Hajdú Tagszövetség
Főprogram champion eredmények
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.24 08:33:55

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.08. Mosonmagyaróvár
  06.08. Garham/Vilshofen
  06.15. Sankt Pölten
  06.22. Mosonmagyaróvár
  06.23. Regensburg
  06.29. Stockerau
  07.06. Mosonmagyaróvár
  07.06. Regensburg
  07.14. Sankt Pölten
  07.20. Vilshofen

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  7h 124,30p
  2. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13898   H  7h 117,31p
  3. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  7h 116,32p
  4. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  6h 118,15p
  5. Mészáros István                R30 HU 11-D-343326    H  6h 117,35p
  6. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64773   H  6h 114,04p
  7. Mészáros István                R30 HU 11-D-343340    H  6h 108,77p
  8. Ács János                      R30 HU 10-19-99668    H  6h  83,18p
  9. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64752   H  5h  94,09p
 10. Mészáros István                R30 HU 11-D-343353    H  5h  87,64p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  5h  94,89p
  2. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  5h  88,47p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  5h  76,05p
  4. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72596    T  4h  73,60p
  5. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  4h  66,73p
  6. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  4h  63,61p
  7. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  3h  52,05p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46042    T  3h  49,54p
  9. Ács János                      R30 HU 12-10-74257    T  3h  38,57p
 10. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73930    T  2h  37,30p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H 12h 233,17p
  2. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H 10h 221,38p
  3. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H 10h 184,09p
  4. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H 10h 182,32p
  5. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H 10h 181,35p
  6. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H 10h 180,07p
  7. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  9h 185,85p
  8. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  9h 175,84p
  9. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  9h 173,92p
 10. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  9h 169,42p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  9h 168,51p
 12. Bartha Sándor                  S04 HU-11- 14-73915   H  9h 167,24p
 13. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343270   H  9h 167,16p
 14. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  9h 160,37p
 15. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  9h 160,01p
 16. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  9h 150,71p
 17. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  8h 181,09p
 18. Oláh János                     S06 HU 11-10-67355    H  8h 162,19p
 19. Bartha Sándor                  S04 HU-09- D-210073   H  8h 161,42p
 20. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  8h 159,95p
 21. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65674   H  8h 153,86p
 22. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  8h 152,51p
 23. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  8h 152,10p
 24. Kolozsvári Mihály              S12 HU 10-10-62864    H  8h 151,95p
 25. Papp Sándor                    S05 HU 11-D-349156    H  8h 150,63p
 26. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  8h 149,25p
 27. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  8h 148,73p
 28. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  8h 147,23p
 29. Buglyó Testvérek               S06 HU 08-10-38837    H  8h 145,83p
 30. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343212   H  8h 141,68p
 31. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  8h 140,58p
 32. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57149    H  8h 135,03p
 33. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  8h 132,82p
 34. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348007    H  8h 128,87p
 35. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  8h 124,04p
 36. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  7h 155,96p
 37. Hajzer Csaba                   S08 HU-10- D-314639   H  7h 147,95p
 38. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54135    H  7h 145,21p
 39. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  7h 143,38p
 40. Oláh János                     S06 HU 11-10-67319    H  7h 142,81p
 41. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  7h 140,91p
 42. Móré-Erdős                     S04 HU-11- D-343076   H  7h 139,22p
 43. Török Zoltán                   S07 HU 10-10-59167    H  7h 138,76p
 44. Erdei Dúc                      S04 HU 10-10-62654    H  7h 138,73p
 45. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  7h 138,34p
 46. Bődi József                    S07 HU 10-D-261618    H  7h 137,54p
 47. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  7h 137,09p
 48. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65801   H  7h 136,67p
 49. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  7h 136,60p
 50. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  7h 134,56p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T 10h 199,20p
  2. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T 10h 187,11p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  9h 191,81p
  4. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  9h 181,94p
  5. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  9h 173,17p
  6. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  9h 163,48p
  7. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  9h 160,18p
  8. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  9h 147,93p
  9. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  8h 168,59p
 10. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  8h 163,29p
 11. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  8h 158,67p
 12. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  8h 156,70p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  8h 155,19p
 14. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  8h 143,11p
 15. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  7h 140,24p
 16. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  7h 136,86p
 17. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  7h 135,63p
 18. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  7h 132,78p
 19. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  7h 127,79p
 20. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  7h 127,40p
 21. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348003    T  7h 126,46p
 22. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-D-209979    T  7h 126,19p
 23. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  7h 120,62p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  7h 120,00p
 25. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  7h 118,66p
 26. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  7h 109,37p
 27. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  6h 121,23p
 28. Kolozsvári Mihály              S12 HU 07-19-47753    T  6h 120,31p
 29. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  6h 116,99p
 30. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  6h 116,83p
 31. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  6h 115,83p
 32. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  6h 113,04p
 33. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  6h 112,38p
 34. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  6h 111,78p
 35. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  6h 111,70p
 36. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  6h 110,70p
 37. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  6h 108,35p
 38. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  6h 107,16p
 39. Móré-Erdős                     S04 HU-09- 10-48609   T  6h 106,30p
 40. Szőke Attila                   S05 UK 10-1603115     T  6h 105,57p
 41. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  6h 105,08p
 42. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  6h 101,53p
 43. Buglyó Testvérek               S06 HU 10-D-264759    T  6h 101,50p
 44. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  6h 101,25p
 45. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  6h  99,80p
 46. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210537    T  6h  98,32p
 47. Iván László                    S06 HU 11-D-347525    T  6h  93,15p
 48. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  5h 110,73p
 49. Oláh János                     S06 HU 11-OL-7379     T  5h 109,73p
 50. Móré-Erdős                     S04 HU-10- 10-57257   T  5h 106,28p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  8h 147,23p
  2. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  8h 132,82p
  3. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  8h 124,04p
  4. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  7h 137,09p
  5. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  7h 134,56p
