Hajdú Tagszövetség, S09 Hajdúböszörmény
Első adat felvétele: 1899.12.30 00:00:00
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.25 21:18:24
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.26 08:55:47
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 1900.01.29 00:00:00
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 09 verseny 

Feleresztés helye: Scherding
Feleresztés ideje: 2014.06.22 05:25
Időjárás         : Napos , Nyugati szél
Kisérő           : Harcsa Kálmán
Központi táv     : 612000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              7    8    61   12   1505,10   1403,61
S04 Hajdúszoboszló      7   10    97   19   1507,93   1447,79
S07 Hosszúpályi         7    8    65   13   1519,01   1431,72
S08 Berettyóújfalu      8    9    75   15   1524,82   1386,21
S12 Nádudvar            4    4    40    8   1505,61   1431,08
Hajdú 1.               33   39   338   68   1524,82   1423,99
S01 Debrecen            3    3    15    3   1524,93   1455,47
S02 Hajdúsámson        10   11    99   20   1499,60   1397,86
S05 Debrecen           10   11    89   18   1524,56   1430,37
S06 Debrecen            8   11    96   19   1472,62   1408,62
S09 Hajdúböszörmény     8   10    59   12   1455,40   1323,09
S10 Debrecen            5    5    45    9   1480,44   1426,11
S16 Debrecen            1    1     9    2   1369,85   1234,70
Hajdú 2.               45   52   412   82   1524,93   1402,87
Tagszövetségben        78   91   750  150   1524,93   1412,09

S09 egyesületi díjlista
   1. Monori Sándor                  1.cs. HU 13-10-89631    H 1455,40 m/p
   2. Török Ferenc                   1.cs. HU 09-22- 15974   H 1455,03 m/p
   3. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 12-D-498612    T 1446,55 m/p
   4. Török Ferenc                   1.cs. HU 12-10- 80221   H 1426,62 m/p
   5. Török Ferenc                   1.cs. HU 11-10- 70521   H 1416,00 m/p
   6. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 12-10-79723    T 1392,30 m/p
   7. Töviskes Imre                  1.cs. HU 11-D-347194    H 1384,29 m/p
   8. Török Ferenc                   1.cs. HU 11-10- 70559   H 1374,59 m/p
   9. Feseto Barna                   1.cs. HU 09-10-51672    H 1366,04 m/p
  10. Monori Sándor                  1.cs. HU 11-10-70196    H 1352,47 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bujdosó Antal                   1.cs. Dt: 608228 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   2h  47,94p    R:  26.   1h  23,07p    T:  43.   1h  22,04p
Összesített E:   2.  30h 543,94p    R:  25.  17h 276,27p    T:  52.  16h 256,56p
   HU 12-D-498612    T 22 12:25:28  1446,55 m/p   3  25,34   34  23,07   77  22,04
   HU 12-10-79723    T 22 12:41:51  1392,30 m/p   6  22,60    0   0,00    0   0,00
   HU 07-10-31488    H 22 13:06:40  1317,46 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Feseto Barna                    1.cs. Dt: 606364 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  37,81p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   3.  25h 445,31p    R:  38.  10h 176,58p    T:  69.  10h 175,77p
   HU 09-10-51672    H 22 12:48:53  1366,04 m/p   9  19,82    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-70009    T 22 12:59:07  1335,26 m/p  11  17,99    0   0,00    0   0,00

Molnár Antal                    1.cs. Dt: 609658 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   4.  21h 379,76p    R:  32.  12h 210,25p    T:  63.  12h 208,54p
   HU 12-10- 80067   H 22 13:16:06  1294,12 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Monori Sándor                   1.cs. Dt: 608138 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h  63,21p    R:  25.   1h  23,94p    T:  41.   1h  22,91p
Összesített E:   9.   6h 139,61p    R:  47.   4h  88,99p    T:  90.   4h  84,02p
   HU 13-10-89631    H 22 12:22:51  1455,40 m/p   1  27,16   27  23,94   64  22,91
   HU 11-10-70196    H 22 12:54:39  1352,47 m/p  10  18,94    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-80438    H 22 13:04:38  1323,09 m/p  12  17,11    0   0,00    0   0,00

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 614968 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h  95,49p    R:  11.   3h  63,54p    T:  21.   3h  59,91p
Összesített E:   1.  30h 565,89p    R:  23.  17h 290,15p    T:  53.  16h 255,85p
   HU 09-22- 15974   H 22 12:27:39  1455,03 m/p   2  26,39   28  23,95   65  22,98
   HU 12-10- 80221   H 22 12:36:04  1426,62 m/p   4  24,56   56  20,48  122  19,14
   HU 11-10- 70521   H 22 12:39:18  1416,00 m/p   5  23,64   67  19,11  142  17,79
   HU 11-10- 70559   H 22 12:52:23  1374,59 m/p   8  20,90    0   0,00    0   0,00

