Hajdú Tagszövetség, S09 Hajdúböszörmény
Első adat felvétele: 2014.05.12 10:47:20
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.20 21:32:33
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.20 21:37:53
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.11 10:47:20
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 01 verseny 

Feleresztés helye: Székesfehérvár
Feleresztés ideje: 2014.05.10 06:05
Időjárás         : napos, derült, nyugati szél
Kisérő           : Lengyel Kornél
Központi táv     : 234000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag             11   22   253   51   1630,73   1405,56
S04 Hajdúszoboszló     16   31   475   95   1640,32   1472,11
S07 Hosszúpályi         9   18   311   62   1609,09   1481,68
S08 Berettyóújfalu      8   16   265   53   1648,13   1392,15
S12 Nádudvar            7   14   199   40   1606,20   1481,04
Hajdú 1.               51  101  1503  301   1648,13   1466,30
S01 Debrecen           10   18   200   40   1599,82   1348,52
S02 Hajdúsámson        13   25   500  100   1579,45   1478,22
S05 Debrecen           14   28   526  105   1627,47   1501,08
S06 Debrecen           12   22   396   79   1592,26   1472,35
S09 Hajdúböszörmény     9   16   208   42   1566,43   1354,99
S10 Debrecen           10   19   308   62   1623,79   1510,76
S16 Debrecen            9   16   223   31   1599,76   1252,18
Hajdú 2.               77  144  2361  472   1627,47   1471,99
Tagszövetségben       128  245  3864  773   1648,13   1469,70

S09 egyesületi díjlista
   1. Molnár Antal                   1.cs. HU 12-10- 78911   H 1566,43 m/p
   2. Feseto Barna                   1.cs. HU 09-10-51673    H 1556,45 m/p
   3. Tóth Imre                      1.cs. HU 10-10-61149    H 1547,78 m/p
   4. Török Ferenc                   1.cs. HU 12-10- 80208   H 1546,56 m/p
   5. Török Ferenc                   1.cs. HU 10-22- 22546   H 1543,28 m/p
   6. Balogh Zoltán                  1.cs. HU 12-10-79674    H 1543,03 m/p
   7. Török Ferenc                   0.cs. HU 13-10- 89509   H 1536,92 m/p
   8. Bujdosó Antal                  1.cs. HU 10-10-60476    H 1519,10 m/p
   9. Feseto Barna                   1.cs. HU 12-10-79902    H 1516,49 m/p
  10. Molnár Antal                   0.cs. HU 12-10- 80073   T 1486,27 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balogh Ferenc                   1.cs. Dt: 235431 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  11,13p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-10-69263    H 10 08:54:55  1385,57 m/p  36  11,13    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89482    H 10 08:58:46  1354,87 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-OL -18614   H 10 09:03:51  1316,36 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Balogh Zoltán                   0.cs. Dt: 236881 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-10-79657    H 10 08:52:15  1416,33 m/p  29  12,87    0   0,00    0   0,00

Balogh Zoltán                   1.cs. Dt: 236881 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  32,85p    R:  45.   1h  16,84p    T:  83.   1h  16,13p
   HU 12-10-79674    H 10 08:38:31  1543,03 m/p   6  18,51  137  16,84  278  16,13
   HU 12-10-79673    T 10 08:50:12  1433,90 m/p  23  14,34    0   0,00    0   0,00

Bujdosó Antal                   0.cs. Dt: 237309 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-10-79710    H 10 09:01:19  1345,92 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Bujdosó Antal                   1.cs. Dt: 237309 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  61,82p    R:  48.   1h  14,67p    T:  89.   1h  14,10p
   HU 10-10-60476    H 10 08:41:13  1519,10 m/p   8  18,03  239  14,67  435  14,10
   HU 11-10-69884    H 10 08:47:47  1457,82 m/p  16  16,07    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-60497    H 10 08:48:56  1447,59 m/p  19  15,33    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-60465    H 10 08:53:28  1408,64 m/p  31  12,39    0   0,00    0   0,00