  6. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41677   H  7h 130,31p
  7. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470367   H  7h 124,95p
  8. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  7h 123,05p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  7h 119,14p
 10. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  7h 119,03p
 11. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41679   H  6h 126,68p
 12. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81208    H  6h 117,62p
 13. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81274    H  6h 116,89p
 14. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  6h 114,58p
 15. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507202   H  6h 108,77p
 16. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76633   H  6h 107,43p
 17. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  6h 107,32p
 18. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13525    H  6h 106,82p
 19. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507222   H  6h 106,18p
 20. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468672   H  6h 103,97p
 21. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469563   H  6h 103,18p
 22. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76630   H  6h 102,11p
 23. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76649   H  6h 101,68p
 24. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79280   H  6h  91,17p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81218    H  6h  86,61p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76730   H  5h  98,15p
 27. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  5h  98,00p
 28. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  5h  97,04p
 29. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75868   H  5h  91,27p
 30. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  5h  91,19p
 31. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -470829   H  5h  90,81p
 32. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76726   H  5h  88,62p
 33. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79211   H  5h  87,79p
 34. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470359   H  5h  87,18p
 35. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81215    H  5h  86,25p
 36. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78167    H  5h  86,09p
 37. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80618   H  5h  85,93p
 38. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80233   H  5h  85,92p
 39. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470336   H  5h  84,11p
 40. Bődi József                    S07 HU 12-PM-5480     H  5h  84,06p
 41. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81211    H  5h  82,54p
 42. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77083    H  5h  82,19p
 43. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467117   H  5h  80,15p
 44. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80603   H  5h  79,22p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469544   H  5h  75,67p
 46. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81201    H  5h  75,35p
 47. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81280    H  5h  74,40p
 48. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468270   H  4h  82,49p
 49. Oláh János                     S06 HU 12-10-78005    H  4h  81,50p
 50. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468001    H  4h  80,67p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  7h 135,63p
  2. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  7h 127,40p
  3. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  7h 120,62p
  4. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  7h 120,00p
  5. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  7h 118,66p
  6. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  6h 116,83p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  6h 115,83p
  8. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  6h 111,78p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  6h 108,35p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  6h 107,16p
 11. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  6h 101,25p
 12. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  6h  99,80p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  5h  99,25p
 14. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75861   T  5h  95,94p
 15. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  5h  95,89p
 16. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  5h  92,56p
 17. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468669   T  5h  90,28p
 18. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81263    T  5h  82,56p
 19. Bartha Sándor                  S04 HU-12- D-467698   T  5h  79,40p
 20. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  5h  66,69p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  4h  76,48p
 22. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77128    T  4h  75,69p
 23. Rácz Dúc                       S07 HU 12-10-78585    T  4h  71,71p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76702   T  4h  71,63p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-470007    T  4h  70,44p
 26. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468019    T  4h  70,07p
 27. Fortuna dúc                    S12 HU 12-10-81532    T  4h  68,01p
 28. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-467922    T  4h  66,55p
 29. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-81293   T  4h  65,07p
 30. Erdős-Móré                     S04 HU-12- 10-76088   T  4h  64,21p
 31. Szőke Attila                   S05 HU 12-O -13381    T  4h  63,61p
 32. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  4h  62,94p
 33. Vámos János                    S02 HU 12-D -470150   T  4h  62,77p
 34. Móré-Erdős                     S04 PL-12-0459-5258   T  4h  60,28p
 35. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79253   T  4h  53,10p
 36. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81240    T  4h  51,85p
 37. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  3h  62,67p
 38. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469161   T  3h  61,71p
 39. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76632   T  3h  61,45p
 40. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-67537    T  3h  60,12p
 41. Erdős-Móré                     S04 HU-12- 10-76076   T  3h  59,03p
 42. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  3h  59,00p
 43. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41693   T  3h  58,55p
 44. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-75882    T  3h  57,15p
 45. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77723   T  3h  57,06p
 46. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76721   T  3h  55,88p
 47. Mászlé Tibor                   S02 HU 12-D-469597    T  3h  54,18p
 48. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13510    T  3h  53,73p
 49. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  3h  53,20p
 50. Vámos János                    S02 HU 12-D -470105   T  3h  53,11p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  5h  86,92p
  2. Mészáros István                R30 HU 12-10-73527    H  4h  73,73p
  3. Faragó József                  R30 HU 12  10-74502   H  4h  73,58p
  4. Mészáros István                R30 HU 12-10-73532    H  4h  72,80p
  5. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  4h  67,73p
  6. Mészáros István                R30 HU 12-10-73509    H  3h  49,50p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470813   H  3h  47,74p
  8. Mészáros István                R30 HU 12-10-73520    H  3h  43,28p
  9. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470806   H  3h  39,84p
 10. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  OL-13367   H  3h  38,59p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  5h  88,47p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  3h  52,05p
  3. Ács János                      R30 HU 12-10-74257    T  3h  38,57p
  4. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73930    T  2h  37,30p
  5. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73908    T  2h  36,11p
  6. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  7. Faragó József                  R30 HU 12  10-73836   T  2h  28,92p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  06.08. Mosonmagyaróvár
  06.22. Mosonmagyaróvár
  07.06. Mosonmagyaróvár

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 12-10-73532    H  4h  72,80p
  2. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  4h  69,16p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63835    H  4h  66,07p
  4. Mészáros István                R30 HU 11-10-72992    H  4h  61,79p
  5. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  4h  59,97p
  6. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  3h  51,36p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  10-45935   H  3h  50,87p
  8. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  3h  49,91p
  9. Szekrényesi József id.         R30 HU 09  10-55829   H  3h  46,00p
