Hajdú Tagszövetség, S09 Hajdúböszörmény
Első adat felvétele: 2014.07.07 13:15:33
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.08 18:53:05
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.08 21:33:09
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.06 13:15:33
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 12 verseny 

Feleresztés helye: Scherding
Feleresztés ideje: 2014.07.06 05:30
Időjárás         : Kánikulai meleg, észak-nyugati szél
Kisérő           : Bélteki Sándor
Központi táv     : 612000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              7    7    51   10   1256,99   1153,73
S04 Hajdúszoboszló      9   11   105   21   1269,90   1170,62
S07 Hosszúpályi         7    9    60   12   1245,95   1167,57
S08 Berettyóújfalu      8    8    69   14   1218,86   1138,86
S12 Nádudvar            4    4    38    8   1248,03   1199,60
Hajdú 1.               35   39   323   65   1269,90   1169,14
S01 Debrecen            4    4    20    4   1200,62   1171,58
S02 Hajdúsámson         9   10    86   17   1234,63   1140,23
S05 Debrecen           11   12   101   20   1237,11   1143,17
S06 Debrecen            8   11    97   19   1214,07   1159,03
S09 Hajdúböszörmény     7    7    44    9   1179,67   1095,69
S10 Debrecen            5    5    45    9   1205,81   1150,58
S16 Debrecen            2    2     7    1   1116,87   1116,87
Hajdú 2.               46   51   400   80   1237,11   1137,88
Tagszövetségben        81   90   723  145   1269,90   1149,93

S09 egyesületi díjlista
   1. Monori Sándor                  1.cs. HU 12-10-80438    H 1179,67 m/p
   2. Feseto Barna                   1.cs. HU 09-10-51673    H 1156,30 m/p
   3. Monori Sándor                  1.cs. HU 12-10-80401    T 1149,93 m/p
   4. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 12-10-79727    H 1146,55 m/p
   5. Monori Sándor                  1.cs. HU 11-10-72549    T 1109,64 m/p
   6. Töviskes Imre                  1.cs. HU 11-D-347199    T 1101,49 m/p
   7. Balogh Ferenc                  1.cs. HU 12-10-79620    H 1097,84 m/p
   8. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 04-10-95159    T 1096,43 m/p
   9. Balogh Ferenc                  1.cs. HU 11-10-69263    H 1095,69 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balogh Ferenc                   1.cs. Dt: 605881 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   2h  36,65p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.  10h 147,53p    R:   0.   0h   0,00p    T: 117.   1h  11,82p
   HU 12-10-79620    H 06 14:41:53  1097,84 m/p   7  19,58    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-69263    H 06 14:42:58  1095,69 m/p   9  17,07    0   0,00    0   0,00

Bujdosó Antal                   1.cs. Dt: 608228 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   2h  41,77p    R:  31.   1h  18,77p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   1.  38h 686,75p    R:  25.  20h 324,58p    T:  57.  18h 288,65p
   HU 12-10-79727    H 06 14:20:29  1146,55 m/p   4  23,40   67  18,77    0   0,00
   HU 04-10-95159    T 06 14:44:44  1096,43 m/p   8  18,37    0   0,00    0   0,00

Feseto Barna                    1.cs. Dt: 606364 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   1h  25,87p    R:  28.   1h  20,26p    T:  53.   1h  17,91p
Összesített E:   3.  29h 529,08p    R:  37.  12h 218,65p    T:  69.  12h 215,69p
   HU 09-10-51673    H 06 14:14:24  1156,30 m/p   2  25,87   55  20,26  133  17,91

Molnár Antal                    1.cs. Dt: 609658 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   4.  25h 455,02p    R:  33.  15h 250,08p    T:  63.  15h 251,92p
   HU 12-10- 80067   H 06 14:59:35  1070,36 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Monori Sándor                   1.cs. Dt: 608138 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   3h  73,95p    R:  15.   2h  42,50p    T:  27.   2h  38,55p
Összesített E:   7.   9h 213,56p    R:  44.   6h 131,49p    T:  85.   6h 122,57p
   HU 12-10-80438    H 06 14:05:31  1179,67 m/p   1  27,16   31  23,35   83  21,44
   HU 12-10-80401    T 06 14:18:51  1149,93 m/p   3  24,65   64  19,15  145  17,11
   HU 11-10-72549    T 06 14:38:03  1109,64 m/p   5  22,14    0   0,00    0   0,00

Töviskes Imre                   1.cs. Dt: 608281 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   1h  20,88p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   6.  14h 219,45p    R:  69.   1h  13,76p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-D-347199    T 06 14:42:14  1101,49 m/p   6  20,88    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-13- 10-85108   H 1269,90 m/p
   2. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82945    H 1256,99 m/p
   3. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54109    H 1248,03 m/p
   4. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-470000    H 1245,95 m/p
   5. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 12-D -469151   T 1240,62 m/p
