927,99 m/p   7  16,70    0   0,00  244  12,33
   HU 11-22-26679    T 05 10:42:29   925,59 m/p   8  15,93    0   0,00  257  11,85
   HU 12-10-79673    T 05 10:58:05   885,27 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Bujdosó Antal                   1.cs. Dt: 317413 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   3h  50,13p    R:  18.   2h  29,54p    T:  31.   2h  32,09p
Összesített E:   1.  38h 686,75p    R:  25.  20h 324,58p    T:  57.  18h 288,65p
   HU 11-10-69767    H 05 10:26:02   973,56 m/p   1  21,35   52  18,24   62  19,09
   HU 13-10-89193    H 05 10:40:43   931,60 m/p   6  17,48  166  11,30  226  13,00
   HU 12-10-79836    H 05 10:46:27   916,19 m/p  14  11,30    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-60465    H 05 10:52:12   901,23 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-60476    H 05 11:06:14   866,70 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Feseto Barna                    1.cs. Dt: 315478 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   3.  29h 529,08p    R:  37.  12h 218,65p    T:  69.  12h 215,69p
   HU 13-10-89059    H 05 10:47:19   908,33 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89075    H 05 10:57:03   883,57 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Lázár Péter                     1.cs. Dt: 317199 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  45,48p    R:  32.   1h  11,48p    T:  42.   2h  24,85p
Összesített E:   9.  12h 189,28p    R:  51.   6h  83,19p    T:  91.   7h  96,17p
   HU 11-08-25608    H 05 10:40:19   932,07 m/p   5  18,25  163  11,48  222  13,15
   HU 11-22-27577    H 05 10:43:07   924,46 m/p   9  15,16    0   0,00  261  11,70
   HU 10-D-314714    H 05 10:45:45   917,42 m/p  13  12,07    0   0,00    0   0,00
   HU 11-08-25623    T 05 10:54:15   895,41 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-646833    T 05 10:55:03   893,39 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Molnár Antal                    1.cs. Dt: 318717 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  38,89p    R:  20.   2h  26,97p    T:  32.   2h  29,92p
Összesített E:   4.  25h 455,02p    R:  33.  15h 250,08p    T:  63.  15h 251,92p
   HU 12-10- 78911   H 05 10:37:59   943,00 m/p   3  19,83  126  13,76  168  15,18
   HU 12-10- 80027   T 05 10:38:57   940,31 m/p   4  19,06  135  13,21  180  14,74
   HU 12-10- 80019   H 05 10:55:29   896,57 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tóth Imre                       1.cs. Dt: 315420 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h  46,92p    R:  28.   1h  15,16p    T:  51.   1h  16,38p
Összesített E:   5.  24h 421,53p    R:  38.  13h 213,91p    T:  73.  12h 197,64p
   HU 10-10-61142    T 05 10:31:10   952,45 m/p   2  20,54  102  15,16  134  16,38
   HU 12-10-80322    H 05 10:42:40   920,49 m/p  11  13,58    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-70534    T 05 10:42:49   920,08 m/p  12  12,80    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 11-D -348938   H 1032,51 m/p
   2. Papp Lajos László              1.cs. S02 HU-09- 10-47542   H 1027,91 m/p
   3. Oláh - Budai                   0.cs. S06 HU 11-10-67396    H 1022,58 m/p
   4. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349012    T 1022,46 m/p
   5. Oláh - Budai                   1.cs. S06 HU 11-10-67332    H 1022,41 m/p
   6. Oláh - Budai                   1.cs. S06 HU 13-10-87059    H 1021,93 m/p
   7. Szoke Attila                   1.cs. S05 HU 13-D -673423   H 1017,80 m/p
   8. Szoke Attila                   1.cs. S05 HU 13-D -624111   H 1015,72 m/p
   9. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 13-10-86215    H 1014,36 m/p
  10. Vas György                     1.cs. S02 HU 12-D -542419   H 1014,03 m/p
  11. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-348180    T 1013,87 m/p
  12. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-11- 10-71005   T 1012,55 m/p
  13. Kalmár & Tóth                  0.cs. S10 HU-12- D-467117   H 1012,11 m/p
  14. Bodi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349877    H 1005,86 m/p
  15. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-349081    T 1003,19 m/p
  16. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-09- 10-53042   T  997,09 m/p
  17. Vas György                     0.cs. S02 HU 13-10-84629    H  996,17 m/p
  18. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 12-10-78125    H  996,03 m/p
  19. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 10-10-59167    H  995,17 m/p
  20. Oláh - Budai                   0.cs. S06 HU 13-10-87022    H  993,43 m/p
  21. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -624113   T  993,11 m/p
  22. Koszorús László                1.cs. S02 HU-13- 10-90131   H  992,42 m/p
  23. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-467108   H  992,39 m/p
  24. Kovács József                  1.cs. S04 HU-13- 10-85069   T  992,27 m/p
  25. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 11-10-67408    H  992,04 m/p
  26. Szoke Attila                   1.cs. S05 HU 13-D -624138   H  991,93 m/p
  27. Gallús Dúc                     1.cs. S01 HU-12- D-507206   T  991,18 m/p
  28. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 12-D -469419   H  991,06 m/p
  29. Buglyó Testvérek               0.cs. S06 HU 13-10-86248    T  990,62 m/p