   HU 07-10-31482    H 10 09:05:04  1317,90 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Feseto Barna                    0.cs. Dt: 235284 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU 11-10-70009    T 10 09:04:57  1307,50 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Feseto Barna                    1.cs. Dt: 235284 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  68,03p    R:  29.   2h  32,07p    T:  60.   2h  30,93p
   HU 09-10-51673    H 10 08:36:10  1556,45 m/p   2  19,46   97  17,66  200  17,12
   HU 12-10-79902    H 10 08:40:09  1516,49 m/p   9  17,74  249  14,41  454  13,81
   HU 11-10-70029    H 10 08:45:44  1463,82 m/p  13  16,76    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-79928    T 10 08:49:52  1427,12 m/p  24  14,07    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89065    H 10 09:02:19  1326,91 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Lázár Péter                     1.cs. Dt: 236993 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU 11-08-25608    H 10 09:03:36  1326,95 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-22-29966    T 10 09:04:09  1322,87 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Molnár Antal                    0.cs. Dt: 238175 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-10- 80073   T 10 08:45:15  1486,27 m/p  10  17,56  389  11,48  640  11,44
   HU 13-10- 89301   T 10 08:48:16  1458,81 m/p  15  16,33    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89364   H 10 08:50:15  1441,30 m/p  21  14,86    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10- 80006   T 10 09:06:22  1313,22 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Molnár Antal                    1.cs. Dt: 238175 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  34,87p    R:  43.   1h  18,38p    T:  80.   1h  17,90p
   HU 12-10- 78911   H 10 08:37:03  1566,43 m/p   1  19,76   66  18,38  144  17,90
   HU 12-10- 80036   T 10 08:49:57  1443,92 m/p  20  15,11    0   0,00    0   0,00

Török Ferenc                    0.cs. Dt: 242295 Kg:  43 Ók:   0 Kp:   0
   HU 13-10- 89509   H 10 08:42:39  1536,92 m/p   7  18,38  170  16,24  324  15,64
   HU 11-10- 70559   H 10 08:49:14  1475,31 m/p  11  17,39  455  10,16  736  10,28
   HU 13-10- 89544   H 10 08:52:02  1450,58 m/p  18  15,68    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10- 80268   T 10 08:53:46  1435,68 m/p  22  14,70    0   0,00    0   0,00
   HU 12-22- 29967   T 10 08:54:58  1425,54 m/p  25  13,96    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89596   H 10 08:55:03  1424,85 m/p  26  13,72    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89581   T 10 08:55:40  1419,70 m/p  27  13,47    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89536   H 10 08:55:44  1419,14 m/p  28  13,23    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10- 80236   T 10 08:57:16  1406,51 m/p  32  12,25    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89556   T 10 08:58:27  1396,92 m/p  33  12,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89564   H 10 08:59:24  1389,31 m/p  35  11,51    0   0,00    0   0,00
   HU 09-22- 15974   H 10 09:00:53  1377,59 m/p  37  11,02    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89514   H 10 09:01:10  1375,37 m/p  38  10,78    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89573   T 10 09:02:17  1366,71 m/p  39  10,53    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89563   T 10 09:03:49  1354,99 m/p  42   9,80    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10- 80300   H 10 09:14:13  1280,52 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 242295 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  83,79p    R:  24.   3h  44,18p    T:  43.   3h  42,84p
   HU 12-10- 80208   H 10 08:41:40  1546,56 m/p   4  19,11  121  17,29  257  16,51
   HU 10-22- 22546   H 10 08:42:00  1543,28 m/p   5  18,87  136  16,97  276  16,27
   HU 10-22- 22505   T 10 08:49:27  1473,37 m/p  12  17,15  466   9,92  753  10,06
   HU 11-10- 70521   H 10 08:51:51  1452,17 m/p  17  15,92    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10- 89580   T 10 08:56:37  1411,84 m/p  30  12,74    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10- 80247   H 10 09:03:43  1355,75 m/p  41  10,04    0   0,00    0   0,00

