Hajdú Tagszövetség, S02 Hajdúsámson
Első adat felvétele: 2014.06.30 18:20:55
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.01 17:13:50
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.02 10:33:48
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.30 18:20:55
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Korneuburg
Feleresztés ideje: 2014.06.28 05:10
Időjárás         : Napos Déli- Délkeleti szél
Kisérő           : Béldeki Sándor
Központi táv     : 399000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              9    9    90   18   1047,65    987,91
S04 Hajdúszoboszló     15   28   256   51   1116,85   1045,01
S07 Hosszúpályi         9   12   113   23   1111,65   1053,11
S08 Berettyóújfalu      8   15   164   33   1089,82   1018,25
S12 Nádudvar            7   10    88   18   1105,45   1045,87
Hajdú 1.               48   74   711  142   1116,85   1032,32
S01 Debrecen            2    2    20    4   1085,75   1015,00
S02 Hajdúsámson        12   15   156   31   1124,81   1047,76
S05 Debrecen           10   15   171   34   1130,52   1061,70
S06 Debrecen           10   15   135   27   1094,79   1044,01
S09 Hajdúböszörmény     8   10    91   18   1100,60    980,38
S10 Debrecen            8    9    93   19   1110,30   1045,36
S16 Debrecen            6    8    65   13   1096,37    972,80
Hajdú 2.               56   74   731  146   1130,52   1040,55
Tagszövetségben       104  148  1442  288   1130,52   1038,30

S02 egyesületi díjlista
   1. Vas György                     1.cs. HU 12-D -467006   H 1124,81 m/p
   2. Pikó Sándor                    1.cs. HU 11-D -348958   H 1121,90 m/p
   3. Koszorús László                1.cs. HU-12- D-469259   H 1102,26 m/p
   4. Pikó Sándor                    0.cs. HU 11-D -349000   H 1092,35 m/p
   5. Varga András                   1.cs. HU 11-10-65243    H 1092,28 m/p
   6. Pikó Sándor                    0.cs. HU 12-D -469437   H 1092,16 m/p
   7. Pikó Sándor                    0.cs. HU 12-D -469419   H 1090,48 m/p
   8. Pikó Sándor                    0.cs. HU 13-D -622220   H 1089,96 m/p
   9. Bertalan László                1.cs. HU 10-10-62287    H 1081,03 m/p
  10. Pikó Sándor                    0.cs. HU 13-D -622283   H 1079,86 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bertalan László                 1.cs. Dt: 425673 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  52,44p    R:  12.   3h  53,15p    T:  26.   3h  55,03p
Összesített E:   6.  11h 192,42p    R:  33.  13h 224,84p    T:  68.  12h 202,58p
   HU 10-10-62287    H 28 11:43:46  1081,03 m/p   9  20,83   47  20,33   74  20,96
   HU 12-10-80515    H 28 11:52:30  1057,57 m/p  23  16,14  100  16,65  177  17,35
   HU 12-10-80542    H 28 11:53:42  1054,43 m/p  25  15,47  107  16,17  195  16,72

Koszorús László                 0.cs. Dt: 409269 Kg:   1 Ók:   0 Kp:   0
   HU-12- D-469299   H 28 11:52:21  1017,20 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Koszorús László                 1.cs. Dt: 409269 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   1h  22,52p    R:  20.   2h  36,53p    T:  28.   3h  50,33p
Összesített E:   2.  35h 647,97p    R:   7.  36h 662,19p    T:  13.  36h 640,31p
   HU-12- D-469259   H 28 11:21:18  1102,26 m/p   3  22,52   15  22,22   23  22,41
   HU-12- D-469255   H 28 11:41:45  1044,72 m/p   0   0,00  129  14,31  243  14,71
   HU-12- D-469229   H 28 11:43:59  1038,80 m/p   0   0,00    0   0,00  286  13,21

Papp Lajos László               1.cs. Dt: 409169 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  31.   1h  14,24p    T:  45.   2h  27,91p
Összesített E:   8.   6h 105,76p    R:  41.  11h 171,55p    T:  75.  11h 167,00p
   HU-09- 10-47542   H 28 11:41:42  1044,60 m/p   0   0,00  130  14,24  244  14,67
   HU-10- 10-56791   H 28 11:43:53  1038,81 m/p   0   0,00    0   0,00  285  13,24
   HU-12- 10-75428   H 28 11:51:09  1019,99 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Pikó Sándor                     0.cs. Dt: 414038 Kg:  36 Ók:   0 Kp:   0
   HU 11-D -349000   H 28 11:29:02  1092,35 m/p   4  22,28   25  21,62   38  21,99
   HU 12-D -469437   H 28 11:29:06  1092,16 m/p   6  21,61   27  21,48   40  21,92
   HU 12-D -469419   H 28 11:29:41  1090,48 m/p   7  21,27   28  21,41   41  21,88
   HU 13-D -622220   H 28 11:29:52  1089,96 m/p   8  20,94   29  21,34   43  21,81
   HU 13-D -622283   H 28 11:33:25  1079,86 m/p  10  20,27   48  20,02   79  20,55
   HU 12-D -469510   H 28 11:34:14  1077,57 m/p  12  19,60   56  19,47   94  20,02
   HU 12-D -469524   H 28 11:36:43  1070,65 m/p  15  18,59   69  18,57  115  19,29
   HU 11-D -348960   H 28 11:40:05  1061,41 m/p  19  17,25   91  17,04  156  17,85
   HU 12-D -469518   H 28 11:40:17  1060,87 m/p  20  16,92   92  16,97  158  17,78
   HU 11-D -348942   H 28 11:40:23  1060,59 m/p  21  16,58   93  16,90  160  17,71
   HU 11-D -348938   H 28 11:40:58  1059,01 m/p  22  16,25   98  16,56  170  17,36
   HU 12-D -469490   H 28 11:41:47  1056,80 m/p  24  15,58  101  16,35  180  17,01
   HU 12-D -469488   H 28 11:43:46  1051,48 m/p  27  14,57  116  15,31  216  15,75
   HU 13-D -622253   H 28 11:44:43  1048,95 m/p  28  14,24  118  15,17  221  15,58
   HU 10-10-57149    H 28 11:44:49  1048,68 m/p  29  13,90  119  15,10  223  15,51
