Hajdú Tagszövetség, S07 Hosszúpályi
Első adat felvétele: 1899.12.30 00:00:00
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.11 21:08:24
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.11 21:16:34
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 1900.01.29 00:00:00
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 06 verseny 

Feleresztés helye: Wels
Feleresztés ideje: 2014.06.07 05:15
Időjárás         : kánikulai meleg, északi szél
Kisérő           : Harcsa  Kálmán
Központi táv     : 565000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              8    8    65   13   1184,71   1090,08
S04 Hajdúszoboszló      7    7    65   13   1168,09   1121,87
S07 Hosszúpályi         7    8    58   12   1190,04   1104,08
S08 Berettyóújfalu      8    8    70   14   1166,02   1128,61
S12 Nádudvar            4    4    40    8   1167,35   1138,01
Hajdú 1.               34   35   298   60   1190,04   1117,50
S01 Debrecen            3    4    19    4   1123,55   1082,52
S02 Hajdúsámson        10   10    94   19   1180,17   1107,61
S05 Debrecen           13   13   105   21   1162,68   1097,95
S06 Debrecen            8   11    92   18   1175,70   1105,13
S09 Hajdúböszörmény     8    9    69   14   1165,45   1050,09
S10 Debrecen            5    5    45    9   1166,25   1119,57
S16 Debrecen            4    4    26    5   1164,37    923,38
Hajdú 2.               51   56   450   90   1180,17   1092,54
Tagszövetségben        85   91   748  150   1190,04   1105,20

S07 egyesületi díjlista
   1. Bodi József                    1.cs. HU 12-D-469914    H 1190,04 m/p
   2. Bodi József                    1.cs. HU 11-D-349995    H 1173,44 m/p
   3. Bodi József                    1.cs. HU 12-D-470000    H 1160,28 m/p
   4. Arnódi Béla                    1.cs. HU 12-10-78287    H 1158,09 m/p
   5. Varga Zoltán                   1.cs. HU 12-10-78477    H 1150,52 m/p
   6. Varga Zoltán                   1.cs. HU 12-10-78699    T 1144,45 m/p
   7. Arnódi Béla                    1.cs. HU 11-10-68106    H 1125,49 m/p
   8. Varga Zoltán                   1.cs. HU 13-D-623176    T 1121,14 m/p
   9. Bodi József                    1.cs. HU 11-D-349943    H 1114,80 m/p
  10. Bodi József                    1.cs. HU 11-D-349957    H 1113,31 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Arnódi Béla                     1.cs. Dt: 583137 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  79,24p    R:  15.   2h  42,94p    T:  24.   3h  63,13p
Összesített E:   3.  16h 267,82p    R:  24.  13h 219,27p    T:  43.  14h 241,26p
   HU 12-10-78287    H 07 13:38:32  1158,09 m/p   4  23,92   17  23,94   31  24,64
   HU 11-10-68106    H 07 13:53:07  1125,49 m/p   7  21,18   46  19,00   86  20,93
   HU 11-10-68197    H 07 13:59:49  1111,13 m/p  11  17,53    0   0,00  136  17,56
   HU 10-D-396404    H 07 14:03:10  1104,08 m/p  12  16,61    0   0,00    0   0,00

Bodi József                     1.cs. Dt: 583022 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 115,03p    R:   3.   3h  77,43p    T:   5.   5h 114,82p
Összesített E:   1.  30h 606,42p    R:   1.  28h 554,27p    T:   1.  30h 602,60p
   HU 12-D-469914    H 07 13:24:55  1190,04 m/p   1  26,66    1  26,66    1  26,66
   HU 11-D-349995    H 07 13:31:51  1173,44 m/p   2  25,75    4  26,15    6  26,32
   HU 12-D-470000    H 07 13:37:29  1160,28 m/p   3  24,83   13  24,62   24  25,11
   HU 11-D-349943    H 07 13:57:59  1114,80 m/p   9  19,35    0   0,00  122  18,50
   HU 11-D-349957    H 07 13:58:41  1113,31 m/p  10  18,44    0   0,00  126  18,23
   HU 12-PM-5480     H 07 14:03:22  1103,44 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Kiss Imre                       1.cs. Dt: 574545 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   6.   9h 126,97p    R:  37.   8h 112,39p    T:  75.   8h 116,99p
   HU 11-D-396330    H 07 14:08:16  1077,41 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Rácz Barna                      1.cs. Dt: 581404 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   7.   7h 114,30p    R:  38.   7h 110,60p    T:  74.   7h 119,25p
   HU 12-10-78615    H 07 14:13:53  1078,91 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Török Zoltán                    1.cs. Dt: 588695 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   4.  15h 243,14p    R:  23.  14h 221,16p    T:  46.  14h 231,77p
   HU 10-10-59163    H 07 14:15:10  1089,84 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Varga Zoltán                    1.cs. Dt: 571540 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  64,68p    R:  12.   3h  61,91p    T:  23.   3h  66,41p
Összesített E:   5.  13h 219,44p    R:  29.  11h 180,46p    T:  45.  14h 234,78p
   HU 12-10-78477    H 07 13:31:46  1150,52 m/p   5  22,78   23  22,68   40  23,80
   HU 12-10-78699    T 07 13:34:24  1144,45 m/p   6  21,86   29  21,66   53  22,92
   HU 13-D-623176    T 07 13:44:47  1121,14 m/p   8  20,04   53  17,57  101  19,69
   HU 12-10-78493    H 07 14:11:29  1065,35 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-469914    H 1190,04 m/p
