Hajdú Tagszövetség, S07 Hosszúpályi
Első adat felvétele: 2014.06.24 10:10:34
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.25 21:20:33
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.25 21:23:30
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.24 10:10:34
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 08 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2014.06.21 05:00
Időjárás         : Napos derült, észak-nyugati szél
Kisérő           : Bordán András
Központi táv     : 320000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag             10   11    87   17   1486,68   1343,20
S04 Hajdúszoboszló     16   28   220   44   1554,66   1445,93
S07 Hosszúpályi         9   13   125   25   1548,95   1469,47
S08 Berettyóújfalu      8   15   122   24   1555,56   1349,57
S12 Nádudvar            7   11    89   18   1547,50   1453,32
Hajdú 1.               50   78   643  129   1555,56   1428,36
S01 Debrecen            3    3    28    6   1471,84   1448,36
S02 Hajdúsámson        13   18   179   36   1540,15   1425,87
S05 Debrecen           11   17   194   39   1558,90   1477,84
S06 Debrecen           10   14   152   30   1523,39   1426,59
S09 Hajdúböszörmény     9   14   104   21   1512,69   1353,82
S10 Debrecen            9   13   122   24   1546,64   1458,04
S16 Debrecen            8    9    72   14   1492,01   1390,99
Hajdú 2.               63   88   851  170   1558,90   1437,78
Tagszövetségben       113  166  1494  299   1558,90   1434,67

S07 egyesületi díjlista
   1. Török Zoltán                   1.cs. HU 09-10-50306    H 1548,95 m/p
   2. Török Zoltán                   1.cs. HU 10-10-59167    H 1543,14 m/p
   3. Szálkai Szabolcs               1.cs. HU 11-10-68036    H 1543,12 m/p
   4. Bodi József                    0.cs. HU 10-D-262027    H 1542,09 m/p
   5. Bodi József                    1.cs. HU 12-D-469995    H 1538,57 m/p
   6. Bodi József                    1.cs. HU 13-D-623378    H 1537,17 m/p
   7. Bodi József                    1.cs. HU 13-D-623496    H 1536,00 m/p
   8. Bodi József                    1.cs. HU 12-D-467769    H 1528,58 m/p
   9. Bodi József                    1.cs. HU 11-D-349915    H 1528,46 m/p
  10. Bodi József                    0.cs. HU 12-D-469993    H 1527,20 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Arnódi Béla                     1.cs. Dt: 337450 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  26.   2h  23,79p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   3.  21h 356,72p    R:  24.  19h 314,57p    T:  47.  18h 313,74p
   HU 13-10-87238    T 21 08:55:40  1431,90 m/p   0   0,00  124  12,09    0   0,00
   HU 13-10-87316    H 21 08:56:15  1428,36 m/p   0   0,00  129  11,70    0   0,00

Balogh Lajos                    1.cs. Dt: 336736 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   9.   5h  66,03p    R:  45.   4h  52,23p    T: 105.   3h  37,78p
   HU 13-10-87467    H 21 08:58:53  1409,63 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Bodi József                     0.cs. Dt: 337332 Kg:  12 Ók:   0 Kp:   0
   HU 10-D-262027    H 21 08:38:45  1542,09 m/p   4  20,49    9  21,12   24  20,97
   HU 12-D-469993    H 21 08:40:53  1527,20 m/p  10  17,98   18  20,41   47  20,20
   HU 10-D-262042    H 21 08:44:59  1499,36 m/p  18  14,63   39  18,76   86  18,88
   HU 10-D-261664    H 21 08:47:50  1480,61 m/p  22  12,95   54  17,59  121  17,70
   HU 10-D-261618    H 21 08:58:17  1415,68 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-469936    H 21 09:00:47  1400,98 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Bodi József                     1.cs. Dt: 337332 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  96,17p    R:   1.   5h 104,10p    T:   3.   5h 103,00p
Összesített E:   1.  45h 921,64p    R:   1.  43h 872,83p    T:   1.  45h 925,17p
   HU 12-D-469995    H 21 08:39:15  1538,57 m/p   5  20,07   10  21,04   27  20,87
   HU 13-D-623378    H 21 08:39:27  1537,17 m/p   6  19,65   11  20,96   29  20,80
   HU 13-D-623496    H 21 08:39:37  1536,00 m/p   7  19,23   12  20,88   32  20,70
   HU 12-D-467769    H 21 08:40:41  1528,58 m/p   8  18,82   15  20,65   43  20,33
   HU 11-D-349915    H 21 08:40:42  1528,46 m/p   9  18,40   16  20,57   44  20,30
   HU 12-D-469960    H 21 08:41:22  1523,86 m/p  12  17,14   22  20,10   52  20,03
   HU 11-D-349877    H 21 08:41:35  1522,37 m/p  13  16,72   24  19,94   58  19,82
   HU 07-D-155848    H 21 08:45:48  1493,94 m/p  19  14,21   43  18,45  100  18,41
   HU 12-D-469983    H 21 09:02:42  1389,91 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Kiss Imre                       1.cs. Dt: 328932 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   6.  11h 164,38p    R:  39.  10h 146,11p    T:  79.  10h 150,49p
   HU 13-D-623153    H 21 08:55:27  1397,04 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-349483    H 21 08:56:18  1392,01 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-623156    H 21 09:01:28  1362,23 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Kovács Tamás                    1.cs. Dt: 340741 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  41,15p    R:   6.   4h  67,54p    T:  16.   4h  67,29p
Összesített E:   8.   6h  88,87p    R:  41.   7h 113,61p    T:  85.   7h 110,41p
   HU 13-10-87547    H 21 08:45:59  1507,81 m/p  17  15,11   33  19,30   74  19,35
   HU 13-10-87551    T 21 08:48:53  1488,71 m/p  20  13,86   47  18,20  106  18,27
   HU 13-10-87538    H 21 08:51:14  1473,58 m/p  24  12,18   60  17,18  144  16,99
