Hajdú Tagszövetség, S02 Hajdúsámson
Első adat felvétele: 2014.06.16 11:35:47
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.17 21:07:26
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.18 10:04:22
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.16 11:35:47
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Korneuburg
Feleresztés ideje: 2014.06.14 05:10
Időjárás         :  Napos derűlt,É-Nyi szél
Kisérő           : Harcsa Kálmán
Központi táv     : 399000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag             10   11   105   21   1394,51   1277,04
S04 Hajdúszoboszló     16   28   289   58   1437,19   1352,82
S07 Hosszúpályi         8   12   142   28   1425,48   1317,52
S08 Berettyóújfalu      8   15   161   32   1380,95   1282,24
S12 Nádudvar            7   12   110   22   1418,58   1333,94
Hajdú 1.               49   78   807  161   1437,19   1325,33
S01 Debrecen            3    4    34    7   1391,63   1337,63
S02 Hajdúsámson        12   15   148   30   1389,90   1313,60
S05 Debrecen           12   18   190   38   1440,94   1346,13
S06 Debrecen           10   14   157   31   1447,24   1335,24
S09 Hajdúböszörmény     9   13   117   23   1393,69   1302,58
S10 Debrecen            8   10   101   20   1420,74   1327,27
S16 Debrecen            6    7    55   11   1358,83   1251,73
Hajdú 2.               60   81   802  160   1447,24   1322,99
Tagszövetségben       109  159  1609  322   1447,24   1323,80

S02 egyesületi díjlista
   1. Vas György                     1.cs. HU 12-D -467053   H 1389,90 m/p
   2. Pikó Sándor                    0.cs. HU 12-D -469450   H 1378,52 m/p
   3. Koszorús László                1.cs. HU-12- D-469252   H 1375,46 m/p
   4. Papp Lajos László              1.cs. HU-10- 10-56791   H 1375,13 m/p
   5. Koszorús László                1.cs. HU-10- D-264323   H 1375,08 m/p
   6. Koszorús László                1.cs. HU-12- D-469259   H 1374,54 m/p
   7. Vámos János                    1.cs. HU 13-D -623864   H 1373,12 m/p
   8. Pikó Sándor                    1.cs. HU 11-D -348958   H 1371,06 m/p
   9. Pikó Sándor                    0.cs. HU 12-D -469484   H 1360,10 m/p
  10. Pikó Sándor                    0.cs. HU 08-10-37027    H 1356,09 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balogh István                   1.cs. Dt: 413373 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  43,47p    R:  40.   1h  13,41p    T:  71.   1h  13,59p
Összesített E:   6.   8h 118,19p    R:  46.   6h  91,06p    T:  83.   7h 100,65p
   HU 11-10-65425    T 14 10:21:27  1327,25 m/p  24  15,30  157  13,41  310  13,59
   HU 12-D -470758   T 14 10:23:47  1317,38 m/p  27  14,26    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D -622842   H 14 10:23:57  1316,68 m/p  28  13,91    0   0,00    0   0,00

Bertalan László                 1.cs. Dt: 425673 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  13,46p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.   5h  83,54p    R:  41.   8h 130,02p    T:  82.   7h 113,37p
   HU 12-10-80542    H 14 10:34:03  1313,60 m/p  30  13,46    0   0,00    0   0,00

Koszorús László                 1.cs. Dt: 409269 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 102,41p    R:   5.   5h  95,77p    T:   9.   5h  95,33p
Összesített E:   2.  25h 448,78p    R:   8.  27h 489,85p    T:  16.  26h 455,71p
   HU-12- D-469252   H 14 10:07:33  1375,46 m/p   3  22,49   40  20,72   83  20,62
   HU-10- D-264323   H 14 10:07:38  1375,08 m/p   5  21,80   42  20,59   85  20,56
   HU-12- D-469259   H 14 10:07:45  1374,54 m/p   6  21,45   44  20,47   87  20,49
   HU-11- D-343169   H 14 10:13:34  1348,20 m/p  14  18,68   88  17,69  184  17,46
   HU-12- D-469255   H 14 10:15:09  1341,21 m/p  16  17,99  110  16,30  224  16,20
   HU-11- D-343133   H 14 10:17:55  1329,16 m/p  22  15,91  148  13,89  296  13,95
   HU-12- D-469236   H 14 10:23:29  1305,55 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Mászlé Tibor                    1.cs. Dt: 412397 Kg:  10 Ók:   9 Kp:   0
Összesített E:  10.   3h  54,91p    R:  49.   4h  67,45p    T:  93.   4h  63,76p
   HU 11-10-65391    H 14 10:24:11  1312,14 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Papp Lajos László               1.cs. Dt: 409169 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  38,74p    R:  25.   2h  34,74p    T:  43.   2h  34,90p
Összesített E:   7.   6h 105,76p    R:  38.  10h 157,31p    T:  75.   9h 139,09p
   HU-10- 10-56791   H 14 10:07:33  1375,13 m/p   4  22,14   41  20,66   84  20,58
   HU-09- 10-47542   H 14 10:17:28  1330,78 m/p  20  16,60  145  14,08  284  14,32
   HU-08- 10-36971   T 14 10:25:21  1297,51 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Pikó Sándor                     0.cs. Dt: 414038 Kg:  28 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-D -469450   H 14 10:10:21  1378,52 m/p   2  22,93   36  21,07   76  20,93
   HU 12-D -469484   H 14 10:14:25  1360,10 m/p   9  20,51   66  19,17  136  19,05
   HU 08-10-37027    H 14 10:15:19  1356,09 m/p  10  20,16   75  18,60  157  18,40
   HU 10-10-57146    H 14 10:15:35  1354,91 m/p  11  19,82   78  18,41  162  18,24
   HU 09-10-47269    H 14 10:17:45  1345,37 m/p  15  18,43  101  16,96  201  17,02