Töviskes Imre                   1.cs. Dt: 608281 Kg:   4 Ók:  69 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   1h  21,68p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   6.  13h 198,57p    R:  68.   1h  13,76p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-D-347194    H 22 12:43:25  1384,29 m/p   7  21,68    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Gallús Dúc                     1.cs. S01 HU-12- D-508920   H 1524,93 m/p
   2. Szabó András                   1.cs. S08 HU-10- 10-60056   H 1524,82 m/p
   3. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 09-D-209961    H 1524,56 m/p
   4. Szabó András                   1.cs. S08 HU-12- 10-79465   H 1522,52 m/p
   5. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623381    H 1519,01 m/p
   6. Bodi József                    1.cs. S07 HU 10-PM-1949     H 1518,58 m/p
   7. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-PM-8184     H 1513,35 m/p
   8. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-11- D-347878   T 1507,93 m/p
   9. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-12- 10-81218   H 1507,81 m/p
  10. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-10- P-001816   T 1507,17 m/p
  11. Móré - Erdős                   0.cs. S04 HU-12- 10-75864   T 1506,23 m/p
  12. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81668    H 1505,61 m/p
  13. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82945    H 1505,10 m/p
  14. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-469914    H 1502,95 m/p
  15. Kiss Bálint                    1.cs. S05 HU-12-  P-05521   T 1502,62 m/p
  16. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 07-10-34040    H 1501,68 m/p
  17. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 08-05-55657    H 1500,29 m/p
  18. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348958   H 1499,60 m/p
  19. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-13- 10-85442   H 1495,98 m/p
  20. Bakk József                    1.cs. S05 HU 09-22- 15243   H 1495,97 m/p
  21. Móré - Erdős                   0.cs. S04 HU-13- 10-85093   H 1495,45 m/p
  22. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54137    H 1494,45 m/p
  23. Móré - Erdős                   0.cs. S04 HU-10- D-264240   T 1493,84 m/p
  24. Szoke Attila                   1.cs. S05 BEL-11-80-10805   T 1493,69 m/p
  25. Varga László                   1.cs. S01 HU-09- 10-47552   H 1490,25 m/p
  26. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-12- 10-79232   H 1489,22 m/p
  27. Bodi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349995    H 1488,64 m/p
  28. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 11-10-72587    H 1488,47 m/p
  29. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-12- 10-79233   H 1488,02 m/p
  30. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 11-10-68106    H 1487,20 m/p
  31. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 11  19-13888   H 1486,86 m/p
  32. Böszörményi Lajos              1.cs. S12 HU 10-10-63025    H 1485,11 m/p
  33. Koszorús László                1.cs. S02 HU-11- D-343167   H 1484,33 m/p
  34. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76726   H 1484,05 m/p
  35. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-11- 05-11217   H 1482,56 m/p
  36. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 12-D -469182   H 1480,80 m/p
  37. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-470307   H 1480,44 m/p
  38. Móré - Erdős                   0.cs. S04 HU-10- 10-57257   T 1477,84 m/p
  39. Móré - Erdős                   1.cs. S04 HU-09- 10-48616   H 1477,66 m/p
  40. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-467784   H 1477,46 m/p
  41. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349028    T 1477,10 m/p
  42. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 11-D -348981   H 1477,02 m/p
  43. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-13- 10-85101   H 1476,76 m/p
  44. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-PM-8158     H 1475,63 m/p
  45. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-12- 10-79257   H 1473,69 m/p
  46. Móré - Erdős                   1.cs. S04 HU-11- 10-65804   T 1473,68 m/p
  47. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- D-506472   H 1473,49 m/p
  48. Jóvér István                   1.cs. S06 HU 12-10-77279    T 1472,62 m/p
  49. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 12-10-77076    T 1471,48 m/p
  50. Móré - Erdős                   0.cs. S04 HU-12- 10-75874   T 1469,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.  123,87 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  120,82 p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    5 h.  117,78 p