   HU 13-10-87565    T 21 08:56:31  1440,66 m/p   0   0,00  115  12,86  272  12,68
   HU 13-10-87546    H 21 08:59:28  1422,92 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Rácz Barna                      1.cs. Dt: 335718 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   7.   9h 152,25p    R:  38.   9h 148,06p    T:  76.   9h 158,38p
   HU 13-10-87787    H 21 08:55:39  1424,65 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-59298    H 21 08:55:41  1424,45 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Szálkai Szabolcs                0.cs. Dt: 337301 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
   HU 13-10-87828    H 21 08:46:53  1486,67 m/p  21  13,37   51  17,82  112  18,00
   HU 13-10-87844    H 21 08:50:30  1463,34 m/p   0   0,00   81  15,46  186  15,51
   HU 13-10-87830    H 21 08:51:47  1455,24 m/p   0   0,00   92  14,60  216  14,50
   HU 13-10-87801    H 21 08:54:24  1439,00 m/p   0   0,00  116  12,72  282  12,27
   HU 13-10-87856    H 21 08:55:49  1430,35 m/p   0   0,00  126  11,93    0   0,00
   HU 13-10-87857    T 21 09:00:22  1403,28 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-87821    T 21 09:00:25  1402,99 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Szálkai Szabolcs                1.cs. Dt: 337301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  53,09p    R:  11.   3h  60,84p    T:  22.   3h  60,49p
Összesített E:   2.  22h 381,24p    R:  20.  21h 365,56p    T:  34.  22h 387,26p
   HU 11-10-68036    H 21 08:38:35  1543,12 m/p   3  20,91    8  21,20   22  21,04
   HU 13-10-87816    H 21 08:42:05  1518,80 m/p  14  16,30   25  19,86   60  19,76
   HU 13-10-87819    H 21 08:42:08  1518,46 m/p  15  15,88   26  19,78   62  19,69
   HU 13-10-87838    H 21 09:04:58  1376,93 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Török Zoltán                    0.cs. Dt: 342885 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-10-78146    H 21 08:44:58  1524,16 m/p  11  17,67   20  20,37   50  20,21
   HU 13-10-87616    H 21 08:57:01  1446,67 m/p   0   0,00  106  13,61  251  13,43
   HU 12-10-78140    H 21 09:01:00  1422,76 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-87621    H 21 09:01:22  1420,60 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-87637    H 21 09:01:35  1419,32 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-87607    H 21 09:11:00  1366,08 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Török Zoltán                    1.cs. Dt: 342885 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h  55,95p    R:   2.   5h  89,82p    T:   8.   5h  89,42p
Összesített E:   4.  20h 335,41p    R:  21.  21h 350,24p    T:  35.  22h 380,92p
   HU 09-10-50306    H 21 08:41:22  1548,95 m/p   1  21,86    4  21,62   13  21,45
   HU 10-10-59167    H 21 08:42:12  1543,14 m/p   2  21,44    7  21,39   21  21,18
   HU 08-10-39822    H 21 08:52:15  1476,36 m/p  23  12,65   56  17,54  134  17,37
   HU 12-10-78126    H 21 08:53:31  1468,35 m/p   0   0,00   79  15,73  173  16,06
   HU 11-10-67323    H 21 08:57:02  1446,57 m/p   0   0,00  107  13,54  253  13,36
   HU 09-10-50347    H 21 08:59:52  1429,48 m/p   0   0,00  128  11,89    0   0,00
   HU 12-10-78111    H 21 09:00:54  1423,35 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 09-10-50303    H 21 09:04:37  1401,72 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Varga Zoltán                    0.cs. Dt: 325757 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
   HU 13-10-87903    H 21 08:44:10  1453,19 m/p   0   0,00   97  13,98  226  13,93
   HU 09-28-6986     T 21 08:52:26  1401,51 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Varga Zoltán                    1.cs. Dt: 325757 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  26,70p    R:  21.   2h  35,03p    T:  37.   2h  35,24p
Összesített E:   5.  16h 265,15p    R:  28.  15h 252,70p    T:  48.  18h 310,26p
   HU 13-10-87905    H 21 08:34:44  1517,03 m/p  16  15,23   28  19,40   64  19,39
   HU 13-D-623178    T 21 08:41:41  1469,47 m/p  25  11,47   76  15,63  169  15,85
   HU 12-10-78675    T 21 08:50:16  1414,69 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Kiss Bálint                    1.cs. S05 HU-13- D-623347   H 1558,90 m/p
   2. Szabó András                   1.cs. S08 HU-13- D-669703   H 1555,56 m/p
   3. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-10-66655    T 1554,85 m/p
   4. Erdős - Móré                   1.cs. S04 HU-13- 10-84803   H 1554,66 m/p
   5. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-261004    T 1554,60 m/p
   6. Erdős - Móré                   0.cs. S04 HU-11- 10-65674   H 1554,53 m/p
   7. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-09- 10-53042   T 1554,16 m/p
   8. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349012    T 1552,12 m/p
   9. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 12-OL-13509    H 1551,62 m/p
  10. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- D-468651   T 1550,56 m/p
  11. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76744   T 1550,19 m/p
  12. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- D-468666   H 1550,07 m/p
  13. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 09-10-50306    H 1548,95 m/p
  14. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 11-10-71626    H 1547,50 m/p
  15. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-248880    T 1547,17 m/p
  16. Kalmár & Tóth                  0.cs. S10 HU-13- D-622376   H 1546,64 m/p
  17. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-470362   H 1546,64 m/p
