Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 2013.09.05 09:01:41
Az adatok utolsó módosítása: 2013.09.12 11:11:52
A lista kiadásának időpontja: 2013.09.12 11:13:50
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.10.05 09:01:41
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 01 verseny 

Feleresztés helye: Bag
Feleresztés ideje: 2013.08.31 07:00
Időjárás         : napos, derült, észak-nyugati szél
Kisérő           : Szoboszlai IMRE
Központi táv     : 156000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              9    9   165   33   1209,04    950,02
S04 Hajdúszoboszló      9   16   344   69   1196,47   1017,81
S07 Hosszúpályi         7   13   253   51   1179,68   1117,13
S08 Berettyóújfalu      8   12   187   37   1143,11   1002,38
S12 Nádudvar            8    8   149   30   1176,06   1040,09
Hajdú 1.               41   58  1098  220   1209,04   1068,19
S01 Debrecen            2    4    58   12   1122,76   1098,12
S02 Hajdúsámson         1    2   116   23   1129,61   1095,99
S05 Debrecen           10   19   496   99   1168,11   1101,03
S06 Debrecen            8   16   480   96   1126,24   1056,18
S09 Hajdúböszörmény     8   12   260   52   1088,25    906,96
S10 Debrecen            8   14   338   68   1182,64   1126,77
Hajdú 2.               37   67  1748  350   1182,64   1074,49
Tagszövetségben        78  125  2846  569   1209,04   1073,52

R30 egyesületi díjlista
   1. Domokos&Bajusz                 1.cs. HU 13-10-83040      1209,04 m/p
   2. Domokos&Bajusz                 1.cs. HU 13-10-83077      1206,11 m/p
   3. Mészáros István                1.cs. HU 13-10-82842      1197,44 m/p
   4. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 13-10-82947      1193,76 m/p
   5. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 13-10-82945      1180,01 m/p
   6. Tasi Kálmán                    1.cs. HU 13-10-82862      1170,32 m/p
   7. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 13-10-82944      1167,94 m/p
   8. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 13-10-82943      1165,60 m/p
   9. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 13-10-82621      1140,34 m/p
  10. Mészáros István                1.cs. HU 13-10-83424      1115,61 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács János                       1.cs. Dt: 116258 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  18,25p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-10-82807      31 08:53:05  1028,07 m/p  23  10,52    0   0,00    0   0,00
*  HU 13-10-82832      31 08:59:08   975,86 m/p  32   7,73    0   0,00    0   0,00

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 116113 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  77,02p    R:   4.   5h  75,63p    T:   7.   5h  79,09p
   HU 13-10-82947      31 08:37:16  1193,76 m/p   4  16,39    5  17,14    5  17,25
   HU 13-10-82945      31 08:38:24  1180,01 m/p   5  16,08   14  16,73   17  17,04
   HU 13-10-82944      31 08:39:25  1167,94 m/p   7  15,47   46  15,29   62  16,26
   HU 13-10-82943      31 08:39:37  1165,60 m/p   8  15,16   50  15,11   70  16,12
   HU 13-10-82940      31 08:44:23  1112,37 m/p  12  13,92  133  11,36  282  12,42
   HU 13-10-82928      31 08:44:24  1112,19 m/p  13  13,61  134  11,31  284  12,39
   HU 13-10-82932      31 08:45:47  1097,65 m/p  15  12,99  163  10,00  406  10,26
   HU 13-10-82936      31 08:53:22  1024,23 m/p  25   9,90    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-82946      31 08:54:49  1011,29 m/p  27   9,28    0   0,00    0   0,00

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 116662 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  39,32p    R:  32.   1h  11,82p    T:  50.   1h  12,73p
   HU 13-10-82477      31 08:44:38  1114,96 m/p  11  14,24  123  11,82  265  12,73
   HU 13-OL -18569     31 08:56:17  1003,26 m/p  28   8,98    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-82478      31 08:57:04   996,54 m/p  29   8,67    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-82479      31 09:02:48   950,02 m/p  33   7,43    0   0,00    0   0,00