   6. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76669   H 1237,11 m/p
   7. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 13-PM-8017     T 1236,80 m/p
   8. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 08-05-55657    H 1236,27 m/p
   9. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348958   H 1234,63 m/p
  10. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-349050    H 1233,25 m/p
  11. Koszorús László                1.cs. S02 HU-11- D-343167   H 1230,54 m/p
  12. Marcsek Lajos                  1.cs. S05 HU 12-10-76991    T 1227,71 m/p
  13. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54137    H 1227,57 m/p
  14. Bodi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349995    H 1226,71 m/p
  15. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-12- 10-81202   H 1224,13 m/p
  16. Móré - Erdős                   0.cs. S04 HU-13- 10-85048   T 1223,98 m/p
  17. Czövek Imre                    1.cs. S04 HU 12-10-75666    T 1221,19 m/p
  18. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-12- 10-79265   T 1220,73 m/p
  19. Lisztes Imre                   1.cs. S04 HU-11- 10-65780   H 1220,64 m/p
  20. Szabó András                   1.cs. S08 HU-12- 10-79465   H 1218,86 m/p
  21. Varga Zoltán                   1.cs. S07 HU 13-D-623176    T 1218,09 m/p
  22. Sain Sándor                    1.cs. S04 HU-11- 10-65915   H 1216,70 m/p
  23. Oláh - Budai                   1.cs. S06 HU 09-10-49348    H 1214,07 m/p
  24. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05 HU 10-10-57990    H 1212,71 m/p
  25. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 09-10-49032    H 1209,28 m/p
  26. Gyorfi Imre                    1.cs. S06 HU 11-10-67527    T 1207,55 m/p
  27. Oláh - Budai                   1.cs. S06 HU 12-10-78005    H 1207,42 m/p
  28. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-11- D-343266   H 1205,81 m/p
  29. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 09-10-53906    H 1204,96 m/p
  30. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 10-10-62773    H 1204,60 m/p
  31. Oláh - Budai                   1.cs. S06 HU 11-OL-7379     T 1204,54 m/p
  32. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 10-10-59163    H 1203,45 m/p
  33. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 12-10-81381    H 1203,35 m/p
  34. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349028    T 1203,22 m/p
  35. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 11-22-27113    T 1203,22 m/p
  36. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-13- 10-85442   H 1203,10 m/p
  37. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-12- 10-76005   H 1201,11 m/p
  38. Varga László                   1.cs. S01 HU-08- 50-55456   H 1200,62 m/p
  39. Nagy Levente                   1.cs. S04 HU-05- D-132220   H 1200,23 m/p
  40. Móré - Erdős                   0.cs. S04 HU-12- 10-75859   T 1200,21 m/p
  41. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81668    H 1199,60 m/p
  42. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 11-10-68800    H 1198,90 m/p
  43. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 08-10-40303    H 1198,78 m/p
  44. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 11-10-68630    H 1198,66 m/p
  45. Pánti Ferenc                   1.cs. R30 HU 11-D-343425    H 1198,54 m/p
  46. Bodi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349943    H 1198,30 m/p
  47. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82912    T 1198,17 m/p
  48. Lada József                    1.cs. S01 HU-10- 10-62071   T 1198,16 m/p
  49. Móré - Erdős                   1.cs. S04 HU-11- 10-65835   T 1197,58 m/p
  50. Vámos János                    1.cs. S02 HU 12-10-75321    H 1197,15 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.  127,51 p
   2. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.  124,85 p
   3. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  122,37 p
   4. Oláh - Budai                   1.cs. S06    5 h.  119,65 p
   5. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    5 h.  109,36 p
   6. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.  108,29 p
   7. Móré - Erdős                   1.cs. S04    5 h.  108,17 p
   8. Bartha Sándor                  1.cs. S04    4 h.   95,65 p
   9. Szabó András                   1.cs. S08    4 h.   94,03 p
  10. Ugrai László                   1.cs. S12    4 h.   91,63 p
  11. Molnár Antal                   1.cs. S06    4 h.   89,39 p
  12. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    4 h.   88,29 p
  13. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    4 h.   86,19 p
  14. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    4 h.   85,60 p
  15. Vas György                     1.cs. S02    4 h.   83,19 p
  16. Czinege Gyula                  1.cs. R30    4 h.   80,67 p
  17. Sándor Imre                    1.cs. S08    3 h.   73,44 p