  18. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-13- 10-85108   H 1545,45 m/p
  19. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-13- D-624482   H 1545,40 m/p
  20. Nagy János                     1.cs. S05 HU 13-10-85595    H 1543,95 m/p
  21. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 10-10-59167    H 1543,14 m/p
  22. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07 HU 11-10-68036    H 1543,12 m/p
  23. Nagy János                     1.cs. S05 HU 11-10-66583    H 1542,86 m/p
  24. Bodi József                    0.cs. S07 HU 10-D-262027    H 1542,09 m/p
  25. Koszorús László                1.cs. S02 HU-13- 10-90131   H 1540,15 m/p
  26. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-264100    T 1538,84 m/p
  27. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-469995    H 1538,57 m/p
  28. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- D-468667   T 1537,25 m/p
  29. Bodi József                    1.cs. S07 HU 13-D-623378    H 1537,17 m/p
  30. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- 10-76712   H 1537,13 m/p
  31. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- 10-76649   H 1536,64 m/p
  32. Bodi József                    1.cs. S07 HU 13-D-623496    H 1536,00 m/p
  33. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- D-506625   T 1534,71 m/p
  34. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10 HU-12- D-470373   H 1534,06 m/p
  35. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-470359   H 1533,59 m/p
  36. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 13-D-624039    H 1530,35 m/p
  37. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 12-PM-5599     T 1530,35 m/p
  38. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 13-D-624046    H 1530,11 m/p
  39. Koszorús László                1.cs. S02 HU-13- 10-90102   H 1529,57 m/p
  40. Kiss Imre                      1.cs. S04 HU-10- D-469220   H 1529,29 m/p
  41. Móré - Erdős                   1.cs. S04 HU-13- 10-85055   H 1529,19 m/p
  42. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05 HU-11- 10-71005   T 1528,72 m/p
  43. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-467769    H 1528,58 m/p
  44. Bodi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349915    H 1528,46 m/p
  45. Kalmár & Tóth                  0.cs. S10 HU-11- D-343270   H 1528,03 m/p
  46. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 13-10-88256    H 1527,42 m/p
  47. Bodi József                    0.cs. S07 HU 12-D-469993    H 1527,20 m/p
  48. Szoke Attila                   1.cs. S05 HU 13-D -624194   H 1527,12 m/p
  49. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 13-10-90554    H 1525,73 m/p
  50. Török Zoltán                   0.cs. S07 HU 12-10-78146    H 1524,16 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  106,20 p
   2. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.  104,52 p
   3. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.  103,00 p
   4. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    5 h.   97,98 p
   5. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   95,10 p
   6. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    5 h.   91,77 p
   7. Szoke Attila                   1.cs. S05    5 h.   89,96 p
   8. Török Zoltán                   1.cs. S07    5 h.   89,42 p
   9. László Kókai Levente           1.cs. S10    5 h.   89,33 p
  10. Koszorús László                1.cs. S02    5 h.   85,97 p
  11. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.   83,41 p
  12. Bartha Sándor                  1.cs. S04    4 h.   72,70 p
  13. Nagy János                     1.cs. S05    4 h.   71,03 p
  14. Gallús Dúc                     1.cs. S01    5 h.   70,91 p
  15. Erdős - Móré                   1.cs. S04    4 h.   70,26 p
  16. Kovács Tamás                   1.cs. S07    4 h.   67,29 p
  17. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    4 h.   66,78 p
  18. Móré - Erdős                   1.cs. S04    4 h.   64,76 p
  19. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    4 h.   63,99 p
  20. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    4 h.   62,63 p
  21. Erdei Dúc                      1.cs. S04    4 h.   62,27 p
  22. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    3 h.   60,49 p
  23. Kállai István                  1.cs. S04    4 h.   60,04 p
  24. Nagy Levente                   1.cs. S04    4 h.   56,26 p
  25. Sándor Imre                    1.cs. S08    3 h.   55,53 p
  26. Kiss Bálint                    1.cs. S05    3 h.   52,06 p
  27. Ugrai László                   1.cs. S12    3 h.   50,13 p
  28. Oláh - Budai                   1.cs. S06    3 h.   47,88 p
  29. Kovács József                  1.cs. S04    3 h.   44,56 p
  30. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    3 h.   44,15 p
  31. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    3 h.   41,35 p
  32. Bagdány László                 1.cs. S06    3 h.   38,52 p
  33. Szabó András                   1.cs. S08    2 h.   36,93 p
  34. Krankovics János               1.cs. S16    3 h.   36,91 p
  35. Nagy Róbert                    1.cs. S04    2 h.   36,37 p
  36. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    2 h.   35,53 p
  37. Varga Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   35,24 p
  38. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    2 h.   35,08 p
  39. Lisztes Imre                   1.cs. S04    2 h.   32,06 p
  40. Gonda János                    1.cs. S10    2 h.   31,61 p