   HU 13-D -622263   H 28 11:45:10  1047,76 m/p  31  13,23  122  14,89  228  15,33
   HU 13-D -622286   H 28 11:47:34  1041,43 m/p   0   0,00  143  13,44  264  14,07
   HU 12-D -469444   H 28 11:48:31  1038,95 m/p   0   0,00    0   0,00  284  13,37
   HU 13-D -622252   H 28 11:48:42  1038,47 m/p   0   0,00    0   0,00  287  13,27

Pikó Sándor                     1.cs. Dt: 414038 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  96,65p    R:   4.   5h  97,47p    T:   8.   5h 100,40p
Összesített E:   1.  49h1016,12p    R:   3.  48h 987,26p    T:   3.  48h 959,55p
   HU 11-D -348958   H 28 11:19:03  1121,90 m/p   2  22,95    5  23,00    5  23,14
   HU 11-D -348957   H 28 11:35:51  1073,05 m/p  13  19,26   61  19,12  102  19,74
   HU 12-D -469422   H 28 11:36:00  1072,64 m/p  14  18,93   64  18,91  105  19,64
   HU 10-D -314079   H 28 11:37:32  1068,39 m/p  17  17,92   73  18,29  121  19,08
   HU 10-10-57150    H 28 11:38:17  1066,33 m/p  18  17,59   75  18,15  129  18,80
   HU 10-D -314075   H 28 11:52:46  1027,98 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Puskás Ferenc                   1.cs. Dt: 413372 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   9.   6h  94,01p    R:  43.   8h 122,11p    T:  86.   7h 105,86p
   HU 13-10-84552    H 28 11:54:48  1021,18 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Urbánszki Károly                1.cs. Dt: 412960 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   0.   0h   0,00p    R:  69.   1h  13,50p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 10-D -263193   H 28 11:57:27  1013,52 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Varga András                    1.cs. Dt: 412589 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  70,23p    R:   8.   4h  71,80p    T:  17.   4h  73,64p
Összesített E:   4.  24h 411,98p    R:  18.  25h 437,82p    T:  39.  24h 413,19p
   HU 11-10-65243    H 28 11:27:44  1092,28 m/p   5  21,91   26  21,52   39  21,92
   HU 12-10-75422    H 28 11:32:46  1077,91 m/p  11  19,90   53  19,65   91  20,10
   HU 10-10-56638    H 28 11:41:35  1053,64 m/p  26  14,88  110  15,70  200  16,28
   HU 07-10-25489    H 28 11:43:43  1047,93 m/p  30  13,54  121  14,93  227  15,34
   HU 12-10-75378    H 28 11:47:50  1037,09 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 06-10-15668    H 28 11:52:13  1025,79 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Vas György                      1.cs. Dt: 422067 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  41,86p    R:  17.   2h  41,82p    T:  18.   4h  69,88p
Összesített E:   3.  29h 555,49p    R:  10.  32h 609,35p    T:  18.  33h 597,34p
   HU 12-D -467006   H 28 11:25:14  1124,81 m/p   1  23,44    3  23,30    3  23,37
   HU 12-D -542419   H 28 11:44:54  1068,79 m/p  16  18,42   72  18,52  120  19,27
   HU 11-D -348832   H 28 11:55:55  1039,79 m/p   0   0,00    0   0,00  275  13,85
   HU 12-D -467053   H 28 11:56:30  1038,30 m/p   0   0,00    0   0,00  288  13,39
   HU 12-D -467095   H 28 12:06:34  1013,20 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-11- 10-71005   T 1130,52 m/p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349012    T 1128,62 m/p
   3. Vas György                     1.cs. S02 HU 12-D -467006   H 1124,81 m/p
   4. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-248880    T 1122,54 m/p
   5. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348958   H 1121,90 m/p
   6. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- D-506625   T 1118,80 m/p
   7. Kovács József                  1.cs. S04 HU-13- D-686949   T 1116,85 m/p
   8. Czeglédi - Szűcs               0.cs. S05 HU-11- 10-71017   H 1112,44 m/p
   9. Bodi József                    1.cs. S07 HU 13-D-623496    H 1111,65 m/p
  10. Czeglédi - Szűcs               0.cs. S05 HU-12- 10-77016   T 1111,13 m/p
  11. Móré - Erdős                   1.cs. S04 HU-13- 10-85055   H 1111,06 m/p
  12. Kalmár & Tóth                  0.cs. S10 HU-13- D-622372   H 1110,30 m/p
  13. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-469995    H 1107,86 m/p
  14. Bodi József                    1.cs. S07 HU 10-D-262027    H 1107,76 m/p
  15. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54137    H 1105,45 m/p
  16. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-10- 10-62020   T 1105,24 m/p
  17. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-09- 10-53042   T 1104,14 m/p
  18. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-467769    H 1103,56 m/p
  19. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- D-468667   T 1103,22 m/p
  20. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-264100    T 1103,06 m/p
  21. Móré - Erdős                   1.cs. S04 HU-12- 10-75860   H 1102,68 m/p
  22. Czeglédi - Szűcs               0.cs. S05 HU-12- 10-77036   H 1102,30 m/p
  23. Koszorús László                1.cs. S02 HU-12- D-469259   H 1102,26 m/p
  24. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-09- 10-54189   H 1101,44 m/p
  25. Feseto Barna                   1.cs. S09 HU 11-10-70071    T 1100,60 m/p
  26. Szabó József                   1.cs. S04 HU-11- 10-65894   H 1099,86 m/p
