Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 2013.09.10 11:13:00
Az adatok utolsó módosítása: 2013.09.12 11:01:51
A lista kiadásának időpontja: 2013.09.12 11:13:19
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.10.10 11:13:00
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 02 verseny 

Feleresztés helye: Bicske
Feleresztés ideje: 2013.09.07 07:00
Időjárás         : napos derült, keleti szél
Kisérő           : Szoboszlai Imre
Központi táv     : 217000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              9    9   160   32    988,57    582,17
S04 Hajdúszoboszló      9   16   273   55   1029,86  27491,00
S07 Hosszúpályi         7   13   242   48   1064,47  62764,00
S08 Berettyóújfalu      7    9   155   31   1013,36  85062,00
S12 Nádudvar            8   10   168   34   1026,12    647,76
Hajdú 1.               40   57   998  200   1064,47  39421,00
S01 Debrecen            2    3    43    3    560,90  32771,00
S02 Hajdúsámson         1    2   134   27    988,64    659,14
S05 Debrecen           11   21   603   96   1026,09  89827,00
S06 Debrecen            8   15   414   83    988,93  33632,00
S09 Hajdúböszörmény     8   14   228   30    911,86  80428,00
S10 Debrecen            7   11   290   45    996,40  67434,00
Hajdú 2.               37   66  1712  342   1026,09  65666,00
Tagszövetségben        77  123  2710  542   1064,47  56857,00

R30 egyesületi díjlista
   1. Ács János                      1.cs. HU 13-10-82802       988,57 m/p
   2. Ács János                      1.cs. HU 13-10-82815       988,10 m/p
   3. Czinege Gyula                  1.cs. HU 13-OL -18569      981,90 m/p
   4. Mészáros István                1.cs. HU 13-D-622681       980,99 m/p
   5. Faragó József                  1.cs. HU 13-10-82505       951,11 m/p
   6. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 13-10-82921       944,44 m/p
   7. Mészáros István                1.cs. HU 13-10-83413       926,31 m/p
   8. Mészáros István                1.cs. HU 13-D-622690       925,98 m/p
   9. Mészáros István                1.cs. HU 13-10-83422       912,25 m/p
  10. Tasi Kálmán                    1.cs. HU 13-10-82882       892,18 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács János                       1.cs. Dt: 174449 Kg:  16 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  76,80p    R:   7.   5h  80,70p    T:  11.   5h  83,30p
   HU 13-10-82802      07 09:56:28   988,57 m/p   1  18,49   15  17,79   21  18,12
   HU 13-10-82815      07 09:56:33   988,10 m/p   2  18,17   16  17,74   22  18,10
   HU 13-10-82835      07 10:17:04   885,23 m/p  13  14,66   48  16,15   93  16,81
   HU 13-10-82811      07 10:25:34   848,62 m/p  14  14,34   55  15,80  129  16,15
   HU 13-10-82816      07 11:05:18   711,17 m/p  24  11,14  107  13,22  240  14,12

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 174004 Kg:  20 Ók:  41 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  70,04p    R:  10.   5h  77,08p    T:  18.   5h  79,75p
   HU 13-10-82921      07 10:03:47   944,44 m/p   6  16,88   27  17,19   48  17,62
   HU 13-10-82945      07 10:15:11   889,38 m/p  12  14,97   46  16,24   86  16,92
   HU 13-10-82936      07 10:26:28   840,86 m/p  17  13,37   61  15,50  138  15,97
   HU 13-10-82919      07 10:47:49   762,18 m/p  19  12,73   84  14,35  202  14,80
   HU 13-10-82943      07 10:54:58   739,02 m/p  21  12,09   95  13,80  222  14,44
   HU 13-10-82926      07 11:58:22   582,17 m/p  32   8,58  145  11,32  328  12,50
   HU 13-10-82927      07 12:16:01   549,70 m/p   0   0,00  153  10,92  348  12,13

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 174795 Kg:  18 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  68,85p    R:  11.   5h  76,06p    T:  19.   5h  78,74p
   HU 13-OL -18569     07 09:58:01   981,90 m/p   3  17,86   17  17,70   25  18,06
   HU 13-10-82481      07 10:27:11   843,67 m/p  15  14,02   59  15,61  136  16,03
   HU 13-10-82480      07 10:27:47   841,24 m/p  16  13,71   60  15,56  137  16,01
   HU 13-10-82490      07 10:53:11   749,60 m/p  20  12,43   91  14,02  217  14,54
   HU 13-10-82493      07 11:05:50   711,03 m/p  25  10,83  108  13,17  241  14,10
   HU 13-10-82488      07 11:10:03   699,04 m/p  27  10,19  112  12,97  248  13,98
   HU 13-10-82477      07 11:52:37   597,35 m/p  29   9,55  137  11,73  315  12,75
   HU 13-10-82486      07 11:58:41   585,22 m/p  31   8,92  144  11,38  326  12,55
   HU 13-10-82491      07 12:55:03    26368 mp   0   0,00  161  10,54  378  11,60
   HU 13-D-670183      07 14:21:49    31574 mp   0   0,00  185   9,34  428  10,68

