Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 2013.07.09 15:06:58
Az adatok utolsó módosítása: 2013.07.09 18:41:55
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.13 12:41:44
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.08.08 15:06:58
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 13 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2013.07.06 05:30
Időjárás         : napos. derült, észak-keleti szél
Kisérő           : Szoboszlai Imre
Központi táv     : 708000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              7    7    55   11   1086,68    963,90
S04 Hajdúszoboszló      7   10    88   18   1100,84    974,40
S07 Hosszúpályi         5    5    36    7   1081,93    952,58
S08 Berettyóújfalu      8    9    63   13   1099,92    919,77
S12 Nádudvar            5    5    45    9   1084,62   1022,39
Hajdú 1.               32   36   287   57   1100,84    967,51
S01 Debrecen            1    1     5    1   1052,51   1052,51
S02 Hajdúsámson         7    8    61   12   1062,82    833,48
S05 Debrecen           11   12    78   16   1079,41    862,90
S06 Debrecen            9   10    90   18   1083,30    942,22
S09 Hajdúböszörmény     7    7    39    8    999,63    832,48
S10 Debrecen            9   11    92   18   1070,83    914,61
Hajdú 2.               44   49   365   73   1083,30    883,78
Tagszövetségben        76   85   652  130   1100,84    924,83

R30 egyesületi díjlista
   1. Czinege Gyula                  1.cs. HU 08  19-64773   H 1086,68 m/p
   2. Faragó József                  1.cs. HU 11  10-72734   H 1080,55 m/p
   3. Mészáros István                1.cs. HU 12-10-73531    H 1078,84 m/p
   4. Czinege Gyula                  1.cs. HU 11  19-13888   H 1071,17 m/p
   5. Sárándi Lajos                  1.cs. HU 11  D-348128   T 1068,91 m/p
   6. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 11-10-72596    T 1062,27 m/p
   7. Mészáros István                1.cs. HU 11-D-343326    H 1053,62 m/p
   8. Ács János                      1.cs. HU 08-19-83707    H 1052,83 m/p
   9. Ács János                      1.cs. HU 10-19-99668    H  967,51 m/p
  10. Mészáros István                1.cs. HU 10-19-99631    H  965,12 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács János                       1.cs. Dt: 672549 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   2h  42,05p    R:  14.   2h  42,40p    T:  13.   4h  87,26p
Összesített E:   7.  20h 308,80p    R:  48.   5h 104,43p    T:  65.  14h 265,30p
   HU 08-19-83707    H 06 16:08:48  1052,83 m/p   8  21,52   27  23,85   33  26,00
   HU 10-19-99668    H 06 17:05:08   967,51 m/p   9  20,53   57  18,55   92  21,47
   HU 10-19-99674    H 06 17:07:48   963,81 m/p   0   0,00    0   0,00   96  21,16
   HU 08-19-64676    H 06 17:35:45   926,70 m/p   0   0,00    0   0,00  129  18,63
   HU 08-19-83722    H 06 18:12:15   882,32 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 672441 Kg:   5 Ók: 111 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  23,50p    R:  17.   1h  24,74p    T:  34.   1h  26,45p
Összesített E:   5.  24h 403,77p    R:  30.  15h 259,09p    T:  68.  15h 259,26p
   HU 11-10-72596    T 06 16:01:24  1062,27 m/p   6  23,50   22  24,74   27  26,45

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 672961 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   2h  53,95p    R:  11.   2h  53,38p    T:  17.   3h  76,17p
Összesített E:   3.  32h 577,50p    R:  24.  20h 366,55p    T:  51.  19h 364,25p
   HU 08  19-64773   H 06 15:49:17  1086,68 m/p   1  28,46    5  27,75    5  28,15
   HU 11  19-13888   H 06 15:58:15  1071,17 m/p   4  25,49   17  25,63   19  27,08
   HU 09  19-83791   H 06 17:12:56   957,36 m/p   0   0,00    0   0,00   99  20,94

Faragó József                   1.cs. Dt: 686021 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   1h  27,73p    R:  15.   1h  26,95p    T:  30.   1h  27,88p
Összesített E:   8.  15h 261,77p    R:  43.   7h 150,75p    T:  88.   7h 150,00p
   HU 11  10-72734   H 06 16:04:53  1080,55 m/p   2  27,73   11  26,95   12  27,88