   2. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 11  19-13888   H 1184,71 m/p
   3. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82945    H 1184,43 m/p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 10-O -1820     H 1180,17 m/p
   5. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 09-10-49293    T 1175,70 m/p
   6. Bodi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349995    H 1173,44 m/p
   7. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 10-10-58272    T 1172,75 m/p
   8. Gyorfi Imre                    1.cs. S06 HU 10-10-58486    T 1171,48 m/p
   9. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-11- D-347803   H 1168,09 m/p
  10. Bagdány László                 1.cs. S06 HU-11- 10-70933   H 1167,69 m/p
  11. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 12-10-81668    H 1167,35 m/p
  12. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-10- 10-62654   H 1166,44 m/p
  13. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-11- D-343252   H 1166,25 m/p
  14. Herpály Dúc                    1.cs. S08 HU 12-10-79082    H 1166,02 m/p
  15. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54137    H 1165,80 m/p
  16. Monori Sándor                  1.cs. S09 HU 12-10-80401    T 1165,45 m/p
  17. Szabó András                   1.cs. S08 HU-10- 10-60023   H 1164,63 m/p
  18. Sarecz László                  1.cs. S16 HU-12- D-467863   H 1164,37 m/p
  19. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-11- D-343266   H 1163,15 m/p
  20. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 09-10-49032    H 1162,68 m/p
  21. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54109    H 1161,24 m/p
  22. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 10-10-62773    H 1161,04 m/p
  23. Gyorfi Imre                    1.cs. S06 HU 11-10-67502    T 1161,03 m/p
  24. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-470000    H 1160,28 m/p
  25. Vass András                    1.cs. S04 HU-12- 10-75777   H 1159,75 m/p
  26. Faragó József                  1.cs. R30 HU 12  10-73839   T 1159,36 m/p
  27. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-470307   H 1159,29 m/p
  28. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348958   H 1158,81 m/p
  29. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-12- 10-79232   H 1158,23 m/p
  30. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76738   T 1158,10 m/p
  31. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 12-10-78287    H 1158,09 m/p
  32. Koszorús László                1.cs. S02 HU-12- D-469286   H 1157,41 m/p
  33. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 11-10-68800    H 1156,83 m/p
  34. Móré - Erdős                   1.cs. S04 HU-11- 10-65801   H 1156,46 m/p
  35. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 11  19-13897   H 1155,51 m/p
  36. Gonda János                    1.cs. S10 HU-10- 10-61322   H 1153,37 m/p
  37. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 12-10-78824    H 1152,94 m/p
  38. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 12-PM-5554     T 1152,05 m/p
  39. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82926    H 1151,19 m/p
  40. Varga Zoltán                   1.cs. S07 HU 12-10-78477    H 1150,52 m/p
  41. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-10- D-314639   H 1150,14 m/p
  42. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 08-10-40303    H 1149,58 m/p
  43. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 11-10-68630    H 1149,51 m/p
  44. Oláh - Budai                   1.cs. S06 HU 11-10-67332    H 1149,04 m/p
  45. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 10-D -314075   H 1148,82 m/p
  46. Bagdány László                 1.cs. S06 HU-11- 12-18970   H 1148,82 m/p
  47. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 10-10-57150    H 1148,78 m/p
  48. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76636   T 1148,59 m/p
  49. Szabó András                   1.cs. S08 HU-12- 10-79465   H 1147,09 m/p
  50. Varga András                   1.cs. S02 HU 12-10-75406    H 1146,01 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.  120,81 p
   2. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.  120,80 p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    5 h.  116,12 p
   4. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.  115,79 p
   5. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.  114,82 p
   6. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  111,41 p
   7. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    5 h.  107,26 p
   8. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.  102,32 p
   9. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    5 h.  100,77 p
  10. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    5 h.   95,89 p
  11. Szabó András                   1.cs. S08    4 h.   88,88 p
  12. Oláh - Budai                   1.cs. S06    4 h.   86,81 p
  13. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    4 h.   85,42 p
  14. Czinege Gyula                  1.cs. R30    4 h.   85,21 p