 10. Mészáros István                R30 HU 11-D-343340    H  3h  45,80p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  2h  37,65p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73908    T  2h  36,11p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  2h  35,25p
  4. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46042    T  2h  31,84p
  5. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  6. Faragó József                  R30 HU 12  10-73836   T  2h  28,92p
  7. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72596    T  2h  27,45p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55038    T  2h  27,33p
  9. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  2h  26,87p
 10. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  24,75p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  6h 114,58p
  2. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469563   H  6h 103,18p
  3. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  6h 101,49p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57149    H  6h  98,11p
  5. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  6h  96,83p
  6. Poker Klub                     S06 HU-11- 10-66963   H  6h  91,40p
  7. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65674   H  5h  96,36p
  8. Török Zoltán                   S07 HU 11-10-67323    H  5h  91,74p
  9. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  5h  90,50p
 10. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  5h  90,45p
 11. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  5h  90,30p
 12. Bagdány László                 S10 HU-11- 10-70933   H  5h  89,10p
 13. Kulcsár Lajos                  S05 HU 09-10-48915    H  5h  87,44p
 14. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348938   H  5h  86,37p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261715   H  5h  86,31p
 16. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  5h  85,88p
 17. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  5h  85,11p
 18. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  5h  85,11p
 19. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470367   H  5h  83,54p
 20. Buglyó Testvérek               S06 HU 08-10-38837    H  5h  83,15p
 21. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  5h  82,36p
 22. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  5h  81,96p
 23. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  5h  81,57p
 24. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  5h  81,50p
 25. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  5h  80,73p
 26. Bődi József                    S07 HU 11-D-349915    H  5h  77,58p
 27. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  5h  76,88p
 28. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469544   H  5h  75,67p
 29. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65822   H  5h  75,03p
 30. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  5h  74,80p
 31. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  5h  73,95p
 32. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -264305   H  5h  72,42p
 33. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261716   H  4h  79,61p
 34. Oláh János                     S06 HU 11-10-67355    H  4h  78,70p
 35. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54135    H  4h  75,59p
 36. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81274    H  4h  75,33p
 37. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  4h  73,89p
 38. Török Zoltán                   S07 HU 10-10-59167    H  4h  72,94p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57141    H  4h  72,54p
 40. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65895   H  4h  72,17p
 41. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343212   H  4h  72,12p
 42. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61521   H  4h  71,98p
 43. Bődi József                    S07 HU 11-D-349879    H  4h  71,47p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469414   H  4h  71,06p
 45. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75868   H  4h  70,11p
 46. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263019   H  4h  70,00p
 47. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  4h  69,93p
 48. Oláh János                     S06 HU 10-10-58514    H  4h  69,20p
 49. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65723   H  4h  68,34p
 50. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  4h  68,14p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  6h 105,61p
  2. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  5h  92,80p
  3. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  5h  89,32p
  4. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  5h  88,52p
  5. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  5h  85,16p
  6. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  5h  70,54p
  7. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  4h  77,06p
  8. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  4h  74,79p
  9. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  4h  74,38p
 10. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11279    T  4h  73,80p
 11. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  4h  73,34p
 12. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  4h  72,39p
 13. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  4h  72,24p
 14. Rácz Dúc                       S07 HU 12-10-78585    T  4h  71,71p
 15. Oláh János                     S06 HU 11-10-67325    T  4h  66,08p
 16. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  4h  65,08p
 17. Iván László                    S06 HU 09-10-49556    T  4h  64,03p
 18. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  4h  64,00p
 19. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  4h  63,88p
 20. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-OL-7415     T  4h  62,58p
 21. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  4h  62,23p
 22. Iván László                    S06 HU 11-D-347525    T  4h  60,58p
 23. Buglyó Testvérek               S06 HU 10-D-264759    T  4h  59,32p
 24. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  4h  58,52p
 25. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-D-209979    T  4h  58,10p
 26. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  4h  57,73p
 27. Varga László                   S01 HU 11-10-64788    T  4h  54,43p
 28. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  3h  61,40p
 29. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  3h  59,41p
 30. Poker Klub                     S06 DV-11-02250-582   T  3h  58,64p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  3h  57,88p
 32. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-470007    T  3h  57,42p
 33. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  3h  54,62p
 34. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67287    T  3h  54,51p
 35. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  3h  53,99p
 36. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66655    T  3h  53,88p
 37. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  53,83p
 38. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13510    T  3h  53,73p
 39. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  3h  53,37p
 40. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  3h  53,14p
 41. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  3h  52,94p
 42. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  3h  52,54p
 43. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  3h  52,53p
 44. Poker Klub                     S06 HU-11- D-336036   T  3h  52,49p
 45. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  3h  51,63p
 46. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53047   T  3h  51,59p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  3h  51,59p
 48. Kovács József                  S04 HU-09- D-232081   T  3h  50,56p
 49. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  3h  50,47p
 50. Erdős-Móré                     S04 HU-11- D-348573   T  3h  49,84p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  6h 114,58p
  2. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469563   H  6h 103,18p
  3. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  5h  90,30p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  5h  85,88p
  5. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470367   H  5h  83,54p
  6. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  5h  81,57p
  7. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  5h  76,88p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469544   H  5h  75,67p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81274    H  4h  75,33p
 10. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469414   H  4h  71,06p
 11. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75868   H  4h  70,11p
 12. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  4h  68,14p
 13. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78167    H  4h  67,53p
 14. Bődi József                    S07 HU 12-D-469982    H  4h  65,39p
 15. Koszorús László                S10 HU-12- D-469216   H  4h  65,14p
 16. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77083    H  4h  64,67p
 17. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77139    H  4h  64,51p
 18. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  4h  64,19p
