Hajdú Tagszövetség, S07 Hosszúpályi
Első adat felvétele: 2014.06.02 10:26:48
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.03 20:30:41
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.04 11:15:26
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.02 10:26:48
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Korneuburg
Feleresztés ideje: 2014.05.31 05:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 399000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag             11   15   142   28   1366,98   1204,92
S04 Hajdúszoboszló     15   27   322   64   1307,81   1183,52
S07 Hosszúpályi         9   15   155   31   1297,77   1205,72
S08 Berettyóújfalu      8   15   184   37   1329,15   1209,97
S12 Nádudvar            7   13   132   26   1341,02   1205,43
Hajdú 1.               50   85   935  187   1366,98   1192,37
S01 Debrecen           10   12   105   21   1273,56   1154,56
S02 Hajdúsámson        10   13   142   28   1269,51   1163,57
S05 Debrecen           13   20   217   43   1277,00   1196,44
S06 Debrecen           11   16   165   33   1286,38   1160,64
S09 Hajdúböszörmény     9   13   133   27   1248,69   1135,82
S10 Debrecen            8    9   103   21   1333,48   1198,52
S16 Debrecen            7    7    46    9   1213,11   1059,49
Hajdú 2.               68   90   911  182   1333,48   1162,64
Tagszövetségben       118  175  1846  369   1366,98   1177,38

S07 egyesületi díjlista
   1. Bodi József                    0.cs. HU 12-D-469995    H 1297,77 m/p
   2. Bodi József                    0.cs. HU 13-D-623496    H 1296,22 m/p
   3. Bodi József                    1.cs. HU 11-D-349877    H 1296,15 m/p
   4. Bodi József                    1.cs. HU 12-D-469960    H 1283,66 m/p
   5. Bodi József                    0.cs. HU 12-D-470000    H 1283,53 m/p
   6. Bodi József                    1.cs. HU 12-D-467769    H 1283,47 m/p
   7. Szálkai Szabolcs               1.cs. HU 13-10-87821    T 1281,79 m/p
   8. Balogh Lajos                   0.cs. HU 13-D-674875    T 1271,36 m/p
   9. Bodi József                    0.cs. HU 13-PM-8162     H 1268,97 m/p
  10. Arnódi Béla                    0.cs. HU 12-10-78262    H 1268,82 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Arnódi Béla                     0.cs. Dt: 417505 Kg:  18 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-10-78262    H 31 10:59:03  1268,82 m/p  10  20,34   49  20,76   66  21,57
   HU 13-10-87262    T 31 11:24:04  1179,17 m/p   0   0,00    0   0,00  365  13,41
   HU 13-10-87316    H 31 11:35:17  1142,96 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Arnódi Béla                     1.cs. Dt: 417505 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  20,00p    R:  33.   1h  20,65p    T:  69.   1h  21,52p
Összesített E:   4.  11h 176,27p    R:  24.  11h 176,33p    T:  44.  11h 178,08p
   HU 10-D-396404    H 31 10:59:05  1268,69 m/p  11  20,00   51  20,65   68  21,52
   HU 12-D-543587    T 31 11:33:20  1149,10 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-68106    H 31 11:44:59  1113,40 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Balogh Lajos                    0.cs. Dt: 416815 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
   HU 13-D-674875    T 31 10:57:51  1271,36 m/p   8  20,99   45  20,96   61  21,70
   HU 13-10-87427    H 31 11:33:35  1146,41 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Balogh Lajos                    1.cs. Dt: 416815 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   8.   4h  53,43p    R:  44.   3h  40,48p    T:  95.   3h  37,82p
   HU 12-D-470715    H 31 11:26:28  1169,30 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Bodi József                     0.cs. Dt: 417405 Kg:  16 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-D-469995    H 31 10:51:38  1297,77 m/p   1  23,35   16  22,54   17  22,91
   HU 13-D-623496    H 31 10:52:01  1296,22 m/p   2  23,01   19  22,38   20  22,83
   HU 12-D-470000    H 31 10:55:12  1283,53 m/p   5  22,01   32  21,67   35  22,42
   HU 13-PM-8162     H 31 10:58:56  1268,97 m/p   9  20,67   48  20,81   65  21,60
   HU 13-D-623414    H 31 11:00:07  1264,42 m/p  12  19,66   57  20,32   74  21,35
   HU 12-D-469986    H 31 11:06:36  1240,06 m/p  20  16,98  111  17,40  151  19,25
   HU 12-PM-5492     H 31 11:08:51  1231,83 m/p  23  15,98  125  16,65  177  18,54
   HU 13-PM-8184     H 31 11:12:24  1219,06 m/p  25  15,31  144  15,62  215  17,50
   HU 10-PM-1949     H 31 11:12:33  1218,52 m/p  27  14,64  147  15,46  223  17,29
   HU 12-PM-5497     H 31 11:17:27  1201,34 m/p   0   0,00  178  13,78  293  15,37
   HU 12-PM-5498     H 31 11:18:31  1197,66 m/p   0   0,00  182  13,57  304  15,07

Bodi József                     1.cs. Dt: 417405 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 101,33p    R:   3.   5h 101,56p    T:   3.   5h 107,01p
Összesített E:   1.  20h 391,50p    R:   1.  20h 379,01p    T:   1.  20h 386,91p
   HU 11-D-349877    H 31 10:52:02  1296,15 m/p   3  22,68   20  22,32   21  22,80
   HU 12-D-469960    H 31 10:55:10  1283,66 m/p   4  22,34   31  21,73   34  22,45
   HU 12-D-467769    H 31 10:55:13  1283,47 m/p   6  21,67   33  21,62   36  22,39
   HU 07-D-155848    H 31 11:03:40  1250,96 m/p  17  17,99   90  18,54  118  20,15
   HU 10-D-261664    H 31 11:06:44  1239,57 m/p  21  16,65  112  17,35  152  19,22