Domokos&Bajusz                  1.cs. Dt: 115766 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  67,09p    R:  14.   3h  45,85p    T:  25.   3h  46,81p
   HU 13-10-83040      31 08:35:45  1209,04 m/p   1  17,32    1  17,32    1  17,32
   HU 13-10-83077      31 08:35:59  1206,11 m/p   2  17,01    2  17,27    2  17,30
   HU 13-10-83097      31 08:44:10  1111,35 m/p  14  13,29  135  11,26  295  12,19
   HU 13-10-83076      31 08:51:42  1036,40 m/p  20  11,44    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-83098      31 08:58:07   980,10 m/p  31   8,03    0   0,00    0   0,00

Faragó József                   1.cs. Dt: 129877 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  21,58p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-10-82522      31 09:06:17  1028,46 m/p  22  11,10    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-82505      31 09:06:20  1028,05 m/p  24  10,48    0   0,00    0   0,00

Mészáros István                 1.cs. Dt: 117529 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  66,95p    R:  13.   4h  45,85p    T:  31.   3h  39,10p
   HU 13-10-82842      31 08:38:09  1197,44 m/p   3  16,73    3  17,26    3  17,32
   HU 13-10-83424      31 08:45:21  1115,61 m/p  10  14,57  122  11,88  263  12,78
   HU 13-10-83417      31 08:48:15  1085,72 m/p  17  12,40  181   9,21  480   9,00
   HU 13-D-622684      31 08:49:57  1068,93 m/p  18  12,09  219   7,50    0   0,00
   HU 13-D-622685      31 08:53:45  1033,22 m/p  21  11,16    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-622696      31 08:56:08  1012,02 m/p  26   9,62    0   0,00    0   0,00

Tasi Kálmán                     1.cs. Dt: 116642 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  35,91p    R:  30.   1h  15,52p    T:  47.   1h  16,41p
   HU 13-10-82862      31 08:39:40  1170,32 m/p   6  15,79   41  15,52   54  16,41
   HU 13-10-82858      31 08:49:40  1063,60 m/p  19  11,76    0   0,00    0   0,00
   HU 13-10-88895      31 08:58:10   987,10 m/p  30   8,36    0   0,00    0   0,00

Tolvaj Sándor                   1.cs. Dt: 129068 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  28,05p    R:  24.   2h  23,91p    T:  40.   2h  24,85p
   HU 13-10-82621      31 08:53:11  1140,34 m/p   9  15,11   75  14,24  136  15,23
   HU 13-10-82608      31 08:58:14  1091,64 m/p  16  12,94  176   9,67  458   9,62