   HU 12  10-73828   H 06 17:58:54   916,04 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Mészáros István                 1.cs. Dt: 673863 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h  87,19p    R:  12.   2h  50,42p    T:  10.   4h  96,10p
Összesített E:   1.  51h 918,46p    R:  12.  34h 634,52p    T:  22.  34h 682,62p
   HU 12-10-73531    H 06 15:54:37  1078,84 m/p   3  26,50   13  26,36   15  27,40
   HU 11-D-343326    H 06 16:09:34  1053,62 m/p   7  22,54   26  24,06   32  26,10
   HU 10-19-99631    H 06 17:08:13   965,12 m/p  10  19,57    0   0,00   94  21,34
   HU 11-D-343353    H 06 17:09:06   963,90 m/p  11  18,58    0   0,00   95  21,26

Sárándi Lajos                   1.cs. Dt: 686186 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   1h  24,76p    R:  16.   1h  25,36p    T:  31.   1h  27,04p
Összesített E:  11.   5h  76,74p    R:  53.   1h  25,36p    T: 128.   1h  27,04p
   HU 11  D-348128   T 06 16:11:57  1068,91 m/p   5  24,76   20  25,36   23  27,04

Tagszövetségi díjlista
   1. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU 11-05-11217    H 1100,84 m/p
   2. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-09- 10-48369   H 1099,92 m/p
   3. Lukács Sándor                  1.cs. S08 HU 10-D-262665    T 1098,95 m/p
   4. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-11- 10-68966   T 1095,19 m/p
   5. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 08  19-64773   H 1086,68 m/p
   6. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-10- D-314639   H 1085,88 m/p
   7. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54137    H 1084,62 m/p
   8. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-11- 10-68983   H 1084,30 m/p
   9. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-11- 23-42299   H 1083,30 m/p
  10. Bődi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349943    H 1081,93 m/p
  11. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 10-10-62864    H 1080,84 m/p
  12. Faragó József                  1.cs. R30 HU 11  10-72734   H 1080,55 m/p
  13. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 08-05-55657    H 1079,50 m/p
  14. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05 HU-11- D-343006   H 1079,41 m/p
  15. Mészáros István                1.cs. R30 HU 12-10-73531    H 1078,84 m/p
  16. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 09-10-54323    H 1077,27 m/p
  17. Böszörményi Lajos              1.cs. S12 HU 11-10-71732    H 1071,62 m/p
  18. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 06-10-24424    H 1071,46 m/p
  19. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 11  19-13888   H 1071,17 m/p
  20. Gonda János                    1.cs. S10 HU-11- 10-71283   H 1070,83 m/p
  21. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 11-D-347803    H 1070,56 m/p
  22. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 11-10-71461    H 1069,65 m/p
  23. Sárándi Lajos                  1.cs. R30 HU 11  D-348128   T 1068,91 m/p
  24. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-10- 10-59617   H 1066,57 m/p
  25. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348958   H 1062,82 m/p
  26. Győrfi Imre                    0.cs. S06 HU 11-10-67502    T 1062,55 m/p
  27. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 11-10-72596    T 1062,27 m/p
  28. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-12- 10-75871   T 1058,56 m/p
  29. Sain Sándor                    1.cs. S04 HU 10-10-57410    H 1055,45 m/p
  30. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-PM-3592     T 1055,34 m/p
  31. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 11-D-347866    H 1054,78 m/p
  32. Mészáros István                1.cs. R30 HU 11-D-343326    H 1053,62 m/p
  33. Ács János                      1.cs. R30 HU 08-19-83707    H 1052,83 m/p
  34. Lada József                    1.cs. S01 HU-10- 10-62084   H 1052,51 m/p
  35. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 10-10-58438    H 1051,66 m/p
  36. Bődi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349957    H 1051,24 m/p