Domokos&Bajusz                  1.cs. Dt: 173283 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h   9,84p    R:  32.   1h  12,69p    T:  57.   1h  13,82p
   HU 13-10-83097      07 11:11:11   689,87 m/p  28   9,84  117  12,69  255  13,82

Faragó József                   1.cs. Dt: 188446 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  40,34p    R:  15.   5h  66,93p    T:  23.   5h  71,32p
   HU 13-10-82505      07 10:18:08   951,11 m/p   5  17,49   25  17,57   45  17,96
   HU 13-10-82502      07 10:52:36   810,17 m/p  18  13,34   69  15,39  155  15,95
   HU 13-10-82504      07 12:21:08   586,82 m/p  30   9,51  143  11,70  325  12,84
   HU 13-10-82536      07 12:24:12   581,26 m/p   0   0,00  146  11,56  329  12,77
   HU 13-10-82533      07 13:27:51    26697 mp   0   0,00  163  10,71  382  11,80
   HU 13-10-82509      07 14:26:48    30234 mp   0   0,00  181   9,81  415  11,19
   HU 13-10-82512      07 14:28:43    30349 mp   0   0,00  182   9,76  417  11,16

Mészáros István                 1.cs. Dt: 175319 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  78,16p    R:   5.   5h  82,23p    T:   8.   5h  84,68p
   HU 13-D-622681      07 09:58:43   980,99 m/p   4  17,55   18  17,66   27  18,03
   HU 13-10-83413      07 10:09:16   926,31 m/p   7  16,59   30  17,06   56  17,50
   HU 13-D-622690      07 10:09:20   925,98 m/p   8  16,27   31  17,01   57  17,48
   HU 13-10-83422      07 10:12:11   912,25 m/p   9  15,95   37  16,72   71  17,23
   HU 13-10-83349      07 10:57:22   738,60 m/p  22  11,80   96  13,78  223  14,44
   HU 13-10-82849      07 11:08:19   706,03 m/p  26  10,52  109  13,13  245  14,04
   HU 13-10-83421      07 12:10:58   563,79 m/p   0   0,00  149  11,14  338  12,34

Tasi Kálmán                     1.cs. Dt: 174346 Kg:  17 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  27,07p    R:  20.   3h  40,93p    T:  37.   3h  43,59p
   HU 13-10-82882      07 10:15:25   892,18 m/p  10  15,61   44  16,35   84  16,97
   HU 13-10-82899      07 11:01:31   721,88 m/p  23  11,46  104  13,36  236  14,19
   HU 13-10-82870      07 12:03:13   574,99 m/p   0   0,00  147  11,22  332  12,43

Tolvaj Sándor                   1.cs. Dt: 187600 Kg:  20 Ók:  13 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  15,56p    R:  27.   1h  16,56p    T:  51.   1h  17,21p
   HU 13-10-82602      07 10:30:26   890,86 m/p  11  15,56   45  16,56   85  17,21

