Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 2013.07.15 16:45:19
Az adatok utolsó módosítása: 2013.07.16 20:22:49
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.16 21:32:18
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.08.14 16:45:19
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 14 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten
Feleresztés ideje: 2013.07.14 05:30
Időjárás         : napos, derült, észak-nyugati szél
Kisérő           : Lengyel Kornél
Központi táv     : 445000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              7    7    66   13   1622,13   1520,17
S04 Hajdúszoboszló     14   21   235   47   1629,00   1540,18
S07 Hosszúpályi         8   10    82   16   1599,52   1516,39
S08 Berettyóújfalu      7   12   116   23   1613,58   1520,58
S12 Nádudvar            7    9    92   18   1606,84   1538,37
Hajdú 1.               43   59   591  118   1629,00   1535,14
S01 Debrecen            8    8    70   14   1612,19   1499,83
S02 Hajdúsámson         9   10    83   17   1593,31   1503,06
S05 Debrecen           11   15   166   33   1613,25   1539,97
S06 Debrecen           10   17   145   29   1599,65   1533,52
S09 Hajdúböszörmény    11   11    90   18   1562,91   1461,44
S10 Debrecen           10   16   154   31   1604,47   1511,58
S16 Debrecen            5    5    40    8   1553,72   1431,17
Hajdú 2.               64   82   748  150   1613,25   1517,64
Tagszövetségben       107  141  1339  268   1629,00   1526,30

R30 egyesületi díjlista
   1. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 11-10-72583    T 1622,13 m/p
   2. Czinege Gyula                  1.cs. HU 11  19-13888   H 1597,41 m/p
   3. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 12-10-73353    T 1589,26 m/p
   4. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 11-10-73128    T 1587,90 m/p
   5. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 10-10-64291    H 1568,12 m/p
   6. Czinege Gyula                  1.cs. HU 08  19-64752   H 1567,72 m/p
   7. Mészáros István                1.cs. HU 11-10-72992    H 1563,75 m/p
   8. Mészáros István                1.cs. HU 12-10-73520    H 1563,25 m/p
   9. Mészáros István                1.cs. HU 11-10-72978    H 1561,26 m/p
  10. Czinege Gyula                  1.cs. HU 10  19-99168   H 1545,33 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács János                       1.cs. Dt: 407291 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   7.  21h 320,60p    R:  49.   5h 104,43p    T:  66.  14h 265,30p
   HU 08-19-64676    H 14 09:58:18  1518,04 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-19-13823    H 14 09:59:05  1513,62 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 08-19-83722    H 14 10:02:44  1493,37 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 407082 Kg:  10 Ók:  92 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h  79,36p    R:   8.   4h  79,02p    T:  18.   4h  81,02p
Összesített E:   4.  28h 483,13p    R:  28.  19h 338,11p    T:  58.  19h 340,28p
   HU 11-10-72583    T 14 09:39:56  1622,13 m/p   1  23,14    2  23,06    2  23,10
   HU 12-10-73353    T 14 09:45:07  1589,26 m/p   3  21,49   18  21,70   36  21,84
   HU 10-10-64291    H 14 09:48:34  1568,12 m/p   5  19,84   48  19,16   87  19,95
   HU 11-10-72587    H 14 09:53:02  1541,56 m/p  11  14,89   96  15,10  190  16,13
   HU 11-10-72596    T 14 09:59:12  1506,35 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 407685 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  70,34p    R:  10.   3h  56,85p    T:  25.   3h  58,90p
Összesített E:   2.  36h 647,84p    R:  20.  23h 423,40p    T:  44.  22h 422,45p
   HU 11  19-13888   H 14 09:45:13  1597,41 m/p   2  22,33   13  22,14   27  22,19
   HU 08  19-64752   H 14 09:50:03  1567,72 m/p   6  19,03   49  19,09   88  19,93
   HU 10  19-99168   H 14 09:53:49  1545,33 m/p  10  15,73   90  15,62  173  16,78
   HU 08  19-64773   H 14 09:58:11  1520,17 m/p  13  13,25    0   0,00    0   0,00
   HU 10  D-279311   H 14 10:06:01  1477,03 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Faragó József                   1.cs. Dt: 420981 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   8.  15h 261,77p    R:  43.   7h 150,75p    T:  88.   7h 150,00p
   HU 11  10-72730   H 14 10:16:57  1467,09 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Mészáros István                 1.cs. Dt: 408478 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  66,27p    R:   9.   4h  69,32p    T:  21.   4h  72,69p
Összesített E:   1.  55h 984,73p    R:  11.  38h 703,52p    T:  21.  38h 754,48p
   HU 11-10-72992    H 14 09:51:13  1563,75 m/p   7  18,22   53  18,77  100  19,50
   HU 12-10-73520    H 14 09:51:18  1563,25 m/p   8  17,39   54  18,68  105  19,31
   HU 11-10-72978    H 14 09:51:38  1561,26 m/p   9  16,57   58  18,35  113  19,02
   HU 11-10-72996    H 14 09:55:56  1536,02 m/p  12  14,09  115  13,52  225  14,86
   HU 12-10-73532    H 14 10:01:42  1503,42 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tolvaj Sándor                   1.cs. Dt: 420169 Kg:  10 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   1h  20,93p    R:  21.   1h  21,71p    T:  43.   1h  21,92p
Összesített E:   3.  38h 625,45p    R:  30.  20h 320,18p    T:  61.  21h 334,63p
   HU 11-10-73128    T 14 09:54:33  1587,90 m/p   4  20,93   21  21,71   41  21,92
   HU 10-10-63830    T 14 10:09:31  1502,89 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-63835    H 14 10:09:37  1502,35 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Erdős-Móré                     1.cs. S04 HU-10- 10-57284   H 1629,00 m/p
   2. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 11-10-72583    T 1622,13 m/p
   3. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-12- 10-75861   T 1616,75 m/p
   4. Hajzer János és Fia            0.cs. S08 HU-12- 10-79221   T 1613,58 m/p
   5. Czeglédi-Szűcs                 0.cs. S05 HU-10- 10-62014   H 1613,25 m/p
   6. Gallus Dúc                     1.cs. S01 HU-12- D-507202   H 1612,19 m/p
   7. Szőke Attila                   1.cs. S05 HU 12-D -468270   H 1610,64 m/p
   8. Kolozsvári Mihály              0.cs. S12 HU 12-D -469161   T 1606,84 m/p
   9. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-261004    T 1606,44 m/p
  10. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-248880    T 1606,16 m/p
  11. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-264100    T 1605,97 m/p
  12. Koszorús László                1.cs. S10 HU-10- D-264359   H 1604,47 m/p
  13. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- D-468666   H 1604,00 m/p
  14. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- 10-76677   H 1603,63 m/p
  15. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 11-10-68615    H 1602,78 m/p
  16. Erdős-Móré                     1.cs. S04 HU-10- 10-57298   H 1602,44 m/p
  17. Kalmár&Tóth                    0.cs. S10 HU-12- D-470367   H 1602,30 m/p
