Hajdú Tagszövetség, S09 Hajdúböszörmény
Első adat felvétele: 2014.06.10 12:15:34
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.11 21:04:37
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.11 21:16:14
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.10 12:15:34
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 05 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2014.06.07 04:55
Időjárás         : Napos derült, északi szél
Kisérő           : Béldeki Sándor
Központi táv     : 320000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag             10   12   119   24   1138,07    970,01
S04 Hajdúszoboszló     16   29   302   60   1187,39   1105,94
S07 Hosszúpályi         9   15   172   34   1180,10   1079,06
S08 Berettyóújfalu      8   14   128   26   1175,73   1080,01
S12 Nádudvar            7   11    98   20   1182,10   1055,50
Hajdú 1.               50   81   819  164   1187,39   1080,07
S01 Debrecen           10   12   104   21   1139,09   1005,04
S02 Hajdúsámson        13   18   275   55   1181,19   1103,42
S05 Debrecen           14   22   284   57   1186,92   1104,86
S06 Debrecen           12   21   236   47   1157,24   1065,10
S09 Hajdúböszörmény     9   14   117   23   1129,39   1010,44
S10 Debrecen           10   16   155   31   1184,52   1091,60
S16 Debrecen            7   10   101   18   1081,29    935,49
Hajdú 2.               75  113  1272  254   1186,92   1081,29
Tagszövetségben       125  194  2091  418   1187,39   1080,51

S09 egyesületi díjlista
   1. Török Ferenc                   1.cs. HU 12-10- 80247   H 1129,39 m/p
   2. Tóth Imre                      1.cs. HU 12-10-80303    H 1120,63 m/p
   3. Molnár Antal                   1.cs. HU 12-10- 78911   H 1120,21 m/p
   4. Török Ferenc                   1.cs. HU 13-10- 89509   H 1110,54 m/p
   5. Bujdosó Antal                  0.cs. HU 12-D-538201    H 1101,43 m/p
   6. Lázár Péter                    1.cs. HU 11-08-25608    H 1099,73 m/p
   7. Török Ferenc                   0.cs. HU 13-10- 89563   T 1088,14 m/p
   8. Török Ferenc                   1.cs. HU 13-10- 89581   T 1088,08 m/p
   9. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 10-10-60465    H 1083,38 m/p
  10. Török Ferenc                   1.cs. HU 13-10- 89564   H 1081,30 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balogh Zoltán                   1.cs. Dt: 317000 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   7.   7h 124,54p    R:  47.   4h  72,27p    T:  89.   4h  68,09p
   HU 13-10-88914    T 07 10:15:03   990,47 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-22-26679    T 07 10:19:01   978,34 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Bujdosó Antal                   0.cs. Dt: 317413 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-D-538201    H 07 09:43:11  1101,43 m/p   5  19,52  171  14,60  286  14,48
   HU 12-10-79836    H 07 10:09:08  1010,44 m/p  23  11,30    0   0,00    0   0,00

Bujdosó Antal                   1.cs. Dt: 317413 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  47,60p    R:  39.   1h  11,66p    T:  72.   1h  11,73p
Összesített E:   3.  19h 342,21p    R:  29.  11h 175,26p    T:  62.  10h 155,78p
   HU 10-10-60465    H 07 09:47:59  1083,38 m/p   9  17,69  245  11,66  400  11,73
   HU 10-10-60476    H 07 09:53:06  1064,79 m/p  13  15,87    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-69767    H 07 09:57:07  1050,63 m/p  17  14,04    0   0,00    0   0,00

Feseto Barna                    1.cs. Dt: 315478 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  28,91p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   2.  19h 346,80p    R:  32.   9h 162,70p    T:  59.   9h 161,67p
   HU 13-10-89071    T 07 09:48:55  1073,36 m/p  11  16,74    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89059    H 07 10:02:27  1026,11 m/p  21  12,17    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89087    H 07 10:09:22  1003,54 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89098    H 07 10:12:02   995,09 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89076    T 07 10:13:10   991,55 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Lázár Péter                     0.cs. Dt: 317199 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU 10-10-60688    T 07 10:34:44   933,67 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Lázár Péter                     1.cs. Dt: 317199 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  19,06p    R:  32.   1h  14,23p    T:  62.   1h  14,23p
Összesített E:   8.   6h  93,95p    R:  55.   3h  42,26p    T:  98.   3h  41,70p
   HU 11-08-25608    H 07 09:43:26  1099,73 m/p   6  19,06  180  14,23  296  14,23
   HU 11-08-25623    T 07 10:11:50  1001,15 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Molnár Antal                    0.cs. Dt: 318717 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU 13-10- 89308   H 07 09:58:00  1051,87 m/p  16  14,52    0   0,00    0   0,00

Molnár Antal                    1.cs. Dt: 318717 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  52,25p    R:  29.   1h  17,16p    T:  55.   1h  16,84p
Összesített E:   4.  15h 259,48p    R:  41.   7h 117,34p    T:  76.   7h 116,48p
   HU 12-10- 78911   H 07 09:39:31  1120,21 m/p   3  20,46  107  17,16  189  16,84