  18. Koszorús László                1.cs. S02    3 h.   67,43 p
  19. Erdei Dúc                      1.cs. S04    3 h.   66,21 p
  20. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    3 h.   63,33 p
  21. Varga László                   1.cs. S01    2 h.   47,32 p
  22. Pikó Sándor                    1.cs. S02    2 h.   44,72 p
  23. Herpály Dúc                    1.cs. S08    2 h.   43,67 p
  24. Varga Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   43,60 p
  25. Vass András                    1.cs. S04    2 h.   43,22 p
  26. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    2 h.   42,99 p
  27. Monori Sándor                  1.cs. S09    2 h.   38,55 p
  28. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    2 h.   37,71 p
  29. Gonda János                    1.cs. S10    2 h.   35,56 p
  30. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    1 h.   26,60 p
  31. Czövek Imre                    1.cs. S04    1 h.   26,10 p
  32. Lisztes Imre                   1.cs. S04    1 h.   25,81 p
  33. Sain Sándor                    1.cs. S04    1 h.   25,76 p
  34. Török Zoltán                   1.cs. S07    1 h.   25,57 p
  35. Nagy Levente                   1.cs. S04    1 h.   24,45 p
  36. Vámos János                    1.cs. S02    1 h.   24,13 p
  37. Lada József                    1.cs. S01    1 h.   24,13 p
  38. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    1 h.   23,67 p
  39. Heim János                     1.cs. S10    1 h.   23,38 p
  40. Kiss Bálint                    1.cs. S05    1 h.   22,79 p
  41. Lukács Sándor                  1.cs. S08    1 h.   22,24 p
  42. Balogh Lajos                   1.cs. S07    1 h.   21,52 p
  43. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   21,43 p
  44. Jóvér István                   1.cs. S06    1 h.   20,80 p
  45. Gallús Dúc                     1.cs. S01    1 h.   20,78 p
  46. Dóró Imre                      1.cs. S04    1 h.   20,57 p
  47. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.   19,27 p
  48. Iván László                    1.cs. S06    1 h.   18,91 p
  49. László Kókai Levente           1.cs. S10    1 h.   18,79 p
  50. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    1 h.   18,34 p
  51. Bagdány László                 1.cs. S06    1 h.   18,33 p
  52. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   18,11 p
  53. Feseto Barna                   1.cs. S09    1 h.   17,91 p
  54. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    1 h.   17,75 p
  55. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    1 h.   17,62 p

A verseny S09 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Monori Sándor                  1.cs.    3 h.   73,95 p
   2. Bujdosó Antal                  1.cs.    2 h.   41,77 p
   3. Balogh Ferenc                  1.cs.    2 h.   36,65 p
   4. Feseto Barna                   1.cs.    1 h.   25,87 p
   5. Töviskes Imre                  1.cs.    1 h.   20,88 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Wels
  06.22. Scherding
  07.06. Scherding

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   15 h.  363,54 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   15 h.  354,60 p
   3. Lovas Family                   1.cs. S12   14 h.  344,69 p
   4. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   14 h.  319,50 p
   5. Bartha Sándor                  1.cs. S04   13 h.  291,52 p
   6. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   13 h.  286,07 p
   7. Móré - Erdős                   1.cs. S04   13 h.  280,30 p
   8. Erdei Dúc                      1.cs. S04   13 h.  279,36 p
   9. Pikó Sándor                    1.cs. S02   12 h.  276,33 p
  10. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   13 h.  267,20 p
  11. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   12 h.  263,90 p
  12. Sándor Imre                    1.cs. S08   11 h.  249,96 p
  13. Szabó András                   1.cs. S08   10 h.  237,48 p
  14. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   11 h.  231,69 p
  15. Ugrai László                   1.cs. S12   10 h.  215,10 p
  16. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   10 h.  213,48 p
  17. Vas György                     1.cs. S02   10 h.  212,99 p
  18. Czinege Gyula                  1.cs. R30   10 h.  212,94 p
  19. Oláh - Budai                   1.cs. S06    9 h.  206,46 p
  20. Bagdány László                 1.cs. S06   10 h.  201,30 p
  21. Koszorús László                1.cs. S02    9 h.  200,14 p
  22. Molnár Antal                   1.cs. S06    8 h.  182,71 p
  23. Vass András                    1.cs. S04    7 h.  153,56 p
  24. Varga Zoltán                   1.cs. S07    7 h.  150,28 p
  25. Kiss Bálint                    1.cs. S05    6 h.  131,55 p
  26. Herpály Dúc                    1.cs. S08    6 h.  126,30 p
  27. Monori Sándor                  1.cs. S09    6 h.  122,57 p
  28. Gonda János                    1.cs. S10    6 h.  121,82 p