  18. Sándor Imre                    0.cs. S08 HU 12-10-78819    H 1601,37 m/p
  19. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-11- 14-73915   H 1601,27 m/p
  20. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 10-10-58300    T 1599,65 m/p
  21. Bődi József                    1.cs. S07 HU 12-PM-5498     H 1599,52 m/p
  22. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-12- 04-41693   T 1598,90 m/p
  23. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-09- 10-48616   H 1598,60 m/p
  24. Gallus Dúc                     1.cs. S01 HU-10- D-278232   H 1598,40 m/p
  25. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-349081    H 1598,37 m/p
  26. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- 10-76651   T 1597,96 m/p
  27. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 11  19-13888   H 1597,41 m/p
  28. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- 10-76642   H 1596,45 m/p
  29. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-09- 50-14139   H 1595,03 m/p
  30. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 10-D -314079   H 1593,31 m/p
  31. Koszorús László                1.cs. S10 HU-09- 50-14212   H 1593,00 m/p
  32. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67304    T 1591,10 m/p
  33. Bordán Ferenc                  1.cs. S04 HU 10-D-263479    H 1590,77 m/p
  34. Kolozsvári Mihály              0.cs. S12 HU 11-D -343900   H 1590,26 m/p
  35. Török Zoltán                   0.cs. S07 HU 12-10-78172    H 1590,14 m/p
  36. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 12-10-73353    T 1589,26 m/p
  37. Kalmár&Tóth                    0.cs. S10 HU-12- D-470362   H 1588,84 m/p
  38. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54137    H 1588,83 m/p
  39. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-11- D-343207   H 1588,11 m/p
  40. Bődi József                    1.cs. S07 HU 12-D-469960    H 1588,04 m/p
  41. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 11-10-73128    T 1587,90 m/p
  42. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 11-D -347072   T 1586,97 m/p
  43. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 10-D -262113   H 1586,57 m/p
  44. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 10-D -314075   H 1586,30 m/p
  45. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348942   H 1585,66 m/p
  46. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 09-10-47352    H 1585,57 m/p
  47. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 09-10-50303    H 1584,34 m/p
  48. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 10-10-59167    H 1583,90 m/p
  49. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-12- 10-75856   H 1582,39 m/p
  50. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU 12-10-81263    T 1581,62 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  113,73 p
   2. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.  110,17 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.  110,09 p
   4. Erdős-Móré                     1.cs. S04    5 h.  106,65 p
   5. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.  105,86 p
   6. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.  104,64 p
   7. Koszorús László                1.cs. S10    5 h.  102,39 p
   8. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    5 h.   99,57 p
   9. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   99,39 p
  10. Török Zoltán                   1.cs. S07    5 h.   99,02 p
  11. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    5 h.   96,89 p
  12. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.   96,89 p
  13. Poker Klub                     1.cs. S06    5 h.   95,34 p
  14. Oláh János                     1.cs. S06    5 h.   94,39 p
  15. Szőke Attila                   1.cs. S05    5 h.   90,65 p
  16. Gallus Dúc                     1.cs. S01    4 h.   84,55 p
  17. Béke József                    1.cs. S01    4 h.   81,79 p
  18. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    4 h.   81,02 p
  19. Nagy Róbert                    1.cs. S04    5 h.   80,98 p
  20. Török Ferenc                   1.cs. S09    4 h.   74,71 p
  21. Mészáros István                1.cs. R30    4 h.   72,69 p
  22. Erdei Dúc                      1.cs. S04    4 h.   67,35 p
  23. Iván László                    1.cs. S06    4 h.   64,19 p
  24. Molnár Antal                   1.cs. S06    3 h.   61,50 p
  25. Czinege Gyula                  1.cs. R30    3 h.   58,90 p
  26. Szabó József                   1.cs. S04    3 h.   53,60 p
  27. Vas György                     1.cs. S02    3 h.   52,83 p
  28. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    3 h.   52,47 p
  29. Papp Sándor                    1.cs. S05    3 h.   47,06 p
  30. Kovács József                  1.cs. S04    2 h.   39,87 p
  31. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    2 h.   37,27 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Buzalka Lajos                  1.cs.    4 h.   79,36 p
   2. Czinege Gyula                  1.cs.    4 h.   70,34 p
   3. Mészáros István                1.cs.    4 h.   66,27 p
   4. Tolvaj Sándor                  1.cs.    1 h.   20,93 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.15. Sankt Pölten
  06.29. Stockerau
  07.14. Sankt Pölten

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bartha Sándor                  1.cs. S04   25 h.  500,13 p
   2. Pikó Sándor                    1.cs. S02   24 h.  489,71 p
   3. Bődi József                    1.cs. S07   24 h.  486,54 p
   4. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   23 h.  484,05 p
   5. Erdős-Móré                     1.cs. S04   24 h.  473,63 p
   6. Lovas Family                   1.cs. S12   24 h.  471,35 p
   7. Poker Klub                     1.cs. S06   22 h.  456,61 p
   8. Oláh János                     1.cs. S06   22 h.  451,44 p
   9. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   22 h.  433,09 p
  10. Szőke Attila                   1.cs. S05   22 h.  430,49 p
  11. Koszorús László                1.cs. S10   22 h.  423,80 p
  12. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   21 h.  397,64 p
  13. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   21 h.  390,34 p
  14. Gallus Dúc                     1.cs. S01   21 h.  386,04 p
  15. Török Zoltán                   1.cs. S07   20 h.  382,27 p
  16. Erdei Dúc                      1.cs. S04   20 h.  356,21 p
  17. Sándor Imre                    1.cs. S08   19 h.  346,53 p
  18. Török Ferenc                   1.cs. S09   18 h.  345,98 p
  19. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   18 h.  339,72 p
  20. Papp Sándor                    1.cs. S05   20 h.  328,97 p
  21. Móré-Erdős                     1.cs. S04   18 h.  318,72 p
  22. Molnár Antal                   1.cs. S06   16 h.  290,31 p
  23. Bakk József                    1.cs. S05   16 h.  274,17 p
  24. Ugrai László                   1.cs. S12   15 h.  261,79 p