   4. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.  113,76 p
   5. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    5 h.  112,36 p
   6. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.  110,83 p
   7. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.  110,80 p
   8. Bagdány László                 1.cs. S06    5 h.   99,30 p
   9. Lovas Family                   1.cs. S12    4 h.   96,38 p
  10. Móré - Erdős                   1.cs. S04    4 h.   88,70 p
  11. Kiss Bálint                    1.cs. S05    4 h.   87,50 p
  12. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    4 h.   86,96 p
  13. Ugrai László                   1.cs. S12    4 h.   81,83 p
  14. Iván László                    1.cs. S06    4 h.   78,77 p
  15. Szoke Attila                   1.cs. S05    3 h.   71,46 p
  16. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    3 h.   69,72 p
  17. Vas György                     1.cs. S02    3 h.   68,34 p
  18. Sain Sándor                    1.cs. S04    3 h.   64,55 p
  19. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    3 h.   61,95 p
  20. Sándor Imre                    1.cs. S08    3 h.   60,73 p
  21. Török Ferenc                   1.cs. S09    3 h.   59,91 p
  22. Török Zoltán                   1.cs. S07    3 h.   59,79 p
  23. Szabó András                   1.cs. S08    2 h.   54,57 p
  24. Gallús Dúc                     1.cs. S01    2 h.   48,61 p
  25. Koszorús László                1.cs. S02    2 h.   48,30 p
  26. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    2 h.   47,06 p
  27. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   47,06 p
  28. László Kókai Levente           1.cs. S10    2 h.   46,51 p
  29. Jóvér István                   1.cs. S06    2 h.   44,47 p
  30. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    2 h.   43,95 p
  31. Vass András                    1.cs. S04    2 h.   43,18 p
  32. Varga Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   40,27 p
  33. Faragó József                  1.cs. R30    2 h.   39,70 p
  34. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    2 h.   38,24 p
  35. Varga László                   1.cs. S01    1 h.   25,81 p
  36. Arnódi Béla                    1.cs. S07    1 h.   25,65 p
  37. Bakk József                    1.cs. S05    1 h.   25,56 p
  38. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    1 h.   24,66 p
  39. Gonda János                    1.cs. S10    1 h.   24,07 p
  40. Lada József                    1.cs. S01    1 h.   23,23 p
  41. Monori Sándor                  1.cs. S09    1 h.   22,91 p
  42. Bertalan László                1.cs. S02    1 h.   22,05 p
  43. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    1 h.   22,04 p
  44. Rácz Barna                     1.cs. S07    1 h.   20,97 p
  45. Molnár Antal                   1.cs. S06    1 h.   19,73 p
  46. Heim János                     1.cs. S10    1 h.   19,20 p
  47. Kozma Imre                     1.cs. S05    1 h.   18,49 p
  48. Nagy Levente                   1.cs. S04    1 h.   18,47 p
  49. Vámos János                    1.cs. S02    1 h.   17,98 p
  50. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   17,37 p

A verseny S09 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Török Ferenc                   1.cs.    4 h.   95,49 p
   2. Monori Sándor                  1.cs.    3 h.   63,21 p
   3. Bujdosó Antal                  1.cs.    2 h.   47,94 p
   4. Feseto Barna                   1.cs.    2 h.   37,81 p
   5. Töviskes Imre                  1.cs.    1 h.   21,68 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Wels
  06.22. Scherding

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   10 h.  238,69 p
   2. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   10 h.  233,90 p
   3. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   10 h.  232,23 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02   10 h.  231,61 p
   5. Lovas Family                   1.cs. S12    9 h.  217,18 p
   6. Erdei Dúc                      1.cs. S04   10 h.  213,15 p
   7. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    9 h.  197,78 p
   8. Bartha Sándor                  1.cs. S04    9 h.  195,87 p
   9. Bagdány László                 1.cs. S06    9 h.  182,97 p
  10. Sándor Imre                    1.cs. S08    8 h.  176,52 p
  11. Móré - Erdős                   1.cs. S04    8 h.  172,13 p
  12. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    8 h.  170,49 p
  13. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    8 h.  157,84 p
  14. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    7 h.  155,61 p
  15. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    7 h.  145,50 p