Tóth Imre                       1.cs. Dt: 235727 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  19,22p    R:  44.   1h  17,24p    T:  81.   1h  16,49p
   HU 10-10-61149    H 10 08:37:18  1547,78 m/p   3  19,22  117  17,24  249  16,49
   HU 13-10-89252    H 10 08:59:12  1353,20 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-80322    H 10 09:07:29  1291,77 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Töviskes Imre                   0.cs. Dt: 236816 Kg:  18 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-10-80356    T 10 09:02:55  1331,05 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Töviskes Imre                   1.cs. Dt: 236816 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  38,38p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-D-347186    T 10 08:47:02  1461,53 m/p  14  16,55    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-347196    H 10 08:55:27  1389,36 m/p  34  11,65    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-89694    H 10 08:59:31  1356,98 m/p  40  10,18    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Hajzer Csaba                   0.cs. S08 HU-13- 10-88113   H 1648,13 m/p
   2. Sain Sándor                    1.cs. S04 HU-11- 10-65915   H 1640,32 m/p
   3. Sain Sándor                    0.cs. S04 HU-13- D-622513   H 1639,93 m/p
   4. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 10  19-99165   H 1630,73 m/p
   5. Faragó József                  0.cs. R30 HU 13  10-82498   T 1630,20 m/p
   6. Tolvaj Sándor                  0.cs. R30 HU 12-10-73930    T 1630,10 m/p
   7. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81274   H 1628,28 m/p
   8. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81278   T 1627,66 m/p
   9. Szoke Attila                   1.cs. S05 HU 12-D -468270   H 1627,47 m/p
  10. Vass András                    0.cs. S04 HU-13- 10-84852   H 1627,29 m/p
  11. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76652   H 1626,81 m/p
  12. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU-12- 10-81211   H 1626,22 m/p
  13. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10 HU-12- D-470362   H 1623,79 m/p
  14. Czövek Imre                    0.cs. S04 HU 02-10-64257    T 1622,04 m/p
  15. Vass András                    1.cs. S04 HU-08- 50-15715   H 1619,61 m/p
  16. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -624158   H 1619,33 m/p
  17. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 12-10-73908    T 1618,45 m/p
  18. Gonda János                    0.cs. S10 HU-12- 10-80618   H 1613,81 m/p
  19. Gonda János                    1.cs. S10 HU-11- 10-71264   H 1613,63 m/p
  20. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-10-66655    T 1613,02 m/p
  21. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU-12- 10-81251   H 1612,52 m/p
  22. Gonda János                    1.cs. S10 HU-12- 10-80626   H 1612,22 m/p
  23. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -673417   T 1611,61 m/p
  24. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-348008    T 1610,30 m/p
  25. Nagy Levente                   0.cs. S04 HU-11- 10-67072   T 1609,63 m/p
  26. Hajzer János                   0.cs. S08 HU-11- 10-69129   H 1609,31 m/p
  27. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 13-D-624039    H 1609,21 m/p
  28. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-PM-8165     H 1609,09 m/p
  29. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 12-D -468291   H 1607,96 m/p
  30. Erdős - Móré                   1.cs. S04 HU-11- 10-65665   T 1607,62 m/p
  31. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 12-PM-5599     T 1607,59 m/p
  32. Bodi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349915    H 1607,01 m/p
  33. Bodi József                    0.cs. S07 HU 11-D-349943    H 1606,66 m/p
  34. Gonda János                    0.cs. S10 HU-11-  O-13451   H 1606,60 m/p
  35. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 08-10-43993    H 1606,20 m/p
  36. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 12-OL-13525    H 1605,96 m/p
  37. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 12-D-468016    T 1604,88 m/p