  37. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-09- D-209545   H 1050,96 m/p
  38. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-12- 04-41679   H 1050,88 m/p
  39. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-10- D-264240   T 1050,77 m/p
  40. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 11-10-67283    T 1048,74 m/p
  41. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 11-10-49293    T 1048,69 m/p
  42. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-11- 10-69153   H 1047,76 m/p
  43. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-09- D-211331   T 1046,45 m/p
  44. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -396657   H 1042,02 m/p
  45. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 10-10-57150    H 1041,17 m/p
  46. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 09-10-54189    H 1039,18 m/p
  47. Bődi József                    1.cs. S07 HU 10-D-262027    H 1038,55 m/p
  48. Győrfi Imre                    1.cs. S06 HU 10-10-58486    T 1034,35 m/p
  49. Kiss Imre                      1.cs. S07 HU 11-OL-7397     H 1030,98 m/p
  50. Lukács Sándor                  1.cs. S08 HU 10-D-262656    T 1030,43 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.  129,72 p
   2. Móré-Erdős                     1.cs. S04    5 h.  125,32 p
   3. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    5 h.  124,46 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.  124,39 p
   5. Ugrai László                   1.cs. S12    5 h.  116,71 p
   6. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    4 h.  112,22 p
   7. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    5 h.  106,17 p
   8. Lukács Sándor                  1.cs. S08    4 h.  100,46 p
   9. Molnár Antal                   1.cs. S06    4 h.   96,91 p
  10. Mészáros István                1.cs. R30    4 h.   96,10 p
  11. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    4 h.   96,09 p
  12. Győrfi Imre                    1.cs. S06    4 h.   90,34 p
  13. Ács János                      1.cs. R30    4 h.   87,26 p
  14. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    3 h.   82,86 p
  15. Lovas Family                   1.cs. S12    3 h.   80,34 p
  16. Erdei Dúc                      1.cs. S04    3 h.   79,51 p
  17. Czinege Gyula                  1.cs. R30    3 h.   76,17 p
  18. Sain Sándor                    1.cs. S04    3 h.   73,09 p
  19. Bakk József                    1.cs. S05    3 h.   66,95 p
  20. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    3 h.   66,42 p
  21. Poker Klub                     1.cs. S06    2 h.   54,61 p
  22. Gonda János                    1.cs. S10    2 h.   52,16 p
  23. Oláh János                     1.cs. S06    2 h.   49,27 p
  24. Kiss Bálint                    1.cs. S05    2 h.   47,63 p
  25. Bagdány László                 1.cs. S10    2 h.   47,18 p
  26. Iván László                    1.cs. S06    2 h.   46,14 p
  27. Heim János                     1.cs. S10    2 h.   44,83 p
  28. Arnódi Béla                    1.cs. S07    2 h.   42,32 p
  29. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    1 h.   28,35 p
  30. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.   27,88 p
  31. Sárándi Lajos                  1.cs. R30    1 h.   27,04 p
  32. Lada József                    1.cs. S01    1 h.   26,81 p
  33. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    1 h.   26,59 p
  34. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    1 h.   26,45 p
  35. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   25,70 p
  36. Monori Sándor                  1.cs. S09    1 h.   24,25 p
  37. Karap Antal                    1.cs. S10    1 h.   23,39 p
  38. Vass András                    1.cs. S04    1 h.   23,36 p
  39. Rőth József                    1.cs. S05    1 h.   22,43 p
  40. Török Zoltán                   1.cs. S07    1 h.   21,42 p
  41. Tóth Bálint                    1.cs. S06    1 h.   20,41 p
  42. Baranyi Sándor                 1.cs. S06    1 h.   20,24 p