  15. Koszorús László                1.cs. S02    4 h.   84,41 p
  16. Bagdány László                 1.cs. S06    4 h.   83,67 p
  17. Móré - Erdős                   1.cs. S04    4 h.   83,43 p
  18. Herpály Dúc                    1.cs. S08    4 h.   82,63 p
  19. Bartha Sándor                  1.cs. S04    4 h.   82,11 p
  20. Molnár Antal                   1.cs. S06    3 h.   73,59 p
  21. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    3 h.   68,65 p
  22. Vass András                    1.cs. S04    3 h.   67,16 p
  23. Varga Zoltán                   1.cs. S07    3 h.   66,41 p
  24. Arnódi Béla                    1.cs. S07    3 h.   63,13 p
  25. Gonda János                    1.cs. S10    3 h.   62,19 p
  26. Vas György                     1.cs. S02    3 h.   61,46 p
  27. Monori Sándor                  1.cs. S09    3 h.   61,11 p
  28. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    2 h.   45,67 p
  29. Lukács Sándor                  1.cs. S08    2 h.   44,86 p
  30. Varga András                   1.cs. S02    2 h.   42,35 p
  31. Ugrai László                   1.cs. S12    2 h.   41,64 p
  32. Lada József                    1.cs. S01    2 h.   40,73 p
  33. Nagy Levente                   1.cs. S04    2 h.   39,31 p
  34. Bakk József                    1.cs. S05    2 h.   35,91 p
  35. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    2 h.   35,25 p
  36. Török Ferenc                   1.cs. S09    2 h.   34,27 p
  37. Sarecz László                  1.cs. S16    1 h.   25,39 p
  38. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.   24,08 p
  39. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    1 h.   23,68 p
  40. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    1 h.   21,96 p
  41. Ács János                      1.cs. R30    1 h.   21,38 p
  42. Kiss Bálint                    1.cs. S05    1 h.   21,26 p
  43. László Kókai Levente           1.cs. S10    1 h.   20,84 p
  44. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    1 h.   20,22 p
  45. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   18,83 p
  46. Roth József                    1.cs. S05    1 h.   18,62 p
  47. Sain Sándor                    1.cs. S04    1 h.   18,25 p
  48. Bertalan László                1.cs. S02    1 h.   17,21 p
  49. Krankovics János               1.cs. S16    1 h.   16,84 p
  50. Sárándi Lajos                  1.cs. R30    1 h.   16,80 p

A verseny S07 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs.    5 h.  115,03 p
   2. Arnódi Béla                    1.cs.    4 h.   79,24 p
   3. Varga Zoltán                   1.cs.    3 h.   64,68 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg
  06.07. Mosonmagyaróvár
  06.07. Wels

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   30 h.  602,60 p
   2. Pikó Sándor                    1.cs. S02   30 h.  600,89 p
   3. Erdei Dúc                      1.cs. S04   28 h.  557,89 p
   4. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   29 h.  557,06 p
   5. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   27 h.  539,31 p
   6. Lovas Family                   1.cs. S12   26 h.  504,00 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04   27 h.  497,14 p
   8. Oláh - Budai                   1.cs. S06   28 h.  495,38 p
   9. Szabó András                   1.cs. S08   26 h.  455,98 p
  10. Móré - Erdős                   1.cs. S04   25 h.  442,30 p
  11. Gonda János                    1.cs. S10   24 h.  440,59 p
  12. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   23 h.  434,41 p
  13. Vas György                     1.cs. S02   24 h.  421,23 p
  14. Erdős - Móré                   1.cs. S04   22 h.  417,42 p
  15. Sándor Imre                    1.cs. S08   22 h.  415,93 p
  16. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   21 h.  405,09 p
  17. Ugrai László                   1.cs. S12   21 h.  385,43 p
  18. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   21 h.  383,47 p
  19. Koszorús László                1.cs. S02   21 h.  360,57 p
  20. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   20 h.  355,41 p
  21. Czinege Gyula                  1.cs. R30   20 h.  353,68 p
  22. Bagdány László                 1.cs. S06   21 h.  346,50 p
  23. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   19 h.  328,61 p
  24. Bakk József                    1.cs. S05   20 h.  321,51 p
  25. Molnár Antal                   1.cs. S06   17 h.  320,04 p
  26. Szoke Attila                   1.cs. S05   18 h.  315,95 p
  27. Gallús Dúc                     1.cs. S01   19 h.  315,58 p
  28. Lisztes Imre                   1.cs. S04   18 h.  312,80 p
  29. Varga András                   1.cs. S02   18 h.  308,20 p
  30. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   19 h.  307,29 p
  31. Nagy Róbert                    1.cs. S04   19 h.  306,50 p
  32. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   17 h.  300,73 p
  33. Kovács József                  1.cs. S04   18 h.  299,39 p
  34. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   17 h.  297,66 p