  38. Bodi József                    1.cs. S07 HU 12-D-469993    H 1604,76 m/p
  39. Szabó József                   1.cs. S04 HU-11- 10-65895   H 1604,76 m/p
  40. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-349028    T 1603,80 m/p
  41. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 13-10-86100    H 1603,44 m/p
  42. Heim János                     1.cs. S10 HU 10-D-314536    H 1602,81 m/p
  43. Fortuna Dúc                    1.cs. S12 HU 12-10-81532    T 1602,48 m/p
  44. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 11-10-73128    T 1601,82 m/p
  45. Gonda János                    1.cs. S10 HU-12- 10-80699   H 1601,37 m/p
  46. Vass András                    1.cs. S04 HU-12- 10-75777   H 1601,11 m/p
  47. Heim János                     0.cs. S10 HU 11-10-71091    H 1600,19 m/p
  48. Béke József                    0.cs. S01 HU 12  10-74822   T 1599,82 m/p
  49. Sarecz László                  0.cs. S16 HU-12- 10-82233   H 1599,76 m/p
  50. Sain Sándor                    0.cs. S04 HU-11- 10-65944   H 1599,65 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.   93,24 p
   2. Gonda János                    1.cs. S10    5 h.   92,06 p
   3. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10    5 h.   90,90 p
   4. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    5 h.   90,40 p
   5. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.   88,59 p
   6. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   88,17 p
   7. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    5 h.   87,59 p
   8. Szoke Attila                   1.cs. S05    5 h.   81,57 p
   9. Erdős - Móré                   1.cs. S04    5 h.   81,07 p
  10. Szabó András                   1.cs. S08    5 h.   79,33 p
  11. Molnár Mihály                  1.cs. S01    5 h.   79,30 p
  12. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.   77,52 p
  13. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    4 h.   75,69 p
  14. Poker Klub                     1.cs. S06    5 h.   75,47 p
  15. Iván László                    1.cs. S06    5 h.   74,22 p
  16. Czinege Gyula                  1.cs. R30    5 h.   73,65 p
  17. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   73,05 p
  18. Arnódi Béla                    1.cs. S07    5 h.   71,47 p
  19. Oláh - Budai                   1.cs. S06    5 h.   70,77 p
  20. Koszorús László                1.cs. S02    5 h.   69,05 p
  21. Hajzer János                   1.cs. S08    4 h.   68,76 p
  22. Heim János                     1.cs. S10    5 h.   67,91 p
  23. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    5 h.   66,31 p
  24. Vass András                    1.cs. S04    4 h.   65,26 p
  25. Bagdány László                 1.cs. S06    5 h.   64,50 p
  26. Szabó József                   1.cs. S04    4 h.   64,02 p
  27. Sain Sándor                    1.cs. S04    4 h.   61,81 p
  28. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    4 h.   61,10 p
  29. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    4 h.   60,61 p
  30. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   60,32 p
  31. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    4 h.   59,59 p
  32. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    4 h.   58,83 p
  33. Lovas Family                   1.cs. S12    4 h.   58,69 p
  34. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    4 h.   53,11 p
  35. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    3 h.   52,92 p
  36. Molnár Antal                   1.cs. S06    4 h.   52,18 p
  37. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    3 h.   50,98 p
  38. Ugrai László                   1.cs. S12    3 h.   48,48 p
  39. Török Zoltán                   1.cs. S07    3 h.   46,29 p
  40. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    3 h.   45,91 p
  41. Laboncz István                 1.cs. S10    3 h.   45,48 p
  42. Vas György                     1.cs. S02    3 h.   43,59 p
  43. Török Ferenc                   1.cs. S09    3 h.   42,84 p
  44. Kiss Imre                      1.cs. S04    3 h.   41,58 p
  45. Kiss Bálint                    1.cs. S05    3 h.   40,63 p