 19. Bődi József                    S07 HU 12-PM-5480     H  4h  64,18p
 20. Koszorús László                S10 HU-12- D-469237   H  4h  63,52p
 21. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469507   H  4h  63,30p
 22. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469576   H  4h  63,01p
 23. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  4h  62,93p
 24. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507202   H  4h  62,26p
 25. Vas György                     S02 HU 12-D -467011   H  4h  61,79p
 26. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468291   H  4h  61,58p
 27. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79280   H  4h  61,41p
 28. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76630   H  4h  60,66p
 29. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  4h  60,20p
 30. Koszorús László                S10 HU-12- D-469299   H  4h  58,80p
 31. Vas György                     S02 HU 12-D -467100   H  4h  57,69p
 32. Heim János                     S10 HU 12-D-470983    H  4h  57,14p
 33. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81218    H  4h  57,08p
 34. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469518   H  4h  57,06p
 35. Koszorús László                S10 HU-12- D-469248   H  4h  55,34p
 36. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79232   H  4h  55,27p
 37. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469444   H  4h  54,09p
 38. Bődi József                    S07 HU 12-D-469995    H  4h  54,08p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469532   H  3h  61,37p
 40. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80029   H  3h  57,27p
 41. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81208    H  3h  55,59p
 42. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41677   H  3h  54,79p
 43. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469421   H  3h  54,46p
 44. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81215    H  3h  54,45p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469455   H  3h  53,59p
 46. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468011    H  3h  52,92p
 47. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78493    H  3h  52,65p
 48. Mészáros István                R30 HU 12-10-73532    H  3h  52,63p
 49. Gonda János                    S10 HU-12-  O-13453   H  3h  52,41p
 50. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470359   H  3h  52,05p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  4h  72,39p
  2. Rácz Dúc                       S07 HU 12-10-78585    T  4h  71,71p
  3. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  4h  64,00p
  4. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  4h  62,23p
  5. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  4h  57,73p
  6. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  3h  61,40p
  7. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-470007    T  3h  57,42p
  8. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  3h  54,62p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  3h  53,99p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  53,83p
 11. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13510    T  3h  53,73p
 12. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  3h  53,37p
 13. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  3h  52,94p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  3h  50,47p
 15. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468019    T  3h  49,61p
 16. Vámos János                    S02 HU 12-D -470150   T  3h  48,14p
 17. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  3h  45,84p
 18. Bartha Sándor                  S04 HU-12- D-467698   T  3h  45,35p
 19. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-467922    T  3h  45,13p
 20. Erdős-Móré                     S04 HU-12- 10-76088   T  3h  43,81p
 21. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77133    T  3h  42,32p
 22. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77506   T  3h  39,30p
 23. Molnár Antal                   S06 HU 12-10-77169    T  3h  39,05p
 24. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79253   T  3h  31,88p
 25. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76702   T  2h  41,17p
 26. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77128    T  2h  36,69p
 27. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77099    T  2h  36,69p
 28. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75875   T  2h  36,39p
 29. Vámos János                    S02 HU 12-D -470127   T  2h  35,59p
 30. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  2h  35,46p
 31. Fortuna dúc                    S12 HU 12-10-81532    T  2h  35,02p
 32. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78675    T  2h  34,83p
 33. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  2h  34,58p
 34. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76614   T  2h  34,00p
 35. Kovács József                  S04 HU-12- D-563475   T  2h  33,34p
 36. Iván László                    S06 HU 12-08-33436    T  2h  32,94p
 37. Vámos János                    S02 HU 12-D -470105   T  2h  32,93p
 38. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  2h  32,87p
 39. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75948    T  2h  32,24p
 40. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77076    T  2h  31,89p
 41. Szőke Attila                   S05 HU 12-O -13381    T  2h  31,50p
 42. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73908    T  2h  31,16p
 43. Papp Sándor                    S05 HU 12-D -468630   T  2h  31,01p
 44. Fortuna dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  2h  30,82p
 45. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-467430   T  2h  30,80p
 46. Móré-Erdős                     S04 PL-12-0459-5258   T  2h  30,57p
 47. Bujdosó Antal                  S09 HU 12-10-79796    T  2h  30,55p
 48. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  2h  30,11p
 49. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81223    T  2h  29,78p
 50. Balogh István                  S02 HU 12-10-75293    T  2h  29,64p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 12-10-73532    H  4h  72,80p
  2. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  3h  51,36p
  3. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  OL-13367   H  3h  38,59p
  4. Földvári Imre                  R30 HU 12  10-73559   H  2h  34,97p
  5. Mészáros István                R30 HU 12-10-73509    H  2h  33,26p
  6. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  2h  31,79p
  7. Faragó József                  R30 HU 12  10-73839   H  2h  29,69p
  8. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470813   H  2h  29,58p
  9. Mészáros István                R30 HU 12-10-73527    H  2h  29,51p
 10. Mészáros István                R30 HU 12-10-73520    H  2h  25,89p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  2h  37,65p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73908    T  2h  36,11p
  3. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  4. Faragó József                  R30 HU 12  10-73836   T  2h  28,92p
  5. Ács János                      R30 HU 12-10-74257    T  2h  23,38p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.15. Sankt Pölten
  06.29. Stockerau
  07.14. Sankt Pölten

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  4h  66,41p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  3h  64,33p
  3. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64752   H  3h  58,24p
  4. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  3h  53,35p
  5. Buzalka Lajos                  R30 HU 10-10-64291    H  3h  53,27p
  6. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64773   H  3h  50,17p
  7. Mészáros István                R30 HU 11-D-343340    H  2h  42,63p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46036    H  2h  37,21p
  9. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-73071    H  2h  36,56p
 10. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  2h  35,94p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  4h  75,58p
  2. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  3h  58,41p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  3h  49,18p
  4. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  41,98p
  5. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  2h  28,36p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Oláh János                     S06 HU 11-10-67319    H  5h 107,28p
  2. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  5h 106,73p
  3. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  5h 105,30p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  5h 104,69p
  5. Bartha Sándor                  S04 HU-11- 14-73915   H  5h 100,65p
  6. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  5h  99,96p
  7. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  5h  99,38p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  5h  98,57p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  5h  98,19p
 10. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343270   H  5h  92,88p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  5h  92,82p
 12. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  5h  85,42p