Tagszövetségi díjlista
   1. Balogh Lajos                   1.cs. S07 HU 13-10-87474      1064,47 m/p
   2. Balogh Lajos                   1.cs. S07 HU 13-10-87473      1063,98 m/p
   3. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-13- 10-85105     1029,86 m/p
   4. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-13- 10-85101     1029,78 m/p
   5. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-13-  O-18526     1029,35 m/p
   6. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-13- 10-85163     1029,18 m/p
   7. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-13- D-624917     1029,18 m/p
   8. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 13-10-90805      1026,12 m/p
   9. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -624180     1026,09 m/p
  10. Bartha Sándor                  1.cs. S04 SK-13-0701-1027     1024,94 m/p
  11. Bordán András                  1.cs. S12 HU-13- D-623804     1021,28 m/p
  12. Hajzer János és Fia            0.cs. S08 HU-13- D-674734     1013,36 m/p
  13. Erdős-Móré                     1.cs. S04 HU-13- 10-85474     1005,73 m/p
  14. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -624161     1000,23 m/p
  15. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -624283      999,51 m/p
  16. Koszorús László                0.cs. S10 HU-13- 10-90126      996,40 m/p
  17. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-13- D-624918      994,77 m/p
  18. Varga Zoltán                   1.cs. S07 HU 13-D-623182       993,36 m/p
  19. Poker Klub                     0.cs. S06 HU-13- D-587537      988,93 m/p
  20. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 13-D -622229      988,64 m/p
  21. Ács János                      1.cs. R30 HU 13-10-82802       988,57 m/p
  22. Ács János                      1.cs. R30 HU 13-10-82815       988,10 m/p
  23. Koszorús László                1.cs. S10 HU-13- 10-90146      986,30 m/p
  24. Koszorús László                1.cs. S10 HU-13- 10-90157      986,16 m/p
  25. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 13-OL -18569      981,90 m/p
  26. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-13- D-587527      981,01 m/p
  27. Mészáros István                1.cs. R30 HU 13-D-622681       980,99 m/p
  28. Oláh János                     1.cs. S06 HU 13-10-87046       979,97 m/p
  29. Kovács Béla                    1.cs. S05 HU 13-D-624434       979,35 m/p
  30. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 13-PM-8001        979,03 m/p
  31. Bordán András                  1.cs. S12 HU-13- D-623832      978,10 m/p
  32. Nyikos Viktor                  1.cs. S12 HU 13-10-90641       976,49 m/p
  33. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 13-10-86254       974,15 m/p
  34. Kállai István                  1.cs. S04 HU-13- 10-85229      974,05 m/p
  35. Nyikos Viktor                  0.cs. S12 HU 13-10-90620       972,66 m/p
  36. Kulcsár Lajos                  0.cs. S05 HU 13-10-85912       971,35 m/p
  37. Kovács Béla                    1.cs. S05 HU 13-D-587624       968,48 m/p
  38. Nyikos Viktor                  1.cs. S12 HU 13-10-90623       968,20 m/p
  39. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -624158      968,04 m/p
  40. Poker Klub                     0.cs. S06 HU-13- 10-86658      963,39 m/p
  41. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 13-D -622155      955,43 m/p
  42. Balogh Lajos                   1.cs. S07 HU 13-10-87455       953,71 m/p
  43. Molnár Antal                   0.cs. S06 HU 13-10-87110       951,73 m/p
  44. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 13-10-87123       951,59 m/p
  45. Faragó József                  1.cs. R30 HU 13-10-82505       951,11 m/p
  46. Szoke Attila                   0.cs. S05 HU 13-D -624297      951,07 m/p
  47. Kállai István                  1.cs. S04 HU-13- 10-85214      950,76 m/p
  48. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82921       944,44 m/p
  49. Erdős-Móré                     0.cs. S04 HU-13- 10-84820      942,14 m/p
  50. Poker Klub                     0.cs. S06 HU-13- 10-86649      941,53 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   92,49 p
   2. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   91,04 p
   3. Koszorús László                1.cs. S10    5 h.   90,28 p
   4. Szoke Attila                   1.cs. S05    5 h.   89,02 p
   5. Móré-Erdős                     1.cs. S04    5 h.   88,27 p
   6. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    5 h.   87,03 p
   7. Kállai István                  1.cs. S04    5 h.   86,95 p
   8. Mészáros István                1.cs. R30    5 h.   84,68 p
   9. Balogh Lajos                   1.cs. S07    5 h.   84,38 p
  10. Erdős-Móré                     1.cs. S04    5 h.   83,94 p
  11. Ács János                      1.cs. R30    5 h.   83,30 p
  12. Oláh János                     1.cs. S06    5 h.   83,17 p
  13. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    5 h.   82,23 p
  14. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   81,71 p
  15. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.   81,44 p
  16. Bordán András                  1.cs. S12    5 h.   81,33 p
  17. Molnár Antal                   1.cs. S06    5 h.   80,36 p
  18. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    5 h.   79,75 p
  19. Czinege Gyula                  1.cs. R30    5 h.   78,74 p
  20. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    5 h.   76,96 p
  21. Szabados Attila                1.cs. S06    5 h.   75,55 p
  22. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.   74,32 p
  23. Faragó József                  1.cs. R30    5 h.   71,32 p
  24. Ugrai László                   1.cs. S12    5 h.   69,24 p
  25. Poker Klub                     1.cs. S06    4 h.   62,24 p
  26. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    5 h.   59,35 p
  27. Tóth Imre                      1.cs. S09    5 h.   57,97 p
  28. Jóvér István                   1.cs. S06    4 h.   57,54 p
  29. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    4 h.   57,37 p
  30. Rácz Dúc                       1.cs. S07    4 h.   56,90 p
  31. Iván László                    1.cs. S06    4 h.   55,61 p
  32. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    4 h.   54,86 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.    5 h.   78,16 p
   2. Ács János                      1.cs.    5 h.   76,80 p
   3. Buzalka Lajos                  1.cs.    5 h.   70,04 p
   4. Czinege Gyula                  1.cs.    5 h.   68,85 p
   5. Faragó József                  1.cs.    3 h.   40,34 p
   6. Tasi Kálmán                    1.cs.    2 h.   27,07 p
   7. Tolvaj Sándor                  1.cs.    1 h.   15,56 p
   8. Domokos&Bajusz                 1.cs.    1 h.    9,84 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  08.31. Bag
  09.07. Bicske