Tagszövetségi díjlista
   1. Domokos&Bajusz                 1.cs. R30 HU 13-10-83040      1209,04 m/p
   2. Domokos&Bajusz                 1.cs. R30 HU 13-10-83077      1206,11 m/p
   3. Mészáros István                1.cs. R30 HU 13-10-82842      1197,44 m/p
   4. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-13- 10-85115     1196,47 m/p
   5. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82947      1193,76 m/p
   6. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-13- 10-88200     1191,28 m/p
   7. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-13- D-624911     1190,64 m/p
   8. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU 13-05-38183      1188,62 m/p
   9. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 13-10-85450      1188,45 m/p
  10. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU 13-10-85497      1188,45 m/p
  11. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU 13-10-85051      1185,28 m/p
  12. Koszorús László                1.cs. S10 HU-13- 10-90122     1182,64 m/p
  13. Koszorús László                1.cs. S10 HU-13- 10-90195     1182,36 m/p
  14. Koszorús László                1.cs. S10 HU-13- 10-90157     1182,22 m/p
  15. Nagy Ádám                      1.cs. S04 HU-13- D-686999     1181,13 m/p
  16. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU 13-10-85053      1180,98 m/p
  17. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 13-10-82945      1180,01 m/p
  18. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-13- 10-85123     1179,77 m/p
  19. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623491      1179,68 m/p
  20. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 13-10-85423      1179,66 m/p
  21. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623470      1178,88 m/p
  22. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623371      1178,61 m/p
  23. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623372      1178,35 m/p
  24. Bodi József                    1.cs. S07 HU 13-PM-8157       1178,22 m/p
  25. Bodi József                    1.cs. S07 HU 13-D-623423      1178,22 m/p
  26. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623435      1178,22 m/p
  27. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623417      1177,95 m/p
  28. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-13- D-622378     1176,72 m/p
  29. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-PM-8167       1176,62 m/p
  30. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623446      1176,49 m/p
  31. Bodi József                    1.cs. S07 HU 13-D-623412      1176,36 m/p
  32. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU 13-10-85082      1176,23 m/p
  33. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 13-10-90777      1176,06 m/p
  34. Bodi József                    1.cs. S07 HU 13-D-623408      1175,04 m/p
  35. Bodi József                    0.cs. S07 HU 13-D-623454      1174,90 m/p
  36. Szabó Antal                    1.cs. S07 HU 13-D-623294      1173,86 m/p
  37. Kalmár&Tóth                    0.cs. S10 HU-13- D-622358     1173,56 m/p
  38. Szabó Antal                    1.cs. S07 HU 13-D-623255      1173,20 m/p
  39. Szabó Antal                    1.cs. S07 HU 13-D-623259      1173,20 m/p
  40. Szabó Antal                    0.cs. S07 HU 13-D-622583      1173,20 m/p
  41. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-13- D-622395     1173,14 m/p
  42. Kalmár&Tóth                    0.cs. S10 HU-13- D-622379     1173,14 m/p
  43. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-13- D-622367     1172,46 m/p
  44. Szabó Antal                    1.cs. S07 HU 13-D-623224      1172,41 m/p
  45. Kalmár&Tóth                    0.cs. S10 HU-13- D-622383     1172,19 m/p
  46. Kalmár&Tóth                    0.cs. S10 HU-13- D-622398     1172,19 m/p
  47. Szabó Antal                    1.cs. S07 HU 13-D-623293      1172,01 m/p
  48. Fortuna dúc                    1.cs. S12 HU 13-10-90734      1171,77 m/p
  49. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-13- D-622334     1171,50 m/p
  50. Koszorús László                0.cs. S10 HU-13- 10-90120     1170,92 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Koszorús László                1.cs. S10    5 h.   89,28 p
   2. Szabó Antal                    1.cs. S07    5 h.   88,94 p
   3. Bodi József                    1.cs. S07    5 h.   88,56 p
   4. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    5 h.   87,25 p
   5. Móré-Erdős                     1.cs. S04    5 h.   81,24 p
   6. Arnódi Béla                    1.cs. S07    5 h.   79,67 p
   7. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    5 h.   79,09 p
   8. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.   79,02 p
   9. Balogh Lajos                   1.cs. S07    5 h.   78,35 p
  10. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.   78,30 p
  11. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.   74,76 p
  12. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   72,39 p
  13. Rácz Dúc                       1.cs. S07    5 h.   72,10 p
  14. Heim János                     1.cs. S10    5 h.   70,59 p
  15. Ugrai László                   1.cs. S12    5 h.   67,36 p
  16. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    5 h.   66,09 p
  17. Molnár Antal                   1.cs. S06    5 h.   62,72 p
  18. Lada József                    1.cs. S01    5 h.   62,39 p
  19. Szoke Attila                   1.cs. S05    5 h.   62,12 p
  20. Lovas Family                   1.cs. S12    4 h.   59,83 p
  21. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    4 h.   58,62 p
  22. Kiss Bálint                    1.cs. S05    5 h.   58,41 p
  23. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    4 h.   56,34 p
  24. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    4 h.   53,43 p
  25. Domokos&Bajusz                 1.cs. R30    3 h.   46,81 p
  26. Iván László                    1.cs. S06    4 h.   46,64 p
  27. Dóró Imre                      1.cs. S04    3 h.   46,58 p
  28. Nagy Géza                      1.cs. S01    4 h.   44,98 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Buzalka Lajos                  1.cs.    5 h.   77,02 p
   2. Domokos&Bajusz                 1.cs.    5 h.   67,09 p
   3. Mészáros István                1.cs.    5 h.   66,95 p
   4. Czinege Gyula                  1.cs.    4 h.   39,32 p
   5. Tasi Kálmán                    1.cs.    3 h.   35,91 p
   6. Tolvaj Sándor                  1.cs.    2 h.   28,05 p
   7. Faragó József                  1.cs.    2 h.   21,58 p
   8. Ács János                      1.cs.    2 h.   18,25 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  08.31. Bag
  09.07. Bicske