  30. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-248880    T  989,44 m/p
  31. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -673427   H  989,12 m/p
  32. Jóvér István                   1.cs. S06 HU 11-10-67611    T  988,84 m/p
  33. Papp Lajos László              1.cs. S02 HU-10- 10-56791   H  988,82 m/p
  34. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348955   H  988,68 m/p
  35. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-13- D-624484   H  988,57 m/p
  36. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 13-D -622112   H  988,39 m/p
  37. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-09- 10-53047   T  987,74 m/p
  38. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 13-10-86028    H  987,58 m/p
  39. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-348007    H  987,43 m/p
  40. Gonda János                    1.cs. S10 HU-12- 10-80647   H  987,23 m/p
  41. Czeglédi - Szűcs               0.cs. S05 HU-12- 10-77039   H  986,60 m/p
  42. Tóth Bálint                    1.cs. S06 HU 13-10-86474    H  985,36 m/p
  43. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07 HU 13-10-87823    H  984,96 m/p
  44. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-10-66655    T  983,83 m/p
  45. Nagy Róbert                    1.cs. S04 HU 12-10-75541    T  981,55 m/p
  46. Erdős - Móré                   1.cs. S04 HU-10- 10-57284   H  981,46 m/p
  47. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 12-OL-13510    T  981,05 m/p
  48. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-348008    T  980,70 m/p
  49. Dóró Imre                      1.cs. S04 HU-13-  P-08083   H  980,55 m/p
  50. Buglyó Testvérek               0.cs. S06 HU 12-10-77111    H  980,35 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  102,36 p
   2. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    5 h.   99,10 p
   3. Szoke Attila                   1.cs. S05    5 h.   97,53 p
   4. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   96,67 p
   5. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   96,61 p
   6. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.   95,86 p
   7. Oláh - Budai                   1.cs. S06    5 h.   93,61 p
   8. Bagdány László                 1.cs. S06    5 h.   92,35 p
   9. Török Zoltán                   1.cs. S07    5 h.   90,61 p
  10. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    5 h.   88,15 p
  11. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.   85,65 p
  12. Varga András                   1.cs. S02    5 h.   85,25 p
  13. Nagy Róbert                    1.cs. S04    5 h.   80,61 p
  14. Koszorús László                1.cs. S02    5 h.   78,88 p
  15. Vas György                     1.cs. S02    4 h.   74,95 p
  16. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    4 h.   73,63 p
  17. Erdős - Móré                   1.cs. S04    5 h.   71,14 p
  18. Szabó József                   1.cs. S04    5 h.   69,55 p
  19. Iván László                    1.cs. S06    4 h.   63,11 p
  20. Bakk József                    1.cs. S05    4 h.   61,91 p
  21. Kovács József                  1.cs. S04    3 h.   50,22 p
  22. Gallús Dúc                     1.cs. S01    3 h.   49,38 p
  23. László Kókai Levente           1.cs. S10    3 h.   48,63 p
  24. Móré - Erdős                   1.cs. S04    3 h.   48,33 p
  25. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    3 h.   44,07 p
  26. Papp Lajos László              1.cs. S02    2 h.   42,03 p
  27. Nagy Levente                   1.cs. S04    3 h.   41,23 p
  28. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    3 h.   40,59 p
  29. Varga Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   33,83 p
  30. Tóth Bálint                    1.cs. S06    2 h.   32,33 p
  31. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    2 h.   32,09 p
  32. Molnár Antal                   1.cs. S09    2 h.   29,92 p
  33. Bertalan László                1.cs. S02    2 h.   29,73 p
  34. Bartha Sándor                  1.cs. S04    2 h.   29,70 p
  35. Vass András                    1.cs. S04    2 h.   29,15 p
  36. Erdei Dúc                      1.cs. S04    2 h.   29,07 p
  37. Sarecz László                  1.cs. S16    2 h.   29,01 p
  38. Lovas Family                   1.cs. S12    2 h.   28,03 p
  39. Czövek Imre                    1.cs. S04    2 h.   27,84 p
  40. Herpály Dúc                    1.cs. S08    2 h.   27,36 p
  41. Krankovics János               1.cs. S16    2 h.   26,01 p
  42. Lázár Péter                    1.cs. S09    2 h.   24,85 p
  43. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    2 h.   24,18 p
  44. Jóvér István                   1.cs. S06    1 h.   20,24 p
  45. Gonda János                    1.cs. S10    1 h.   20,16 p
  46. Dóró Imre                      1.cs. S04    1 h.   19,41 p
  47. Arnódi Béla                    1.cs. S07    1 h.   19,26 p
  48. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   18,57 p
  49. Balogh Lajos                   1.cs. S07    1 h.   18,29 p
  50. Molnár Antal                   1.cs. S06    1 h.   16,82 p
  51. Tóth Imre                      1.cs. S09    1 h.   16,38 p
  52. Kovács Tamás                   1.cs. S07    1 h.   15,84 p
  53. Szabó András                   1.cs. S08    1 h.   15,60 p