  27. Krankovics János               1.cs. S16 HU-11- D-396600   H 1096,37 m/p
  28. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76642   H 1095,99 m/p
  29. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349081    T 1095,50 m/p
  30. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-349045    H 1095,21 m/p
  31. Iván László                    1.cs. S06 HU 12-D-469601    H 1094,79 m/p
  32. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76730   H 1094,46 m/p
  33. László Kókai Levente           1.cs. S10 HU-12- 10-80884   H 1093,71 m/p
  34. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 08-05-55657    H 1093,69 m/p
  35. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81258   H 1093,47 m/p
  36. Bagdány László                 1.cs. S06 HU-12- D-468826   H 1093,39 m/p
  37. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 10-10-59167    H 1093,29 m/p
  38. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 11-D -349000   H 1092,35 m/p
  39. Varga András                   1.cs. S02 HU 11-10-65243    H 1092,28 m/p
  40. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 12-D -469437   H 1092,16 m/p
  41. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 12-D -469419   H 1090,48 m/p
  42. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81666    H 1090,46 m/p
  43. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 13-D -622220   H 1089,96 m/p
  44. Szabó András                   1.cs. S08 HU-12- 10-79465   H 1089,82 m/p
  45. Oláh - Budai                   0.cs. S06 HU 13-10-87039    T 1089,69 m/p
  46. Erdős - Móré                   1.cs. S04 HU-11- 10-65674   H 1089,61 m/p
  47. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10 HU-13- D-622337   H 1089,22 m/p
  48. Kalmár & Tóth                  0.cs. S10 HU-11- D-343270   H 1088,88 m/p
  49. Oláh - Budai                   0.cs. S06 HU 11-OL-7380     H 1088,80 m/p
  50. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-13- 10-84898   H 1088,63 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.  111,98 p
   2. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    5 h.  108,44 p
   3. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.  108,00 p
   4. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  107,81 p
   5. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.  104,68 p
   6. Móré - Erdős                   1.cs. S04    5 h.  102,71 p
   7. Török Zoltán                   1.cs. S07    5 h.  102,04 p
   8. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.  100,40 p
   9. Szabó József                   1.cs. S04    5 h.   97,30 p
  10. Oláh - Budai                   1.cs. S06    5 h.   94,38 p
  11. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.   92,12 p
  12. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   91,00 p
  13. Szabó András                   1.cs. S08    4 h.   77,51 p
  14. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.   76,95 p
  15. Iván László                    1.cs. S06    4 h.   76,06 p
  16. Bagdány László                 1.cs. S06    4 h.   74,99 p
  17. Varga András                   1.cs. S02    4 h.   73,64 p
  18. Vas György                     1.cs. S02    4 h.   69,88 p
  19. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    4 h.   69,67 p
  20. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    4 h.   65,10 p
  21. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    3 h.   63,57 p
  22. Kovács József                  1.cs. S04    3 h.   60,80 p
  23. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    4 h.   57,37 p
  24. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    4 h.   57,09 p
  25. Krankovics János               1.cs. S16    3 h.   55,24 p
  26. Bertalan László                1.cs. S02    3 h.   55,03 p
  27. Jóvér István                   1.cs. S06    3 h.   53,93 p
  28. Koszorús László                1.cs. S02    3 h.   50,33 p
  29. Roth József                    1.cs. S05    3 h.   49,98 p
  30. Molnár Antal                   1.cs. S06    3 h.   48,23 p
  31. Sain Sándor                    1.cs. S04    3 h.   48,16 p
  32. Kiss Imre                      1.cs. S04    3 h.   47,32 p
  33. László Kókai Levente           1.cs. S10    2 h.   43,15 p
  34. Lada József                    1.cs. S01    2 h.   40,42 p
  35. Gonda János                    1.cs. S10    2 h.   39,27 p
  36. Erdős - Móré                   1.cs. S04    2 h.   37,06 p
  37. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    2 h.   33,89 p
  38. Varga Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   33,66 p
  39. Arnódi Béla                    1.cs. S07    2 h.   32,87 p
  40. Nagy Róbert                    1.cs. S04    2 h.   32,83 p
  41. Vass András                    1.cs. S04    2 h.   31,55 p
  42. Lisztes Imre                   1.cs. S04    2 h.   31,24 p
  43. Sarecz László                  1.cs. S16    2 h.   30,77 p
  44. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    2 h.   29,72 p
  45. Papp Lajos László              1.cs. S02    2 h.   27,91 p
  46. Balogh Lajos                   1.cs. S07    2 h.   27,87 p
  47. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   27,49 p
  48. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    2 h.   27,02 p