   HU 12-D -469542   H 14 10:20:11  1334,82 m/p  19  17,04  129  15,19  253  15,39
   HU 12-D -469546   H 14 10:24:09  1317,96 m/p  26  14,62    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D -469547   H 14 10:26:22  1308,73 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Pikó Sándor                     1.cs. Dt: 414038 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  70,25p    R:  18.   3h  52,39p    T:  30.   3h  52,37p
Összesített E:   1.  34h 698,47p    R:   2.  33h 678,32p    T:   4.  33h 653,25p
   HU 11-D -348958   H 14 10:11:59  1371,06 m/p   8  20,85   51  20,12   99  20,21
   HU 11-D -348955   H 14 10:16:16  1351,89 m/p  12  19,47   81  18,22  171  17,96
   HU 11-D -348957   H 14 10:21:26  1329,46 m/p  21  16,35  147  14,05  291  14,20
   HU 12-D -469490   H 14 10:24:51  1315,03 m/p  29  13,58    0   0,00    0   0,00

Vámos János                     1.cs. Dt: 413789 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  73,70p    R:  10.   4h  68,20p    T:  21.   4h  67,96p
Összesített E:   5.  11h 194,70p    R:  22.  14h 238,40p    T:  53.  13h 218,14p
   HU 13-D -623864   H 14 10:11:21  1373,12 m/p   7  21,20   46  20,43   92  20,43
   HU 12-D -470138   T 14 10:16:13  1351,29 m/p  13  19,12   82  18,16  175  17,83
   HU 13-D -623866   T 14 10:19:24  1337,39 m/p  17  17,73  120  15,75  240  15,79
   HU 12-D -470115   H 14 10:21:29  1328,45 m/p  23  15,65  150  13,86  300  13,91

Varga András                    1.cs. Dt: 412589 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  17,36p    R:  36.   1h  15,35p    T:  66.   1h  15,46p
Összesített E:   4.  18h 307,21p    R:  19.  20h 349,85p    T:  36.  19h 323,55p
   HU 07-10-25489    H 14 10:18:56  1335,53 m/p  18  17,36  126  15,35  250  15,46

Vas György                      1.cs. Dt: 422067 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  38,56p    R:  30.   1h  21,99p    T:  55.   1h  21,91p
Összesített E:   3.  22h 410,31p    R:   9.  26h 479,81p    T:  17.  25h 443,04p
   HU 12-D -467053   H 14 10:13:40  1389,90 m/p   1  23,44   24  21,99   50  21,91
   HU 11-D -348832   H 14 10:29:12  1322,27 m/p  25  15,12    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D -467006   H 14 10:31:20  1313,49 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Oláh - Budai                   1.cs. S06 HU 12-10-78009    H 1447,24 m/p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 12-OL-13509    H 1440,94 m/p
   3. Móré - Erdős                   0.cs. S04 HU-13- 10-85055   H 1437,19 m/p
   4. Bakk József                    1.cs. S05 HU 11-10- 66266   H 1432,48 m/p
   5. Erdős - Móré                   1.cs. S04 HU-12- 10-76077   H 1432,38 m/p
   6. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623378    H 1425,48 m/p
   7. Kovács József                  1.cs. S04 HU-13- D-686925   T 1423,36 m/p
   8. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623402    H 1421,84 m/p
   9. Bodi József                    1.cs. S07 HU 13-D-623496    H 1421,52 m/p
  10. Kovács József                  0.cs. S04 HU-13- D-587690   H 1421,51 m/p
  11. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76744   T 1421,22 m/p
  12. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-470356   H 1420,74 m/p
  13. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 13-D-624039    H 1419,26 m/p
  14. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-348007    H 1418,93 m/p
  15. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 08-05-55657    H 1418,58 m/p
  16. Oláh - Budai                   1.cs. S06 HU 13-10-87059    H 1418,14 m/p
  17. Szabó József                   1.cs. S04 HU-11- 10-65894   H 1414,78 m/p
  18. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-PM-8152     H 1411,58 m/p
  19. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81231   H 1411,39 m/p
  20. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81274   H 1411,22 m/p
  21. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-13- 10-84897   H 1411,13 m/p
  22. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-12- 10-75882   T 1411,04 m/p
  23. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76652   H 1409,49 m/p
  24. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349012    T 1409,33 m/p
  25. Kovács József                  0.cs. S04 HU-13- D-686910   H 1407,88 m/p
  26. Szabó József                   1.cs. S04 HU-11- 10-65899   H 1405,91 m/p
  27. Iván László                    1.cs. S06 HU 12-D-469601    H 1404,92 m/p
  28. Kovács József                  0.cs. S04 HU-13- D-686930   H 1402,74 m/p
  29. Lovas Family                   0.cs. S12 HU 10-D -314689   H 1401,89 m/p
  30. Lovas Family                   0.cs. S12 HU 12-10-81673    H 1401,28 m/p
  31. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 11-10-71432    H 1400,30 m/p
  32. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-12- 10-81202   H 1400,20 m/p
  33. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81683    H 1398,58 m/p
  34. Roth József                    1.cs. S05 HU 12-D-468421    H 1398,52 m/p
  35. Kovács József                  1.cs. S04 HU-13- D-686924   H 1398,32 m/p
  36. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10 HU-13- D-622337   H 1397,06 m/p
  37. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81208   H 1396,90 m/p