  43. Papp Sándor                    1.cs. S05    1 h.   19,21 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.    4 h.   87,19 p
   2. Czinege Gyula                  1.cs.    2 h.   53,95 p
   3. Ács János                      1.cs.    2 h.   42,05 p
   4. Faragó József                  1.cs.    1 h.   27,73 p
   5. Sárándi Lajos                  1.cs.    1 h.   24,76 p
   6. Buzalka Lajos                  1.cs.    1 h.   23,50 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.08. Garham/Vilshofen
  06.23. Regensburg
  07.06. Regensburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Móré-Erdős                     1.cs. S04   15 h.  378,24 p
   2. Bődi József                    1.cs. S07   15 h.  375,74 p
   3. Mészáros István                1.cs. R30   13 h.  330,11 p
   4. Ugrai László                   1.cs. S12   14 h.  321,62 p
   5. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   13 h.  316,83 p
   6. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   13 h.  310,99 p
   7. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   13 h.  296,39 p
   8. Erdei Dúc                      1.cs. S04   12 h.  288,10 p
   9. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   10 h.  249,36 p
  10. Pikó Sándor                    1.cs. S02   10 h.  245,21 p
  11. Lukács Sándor                  1.cs. S08   10 h.  243,46 p
  12. Sándor Imre                    1.cs. S08    9 h.  220,88 p
  13. Ács János                      1.cs. R30   10 h.  209,44 p
  14. Lovas Family                   1.cs. S12    8 h.  204,49 p
  15. Poker Klub                     1.cs. S06    8 h.  196,19 p
  16. Sain Sándor                    1.cs. S04    8 h.  188,38 p
  17. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    8 h.  187,64 p
  18. Oláh János                     1.cs. S06    8 h.  185,87 p
  19. Török Zoltán                   1.cs. S07    8 h.  183,48 p
  20. Bartha Sándor                  1.cs. S04    8 h.  183,18 p
  21. Győrfi Imre                    1.cs. S06    7 h.  157,09 p
  22. Czinege Gyula                  1.cs. R30    6 h.  154,81 p
  23. Molnár Antal                   1.cs. S06    6 h.  146,70 p
  24. Bagdány László                 1.cs. S10    6 h.  146,16 p
  25. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    6 h.  132,33 p
  26. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.  123,09 p
  27. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  119,16 p
  28. Arnódi Béla                    1.cs. S07    5 h.  117,85 p
  29. Papp Sándor                    1.cs. S05    5 h.  111,23 p
  30. Faragó József                  1.cs. R30    4 h.  102,86 p
  31. Vas György                     1.cs. S02    4 h.  101,04 p
  32. Kiss Imre                      1.cs. S07    4 h.   99,01 p
  33. Herpály Dúc                    1.cs. S08    4 h.   98,96 p
  34. Vass András                    1.cs. S04    4 h.   96,33 p
  35. Kiss Bálint                    1.cs. S05    4 h.   94,05 p
  36. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    4 h.   90,06 p
  37. Iván László                    1.cs. S06    4 h.   90,02 p
  38. Tóth Bálint                    1.cs. S06    4 h.   82,86 p
  39. Gonda János                    1.cs. S10    3 h.   76,74 p
  40. Lada József                    1.cs. S01    3 h.   74,01 p
  41. Heim János                     1.cs. S10    3 h.   70,61 p
  42. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    3 h.   69,16 p
  43. Bakk József                    1.cs. S05    3 h.   66,95 p
  44. Karap Antal                    1.cs. S10    3 h.   62,53 p
  45. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    2 h.   51,79 p
  46. Lisztes Imre                   1.cs. S04    2 h.   48,78 p
  47. Vastag Sándor                  1.cs. S08    2 h.   48,18 p
  48. Koszorús László                1.cs. S10    2 h.   47,21 p
  49. Rőth József                    1.cs. S05    2 h.   46,06 p
  50. Jóvér István                   1.cs. S06    1 h.   29,07 p
  51. Sárándi Lajos                  1.cs. R30    1 h.   27,04 p