   HU 11-D-349995    H 31 11:18:20  1198,29 m/p   0   0,00  180  13,68  302  15,13
   HU 11-D-349915    H 31 11:26:39  1170,35 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-469914    H 31 11:34:34  1144,93 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Kiss Imre                       1.cs. Dt: 408621 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  29,26p    R:  31.   2h  30,95p    T:  55.   2h  34,54p
Összesített E:   6.   7h 101,93p    R:  37.   7h  99,26p    T:  72.   7h 103,84p
   HU 11-D-349483    H 31 11:02:39  1228,38 m/p  24  15,47  133  16,04  191  17,98
   HU 11-D-396330    H 31 11:06:31  1214,27 m/p  29  13,79  154  14,91  243  16,56

Kovács Tamás                    1.cs. Dt: 420819 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   9.   2h  32,00p    R:  45.   2h  31,28p    T: 102.   2h  28,13p
   HU 13-10-87565    T 31 11:31:24  1164,41 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Rácz Barna                      1.cs. Dt: 415775 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  34,91p    R:  27.   2h  36,79p    T:  34.   3h  53,86p
Összesített E:   7.   6h  98,37p    R:  38.   6h  95,85p    T:  71.   6h 104,17p
   HU 12-10-78598    T 31 11:02:31  1250,39 m/p  18  17,62   91  18,45  120  20,07
   HU 12-10-78615    H 31 11:02:33  1250,26 m/p  19  17,29   93  18,34  122  20,01
   HU 13-10-87372    T 31 11:21:35  1182,58 m/p   0   0,00    0   0,00  350  13,78

Szálkai Szabolcs                1.cs. Dt: 417522 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h  54,98p    R:  14.   3h  55,89p    T:  14.   4h  73,88p
Összesített E:   3.  11h 201,07p    R:  18.  11h 199,56p    T:  34.  12h 220,43p
   HU 13-10-87821    T 31 10:55:44  1281,79 m/p   7  21,34   34  21,57   37  22,37
   HU 13-10-87838    H 31 11:02:39  1255,14 m/p  13  19,33   82  18,97  104  20,54
   HU 13-10-87835    H 31 11:12:49  1217,92 m/p  28  14,31  149  15,35  225  17,23
   HU 13-10-87828    H 31 11:23:20  1181,67 m/p   0   0,00    0   0,00  353  13,74
   HU 13-10-87829    T 31 11:28:39  1164,15 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Török Zoltán                    0.cs. Dt: 424180 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-10-78175    H 31 11:08:00  1254,97 m/p  15  18,79   84  19,00  106  20,62
   HU 12-10-78126    H 31 11:18:03  1218,73 m/p  26  15,11  146  15,65  221  17,48

Török Zoltán                    1.cs. Dt: 424180 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  54,04p    R:   9.   4h  68,43p    T:  13.   4h  75,22p
Összesített E:   2.  13h 209,17p    R:  22.  12h 188,05p    T:  41.  12h 197,81p
   HU 09-10-50347    H 31 11:08:00  1254,97 m/p  14  19,13   83  19,05  105  20,64
   HU 09-10-50306    H 31 11:08:30  1253,12 m/p  16  18,46   87  18,84  109  20,53
   HU 12-10-78125    H 31 11:13:39  1234,34 m/p  22  16,45  121  17,00  168  18,92
   HU 09-10-50303    H 31 11:24:30  1196,56 m/p   0   0,00  185  13,54  307  15,13

Varga Zoltán                    0.cs. Dt: 406649 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU 13-D-623185    H 31 11:23:47  1149,43 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-78493    H 31 11:25:49  1142,86 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Varga Zoltán                    1.cs. Dt: 406649 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  26,50p    R:  21.   3h  41,90p    T:  43.   3h  46,73p
Összesített E:   5.   9h 138,42p    R:  35.   7h 103,14p    T:  48.  10h 152,64p
   HU 13-D-623193    H 31 11:06:49  1207,33 m/p  30  13,42  167  14,16  270  15,79
   HU 12-10-78477    H 31 11:07:16  1205,72 m/p  31  13,08  169  14,06  276  15,62
   HU 12-10-78699    T 31 11:08:01  1203,04 m/p   0   0,00  176  13,68  287  15,32
   HU 11-24-41651    T 31 11:34:19  1116,20 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82945    H 1366,98 m/p
   2. Lovas Family                   0.cs. S12 HU 11-10-71620    H 1341,02 m/p
   3. Sándor Zoltán                  1.cs. S10 HU 12-10-80979    H 1333,48 m/p
   4. Szabó András                   1.cs. S08 HU-10- 10-60066   H 1329,15 m/p
   5. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 12-10-73910    H 1326,90 m/p
   6. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 11-10-68615    H 1321,52 m/p
   7. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 11-10-73134    H 1315,23 m/p
   8. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 11  19-13888   H 1312,31 m/p
   9. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 07-10-34004    H 1311,64 m/p
  10. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 08  19-64752   H 1311,20 m/p
  11. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 09-50-55038    T 1310,39 m/p
  12. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-12- 10-81250   T 1307,81 m/p
  13. Hajzer Csaba                   0.cs. S08 HU-13- D-624823   H 1303,70 m/p
  14. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82926    H 1303,54 m/p
  15. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81251   H 1301,78 m/p
  16. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 08-10-40303    H 1300,37 m/p
  17. Bodi József                    0.cs. S07 HU 12-D-469995    H 1297,77 m/p
  18. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-11- 10-72522   H 1296,67 m/p