  16. Szabó András                   1.cs. S08    6 h.  143,45 p
  17. Koszorús László                1.cs. S02    6 h.  132,71 p
  18. Czinege Gyula                  1.cs. R30    6 h.  132,27 p
  19. Vas György                     1.cs. S02    6 h.  129,80 p
  20. Ugrai László                   1.cs. S12    6 h.  123,47 p
  21. Vass András                    1.cs. S04    5 h.  110,34 p
  22. Kiss Bálint                    1.cs. S05    5 h.  108,76 p
  23. Varga Zoltán                   1.cs. S07    5 h.  106,68 p
  24. Török Ferenc                   1.cs. S09    5 h.   94,18 p
  25. Molnár Antal                   1.cs. S06    4 h.   93,32 p
  26. Arnódi Béla                    1.cs. S07    4 h.   88,78 p
  27. Oláh - Budai                   1.cs. S06    4 h.   86,81 p
  28. Gonda János                    1.cs. S10    4 h.   86,26 p
  29. Monori Sándor                  1.cs. S09    4 h.   84,02 p
  30. Sain Sándor                    1.cs. S04    4 h.   82,80 p
  31. Herpály Dúc                    1.cs. S08    4 h.   82,63 p
  32. Iván László                    1.cs. S06    4 h.   78,77 p

S09 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Török Ferenc                   1.cs.    8 h.  182,43 p
   2. Monori Sándor                  1.cs.    6 h.  139,61 p
   3. Feseto Barna                   1.cs.    4 h.   76,30 p
   4. Bujdosó Antal                  1.cs.    3 h.   69,54 p
   5. Töviskes Imre                  1.cs.    3 h.   60,25 p
   6. Molnár Antal                   1.cs.    1 h.   19,31 p
   7. Balogh Ferenc                  1.cs.    1 h.   16,15 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.07. Wels
  06.14. Korneuburg
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.22. Scherding

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   45 h.  925,17 p
   2. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   44 h.  880,75 p
   3. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   42 h.  871,85 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02   43 h.  859,15 p
   5. Erdei Dúc                      1.cs. S04   42 h.  838,19 p
   6. Lovas Family                   1.cs. S12   40 h.  785,87 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04   41 h.  783,32 p
   8. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   35 h.  704,25 p
   9. Móré - Erdős                   1.cs. S04   36 h.  653,33 p
  10. Oláh - Budai                   1.cs. S06   36 h.  647,70 p
  11. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   33 h.  623,43 p
  12. Ugrai László                   1.cs. S12   33 h.  604,12 p
  13. Koszorús László                1.cs. S02   33 h.  589,98 p
  14. Erdős - Móré                   1.cs. S04   30 h.  570,78 p
  15. Szabó András                   1.cs. S08   31 h.  568,23 p
  16. Gonda János                    1.cs. S10   30 h.  551,60 p
  17. Bagdány László                 1.cs. S06   32 h.  534,20 p
  18. Sándor Imre                    1.cs. S08   28 h.  532,19 p
  19. Szoke Attila                   1.cs. S05   29 h.  530,78 p
  20. Vas György                     1.cs. S02   29 h.  527,46 p
  21. Gallús Dúc                     1.cs. S01   29 h.  494,02 p
  22. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   29 h.  490,22 p
  23. Czinege Gyula                  1.cs. R30   26 h.  462,45 p
  24. Kiss Bálint                    1.cs. S05   25 h.  460,43 p
  25. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   25 h.  454,12 p
  26. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   24 h.  441,90 p
  27. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   27 h.  439,08 p
  28. Bakk József                    1.cs. S05   26 h.  438,40 p
  29. Nagy Róbert                    1.cs. S04   26 h.  422,39 p
  30. Kovács József                  1.cs. S04   25 h.  421,56 p
  31. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   23 h.  415,76 p
  32. Lisztes Imre                   1.cs. S04   24 h.  408,80 p
  33. Molnár Antal                   1.cs. S06   22 h.  405,34 p
  34. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   22 h.  387,26 p
  35. Török Zoltán                   1.cs. S07   22 h.  380,92 p
  36. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   22 h.  377,92 p
  37. Szabó József                   1.cs. S04   21 h.  375,77 p
  38. László Kókai Levente           1.cs. S10   22 h.  371,72 p
  39. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   20 h.  346,01 p
  40. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   20 h.  343,93 p
  41. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   20 h.  343,04 p
  42. Varga András                   1.cs. S02   20 h.  339,55 p
  43. Iván László                    1.cs. S06   20 h.  338,91 p