   HU 12-10- 80036   T 07 09:54:06  1065,59 m/p  12  16,35    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10- 80027   T 07 09:54:47  1063,16 m/p  14  15,44    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10- 80009   H 07 10:24:33   967,13 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Török Ferenc                    0.cs. Dt: 323795 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
   HU 13-10- 89563   T 07 09:52:34  1088,14 m/p   7  18,73  226  12,54  370  12,58
   HU 13-10- 89551   H 07 10:05:25  1043,10 m/p  18  13,71    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10- 80246   H 07 10:24:06   983,88 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 323795 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  89,11p    R:  14.   4h  58,81p    T:  26.   4h  58,30p
Összesített E:   1.  21h 389,07p    R:  23.  13h 212,56p    T:  55.  12h 181,76p
   HU 12-10- 80247   H 07 09:41:42  1129,39 m/p   1  21,48   68  18,81  134  18,27
   HU 13-10- 89509   H 07 09:46:34  1110,54 m/p   4  20,11  138  16,03  233  15,88
   HU 13-10- 89581   T 07 09:52:35  1088,08 m/p   8  18,28  227  12,50  371  12,56
   HU 13-10- 89564   H 07 09:54:27  1081,30 m/p  10  17,36  253  11,47  411  11,59
   HU 12-10- 80236   T 07 10:11:37  1022,67 m/p  22  11,88    0   0,00    0   0,00

Tóth Imre                       1.cs. Dt: 315420 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  61,48p    R:  30.   1h  17,14p    T:  56.   1h  16,80p
Összesített E:   5.  14h 249,59p    R:  35.   9h 151,21p    T:  69.   8h 132,81p
   HU 12-10-80303    H 07 09:36:28  1120,63 m/p   2  20,85  106  17,14  188  16,80
   HU 12-10-80322    H 07 09:54:34  1052,92 m/p  15  14,91    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-70534    T 07 09:58:12  1040,30 m/p  19  13,09    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-61149    H 07 10:02:20  1026,31 m/p  20  12,63    0   0,00    0   0,00

Töviskes Imre                   1.cs. Dt: 317324 Kg:  10 Ók:  80 Kp:   0
Összesített E:   6.  11h 163,60p    R:  66.   1h  13,76p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-D-347186    T 07 10:28:23   949,33 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81274   H 1187,39 m/p
   2. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- D-468673   T 1186,92 m/p
   3. Erdős - Móré                   1.cs. S04 HU-11- 10-65651   H 1186,44 m/p
   4. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81208   H 1186,39 m/p
   5. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-11- D-343207   H 1184,52 m/p
   6. Móré - Erdős                   1.cs. S04 HU-12- 04-41686   H 1183,72 m/p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-12- 10-76048   T 1183,05 m/p
   8. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 08-05-55657    H 1182,10 m/p
   9. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- D-468651   T 1181,75 m/p
  10. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 12-D -469532   H 1181,19 m/p
  11. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623378    H 1180,10 m/p
  12. Koszorús László                1.cs. S02 HU-12- D-469259   H 1176,84 m/p
  13. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-469995    H 1175,92 m/p
  14. Herpály Dúc                    1.cs. S08 HU 12-10-79035    T 1175,73 m/p
  15. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-470367   H 1175,11 m/p
  16. Koszorús László                0.cs. S02 HU-13- 10-90131   H 1171,90 m/p
  17. Bodi József                    0.cs. S07 HU 10-PM-1949     H 1168,18 m/p
  18. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81666    H 1167,73 m/p
  19. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -624180   H 1166,72 m/p
  20. Erdős - Móré                   1.cs. S04 HU-12- 10-76100   H 1162,68 m/p
  21. Kalmár & Tóth                  0.cs. S10 HU-12- D-470356   H 1162,63 m/p
  22. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 09-10-47269    H 1160,09 m/p
  23. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81258   H 1159,91 m/p
  24. Erdős - Móré                   1.cs. S04 HU-12- 10-76077   H 1158,36 m/p
  25. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-13- 10-85473   H 1157,85 m/p
  26. Oláh - Budai                   1.cs. S06 HU 11-10-67304    T 1157,24 m/p
  27. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -624188   H 1156,90 m/p
  28. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76744   T 1156,40 m/p
  29. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -624206   H 1156,30 m/p
  30. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 12-D -469456   H 1156,17 m/p
  31. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 12-D -469576   H 1155,90 m/p
  32. Móré - Erdős                   0.cs. S04 HU-12- 10-75874   T 1155,58 m/p
  33. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-PM-8184     H 1155,18 m/p
  34. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623496    H 1154,72 m/p
  35. Szabó József                   1.cs. S04 HU-11- 10-65894   H 1154,52 m/p
  36. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-12- 10-79292   H 1154,09 m/p
  37. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 12-D -469422   H 1153,79 m/p
  38. Lisztes Imre                   1.cs. S04 HU-12- 10-77723   T 1153,28 m/p
  39. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 13-D -622204   H 1152,93 m/p