  52. Monori Sándor                  1.cs. S09    1 h.   24,25 p
  53. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   23,52 p
  54. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    1 h.   21,88 p
  55. Kozma Imre                     1.cs. S05    1 h.   21,46 p
  56. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   20,92 p
  57. Baranyi Sándor                 1.cs. S06    1 h.   20,24 p
  58. Nagy Levente                   1.cs. S04    1 h.   20,23 p
  59. Fesető Barna                   1.cs. S09    1 h.   19,75 p
  60. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    1 h.   19,31 p
  61. Balogh István                  1.cs. S02    1 h.   19,28 p
  62. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    1 h.   18,86 p

R30 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.   13 h.  303,09 p
   2. Czinege Gyula                  1.cs.    5 h.  128,33 p
   3. Ács János                      1.cs.    6 h.  123,62 p
   4. Faragó József                  1.cs.    4 h.   98,05 p
   5. Buzalka Lajos                  1.cs.    2 h.   47,44 p
   6. Sárándi Lajos                  1.cs.    1 h.   24,76 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.08. Garham/Vilshofen
  06.08. Mosonmagyaróvár
  06.15. Sankt Pölten
  06.22. Mosonmagyaróvár
  06.23. Regensburg
  06.29. Stockerau
  07.06. Mosonmagyaróvár
  07.06. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bődi József                    1.cs. S07   61 h. 1178,67 p
   2. Pikó Sándor                    1.cs. S02   58 h. 1137,18 p
   3. Móré-Erdős                     1.cs. S04   53 h. 1043,86 p
   4. Poker Klub                     1.cs. S06   53 h. 1037,45 p
   5. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   55 h. 1032,64 p
   6. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   51 h.  958,81 p
   7. Erdei Dúc                      1.cs. S04   51 h.  958,51 p
   8. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   49 h.  952,32 p
   9. Lovas Family                   1.cs. S12   48 h.  945,21 p
  10. Oláh János                     1.cs. S06   48 h.  942,06 p
  11. Bartha Sándor                  1.cs. S04   50 h.  926,47 p
  12. Török Zoltán                   1.cs. S07   46 h.  865,59 p
  13. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   45 h.  817,50 p
  14. Koszorús László                1.cs. S10   46 h.  816,61 p
  15. Sándor Imre                    1.cs. S08   44 h.  812,01 p
  16. Erdős-Móré                     1.cs. S04   43 h.  790,05 p
  17. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   39 h.  766,08 p
  18. Molnár Antal                   1.cs. S06   39 h.  733,19 p
  19. Bagdány László                 1.cs. S10   41 h.  728,50 p
  20. Ugrai László                   1.cs. S12   39 h.  721,77 p
  21. Papp Sándor                    1.cs. S05   41 h.  697,05 p
  22. Mészáros István                1.cs. R30   34 h.  682,62 p
  23. Iván László                    1.cs. S06   39 h.  682,22 p
  24. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   35 h.  663,93 p
  25. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   36 h.  662,93 p
  26. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   37 h.  656,68 p
  27. Török Ferenc                   1.cs. S09   35 h.  637,41 p
  28. Szabó József                   1.cs. S04   36 h.  599,37 p
  29. Szőke Attila                   1.cs. S05   32 h.  592,46 p
  30. Gallus Dúc                     1.cs. S01   34 h.  564,11 p
  31. Bakk József                    1.cs. S05   33 h.  559,66 p
  32. Vas György                     1.cs. S02   31 h.  540,76 p
  33. Győrfi Imre                    1.cs. S06   32 h.  530,43 p
  34. Lukács Sándor                  1.cs. S08   28 h.  515,78 p
  35. László Kókai Levente           1.cs. S10   31 h.  499,02 p
  36. Böszörményi Lajos              1.cs. S12   29 h.  495,88 p
  37. Kiss Bálint                    1.cs. S05   28 h.  493,53 p
  38. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   28 h.  480,99 p
  39. Gonda János                    1.cs. S10   24 h.  444,75 p