 13. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  4h  86,20p
 14. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  4h  84,52p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  4h  84,24p
 16. Bartha Sándor                  S04 HU-09- D-210073   H  4h  81,03p
 17. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  4h  79,32p
 18. Bartha Sándor                  S04 HU-11- D-348181   H  4h  79,28p
 19. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  4h  79,28p
 20. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22546   H  4h  79,19p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  4h  77,94p
 22. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13525    H  4h  77,43p
 23. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  4h  75,91p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76633   H  4h  75,50p
 25. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- D-264389   H  4h  75,47p
 26. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  4h  75,26p
 27. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65805   H  4h  74,92p
 28. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  4h  74,77p
 29. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  4h  74,38p
 30. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348007    H  4h  74,02p
 31. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264615   H  4h  73,76p
 32. Gallus Dúc                     S01 HU-10- D-278232   H  4h  73,39p
 33. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  4h  72,21p
 34. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65801   H  4h  72,09p
 35. Bordán Ferenc                  S04 HU 10-D-263479    H  4h  71,35p
 36. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264026    H  4h  71,10p
 37. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  4h  70,61p
 38. Papp Sándor                    S05 HU 11-D-349156    H  4h  70,53p
 39. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  4h  69,89p
 40. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343212   H  4h  69,56p
 41. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  4h  69,02p
 42. Koszorús László                S10 HU-11- D-343167   H  4h  68,73p
 43. Erdei Dúc                      S04 HU 10-10-62654    H  4h  67,13p
 44. Gallus Dúc                     S01 HU-11- D-329784   H  4h  65,24p
 45. Nyikos Viktor                  S12 HU 11-D -343855   H  4h  64,25p
 46. Varga András                   S02 HU 10-10-56638    H  4h  63,51p
 47. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  3h  67,93p
 48. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468270   H  3h  66,39p
 49. Török Zoltán                   S07 HU 10-10-59167    H  3h  65,82p
 50. Oláh János                     S06 HU 11-10-67332    H  3h  63,68p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  5h 110,75p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  5h 109,01p
  3. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  5h 105,53p
  4. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  5h 104,88p
  5. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  5h 102,53p
  6. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  5h  99,83p
  7. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  5h  95,41p
  8. Szőke Attila                   S05 UK 10-1603115     T  5h  93,31p
  9. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  4h  82,28p
 10. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  4h  81,50p
 11. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  4h  81,01p
 12. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348003    T  4h  79,14p
 13. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468669   T  4h  78,63p
 14. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  4h  78,32p
 15. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  4h  77,39p
 16. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  4h  75,13p
 17. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  4h  74,46p
 18. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  4h  73,68p
 19. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58300    T  4h  73,15p
 20. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  4h  71,14p
 21. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  4h  70,86p
 22. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  4h  67,94p
 23. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  4h  66,63p
 24. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  4h  58,49p
 25. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  3h  70,79p
 26. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  3h  65,13p
 27. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75861   T  3h  64,68p
 28. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  3h  63,62p
 29. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  3h  62,65p
 30. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  62,00p
 31. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  3h  61,82p
 32. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  3h  61,32p
 33. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65656   T  3h  60,86p
 34. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347878    T  3h  58,74p
 35. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  3h  58,39p
 36. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  3h  57,88p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81263    T  3h  56,33p
 38. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- 10-71004   T  3h  55,26p
 39. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  3h  54,66p
 40. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  3h  54,59p
 41. Hajzer Csaba                   S08 HU-11- 10-68939   T  3h  52,79p
 42. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65814   T  3h  52,04p
 43. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62039   T  3h  51,19p
 44. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  3h  50,85p
 45. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  3h  50,76p
 46. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  3h  50,73p
 47. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  3h  50,42p
 48. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210537    T  3h  45,96p
 49. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  3h  42,18p
 50. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  2h  46,28p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  5h  98,19p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13525    H  4h  77,43p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76633   H  4h  75,50p
  4. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  4h  74,38p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  4h  69,89p
  6. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468270   H  3h  66,39p
  7. Oláh János                     S06 HU 12-10-78005    H  3h  63,37p
  8. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  3h  62,85p
  9. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470362   H  3h  62,35p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  3h  62,19p
 11. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81208    H  3h  62,03p
 12. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76677   H  3h  61,64p
 13. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  3h  60,35p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76730   H  3h  58,87p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468672   H  3h  58,13p
 16. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507222   H  3h  57,22p
 17. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  3h  56,93p
 18. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76726   H  3h  56,66p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76649   H  3h  55,90p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  3h  54,84p
 21. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41677   H  3h  54,68p
 22. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80603   H  3h  52,79p
 23. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81211    H  3h  52,49p
 24. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75856   H  3h  52,01p
 25. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80233   H  3h  50,18p
 26. Kiss Imre                      S04 HU-12- 10-75981   H  3h  47,47p
 27. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  3h  47,16p
 28. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507225   H  3h  47,12p
 29. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76694   H  3h  44,28p
 30. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507202   H  2h  46,51p
 31. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81284    H  2h  43,85p
 32. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81251    H  2h  43,53p
 33. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468001    H  2h  42,13p
 34. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470379   H  2h  42,01p
 35. Kovács József                  S04 HU-12- D-563483   H  2h  41,70p
 36. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81274    H  2h  41,56p
 37. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76630   H  2h  41,45p
 38. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470367   H  2h  41,41p
 39. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507201   H  2h  41,18p