  46. Fogarasi József                1.cs. S01    3 h.   39,14 p
  47. László Kókai Levente           1.cs. S10    3 h.   38,87 p
  48. Ács János                      1.cs. R30    3 h.   38,10 p
  49. Kiss Imre                      1.cs. S07    3 h.   37,57 p
  50. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    2 h.   37,08 p
  51. Sárándi Lajos                  1.cs. R30    3 h.   36,27 p
  52. Sarecz László                  1.cs. S16    2 h.   35,10 p
  53. Móré - Erdős                   1.cs. S04    3 h.   34,75 p
  54. Rácz Barna                     1.cs. S07    2 h.   34,45 p
  55. Varga András                   1.cs. S02    3 h.   34,38 p
  56. Földvári Imre                  1.cs. R30    2 h.   33,97 p
  57. Krankovics János               1.cs. S16    2 h.   32,18 p
  58. Herpály Dúc                    1.cs. S08    2 h.   31,58 p
  59. Varga Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   31,00 p
  60. Feseto Barna                   1.cs. S09    2 h.   30,93 p
  61. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    2 h.   29,61 p
  62. Tóth Bálint                    1.cs. S06    2 h.   29,07 p
  63. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    2 h.   28,79 p
  64. Kovács József                  1.cs. S04    2 h.   28,65 p
  65. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    2 h.   28,26 p
  66. Vámos János                    1.cs. S02    2 h.   28,18 p
  67. Nagy Róbert                    1.cs. S04    2 h.   28,01 p
  68. Roth József                    1.cs. S05    2 h.   27,84 p
  69. Bajusz József                  1.cs. R30    2 h.   27,48 p
  70. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    2 h.   26,19 p
  71. Kozma Imre                     1.cs. S05    2 h.   26,00 p
  72. Jóvér István                   1.cs. S06    2 h.   25,10 p
  73. Czövek Imre                    1.cs. S04    2 h.   24,44 p
  74. Szabó Sándor                   1.cs. S02    2 h.   24,32 p
  75. Lakatos Erno                   1.cs. S10    2 h.   23,64 p
  76. Balogh István                  1.cs. S02    2 h.   23,63 p
  77. Papp Lajos László              1.cs. S02    2 h.   23,36 p
  78. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    2 h.   22,21 p
  79. Béke József                    1.cs. S01    2 h.   20,02 p
  80. Molnár Antal                   1.cs. S09    1 h.   17,90 p
  81. Tóth Imre                      1.cs. S09    1 h.   16,49 p
  82. Dóró Imre                      1.cs. S04    1 h.   16,18 p
  83. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    1 h.   16,13 p
  84. Balogh Imre                    1.cs. R30    1 h.   15,95 p
  85. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.   15,25 p
  86. Nagy Géza                      1.cs. S01    1 h.   14,86 p
  87. Oláh László                    1.cs. S05    1 h.   14,85 p
  88. Nagy Levente                   1.cs. S04    1 h.   14,77 p
  89. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    1 h.   14,10 p
  90. Lisztes Imre                   1.cs. S04    1 h.   12,57 p
  91. Farkas Sándor                  1.cs. S02    1 h.   12,42 p
  92. Balogh Lajos                   1.cs. S07    1 h.   12,22 p
  93. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   12,18 p
  94. Bakk József                    1.cs. S05    1 h.   11,84 p
  95. Elek Péter                     1.cs. S01    1 h.   11,17 p
  96. Szabados Attila                1.cs. S06    1 h.   11,05 p
  97. Biri Zsolt                     1.cs. S01    1 h.   10,70 p
  98. Kállai István                  1.cs. S04    1 h.   10,36 p
  99. Hodák Lajos                    1.cs. S12    1 h.    9,44 p

A verseny S09 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Török Ferenc                   1.cs.    5 h.   83,79 p
   2. Feseto Barna                   1.cs.    4 h.   68,03 p
   3. Bujdosó Antal                  1.cs.    4 h.   61,82 p
   4. Töviskes Imre                  1.cs.    3 h.   38,38 p
   5. Molnár Antal                   1.cs.    2 h.   34,87 p
   6. Balogh Zoltán                  1.cs.    2 h.   32,85 p
   7. Tóth Imre                      1.cs.    1 h.   19,22 p
   8. Balogh Ferenc                  1.cs.    1 h.   11,13 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Székesfehérvár