  49. Feseto Barna                   1.cs. S09    1 h.   22,01 p
  50. Gallús Dúc                     1.cs. S01    1 h.   20,26 p
  51. Bakk József                    1.cs. S05    1 h.   18,95 p
  52. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    1 h.   18,59 p
  53. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    1 h.   18,12 p
  54. Tóth Imre                      1.cs. S09    1 h.   17,90 p
  55. Nagy János                     1.cs. S05    1 h.   17,85 p
  56. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    1 h.   16,88 p
  57. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    1 h.   16,44 p
  58. Kiss Bálint                    1.cs. S05    1 h.   15,38 p
  59. Heim János                     1.cs. S10    1 h.   14,26 p
  60. Lukács Sándor                  1.cs. S08    1 h.   14,07 p
  61. Szabados Attila                1.cs. S06    1 h.   13,49 p
  62. Molnár Antal                   1.cs. S09    1 h.   13,46 p

A verseny S02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs.    5 h.   96,65 p
   2. Varga András                   1.cs.    4 h.   70,23 p
   3. Bertalan László                1.cs.    3 h.   52,44 p
   4. Vas György                     1.cs.    2 h.   41,86 p
   5. Koszorús László                1.cs.    1 h.   22,52 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.14. Korneuburg
  06.28. Korneuburg

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   20 h.  419,21 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   19 h.  398,97 p
   3. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   18 h.  374,22 p
   4. Lovas Family                   1.cs. S12   18 h.  370,45 p
   5. Erdei Dúc                      1.cs. S04   18 h.  361,36 p
   6. Oláh - Budai                   1.cs. S06   19 h.  359,58 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04   18 h.  355,81 p
   8. Pikó Sándor                    1.cs. S02   18 h.  337,73 p
   9. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   18 h.  332,18 p
  10. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   16 h.  317,40 p
  11. Szabó József                   1.cs. S04   16 h.  307,75 p
  12. Móré - Erdős                   1.cs. S04   16 h.  304,86 p
  13. Kovács József                  1.cs. S04   16 h.  295,78 p
  14. Szabó András                   1.cs. S08   15 h.  291,77 p
  15. Ugrai László                   1.cs. S12   15 h.  285,85 p
  16. Erdős - Móré                   1.cs. S04   14 h.  281,68 p
  17. Sándor Imre                    1.cs. S08   15 h.  268,41 p
  18. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   14 h.  260,46 p
  19. Koszorús László                1.cs. S02   14 h.  249,74 p
  20. Bakk József                    1.cs. S05   14 h.  243,79 p
  21. Lisztes Imre                   1.cs. S04   14 h.  241,67 p
  22. Czinege Gyula                  1.cs. R30   13 h.  231,34 p
  23. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   12 h.  229,92 p
  24. Sain Sándor                    1.cs. S04   13 h.  228,53 p
  25. Vas György                     1.cs. S02   13 h.  225,64 p
  26. Nagy Róbert                    1.cs. S04   14 h.  221,13 p
  27. Gallús Dúc                     1.cs. S01   12 h.  215,59 p
  28. Török Zoltán                   1.cs. S07   11 h.  209,27 p
  29. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   12 h.  208,55 p
  30. Varga András                   1.cs. S02   12 h.  208,50 p
  31. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   12 h.  208,42 p
  32. Gonda János                    1.cs. S10   11 h.  202,82 p
  33. Bagdány László                 1.cs. S06   11 h.  198,99 p
  34. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   11 h.  192,94 p
  35. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   11 h.  192,20 p
  36. Molnár Antal                   1.cs. S06   10 h.  185,96 p
  37. Lada József                    1.cs. S01   11 h.  184,85 p
  38. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   11 h.  179,57 p
  39. Roth József                    1.cs. S05    9 h.  167,10 p
  40. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    9 h.  159,03 p
  41. Szoke Attila                   1.cs. S05    9 h.  158,37 p
  42. Kiss Bálint                    1.cs. S05    9 h.  157,74 p
  43. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    8 h.  152,92 p
  44. Nagy Levente                   1.cs. S04    8 h.  152,55 p
  45. Iván László                    1.cs. S06    8 h.  152,34 p
  46. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    8 h.  152,05 p
  47. Lukács Sándor                  1.cs. S08    9 h.  151,78 p
  48. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    8 h.  144,66 p
  49. Varga Zoltán                   1.cs. S07    9 h.  141,04 p
  50. Jóvér István                   1.cs. S06    8 h.  131,30 p

S02 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs.   19 h.  372,79 p
   2. Koszorús László                1.cs.   12 h.  233,91 p
   3. Vas György                     1.cs.   12 h.  225,40 p
   4. Varga András                   1.cs.   12 h.  218,07 p
   5. Vámos János                    1.cs.    6 h.  112,41 p
   6. Bertalan László                1.cs.    5 h.   86,46 p