  41. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    2 h.   30,90 p
  42. Farkas Sándor                  1.cs. S02    2 h.   30,82 p
  43. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   30,59 p
  44. Tóth Imre                      1.cs. S09    2 h.   30,55 p
  45. Sarecz László                  1.cs. S16    2 h.   30,37 p
  46. Molnár Antal                   1.cs. S06    2 h.   29,24 p
  47. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    2 h.   28,61 p
  48. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    2 h.   28,28 p
  49. Heim János                     1.cs. S10    2 h.   27,89 p
  50. Lada József                    1.cs. S01    2 h.   26,50 p
  51. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    2 h.   24,77 p
  52. Kiss Imre                      1.cs. S04    1 h.   19,88 p
  53. Dóró Imre                      1.cs. S04    1 h.   18,87 p
  54. Vámos János                    1.cs. S02    1 h.   18,79 p
  55. Szabó József                   1.cs. S04    1 h.   18,64 p
  56. Vas György                     1.cs. S02    1 h.   16,08 p
  57. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   16,00 p
  58. Varga László                   1.cs. S01    1 h.   15,45 p
  59. Molnár Antal                   1.cs. S09    1 h.   15,44 p
  60. Roth József                    1.cs. S05    1 h.   15,20 p
  61. Lázár Péter                    1.cs. S09    1 h.   15,00 p
  62. Bakk József                    1.cs. S05    1 h.   14,95 p
  63. Jóvér István                   1.cs. S06    1 h.   14,31 p
  64. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    1 h.   13,94 p
  65. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    1 h.   13,15 p
  66. Könnyu József                  1.cs. S16    1 h.   12,35 p
  67. Bródi Gábor                    1.cs. S16    1 h.   12,28 p
  68. Bertalan László                1.cs. S02    1 h.   12,13 p
  69. Iván László                    1.cs. S06    1 h.   11,87 p
  70. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    1 h.   11,59 p
  71. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.   11,21 p

A verseny S07 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs.    5 h.   96,17 p
   2. Török Zoltán                   1.cs.    3 h.   55,95 p
   3. Szálkai Szabolcs               1.cs.    3 h.   53,09 p
   4. Kovács Tamás                   1.cs.    3 h.   41,15 p
   5. Varga Zoltán                   1.cs.    2 h.   26,70 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.21. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs. S02   20 h.  390,21 p
   2. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   20 h.  384,34 p
   3. Bodi József                    1.cs. S07   20 h.  379,25 p
   4. Erdei Dúc                      1.cs. S04   19 h.  355,80 p
   5. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   18 h.  348,46 p
   6. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   19 h.  345,45 p
   7. Erdős - Móré                   1.cs. S04   18 h.  326,16 p
   8. Bartha Sándor                  1.cs. S04   19 h.  322,64 p
   9. Lovas Family                   1.cs. S12   18 h.  302,92 p
  10. Gonda János                    1.cs. S10   17 h.  301,79 p
  11. Szoke Attila                   1.cs. S05   17 h.  300,95 p
  12. Oláh - Budai                   1.cs. S06   18 h.  295,69 p
  13. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   15 h.  282,42 p
  14. Móré - Erdős                   1.cs. S04   17 h.  279,05 p
  15. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   17 h.  264,73 p
  16. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   15 h.  262,12 p
  17. Koszorús László                1.cs. S02   16 h.  257,86 p
  18. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   17 h.  250,91 p
  19. Gallús Dúc                     1.cs. S01   16 h.  250,08 p
  20. Vas György                     1.cs. S02   14 h.  241,90 p
  21. Nagy Róbert                    1.cs. S04   14 h.  234,09 p
  22. László Kókai Levente           1.cs. S10   14 h.  232,52 p
  23. Bagdány László                 1.cs. S06   16 h.  227,23 p
  24. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   13 h.  220,56 p
  25. Török Zoltán                   1.cs. S07   13 h.  213,90 p
  26. Szabó András                   1.cs. S08   14 h.  210,52 p
  27. Kiss Bálint                    1.cs. S05   12 h.  209,31 p
  28. Lisztes Imre                   1.cs. S04   12 h.  198,37 p
  29. Ugrai László                   1.cs. S12   12 h.  194,80 p
  30. Poker Klub                     1.cs. S06   11 h.  191,12 p
  31. Kovács József                  1.cs. S04   12 h.  186,58 p
  32. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   11 h.  185,84 p
  33. Iván László                    1.cs. S06   12 h.  183,86 p
  34. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   12 h.  183,22 p
  35. Molnár Antal                   1.cs. S06   11 h.  174,29 p
  36. Varga László                   1.cs. S01   12 h.  168,47 p
  37. Szabó József                   1.cs. S04   10 h.  165,32 p
  38. Sándor Imre                    1.cs. S08   10 h.  164,21 p
  39. Varga András                   1.cs. S02   10 h.  162,34 p
  40. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   10 h.  159,85 p
  41. Bakk József                    1.cs. S05   10 h.  152,09 p
  42. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   10 h.  146,21 p
  43. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    9 h.  143,19 p
  44. Arnódi Béla                    1.cs. S07    9 h.  139,26 p