  05.18. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs. S02   10 h.  193,94 p
   2. Erdei Dúc                      1.cs. S04   10 h.  191,26 p
   3. Gonda János                    1.cs. S10   10 h.  186,69 p
   4. Kalmár & Tóth                  1.cs. S10   10 h.  182,68 p
   5. Bodi József                    1.cs. S07   10 h.  175,91 p
   6. Poker Klub                     1.cs. S06   10 h.  168,24 p
   7. Czeglédi - Szűcs               1.cs. S05    9 h.  164,92 p
   8. Oláh - Budai                   1.cs. S06   10 h.  162,01 p
   9. Erdős - Móré                   1.cs. S04    9 h.  155,21 p
  10. Bagdány László                 1.cs. S06   10 h.  151,44 p
  11. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    8 h.  151,18 p
  12. Bartha Sándor                  1.cs. S04   10 h.  150,53 p
  13. Molnár Antal                   1.cs. S06    9 h.  145,82 p
  14. Vas György                     1.cs. S02    8 h.  144,74 p
  15. Arnódi Béla                    1.cs. S07    9 h.  139,97 p
  16. Iván László                    1.cs. S06    9 h.  137,48 p
  17. Kiss Bálint                    1.cs. S05    8 h.  135,42 p
  18. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    8 h.  134,19 p
  19. Molnár Mihály                  1.cs. S01    8 h.  133,51 p
  20. Lovas Family                   1.cs. S12    8 h.  130,78 p
  21. Móré - Erdős                   1.cs. S04    8 h.  127,81 p
  22. Hajzer János                   1.cs. S08    8 h.  126,25 p
  23. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    7 h.  125,58 p
  24. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    7 h.  124,73 p
  25. Varga András                   1.cs. S02    8 h.  123,80 p
  26. Szabó András                   1.cs. S08    8 h.  122,64 p
  27. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    8 h.  122,36 p
  28. Szoke Attila                   1.cs. S05    7 h.  121,65 p
  29. Nagy Róbert                    1.cs. S04    7 h.  115,06 p
  30. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    8 h.  109,29 p
  31. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    7 h.  106,72 p
  32. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    7 h.  105,26 p
  33. Feseto Barna                   1.cs. S09    6 h.  100,76 p
  34. Tóth Bálint                    1.cs. S06    6 h.  100,73 p
  35. Ugrai László                   1.cs. S12    6 h.  100,54 p
  36. Koszorús László                1.cs. S02    7 h.   99,69 p
  37. Vámos János                    1.cs. S02    6 h.   99,48 p
  38. Szabó József                   1.cs. S04    6 h.   98,45 p
  39. Vass András                    1.cs. S04    6 h.   94,10 p
  40. Heim János                     1.cs. S10    7 h.   93,28 p
  41. Lisztes Imre                   1.cs. S04    6 h.   91,58 p
  42. Török Zoltán                   1.cs. S07    6 h.   91,09 p
  43. Fortuna Dúc                    1.cs. S12    6 h.   88,84 p
  44. Tóth-Kalmár                    1.cs. S10    6 h.   88,31 p
  45. Bakk József                    1.cs. S05    5 h.   87,03 p
  46. Czinege Gyula                  1.cs. R30    6 h.   85,14 p
  47. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    5 h.   82,79 p
  48. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    6 h.   81,74 p
  49. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.   81,31 p
  50. Roth József                    1.cs. S05    5 h.   77,79 p
  51. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    5 h.   77,63 p
  52. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.   77,52 p
  53. László Kókai Levente           1.cs. S10    5 h.   77,20 p
  54. Kovács József                  1.cs. S04    5 h.   76,50 p
  55. Sain Sándor                    1.cs. S04    5 h.   73,59 p
  56. Jóvér István                   1.cs. S06    5 h.   72,74 p
  57. Kiss Imre                      1.cs. S04    5 h.   72,39 p

S09 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Feseto Barna                   1.cs.    8 h.  144,68 p
   2. Bujdosó Antal                  1.cs.    8 h.  137,41 p
   3. Molnár Antal                   1.cs.    5 h.   89,43 p