  54. Vecsey István dr.              1.cs. S16    1 h.   15,23 p
  55. Farkas Sándor                  1.cs. S02    1 h.   14,91 p
  56. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    1 h.   14,39 p
  57. Nagy János                     1.cs. S05    1 h.   13,67 p
  58. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    1 h.   13,63 p
  59. Lisztes Imre                   1.cs. S04    1 h.   12,61 p
  60. Roth József                    1.cs. S05    1 h.   12,24 p
  61. Kiss Imre                      1.cs. S04    1 h.   11,59 p
  62. Ugrai László                   1.cs. S12    1 h.   10,89 p

A verseny S09 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bujdosó Antal                  1.cs.    3 h.   50,13 p
   2. Tóth Imre                      1.cs.    3 h.   46,92 p
   3. Lázár Péter                    1.cs.    3 h.   45,48 p
   4. Molnár Antal                   1.cs.    2 h.   38,89 p
   5. Balogh Zoltán                  1.cs.    2 h.   32,63 p
   6. Balogh Ferenc                  1.cs.    1 h.   14,35 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.21. Mosonmagyaróvár
  07.05. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs. S02   25 h.  486,82 p
   2. Bodi József                    1.cs. S07   25 h.  475,11 p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   25 h.  472,49 p
   4. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   23 h.  450,82 p
   5. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   24 h.  444,55 p
   6. Szoke Attila                   1.cs. S05   22 h.  398,48 p
   7. Erdős - Móré                   1.cs. S04   23 h.  397,30 p
   8. Oláh - Budai                   1.cs. S06   23 h.  389,30 p
   9. Erdei Dúc                      1.cs. S04   21 h.  384,87 p
  10. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   20 h.  368,07 p
  11. Bartha Sándor                  1.cs. S04   21 h.  352,34 p
  12. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   22 h.  347,58 p
  13. Koszorús László                1.cs. S02   21 h.  336,74 p
  14. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   19 h.  335,75 p
  15. Lovas Family                   1.cs. S12   20 h.  330,95 p
  16. Móré - Erdős                   1.cs. S04   20 h.  327,38 p
  17. Gonda János                    1.cs. S10   18 h.  321,95 p
  18. Bagdány László                 1.cs. S06   21 h.  319,58 p
  19. Vas György                     1.cs. S02   18 h.  316,85 p
  20. Nagy Róbert                    1.cs. S04   19 h.  314,70 p
  21. Török Zoltán                   1.cs. S07   18 h.  304,51 p
  22. Iván László                    1.cs. S06   19 h.  299,88 p
  23. Gallús Dúc                     1.cs. S01   19 h.  299,46 p
  24. László Kókai Levente           1.cs. S10   17 h.  281,15 p
  25. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   18 h.  278,36 p
  26. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   16 h.  264,63 p
  27. Varga András                   1.cs. S02   15 h.  247,59 p
  28. Kovács József                  1.cs. S04   15 h.  236,80 p
  29. Szabó József                   1.cs. S04   15 h.  234,87 p
  30. Szabó András                   1.cs. S08   15 h.  226,12 p
  31. Bakk József                    1.cs. S05   14 h.  214,00 p
  32. Lisztes Imre                   1.cs. S04   13 h.  210,98 p
  33. Kiss Bálint                    1.cs. S05   12 h.  209,31 p
  34. Ugrai László                   1.cs. S12   13 h.  205,69 p
  35. Poker Klub                     1.cs. S06   11 h.  191,12 p
  36. Molnár Antal                   1.cs. S06   12 h.  191,11 p
  37. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   11 h.  185,84 p
  38. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   12 h.  183,22 p
  39. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   11 h.  174,17 p
  40. Varga László                   1.cs. S01   12 h.  168,47 p
  41. Sándor Imre                    1.cs. S08   10 h.  164,21 p
  42. Nagy Levente                   1.cs. S04   12 h.  162,61 p
  43. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   10 h.  159,85 p
  44. Arnódi Béla                    1.cs. S07   10 h.  158,52 p
  45. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   10 h.  157,35 p
  46. Nagy János                     1.cs. S05    9 h.  149,14 p
  47. Tóth Bálint                    1.cs. S06    9 h.  146,81 p
  48. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   10 h.  146,21 p
  49. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    9 h.  143,19 p
  50. Dóró Imre                      1.cs. S04    8 h.  141,73 p
  51. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   10 h.  139,53 p
  52. Vass András                    1.cs. S04    9 h.  136,54 p
  53. Heim János                     1.cs. S10   10 h.  133,77 p
  54. Vámos János                    1.cs. S02    8 h.  132,89 p
  55. Roth József                    1.cs. S05    9 h.  131,11 p
  56. Varga Zoltán                   1.cs. S07    8 h.  130,03 p
  57. Kiss Imre                      1.cs. S04    8 h.  126,89 p
  58. Molnár Antal                   1.cs. S09    8 h.  126,69 p
  59. Czinege Gyula                  1.cs. R30    9 h.  126,33 p

S09 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bujdosó Antal                  1.cs.   19 h.  314,75 p
   2. Török Ferenc                   1.cs.   14 h.  236,69 p