  44. Sain Sándor                    1.cs. S04   19 h.  336,31 p
  45. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   20 h.  334,40 p
  46. Nagy Levente                   1.cs. S04   20 h.  331,71 p
  47. Arnódi Béla                    1.cs. S07   18 h.  313,74 p
  48. Varga Zoltán                   1.cs. S07   18 h.  310,26 p
  49. Varga László                   1.cs. S01   18 h.  282,32 p
  50. Vass András                    1.cs. S04   15 h.  275,65 p
  51. Herpály Dúc                    1.cs. S08   15 h.  262,55 p
  52. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   16 h.  256,56 p
  53. Török Ferenc                   1.cs. S09   16 h.  255,85 p
  54. Vámos János                    1.cs. S02   15 h.  254,91 p
  55. Roth József                    1.cs. S05   15 h.  254,61 p
  56. Lada József                    1.cs. S01   15 h.  249,12 p
  57. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   13 h.  240,66 p
  58. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   13 h.  222,93 p
  59. Jóvér István                   1.cs. S06   14 h.  220,25 p

S09 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Török Ferenc                   1.cs.   30 h.  565,89 p
   2. Bujdosó Antal                  1.cs.   30 h.  543,94 p
   3. Feseto Barna                   1.cs.   25 h.  445,31 p
   4. Molnár Antal                   1.cs.   21 h.  379,76 p
   5. Tóth Imre                      1.cs.   18 h.  319,69 p
   6. Töviskes Imre                  1.cs.   13 h.  198,57 p
   7. Balogh Zoltán                  1.cs.    8 h.  146,50 p
   8. Lázár Péter                    1.cs.    9 h.  143,80 p
   9. Monori Sándor                  1.cs.    6 h.  139,61 p
  10. Balogh Ferenc                  1.cs.    7 h.   96,53 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 12-D-469914    H  2h  53,39p
  2. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  2h  52,17p
  3. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  2h  51,22p
  4. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81668    H  2h  51,15p
  5. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82945    H  2h  50,99p
  6. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79465   H  2h  50,44p
  7. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  2h  50,20p
  8. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79232   H  2h  50,03p
  9. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  2h  49,87p
 10. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470307   H  2h  49,79p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 10-O -1820     H  2h  49,60p
 12. Bodi József                    S07 HU 12-D-470000    H  2h  46,58p
 13. Arnódi Béla                    S07 HU 11-10-68106    H  2h  46,58p
 14. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  2h  46,11p
 15. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-10-49032    H  2h  45,74p
 16. Vas György                     S02 HU 11-D -348832   H  2h  45,56p
 17. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-D-209961    H  2h  45,34p
 18. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70933   H  2h  44,69p
 19. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  2h  44,53p
 20. Kalmár & Tóth                  S10 HU-10- D-264389   H  2h  44,52p
 21. Erdei Dúc                      S04 HU-11- D-347803   H  2h  44,46p
 22. Bakk József                    S05 HU 09-22- 15243   H  2h  44,46p
 23. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80683   H  2h  44,17p
 24. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  2h  44,14p
 25. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314075   H  2h  44,00p
 26. Móré - Erdős                   S04 HU-09- 10-48616   H  2h  43,98p
 27. Vass András                    S04 HU-08- 50-43426   H  2h  43,65p
 28. Erdei Dúc                      S04 HU-11- 05-11217   H  2h  43,57p
 29. Lada József                    S01 HU-11- D-348610   H  2h  43,56p
 30. Kalmár & Tóth                  S10 HU-10- D-264333   H  2h  43,32p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264026    H  2h  43,18p
 32. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78477    H  2h  43,16p
 33. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  2h  42,90p
 34. Bagdány László                 S06 HU-11- 12-18970   H  2h  42,80p
 35. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47336    H  2h  42,65p
 36. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79233   H  2h  42,35p
 37. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  2h  42,24p
 38. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  2h  41,05p
 39. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76669   H  2h  40,55p