  29. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    5 h.  109,00 p
  30. Sain Sándor                    1.cs. S04    5 h.  108,56 p
  31. Iván László                    1.cs. S06    5 h.   97,68 p
  32. Török Ferenc                   1.cs. S09    5 h.   94,18 p
  33. Arnódi Béla                    1.cs. S07    4 h.   88,78 p
  34. Lada József                    1.cs. S01    4 h.   88,09 p
  35. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    4 h.   87,36 p
  36. László Kókai Levente           1.cs. S10    4 h.   86,14 p

S09 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Monori Sándor                  1.cs.    9 h.  213,56 p
   2. Török Ferenc                   1.cs.    8 h.  182,43 p
   3. Bujdosó Antal                  1.cs.    5 h.  111,31 p
   4. Feseto Barna                   1.cs.    5 h.  102,17 p
   5. Töviskes Imre                  1.cs.    4 h.   81,13 p
   6. Balogh Ferenc                  1.cs.    3 h.   52,80 p
   7. Molnár Antal                   1.cs.    1 h.   19,31 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.07. Wels
  06.14. Korneuburg
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.22. Scherding
  06.28. Korneuburg
  07.05. Mosonmagyaróvár
  07.06. Scherding

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   60 h. 1257,86 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   57 h. 1204,39 p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   57 h. 1124,17 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02   55 h. 1100,88 p
   5. Lovas Family                   1.cs. S12   52 h. 1046,09 p
   6. Erdei Dúc                      1.cs. S04   52 h. 1025,59 p
   7. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   50 h. 1006,19 p
   8. Bartha Sándor                  1.cs. S04   52 h.  999,67 p
   9. Oláh - Budai                   1.cs. S06   51 h.  955,34 p
  10. Móré - Erdős                   1.cs. S04   49 h.  912,54 p
  11. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   44 h.  849,31 p
  12. Koszorús László                1.cs. S02   44 h.  786,62 p
  13. Vas György                     1.cs. S02   41 h.  755,48 p
  14. Szabó András                   1.cs. S08   40 h.  755,37 p
  15. Bagdány László                 1.cs. S06   42 h.  719,87 p
  16. Ugrai László                   1.cs. S12   38 h.  706,64 p
  17. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   40 h.  689,70 p
  18. Sándor Imre                    1.cs. S08   36 h.  682,58 p
  19. Erdős - Móré                   1.cs. S04   37 h.  678,98 p
  20. Gonda János                    1.cs. S10   35 h.  646,59 p
  21. Szoke Attila                   1.cs. S05   34 h.  628,31 p
  22. Török Zoltán                   1.cs. S07   33 h.  599,14 p
  23. Gallús Dúc                     1.cs. S01   34 h.  584,44 p
  24. Czinege Gyula                  1.cs. R30   32 h.  570,61 p
  25. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   31 h.  569,43 p
  26. Molnár Antal                   1.cs. S06   30 h.  559,78 p
  27. Iván László                    1.cs. S06   32 h.  549,90 p
  28. Szabó József                   1.cs. S04   31 h.  542,62 p
  29. Nagy Róbert                    1.cs. S04   33 h.  535,83 p
  30. Kovács József                  1.cs. S04   31 h.  532,58 p
  31. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   29 h.  519,79 p
  32. Bakk József                    1.cs. S05   31 h.  519,26 p
  33. Varga András                   1.cs. S02   30 h.  516,55 p
  34. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   27 h.  501,33 p
  35. Kiss Bálint                    1.cs. S05   27 h.  498,60 p
  36. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   28 h.  494,78 p
  37. László Kókai Levente           1.cs. S10   28 h.  482,29 p
  38. Lisztes Imre                   1.cs. S04   28 h.  478,46 p
  39. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   29 h.  471,30 p
  40. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   27 h.  444,20 p
  41. Sain Sándor                    1.cs. S04   24 h.  424,81 p
  42. Varga Zoltán                   1.cs. S07   24 h.  421,35 p
  43. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   23 h.  415,76 p
  44. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   23 h.  407,26 p
  45. Nagy Levente                   1.cs. S04   24 h.  397,39 p
  46. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   24 h.  391,77 p
  47. Vass András                    1.cs. S04   21 h.  379,57 p
  48. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   22 h.  375,73 p
  49. Arnódi Béla                    1.cs. S07   21 h.  365,87 p
  50. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   18 h.  343,73 p
  51. Herpály Dúc                    1.cs. S08   19 h.  333,58 p
  52. Varga László                   1.cs. S01   20 h.  329,64 p
  53. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   19 h.  327,09 p
  54. Roth József                    1.cs. S05   19 h.  316,83 p