 40. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -470829   H  2h  40,74p
 41. Sándor Imre                    S08 HU 12-10-78804    H  2h  40,71p
 42. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76065   H  2h  40,41p
 43. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80618   H  2h  39,96p
 44. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467117   H  2h  38,98p
 45. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76652   H  2h  38,67p
 46. Bődi József                    S07 HU 12-PM-5498     H  2h  38,56p
 47. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79211   H  2h  38,30p
 48. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79460   H  2h  38,10p
 49. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78111    H  2h  38,09p
 50. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  2h  37,67p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  4h  81,01p
  2. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468669   T  4h  78,63p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  4h  74,46p
  4. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  4h  71,14p
  5. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  4h  66,63p
  6. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75861   T  3h  64,68p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  62,00p
  8. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  3h  61,32p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  3h  58,39p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  3h  57,88p
 11. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81263    T  3h  56,33p
 12. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  3h  54,66p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  3h  50,42p
 14. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  3h  42,18p
 15. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469161   T  2h  45,50p
 16. Kiss Imre                      S04 HU-12- 10-75996   T  2h  44,02p
 17. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  2h  42,99p
 18. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  2h  42,07p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76632   T  2h  41,45p
 20. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  2h  41,40p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  2h  41,02p
 22. Erdős-Móré                     S04 HU-12- 10-76076   T  2h  40,30p
 23. Kovács József                  S04 HU-12- D-563410   T  2h  40,13p
 24. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  2h  39,88p
 25. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79221   T  2h  39,72p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  2h  39,39p
 27. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506474   T  2h  39,38p
 28. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41693   T  2h  39,27p
 29. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77723   T  2h  39,13p
 30. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77128    T  2h  39,00p
 31. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  2h  38,57p
 32. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  2h  37,54p
 33. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-77364    T  2h  37,02p
 34. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76721   T  2h  36,36p
 35. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-81293   T  2h  36,28p
 36. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-75882    T  2h  36,26p
 37. Mászlé Tibor                   S02 HU 12-D-469597    T  2h  35,30p
 38. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  2h  34,49p
 39. Bartha Sándor                  S04 HU-12- D-467698   T  2h  34,05p
 40. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81213    T  2h  33,92p
 41. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  2h  33,56p
 42. Fortuna dúc                    S12 HU 12-10-81532    T  2h  32,99p
 43. Szőke Attila                   S05 HU 12-O -13381    T  2h  32,11p
 44. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76702   T  2h  30,46p
 45. Móré-Erdős                     S04 PL-12-0459-5258   T  2h  29,71p
 46. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81240    T  2h  27,78p
 47. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469156   T  2h  27,02p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  2h  35,94p
  2. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  2h  35,56p
  3. Faragó József                  R30 HU 12  10-74502   H  2h  33,83p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  3h  58,41p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.08. Garham/Vilshofen
  06.23. Regensburg
  07.06. Regensburg
  07.20. Vilshofen

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 11-D-343326    H  4h  97,96p
  2. Mészáros István                R30 HU 11-D-343353    H  3h  65,08p
  3. Ács János                      R30 HU 08-19-83707    H  3h  60,27p
  4. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64773   H  2h  52,08p
  5. Mészáros István                R30 HU 12-10-73531    H  2h  50,03p
  6. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13898   H  2h  45,59p
  7. Mészáros István                R30 HU 10-19-99631    H  2h  44,52p
  8. Ács János                      R30 HU 08-19-83722    H  2h  43,48p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 11-D-343326    H  4h 104,31p
  2. Hajzer Csaba                   S08 HU-10- D-314639   H  4h 101,57p
  3. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  4h  94,80p
  4. Bődi József                    S07 HU 10-D-261618    H  4h  92,02p
  5. Kolozsvári Mihály              S12 HU 10-10-62864    H  4h  87,19p
  6. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34004    H  4h  83,95p
  7. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  3h  82,59p
  8. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  3h  82,23p
  9. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  3h  81,71p
 10. Bődi József                    S07 HU 11-D-349943    H  3h  81,02p
 11. Hajzer János és Fia            S08 HU-11- 10-69102   H  3h  78,55p
 12. Móré-Erdős                     S04 HU-11- D-343076   H  3h  77,82p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41679   H  3h  77,12p
 14. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349045    H  3h  76,34p
 15. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- D-263090   H  3h  75,89p
 16. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  3h  75,00p
 17. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347803    H  3h  73,89p
 18. Erdei Dúc                      S04 HU 09-10-54189    H  3h  73,73p
 19. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  3h  73,16p
 20. Lovas Family                   S12 HU 08-10-43787    H  3h  73,11p
 21. Mészáros István                R30 HU 11-D-343353    H  3h  72,85p
 22. Kolozsvári Mihály              S12 HU 09-10-54323    H  3h  72,57p
 23. Bődi József                    S07 HU 10-D-262027    H  3h  72,50p
 24. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  3h  72,35p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU 10-10-62654    H  3h  71,60p
 26. Bődi József                    S07 HU 11-D-349957    H  3h  71,37p
 27. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347843    H  3h  71,28p
 28. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  3h  70,93p
 29. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  3h  70,63p
 30. Bődi József                    S07 HU 10-D-261664    H  3h  70,01p
 31. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347866    H  3h  69,54p
 32. Hajzer Csaba                   S08 HU-11- 10-68983   H  3h  69,52p
 33. Hajzer János és Fia            S08 HU-09- 10-48369   H  3h  68,53p
 34. Ács János                      R30 HU 08-19-83707    H  3h  68,47p
 35. Sain Sándor                    S04 HU 11-10-65944    H  3h  67,75p
 36. Kolozsvári Mihály              S12 HU 11-10-71420    H  3h  67,03p
 37. Oláh János                     S06 HU 09-10-49334    H  3h  66,04p
 38. Hajzer János és Fia            S08 HU-11- 10-69153   H  3h  65,46p
 39. Török Zoltán                   S07 HU 07-10-29203    H  3h  65,18p
 40. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  3h  65,06p
 41. Sándor Imre                    S08 HU 10-10-53544    H  3h  64,09p
 42. Ugrai László                   S12 HU 06-10-24424    H  3h  63,18p
 43. Papp Sándor                    S05 HU 11-D-349156    H  3h  62,34p
 44. Ugrai László                   S12 HU 10-10-62930    H  3h  60,91p
 45. Ács János                      R30 HU 08-19-64676    H  3h  57,01p
 46. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11217    H  2h  55,55p
 47. Mészáros István                R30 HU 12-10-73531    H  2h  54,17p
 48. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  2h  53,92p
 49. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -396657   H  2h  53,79p
 50. Poker Klub                     S06 HU-09- 17-20068   H  2h  53,53p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  4h  95,84p
  2. Hajzer Csaba                   S08 HU-11- 10-68966   T  4h  91,93p
  3. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  3h  75,79p
  4. Oláh János                     S06 HU 11-OL-7379     T  3h  72,93p