  38. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-264100    T 1396,54 m/p
  39. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-10- D-314691   H 1395,86 m/p
  40. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-349191    H 1395,73 m/p
  41. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-11- D-343212   H 1394,52 m/p
  42. Földvári Imre                  1.cs. R30 HU 08  19-64738   H 1394,51 m/p
  43. Molnár Antal                   1.cs. S09 HU 12-10- 80036   T 1393,69 m/p
  44. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76705   T 1393,53 m/p
  45. Gallús Dúc                     1.cs. S01 HU-12- D-507207   T 1391,63 m/p
  46. Molnár Antal                   1.cs. S09 HU 12-10- 80019   H 1390,99 m/p
  47. Kiss Bálint                    1.cs. S05 HU-13- D-623347   H 1390,85 m/p
  48. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 12-10-77128    T 1390,85 m/p
  49. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-470362   H 1389,94 m/p
  50. Vas György                     1.cs. S02 HU 12-D -467053   H 1389,90 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    5 h.  107,93 p
   2. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.  107,80 p
   3. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.  107,20 p
   4. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  105,52 p
   5. Oláh - Budai                   1.cs. S06    5 h.  104,57 p
   6. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.  102,16 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   99,86 p
   8. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.   95,74 p
   9. Koszorús László                1.cs. S02    5 h.   95,33 p
  10. Ugrai László                   1.cs. S12    5 h.   86,75 p
  11. Erdős - Móré                   1.cs. S04    4 h.   83,17 p
  12. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    5 h.   82,33 p
  13. Szabó József                   1.cs. S04    4 h.   81,86 p
  14. Nagy Róbert                    1.cs. S04    5 h.   79,56 p
  15. Kovács József                  1.cs. S04    4 h.   77,65 p
  16. Molnár Antal                   1.cs. S09    4 h.   76,62 p
  17. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    4 h.   76,60 p
  18. Bakk József                    1.cs. S05    4 h.   76,42 p
  19. Iván László                    1.cs. S06    4 h.   76,28 p
  20. Kállai István                  1.cs. S04    4 h.   72,44 p
  21. Vámos János                    1.cs. S02    4 h.   67,96 p
  22. Lisztes Imre                   1.cs. S04    4 h.   63,98 p
  23. Kiss Bálint                    1.cs. S05    3 h.   60,05 p
  24. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    3 h.   59,91 p
  25. Gallús Dúc                     1.cs. S01    3 h.   59,01 p
  26. Móré - Erdős                   1.cs. S04    3 h.   57,72 p
  27. Gonda János                    1.cs. S10    3 h.   55,34 p
  28. Szoke Attila                   1.cs. S05    3 h.   53,48 p
  29. Varga László                   1.cs. S01    3 h.   52,69 p
  30. Pikó Sándor                    1.cs. S02    3 h.   52,37 p
  31. Földvári Imre                  1.cs. R30    3 h.   51,40 p
  32. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    3 h.   50,29 p
  33. Bagdány László                 1.cs. S06    3 h.   50,11 p
  34. Czövek Imre                    1.cs. S04    3 h.   49,80 p
  35. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    3 h.   47,86 p
  36. Arnódi Béla                    1.cs. S07    3 h.   46,94 p
  37. Roth József                    1.cs. S05    2 h.   41,30 p
  38. Molnár Antal                   1.cs. S06    2 h.   36,50 p
  39. Krankovics János               1.cs. S16    2 h.   36,24 p
  40. Nagy Levente                   1.cs. S04    2 h.   35,89 p
  41. Szabados Attila                1.cs. S06    2 h.   35,31 p
  42. Dóró Imre                      1.cs. S04    2 h.   34,92 p
  43. Papp Lajos László              1.cs. S02    2 h.   34,90 p
  44. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    2 h.   34,24 p
  45. Kiss Imre                      1.cs. S07    2 h.   33,66 p
  46. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    2 h.   32,29 p
  47. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   31,20 p
  48. Lada József                    1.cs. S01    2 h.   30,58 p
  49. Heim János                     1.cs. S10    2 h.   29,68 p
  50. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    2 h.   29,25 p
  51. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    2 h.   29,11 p
  52. Faragó József                  1.cs. R30    2 h.   28,81 p
  53. Kiss Imre                      1.cs. S04    2 h.   28,44 p
  54. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    1 h.   22,09 p
  55. Vas György                     1.cs. S02    1 h.   21,91 p
  56. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    1 h.   21,09 p
  57. Szabó András                   1.cs. S08    1 h.   20,81 p
  58. Vass András                    1.cs. S04    1 h.   19,72 p
  59. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    1 h.   19,11 p
  60. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    1 h.   18,54 p
  61. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   18,44 p