  55. Jóvér István                   1.cs. S06   19 h.  315,22 p
  56. Lada József                    1.cs. S01   18 h.  313,67 p
  57. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   18 h.  288,65 p
  58. Vámos János                    1.cs. S02   16 h.  279,04 p
  59. Krankovics János               1.cs. S16   16 h.  259,52 p
  60. Török Ferenc                   1.cs. S09   16 h.  255,85 p

S09 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bujdosó Antal                  1.cs.   38 h.  686,75 p
   2. Török Ferenc                   1.cs.   33 h.  614,26 p
   3. Feseto Barna                   1.cs.   29 h.  529,08 p
   4. Molnár Antal                   1.cs.   25 h.  455,02 p
   5. Tóth Imre                      1.cs.   24 h.  421,53 p
   6. Töviskes Imre                  1.cs.   14 h.  219,45 p
   7. Monori Sándor                  1.cs.    9 h.  213,56 p
   8. Balogh Zoltán                  1.cs.   11 h.  199,05 p
   9. Lázár Péter                    1.cs.   12 h.  189,28 p
  10. Balogh Ferenc                  1.cs.   10 h.  147,53 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  3h  78,87p
  2. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  3h  78,22p
  3. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82945    H  3h  77,37p
  4. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79465   H  3h  76,53p
  5. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  3h  76,12p
  6. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81668    H  3h  75,12p
  7. Bodi József                    S07 HU 12-D-470000    H  3h  73,98p
  8. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-10-49032    H  3h  71,39p
  9. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  3h  70,66p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76669   H  3h  67,55p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  3h  66,78p
 12. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  3h  66,77p
 13. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264026    H  3h  66,52p
 14. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  3h  65,52p
 15. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  3h  64,97p
 16. Móré - Erdős                   S04 HU-09- 10-48616   H  3h  63,91p
 17. Vass András                    S04 HU-08- 50-43426   H  3h  63,48p
 18. Kalmár & Tóth                  S10 HU-10- D-264389   H  3h  62,48p
 19. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  3h  61,69p
 20. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64773   H  3h  61,05p
 21. Móré - Erdős                   S04 HU-10- D-262102   H  3h  60,01p
 22. Bodi József                    S07 HU 12-D-469914    H  2h  53,39p
 23. Koszorús László                S02 HU-11- D-343167   H  2h  52,06p
 24. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  2h  51,95p
 25. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  2h  51,08p
 26. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343266   H  2h  50,87p
 27. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85442   H  2h  50,25p
 28. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79232   H  2h  50,03p
 29. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470307   H  2h  49,79p
 30. Pikó Sándor                    S02 HU 10-O -1820     H  2h  49,60p
 31. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62773    H  2h  49,12p
 32. Kulcsár Lajos                  S05 HU 10-10-57990    H  2h  48,71p
 33. Varga László                   S01 HU-09- 10-47552   H  2h  48,28p
 34. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  2h  48,16p
 35. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68630    H  2h  48,03p
 36. Bodi József                    S07 HU 10-PM-1949     H  2h  47,34p
 37. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  2h  46,80p
 38. Arnódi Béla                    S07 HU 11-10-68106    H  2h  46,58p
 39. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13897   H  2h  46,05p
 40. Török Zoltán                   S07 HU 10-10-59163    H  2h  45,61p
 41. Vas György                     S02 HU 11-D -348832   H  2h  45,56p
 42. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-D-209961    H  2h  45,34p
 43. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469182   H  2h  45,19p
 44. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70933   H  2h  44,69p
 45. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  2h  44,53p
 46. Erdei Dúc                      S04 HU-11- D-347803   H  2h  44,46p
 47. Bakk József                    S05 HU 09-22- 15243   H  2h  44,46p
 48. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80683   H  2h  44,17p
 49. Herpály Dúc                    S08 HU 10-10-59991    H  2h  44,15p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  2h  44,14p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  3h  66,59p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-PM-3592     T  3h  64,57p