  5. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262656    T  3h  69,05p
  6. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248879    T  3h  58,21p
  7. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65837   T  3h  57,41p
  8. Bagdány László                 S10 HU-11- 10-70907   T  2h  53,12p
  9. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  2h  52,32p
 10. Győrfi Imre                    S06 HU 10-10-58486    T  2h  52,03p
 11. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  2h  51,97p
 12. Kolozsvári Mihály              S12 HU 07-19-47753    T  2h  51,54p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  2h  51,33p
 14. Móré-Erdős                     S04 HU-09- 10-48609   T  2h  49,87p
 15. Lukács Sándor                  S08 HU 09-50-19549    T  2h  49,48p
 16. Móré-Erdős                     S04 HU-10- 10-57257   T  2h  49,35p
 17. Lukács Sándor                  S08 HU 09-50-19552    T  2h  49,07p
 18. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  2h  49,03p
 19. Arnódi Béla                    S07 HU 09-50-14761    T  2h  48,07p
 20. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-67537    T  2h  45,79p
 21. Hajzer Csaba                   S08 HU-10- 10-59667   T  2h  44,98p
 22. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65814   T  2h  44,24p
 23. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  2h  42,85p
 24. Poker Klub                     S06 HU-09- 23-27058   T  2h  42,55p
 25. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- D-210039   T  2h  40,35p
 26. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264244   T  2h  39,71p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41679   H  3h  77,12p
  2. Mészáros István                R30 HU 12-10-73531    H  2h  54,17p
  3. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75860   H  2h  44,23p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  2h  49,03p
  2. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-67537    T  2h  45,79p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 12-10-73531    H  2h  50,03p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  6h 114,58p
  2. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469563   H  6h 103,18p
  3. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  5h  90,30p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  5h  85,88p
  5. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470367   H  5h  83,54p
  6. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  5h  81,57p
  7. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  5h  76,88p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469544   H  5h  75,67p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81274    H  4h  75,33p
 10. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469414   H  4h  71,06p
 11. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75868   H  4h  70,11p
 12. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  4h  68,14p
 13. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78167    H  4h  67,53p
 14. Bődi József                    S07 HU 12-D-469982    H  4h  65,39p
 15. Koszorús László                S10 HU-12- D-469216   H  4h  65,14p
 16. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77083    H  4h  64,67p
 17. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77139    H  4h  64,51p
 18. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  4h  64,19p
 19. Bődi József                    S07 HU 12-PM-5480     H  4h  64,18p
 20. Koszorús László                S10 HU-12- D-469237   H  4h  63,52p
 21. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469507   H  4h  63,30p
 22. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469576   H  4h  63,01p
 23. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  4h  62,93p
 24. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507202   H  4h  62,26p
 25. Vas György                     S02 HU 12-D -467011   H  4h  61,79p
 26. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468291   H  4h  61,58p
 27. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79280   H  4h  61,41p
 28. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76630   H  4h  60,66p
 29. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  4h  60,20p
 30. Koszorús László                S10 HU-12- D-469299   H  4h  58,80p
 31. Vas György                     S02 HU 12-D -467100   H  4h  57,69p
 32. Heim János                     S10 HU 12-D-470983    H  4h  57,14p
 33. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81218    H  4h  57,08p
 34. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469518   H  4h  57,06p
 35. Koszorús László                S10 HU-12- D-469248   H  4h  55,34p
 36. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79232   H  4h  55,27p
 37. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469444   H  4h  54,09p
 38. Bődi József                    S07 HU 12-D-469995    H  4h  54,08p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469532   H  3h  61,37p
 40. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80029   H  3h  57,27p
 41. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81208    H  3h  55,59p
 42. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41677   H  3h  54,79p
 43. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469421   H  3h  54,46p
 44. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81215    H  3h  54,45p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469455   H  3h  53,59p
 46. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468011    H  3h  52,92p
 47. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78493    H  3h  52,65p
 48. Mészáros István                R30 HU 12-10-73532    H  3h  52,63p
 49. Gonda János                    S10 HU-12-  O-13453   H  3h  52,41p
 50. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470359   H  3h  52,05p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  4h  72,39p
  2. Rácz Dúc                       S07 HU 12-10-78585    T  4h  71,71p
  3. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  4h  64,00p
  4. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  4h  62,23p
  5. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  4h  57,73p
  6. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  3h  61,40p
  7. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-470007    T  3h  57,42p
  8. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  3h  54,62p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  3h  53,99p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  53,83p
 11. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13510    T  3h  53,73p
 12. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  3h  53,37p
 13. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  3h  52,94p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  3h  50,47p
 15. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468019    T  3h  49,61p
 16. Vámos János                    S02 HU 12-D -470150   T  3h  48,14p
 17. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  3h  45,84p
 18. Bartha Sándor                  S04 HU-12- D-467698   T  3h  45,35p
 19. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-467922    T  3h  45,13p
 20. Erdős-Móré                     S04 HU-12- 10-76088   T  3h  43,81p
 21. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77133    T  3h  42,32p
 22. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77506   T  3h  39,30p
 23. Molnár Antal                   S06 HU 12-10-77169    T  3h  39,05p
 24. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79253   T  3h  31,88p
 25. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76702   T  2h  41,17p
 26. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77128    T  2h  36,69p
 27. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77099    T  2h  36,69p
 28. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75875   T  2h  36,39p
 29. Vámos János                    S02 HU 12-D -470127   T  2h  35,59p
 30. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  2h  35,46p
 31. Fortuna dúc                    S12 HU 12-10-81532    T  2h  35,02p
 32. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78675    T  2h  34,83p
 33. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  2h  34,58p
 34. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76614   T  2h  34,00p
 35. Kovács József                  S04 HU-12- D-563475   T  2h  33,34p
 36. Iván László                    S06 HU 12-08-33436    T  2h  32,94p
 37. Vámos János                    S02 HU 12-D -470105   T  2h  32,93p
 38. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  2h  32,87p
 39. Nagy Róbert                    S04 HU 12-10-75948    T  2h  32,24p
 40. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77076    T  2h  31,89p
 41. Szőke Attila                   S05 HU 12-O -13381    T  2h  31,50p
 42. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73908    T  2h  31,16p
 43. Papp Sándor                    S05 HU 12-D -468630   T  2h  31,01p
 44. Fortuna dúc                    S12 HU 12-10-81585    T  2h  30,82p
 45. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-467430   T  2h  30,80p
 46. Móré-Erdős                     S04 PL-12-0459-5258   T  2h  30,57p
 47. Bujdosó Antal                  S09 HU 12-10-79796    T  2h  30,55p