  45. Nagy János                     1.cs. S05    8 h.  135,47 p
  46. Heim János                     1.cs. S10   10 h.  133,77 p
  47. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    8 h.  133,58 p
  48. Vámos János                    1.cs. S02    8 h.  132,89 p
  49. Czinege Gyula                  1.cs. R30    9 h.  126,33 p
  50. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    8 h.  125,26 p
  51. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    9 h.  125,14 p
  52. Dóró Imre                      1.cs. S04    7 h.  122,32 p
  53. Nagy Levente                   1.cs. S04    9 h.  121,38 p
  54. Roth József                    1.cs. S05    8 h.  118,87 p
  55. Kiss Imre                      1.cs. S04    7 h.  115,30 p
  56. Tóth Bálint                    1.cs. S06    7 h.  114,48 p
  57. Kovács Tamás                   1.cs. S07    7 h.  110,41 p
  58. Vass András                    1.cs. S04    7 h.  107,39 p

S07 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs.   20 h.  380,04 p
   2. Szálkai Szabolcs               1.cs.   15 h.  257,20 p
   3. Török Zoltán                   1.cs.   12 h.  194,95 p
   4. Arnódi Béla                    1.cs.   10 h.  149,75 p
   5. Kovács Tamás                   1.cs.    6 h.   88,87 p
   6. Varga Zoltán                   1.cs.    6 h.   87,55 p
   7. Kiss Imre                      1.cs.    5 h.   63,43 p
   8. Rácz Barna                     1.cs.    4 h.   61,60 p
   9. Balogh Lajos                   1.cs.    4 h.   51,49 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.07. Wels
  06.14. Korneuburg
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.22. Scherding

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   45 h.  925,17 p
   2. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   44 h.  880,75 p
   3. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   42 h.  871,85 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02   43 h.  859,15 p
   5. Erdei Dúc                      1.cs. S04   42 h.  838,19 p
   6. Lovas Family                   1.cs. S12   40 h.  785,87 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04   41 h.  783,32 p
   8. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   35 h.  704,25 p
   9. Móré - Erdős                   1.cs. S04   36 h.  653,33 p
  10. Oláh - Budai                   1.cs. S06   36 h.  647,70 p
  11. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   33 h.  623,43 p
  12. Ugrai László                   1.cs. S12   33 h.  604,12 p
  13. Koszorús László                1.cs. S02   33 h.  589,98 p
  14. Erdős - Móré                   1.cs. S04   30 h.  570,78 p
  15. Szabó András                   1.cs. S08   31 h.  568,23 p
  16. Gonda János                    1.cs. S10   30 h.  551,60 p
  17. Bagdány László                 1.cs. S06   32 h.  534,20 p
  18. Sándor Imre                    1.cs. S08   28 h.  532,19 p
  19. Szoke Attila                   1.cs. S05   29 h.  530,78 p
  20. Vas György                     1.cs. S02   29 h.  527,46 p
  21. Gallús Dúc                     1.cs. S01   29 h.  494,02 p
  22. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   29 h.  490,22 p
  23. Czinege Gyula                  1.cs. R30   26 h.  462,45 p
  24. Kiss Bálint                    1.cs. S05   25 h.  460,43 p
  25. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   25 h.  454,12 p
  26. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   24 h.  441,90 p
  27. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   27 h.  439,08 p
  28. Bakk József                    1.cs. S05   26 h.  438,40 p
  29. Nagy Róbert                    1.cs. S04   26 h.  422,39 p
  30. Kovács József                  1.cs. S04   25 h.  421,56 p
  31. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   23 h.  415,76 p
  32. Lisztes Imre                   1.cs. S04   24 h.  408,80 p
  33. Molnár Antal                   1.cs. S06   22 h.  405,34 p
  34. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   22 h.  387,26 p
  35. Török Zoltán                   1.cs. S07   22 h.  380,92 p
  36. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   22 h.  377,92 p
  37. Szabó József                   1.cs. S04   21 h.  375,77 p
  38. László Kókai Levente           1.cs. S10   22 h.  371,72 p
  39. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   20 h.  346,01 p
  40. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   20 h.  343,93 p
  41. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   20 h.  343,04 p
  42. Varga András                   1.cs. S02   20 h.  339,55 p
  43. Iván László                    1.cs. S06   20 h.  338,91 p
  44. Sain Sándor                    1.cs. S04   19 h.  336,31 p
  45. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   20 h.  334,40 p
  46. Nagy Levente                   1.cs. S04   20 h.  331,71 p
  47. Arnódi Béla                    1.cs. S07   18 h.  313,74 p
  48. Varga Zoltán                   1.cs. S07   18 h.  310,26 p
  49. Varga László                   1.cs. S01   18 h.  282,32 p
  50. Vass András                    1.cs. S04   15 h.  275,65 p
  51. Herpály Dúc                    1.cs. S08   15 h.  262,55 p
  52. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   16 h.  256,56 p
  53. Török Ferenc                   1.cs. S09   16 h.  255,85 p
  54. Vámos János                    1.cs. S02   15 h.  254,91 p
  55. Roth József                    1.cs. S05   15 h.  254,61 p
  56. Lada József                    1.cs. S01   15 h.  249,12 p