   7. Balogh István                  1.cs.    5 h.   84,15 p
   8. Papp Lajos László              1.cs.    4 h.   80,36 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.07. Wels
  06.14. Korneuburg
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.22. Scherding
  06.28. Korneuburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   50 h. 1037,15 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   47 h.  979,66 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02   48 h.  959,55 p
   4. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   48 h.  950,42 p
   5. Erdei Dúc                      1.cs. S04   47 h.  930,31 p
   6. Lovas Family                   1.cs. S12   45 h.  890,55 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04   46 h.  874,32 p
   8. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   40 h.  812,25 p
   9. Móré - Erdős                   1.cs. S04   41 h.  756,04 p
  10. Oláh - Budai                   1.cs. S06   41 h.  742,08 p
  11. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   38 h.  731,87 p
  12. Szabó András                   1.cs. S08   35 h.  645,74 p
  13. Koszorús László                1.cs. S02   36 h.  640,31 p
  14. Bagdány László                 1.cs. S06   36 h.  609,19 p
  15. Sándor Imre                    1.cs. S08   33 h.  609,14 p
  16. Erdős - Móré                   1.cs. S04   32 h.  607,84 p
  17. Ugrai László                   1.cs. S12   33 h.  604,12 p
  18. Vas György                     1.cs. S02   33 h.  597,34 p
  19. Gonda János                    1.cs. S10   32 h.  590,87 p
  20. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   33 h.  555,32 p
  21. Szoke Attila                   1.cs. S05   29 h.  530,78 p
  22. Gallús Dúc                     1.cs. S01   30 h.  514,28 p
  23. Czinege Gyula                  1.cs. R30   28 h.  489,94 p
  24. Török Zoltán                   1.cs. S07   27 h.  482,96 p
  25. Kovács József                  1.cs. S04   28 h.  482,36 p
  26. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   27 h.  481,14 p
  27. Kiss Bálint                    1.cs. S05   26 h.  475,81 p
  28. Szabó József                   1.cs. S04   26 h.  473,07 p
  29. Iván László                    1.cs. S06   27 h.  467,88 p
  30. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   25 h.  458,34 p
  31. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   28 h.  457,67 p
  32. Bakk József                    1.cs. S05   27 h.  457,35 p
  33. Nagy Róbert                    1.cs. S04   28 h.  455,22 p
  34. Molnár Antal                   1.cs. S06   25 h.  453,57 p
  35. Lisztes Imre                   1.cs. S04   26 h.  440,04 p
  36. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   24 h.  421,15 p
  37. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   23 h.  415,76 p
  38. László Kókai Levente           1.cs. S10   24 h.  414,87 p
  39. Varga András                   1.cs. S02   24 h.  413,19 p
  40. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   24 h.  400,13 p
  41. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   23 h.  396,04 p
  42. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   24 h.  391,77 p
  43. Sain Sándor                    1.cs. S04   22 h.  384,47 p
  44. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   22 h.  375,73 p
  45. Arnódi Béla                    1.cs. S07   20 h.  346,61 p
  46. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   20 h.  343,93 p
  47. Varga Zoltán                   1.cs. S07   20 h.  343,92 p
  48. Nagy Levente                   1.cs. S04   20 h.  331,71 p
  49. Vass András                    1.cs. S04   17 h.  307,20 p
  50. Roth József                    1.cs. S05   18 h.  304,59 p
  51. Lada József                    1.cs. S01   17 h.  289,54 p
  52. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   16 h.  286,50 p
  53. Varga László                   1.cs. S01   18 h.  282,32 p
  54. Jóvér István                   1.cs. S06   17 h.  274,18 p
  55. Herpály Dúc                    1.cs. S08   15 h.  262,55 p
  56. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   14 h.  257,54 p
  57. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   16 h.  256,56 p
  58. Török Ferenc                   1.cs. S09   16 h.  255,85 p
  59. Vámos János                    1.cs. S02   15 h.  254,91 p

S02 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs.   49 h. 1016,12 p
   2. Koszorús László                1.cs.   35 h.  647,97 p
   3. Vas György                     1.cs.   29 h.  555,49 p
   4. Varga András                   1.cs.   24 h.  411,98 p
   5. Vámos János                    1.cs.   13 h.  235,67 p
   6. Bertalan László                1.cs.   11 h.  192,42 p
   7. Balogh István                  1.cs.    8 h.  118,19 p
   8. Papp Lajos László              1.cs.    6 h.  105,76 p
   9. Puskás Ferenc                  1.cs.    6 h.   94,01 p
  10. Mászlé Tibor                   1.cs.    4 h.   73,97 p
  11. Farkas Sándor                  1.cs.    3 h.   42,85 p
  12. Szabó Sándor                   1.cs.    2 h.   22,65 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  4h  86,17p