  19. Ács János                      1.cs. R30 HU 12-10-74287    H 1296,48 m/p
  20. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623496    H 1296,22 m/p
  21. Bodi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349877    H 1296,15 m/p
  22. Hajzer János és Fia            0.cs. S08 HU-12- 10-79204   T 1296,05 m/p
  23. Sain Sándor                    1.cs. S04 HU-11- 10-65915   H 1295,27 m/p
  24. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 09-50-55039    T 1294,88 m/p
  25. Faragó József                  1.cs. R30 HU 13  10-82550   H 1293,39 m/p
  26. Erdős - Móré                   0.cs. S04 HU-12- 10-76100   H 1293,20 m/p
  27. Földvári Imre                  1.cs. R30 HU 12  10-73586   H 1290,70 m/p
  28. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 08-10-43993    H 1288,88 m/p
  29. Földvári Imre                  1.cs. R30 HU 10  19-99287   H 1288,70 m/p
  30. Bagdány László                 1.cs. S06 HU-11- 10-70913   H 1286,38 m/p
  31. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54109    H 1286,32 m/p
  32. Sándor Zoltán                  1.cs. S10 HU 12-10-81003    H 1286,28 m/p
  33. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 07-10-34040    H 1283,72 m/p
  34. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-469960    H 1283,66 m/p
  35. Bodi József                    0.cs. S07 HU 12-D-470000    H 1283,53 m/p
  36. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-467769    H 1283,47 m/p
  37. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07 HU 13-10-87821    T 1281,79 m/p
  38. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 12-10-81383    H 1281,37 m/p
  39. Hajzer János és Fia            0.cs. S08 HU-11- 10-69115   H 1281,29 m/p
  40. Sándor Imre                    0.cs. S08 HU 12-10-78824    H 1280,70 m/p
  41. Kalmár & Tóth                  0.cs. S10 HU-12- D-470362   H 1279,84 m/p
  42. Fortuna Dúc                    1.cs. S12 HU 12-10-81513    H 1279,79 m/p
  43. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 12-D -470829   H 1278,80 m/p
  44. Czinege Gyula                  0.cs. R30 HU 12  10-74295   H 1277,34 m/p
  45. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- D-468667   T 1277,00 m/p
  46. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05 HU 09-10-48915    H 1276,30 m/p
  47. Ugrai László                   0.cs. S12 HU 11-10-71454    H 1276,20 m/p
  48. Fortuna Dúc                    1.cs. S12 HU 12-10-81587    T 1275,66 m/p
  49. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-261004    T 1275,12 m/p
  50. Czeglédi - Szűcs               0.cs. S05 HU-12- 10-77036   H 1275,11 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Ugrai László                   1.cs. S12    5 h.  107,36 p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    5 h.  107,22 p
   3. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.  107,01 p
   4. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    5 h.  101,07 p
   5. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.   98,96 p
   6. Szabó András                   1.cs. S08    5 h.   98,36 p
   7. Czinege Gyula                  1.cs. R30    5 h.   96,96 p
   8. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.   95,40 p
   9. Sain Sándor                    1.cs. S04    5 h.   92,98 p
  10. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    5 h.   92,87 p
  11. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   92,83 p
  12. Bakk József                    1.cs. S05    5 h.   79,92 p
  13. Török Zoltán                   1.cs. S07    4 h.   75,22 p
  14. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    4 h.   73,88 p
  15. Bagdány László                 1.cs. S06    4 h.   73,70 p
  16. Gonda János                    1.cs. S10    4 h.   72,92 p
  17. Gallús Dúc                     1.cs. S01    4 h.   70,62 p
  18. Kovács József                  1.cs. S04    4 h.   70,07 p
  19. Lukács Sándor                  1.cs. S08    4 h.   69,92 p
  20. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    4 h.   69,85 p
  21. Béke József                    1.cs. S01    4 h.   68,05 p
  22. Koszorús László                1.cs. S02    4 h.   66,09 p
  23. Lada József                    1.cs. S01    4 h.   66,08 p
  24. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    4 h.   64,35 p
  25. Oláh - Budai                   1.cs. S06    4 h.   62,89 p
  26. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    3 h.   62,81 p
  27. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    3 h.   59,69 p
  28. Lovas Family                   1.cs. S12    3 h.   58,61 p
  29. Faragó József                  1.cs. R30    3 h.   57,47 p
  30. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    3 h.   56,80 p
  31. Bartha Sándor                  1.cs. S04    3 h.   56,76 p
  32. Szoke Attila                   1.cs. S05    3 h.   56,53 p
  33. Erdős - Móré                   1.cs. S04    3 h.   54,41 p
  34. Rácz Barna                     1.cs. S07    3 h.   53,86 p
  35. Varga András                   1.cs. S02    3 h.   53,75 p
  36. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    3 h.   53,23 p
  37. Erdei Dúc                      1.cs. S04    3 h.   53,08 p
  38. Lisztes Imre                   1.cs. S04    3 h.   52,61 p
  39. Kiss Bálint                    1.cs. S05    3 h.   49,30 p