 48. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  2h  30,11p
 49. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81223    T  2h  29,78p
 50. Balogh István                  S02 HU 12-10-75293    T  2h  29,64p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 12-10-73532    H  4h  72,80p
  2. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  3h  51,36p
  3. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  OL-13367   H  3h  38,59p
  4. Földvári Imre                  R30 HU 12  10-73559   H  2h  34,97p
  5. Mészáros István                R30 HU 12-10-73509    H  2h  33,26p
  6. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  2h  31,79p
  7. Faragó József                  R30 HU 12  10-73839   H  2h  29,69p
  8. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470813   H  2h  29,58p
  9. Mészáros István                R30 HU 12-10-73527    H  2h  29,51p
 10. Mészáros István                R30 HU 12-10-73520    H  2h  25,89p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  2h  37,65p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73908    T  2h  36,11p
  3. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  4. Faragó József                  R30 HU 12  10-73836   T  2h  28,92p
  5. Ács János                      R30 HU 12-10-74257    T  2h  23,38p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  5h  98,19p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13525    H  4h  77,43p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76633   H  4h  75,50p
  4. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  4h  74,38p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  4h  69,89p
  6. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468270   H  3h  66,39p
  7. Oláh János                     S06 HU 12-10-78005    H  3h  63,37p
  8. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  3h  62,85p
  9. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470362   H  3h  62,35p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  3h  62,19p
 11. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81208    H  3h  62,03p
 12. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76677   H  3h  61,64p
 13. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  3h  60,35p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76730   H  3h  58,87p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468672   H  3h  58,13p
 16. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507222   H  3h  57,22p
 17. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  3h  56,93p
 18. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76726   H  3h  56,66p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76649   H  3h  55,90p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  3h  54,84p
 21. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41677   H  3h  54,68p
 22. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80603   H  3h  52,79p
 23. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81211    H  3h  52,49p
 24. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75856   H  3h  52,01p
 25. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80233   H  3h  50,18p
 26. Kiss Imre                      S04 HU-12- 10-75981   H  3h  47,47p
 27. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  3h  47,16p
 28. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507225   H  3h  47,12p
 29. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76694   H  3h  44,28p
 30. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507202   H  2h  46,51p
 31. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81284    H  2h  43,85p
 32. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81251    H  2h  43,53p
 33. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468001    H  2h  42,13p
 34. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470379   H  2h  42,01p
 35. Kovács József                  S04 HU-12- D-563483   H  2h  41,70p
 36. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81274    H  2h  41,56p
 37. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76630   H  2h  41,45p
 38. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470367   H  2h  41,41p
 39. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507201   H  2h  41,18p
 40. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -470829   H  2h  40,74p
 41. Sándor Imre                    S08 HU 12-10-78804    H  2h  40,71p
 42. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76065   H  2h  40,41p
 43. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80618   H  2h  39,96p
 44. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467117   H  2h  38,98p
 45. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76652   H  2h  38,67p
 46. Bődi József                    S07 HU 12-PM-5498     H  2h  38,56p
 47. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79211   H  2h  38,30p
 48. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79460   H  2h  38,10p
 49. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78111    H  2h  38,09p
 50. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  2h  37,67p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  4h  81,01p
  2. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468669   T  4h  78,63p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  4h  74,46p
  4. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  4h  71,14p
  5. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  4h  66,63p
  6. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75861   T  3h  64,68p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  62,00p
  8. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  3h  61,32p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  3h  58,39p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  3h  57,88p
 11. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81263    T  3h  56,33p
 12. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  3h  54,66p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  3h  50,42p
 14. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  3h  42,18p
 15. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469161   T  2h  45,50p
 16. Kiss Imre                      S04 HU-12- 10-75996   T  2h  44,02p
 17. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  2h  42,99p
 18. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  2h  42,07p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76632   T  2h  41,45p
 20. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  2h  41,40p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  2h  41,02p
 22. Erdős-Móré                     S04 HU-12- 10-76076   T  2h  40,30p
 23. Kovács József                  S04 HU-12- D-563410   T  2h  40,13p
 24. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  2h  39,88p
 25. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79221   T  2h  39,72p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  2h  39,39p
 27. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506474   T  2h  39,38p
 28. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41693   T  2h  39,27p
 29. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77723   T  2h  39,13p
 30. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77128    T  2h  39,00p
 31. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  2h  38,57p
 32. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  2h  37,54p
 33. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-77364    T  2h  37,02p
 34. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76721   T  2h  36,36p
 35. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-81293   T  2h  36,28p
 36. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-75882    T  2h  36,26p
 37. Mászlé Tibor                   S02 HU 12-D-469597    T  2h  35,30p
 38. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  2h  34,49p
 39. Bartha Sándor                  S04 HU-12- D-467698   T  2h  34,05p
 40. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81213    T  2h  33,92p
 41. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  2h  33,56p
 42. Fortuna dúc                    S12 HU 12-10-81532    T  2h  32,99p
 43. Szőke Attila                   S05 HU 12-O -13381    T  2h  32,11p
 44. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76702   T  2h  30,46p
 45. Móré-Erdős                     S04 PL-12-0459-5258   T  2h  29,71p
 46. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81240    T  2h  27,78p
 47. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469156   T  2h  27,02p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  2h  35,94p
  2. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  2h  35,56p
  3. Faragó József                  R30 HU 12  10-74502   H  2h  33,83p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  3h  58,41p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41679   H  3h  77,12p
  2. Mészáros István                R30 HU 12-10-73531    H  2h  54,17p
  3. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75860   H  2h  44,23p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  2h  49,03p
  2. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-67537    T  2h  45,79p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 12-10-73531    H  2h  50,03p