  40. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 12-10-77128    T 1152,71 m/p
  41. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-12- 10-76056   T 1152,66 m/p
  42. Koszorús László                1.cs. S02 HU-13- 10-90109   H 1152,54 m/p
  43. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-11- D-343212   H 1151,95 m/p
  44. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-13- 10-88137   H 1150,99 m/p
  45. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-13- 10-85166   H 1150,79 m/p
  46. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81251   H 1150,04 m/p
  47. Iván László                    0.cs. S06 HU 12-D-469613    H 1149,79 m/p
  48. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-467769    H 1149,67 m/p
  49. Nagy Róbert                    1.cs. S04 HU 12-10-75948    T 1149,42 m/p
  50. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-10- D-297400   H 1149,31 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    5 h.  103,83 p
   2. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.  102,32 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.  101,35 p
   4. Erdős - Móré                   1.cs. S04    5 h.  101,10 p
   5. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.  100,93 p
   6. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.  100,61 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.  100,06 p
   8. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.   91,13 p
   9. Szoke Attila                   1.cs. S05    5 h.   89,75 p
  10. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    5 h.   89,20 p
  11. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.   89,17 p
  12. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    5 h.   88,23 p
  13. Móré - Erdős                   1.cs. S04    5 h.   87,17 p
  14. Oláh - Budai                   1.cs. S06    5 h.   86,56 p
  15. Gonda János                    1.cs. S10    5 h.   83,68 p
  16. Nagy Róbert                    1.cs. S04    5 h.   82,95 p
  17. Vas György                     1.cs. S02    5 h.   81,50 p
  18. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   80,05 p
  19. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    5 h.   77,06 p
  20. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    5 h.   75,96 p
  21. Lisztes Imre                   1.cs. S04    4 h.   75,00 p
  22. Koszorús László                1.cs. S02    4 h.   73,05 p
  23. László Kókai Levente           1.cs. S10    4 h.   66,54 p
  24. Kovács József                  1.cs. S04    4 h.   65,76 p
  25. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    4 h.   59,52 p
  26. Török Ferenc                   1.cs. S09    4 h.   58,30 p
  27. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    3 h.   51,74 p
  28. Szabó András                   1.cs. S08    4 h.   51,39 p
  29. Herpály Dúc                    1.cs. S08    3 h.   50,84 p
  30. Bakk József                    1.cs. S05    4 h.   50,35 p
  31. Szabó József                   1.cs. S04    3 h.   48,58 p
  32. Varga László                   1.cs. S01    3 h.   47,66 p
  33. Gallús Dúc                     1.cs. S01    3 h.   46,17 p
  34. Iván László                    1.cs. S06    3 h.   44,87 p
  35. Ugrai László                   1.cs. S12    3 h.   44,32 p
  36. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    3 h.   40,18 p
  37. Bagdány László                 1.cs. S06    3 h.   38,17 p
  38. Nagy Levente                   1.cs. S04    3 h.   37,65 p
  39. Dóró Imre                      1.cs. S04    2 h.   37,19 p
  40. Török Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   33,79 p
  41. Poker Klub                     1.cs. S06    2 h.   33,15 p
  42. Varga András                   1.cs. S02    2 h.   33,12 p
  43. Kiss Imre                      1.cs. S04    2 h.   32,78 p
  44. Kiss Bálint                    1.cs. S05    2 h.   31,87 p
  45. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    2 h.   30,53 p
  46. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    2 h.   27,94 p
  47. Sándor Imre                    1.cs. S08    2 h.   27,40 p
  48. Roth József                    1.cs. S05    2 h.   26,19 p
  49. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    1 h.   20,26 p
  50. Nagy János                     1.cs. S05    1 h.   19,84 p
  51. Béke József                    1.cs. S01    1 h.   19,39 p
  52. Czövek Imre                    1.cs. S04    1 h.   18,12 p
  53. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    1 h.   17,09 p
  54. Biri Zsolt                     1.cs. S01    1 h.   17,03 p
  55. Molnár Antal                   1.cs. S09    1 h.   16,84 p
  56. Tóth Imre                      1.cs. S09    1 h.   16,80 p
  57. Varga Zoltán                   1.cs. S07    1 h.   15,49 p
  58. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    1 h.   15,45 p
  59. Kovács Tamás                   1.cs. S07    1 h.   14,99 p
  60. Rácz Barna                     1.cs. S07    1 h.   14,94 p
  61. Vámos János                    1.cs. S02    1 h.   14,93 p
  62. Lázár Péter                    1.cs. S09    1 h.   14,23 p
  63. Bertalan László                1.cs. S02    1 h.   14,14 p
  64. Tóth Bálint                    1.cs. S06    1 h.   14,02 p