  25. Iván László                    1.cs. S06   15 h.  256,24 p
  26. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   13 h.  249,04 p
  27. Heim János                     1.cs. S10   13 h.  242,30 p
  28. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   13 h.  235,02 p
  29. Bagdány László                 1.cs. S10   13 h.  230,31 p
  30. László Kókai Levente           1.cs. S10   12 h.  228,24 p
  31. Nagy Róbert                    1.cs. S04   13 h.  226,37 p
  32. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   13 h.  215,61 p
  33. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   12 h.  213,60 p
  34. Kovács József                  1.cs. S04   11 h.  207,73 p
  35. Béke József                    1.cs. S01   11 h.  206,56 p
  36. Vas György                     1.cs. S02   12 h.  206,10 p
  37. Herpály Dúc                    1.cs. S08   12 h.  201,38 p
  38. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   12 h.  198,81 p
  39. Lisztes Imre                   1.cs. S04   11 h.  198,66 p
  40. Gonda János                    1.cs. S10   10 h.  192,85 p
  41. Mészáros István                1.cs. R30   11 h.  188,58 p
  42. Szabó József                   1.cs. S04   10 h.  186,15 p
  43. Lada József                    1.cs. S01   10 h.  183,50 p
  44. Bertalan László                1.cs. S10   10 h.  176,31 p
  45. Czinege Gyula                  1.cs. R30   10 h.  174,20 p
  46. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   10 h.  169,18 p
  47. Böszörményi Lajos              1.cs. S12   10 h.  154,21 p
  48. Kiss Bálint                    1.cs. S05    8 h.  152,32 p
  49. Győrfi Imre                    1.cs. S06    8 h.  150,81 p
  50. Varga András                   1.cs. S02    9 h.  148,72 p
  51. Arnódi Béla                    1.cs. S07    8 h.  147,87 p
  52. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    8 h.  138,06 p
  53. Rőth József                    1.cs. S05    8 h.  137,79 p
  54. Sain Sándor                    1.cs. S04    8 h.  136,21 p

R30 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tolvaj Sándor                  1.cs.   17 h.  301,79 p
   2. Czinege Gyula                  1.cs.   16 h.  288,68 p
   3. Buzalka Lajos                  1.cs.   15 h.  283,63 p
   4. Mészáros István                1.cs.   16 h.  282,02 p
   5. Szekrényesi József id.         1.cs.   10 h.  164,88 p
   6. Földvári Imre                  1.cs.    7 h.  118,71 p
   7. Ács János                      1.cs.    6 h.   88,89 p
   8. Faragó József                  1.cs.    4 h.   60,20 p
   9. Sárándi Lajos                  1.cs.    2 h.   30,92 p
  10. Pánti Ferenc                   1.cs.    1 h.   14,95 p
  11. Balogh Imre                    1.cs.    1 h.   12,53 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.08. Garham/Vilshofen
  06.08. Mosonmagyaróvár
  06.15. Sankt Pölten
  06.22. Mosonmagyaróvár
  06.23. Regensburg
  06.29. Stockerau
  07.06. Mosonmagyaróvár
  07.06. Regensburg
  07.14. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bődi József                    1.cs. S07   66 h. 1283,24 p
   2. Pikó Sándor                    1.cs. S02   63 h. 1246,43 p
   3. Poker Klub                     1.cs. S06   58 h. 1131,78 p
   4. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   60 h. 1128,02 p
   5. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   54 h. 1065,64 p
   6. Móré-Erdős                     1.cs. S04   54 h. 1061,85 p
   7. Lovas Family                   1.cs. S12   53 h. 1041,79 p
   8. Bartha Sándor                  1.cs. S04   55 h. 1036,11 p
   9. Erdei Dúc                      1.cs. S04   55 h. 1025,24 p
  10. Oláh János                     1.cs. S06   52 h. 1023,80 p
  11. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   53 h.  993,67 p
  12. Török Zoltán                   1.cs. S07   51 h.  963,73 p
  13. Koszorús László                1.cs. S10   51 h.  918,20 p
  14. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   50 h.  916,04 p
  15. Sándor Imre                    1.cs. S08   48 h.  903,97 p
  16. Erdős-Móré                     1.cs. S04   48 h.  895,87 p
  17. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   41 h.  803,02 p
  18. Molnár Antal                   1.cs. S06   42 h.  793,73 p
  19. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   40 h.  762,48 p
  20. Ugrai László                   1.cs. S12   41 h.  755,66 p
  21. Mészáros István                1.cs. R30   38 h.  754,48 p
  22. Iván László                    1.cs. S06   43 h.  745,59 p
  23. Papp Sándor                    1.cs. S05   44 h.  742,99 p
  24. Bagdány László                 1.cs. S10   41 h.  727,94 p
  25. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   40 h.  708,81 p
  26. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   38 h.  698,98 p
  27. Szőke Attila                   1.cs. S05   37 h.  682,26 p
  28. Szabó József                   1.cs. S04   39 h.  651,87 p
  29. Török Ferenc                   1.cs. S09   35 h.  645,96 p
  30. Gallus Dúc                     1.cs. S01   37 h.  636,26 p
  31. Vas György                     1.cs. S02   34 h.  592,59 p
  32. Bakk József                    1.cs. S05   35 h.  590,77 p
  33. Lukács Sándor                  1.cs. S08   30 h.  547,79 p
  34. Győrfi Imre                    1.cs. S06   32 h.  539,35 p
  35. László Kókai Levente           1.cs. S10   33 h.  531,69 p
  36. Böszörményi Lajos              1.cs. S12   29 h.  495,84 p
  37. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   29 h.  495,27 p
  38. Kiss Bálint                    1.cs. S05   28 h.  492,47 p
  39. Heim János                     1.cs. S10   26 h.  470,37 p
  40. Arnódi Béla                    1.cs. S07   24 h.  447,34 p
  41. Gonda János                    1.cs. S10   24 h.  444,71 p
  42. Herpály Dúc                    1.cs. S08   26 h.  442,15 p
  43. Varga András                   1.cs. S02   26 h.  427,09 p
  44. Czinege Gyula                  1.cs. R30   22 h.  422,45 p
  45. Lisztes Imre                   1.cs. S04   24 h.  422,20 p
  46. Tóth Bálint                    1.cs. S06   24 h.  419,27 p
  47. Puskás Ferenc                  1.cs. S02   24 h.  405,13 p
  48. Nagy Róbert                    1.cs. S04   25 h.  401,21 p
  49. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   25 h.  390,78 p
  50. Sain Sándor                    1.cs. S04   20 h.  388,46 p
  51. Lada József                    1.cs. S01   22 h.  383,35 p
  52. Béke József                    1.cs. S01   24 h.  382,84 p
  53. Rőth József                    1.cs. S05   24 h.  379,63 p
  54. Bertalan László                1.cs. S10   23 h.  374,44 p
  55. Kovács József                  1.cs. S04   20 h.  367,72 p
  56. Vass András                    1.cs. S04   20 h.  350,44 p
  57. Szabó András                   1.cs. S08   21 h.  345,37 p
  58. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   19 h.  340,28 p