  40. Sárándi Lajos                  1.cs. R30    3 h.   49,29 p
  41. Móré - Erdős                   1.cs. S04    3 h.   48,41 p
  42. Vas György                     1.cs. S02    3 h.   47,45 p
  43. Varga Zoltán                   1.cs. S07    3 h.   46,73 p
  44. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    3 h.   46,01 p
  45. Földvári Imre                  1.cs. R30    2 h.   42,96 p
  46. Molnár Antal                   1.cs. S06    2 h.   42,17 p
  47. Ács János                      1.cs. R30    2 h.   41,48 p
  48. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    2 h.   41,45 p
  49. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    2 h.   40,87 p
  50. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    2 h.   38,18 p
  51. Czövek Imre                    1.cs. S04    2 h.   38,07 p
  52. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    2 h.   36,13 p
  53. Kovács Béla                    1.cs. S05    2 h.   35,98 p
  54. Molnár Antal                   1.cs. S09    2 h.   35,01 p
  55. Kiss Imre                      1.cs. S07    2 h.   34,54 p
  56. Nagy Róbert                    1.cs. S04    2 h.   34,18 p
  57. Török Ferenc                   1.cs. S09    2 h.   32,96 p
  58. Jóvér István                   1.cs. S06    2 h.   31,05 p
  59. Herpály Dúc                    1.cs. S08    2 h.   31,03 p
  60. Tóth Imre                      1.cs. S09    2 h.   30,99 p
  61. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    2 h.   30,88 p
  62. Szabó József                   1.cs. S04    2 h.   30,75 p
  63. Sarecz László                  1.cs. S16    2 h.   30,56 p
  64. Lakatos Erno                   1.cs. S10    2 h.   29,88 p
  65. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    2 h.   29,52 p
  66. László Kókai Levente           1.cs. S10    2 h.   28,63 p
  67. Tóth Bálint                    1.cs. S06    2 h.   27,98 p
  68. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    1 h.   21,84 p
  69. Arnódi Béla                    1.cs. S07    1 h.   21,52 p
  70. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   20,62 p
  71. Vámos János                    1.cs. S02    1 h.   20,11 p
  72. Nagy Levente                   1.cs. S04    1 h.   20,06 p
  73. Kiss Imre                      1.cs. S04    1 h.   19,52 p
  74. Vass András                    1.cs. S04    1 h.   19,50 p
  75. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    1 h.   18,46 p
  76. Kozma Imre                     1.cs. S05    1 h.   18,08 p
  77. Balogh István                  1.cs. S02    1 h.   17,89 p
  78. Papp Lajos László              1.cs. S02    1 h.   17,20 p
  79. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    1 h.   16,92 p
  80. Könnyu József                  1.cs. S16    1 h.   16,18 p
  81. Varga László                   1.cs. S01    1 h.   15,76 p
  82. Krankovics János               1.cs. S16    1 h.   15,52 p
  83. Nagy Géza                      1.cs. S01    1 h.   15,34 p
  84. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    1 h.   15,04 p
  85. Bródi Gábor                    1.cs. S16    1 h.   13,83 p

A verseny S07 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs.    5 h.  101,33 p
   2. Szálkai Szabolcs               1.cs.    3 h.   54,98 p
   3. Török Zoltán                   1.cs.    3 h.   54,04 p
   4. Rácz Barna                     1.cs.    2 h.   34,91 p
   5. Kiss Imre                      1.cs.    2 h.   29,26 p
   6. Varga Zoltán                   1.cs.    2 h.   26,50 p
   7. Arnódi Béla                    1.cs.    1 h.   20,00 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   10 h.  211,23 p
   2. Ugrai László                   1.cs. S12   10 h.  198,90 p
   3. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   10 h.  197,46 p
   4. Szabó András                   1.cs. S08   10 h.  193,17 p
   5. Sándor Imre                    1.cs. S08   10 h.  191,17 p
   6. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    9 h.  185,32 p
   7. Pikó Sándor                    1.cs. S02   10 h.  184,69 p
   8. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   10 h.  181,15 p
   9. Sain Sándor                    1.cs. S04   10 h.  180,13 p
  10. Czinege Gyula                  1.cs. R30    9 h.  172,43 p
  11. Bartha Sándor                  1.cs. S04    8 h.  164,77 p
  12. Lovas Family                   1.cs. S12    8 h.  163,47 p
  13. Erdei Dúc                      1.cs. S04    8 h.  161,90 p
  14. Erdős - Móré                   1.cs. S04    8 h.  161,34 p
  15. Oláh - Budai                   1.cs. S06    9 h.  160,41 p
  16. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    8 h.  158,46 p
  17. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    8 h.  158,26 p
  18. Kovács József                  1.cs. S04    9 h.  157,12 p
  19. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    9 h.  154,34 p
  20. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    8 h.  151,96 p
  21. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    8 h.  148,83 p
  22. Bakk József                    1.cs. S05    9 h.  148,17 p
  23. Lisztes Imre                   1.cs. S04    8 h.  146,27 p
  24. Móré - Erdős                   1.cs. S04    8 h.  144,32 p
  25. Lukács Sándor                  1.cs. S08    8 h.  137,44 p