  57. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   13 h.  240,66 p
  58. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   13 h.  222,93 p
  59. Jóvér István                   1.cs. S06   14 h.  220,25 p

S07 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs.   45 h.  921,64 p
   2. Szálkai Szabolcs               1.cs.   22 h.  381,24 p
   3. Arnódi Béla                    1.cs.   21 h.  356,72 p
   4. Török Zoltán                   1.cs.   20 h.  335,41 p
   5. Varga Zoltán                   1.cs.   16 h.  265,15 p
   6. Kiss Imre                      1.cs.   11 h.  164,38 p
   7. Rácz Barna                     1.cs.    9 h.  152,25 p
   8. Kovács Tamás                   1.cs.    6 h.   88,87 p
   9. Balogh Lajos                   1.cs.    5 h.   66,03 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  4h  79,01p
  2. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  4h  76,07p
  3. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624138   H  4h  75,04p
  4. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624194   H  4h  74,99p
  5. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  4h  73,82p
  6. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  4h  73,69p
  7. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624204   H  4h  73,14p
  8. Tóth-Kalmár                    S10 HU-12- D-470373   H  4h  72,83p
  9. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  4h  72,44p
 10. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  4h  72,12p
 11. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  4h  71,35p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469425   H  4h  69,00p
 13. Gonda János                    S10 HU-13- 10-89963   H  4h  68,67p
 14. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349047    H  4h  68,41p
 15. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80979    H  4h  66,93p
 16. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  4h  66,14p
 17. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -396674   H  4h  62,88p
 18. Koszorús László                S02 HU-10- D-264328   H  4h  59,54p
 19. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75860   H  4h  55,80p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469532   H  3h  61,91p
 21. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343207   H  3h  61,46p
 22. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  3h  61,45p
 23. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  3h  61,18p
 24. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  3h  61,06p
 25. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470362   H  3h  60,91p
 26. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469576   H  3h  60,75p
 27. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  3h  60,09p
 28. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  3h  58,18p
 29. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  3h  57,93p
 30. Török Zoltán                   S07 HU 10-10-59167    H  3h  57,66p
 31. Bodi József                    S07 HU 12-D-469993    H  3h  57,48p
 32. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -563575   H  3h  57,38p
 33. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  3h  56,86p
 34. Szálkai Szabolcs               S07 HU 13-10-87823    H  3h  56,74p
 35. Bodi József                    S07 HU 10-D-262027    H  3h  56,42p
 36. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  3h  56,13p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  3h  56,07p
 38. Koszorús László                S02 HU-13- 10-90131   H  3h  56,01p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622189   H  3h  55,57p
 40. Szálkai Szabolcs               S07 HU 13-10-87819    H  3h  55,40p
 41. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622291   H  3h  55,00p
 42. Vas György                     S02 HU 12-D -467006   H  3h  54,85p
 43. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  3h  54,82p
 44. Török Zoltán                   S07 HU 09-10-50306    H  3h  54,76p
 45. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  3h  54,76p
 46. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624116   H  3h  54,61p
 47. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76649   H  3h  54,44p
 48. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469414   H  3h  54,08p
 49. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470356   H  3h  53,95p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  3h  53,17p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  4h  81,12p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  4h  77,00p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  4h  76,89p
  4. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  4h  74,94p
  5. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  4h  74,63p
  6. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  4h  72,52p
  7. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  4h  70,69p
  8. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  4h  56,45p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  3h  58,11p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  3h  55,99p
 11. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81278   T  3h  55,80p
 12. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  3h  55,63p
 13. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  3h  55,43p
 14. Nagy Róbert                    S04 HU 11-D-396454    T  3h  53,90p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  3h  53,78p