  2. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  4h  85,56p
  3. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  4h  81,48p
  4. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  4h  81,04p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  4h  78,99p
  6. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  4h  78,04p
  7. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  4h  74,75p
  8. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  4h  74,51p
  9. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  4h  74,11p
 10. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81258   H  4h  74,02p
 11. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  4h  72,97p
 12. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  4h  72,54p
 13. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  4h  71,29p
 14. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  4h  71,25p
 15. Varga András                   S02 HU 07-10-25489    H  4h  67,74p
 16. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  4h  67,58p
 17. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  4h  67,32p
 18. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  4h  64,90p
 19. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65894   H  3h  66,47p
 20. Erdős - Móré                   S04 HU-12- 10-76077   H  3h  64,49p
 21. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  3h  64,19p
 22. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  3h  63,33p
 23. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81683    H  3h  63,12p
 24. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  3h  62,77p
 25. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  3h  62,03p
 26. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  3h  61,83p
 27. Krankovics János               S16 HU-11- D-396600   H  3h  61,79p
 28. Roth József                    S05 HU 12-D-468421    H  3h  61,61p
 29. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  3h  61,50p
 30. Lovas Family                   S12 HU 10-D -314689   H  3h  61,08p
 31. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85055   H  3h  61,05p
 32. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70913   H  3h  60,99p
 33. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468666   H  3h  60,98p
 34. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  3h  60,50p
 35. Bodi József                    S07 HU 10-D-261664    H  3h  60,31p
 36. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  3h  59,90p
 37. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78125    H  3h  59,69p
 38. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81687    H  3h  59,56p
 39. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84897   H  3h  59,35p
 40. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41686   H  3h  59,28p
 41. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  3h  58,29p
 42. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41679   H  3h  58,08p
 43. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  3h  57,97p
 44. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  3h  57,85p
 45. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  3h  57,71p
 46. Lovas Family                   S12 HU 11-10-71615    H  3h  57,33p
 47. Lovas Family                   S12 HU 11-10-71620    H  3h  57,05p
 48. Tóth-Kalmár                    S10 HU-13- D-622337   H  3h  57,03p
 49. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  3h  56,94p
 50. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81204   H  3h  56,87p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  4h  84,89p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  4h  83,78p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  4h  80,35p
  4. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  4h  79,00p
  5. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  4h  77,40p
  6. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  4h  76,98p
  7. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  4h  70,21p
  8. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  4h  68,22p
  9. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  3h  62,16p
 10. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79265   T  3h  61,61p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  3h  60,76p
 12. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  3h  59,33p
 13. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  3h  58,89p
 14. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- D-343002   T  3h  58,70p
 15. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  3h  57,56p
 16. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  3h  57,27p
 17. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  3h  57,06p
 18. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  3h  55,62p
 19. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  3h  55,49p
 20. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  3h  54,61p
 21. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  3h  54,30p
 22. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  3h  52,64p
 23. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  3h  52,49p
 24. Bartha Sándor                  S04 HU-10- 10-57542   T  3h  52,04p