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Koszorús László                1.cs. S10   10 h.  179,56 p
   2. Móré-Erdős                     1.cs. S04   10 h.  169,51 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02   10 h.  163,43 p
   4. Balogh Lajos                   1.cs. S07   10 h.  162,73 p
   5. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   10 h.  158,84 p
   6. Szoke Attila                   1.cs. S05   10 h.  151,14 p
   7. Molnár Antal                   1.cs. S06   10 h.  143,08 p
   8. Lovas Family                   1.cs. S12    9 h.  141,27 p
   9. Bartha Sándor                  1.cs. S04    8 h.  136,64 p
  10. Ugrai László                   1.cs. S12   10 h.  136,60 p
  11. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    9 h.  131,35 p
  12. Arnódi Béla                    1.cs. S07    9 h.  129,30 p
  13. Rácz Dúc                       1.cs. S07    9 h.  129,00 p
  14. Mészáros István                1.cs. R30    8 h.  123,78 p
  15. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    8 h.  122,22 p
  16. Erdős-Móré                     1.cs. S04    8 h.  120,54 p
  17. Szabó Antal                    1.cs. S07    7 h.  118,66 p
  18. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    8 h.  115,99 p
  19. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    9 h.  115,69 p
  20. Bodi József                    1.cs. S07    7 h.  113,80 p
  21. Sándor Imre                    1.cs. S08    8 h.  112,26 p
  22. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    7 h.  107,68 p
  23. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    7 h.  102,67 p
  24. Iván László                    1.cs. S06    8 h.  102,25 p
  25. Lada József                    1.cs. S01    8 h.  100,27 p
  26. Heim János                     1.cs. S10    7 h.   98,51 p
  27. Bordán András                  1.cs. S12    7 h.   97,06 p
  28. Czinege Gyula                  1.cs. R30    6 h.   91,47 p
  29. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    6 h.   91,29 p
  30. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    6 h.   91,09 p
  31. Kállai István                  1.cs. S04    5 h.   86,95 p
  32. Varga Zoltán                   1.cs. S07    7 h.   85,22 p
  33. Ács János                      1.cs. R30    5 h.   83,30 p
  34. Oláh János                     1.cs. S06    5 h.   83,17 p
  35. Poker Klub                     1.cs. S06    6 h.   81,67 p
  36. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.   79,02 p
  37. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    6 h.   77,88 p
  38. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    5 h.   76,96 p
  39. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    6 h.   76,71 p
  40. Kovács Béla                    1.cs. S05    5 h.   75,87 p
  41. Szabados Attila                1.cs. S06    5 h.   75,55 p
  42. Faragó József                  1.cs. R30    5 h.   71,32 p
  43. Kiss Bálint                    1.cs. S05    6 h.   68,79 p
  44. Török Zoltán                   1.cs. S07    5 h.   63,61 p
  45. Domokos&Bajusz                 1.cs. R30    4 h.   60,63 p
  46. Tasi Kálmán                    1.cs. R30    4 h.   60,00 p
  47. Fortuna dúc                    1.cs. S12    4 h.   58,44 p
  48. Tóth Imre                      1.cs. S09    5 h.   57,97 p
  49. Jóvér István                   1.cs. S06    4 h.   57,54 p
  50. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    4 h.   54,86 p
  51. Félegyházi Kiss Sándor         1.cs. S09    4 h.   53,34 p
  52. Papp Sándor                    1.cs. S05    4 h.   48,64 p
  53. Gere Erno                      1.cs. S12    4 h.   48,60 p
  54. Feseto Barna                   1.cs. S09    4 h.   47,69 p
  55. Dóró Imre                      1.cs. S04    3 h.   46,58 p
  56. Nagy Géza                      1.cs. S01    4 h.   44,98 p
  57. Herpály Dúc                    1.cs. S08    4 h.   42,32 p
  58. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    4 h.   42,07 p
  59. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    3 h.   42,06 p
  60. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    4 h.   41,66 p
  61. Vastag Sándor                  1.cs. S08    3 h.   40,16 p
  62. Horváth Tamás                  1.cs. S05    3 h.   34,63 p
  63. Kovács József                  1.cs. S04    2 h.   28,57 p
  64. Nagy Ádám                      1.cs. S04    1 h.   17,74 p
  65. Nagy Levente                   1.cs. S04    2 h.   17,18 p
  66. Monori Sándor                  1.cs. S09    1 h.   15,74 p
  67. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   15,11 p
  68. Roth József                    1.cs. S05    1 h.   12,18 p
  69. Gonda János                    1.cs. S10    1 h.   11,26 p
  70. Bagdány László                 1.cs. S10    1 h.    9,74 p
  71. Lukács Sándor                  1.cs. S08    1 h.    9,64 p