  62. Rácz Barna                     1.cs. S07    1 h.   18,18 p
  63. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    1 h.   16,77 p
  64. Sarecz László                  1.cs. S16    1 h.   16,06 p
  65. Nagy János                     1.cs. S05    1 h.   15,49 p
  66. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   15,46 p
  67. Jóvér István                   1.cs. S06    1 h.   15,44 p
  68. Lázár Péter                    1.cs. S09    1 h.   14,62 p
  69. Török Ferenc                   1.cs. S09    1 h.   14,25 p
  70. Feseto Barna                   1.cs. S09    1 h.   14,14 p
  71. Balogh István                  1.cs. S02    1 h.   13,59 p
  72. László Kókai Levente           1.cs. S10    1 h.   13,52 p
  73. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    1 h.   13,44 p
  74. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    1 h.   13,11 p

A verseny S02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Koszorús László                1.cs.    5 h.  102,41 p
   2. Vámos János                    1.cs.    4 h.   73,70 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs.    4 h.   70,25 p
   4. Balogh István                  1.cs.    3 h.   43,47 p
   5. Papp Lajos László              1.cs.    2 h.   38,74 p
   6. Vas György                     1.cs.    2 h.   38,56 p
   7. Varga András                   1.cs.    1 h.   17,36 p
   8. Bertalan László                1.cs.    1 h.   13,46 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.14. Korneuburg

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   15 h.  307,23 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   14 h.  291,16 p
   3. Ugrai László                   1.cs. S12   15 h.  285,85 p
   4. Erdei Dúc                      1.cs. S04   13 h.  269,24 p
   5. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   13 h.  266,22 p
   6. Lovas Family                   1.cs. S12   13 h.  265,77 p
   7. Oláh - Budai                   1.cs. S06   14 h.  265,20 p
   8. Bartha Sándor                  1.cs. S04   13 h.  264,81 p
   9. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   14 h.  262,51 p
  10. Erdős - Móré                   1.cs. S04   12 h.  244,62 p
  11. Pikó Sándor                    1.cs. S02   13 h.  237,33 p
  12. Kovács József                  1.cs. S04   13 h.  234,98 p
  13. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   12 h.  229,92 p
  14. Bakk József                    1.cs. S05   13 h.  224,84 p
  15. Szabó András                   1.cs. S08   11 h.  214,26 p
  16. Szabó József                   1.cs. S04   11 h.  210,45 p
  17. Lisztes Imre                   1.cs. S04   12 h.  210,43 p
  18. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   11 h.  208,96 p
  19. Czinege Gyula                  1.cs. R30   11 h.  203,85 p
  20. Móré - Erdős                   1.cs. S04   11 h.  202,15 p
  21. Koszorús László                1.cs. S02   11 h.  199,41 p
  22. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   10 h.  195,36 p
  23. Gallús Dúc                     1.cs. S01   11 h.  195,33 p
  24. Sándor Imre                    1.cs. S08   10 h.  191,46 p
  25. Nagy Róbert                    1.cs. S04   12 h.  188,30 p
  26. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   10 h.  181,40 p
  27. Sain Sándor                    1.cs. S04   10 h.  180,37 p
  28. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   10 h.  174,35 p
  29. Gonda János                    1.cs. S10    9 h.  163,55 p
  30. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    9 h.  162,48 p
  31. Szoke Attila                   1.cs. S05    9 h.  158,37 p
  32. Vas György                     1.cs. S02    9 h.  155,76 p
  33. Nagy Levente                   1.cs. S04    8 h.  152,55 p
  34. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    8 h.  152,05 p
  35. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    8 h.  151,18 p
  36. Lada József                    1.cs. S01    9 h.  144,43 p
  37. Kiss Bálint                    1.cs. S05    8 h.  142,36 p
  38. Molnár Antal                   1.cs. S06    7 h.  137,73 p
  39. Lukács Sándor                  1.cs. S08    8 h.  137,71 p
  40. Varga András                   1.cs. S02    8 h.  134,86 p
  41. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    7 h.  128,22 p
  42. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    7 h.  125,14 p
  43. Földvári Imre                  1.cs. R30    7 h.  125,03 p
  44. Bagdány László                 1.cs. S06    7 h.  124,00 p
  45. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    7 h.  122,48 p
  46. Roth József                    1.cs. S05    6 h.  117,12 p
  47. Molnár Antal                   1.cs. S09    6 h.  111,77 p
  48. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    7 h.  109,26 p
  49. Varga Zoltán                   1.cs. S07    7 h.  107,38 p

S02 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs.   14 h.  276,14 p
   2. Koszorús László                1.cs.   11 h.  211,39 p
   3. Vas György                     1.cs.   10 h.  183,54 p
   4. Varga András                   1.cs.    8 h.  147,84 p
   5. Vámos János                    1.cs.    6 h.  112,41 p