   3. Tóth Imre                      1.cs.   13 h.  220,50 p
   4. Molnár Antal                   1.cs.   11 h.  200,44 p
   5. Feseto Barna                   1.cs.   11 h.  185,85 p
   6. Lázár Péter                    1.cs.    9 h.  137,14 p
   7. Balogh Zoltán                  1.cs.    7 h.  114,79 p
   8. Töviskes Imre                  1.cs.    6 h.   76,19 p
   9. Balogh Ferenc                  1.cs.    5 h.   67,33 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.07. Wels
  06.14. Korneuburg
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.22. Scherding
  06.28. Korneuburg
  07.05. Mosonmagyaróvár
  07.06. Scherding

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   60 h. 1257,86 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   57 h. 1204,39 p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   57 h. 1124,17 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02   55 h. 1100,88 p
   5. Lovas Family                   1.cs. S12   52 h. 1046,09 p
   6. Erdei Dúc                      1.cs. S04   52 h. 1025,59 p
   7. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   50 h. 1006,19 p
   8. Bartha Sándor                  1.cs. S04   52 h.  999,67 p
   9. Oláh - Budai                   1.cs. S06   51 h.  955,34 p
  10. Móré - Erdős                   1.cs. S04   49 h.  912,54 p
  11. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   44 h.  849,31 p
  12. Koszorús László                1.cs. S02   44 h.  786,62 p
  13. Vas György                     1.cs. S02   41 h.  755,48 p
  14. Szabó András                   1.cs. S08   40 h.  755,37 p
  15. Bagdány László                 1.cs. S06   42 h.  719,87 p
  16. Ugrai László                   1.cs. S12   38 h.  706,64 p
  17. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   40 h.  689,70 p
  18. Sándor Imre                    1.cs. S08   36 h.  682,58 p
  19. Erdős - Móré                   1.cs. S04   37 h.  678,98 p
  20. Gonda János                    1.cs. S10   35 h.  646,59 p
  21. Szoke Attila                   1.cs. S05   34 h.  628,31 p
  22. Török Zoltán                   1.cs. S07   33 h.  599,14 p
  23. Gallús Dúc                     1.cs. S01   34 h.  584,44 p
  24. Czinege Gyula                  1.cs. R30   32 h.  570,61 p
  25. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   31 h.  569,43 p
  26. Molnár Antal                   1.cs. S06   30 h.  559,78 p
  27. Iván László                    1.cs. S06   32 h.  549,90 p
  28. Szabó József                   1.cs. S04   31 h.  542,62 p
  29. Nagy Róbert                    1.cs. S04   33 h.  535,83 p
  30. Kovács József                  1.cs. S04   31 h.  532,58 p
  31. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   29 h.  519,79 p
  32. Bakk József                    1.cs. S05   31 h.  519,26 p
  33. Varga András                   1.cs. S02   30 h.  516,55 p
  34. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   27 h.  501,33 p
  35. Kiss Bálint                    1.cs. S05   27 h.  498,60 p
  36. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   28 h.  494,78 p
  37. László Kókai Levente           1.cs. S10   28 h.  482,29 p
  38. Lisztes Imre                   1.cs. S04   28 h.  478,46 p
  39. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   29 h.  471,30 p
  40. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   27 h.  444,20 p
  41. Sain Sándor                    1.cs. S04   24 h.  424,81 p
  42. Varga Zoltán                   1.cs. S07   24 h.  421,35 p
  43. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   23 h.  415,76 p
  44. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   23 h.  407,26 p
  45. Nagy Levente                   1.cs. S04   24 h.  397,39 p
  46. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   24 h.  391,77 p
  47. Vass András                    1.cs. S04   21 h.  379,57 p
  48. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   22 h.  375,73 p
  49. Arnódi Béla                    1.cs. S07   21 h.  365,87 p
  50. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   18 h.  343,73 p
  51. Herpály Dúc                    1.cs. S08   19 h.  333,58 p
  52. Varga László                   1.cs. S01   20 h.  329,64 p
  53. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   19 h.  327,09 p
  54. Roth József                    1.cs. S05   19 h.  316,83 p
  55. Jóvér István                   1.cs. S06   19 h.  315,22 p
  56. Lada József                    1.cs. S01   18 h.  313,67 p
  57. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   18 h.  288,65 p
  58. Vámos János                    1.cs. S02   16 h.  279,04 p
  59. Krankovics János               1.cs. S16   16 h.  259,52 p
  60. Török Ferenc                   1.cs. S09   16 h.  255,85 p

S09 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bujdosó Antal                  1.cs.   38 h.  686,75 p
   2. Török Ferenc                   1.cs.   33 h.  614,26 p
   3. Feseto Barna                   1.cs.   29 h.  529,08 p
   4. Molnár Antal                   1.cs.   25 h.  455,02 p
   5. Tóth Imre                      1.cs.   24 h.  421,53 p
   6. Töviskes Imre                  1.cs.   14 h.  219,45 p
   7. Monori Sándor                  1.cs.    9 h.  213,56 p
   8. Balogh Zoltán                  1.cs.   11 h.  199,05 p