  26. Gallús Dúc                     1.cs. S01    8 h.  136,06 p
  27. Vas György                     1.cs. S02    8 h.  133,67 p
  28. Szabó József                   1.cs. S04    7 h.  128,51 p
  29. Varga András                   1.cs. S02    7 h.  119,17 p
  30. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    6 h.  118,71 p
  31. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    6 h.  116,81 p
  32. Nagy Levente                   1.cs. S04    6 h.  116,63 p
  33. Lada József                    1.cs. S01    7 h.  113,53 p
  34. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    6 h.  111,40 p
  35. Nagy Róbert                    1.cs. S04    7 h.  108,65 p
  36. Gonda János                    1.cs. S10    6 h.  107,96 p
  37. Varga Zoltán                   1.cs. S07    7 h.  107,14 p
  38. Török Zoltán                   1.cs. S07    6 h.  107,06 p
  39. Szoke Attila                   1.cs. S05    6 h.  104,67 p
  40. Béke József                    1.cs. S01    6 h.  104,32 p
  41. Koszorús László                1.cs. S02    6 h.  103,84 p
  42. Molnár Antal                   1.cs. S06    5 h.  101,15 p
  43. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    5 h.   95,86 p
  44. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    5 h.   92,08 p
  45. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    5 h.   91,94 p
  46. Herpály Dúc                    1.cs. S08    5 h.   84,63 p
  47. Kiss Bálint                    1.cs. S05    5 h.   82,15 p

S07 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs.   10 h.  207,52 p
   2. Török Zoltán                   1.cs.    6 h.  104,14 p
   3. Varga Zoltán                   1.cs.    6 h.   93,91 p
   4. Szálkai Szabolcs               1.cs.    4 h.   77,07 p
   5. Kiss Imre                      1.cs.    4 h.   64,30 p
   6. Rácz Barna                     1.cs.    3 h.   52,70 p
   7. Arnódi Béla                    1.cs.    2 h.   38,83 p
   8. Balogh Lajos                   1.cs.    1 h.   14,54 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.24. Korneuburg
  05.31. Korneuburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs. S07   20 h.  386,91 p
   2. Pikó Sándor                    1.cs. S02   20 h.  378,46 p
   3. Erdei Dúc                      1.cs. S04   18 h.  353,11 p
   4. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   19 h.  336,87 p
   5. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   17 h.  336,45 p
   6. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   18 h.  331,56 p
   7. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05   17 h.  323,04 p
   8. Oláh - Budai                   1.cs. S06   19 h.  321,79 p
   9. Erdős - Móré                   1.cs. S04   17 h.  316,21 p
  10. Szabó András                   1.cs. S08   18 h.  315,43 p
  11. Bartha Sándor                  1.cs. S04   18 h.  314,79 p
  12. Ugrai László                   1.cs. S12   16 h.  299,27 p
  13. Gonda János                    1.cs. S10   16 h.  294,47 p
  14. Lovas Family                   1.cs. S12   16 h.  293,89 p
  15. Vas György                     1.cs. S02   16 h.  278,09 p
  16. Sándor Zoltán                  1.cs. S10   15 h.  277,47 p
  17. Sándor Imre                    1.cs. S08   15 h.  272,45 p
  18. Móré - Erdős                   1.cs. S04   16 h.  271,59 p
  19. Gallús Dúc                     1.cs. S01   16 h.  269,15 p
  20. Czinege Gyula                  1.cs. R30   15 h.  257,16 p
  21. Sain Sándor                    1.cs. S04   15 h.  253,37 p
  22. Molnár Antal                   1.cs. S06   14 h.  246,37 p
  23. Lisztes Imre                   1.cs. S04   14 h.  237,62 p
  24. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   14 h.  237,50 p
  25. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   13 h.  235,35 p
  26. Bakk József                    1.cs. S05   14 h.  235,00 p
  27. Kovács József                  1.cs. S04   14 h.  233,42 p
  28. Varga András                   1.cs. S02   14 h.  232,50 p
  29. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   14 h.  227,19 p
  30. Szabó József                   1.cs. S04   13 h.  226,68 p
  31. Szoke Attila                   1.cs. S05   13 h.  225,98 p
  32. Bagdány László                 1.cs. S06   14 h.  224,47 p
  33. Nagy Róbert                    1.cs. S04   14 h.  223,46 p
  34. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   12 h.  220,43 p
  35. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   13 h.  215,00 p
  36. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   13 h.  213,97 p
  37. Kiss Bálint                    1.cs. S05   12 h.  207,57 p
  38. Fortuna Dúc                    1.cs. S12   12 h.  205,51 p
  39. Koszorús László                1.cs. S02   13 h.  202,87 p
  40. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   12 h.  198,28 p
  41. Török Zoltán                   1.cs. S07   12 h.  197,81 p
  42. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   11 h.  188,61 p
  43. Poker Klub                     1.cs. S06   11 h.  182,17 p
  44. Arnódi Béla                    1.cs. S07   11 h.  178,08 p
  45. Feseto Barna                   1.cs. S09    9 h.  161,67 p
  46. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   10 h.  156,91 p