  65. Laboncz István                 1.cs. S10    1 h.   13,88 p
  66. Vass András                    1.cs. S04    1 h.   13,60 p
  67. Heim János                     1.cs. S10    1 h.   13,51 p
  68. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   12,97 p
  69. Kállai István                  1.cs. S04    1 h.   12,73 p
  70. Papp Lajos László              1.cs. S02    1 h.   11,82 p
  71. Jóvér István                   1.cs. S06    1 h.   11,82 p
  72. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    1 h.   11,73 p
  73. Sarecz László                  1.cs. S16    1 h.   11,72 p
  74. Czinege Gyula                  1.cs. R30    1 h.   11,09 p

A verseny S09 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Török Ferenc                   1.cs.    5 h.   89,11 p
   2. Tóth Imre                      1.cs.    4 h.   61,48 p
   3. Molnár Antal                   1.cs.    3 h.   52,25 p
   4. Bujdosó Antal                  1.cs.    3 h.   47,60 p
   5. Feseto Barna                   1.cs.    2 h.   28,91 p
   6. Lázár Péter                    1.cs.    1 h.   19,06 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  06.07. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs. S02   15 h.  295,12 p
   2. Erdei Dúc                      1.cs. S04   15 h.  293,53 p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   15 h.  286,36 p
   4. Bodi József                    1.cs. S07   15 h.  276,29 p
   5. Gonda János                    1.cs. S10   15 h.  270,19 p
   6. Erdős - Móré                   1.cs. S04   14 h.  255,97 p
   7. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   14 h.  253,78 p
   8. Bartha Sándor                  1.cs. S04   15 h.  250,08 p
   9. Oláh - Budai                   1.cs. S06   15 h.  247,94 p
  10. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   13 h.  242,26 p
  11. Vas György                     1.cs. S02   13 h.  225,92 p
  12. Lovas Family                   1.cs. S12   13 h.  219,59 p
  13. Móré - Erdős                   1.cs. S04   13 h.  214,44 p
  14. Szoke Attila                   1.cs. S05   12 h.  211,06 p
  15. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   12 h.  201,63 p
  16. Poker Klub                     1.cs. S06   12 h.  200,94 p
  17. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   13 h.  197,99 p
  18. Nagy Róbert                    1.cs. S04   12 h.  197,76 p
  19. Bagdány László                 1.cs. S06   13 h.  188,94 p
  20. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   13 h.  188,53 p
  21. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   11 h.  185,84 p
  22. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   11 h.  185,03 p
  23. Iván László                    1.cs. S06   12 h.  181,87 p
  24. Gallús Dúc                     1.cs. S01   11 h.  179,26 p
  25. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   10 h.  178,02 p
  26. Szabó András                   1.cs. S08   12 h.  173,65 p
  27. Koszorús László                1.cs. S02   11 h.  172,08 p
  28. Lisztes Imre                   1.cs. S04   10 h.  166,35 p
  29. Kiss Bálint                    1.cs. S05    9 h.  157,29 p
  30. Szabó József                   1.cs. S04    9 h.  146,75 p
  31. Varga András                   1.cs. S02    9 h.  146,45 p
  32. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   10 h.  146,38 p
  33. Molnár Antal                   1.cs. S06    9 h.  145,22 p
  34. Ugrai László                   1.cs. S12    9 h.  144,69 p
  35. László Kókai Levente           1.cs. S10    9 h.  143,31 p
  36. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    9 h.  143,19 p
  37. Kovács József                  1.cs. S04    9 h.  142,06 p
  38. Arnódi Béla                    1.cs. S07    9 h.  139,37 p
  39. Bakk József                    1.cs. S05    9 h.  137,18 p
  40. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    8 h.  128,01 p
  41. Török Zoltán                   1.cs. S07    8 h.  124,54 p
  42. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    8 h.  119,23 p
  43. Tóth Bálint                    1.cs. S06    7 h.  114,52 p
  44. Vámos János                    1.cs. S02    7 h.  114,15 p
  45. Sándor Imre                    1.cs. S08    7 h.  108,68 p
  46. Vass András                    1.cs. S04    7 h.  107,47 p
  47. Heim János                     1.cs. S10    8 h.  106,10 p
  48. Roth József                    1.cs. S05    7 h.  103,75 p
  49. Dóró Imre                      1.cs. S04    6 h.  103,45 p
  50. Török Ferenc                   1.cs. S09    7 h.  100,84 p
  51. Feseto Barna                   1.cs. S09    6 h.  100,57 p
  52. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    6 h.   98,51 p
  53. Czinege Gyula                  1.cs. R30    7 h.   95,82 p
  54. Kiss Imre                      1.cs. S04    6 h.   95,45 p
  55. Herpály Dúc                    1.cs. S08    6 h.   95,20 p
  56. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    6 h.   95,20 p
  57. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    6 h.   94,38 p

S09 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bujdosó Antal                  1.cs.   11 h.  185,01 p
   2. Feseto Barna                   1.cs.   10 h.  173,59 p
   3. Török Ferenc                   1.cs.   10 h.  172,90 p