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Koszorús László                1.cs. S10   10 h.  179,56 p
   2. Móré-Erdős                     1.cs. S04   10 h.  169,51 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02   10 h.  163,43 p
   4. Balogh Lajos                   1.cs. S07   10 h.  162,73 p
   5. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   10 h.  158,84 p
   6. Szoke Attila                   1.cs. S05   10 h.  151,14 p
   7. Molnár Antal                   1.cs. S06   10 h.  143,08 p
   8. Lovas Family                   1.cs. S12    9 h.  141,27 p
   9. Bartha Sándor                  1.cs. S04    8 h.  136,64 p
  10. Ugrai László                   1.cs. S12   10 h.  136,60 p
  11. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    9 h.  131,35 p
  12. Arnódi Béla                    1.cs. S07    9 h.  129,30 p
  13. Rácz Dúc                       1.cs. S07    9 h.  129,00 p
  14. Mészáros István                1.cs. R30    8 h.  123,78 p
  15. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    8 h.  122,22 p
  16. Erdős-Móré                     1.cs. S04    8 h.  120,54 p
  17. Szabó Antal                    1.cs. S07    7 h.  118,66 p
  18. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    8 h.  115,99 p
  19. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    9 h.  115,69 p
  20. Bodi József                    1.cs. S07    7 h.  113,80 p
  21. Sándor Imre                    1.cs. S08    8 h.  112,26 p
  22. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    7 h.  107,68 p
  23. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    7 h.  102,67 p
  24. Iván László                    1.cs. S06    8 h.  102,25 p
  25. Lada József                    1.cs. S01    8 h.  100,27 p
  26. Heim János                     1.cs. S10    7 h.   98,51 p
  27. Bordán András                  1.cs. S12    7 h.   97,06 p
  28. Czinege Gyula                  1.cs. R30    6 h.   91,47 p
  29. Gyorfi Imre                    1.cs. S06    6 h.   91,29 p
  30. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    6 h.   91,09 p
  31. Kállai István                  1.cs. S04    5 h.   86,95 p
  32. Varga Zoltán                   1.cs. S07    7 h.   85,22 p
  33. Ács János                      1.cs. R30    5 h.   83,30 p
  34. Oláh János                     1.cs. S06    5 h.   83,17 p
  35. Poker Klub                     1.cs. S06    6 h.   81,67 p
  36. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.   79,02 p
  37. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    6 h.   77,88 p
  38. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    5 h.   76,96 p
  39. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    6 h.   76,71 p
  40. Kovács Béla                    1.cs. S05    5 h.   75,87 p
  41. Szabados Attila                1.cs. S06    5 h.   75,55 p
  42. Faragó József                  1.cs. R30    5 h.   71,32 p
  43. Kiss Bálint                    1.cs. S05    6 h.   68,79 p
  44. Török Zoltán                   1.cs. S07    5 h.   63,61 p
  45. Domokos&Bajusz                 1.cs. R30    4 h.   60,63 p
  46. Tasi Kálmán                    1.cs. R30    4 h.   60,00 p
  47. Fortuna dúc                    1.cs. S12    4 h.   58,44 p
  48. Tóth Imre                      1.cs. S09    5 h.   57,97 p
  49. Jóvér István                   1.cs. S06    4 h.   57,54 p
  50. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    4 h.   54,86 p
  51. Félegyházi Kiss Sándor         1.cs. S09    4 h.   53,34 p
  52. Papp Sándor                    1.cs. S05    4 h.   48,64 p
  53. Gere Erno                      1.cs. S12    4 h.   48,60 p
  54. Feseto Barna                   1.cs. S09    4 h.   47,69 p
  55. Dóró Imre                      1.cs. S04    3 h.   46,58 p
  56. Nagy Géza                      1.cs. S01    4 h.   44,98 p
  57. Herpály Dúc                    1.cs. S08    4 h.   42,32 p
  58. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    4 h.   42,07 p
  59. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    3 h.   42,06 p
  60. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    4 h.   41,66 p
  61. Vastag Sándor                  1.cs. S08    3 h.   40,16 p
  62. Horváth Tamás                  1.cs. S05    3 h.   34,63 p
  63. Kovács József                  1.cs. S04    2 h.   28,57 p
  64. Nagy Ádám                      1.cs. S04    1 h.   17,74 p
  65. Nagy Levente                   1.cs. S04    2 h.   17,18 p
  66. Monori Sándor                  1.cs. S09    1 h.   15,74 p
  67. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   15,11 p
  68. Roth József                    1.cs. S05    1 h.   12,18 p
  69. Gonda János                    1.cs. S10    1 h.   11,26 p
  70. Bagdány László                 1.cs. S10    1 h.    9,74 p
  71. Lukács Sándor                  1.cs. S08    1 h.    9,64 p