 40. Móré - Erdős                   S04 HU-08- 10-38137   H  2h  40,53p
 41. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-D-396249    H  2h  40,07p
 42. Móré - Erdős                   S04 HU-10- D-262102   H  2h  39,73p
 43. Bertalan László                S02 HU 12-10-80515    H  2h  39,26p
 44. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64773   H  2h  38,07p
 45. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30009    H  2h  37,61p
 46. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348915   H  2h  37,12p
 47. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  2h  36,92p
 48. Pántya Imre                    S08 HU 11-10-68484    H  2h  36,20p
 49. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  2h  35,78p
 50. Kolozsvári Mihály              S12 HU 09-10-54323    H  2h  34,93p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  2h  47,23p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-PM-3592     T  2h  43,11p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  2h  42,44p
  4. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  2h  40,60p
  5. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  2h  35,46p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Török Ferenc                   S09 HU 11-10- 70521   H  2h  46,15p
  2. Monori Sándor                  S09 HU 11-10-70196    H  2h  44,41p
  3. Török Ferenc                   S09 HU 09-22- 15974   H  2h  43,49p
  4. Töviskes Imre                  S09 HU 11-D-347194    H  2h  40,19p
  5. Feseto Barna                   S09 HU 09-10-51672    H  2h  37,52p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  7h 132,33p
  2. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  7h 127,29p
  3. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  7h 126,37p
  4. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  7h 123,94p
  5. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  7h 120,00p
  6. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  6h 127,59p
  7. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  6h 125,74p
  8. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  6h 124,26p
  9. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  6h 119,96p
 10. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  6h 118,46p
 11. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  6h 116,64p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  6h 113,11p
 13. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  6h 111,66p
 14. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  6h 110,38p
 15. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  6h 108,69p
 16. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  6h 108,51p
 17. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  6h 107,05p
 18. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  6h 103,95p
 19. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-686897   H  6h 103,36p
 20. Móré - Erdős                   S04 HU-08- 10-38137   H  6h  99,73p
 21. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  6h  97,08p
 22. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  5h 109,66p
 23. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  5h 107,07p
 24. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  5h 105,38p
 25. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470362   H  5h 104,74p
 26. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  5h 103,96p
 27. Bodi József                    S07 HU 10-PM-1949     H  5h 102,53p
 28. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  5h 102,51p
 29. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  5h 101,02p
 30. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  5h  99,61p
 31. Bodi József                    S07 HU 12-D-470000    H  5h  98,89p
 32. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70913   H  5h  98,11p
 33. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  5h  97,84p
 34. Vass András                    S04 HU-12- 10-75777   H  5h  97,40p
 35. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  5h  97,16p
 36. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  5h  96,92p
 37. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  5h  96,62p
 38. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314075   H  5h  95,58p
 39. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  5h  94,87p
 40. Arnódi Béla                    S07 HU 12-10-78287    H  5h  94,48p
 41. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  5h  94,39p
 42. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  5h  93,64p
 43. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  5h  93,41p
 44. Erdei Dúc                      S04 HU-11- 05-11217   H  5h  92,95p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  5h  92,81p