   9. Lázár Péter                    1.cs.   12 h.  189,28 p
  10. Balogh Ferenc                  1.cs.   10 h.  147,53 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  5h  97,57p
  2. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624138   H  5h  95,76p
  3. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  5h  93,45p
  4. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624194   H  5h  92,67p
  5. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  5h  91,96p
  6. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  5h  90,11p
  7. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  5h  90,06p
  8. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  5h  88,22p
  9. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  5h  85,13p
 10. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469425   H  5h  82,50p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -396674   H  5h  78,60p
 12. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75860   H  5h  68,20p
 13. Török Zoltán                   S07 HU 10-10-59167    H  4h  78,85p
 14. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  4h  78,81p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469532   H  4h  78,19p
 16. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  4h  77,63p
 17. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -563575   H  4h  77,22p
 18. Szálkai Szabolcs               S07 HU 13-10-87823    H  4h  76,93p
 19. Koszorús László                S02 HU-13- 10-90131   H  4h  76,84p
 20. Bodi József                    S07 HU 12-D-469993    H  4h  76,26p
 21. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  4h  76,11p
 22. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343207   H  4h  76,02p
 23. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469576   H  4h  75,88p
 24. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  4h  75,33p
 25. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348938   H  4h  74,64p
 26. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624204   H  4h  73,14p
 27. Tóth-Kalmár                    S10 HU-12- D-470373   H  4h  72,83p
 28. Török Zoltán                   S07 HU 09-10-50306    H  4h  72,69p
 29. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  4h  72,64p
 30. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  4h  72,56p
 31. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  4h  71,35p
 32. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622291   H  4h  71,17p
 33. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622112   H  4h  70,76p
 34. Szálkai Szabolcs               S07 HU 13-10-87819    H  4h  70,47p
 35. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  4h  70,08p
 36. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470356   H  4h  70,07p
 37. Szabó József                   S04 HU-12- 04-41682   H  4h  70,02p
 38. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  4h  69,84p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469414   H  4h  69,28p
 40. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467117   H  4h  68,70p
 41. Gonda János                    S10 HU-13- 10-89963   H  4h  68,67p
 42. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76649   H  4h  68,45p
 43. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349047    H  4h  68,41p
 44. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  4h  67,95p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469547   H  4h  67,73p
 46. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80979    H  4h  66,93p
 47. Iván László                    S06 HU 12-D-469613    H  4h  66,14p
 48. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80647   H  4h  65,51p
 49. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 78911   H  4h  64,54p
 50. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8008     H  4h  64,20p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  5h 102,13p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  5h  98,25p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  5h  96,88p
  4. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  5h  92,92p
  5. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  5h  90,93p
  6. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  5h  90,85p
  7. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  5h  77,55p
  8. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  4h  74,63p
  9. Nagy Róbert                    S04 HU 11-D-396454    T  4h  72,82p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  4h  72,20p
 11. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  4h  70,67p
 12. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- 10-77016   T  4h  69,38p
 13. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  4h  68,16p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  4h  68,15p
 15. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  4h  67,61p
 16. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  4h  66,90p
 17. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  4h  62,56p
 18. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  4h  61,98p
 19. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  4h  59,65p
 20. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87060    T  4h  54,02p
 21. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349081    T  3h  60,84p