  35. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   18 h.  290,01 p
  36. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   17 h.  289,07 p
  37. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   17 h.  284,19 p
  38. Szabó József                   1.cs. S04   16 h.  275,34 p
  39. Sain Sándor                    1.cs. S04   16 h.  271,86 p
  40. Herpály Dúc                    1.cs. S08   15 h.  262,59 p
  41. Kiss Bálint                    1.cs. S05   15 h.  260,86 p
  42. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   15 h.  252,87 p
  43. Arnódi Béla                    1.cs. S07   14 h.  241,26 p
  44. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   14 h.  236,17 p
  45. Varga Zoltán                   1.cs. S07   14 h.  234,78 p
  46. Török Zoltán                   1.cs. S07   14 h.  231,77 p
  47. László Kókai Levente           1.cs. S10   14 h.  222,48 p
  48. Nagy Levente                   1.cs. S04   13 h.  221,10 p
  49. Poker Klub                     1.cs. S06   13 h.  215,32 p
  50. Vass András                    1.cs. S04   12 h.  212,83 p
  51. Gyorfi Imre                    1.cs. S06   11 h.  202,46 p
  52. Roth József                    1.cs. S05   12 h.  198,19 p
  53. Lukács Sándor                  1.cs. S08   11 h.  195,24 p
  54. Iván László                    1.cs. S06   12 h.  181,87 p
  55. Török Ferenc                   1.cs. S09   12 h.  181,76 p
  56. Lada József                    1.cs. S01   10 h.  168,81 p
  57. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10   10 h.  165,77 p
  58. Béke József                    1.cs. S01   10 h.  164,70 p
  59. Feseto Barna                   1.cs. S09    9 h.  161,67 p

S07 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs.   30 h.  606,42 p
   2. Szálkai Szabolcs               1.cs.   16 h.  281,18 p
   3. Arnódi Béla                    1.cs.   16 h.  267,82 p
   4. Török Zoltán                   1.cs.   15 h.  243,14 p
   5. Varga Zoltán                   1.cs.   13 h.  219,44 p
   6. Kiss Imre                      1.cs.    9 h.  126,97 p
   7. Rácz Barna                     1.cs.    7 h.  114,30 p
   8. Balogh Lajos                   1.cs.    5 h.   66,03 p
   9. Kovács Tamás                   1.cs.    3 h.   47,72 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  5h  95,17p
  2. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  5h  94,31p
  3. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  5h  92,82p
  4. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  5h  92,64p
  5. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  5h  91,36p
  6. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  5h  91,06p
  7. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  5h  88,96p
  8. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  5h  88,40p
  9. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  5h  88,23p
 10. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62614   H  5h  87,90p
 11. Kovács József                  S04 HU-10- D-318744   H  5h  86,65p
 12. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  5h  86,38p
 13. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  5h  82,40p
 14. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-686897   H  5h  81,57p
 15. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  5h  81,00p
 16. Móré - Erdős                   S04 HU-08- 10-38137   H  5h  79,74p
 17. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  4h  87,33p
 18. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  4h  83,87p
 19. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  4h  83,26p
 20. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  4h  82,36p
 21. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  4h  81,96p
 22. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343266   H  4h  80,27p
 23. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  4h  80,15p
 24. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  4h  80,14p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62654   H  4h  79,85p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-624542   H  4h  79,55p
 27. Arnódi Béla                    S07 HU 12-10-78287    H  4h  79,43p
 28. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  4h  78,28p
 29. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  4h  78,21p
 30. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  4h  78,11p
 31. Vass András                    S04 HU-12- 10-75777   H  4h  77,68p
 32. Bodi József                    S07 HU 12-D-470000    H  4h  77,44p
 33. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  4h  76,68p
 34. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  4h  76,59p
 35. Sain Sándor                    S04 HU-11- 10-65915   H  4h  76,17p
 36. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  4h  76,16p
 37. Gonda János                    S10 HU-09- 10-52825   H  4h  76,01p
 38. Erdős - Móré                   S04 HU-12- 10-76100   H  4h  75,47p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314075   H  4h  75,24p
 40. Hajzer János és Fia            S08 HU-11- 10-69115   H  4h  74,87p