  40. Heim János                     1.cs. S10   24 h.  435,23 p
  41. Arnódi Béla                    1.cs. S07   23 h.  429,68 p
  42. Herpály Dúc                    1.cs. S08   25 h.  421,10 p
  43. Varga András                   1.cs. S02   25 h.  408,56 p
  44. Lisztes Imre                   1.cs. S04   23 h.  406,24 p
  45. Puskás Ferenc                  1.cs. S02   24 h.  405,17 p
  46. Tóth Bálint                    1.cs. S06   23 h.  401,17 p
  47. Lada József                    1.cs. S01   22 h.  380,17 p
  48. Rőth József                    1.cs. S05   24 h.  377,40 p
  49. Sain Sándor                    1.cs. S04   19 h.  372,96 p
  50. Bertalan László                1.cs. S10   23 h.  371,91 p
  51. Czinege Gyula                  1.cs. R30   19 h.  364,25 p
  52. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   23 h.  359,73 p
  53. Szabó András                   1.cs. S08   21 h.  345,37 p
  54. Papp Imre                      1.cs. S12   21 h.  340,07 p
  55. Vass András                    1.cs. S04   19 h.  335,96 p
  56. Lakatos Ernő                   1.cs. S10   19 h.  335,26 p
  57. Kovács József                  1.cs. S04   18 h.  327,85 p
  58. Nagy Róbert                    1.cs. S04   20 h.  320,27 p
  59. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   20 h.  312,88 p
  60. Vastag Sándor                  1.cs. S08   18 h.  304,14 p
  61. Varga László                   1.cs. S01   19 h.  302,85 p
  62. Béke József                    1.cs. S01   20 h.  301,53 p
  63. Jóvér István                   1.cs. S06   18 h.  286,50 p
  64. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   18 h.  279,43 p
  65. Ács János                      1.cs. R30   14 h.  265,30 p
  66. Molnár Antal                   1.cs. S09   18 h.  263,73 p
  67. Vámos János                    1.cs. S02   16 h.  260,32 p
  68. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   15 h.  259,26 p
  69. Kecskés Gyula                  1.cs. S10   16 h.  253,48 p
  70. Fogarasi József                1.cs. S01   16 h.  253,42 p
  71. Bordán Ferenc                  1.cs. S04   14 h.  236,24 p
  72. Tóth Imre                      1.cs. S09   13 h.  225,92 p
  73. Karap Antal                    1.cs. S10   12 h.  221,15 p
  74. Lázár Péter                    1.cs. S09   13 h.  210,18 p
  75. Szabó Sándor                   1.cs. S02   14 h.  208,23 p
  76. Balogh István                  1.cs. S02   12 h.  198,19 p
  77. Földvári Imre                  1.cs. R30   12 h.  189,75 p
  78. Kiss Imre                      1.cs. S04   12 h.  188,74 p
  79. Fortuna dúc                    1.cs. S12   12 h.  186,25 p
  80. Kiss Imre                      1.cs. S07    9 h.  183,56 p
  81. Baranyi Sándor                 1.cs. S06   12 h.  182,64 p
  82. Krankovics János               1.cs. S16   11 h.  179,33 p
  83. Varga Zoltán                   1.cs. S07   11 h.  170,88 p
  84. Nagy Levente                   1.cs. S04   11 h.  160,81 p
  85. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   11 h.  158,87 p
  86. Urbánszki Károly               1.cs. S02    9 h.  157,63 p
  87. Kozma Imre                     1.cs. S05   10 h.  154,93 p
  88. Faragó József                  1.cs. R30    7 h.  150,00 p
  89. Nagy Ádám                      1.cs. S04    9 h.  143,86 p
  90. Papp László dr.                1.cs. S16    8 h.  138,65 p
  91. Kanál József                   1.cs. S05    9 h.  137,32 p
  92. Rácz Dúc                       1.cs. S07    9 h.  135,64 p
  93. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    8 h.  134,40 p
  94. Papp Lajos László              1.cs. S02    9 h.  130,51 p
  95. Fesető Barna                   1.cs. S09    8 h.  128,26 p
  96. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    8 h.  127,55 p
  97. Mikita Sándor                  1.cs. S10    8 h.  121,47 p
  98. Lévai Sándor                   1.cs. S09    8 h.  119,52 p
  99. Kósa László                    1.cs. S07    9 h.  117,32 p
 100. Dóró Imre                      1.cs. S04    7 h.  108,58 p