 25. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  3h  51,20p
 26. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75871   T  3h  47,16p
 27. Feseto Barna                   S09 HU 11-10-70071    T  2h  44,42p
 28. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  2h  43,44p
 29. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  2h  43,42p
 30. Kovács József                  S04 HU-13- D-686925   T  2h  42,86p
 31. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75859   T  2h  41,73p
 32. Lisztes Imre                   S04 HU-11- 10-65778   T  2h  41,28p
 33. Kovács József                  S04 HU-13- D-686949   T  2h  40,89p
 34. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  2h  40,84p
 35. Erdős - Móré                   S04 HU-11- D-348573   T  2h  40,36p
 36. Czövek Imre                    S04 HU 13-10-85324    T  2h  40,26p
 37. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55038    T  2h  40,24p
 38. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85407   T  2h  39,95p
 39. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  2h  39,81p
 40. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  2h  39,41p
 41. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469151   T  2h  39,22p
 42. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  2h  38,94p
 43. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  2h  38,71p
 44. Herpály Dúc                    S08 HU 10-10-59940    T  2h  38,47p
 45. Balogh Zoltán                  S09 HU 13-10-88916    T  2h  38,09p
 46. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  2h  37,64p
 47. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  2h  37,57p
 48. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62020   T  2h  37,42p
 49. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75463   T  2h  36,88p
 50. Kovács József                  S04 HU-12- D-563436   T  2h  36,72p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  4h  83,25p
  2. Varga András                   S02 HU 07-10-25489    H  4h  72,15p
  3. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469490   H  4h  57,17p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  3h  64,48p
  5. Varga András                   S02 HU 12-10-75422    H  3h  59,13p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Vámos János                    S02 HU 13-D -623866   T  2h  40,26p
  2. Vámos János                    S02 HU 12-D -470138   T  2h  35,30p
  3. Balogh István                  S02 HU 12-D -470758   T  2h  34,28p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  8h 151,73p
  2. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  8h 145,11p
  3. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  8h 140,65p
  4. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  8h 139,76p
  5. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  7h 147,01p
  6. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  7h 144,09p
  7. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  7h 143,03p
  8. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  7h 140,90p
  9. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  7h 137,19p
 10. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  7h 136,98p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  7h 130,46p
 12. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  7h 123,94p
 13. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  7h 121,93p
 14. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  7h 117,01p
 15. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  7h 115,67p
 16. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  6h 131,68p
 17. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  6h 130,21p
 18. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  6h 125,25p
 19. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  6h 123,95p
 20. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  6h 123,86p
 21. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70913   H  6h 119,28p
 22. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  6h 117,83p
 23. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  6h 115,89p
 24. Vass András                    S04 HU-12- 10-75777   H  6h 114,98p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  6h 113,92p
 26. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  6h 113,76p
 27. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  6h 113,11p
 28. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  6h 113,10p
 29. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  6h 113,07p
 30. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  6h 111,77p
 31. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  6h 110,82p
 32. Erdei Dúc                      S04 HU-11- 05-11217   H  6h 110,48p
 33. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  6h 110,38p
 34. Krankovics János               S16 HU-11- D-396600   H  6h 110,36p
 35. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343270   H  6h 109,30p
 36. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  6h 108,69p
 37. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  6h 108,51p
 38. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  6h 108,46p