   6. Balogh István                  1.cs.    5 h.   84,15 p
   7. Papp Lajos László              1.cs.    4 h.   80,36 p
   8. Bertalan László                1.cs.    2 h.   34,02 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.07. Wels
  06.14. Korneuburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   35 h.  698,30 p
   2. Erdei Dúc                      1.cs. S04   33 h.  665,09 p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   34 h.  664,99 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02   33 h.  653,25 p
   5. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   32 h.  644,83 p
   6. Lovas Family                   1.cs. S12   31 h.  606,08 p
   7. Oláh - Budai                   1.cs. S06   33 h.  599,82 p
   8. Bartha Sándor                  1.cs. S04   32 h.  596,86 p
   9. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   26 h.  512,77 p
  10. Erdős - Móré                   1.cs. S04   26 h.  500,52 p
  11. Móré - Erdős                   1.cs. S04   28 h.  499,87 p
  12. Gonda János                    1.cs. S10   27 h.  495,92 p
  13. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   26 h.  484,60 p
  14. Szabó András                   1.cs. S08   27 h.  476,73 p
  15. Ugrai László                   1.cs. S12   26 h.  472,16 p
  16. Koszorús László                1.cs. S02   26 h.  455,71 p
  17. Vas György                     1.cs. S02   25 h.  443,04 p
  18. Sándor Imre                    1.cs. S08   22 h.  415,93 p
  19. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   23 h.  415,76 p
  20. Bakk József                    1.cs. S05   24 h.  397,89 p
  21. Bagdány László                 1.cs. S06   24 h.  396,38 p
  22. Nagy Róbert                    1.cs. S04   24 h.  386,02 p
  23. Czinege Gyula                  1.cs. R30   22 h.  384,80 p
  24. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   23 h.  383,64 p
  25. Kovács József                  1.cs. S04   22 h.  377,00 p
  26. Lisztes Imre                   1.cs. S04   22 h.  376,74 p
  27. Gallús Dúc                     1.cs. S01   22 h.  374,50 p
  28. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   23 h.  372,30 p
  29. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   21 h.  372,18 p
  30. Szoke Attila                   1.cs. S05   21 h.  369,36 p
  31. Szabó József                   1.cs. S04   20 h.  357,13 p
  32. Molnár Antal                   1.cs. S06   19 h.  356,37 p
  33. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   20 h.  343,93 p
  34. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   19 h.  328,61 p
  35. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   19 h.  326,77 p
  36. Varga András                   1.cs. S02   19 h.  323,55 p
  37. Kiss Bálint                    1.cs. S05   18 h.  320,87 p
  38. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   18 h.  307,51 p
  39. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   17 h.  304,66 p
  40. Arnódi Béla                    1.cs. S07   17 h.  288,09 p
  41. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   16 h.  271,82 p
  42. Sain Sándor                    1.cs. S04   16 h.  271,76 p
  43. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   16 h.  270,41 p
  44. Herpály Dúc                    1.cs. S08   15 h.  262,55 p
  45. Nagy Levente                   1.cs. S04   15 h.  256,98 p
  46. Iván László                    1.cs. S06   15 h.  248,27 p
  47. Varga László                   1.cs. S01   16 h.  241,06 p
  48. Roth József                    1.cs. S05   14 h.  239,41 p
  49. László Kókai Levente           1.cs. S10   15 h.  235,88 p
  50. Varga Zoltán                   1.cs. S07   14 h.  234,75 p
  51. Vass András                    1.cs. S04   13 h.  232,47 p
  52. Török Zoltán                   1.cs. S07   14 h.  231,71 p
  53. Vámos János                    1.cs. S02   13 h.  218,14 p
  54. Poker Klub                     1.cs. S06   12 h.  205,50 p
  55. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   13 h.  203,62 p
  56. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   11 h.  202,42 p
  57. Lada József                    1.cs. S01   12 h.  199,39 p
  58. Török Ferenc                   1.cs. S09   13 h.  195,94 p
  59. Lukács Sándor                  1.cs. S08   11 h.  195,24 p

S02 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs.   34 h.  698,47 p
   2. Koszorús László                1.cs.   25 h.  448,78 p
   3. Vas György                     1.cs.   22 h.  410,31 p
   4. Varga András                   1.cs.   18 h.  307,21 p
   5. Vámos János                    1.cs.   11 h.  194,70 p
   6. Balogh István                  1.cs.    8 h.  118,19 p
   7. Papp Lajos László              1.cs.    6 h.  105,76 p
   8. Bertalan László                1.cs.    5 h.   83,54 p
   9. Puskás Ferenc                  1.cs.    4 h.   64,06 p
  10. Mászlé Tibor                   1.cs.    3 h.   54,91 p
  11. Szabó Sándor                   1.cs.    2 h.   22,65 p
  12. Farkas Sándor                  1.cs.    1 h.   11,51 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Erdős - Móré                   S04 HU-12- 10-76077   H  3h  64,49p
  2. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  3h  63,10p