   4. Molnár Antal                   1.cs.    8 h.  141,68 p
   5. Tóth Imre                      1.cs.    7 h.  117,19 p
   6. Balogh Zoltán                  1.cs.    5 h.   82,16 p
   7. Töviskes Imre                  1.cs.    6 h.   76,19 p
   8. Lázár Péter                    1.cs.    4 h.   61,04 p
   9. Balogh Ferenc                  1.cs.    4 h.   52,98 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.07. Wels

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   30 h.  602,60 p
   2. Pikó Sándor                    1.cs. S02   30 h.  600,89 p
   3. Erdei Dúc                      1.cs. S04   28 h.  557,89 p
   4. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   29 h.  557,06 p
   5. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   27 h.  539,31 p
   6. Lovas Family                   1.cs. S12   26 h.  504,00 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04   27 h.  497,14 p
   8. Oláh - Budai                   1.cs. S06   28 h.  495,38 p
   9. Szabó András                   1.cs. S08   26 h.  455,98 p
  10. Móré - Erdős                   1.cs. S04   25 h.  442,30 p
  11. Gonda János                    1.cs. S10   24 h.  440,59 p
  12. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   23 h.  434,41 p
  13. Vas György                     1.cs. S02   24 h.  421,23 p
  14. Erdős - Móré                   1.cs. S04   22 h.  417,42 p
  15. Sándor Imre                    1.cs. S08   22 h.  415,93 p
  16. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   21 h.  405,09 p
  17. Ugrai László                   1.cs. S12   21 h.  385,43 p
  18. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   21 h.  383,47 p
  19. Koszorús László                1.cs. S02   21 h.  360,57 p
  20. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   20 h.  355,41 p
  21. Czinege Gyula                  1.cs. R30   20 h.  353,68 p
  22. Bagdány László                 1.cs. S06   21 h.  346,50 p
  23. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   19 h.  328,61 p
  24. Bakk József                    1.cs. S05   20 h.  321,51 p
  25. Molnár Antal                   1.cs. S06   17 h.  320,04 p
  26. Szoke Attila                   1.cs. S05   18 h.  315,95 p
  27. Gallús Dúc                     1.cs. S01   19 h.  315,58 p
  28. Lisztes Imre                   1.cs. S04   18 h.  312,80 p
  29. Varga András                   1.cs. S02   18 h.  308,20 p
  30. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   19 h.  307,29 p
  31. Nagy Róbert                    1.cs. S04   19 h.  306,50 p
  32. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   17 h.  300,73 p
  33. Kovács József                  1.cs. S04   18 h.  299,39 p
  34. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   17 h.  297,66 p
  35. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   18 h.  290,01 p
  36. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   17 h.  289,07 p
  37. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   17 h.  284,19 p
  38. Szabó József                   1.cs. S04   16 h.  275,34 p
  39. Sain Sándor                    1.cs. S04   16 h.  271,86 p
  40. Herpály Dúc                    1.cs. S08   15 h.  262,59 p
  41. Kiss Bálint                    1.cs. S05   15 h.  260,86 p
  42. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   15 h.  252,87 p
  43. Arnódi Béla                    1.cs. S07   14 h.  241,26 p
  44. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   14 h.  236,17 p
  45. Varga Zoltán                   1.cs. S07   14 h.  234,78 p
  46. Török Zoltán                   1.cs. S07   14 h.  231,77 p
  47. László Kókai Levente           1.cs. S10   14 h.  222,48 p
  48. Nagy Levente                   1.cs. S04   13 h.  221,10 p
  49. Poker Klub                     1.cs. S06   13 h.  215,32 p
  50. Vass András                    1.cs. S04   12 h.  212,83 p
  51. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   11 h.  202,46 p
  52. Roth József                    1.cs. S05   12 h.  198,19 p
  53. Lukács Sándor                  1.cs. S08   11 h.  195,24 p
  54. Iván László                    1.cs. S06   12 h.  181,87 p
  55. Török Ferenc                   1.cs. S09   12 h.  181,76 p
  56. Lada József                    1.cs. S01   10 h.  168,81 p
  57. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   10 h.  165,77 p
  58. Béke József                    1.cs. S01   10 h.  164,70 p
  59. Feseto Barna                   1.cs. S09    9 h.  161,67 p

S09 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Török Ferenc                   1.cs.   21 h.  389,07 p
   2. Feseto Barna                   1.cs.   19 h.  346,80 p
   3. Bujdosó Antal                  1.cs.   19 h.  342,21 p
   4. Molnár Antal                   1.cs.   15 h.  259,48 p
   5. Tóth Imre                      1.cs.   14 h.  249,59 p
   6. Töviskes Imre                  1.cs.   11 h.  163,60 p
   7. Balogh Zoltán                  1.cs.    7 h.  124,54 p
   8. Lázár Péter                    1.cs.    6 h.   93,95 p
   9. Monori Sándor                  1.cs.    3 h.   76,40 p
  10. Balogh Ferenc                  1.cs.    5 h.   69,13 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  3h  61,06p
  2. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  3h  58,71p
  3. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  3h  57,93p