R30 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Buzalka Lajos                  1.cs.   10 h.  147,06 p
   2. Mészáros István                1.cs.   10 h.  145,11 p
   3. Czinege Gyula                  1.cs.    9 h.  108,17 p
   4. Ács János                      1.cs.    7 h.   95,05 p
   5. Domokos&Bajusz                 1.cs.    6 h.   76,93 p
   6. Tasi Kálmán                    1.cs.    5 h.   62,98 p
   7. Faragó József                  1.cs.    5 h.   61,92 p
   8. Tolvaj Sándor                  1.cs.    3 h.   43,61 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90157      2h  37,27p
  2. Balogh Lajos                   S07 HU 13-10-87473       2h  36,63p
  3. Szabó Antal                    S07 HU 13-D-623294       2h  36,19p
  4. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85105      2h  35,93p
  5. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101      2h  35,85p
  6. Bartha Sándor                  S04 SK-13-0701-1027      2h  35,73p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-630969      2h  35,02p
  8. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90126      2h  34,70p
  9. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624296      2h  34,70p
 10. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82945       2h  33,96p
 11. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624206      2h  33,77p
 12. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90144      2h  33,70p
 13. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622229      2h  33,63p
 14. Bodi József                    S07 HU 13-D-623371       2h  33,55p
 15. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85140      2h  33,48p
 16. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624219      2h  33,43p
 17. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90101      2h  33,26p
 18. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622258      2h  33,18p
 19. Heim János                     S10 HU-13- D-623702      2h  33,14p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622130      2h  33,09p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-88200      2h  32,98p
 22. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90145      2h  32,96p
 23. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624130      2h  32,92p
 24. Móré-Erdős                     S04 PL 13 -0459-1544     2h  32,69p
 25. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85123      2h  32,27p
 26. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90147      2h  32,22p
 27. Móré-Erdős                     S04 HU 13-10-85059       2h  32,00p
 28. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90148      2h  31,99p
 29. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90138      2h  31,99p
 30. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624180      2h  31,97p
 31. Bartha Sándor                  S04 HU-13- D-624911      2h  31,87p
 32. Poker Klub                     S06 HU-13- D-587527      2h  31,84p
 33. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624231      2h  31,74p
 34. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622225      2h  31,49p
 35. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8044        2h  31,32p
 36. Kalmár&Tóth                    S10 HU-13- D-622395      2h  31,20p
 37. Kalmár&Tóth                    S10 HU-13- D-622867      2h  31,19p
 38. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90121      2h  31,07p
 39. Bodi József                    S07 HU 13-D-623416       2h  30,90p
 40. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90114      2h  30,89p
 41. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90102      2h  30,83p
 42. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622238      2h  30,79p
 43. Lovas Family                   S12 HU 13-D-622058       2h  30,74p
 44. Bartha Sándor                  S04 HU-13- D-624919      2h  30,60p
 45. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82943       2h  30,56p
 46. Erdős-Móré                     S04 HU-13- 10-85095      2h  30,55p
 47. Móré-Erdős                     S04 HU 13-10-85053       2h  30,52p
 48. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624190      2h  30,51p
 49. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622232      2h  30,46p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622289      2h  30,02p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82945       2h  31,05p
  2. Faragó József                  R30 HU 13-10-82505       2h  27,97p
  3. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82943       2h  27,25p
  4. Czinege Gyula                  R30 HU 13-OL -18569      2h  26,84p
  5. Czinege Gyula                  R30 HU 13-10-82477       2h  23,79p
  6. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82936       2h  23,27p
  7. Domokos&Bajusz                 R30 HU 13-10-83097       2h  23,13p