 22. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  3h  59,47p
 23. Kovács József                  S04 HU-13- 10-85069   T  3h  59,38p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  3h  58,29p
 25. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  3h  57,33p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  3h  56,63p
 27. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81278   T  3h  55,80p
 28. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348008    T  3h  55,61p
 29. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71004   T  3h  54,47p
 30. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  3h  53,57p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  3h  52,75p
 32. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  3h  52,68p
 33. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  3h  52,21p
 34. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62039   T  3h  52,13p
 35. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  3h  51,90p
 36. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-D-209979    T  3h  51,45p
 37. Vámos János                    S02 HU 12-D -470168   T  3h  51,41p
 38. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65656   T  3h  50,84p
 39. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  3h  50,65p
 40. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62020   T  3h  50,43p
 41. Erdős - Móré                   S04 HU-12- 10-76088   T  3h  49,69p
 42. Jóvér István                   S06 HU 11-10-67611    T  3h  49,69p
 43. Kovács Tamás                   S07 HU 13-10-87551    T  3h  49,10p
 44. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  3h  48,19p
 45. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77092    T  3h  47,32p
 46. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  3h  45,42p
 47. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  3h  44,17p
 48. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  3h  43,59p
 49. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65664   T  3h  42,76p
 50. Nagy Levente                   S04 HU-12- D-469050   T  3h  42,22p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 78911   H  4h  77,26p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  4h  73,08p
  3. Bujdosó Antal                  S09 HU 11-10-69767    H  4h  65,39p
  4. Lázár Péter                    S09 HU 11-08-25608    H  4h  60,63p
  5. Tóth Imre                      S09 HU 10-10-61149    H  3h  50,46p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  3h  50,38p
  2. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80027   T  3h  47,54p
  3. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  3h  44,69p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89563   T  3h  44,48p
  5. Molnár Antal                   S09 HU 10-10- 60940   T  2h  38,30p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  9h 170,00p
  2. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  9h 164,74p
  3. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  9h 159,64p
  4. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  9h 157,38p
  5. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  8h 161,73p
  6. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  8h 161,67p
  7. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  8h 158,73p
  8. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  8h 157,80p
  9. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  8h 155,54p
 10. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  7h 157,60p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  7h 157,21p
 12. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  7h 150,13p
 13. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  7h 144,09p
 14. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  7h 141,58p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  7h 133,62p
 16. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343270   H  7h 133,06p
 17. Vass András                    S04 HU-12- 10-75777   H  7h 132,56p
 18. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  7h 132,54p
 19. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  7h 132,45p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  7h 130,46p
 21. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  7h 129,98p
 22. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  7h 129,59p
 23. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  7h 129,25p
 24. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  7h 128,36p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  7h 127,69p
 26. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  7h 125,13p
 27. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  7h 124,06p
 28. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  7h 123,94p
 29. Krankovics János               S16 HU-11- D-396600   H  7h 123,29p
 30. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  7h 121,93p
 31. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  7h 120,84p
 32. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  7h 117,01p
 33. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  7h 115,67p
 34. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  7h 114,18p
 35. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75860   H  7h 103,49p
 36. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  6h 130,66p