 39. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  6h 105,37p
 40. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80979    H  6h 104,64p
 41. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79233   H  6h 104,24p
 42. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-686897   H  6h 103,36p
 43. Móré - Erdős                   S04 HU-08- 10-38137   H  6h  99,73p
 44. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  6h  93,74p
 45. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75860   H  6h  91,09p
 46. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470362   H  5h 104,74p
 47. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  5h 103,96p
 48. Bodi József                    S07 HU 10-PM-1949     H  5h 102,53p
 49. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79465   H  5h 101,83p
 50. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41686   H  5h 100,69p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  8h 160,67p
  2. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  8h 158,52p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  7h 134,68p
  4. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  7h 132,97p
  5. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  7h 131,69p
  6. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  7h 130,43p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  6h 120,73p
  8. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  6h 114,44p
  9. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  6h 110,05p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  6h 109,40p
 11. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  6h 104,73p
 12. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  6h 102,80p
 13. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  5h 105,52p
 14. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  5h  94,32p
 15. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  5h  94,09p
 16. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  5h  93,00p
 17. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  5h  92,04p
 18. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  5h  91,69p
 19. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  5h  91,31p
 20. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  5h  90,81p
 21. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  5h  89,74p
 22. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  5h  88,91p
 23. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  5h  88,84p
 24. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  5h  88,67p
 25. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  5h  88,29p
 26. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  5h  87,42p
 27. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  5h  86,64p
 28. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  5h  86,38p
 29. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  5h  85,72p
 30. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75864   T  5h  84,59p
 31. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  5h  83,22p
 32. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77092    T  5h  83,08p
 33. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  5h  79,66p
 34. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  4h  86,29p
 35. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  4h  82,38p
 36. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  4h  77,00p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81278   T  4h  76,51p
 38. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  4h  74,73p
 39. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79265   T  4h  74,50p
 40. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- 10-77016   T  4h  74,19p
 41. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  4h  73,87p
 42. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  4h  73,19p
 43. Móré - Erdős                   S04 HU-10- 10-57257   T  4h  73,05p
 44. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  4h  71,21p
 45. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  4h  70,17p
 46. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  4h  69,82p
 47. Erdős - Móré                   S04 HU-11- D-348573   T  4h  69,37p
 48. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62020   T  4h  69,17p
 49. Molnár Antal                   S06 HU 09-10-49293    T  4h  69,05p
 50. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  4h  68,94p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  7h 134,45p
  2. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  7h 131,05p
  3. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  6h 136,88p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  6h 119,13p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  6h 114,48p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Vámos János                    S02 HU 13-D -623866   T  2h  40,26p
  2. Vámos János                    S02 HU 12-D -470168   T  2h  36,23p
  3. Vámos János                    S02 HU 12-D -470146   T  2h  36,20p
  4. Vámos János                    S02 HU 12-D -470138   T  2h  35,30p
  5. Balogh István                  S02 HU 12-D -470758   T  2h  34,28p