  59. Papp Imre                      1.cs. S12   21 h.  339,23 p
  60. Lakatos Ernő                   1.cs. S10   19 h.  334,89 p
  61. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   21 h.  334,63 p
  62. Jóvér István                   1.cs. S06   19 h.  306,49 p
  63. Vastag Sándor                  1.cs. S08   18 h.  304,14 p
  64. Varga László                   1.cs. S01   19 h.  302,21 p
  65. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   17 h.  266,69 p
  66. Ács János                      1.cs. R30   14 h.  265,30 p
  67. Vámos János                    1.cs. S02   16 h.  260,32 p
  68. Bordán Ferenc                  1.cs. S04   15 h.  258,85 p
  69. Kecskés Gyula                  1.cs. S10   16 h.  253,01 p

R30 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.   55 h.  984,73 p
   2. Czinege Gyula                  1.cs.   36 h.  647,84 p
   3. Tolvaj Sándor                  1.cs.   38 h.  625,45 p
   4. Buzalka Lajos                  1.cs.   28 h.  483,13 p
   5. Szekrényesi József id.         1.cs.   25 h.  409,26 p
   6. Földvári Imre                  1.cs.   22 h.  354,95 p
   7. Ács János                      1.cs.   21 h.  320,60 p
   8. Faragó József                  1.cs.   15 h.  261,77 p
   9. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.   13 h.  179,52 p
  10. Pánti Ferenc                   1.cs.    6 h.  104,37 p
  11. Sárándi Lajos                  1.cs.    5 h.   76,74 p
  12. Balogh Imre                    1.cs.    3 h.   33,54 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Oláh János                     S06 HU 11-10-67319    H  5h 107,28p
  2. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  5h 106,73p
  3. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  5h 105,30p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  5h 104,69p
  5. Bartha Sándor                  S04 HU-11- 14-73915   H  5h 100,65p
  6. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  5h  99,96p
  7. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  5h  99,38p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  5h  98,57p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  5h  98,19p
 10. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343270   H  5h  92,88p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  5h  92,82p
 12. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  5h  85,42p
 13. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  4h  86,20p
 14. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  4h  84,52p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  4h  84,24p
 16. Bartha Sándor                  S04 HU-09- D-210073   H  4h  81,03p
 17. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  4h  79,32p
 18. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  4h  79,28p
 19. Bartha Sándor                  S04 HU-11- D-348181   H  4h  79,28p
 20. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22546   H  4h  79,19p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  4h  77,94p
 22. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13525    H  4h  77,43p
 23. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  4h  75,91p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76633   H  4h  75,50p
 25. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- D-264389   H  4h  75,47p
 26. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  4h  75,26p
 27. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65805   H  4h  74,92p
 28. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  4h  74,77p
 29. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  4h  74,38p
 30. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348007    H  4h  74,02p
 31. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264615   H  4h  73,76p
 32. Gallus Dúc                     S01 HU-10- D-278232   H  4h  73,39p
 33. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  4h  72,21p
 34. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65801   H  4h  72,09p
 35. Bordán Ferenc                  S04 HU 10-D-263479    H  4h  71,35p
 36. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264026    H  4h  71,10p
 37. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  4h  70,61p
 38. Papp Sándor                    S05 HU 11-D-349156    H  4h  70,53p
 39. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  4h  69,89p
 40. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343212   H  4h  69,56p
 41. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  4h  69,02p
 42. Koszorús László                S10 HU-11- D-343167   H  4h  68,73p
 43. Erdei Dúc                      S04 HU 10-10-62654    H  4h  67,13p
 44. Gallus Dúc                     S01 HU-11- D-329784   H  4h  65,24p
 45. Nyikos Viktor                  S12 HU 11-D -343855   H  4h  64,25p
 46. Varga András                   S02 HU 10-10-56638    H  4h  63,51p
 47. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  3h  67,93p
 48. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468270   H  3h  66,39p
 49. Török Zoltán                   S07 HU 10-10-59167    H  3h  65,82p
 50. Oláh János                     S06 HU 11-10-67332    H  3h  63,68p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  5h 110,75p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  5h 109,01p
  3. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  5h 105,53p
  4. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  5h 104,88p
  5. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  5h 102,53p
  6. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  5h  99,83p
  7. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  5h  95,41p
  8. Szőke Attila                   S05 UK 10-1603115     T  5h  93,31p
  9. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  4h  82,28p
 10. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  4h  81,50p
 11. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  4h  81,01p
 12. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348003    T  4h  79,14p
 13. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468669   T  4h  78,63p
 14. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  4h  78,32p
 15. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  4h  77,39p
 16. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  4h  75,13p
 17. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  4h  74,46p
 18. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  4h  73,68p
 19. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58300    T  4h  73,15p
 20. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  4h  71,14p
 21. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  4h  70,86p
 22. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  4h  67,94p
 23. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  4h  66,63p
 24. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  4h  58,49p