  3. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  3h  62,81p
  4. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  3h  62,69p
  5. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  3h  59,66p
  6. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  3h  59,48p
  7. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  3h  59,46p
  8. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84897   H  3h  59,35p
  9. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  3h  59,23p
 10. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  3h  58,64p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  3h  58,29p
 12. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81204   H  3h  56,87p
 13. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  3h  56,49p
 14. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  3h  56,43p
 15. Koszorús László                S02 HU-11- D-343169   H  3h  55,94p
 16. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  3h  55,86p
 17. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  3h  55,85p
 18. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81231   H  3h  54,81p
 19. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65895   H  3h  54,00p
 20. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  3h  53,93p
 21. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73134    H  3h  53,86p
 22. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  3h  53,86p
 23. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34004    H  3h  53,67p
 24. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  3h  53,47p
 25. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65655   H  3h  52,81p
 26. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  3h  52,74p
 27. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  3h  52,59p
 28. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81258   H  3h  52,50p
 29. Varga András                   S02 HU 07-10-25489    H  3h  52,40p
 30. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  3h  51,66p
 31. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  3h  51,40p
 32. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507201   H  3h  49,51p
 33. Ugrai László                   S12 HU 12-10-81383    H  3h  49,51p
 34. Erdős - Móré                   S04 HU-10- 10-57284   H  3h  49,37p
 35. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  3h  48,99p
 36. Oláh - Budai                   S06 HU 12-10-78005    H  3h  47,21p
 37. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65899   H  2h  44,77p
 38. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13509    H  2h  44,65p
 39. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65894   H  2h  44,50p
 40. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  2h  44,42p
 41. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  2h  44,32p
 42. Kovács József                  S04 HU-13- D-686924   H  2h  44,26p
 43. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76652   H  2h  43,99p
 44. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470362   H  2h  43,83p
 45. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82926    H  2h  43,75p
 46. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68615    H  2h  43,70p
 47. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  2h  43,54p
 48. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81683    H  2h  42,72p
 49. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  2h  42,67p
 50. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468666   H  2h  42,59p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  3h  62,50p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  3h  60,76p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  3h  59,04p
  4. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  3h  57,90p
  5. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  3h  57,06p
  6. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  3h  55,86p
  7. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  3h  54,82p
  8. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  3h  54,61p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  3h  54,30p
 10. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  3h  52,78p
 11. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  3h  52,64p
 12. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  3h  50,89p
 13. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  2h  43,60p
 14. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  2h  43,44p
 15. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  2h  43,42p
 16. Kovács József                  S04 HU-13- D-686925   T  2h  42,86p
 17. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75859   T  2h  41,73p
 18. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79265   T  2h  41,72p
 19. Lisztes Imre                   S04 HU-11- 10-65778   T  2h  41,28p
 20. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  2h  40,84p
 21. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  2h  40,39p
 22. Erdős - Móré                   S04 HU-11- D-348573   T  2h  40,36p
 23. Czövek Imre                    S04 HU 13-10-85324    T  2h  40,26p
 24. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55038    T  2h  40,24p