  47. Roth József                    1.cs. S05    9 h.  153,38 p
  48. Varga Zoltán                   1.cs. S07   10 h.  152,64 p
  49. Lukács Sándor                  1.cs. S08    9 h.  150,11 p
  50. Tóth Bálint                    1.cs. S06    9 h.  145,52 p
  51. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    9 h.  145,40 p
  52. Béke József                    1.cs. S01    9 h.  145,08 p
  53. Nagy Levente                   1.cs. S04    8 h.  144,11 p
  54. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    9 h.  143,86 p
  55. Földvári Imre                  1.cs. R30    9 h.  143,76 p
  56. Iván László                    1.cs. S06    9 h.  137,00 p
  57. Vámos János                    1.cs. S02    8 h.  135,25 p
  58. László Kókai Levente           1.cs. S10    9 h.  135,01 p

S07 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bodi József                    1.cs.   20 h.  391,50 p
   2. Török Zoltán                   1.cs.   13 h.  209,17 p
   3. Szálkai Szabolcs               1.cs.   11 h.  201,07 p
   4. Arnódi Béla                    1.cs.   11 h.  176,27 p
   5. Varga Zoltán                   1.cs.    9 h.  138,42 p
   6. Kiss Imre                      1.cs.    7 h.  101,93 p
   7. Rácz Barna                     1.cs.    6 h.   98,37 p
   8. Balogh Lajos                   1.cs.    4 h.   53,43 p
   9. Kovács Tamás                   1.cs.    2 h.   32,00 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  2h  44,40p
  2. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  2h  43,82p
  3. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82926    H  2h  43,72p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68615    H  2h  43,67p
  5. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  2h  43,48p
  6. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  2h  42,92p
  7. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  2h  42,69p
  8. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  2h  42,65p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-624542   H  2h  42,44p
 10. Sain Sándor                    S04 HU-10- 10-57410   H  2h  41,97p
 11. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82945    H  2h  41,85p
 12. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68782    H  2h  41,83p
 13. Erdős - Móré                   S04 HU-12- 10-76077   H  2h  41,75p
 14. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78125    H  2h  41,50p
 15. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  2h  41,09p
 16. Ugrai László                   S12 HU 10-10-62925    H  2h  40,87p
 17. Bodi József                    S07 HU 10-D-261664    H  2h  40,82p
 18. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468208   H  2h  40,77p
 19. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81204   H  2h  40,74p
 20. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81666    H  2h  40,73p
 21. Erdős - Móré                   S04 HU-12- 10-76100   H  2h  40,48p
 22. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  2h  40,43p
 23. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  2h  40,30p
 24. Kovács József                  S04 HU-10- D-318744   H  2h  40,28p
 25. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470044   H  2h  40,01p
 26. Bakk József                    S05 HU 12-10- 76522   H  2h  40,00p
 27. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  2h  39,97p
 28. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76726   H  2h  39,93p
 29. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  2h  39,81p
 30. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  2h  39,59p
 31. Gonda János                    S10 HU-11- 10-71288   H  2h  39,48p
 32. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81258   H  2h  39,45p
 33. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343266   H  2h  39,44p
 34. Szabó András                   S08 HU-10- 10-60023   H  2h  39,24p
 35. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73134    H  2h  39,08p
 36. Szoke Attila                   S05 HU 12-O -13425    H  2h  38,88p
 37. Ugrai László                   S12 HU 08-10-43993    H  2h  38,72p
 38. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  2h  38,71p
 39. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  2h  38,62p
 40. Koszorús László                S02 HU-11- D-343169   H  2h  38,40p
 41. Lovas Family                   S12 HU 12-10-81678    H  2h  38,35p
 42. Sain Sándor                    S04 HU-11- 10-65915   H  2h  38,32p
 43. Bodi József                    S07 HU 11-D-349995    H  2h  38,15p
 44. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79324   H  2h  38,07p
 45. Sándor Zoltán                  S10 HU 10-10-62109    H  2h  38,00p
 46. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262668    H  2h  37,90p
 47. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  2h  37,82p
 48. Vas György                     S02 HU 12-D-467090    H  2h  37,74p
 49. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  2h  37,69p
 50. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  2h  37,52p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  2h  43,55p
  2. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  2h  43,39p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  2h  42,62p
  4. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75859   T  2h  41,67p