 25. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  3h  70,79p
 26. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  3h  65,13p
 27. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75861   T  3h  64,68p
 28. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  3h  63,62p
 29. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  3h  62,65p
 30. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  62,00p
 31. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  3h  61,82p
 32. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  3h  61,32p
 33. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65656   T  3h  60,86p
 34. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347878    T  3h  58,74p
 35. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  3h  58,39p
 36. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  3h  57,88p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81263    T  3h  56,33p
 38. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- 10-71004   T  3h  55,26p
 39. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  3h  54,66p
 40. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  3h  54,59p
 41. Hajzer Csaba                   S08 HU-11- 10-68939   T  3h  52,79p
 42. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65814   T  3h  52,04p
 43. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62039   T  3h  51,19p
 44. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  3h  50,85p
 45. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  3h  50,76p
 46. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  3h  50,73p
 47. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  3h  50,42p
 48. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210537    T  3h  45,96p
 49. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  3h  42,18p
 50. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  2h  46,28p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  4h  66,41p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  3h  64,33p
  3. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64752   H  3h  58,24p
  4. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  3h  53,35p
  5. Buzalka Lajos                  R30 HU 10-10-64291    H  3h  53,27p
  6. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64773   H  3h  50,17p
  7. Mészáros István                R30 HU 11-D-343340    H  2h  42,63p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46036    H  2h  37,21p
  9. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-73071    H  2h  36,56p
 10. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  2h  35,94p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  4h  75,58p
  2. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  3h  58,41p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  3h  49,18p
  4. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  41,98p
  5. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  2h  28,36p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H 11h 206,54p
  2. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H 10h 182,32p
  3. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H 10h 181,35p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H 10h 180,07p
  5. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  9h 194,61p
  6. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  9h 169,42p
  7. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  9h 168,51p
  8. Bartha Sándor                  S04 HU-11- 14-73915   H  9h 167,24p
  9. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  9h 160,37p
 10. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  9h 160,01p
 11. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  9h 157,31p
 12. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  9h 150,71p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  8h 161,62p
 14. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65674   H  8h 153,86p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  8h 152,24p
 16. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  8h 151,14p
 17. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  8h 149,25p
 18. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  8h 148,73p
 19. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  8h 147,23p
 20. Buglyó Testvérek               S06 HU 08-10-38837    H  8h 145,83p
 21. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343270   H  8h 142,39p
 22. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343212   H  8h 141,68p
 23. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  8h 140,61p
 24. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57149    H  8h 135,03p
 25. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  8h 132,82p
 26. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348007    H  8h 128,87p
 27. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  8h 124,04p
 28. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  7h 153,96p
 29. Oláh János                     S06 HU 11-10-67319    H  7h 142,81p
 30. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  7h 140,91p
 31. Török Zoltán                   S07 HU 10-10-59167    H  7h 138,76p
 32. Oláh János                     S06 HU 11-10-67355    H  7h 138,39p
 33. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  7h 138,34p
 34. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  7h 136,60p
 35. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  7h 134,56p
 36. Bartha Sándor                  S04 HU-09- D-210073   H  7h 134,14p
 37. Kolozsvári Mihály              S12 HU 10-10-62864    H  7h 133,60p
 38. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  7h 132,89p
 39. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  7h 132,46p
 40. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  7h 131,95p
 41. Papp Sándor                    S05 HU 11-D-349156    H  7h 128,85p
 42. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  7h 128,19p
 43. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264615   H  7h 126,69p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348938   H  7h 126,14p
 45. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- D-264389   H  7h 125,62p
 46. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61521   H  7h 125,21p
 47. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470367   H  7h 124,95p
 48. Kulcsár Lajos                  S05 HU 09-10-48915    H  7h 124,10p
 49. Bődi József                    S07 HU 11-D-349915    H  7h 123,38p
 50. Török Zoltán                   S07 HU 09-10-50306    H  7h 123,19p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T 10h 187,11p
  2. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  9h 181,94p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  9h 177,32p
  4. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  9h 173,17p
  5. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  9h 163,48p
  6. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  9h 160,18p