 25. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  2h  40,03p
 26. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85407   T  2h  39,95p
 27. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  2h  39,81p
 28. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  2h  39,79p
 29. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  2h  39,41p
 30. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469151   T  2h  39,22p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  2h  39,21p
 32. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  2h  38,94p
 33. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- D-343002   T  2h  38,85p
 34. Herpály Dúc                    S08 HU 10-10-59940    T  2h  38,47p
 35. Balogh Zoltán                  S09 HU 13-10-88916    T  2h  38,09p
 36. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  2h  37,74p
 37. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75463   T  2h  36,88p
 38. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  2h  36,84p
 39. Móré - Erdős                   S04 HU-11- 10-65804   T  2h  36,84p
 40. Kovács József                  S04 HU-12- D-563436   T  2h  36,72p
 41. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  2h  36,59p
 42. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  2h  36,56p
 43. Vámos János                    S02 HU 13-D -623866   T  2h  35,95p
 44. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  2h  35,91p
 45. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  2h  35,61p
 46. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262656    T  2h  35,13p
 47. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76019   T  2h  34,74p
 48. Hajzer János és Fia            S08 HU-13- D-669852   T  2h  34,35p
 49. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67287    T  2h  34,30p
 50. Bartha Sándor                  S04 HU-13-  P-08099   T  2h  34,29p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  3h  64,48p
  2. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  3h  60,30p
  3. Koszorús László                S02 HU-11- D-343169   H  3h  59,10p
  4. Varga András                   S02 HU 07-10-25489    H  3h  58,61p
  5. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  3h  58,53p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Vámos János                    S02 HU 13-D -623866   T  2h  40,26p
  2. Vámos János                    S02 HU 12-D -470138   T  2h  35,30p
  3. Balogh István                  S02 HU 12-D -470758   T  2h  34,28p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  6h 114,57p
  2. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  6h 113,11p
  3. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  6h 110,29p
  4. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  6h 108,23p
  5. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  6h 107,77p
  6. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  6h 107,26p
  7. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  6h 107,05p
  8. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  6h 103,95p
  9. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  6h  97,08p
 10. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  5h 105,38p
 11. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  5h 103,93p
 12. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  5h 103,15p
 13. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  5h 101,52p
 14. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  5h  99,26p
 15. Vass András                    S04 HU-12- 10-75777   H  5h  97,40p
 16. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  5h  97,07p
 17. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  5h  96,92p
 18. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  5h  96,34p
 19. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  5h  94,87p
 20. Arnódi Béla                    S07 HU 12-10-78287    H  5h  94,48p
 21. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  5h  93,64p
 22. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  5h  92,81p
 23. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  5h  92,73p
 24. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  5h  91,05p
 25. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65895   H  5h  89,02p
 26. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  5h  88,23p
 27. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62614   H  5h  87,90p
 28. Kovács József                  S04 HU-10- D-318744   H  5h  86,61p
 29. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81231   H  5h  86,13p
 30. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73134    H  5h  86,02p
 31. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65655   H  5h  83,74p
 32. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  5h  82,79p
 33. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-686897   H  5h  81,57p
 34. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  5h  80,50p
 35. Móré - Erdős                   S04 HU-08- 10-38137   H  5h  79,70p
 36. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80647   H  5h  77,06p
 37. Bagdány László                 S06 HU-09- 50-58719   H  5h  75,95p
 38. Varga László                   S01 HU-08- 50-55456   H  5h  75,74p