 46. Pikó Sándor                    S02 HU 10-O -1820     H  5h  92,77p
 47. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  5h  92,03p
 48. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-624542   H  5h  91,11p
 49. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  5h  91,08p
 50. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34004    H  5h  90,40p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  7h 137,65p
  2. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  7h 135,94p
  3. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  7h 131,69p
  4. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  6h 115,03p
  5. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  6h 111,78p
  6. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  6h 111,73p
  7. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  6h 102,80p
  8. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  5h  98,28p
  9. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  5h  94,32p
 10. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  5h  94,09p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  5h  93,47p
 12. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  5h  91,69p
 13. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  5h  88,91p
 14. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  5h  88,84p
 15. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  5h  88,67p
 16. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  5h  88,29p
 17. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  5h  86,91p
 18. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  5h  86,49p
 19. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  5h  85,41p
 20. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  5h  79,66p
 21. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  4h  86,29p
 22. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  4h  83,13p
 23. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  4h  77,35p
 24. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  4h  77,00p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81278   T  4h  76,51p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  4h  74,80p
 27. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  4h  74,73p
 28. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  4h  74,01p
 29. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  4h  73,19p
 30. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  4h  71,21p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  4h  70,94p
 32. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  4h  70,94p
 33. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  4h  70,69p
 34. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  4h  70,31p
 35. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  4h  70,17p
 36. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  4h  69,82p
 37. Erdős - Móré                   S04 HU-11- D-348573   T  4h  69,37p
 38. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  4h  68,94p
 39. Nagy Róbert                    S04 HU 11-D-396454    T  4h  68,78p
 40. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62039   T  4h  68,71p
 41. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85048   T  4h  68,37p
 42. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  4h  68,20p
 43. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  4h  68,14p
 44. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  4h  67,25p
 45. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75864   T  4h  66,91p
 46. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77092    T  4h  66,78p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  4h  65,49p
 48. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  4h  65,46p
 49. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65664   T  4h  64,80p
 50. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85423   T  4h  64,60p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  6h 113,07p
  2. Török Ferenc                   S09 HU 11-10- 70521   H  5h 105,81p
  3. Bujdosó Antal                  S09 HU 12-10-79726    H  5h  91,87p
  4. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60465    H  5h  85,56p
  5. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89564   H  5h  85,01p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  5h  93,88p
  2. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80027   T  5h  75,02p
  3. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  4h  75,74p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  4h  72,52p
  5. Molnár Antal                   S09 HU 10-10- 60940   T  4h  66,31p