  7. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  9h 147,93p
  8. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  8h 166,89p
  9. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  8h 163,29p
 10. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  8h 158,67p
 11. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  8h 143,11p
 12. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  7h 143,03p
 13. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  7h 136,86p
 14. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  7h 136,63p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  7h 135,63p
 16. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  7h 132,78p
 17. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  7h 129,05p
 18. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  7h 127,79p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  7h 127,40p
 20. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348003    T  7h 126,46p
 21. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  7h 120,62p
 22. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  7h 120,00p
 23. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  7h 118,66p
 24. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  7h 109,37p
 25. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  6h 121,23p
 26. Kolozsvári Mihály              S12 HU 07-19-47753    T  6h 120,31p
 27. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  6h 116,99p
 28. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  6h 116,83p
 29. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  6h 115,83p
 30. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  6h 114,66p
 31. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  6h 113,04p
 32. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  6h 111,78p
 33. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  6h 111,70p
 34. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  6h 110,70p
 35. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  6h 108,35p
 36. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  6h 107,16p
 37. Szőke Attila                   S05 UK 10-1603115     T  6h 105,57p
 38. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  6h 105,08p
 39. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-D-209979    T  6h 101,62p
 40. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  6h 101,53p
 41. Buglyó Testvérek               S06 HU 10-D-264759    T  6h 101,50p
 42. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  6h 101,25p
 43. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  6h  99,80p
 44. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210537    T  6h  98,32p
 45. Iván László                    S06 HU 11-D-347525    T  6h  93,15p
 46. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  5h 110,73p
 47. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  5h 103,94p
 48. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  5h 101,56p
 49. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65656   T  5h 100,70p
 50. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58300    T  5h 100,16p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  7h 124,30p
  2. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  7h 116,32p
  3. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  6h 118,15p
  4. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13898   H  6h  99,19p
  5. Ács János                      R30 HU 10-19-99668    H  6h  83,18p
  6. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64752   H  5h  94,09p
  7. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64773   H  5h  90,42p
  8. Mészáros István                R30 HU 11-D-343326    H  5h  90,41p
  9. Mészáros István                R30 HU 11-D-343340    H  5h  88,43p
 10. Mészáros István                R30 HU 11-D-343353    H  5h  87,64p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  5h  94,89p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  5h  76,05p
  3. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72596    T  4h  73,60p
  4. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  4h  71,46p
  5. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  4h  66,73p
  6. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  4h  63,61p
  7. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  3h  52,05p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46042    T  3h  49,54p
  9. Ács János                      R30 HU 12-10-74257    T  3h  38,57p
 10. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73930    T  2h  37,30p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  5h  98,19p
  2. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13525    H  4h  77,43p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76633   H  4h  75,50p
  4. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  4h  74,38p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  4h  69,89p
  6. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468270   H  3h  66,39p
  7. Oláh János                     S06 HU 12-10-78005    H  3h  63,37p
  8. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  3h  62,85p
  9. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470362   H  3h  62,35p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  3h  62,19p
 11. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81208    H  3h  62,03p
 12. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76677   H  3h  61,64p
 13. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  3h  60,35p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76730   H  3h  58,87p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468672   H  3h  58,13p
 16. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507222   H  3h  57,22p
 17. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  3h  56,93p
 18. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76726   H  3h  56,66p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76649   H  3h  55,90p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  3h  54,84p
 21. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41677   H  3h  54,68p
 22. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80603   H  3h  52,79p
 23. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81211    H  3h  52,49p
 24. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75856   H  3h  52,01p
 25. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80233   H  3h  50,18p
 26. Kiss Imre                      S04 HU-12- 10-75981   H  3h  47,47p
 27. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  3h  47,16p
 28. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507225   H  3h  47,12p
 29. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76694   H  3h  44,28p
 30. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507202   H  2h  46,51p
 31. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81284    H  2h  43,85p