  3. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  3h  53,79p
  4. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  2h  49,64p
  5. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469151   T  2h  48,20p
  6. Móré - Erdős                   S04 HU-10- 10-57257   T  2h  47,83p
  7. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  2h  47,23p
  8. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85048   T  2h  46,30p
  9. Móré - Erdős                   S04 HU-10- D-264240   T  2h  45,01p
 10. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58300    T  2h  44,73p
 11. Lada József                    S01 HU-10- 10-62071   T  2h  44,53p
 12. Gyorfi Imre                    S06 HU 11-10-67527    T  2h  44,34p
 13. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  2h  44,15p
 14. Gyorfi Imre                    S06 HU 11-10-67502    T  2h  44,07p
 15. Gyorfi Imre                    S06 HU 11-10-67537    T  2h  43,28p
 16. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  2h  42,44p
 17. Monori Sándor                  S09 HU 12-10-80401    T  2h  42,34p
 18. Molnár Antal                   S06 HU 11-OL-7374     T  2h  41,92p
 19. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65835   T  2h  41,85p
 20. Kiss Bálint                    S05 HU-11- D-468761   T  2h  41,34p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  2h  40,59p
 22. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78699    T  2h  40,53p
 23. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  39,16p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Török Ferenc                   S09 HU 11-10- 70521   H  2h  46,15p
  2. Monori Sándor                  S09 HU 11-10-70196    H  2h  44,41p
  3. Monori Sándor                  S09 HU 12-10-80438    H  2h  44,27p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 09-22- 15974   H  2h  43,49p
  5. Töviskes Imre                  S09 HU 11-D-347194    H  2h  40,19p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Monori Sándor                  S09 HU 12-10-80401    T  2h  50,89p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  9h 170,00p
  2. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  9h 164,74p
  3. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  9h 159,64p
  4. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  9h 157,38p
  5. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  8h 161,73p
  6. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  8h 161,67p
  7. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  8h 158,73p
  8. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  8h 157,80p
  9. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  8h 155,54p
 10. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  7h 157,60p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  7h 157,21p
 12. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  7h 150,13p
 13. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  7h 144,09p
 14. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  7h 141,58p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  7h 133,62p
 16. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343270   H  7h 133,06p
 17. Vass András                    S04 HU-12- 10-75777   H  7h 132,56p
 18. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  7h 132,54p
 19. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  7h 132,45p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  7h 130,46p
 21. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  7h 129,98p
 22. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  7h 129,59p
 23. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  7h 129,25p
 24. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  7h 128,36p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  7h 127,69p
 26. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  7h 125,13p
 27. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  7h 124,06p
 28. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  7h 123,94p
 29. Krankovics János               S16 HU-11- D-396600   H  7h 123,29p
 30. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  7h 121,93p
 31. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  7h 120,84p
 32. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  7h 117,01p
 33. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  7h 115,67p
 34. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  7h 114,18p
 35. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75860   H  7h 103,49p
 36. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  6h 130,66p
 37. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79465   H  6h 127,92p
 38. Bodi József                    S07 HU 12-D-470000    H  6h 126,29p
 39. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  6h 125,25p
 40. Bodi József                    S07 HU 10-PM-1949     H  6h 122,60p
 41. Bodi József                    S07 HU 10-D-262027    H  6h 122,23p