 16. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  3h  53,57p
 17. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  3h  52,75p
 18. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  3h  52,68p
 19. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62039   T  3h  52,13p
 20. Vámos János                    S02 HU 12-D -470168   T  3h  51,41p
 21. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- 10-77016   T  3h  51,37p
 22. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  3h  50,65p
 23. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  3h  48,19p
 24. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77092    T  3h  47,32p
 25. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  3h  47,01p
 26. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  3h  46,48p
 27. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  3h  45,65p
 28. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  3h  45,42p
 29. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  3h  45,13p
 30. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  3h  43,59p
 31. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65664   T  3h  42,76p
 32. Kállai István                  S04 HU-10- D-264652   T  3h  42,19p
 33. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10-   O-1971   T  3h  41,53p
 34. Oláh - Budai                   S06 HU 13-10-87060    T  3h  39,52p
 35. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  2h  40,59p
 36. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  2h  40,38p
 37. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  2h  40,03p
 38. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349081    T  2h  39,88p
 39. Kovács József                  S04 HU-13- 10-85069   T  2h  39,13p
 40. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65656   T  2h  38,77p
 41. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85092   T  2h  38,63p
 42. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65665   T  2h  38,36p
 43. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  2h  38,19p
 44. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624266   T  2h  37,79p
 45. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71004   T  2h  37,76p
 46. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71009   T  2h  37,13p
 47. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75481   T  2h  37,08p
 48. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  2h  37,05p
 49. Vámos János                    S02 HU 12-D -470146   T  2h  36,52p
 50. Kiss Imre                      S04 HU-12- 10-75996   T  2h  36,52p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  4h  77,34p
  2. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  4h  72,68p
  3. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  4h  64,18p
  4. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  3h  62,02p
  5. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  3h  60,61p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balogh Lajos                   S07 HU 13-10-87436    T  2h  35,26p
  2. Kovács Tamás                   S07 HU 13-10-87551    T  2h  29,58p
  3. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623178    T  2h  23,11p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  7h 132,33p
  2. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  7h 127,29p
  3. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  7h 126,37p
  4. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  7h 123,94p
  5. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  7h 120,00p
  6. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  6h 127,59p
  7. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  6h 125,74p
  8. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  6h 124,26p
  9. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  6h 119,96p
 10. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  6h 118,46p
 11. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  6h 116,64p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  6h 113,11p
 13. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  6h 111,66p
 14. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  6h 110,38p
 15. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  6h 108,69p
 16. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  6h 108,51p
 17. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  6h 107,05p
 18. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  6h 103,95p
 19. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-686897   H  6h 103,36p
 20. Móré - Erdős                   S04 HU-08- 10-38137   H  6h  99,73p
 21. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  6h  97,08p
 22. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  5h 109,66p
 23. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  5h 107,07p
 24. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  5h 105,38p
 25. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470362   H  5h 104,74p
 26. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  5h 103,96p
 27. Bodi József                    S07 HU 10-PM-1949     H  5h 102,53p
 28. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  5h 102,51p
 29. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  5h 101,02p
 30. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  5h  99,61p
 31. Bodi József                    S07 HU 12-D-470000    H  5h  98,89p
 32. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70913   H  5h  98,11p