  4. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624138   H  3h  57,54p
  5. Szálkai Szabolcs               S07 HU 13-10-87823    H  3h  56,74p
  6. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  3h  56,38p
  7. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  3h  55,93p
  8. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624204   H  3h  55,71p
  9. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  3h  55,64p
 10. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  3h  55,61p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622291   H  3h  55,01p
 12. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624194   H  3h  54,93p
 13. Vas György                     S02 HU 12-D -467006   H  3h  54,87p
 14. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  3h  54,84p
 15. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  3h  54,76p
 16. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  3h  53,92p
 17. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  3h  53,79p
 18. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  3h  53,51p
 19. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  3h  53,18p
 20. Vas György                     S02 HU 13-10-84626    H  3h  52,96p
 21. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348938   H  3h  52,94p
 22. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62614   H  3h  52,46p
 23. Tóth-Kalmár                    S10 HU-12- D-470373   H  3h  52,34p
 24. Kalmár & Tóth                  S10 HU-10- D-263090   H  3h  52,30p
 25. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47269    H  3h  51,91p
 26. Gonda János                    S10 HU-13- 10-89963   H  3h  51,76p
 27. Bertalan László                S02 HU 12-10-80542    H  3h  51,43p
 28. Gonda János                    S10 HU-12- D-470907   H  3h  51,06p
 29. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469450   H  3h  50,56p
 30. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622112   H  3h  50,36p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349047    H  3h  50,24p
 32. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469425   H  3h  49,97p
 33. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469547   H  3h  49,51p
 34. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 78911   H  3h  49,36p
 35. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-686897   H  3h  48,48p
 36. Bodi József                    S07 HU 12-D-469982    H  3h  48,20p
 37. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  3h  48,10p
 38. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80979    H  3h  48,02p
 39. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  3h  47,82p
 40. Vas György                     S02 HU 13-10-84700    H  3h  47,75p
 41. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 04-41677   H  3h  47,54p
 42. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467117   H  3h  47,54p
 43. Koszorús László                S02 HU-10- D-264328   H  3h  46,78p
 44. Kovács József                  S04 HU-10- D-318744   H  3h  46,32p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -396674   H  3h  45,54p
 46. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80647   H  3h  45,35p
 47. Vas György                     S02 HU 12-D -467069   H  3h  45,29p
 48. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343246   H  3h  45,11p
 49. Bagdány László                 S06 HU-12- D-468811   H  3h  44,16p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622123   H  3h  42,98p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  3h  59,75p
  2. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  3h  56,82p
  3. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  3h  56,52p
  4. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81278   T  3h  55,80p
  5. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  3h  55,65p
  6. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  3h  55,63p
  7. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  3h  55,59p
  8. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  3h  53,57p
  9. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  3h  53,51p
 10. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62039   T  3h  52,16p
 11. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  3h  51,52p
 12. Vámos János                    S02 HU 12-D -470168   T  3h  51,41p
 13. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  3h  45,73p
 14. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  3h  44,80p
 15. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10-   O-1971   T  3h  41,61p
 16. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  2h  40,59p
 17. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  2h  40,03p
 18. Kovács József                  S04 HU-13- 10-85069   T  2h  39,13p
 19. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65656   T  2h  38,77p
 20. Móré - Erdős                   S04 HU-13- 10-85092   T  2h  38,63p
 21. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65665   T  2h  38,36p
 22. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  2h  37,82p
 23. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624266   T  2h  37,79p
 24. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71004   T  2h  37,76p