   4. Török Ferenc                   1.cs.    5 h.   83,79 p
   5. Balogh Zoltán                  1.cs.    5 h.   82,16 p
   6. Töviskes Imre                  1.cs.    6 h.   76,19 p
   7. Tóth Imre                      1.cs.    3 h.   55,71 p
   8. Balogh Ferenc                  1.cs.    4 h.   52,98 p
   9. Lázár Péter                    1.cs.    3 h.   41,98 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Gonda János                    S10 HU-11-  O-13451   H  2h  40,11p
  2. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81274   H  2h  39,98p
  3. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81211   H  2h  39,93p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  2h  39,72p
  5. Bodi József                    S07 HU 11-D-349915    H  2h  39,69p
  6. Gonda János                    S10 HU-09- 10-52825   H  2h  39,64p
  7. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624204   H  2h  39,26p
  8. Gonda János                    S10 HU-11-  O-13455   H  2h  38,82p
  9. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -563575   H  2h  38,76p
 10. Iván László                    S06 HU 11-D-347516    H  2h  38,59p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469425   H  2h  38,30p
 12. Erdei Dúc                      S04 HU-10- 10-62614   H  2h  38,10p
 13. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469490   H  2h  37,96p
 14. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624194   H  2h  37,69p
 15. Arnódi Béla                    S07 HU 12-10-78287    H  2h  37,64p
 16. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-18431   H  2h  37,54p
 17. Szálkai Szabolcs               S07 HU 13-10-87823    H  2h  37,50p
 18. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624138   H  2h  37,49p
 19. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -673401   H  2h  37,46p
 20. Bodi József                    S07 HU 12-D-469993    H  2h  37,29p
 21. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467108   H  2h  37,24p
 22. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624121   H  2h  37,00p
 23. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  2h  36,75p
 24. Bodi József                    S07 HU 13-D-623484    H  2h  36,75p
 25. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470367   H  2h  36,69p
 26. Szoke Attila                   S05 HU 12-D -468400   H  2h  36,66p
 27. Bodi József                    S07 HU 13-PM-8192     H  2h  36,65p
 28. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  2h  36,62p
 29. Gonda János                    S10 HU-13- 10-89963   H  2h  36,46p
 30. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622112   H  2h  36,43p
 31. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-75455   H  2h  36,39p
 32. Vas György                     S02 HU 12-D -467006   H  2h  36,36p
 33. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622291   H  2h  36,23p
 34. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  2h  36,21p
 35. Poker Klub                     S06 DV-11-01425-215   H  2h  36,20p
 36. Krankovics János               S16 HU-11- D-396600   H  2h  36,16p
 37. Oláh - Budai                   S06 HU 10-10-58514    H  2h  36,04p
 38. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  2h  35,97p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  2h  35,83p
 40. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80979    H  2h  35,74p
 41. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-467117   H  2h  35,57p
 42. Bodi József                    S07 HU 10-D-262027    H  2h  35,48p
 43. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349047    H  2h  35,48p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348938   H  2h  35,45p
 45. Varga András                   S02 HU 13-10-84263    H  2h  35,40p
 46. Kalmár & Tóth                  S10 HU-11- D-343212   H  2h  35,36p
 47. Kalmár & Tóth                  S10 HU-12- D-470359   H  2h  35,28p
 48. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  2h  35,11p
 49. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  2h  35,06p
 50. Bodi József                    S07 HU 11-D-349943    H  2h  34,85p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349028    T  2h  40,60p