R30 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Buzalka Lajos                  1.cs.   10 h.  147,06 p
   2. Mészáros István                1.cs.   10 h.  145,11 p
   3. Czinege Gyula                  1.cs.    9 h.  108,17 p
   4. Ács János                      1.cs.    7 h.   95,05 p
   5. Domokos&Bajusz                 1.cs.    6 h.   76,93 p
   6. Tasi Kálmán                    1.cs.    5 h.   62,98 p
   7. Faragó József                  1.cs.    5 h.   61,92 p
   8. Tolvaj Sándor                  1.cs.    3 h.   43,61 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90157      2h  37,27p
  2. Balogh Lajos                   S07 HU 13-10-87473       2h  36,63p
  3. Szabó Antal                    S07 HU 13-D-623294       2h  36,19p
  4. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85105      2h  35,93p
  5. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85101      2h  35,85p
  6. Bartha Sándor                  S04 SK-13-0701-1027      2h  35,73p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-13- D-630969      2h  35,02p
  8. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90126      2h  34,70p
  9. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624296      2h  34,70p
 10. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82945       2h  33,96p
 11. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624206      2h  33,77p
 12. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90144      2h  33,70p
 13. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622229      2h  33,63p
 14. Bodi József                    S07 HU 13-D-623371       2h  33,55p
 15. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85140      2h  33,48p
 16. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624219      2h  33,43p
 17. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90101      2h  33,26p
 18. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622258      2h  33,18p
 19. Heim János                     S10 HU-13- D-623702      2h  33,14p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622130      2h  33,09p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-88200      2h  32,98p
 22. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90145      2h  32,96p
 23. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624130      2h  32,92p
 24. Móré-Erdős                     S04 PL 13 -0459-1544     2h  32,69p
 25. Bartha Sándor                  S04 HU-13- 10-85123      2h  32,27p
 26. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90147      2h  32,22p
 27. Móré-Erdős                     S04 HU 13-10-85059       2h  32,00p
 28. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90148      2h  31,99p
 29. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90138      2h  31,99p
 30. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624180      2h  31,97p
 31. Bartha Sándor                  S04 HU-13- D-624911      2h  31,87p
 32. Poker Klub                     S06 HU-13- D-587527      2h  31,84p
 33. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624231      2h  31,74p
 34. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622225      2h  31,49p
 35. Mátyás Dúc                     S05 HU 13-PM-8044        2h  31,32p
 36. Kalmár&Tóth                    S10 HU-13- D-622395      2h  31,20p
 37. Kalmár&Tóth                    S10 HU-13- D-622867      2h  31,19p
 38. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90121      2h  31,07p
 39. Bodi József                    S07 HU 13-D-623416       2h  30,90p
 40. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90114      2h  30,89p
 41. Koszorús László                S10 HU-13- 10-90102      2h  30,83p
 42. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622238      2h  30,79p
 43. Lovas Family                   S12 HU 13-D-622058       2h  30,74p
 44. Bartha Sándor                  S04 HU-13- D-624919      2h  30,60p
 45. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82943       2h  30,56p
 46. Erdős-Móré                     S04 HU-13- 10-85095      2h  30,55p
 47. Móré-Erdős                     S04 HU 13-10-85053       2h  30,52p
 48. Szoke Attila                   S05 HU 13-D -624190      2h  30,51p
 49. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622232      2h  30,46p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 13-D -622289      2h  30,02p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82945       2h  31,05p
  2. Faragó József                  R30 HU 13-10-82505       2h  27,97p
  3. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82943       2h  27,25p
  4. Czinege Gyula                  R30 HU 13-OL -18569      2h  26,84p
  5. Czinege Gyula                  R30 HU 13-10-82477       2h  23,79p
  6. Buzalka Lajos                  R30 HU 13-10-82936       2h  23,27p
  7. Domokos&Bajusz                 R30 HU 13-10-83097       2h  23,13p