 32. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81251    H  2h  43,53p
 33. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468001    H  2h  42,13p
 34. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470379   H  2h  42,01p
 35. Kovács József                  S04 HU-12- D-563483   H  2h  41,70p
 36. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81274    H  2h  41,56p
 37. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76630   H  2h  41,45p
 38. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470367   H  2h  41,41p
 39. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507201   H  2h  41,18p
 40. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -470829   H  2h  40,74p
 41. Sándor Imre                    S08 HU 12-10-78804    H  2h  40,71p
 42. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76065   H  2h  40,41p
 43. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80618   H  2h  39,96p
 44. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467117   H  2h  38,98p
 45. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76652   H  2h  38,67p
 46. Bődi József                    S07 HU 12-PM-5498     H  2h  38,56p
 47. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79211   H  2h  38,30p
 48. Szabó András                   S08 HU-12- 10-79460   H  2h  38,10p
 49. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78111    H  2h  38,09p
 50. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77145    H  2h  37,67p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  4h  81,01p
  2. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468669   T  4h  78,63p
  3. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  4h  74,46p
  4. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  4h  71,14p
  5. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  4h  66,63p
  6. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75861   T  3h  64,68p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  62,00p
  8. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  3h  61,32p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  3h  58,39p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  3h  57,88p
 11. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81263    T  3h  56,33p
 12. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  3h  54,66p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  3h  50,42p
 14. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  3h  42,18p
 15. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469161   T  2h  45,50p
 16. Kiss Imre                      S04 HU-12- 10-75996   T  2h  44,02p
 17. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  2h  42,99p
 18. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  2h  42,07p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76632   T  2h  41,45p
 20. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  2h  41,40p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  2h  41,02p
 22. Erdős-Móré                     S04 HU-12- 10-76076   T  2h  40,30p
 23. Kovács József                  S04 HU-12- D-563410   T  2h  40,13p
 24. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  2h  39,88p
 25. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79221   T  2h  39,72p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  2h  39,39p
 27. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506474   T  2h  39,38p
 28. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41693   T  2h  39,27p
 29. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77723   T  2h  39,13p
 30. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77128    T  2h  39,00p
 31. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  2h  38,57p
 32. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  2h  37,54p
 33. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-77364    T  2h  37,02p
 34. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76721   T  2h  36,36p
 35. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-81293   T  2h  36,28p
 36. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-75882    T  2h  36,26p
 37. Mászlé Tibor                   S02 HU 12-D-469597    T  2h  35,30p
 38. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  2h  34,49p
 39. Bartha Sándor                  S04 HU-12- D-467698   T  2h  34,05p
 40. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81213    T  2h  33,92p
 41. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  2h  33,56p
 42. Fortuna dúc                    S12 HU 12-10-81532    T  2h  32,99p
 43. Szőke Attila                   S05 HU 12-O -13381    T  2h  32,11p
 44. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76702   T  2h  30,46p
 45. Móré-Erdős                     S04 PL-12-0459-5258   T  2h  29,71p
 46. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81240    T  2h  27,78p
 47. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469156   T  2h  27,02p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  2h  35,94p
  2. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  2h  35,56p
  3. Faragó József                  R30 HU 12  10-74502   H  2h  33,83p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  3h  58,41p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  8h 147,23p
  2. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  8h 132,82p
  3. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  8h 124,04p
  4. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  7h 134,56p
  5. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470367   H  7h 124,95p
  6. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  7h 123,05p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  7h 119,14p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  7h 119,03p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81208    H  6h 117,62p
 10. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81274    H  6h 116,89p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  6h 114,58p
 12. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  6h 111,58p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41677   H  6h 109,47p
 14. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507202   H  6h 108,77p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76633   H  6h 107,46p
 16. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  6h 107,32p
 17. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13525    H  6h 106,82p
 18. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507222   H  6h 106,18p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468672   H  6h 103,97p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469563   H  6h 103,18p
 21. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76630   H  6h 102,11p
 22. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76649   H  6h 101,68p
 23. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79280   H  6h  91,17p
 24. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81218    H  6h  86,61p