  5. Lisztes Imre                   S04 HU-11- 10-65778   T  2h  41,23p
  6. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  2h  40,79p
  7. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  2h  40,56p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55038    T  2h  40,21p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85407   T  2h  39,89p
 10. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  2h  39,72p
 11. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  2h  39,36p
 12. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  2h  39,12p
 13. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  2h  38,83p
 14. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- D-343002   T  2h  38,80p
 15. Herpály Dúc                    S08 HU 10-10-59940    T  2h  38,39p
 16. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  2h  38,35p
 17. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  2h  38,30p
 18. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  2h  36,99p
 19. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  2h  36,67p
 20. Kovács József                  S04 HU-12- D-563436   T  2h  36,67p
 21. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  2h  36,60p
 22. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  2h  36,50p
 23. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  2h  36,34p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  2h  36,19p
 25. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  2h  35,79p
 26. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  2h  35,53p
 27. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262656    T  2h  35,10p
 28. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-84904   T  2h  35,04p
 29. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76019   T  2h  34,71p
 30. Szoke Attila                   S05 HU 12-O -13528    T  2h  32,58p
 31. Sándor Zoltán                  S10 HU 11-10-71104    T  2h  32,54p
 32. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75871   T  2h  30,49p
 33. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79207   T  2h  28,54p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  2h  42,76p
  2. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  2h  41,67p
  3. Bodi József                    S07 HU 13-D-623496    H  2h  41,58p
  4. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78125    H  2h  39,18p
  5. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  2h  39,16p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  4h  76,01p
  2. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  4h  75,71p
  3. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  4h  74,98p
  4. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62614   H  4h  73,51p
  5. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  4h  72,32p
  6. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  4h  71,99p
  7. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  4h  71,68p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73134    H  4h  71,25p
  9. Kovács József                  S04 HU-10- D-318744   H  4h  70,99p
 10. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81513    H  4h  69,32p
 11. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  4h  69,08p
 12. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  4h  68,48p
 13. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  4h  68,34p
 14. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  4h  67,80p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  4h  67,45p
 16. Kovács József                  S04 HU-12- D-563413   H  4h  65,90p
 17. Kiss Bálint                    S05 HU-13- D-686897   H  4h  64,13p
 18. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470044   H  4h  63,33p
 19. Nyikos Viktor                  S12 HU 12-10-81314    H  4h  62,81p
 20. Gonda János                    S10 HU-11- 10-71289   H  4h  62,80p
 21. Vas György                     S02 HU 11-D -348841   H  4h  61,89p
 22. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  4h  60,16p
 23. Papp Lajos László              S02 HU-10- 10-56791   H  4h  59,87p
 24. Móré - Erdős                   S04 HU-08- 10-38137   H  4h  59,22p
 25. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  3h  63,20p
 26. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  3h  62,18p
 27. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101   H  3h  62,00p
 28. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81251   H  3h  61,93p
 29. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13888   H  3h  61,88p
 30. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-624542   H  3h  61,42p
 31. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  3h  60,32p
 32. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  3h  59,26p
 33. Bodi József                    S07 HU 10-D-261664    H  3h  58,87p
 34. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80979    H  3h  58,81p
 35. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  3h  58,66p
 36. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  3h  58,50p
 37. Gonda János                    S10 HU-09- 10-52825   H  3h  58,01p
 38. Gonda János                    S10 HU-11- 10-71288   H  3h  57,93p
 39. Sain Sándor                    S04 HU-11- 10-65915   H  3h  57,89p