 33. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  5h  97,84p
 34. Vass András                    S04 HU-12- 10-75777   H  5h  97,40p
 35. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  5h  97,16p
 36. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  5h  96,92p
 37. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  5h  96,62p
 38. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314075   H  5h  95,58p
 39. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  5h  94,87p
 40. Arnódi Béla                    S07 HU 12-10-78287    H  5h  94,48p
 41. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  5h  94,39p
 42. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  5h  93,64p
 43. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  5h  93,41p
 44. Erdei Dúc                      S04 HU-11- 05-11217   H  5h  92,95p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  5h  92,81p
 46. Pikó Sándor                    S02 HU 10-O -1820     H  5h  92,77p
 47. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  5h  92,03p
 48. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-624542   H  5h  91,11p
 49. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  5h  91,08p
 50. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34004    H  5h  90,40p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  7h 137,65p
  2. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  7h 135,94p
  3. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  7h 131,69p
  4. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  6h 115,03p
  5. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  6h 111,78p
  6. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  6h 111,73p
  7. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  6h 102,80p
  8. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  5h  98,28p
  9. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  5h  94,32p
 10. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  5h  94,09p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  5h  93,47p
 12. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  5h  91,69p
 13. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  5h  88,91p
 14. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  5h  88,84p
 15. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  5h  88,67p
 16. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  5h  88,29p
 17. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  5h  86,91p
 18. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  5h  86,49p
 19. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  5h  85,41p
 20. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  5h  79,66p
 21. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  4h  86,29p
 22. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  4h  83,13p
 23. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  4h  77,35p
 24. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  4h  77,00p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81278   T  4h  76,51p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  4h  74,80p
 27. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  4h  74,73p
 28. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  4h  74,01p
 29. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  4h  73,19p
 30. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  4h  71,21p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  4h  70,94p
 32. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  4h  70,94p
 33. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  4h  70,69p
 34. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  4h  70,31p
 35. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  4h  70,17p
 36. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  4h  69,82p
 37. Erdős - Móré                   S04 HU-11- D-348573   T  4h  69,37p
 38. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  4h  68,94p
 39. Nagy Róbert                    S04 HU 11-D-396454    T  4h  68,78p
 40. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62039   T  4h  68,71p
 41. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85048   T  4h  68,37p
 42. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  4h  68,20p
 43. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  4h  68,14p
 44. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  4h  67,25p
 45. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75864   T  4h  66,91p
 46. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77092    T  4h  66,78p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  4h  65,49p
 48. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  4h  65,46p
 49. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65664   T  4h  64,80p
 50. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85423   T  4h  64,60p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  7h 129,23p
  2. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  6h 124,86p
  3. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  6h 121,63p
  4. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  6h 116,67p
  5. Bodi József                    S07 HU 10-PM-1949     H  6h 111,75p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  4h  67,94p
  2. Arnódi Béla                    S07 HU 11-10-68130    T  2h  39,42p
  3. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78699    T  2h  38,97p
  4. Balogh Lajos                   S07 HU 13-10-87436    T  2h  35,26p
  5. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78674    T  2h  34,98p