 25. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71009   T  2h  37,13p
 26. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75481   T  2h  37,08p
 27. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  2h  37,06p
 28. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  2h  36,93p
 29. Vámos János                    S02 HU 12-D -470146   T  2h  36,53p
 30. Kiss Imre                      S04 HU-12- 10-75996   T  2h  36,52p
 31. Erdős - Móré                   S04 HU-12- 10-76088   T  2h  36,43p
 32. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348008    T  2h  35,88p
 33. Molnár Antal                   S06 HU 11-OL-7374     T  2h  35,64p
 34. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  2h  35,17p
 35. Nagy Róbert                    S04 HU 11-D-396454    T  2h  34,99p
 36. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77092    T  2h  34,89p
 37. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624277   T  2h  34,85p
 38. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  2h  34,85p
 39. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  2h  34,78p
 40. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  2h  34,52p
 41. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  2h  34,39p
 42. Sándor Zoltán                  S10 HU 11-10-71104    T  2h  34,34p
 43. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  2h  34,31p
 44. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -673419   T  2h  34,18p
 45. Balogh Lajos                   S07 HU 13-10-87436    T  2h  34,10p
 46. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  2h  33,89p
 47. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  2h  33,88p
 48. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624288   T  2h  33,73p
 49. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75948    T  2h  33,63p
 50. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  2h  33,45p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 78911   H  3h  57,43p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  3h  55,25p
  3. Tóth Imre                      S09 HU 10-10-61149    H  3h  50,46p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89509   H  2h  38,49p
  5. Bujdosó Antal                  S09 HU 11-10-69884    H  2h  35,95p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  3h  50,38p
  2. Feseto Barna                   S09 HU 12-10-79928    T  2h  35,13p
  3. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  2h  31,75p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89563   T  2h  28,53p
  5. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80027   T  2h  28,48p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  5h  95,17p
  2. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  5h  94,31p
  3. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  5h  92,82p
  4. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  5h  92,64p
  5. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  5h  91,36p
  6. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  5h  91,06p
  7. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  5h  88,96p
  8. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  5h  88,40p
  9. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  5h  88,23p
 10. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62614   H  5h  87,90p
 11. Kovács József                  S04 HU-10- D-318744   H  5h  86,65p
 12. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  5h  86,38p
 13. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  5h  82,40p
 14. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-686897   H  5h  81,57p
 15. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  5h  81,00p
 16. Móré - Erdős                   S04 HU-08- 10-38137   H  5h  79,74p
 17. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  4h  87,33p
 18. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  4h  83,87p
 19. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  4h  83,26p
 20. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  4h  82,36p
 21. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  4h  81,96p
 22. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343266   H  4h  80,27p
 23. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  4h  80,15p
 24. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  4h  80,14p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  4h  79,85p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-624542   H  4h  79,55p
 27. Arnódi Béla                    S07 HU 12-10-78287    H  4h  79,43p
 28. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  4h  78,28p
 29. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  4h  78,21p
 30. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  4h  78,11p
 31. Vass András                    S04 HU-12- 10-75777   H  4h  77,68p
 32. Bodi József                    S07 HU 12-D-470000    H  4h  77,44p
 33. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  4h  76,68p
 34. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  4h  76,59p
 35. Sain Sándor                    S04 HU-11- 10-65915   H  4h  76,17p
 36. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  4h  76,16p
 37. Gonda János                    S10 HU-09- 10-52825   H  4h  76,01p