 25. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41679   H  5h 102,59p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76730   H  5h  98,15p
 27. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  5h  98,00p
 28. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  5h  97,04p
 29. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75868   H  5h  91,27p
 30. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  5h  91,19p
 31. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76726   H  5h  88,62p
 32. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79211   H  5h  87,79p
 33. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470359   H  5h  87,18p
 34. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81215    H  5h  86,25p
 35. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78167    H  5h  86,09p
 36. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80618   H  5h  85,93p
 37. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80233   H  5h  85,92p
 38. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470336   H  5h  84,11p
 39. Bődi József                    S07 HU 12-PM-5480     H  5h  84,06p
 40. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81211    H  5h  82,54p
 41. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77083    H  5h  82,19p
 42. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467117   H  5h  80,15p
 43. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80603   H  5h  79,22p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469544   H  5h  75,67p
 45. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81201    H  5h  75,35p
 46. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81280    H  5h  74,40p
 47. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468270   H  4h  82,49p
 48. Oláh János                     S06 HU 12-10-78005    H  4h  81,50p
 49. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468001    H  4h  80,67p
 50. Sándor Imre                    S08 HU 12-10-78804    H  4h  78,01p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  7h 135,63p
  2. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  7h 127,40p
  3. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  7h 120,62p
  4. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  7h 120,00p
  5. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  7h 118,66p
  6. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  6h 116,83p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  6h 115,83p
  8. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  6h 111,78p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  6h 108,35p
 10. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  6h 107,16p
 11. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  6h 101,25p
 12. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  6h  99,80p
 13. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  5h  95,89p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  5h  92,56p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468669   T  5h  90,28p
 16. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81263    T  5h  82,56p
 17. Bartha Sándor                  S04 HU-12- D-467698   T  5h  79,40p
 18. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  5h  66,69p
 19. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  4h  76,48p
 20. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77128    T  4h  75,69p
 21. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75861   T  4h  73,97p
 22. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  4h  72,75p
 23. Rácz Dúc                       S07 HU 12-10-78585    T  4h  71,71p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76702   T  4h  71,63p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-470007    T  4h  70,44p
 26. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468019    T  4h  70,07p
 27. Fortuna dúc                    S12 HU 12-10-81532    T  4h  68,01p
 28. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-467922    T  4h  66,55p
 29. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-81293   T  4h  65,07p
 30. Erdős-Móré                     S04 HU-12- 10-76088   T  4h  64,21p
 31. Szőke Attila                   S05 HU 12-O -13381    T  4h  63,61p
 32. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  4h  62,94p
 33. Vámos János                    S02 HU 12-D -470150   T  4h  62,77p
 34. Móré-Erdős                     S04 PL-12-0459-5258   T  4h  60,28p
 35. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79253   T  4h  53,10p
 36. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81240    T  4h  51,85p
 37. Kovács József                  S04 HU-12- D-563435   T  3h  62,67p
 38. Kolozsvári Mihály              S12 HU 12-D -469161   T  3h  61,71p
 39. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76632   T  3h  61,45p
 40. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-67537    T  3h  60,12p
 41. Erdős-Móré                     S04 HU-12- 10-76076   T  3h  59,03p
 42. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41693   T  3h  58,55p
 43. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-75882    T  3h  57,15p
 44. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77723   T  3h  57,06p
 45. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76721   T  3h  55,88p
 46. Mászlé Tibor                   S02 HU 12-D-469597    T  3h  54,18p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13510    T  3h  53,73p
 48. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  3h  53,20p
 49. Vámos János                    S02 HU 12-D -470105   T  3h  53,11p
 50. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506474   T  3h  53,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  5h  86,92p
  2. Mészáros István                R30 HU 12-10-73527    H  4h  73,73p
  3. Faragó József                  R30 HU 12  10-74502   H  4h  73,58p
  4. Mészáros István                R30 HU 12-10-73532    H  4h  72,80p
  5. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  4h  67,73p
  6. Mészáros István                R30 HU 12-10-73509    H  3h  49,50p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470813   H  3h  47,74p
  8. Mészáros István                R30 HU 12-10-73520    H  3h  43,28p
  9. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470806   H  3h  39,84p
 10. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  OL-13367   H  3h  38,59p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  4h  71,46p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  3h  52,05p
  3. Ács János                      R30 HU 12-10-74257    T  3h  38,57p
  4. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73930    T  2h  37,30p
  5. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73908    T  2h  36,11p
  6. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  7. Faragó József                  R30 HU 12  10-73836   T  2h  28,92p