 39. Erdős - Móré                   S04 HU-12- 10-76077   H  4h  85,17p
 40. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81208   H  4h  84,90p
 41. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  4h  84,32p
 42. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470362   H  4h  83,67p
 43. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62773    H  4h  81,60p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  4h  80,66p
 45. Szabó András                   S08 HU-11- 10-68882   H  4h  80,44p
 46. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343266   H  4h  80,27p
 47. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41686   H  4h  80,21p
 48. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  4h  80,15p
 49. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  4h  80,14p
 50. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  4h  79,59p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  6h 116,41p
  2. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  6h 114,57p
  3. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  6h 113,58p
  4. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  5h  93,86p
  5. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  5h  93,65p
  6. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  5h  90,73p
  7. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  5h  85,55p
  8. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  5h  85,41p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  4h  77,69p
 10. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  4h  77,44p
 11. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  4h  76,76p
 12. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81278   T  4h  76,51p
 13. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  4h  75,49p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  4h  74,80p
 15. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  4h  74,73p
 16. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  4h  74,59p
 17. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  4h  74,01p
 18. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  4h  71,92p
 19. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  4h  71,21p
 20. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  4h  70,17p
 21. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  4h  69,99p
 22. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  4h  69,82p
 23. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62039   T  4h  68,71p
 24. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  4h  68,41p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  4h  68,20p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468662   T  4h  68,14p
 27. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  4h  67,25p
 28. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  4h  66,72p
 29. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  4h  66,06p
 30. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  4h  65,57p
 31. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  4h  64,91p
 32. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85423   T  4h  64,60p
 33. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67287    T  4h  63,83p
 34. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  4h  63,69p
 35. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  3h  63,33p
 36. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  3h  62,50p
 37. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  3h  61,67p
 38. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469151   T  3h  60,96p
 39. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71009   T  3h  60,00p
 40. Lisztes Imre                   S04 HU-11- 10-65778   T  3h  59,07p
 41. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65656   T  3h  58,93p
 42. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85092   T  3h  58,66p
 43. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65665   T  3h  58,37p
 44. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67400    T  3h  57,79p
 45. Nagy Levente                   S04 HU-12- 10-75885   T  3h  55,72p
 46. Molnár Antal                   S06 HU 09-10-49293    T  3h  55,60p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  3h  55,59p
 48. Herpály Dúc                    S08 HU 10-10-59940    T  3h  55,42p
 49. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  3h  55,25p
 50. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  3h  55,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  6h 119,13p
  2. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  6h 114,59p
  3. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  5h  94,87p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  5h  94,06p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469490   H  5h  79,22p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Vámos János                    S02 HU 13-D -623866   T  2h  40,26p
  2. Vámos János                    S02 HU 12-D -470168   T  2h  36,23p
  3. Vámos János                    S02 HU 12-D -470146   T  2h  36,20p
  4. Vámos János                    S02 HU 12-D -470138   T  2h  35,30p
  5. Balogh István                  S02 HU 12-D -470758   T  2h  34,28p