 101. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    8 h.  103,11 p
 102. Laboncz István                 1.cs. S10    7 h.  102,42 p
 103. Bródi Gábor                    1.cs. S16    8 h.   96,89 p
 104. Balogh Lajos                   1.cs. S07    6 h.   89,56 p
 105. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    5 h.   89,14 p
 106. Sarecz László                  1.cs. S16    6 h.   88,30 p
 107. Kovács Béla                    1.cs. S05    7 h.   87,79 p
 108. Szabó Antal                    1.cs. S07    6 h.   86,41 p
 109. Czövek Imre                    1.cs. S04    5 h.   85,97 p
 110. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    5 h.   83,46 p
 111. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    6 h.   78,00 p
 112. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    5 h.   77,70 p
 113. Nagy Sándor                    1.cs. S09    5 h.   77,68 p
 114. Ménes Attila                   1.cs. S16    5 h.   74,91 p
 115. Horváth Tamás                  1.cs. S05    6 h.   73,57 p
 116. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    4 h.   72,50 p
 117. Monori Sándor                  1.cs. S09    4 h.   70,40 p
 118. Pántya Imre                    1.cs. S08    4 h.   67,97 p
 119. Fábián Sándor                  1.cs. S10    4 h.   62,21 p
 120. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    4 h.   59,54 p
 121. Horváth Miklós                 1.cs. S16    4 h.   49,30 p
 122. Molnár Ferenc                  1.cs. S01    2 h.   36,86 p
 123. Oláh László                    1.cs. S05    3 h.   36,63 p
 124. Nagy János                     1.cs. S05    3 h.   36,23 p
 125. Töviskes Imre                  1.cs. S09    2 h.   35,66 p
 126. Oláh Attila                    1.cs. S01    2 h.   33,02 p
 127. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    2 h.   32,63 p
 128. Sárándi Lajos                  1.cs. R30    1 h.   27,04 p
 129. Czégény Sándor                 1.cs. S09    2 h.   24,93 p
 130. Antal Lajos                    1.cs. S07    2 h.   24,19 p
 131. Lévai Ferenc ifj.              1.cs. R30    2 h.   22,78 p
 132. Horváth Vince                  1.cs. S16    2 h.   21,70 p
 133. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   20,76 p
 134. Varga András                   1.cs. S01    1 h.   16,09 p
 135. Könnyű József                  1.cs. S16    1 h.   13,91 p
 136. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   12,62 p
 137. Szabó Zsolt                    1.cs. S16    1 h.   11,24 p

R30 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.   51 h.  918,46 p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs.   37 h.  604,52 p
   3. Czinege Gyula                  1.cs.   32 h.  577,50 p
   4. Szekrényesi József id.         1.cs.   25 h.  409,26 p
   5. Buzalka Lajos                  1.cs.   24 h.  403,77 p
   6. Földvári Imre                  1.cs.   22 h.  355,40 p
   7. Ács János                      1.cs.   20 h.  308,80 p
   8. Faragó József                  1.cs.   15 h.  261,77 p
   9. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.   13 h.  179,52 p
  10. Pánti Ferenc                   1.cs.    6 h.  104,37 p
  11. Sárándi Lajos                  1.cs.    5 h.   76,74 p
  12. Balogh Imre                    1.cs.    2 h.   22,46 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Hajzer Csaba                   S08 HU-10- D-314639   H  3h  83,01p
  2. Mészáros István                R30 HU 11-D-343326    H  3h  78,01p
  3. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- D-263090   H  3h  75,89p
  4. Erdei Dúc                      S04 HU 09-10-54189    H  3h  73,73p
  5. Mészáros István                R30 HU 11-D-343353    H  3h  72,85p
  6. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  3h  72,35p
  7. Bődi József                    S07 HU 11-D-349957    H  3h  71,37p
  8. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  3h  70,57p
  9. Kolozsvári Mihály              S12 HU 10-10-62864    H  3h  68,84p
 10. Sain Sándor                    S04 HU 11-10-65944    H  3h  67,75p