 42. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  6h 121,63p
 43. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62773    H  6h 121,34p
 44. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  6h 120,25p
 45. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  6h 119,92p
 46. Bodi József                    S07 HU 10-D-261664    H  6h 119,48p
 47. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70913   H  6h 119,28p
 48. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41686   H  6h 118,21p
 49. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  6h 118,18p
 50. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264026    H  6h 118,09p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  9h 182,03p
  2. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  9h 179,53p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  8h 155,08p
  4. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  8h 146,34p
  5. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  8h 145,13p
  6. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  7h 138,64p
  7. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  7h 131,69p
  8. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  7h 131,21p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  7h 122,52p
 10. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  6h 123,84p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  6h 114,44p
 12. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  6h 113,14p
 13. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  6h 112,51p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  6h 109,17p
 15. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  6h 107,66p
 16. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  6h 106,62p
 17. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  6h 106,32p
 18. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  6h 106,05p
 19. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  6h 104,73p
 20. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  6h 103,06p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  6h 102,80p
 22. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  6h 100,13p
 23. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  6h  96,51p
 24. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  5h 111,31p
 25. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79265   T  5h 100,37p
 26. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  5h  96,88p
 27. Móré - Erdős                   S04 HU-10- 10-57257   T  5h  96,33p
 28. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  5h  94,93p
 29. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85048   T  5h  94,37p
 30. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  5h  94,09p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  5h  93,01p
 32. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- 10-77016   T  5h  92,20p
 33. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  5h  91,69p
 34. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  5h  91,31p
 35. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  5h  90,65p
 36. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  5h  89,74p
 37. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  5h  88,91p
 38. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  5h  88,84p
 39. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  5h  88,67p
 40. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62020   T  5h  87,85p
 41. Nagy Róbert                    S04 HU 11-D-396454    T  5h  87,70p
 42. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  5h  86,38p
 43. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75864   T  5h  84,59p
 44. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77092    T  5h  83,08p
 45. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  5h  82,70p
 46. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  5h  78,66p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  5h  77,55p
 48. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87060    T  5h  69,09p
 49. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469151   T  4h  87,42p
 50. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349081    T  4h  82,91p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  7h 128,86p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 11-10-69767    H  7h 120,86p
  3. Török Ferenc                   S09 HU 11-10- 70521   H  6h 120,55p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89564   H  6h 107,44p
  5. Lázár Péter                    S09 HU 11-08-25608    H  6h  93,54p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  6h 115,02p
  2. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  6h 102,51p
  3. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80027   T  6h  94,08p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  5h  93,18p
  5. Feseto Barna                   S09 HU 11-10-70071    T  4h  82,23p