 37. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79465   H  6h 127,92p
 38. Bodi József                    S07 HU 12-D-470000    H  6h 126,29p
 39. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  6h 125,25p
 40. Bodi József                    S07 HU 10-PM-1949     H  6h 122,60p
 41. Bodi József                    S07 HU 10-D-262027    H  6h 122,23p
 42. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  6h 121,63p
 43. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62773    H  6h 121,34p
 44. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  6h 120,25p
 45. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  6h 119,92p
 46. Bodi József                    S07 HU 10-D-261664    H  6h 119,48p
 47. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70913   H  6h 119,28p
 48. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41686   H  6h 118,21p
 49. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  6h 118,18p
 50. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264026    H  6h 118,09p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  9h 182,03p
  2. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  9h 179,53p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  8h 155,08p
  4. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  8h 146,34p
  5. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  8h 145,13p
  6. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  7h 138,64p
  7. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  7h 131,69p
  8. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  7h 131,21p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  7h 122,52p
 10. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  6h 123,84p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  6h 114,44p
 12. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  6h 113,14p
 13. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  6h 112,51p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  6h 109,17p
 15. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  6h 107,66p
 16. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  6h 106,62p
 17. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  6h 106,32p
 18. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  6h 106,05p
 19. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  6h 104,73p
 20. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  6h 103,06p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  6h 102,80p
 22. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  6h 100,13p
 23. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  6h  96,51p
 24. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  5h 111,31p
 25. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79265   T  5h 100,37p
 26. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  5h  96,88p
 27. Móré - Erdős                   S04 HU-10- 10-57257   T  5h  96,33p
 28. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  5h  94,93p
 29. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85048   T  5h  94,37p
 30. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  5h  94,09p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  5h  93,01p
 32. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- 10-77016   T  5h  92,20p
 33. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  5h  91,69p
 34. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  5h  91,31p
 35. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  5h  90,65p
 36. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  5h  89,74p
 37. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  5h  88,91p
 38. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  5h  88,84p
 39. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  5h  88,67p
 40. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62020   T  5h  87,85p
 41. Nagy Róbert                    S04 HU 11-D-396454    T  5h  87,70p
 42. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  5h  86,38p
 43. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75864   T  5h  84,59p
 44. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77092    T  5h  83,08p
 45. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  5h  82,70p
 46. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  5h  78,66p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  5h  77,55p
 48. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87060    T  5h  69,09p
 49. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469151   T  4h  87,42p
 50. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349081    T  4h  82,91p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  7h 128,86p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 11-10-69767    H  7h 120,86p
  3. Török Ferenc                   S09 HU 11-10- 70521   H  6h 120,55p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89564   H  6h 107,44p
  5. Lázár Péter                    S09 HU 11-08-25608    H  6h  93,54p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  6h 115,02p
  2. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  6h 102,51p
  3. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80027   T  6h  94,08p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  5h  93,18p
  5. Feseto Barna                   S09 HU 11-10-70071    T  4h  82,23p