 38. Erdős - Móré                   S04 HU-12- 10-76100   H  4h  75,47p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314075   H  4h  75,24p
 40. Hajzer János és Fia            S08 HU-11- 10-69115   H  4h  74,87p
 41. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  4h  74,61p
 42. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  4h  73,09p
 43. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  4h  72,87p
 44. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  4h  72,40p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  4h  71,78p
 46. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13897   H  4h  71,31p
 47. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73134    H  4h  71,28p
 48. Vas György                     S02 HU 12-D -467006   H  4h  71,00p
 49. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64752   H  4h  69,68p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 10-O -1820     H  4h  69,64p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  5h  98,13p
  2. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  5h  95,38p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  5h  94,08p
  4. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  5h  90,73p
  5. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  4h  79,59p
  6. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  4h  75,52p
  7. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  4h  74,73p
  8. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  4h  74,04p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  4h  71,12p
 10. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  4h  70,37p
 11. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  4h  70,17p
 12. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  4h  69,99p
 13. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62039   T  4h  68,74p
 14. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  4h  68,41p
 15. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  4h  67,40p
 16. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  4h  67,25p
 17. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  4h  65,58p
 18. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  4h  64,95p
 19. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  4h  63,77p
 20. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  3h  63,33p
 21. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  3h  62,47p
 22. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71009   T  3h  60,00p
 23. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  3h  59,87p
 24. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  3h  59,56p
 25. Lisztes Imre                   S04 HU-11- 10-65778   T  3h  59,07p
 26. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65656   T  3h  58,93p
 27. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65665   T  3h  58,37p
 28. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81278   T  3h  55,80p
 29. Nagy Levente                   S04 HU-12- 10-75885   T  3h  55,73p
 30. Molnár Antal                   S06 HU 09-10-49293    T  3h  55,66p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  3h  55,59p
 32. Herpály Dúc                    S08 HU 10-10-59940    T  3h  55,42p
 33. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  3h  55,03p
 34. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77092    T  3h  54,35p
 35. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  3h  53,93p
 36. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  3h  53,91p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85407   T  3h  53,88p
 38. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  3h  53,57p
 39. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  3h  53,51p
 40. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  3h  53,07p
 41. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78699    T  3h  52,97p
 42. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  3h  52,83p
 43. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  3h  52,76p
 44. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65664   T  3h  51,44p
 45. Kovács József                  S04 HU-12- D-563436   T  3h  51,42p
 46. Vámos János                    S02 HU 12-D -470168   T  3h  51,41p
 47. Gyorfi Imre                    S06 HU 11-10-67527    T  3h  51,33p
 48. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  3h  50,51p
 49. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  3h  50,06p
 50. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  3h  49,00p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Török Ferenc                   S09 HU 11-10- 70521   H  4h  82,17p
  2. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  4h  75,55p
  3. Tóth Imre                      S09 HU 10-10-61149    H  4h  70,14p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89564   H  4h  68,56p
  5. Bujdosó Antal                  S09 HU 11-10-69767    H  4h  68,05p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Török Ferenc                   S09 HU 13-10- 89581   T  4h  72,52p
  2. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  4h  70,97p
  3. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80027   T  4h  56,22p
  4. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  3h  56,94p
  5. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80236   T  3h  42,56p