 41. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  4h  74,61p
 42. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  4h  73,09p
 43. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  4h  72,87p
 44. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  4h  72,40p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  4h  71,78p
 46. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13897   H  4h  71,31p
 47. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73134    H  4h  71,28p
 48. Vas György                     S02 HU 12-D -467006   H  4h  71,00p
 49. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64752   H  4h  69,68p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 10-O -1820     H  4h  69,64p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  5h  98,13p
  2. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  5h  95,38p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  5h  94,08p
  4. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  5h  90,73p
  5. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  4h  79,59p
  6. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  4h  75,52p
  7. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  4h  74,73p
  8. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  4h  74,04p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  4h  71,12p
 10. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  4h  70,37p
 11. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  4h  70,17p
 12. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  4h  69,99p
 13. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62039   T  4h  68,74p
 14. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  4h  68,41p
 15. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  4h  67,40p
 16. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  4h  67,25p
 17. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  4h  65,58p
 18. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  4h  64,95p
 19. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  4h  63,77p
 20. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  3h  63,33p
 21. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  3h  62,47p
 22. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71009   T  3h  60,00p
 23. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  3h  59,87p
 24. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  3h  59,56p
 25. Lisztes Imre                   S04 HU-11- 10-65778   T  3h  59,07p
 26. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65656   T  3h  58,93p
 27. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65665   T  3h  58,37p
 28. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81278   T  3h  55,80p
 29. Nagy Levente                   S04 HU-12- 10-75885   T  3h  55,73p
 30. Molnár Antal                   S06 HU 09-10-49293    T  3h  55,66p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  3h  55,59p
 32. Herpály Dúc                    S08 HU 10-10-59940    T  3h  55,42p
 33. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  3h  55,03p
 34. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77092    T  3h  54,35p
 35. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  3h  53,93p
 36. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75541    T  3h  53,91p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85407   T  3h  53,88p
 38. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  3h  53,57p
 39. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  3h  53,51p
 40. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76705   T  3h  53,07p
 41. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78699    T  3h  52,97p
 42. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  3h  52,83p
 43. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  3h  52,76p
 44. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65664   T  3h  51,44p
 45. Kovács József                  S04 HU-12- D-563436   T  3h  51,42p
 46. Vámos János                    S02 HU 12-D -470168   T  3h  51,41p
 47. Gyorfi Imre                    S06 HU 11-10-67527    T  3h  51,33p
 48. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  3h  50,51p
 49. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  3h  50,06p
 50. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  3h  49,00p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  5h  94,70p
  2. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  5h  88,80p
  3. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  4h  84,55p
  4. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  4h  83,62p
  5. Arnódi Béla                    S07 HU 12-10-78287    H  4h  79,97p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  3h  48,93p
  2. Arnódi Béla                    S07 HU 11-10-68130    T  2h  39,42p
  3. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78699    T  2h  38,97p
  4. Balogh Lajos                   S07 HU 13-10-87436    T  2h  35,26p
  5. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78674    T  2h  34,98p