  2. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53042   T  2h  40,45p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  2h  39,93p
  4. Sándor Zoltán                  S10 HU 12-10-80978    T  2h  38,25p
  5. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-11- 10-71009   T  2h  37,18p
  6. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81278   T  2h  37,08p
  7. Erdei Dúc                      S04 HU-12- 10-81250   T  2h  36,86p
  8. Vámos János                    S02 HU 12-D -470146   T  2h  36,62p
  9. Kiss Imre                      S04 HU-12- 10-75996   T  2h  36,55p
 10. Vámos János                    S02 HU 12-D -470168   T  2h  36,52p
 11. Oláh - Budai                   S06 HU 11-10-67304    T  2h  36,11p
 12. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  2h  35,94p
 13. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348008    T  2h  35,89p
 14. Molnár Antal                   S06 HU 11-OL-7374     T  2h  35,75p
 15. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5599     T  2h  35,17p
 16. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  2h  35,09p
 17. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-09- 10-53047   T  2h  34,74p
 18. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- 10-62039   T  2h  34,70p
 19. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  2h  34,42p
 20. Balogh Lajos                   S07 HU 13-10-87436    T  2h  34,12p
 21. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624288   T  2h  33,87p
 22. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-D-624034    T  2h  33,29p
 23. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-12- D-470039   T  2h  32,86p
 24. Gyorfi Imre                    S06 HU 11-10-67527    T  2h  32,66p
 25. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76048   T  2h  32,56p
 26. Erdős - Móré                   S04 HU-13- 10-84810   T  2h  32,25p
 27. Faragó József                  R30 HU 13  10-82498   T  2h  31,13p
 28. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76002   T  2h  31,11p
 29. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67467    T  2h  30,69p
 30. László Kókai Levente           S10 HU-09- 10-53214   T  2h  30,59p
 31. Móré - Erdős                   S04 HU-10- 10-57257   T  2h  30,58p
 32. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  2h  30,56p
 33. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10- P-001816   T  2h  30,31p
 34. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67287    T  2h  29,80p
 35. Molnár Antal                   S06 HU 09-10-49293    T  2h  29,77p
 36. Oláh - Budai                   S06 HU 12-10-78048    T  2h  29,69p
 37. Erdős - Móré                   S04 HU-11- 10-65664   T  2h  29,52p
 38. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  2h  28,75p
 39. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  2h  28,62p
 40. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-PM-5554     T  2h  28,02p
 41. Czeglédi - Szűcs               S05 HU-10-   O-1971   T  2h  28,00p
 42. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  2h  27,25p
 43. Erdős - Móré                   S04 HU-11- D-348574   T  2h  27,20p
 44. Molnár Antal                   S06 HU 09-10-49265    T  2h  26,37p
 45. Gyorfi Imre                    S06 HU 12-10-77348    T  2h  25,17p
 46. Molnár Antal                   S06 HU 13-10-87114    T  2h  23,10p
 47. Faragó József                  R30 HU 12  10-73828   T  2h  22,13p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60476    H  2h  39,38p
  2. Tóth Imre                      S09 HU 10-10-61149    H  2h  37,83p
  3. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 78911   H  2h  36,97p
  4. Bujdosó Antal                  S09 HU 11-10-69884    H  2h  35,95p
  5. Töviskes Imre                  S09 HU 11-D-347196    H  2h  24,17p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Feseto Barna                   S09 HU 12-10-79928    T  2h  35,13p
  2. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80036   T  2h  34,03p
  3. Balogh Zoltán                  S09 HU 12-10-79673    T  2h  27,59p