 40. Ugrai László                   S12 HU 08-10-43993    H  3h  57,37p
 41. Krankovics János               S16 HU-11- D-396600   H  3h  56,74p
 42. Oláh - Budai                   S06 HU 12-10-78024    H  3h  56,32p
 43. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  3h  56,11p
 44. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68615    H  3h  55,83p
 45. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76005   H  3h  55,74p
 46. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54109    H  3h  55,66p
 47. Bodi József                    S07 HU 10-D-262027    H  3h  55,51p
 48. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  3h  55,41p
 49. Sándor Zoltán                  S10 HU 10-10-62109    H  3h  55,38p
 50. Varga András                   S02 HU 12-10-75422    H  3h  55,21p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  4h  78,75p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  4h  78,26p
  3. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  4h  75,67p
  4. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  4h  74,20p
  5. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  4h  73,99p
  6. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  4h  68,33p
  7. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  4h  67,32p
  8. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77084    T  3h  61,39p
  9. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71009   T  3h  60,00p
 10. Lisztes Imre                   S04 HU-11- 10-65778   T  3h  59,02p
 11. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  3h  58,76p
 12. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  3h  58,26p
 13. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84814   T  3h  57,06p
 14. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  3h  54,94p
 15. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  3h  54,54p
 16. Erdei Dúc                      S04 HU-13- 10-85407   T  3h  53,82p
 17. Bagdány László                 S06 HU-11- 10-70978   T  3h  52,83p
 18. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  3h  52,34p
 19. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65664   T  3h  51,44p
 20. Kovács József                  S04 HU-12- D-563436   T  3h  51,37p
 21. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62039   T  3h  51,17p
 22. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  3h  50,19p
 23. Sándor Zoltán                  S10 HU 11-10-71104    T  3h  49,40p
 24. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  3h  48,55p
 25. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71005   T  3h  47,92p
 26. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67287    T  3h  46,94p
 27. Szoke Attila                   S05 HU 12-O -13528    T  3h  44,37p
 28. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  3h  44,08p
 29. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  3h  41,66p
 30. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79207   T  3h  38,20p
 31. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  2h  42,62p
 32. Móré - Erdős                   S04 HU-12- 10-75859   T  2h  41,67p
 33. Feseto Barna                   S09 HU 11-10-70071    T  2h  41,49p
 34. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  2h  41,11p
 35. Bartha Sándor                  S04 HU-13-  P-08099   T  2h  41,03p
 36. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8002     T  2h  40,98p
 37. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  2h  40,59p
 38. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  2h  40,56p
 39. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55038    T  2h  40,21p
 40. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62018   T  2h  40,19p
 41. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73930    T  2h  39,72p
 42. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65656   T  2h  39,72p
 43. Tóth Imre                      S09 HU 11-10-70534    T  2h  39,72p
 44. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  2h  39,62p
 45. Gallús Dúc                     S01 HU-12- D-507206   T  2h  39,46p
 46. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65665   T  2h  39,11p
 47. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- D-343002   T  2h  38,80p
 48. Kovács József                  S04 HU-13-  P-08150   T  2h  38,59p
 49. Herpály Dúc                    S08 HU 10-10-59940    T  2h  38,39p
 50. Fortuna Dúc                    S12 HU 12-10-81587    T  2h  37,46p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bodi József                    S07 HU 12-D-469960    H  4h  75,09p
  2. Bodi József                    S07 HU 07-D-155848    H  4h  68,88p
  3. Bodi József                    S07 HU 12-D-467769    H  3h  64,33p
  4. Bodi József                    S07 HU 12-D-469995    H  3h  62,18p
  5. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  3h  60,93p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Arnódi Béla                    S07 HU 11-10-68130    T  2h  39,42p
  2. Balogh Lajos                   S07 HU 13-10-87436    T  2h  35,26p
  3. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78674    T  2h  34,98p
  4. Szálkai Szabolcs               S07 HU 13-10-87821    T  2h  32,41p
  5. Varga Zoltán                   S07 HU 13-D-623176    T  2h  28,89p