 11. Bődi József                    S07 HU 10-D-261618    H  3h  67,72p
 12. Kolozsvári Mihály              S12 HU 11-10-71420    H  3h  67,03p
 13. Hajzer János és Fia            S08 HU-11- 10-69153   H  3h  65,46p
 14. Török Zoltán                   S07 HU 07-10-29203    H  3h  65,18p
 15. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34004    H  3h  62,51p
 16. Ács János                      R30 HU 08-19-64676    H  3h  57,01p
 17. Bődi József                    S07 HU 11-D-349943    H  2h  56,30p
 18. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  2h  55,67p
 19. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  2h  55,46p
 20. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  2h  54,58p
 21. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57150    H  2h  54,23p
 22. Mészáros István                R30 HU 12-10-73531    H  2h  54,17p
 23. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -396657   H  2h  53,79p
 24. Hajzer János és Fia            S08 HU-11- 10-69102   H  2h  53,78p
 25. Poker Klub                     S06 HU-09- 17-20068   H  2h  53,53p
 26. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41679   H  2h  53,03p
 27. Gonda János                    S10 HU-11- 10-71283   H  2h  52,50p
 28. Sain Sándor                    S04 HU 10-10-57410    H  2h  52,05p
 29. Ugrai László                   S12 HU 11-10-71461    H  2h  51,69p
 30. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  2h  51,37p
 31. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-262102   H  2h  51,24p
 32. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30009    H  2h  51,16p
 33. Bődi József                    S07 HU 10-D-262042    H  2h  51,15p
 34. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349045    H  2h  50,92p
 35. Móré-Erdős                     S04 HU-11- D-343076   H  2h  50,90p
 36. Böszörményi Lajos              S12 HU 10-10-63025    H  2h  50,15p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347803    H  2h  50,02p
 38. Puskás Ferenc                  S02 HU 11-10-65311    H  2h  50,01p
 39. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347843    H  2h  49,89p
 40. Bődi József                    S07 HU 10-D-261664    H  2h  49,82p
 41. Hajzer János és Fia            S08 HU-09- 10-48369   H  2h  49,70p
 42. Kolozsvári Mihály              S12 HU 09-10-54323    H  2h  48,85p
 43. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  2h  48,83p
 44. Poker Klub                     S06 HU-11- 23-42299   H  2h  48,70p
 45. Lovas Family                   S12 HU 08-10-43787    H  2h  48,60p
 46. Kiss Imre                      S07 HU 11-OL-7397     H  2h  47,75p
 47. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343276   H  2h  47,26p
 48. Erdei Dúc                      S04 HU 10-10-62654    H  2h  47,24p
 49. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67469    H  2h  47,15p
 50. Hajzer Csaba                   S08 HU-11- 10-68983   H  2h  47,08p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  3h  70,26p
  2. Hajzer Csaba                   S08 HU-11- 10-68966   T  3h  70,19p
  3. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  2h  52,32p
  4. Győrfi Imre                    S06 HU 10-10-58486    T  2h  52,03p
  5. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  2h  51,97p
  6. Kolozsvári Mihály              S12 HU 07-19-47753    T  2h  51,54p
  7. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  2h  51,33p
  8. Oláh János                     S06 HU 11-OL-7379     T  2h  50,33p
  9. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  2h  49,65p
 10. Lukács Sándor                  S08 HU 09-50-19549    T  2h  49,48p
 11. Lukács Sándor                  S08 HU 09-50-19552    T  2h  49,07p
 12. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  2h  49,03p
 13. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262656    T  2h  48,62p
 14. Arnódi Béla                    S07 HU 09-50-14761    T  2h  48,07p
 15. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-67537    T  2h  45,79p
 16. Hajzer Csaba                   S08 HU-10- 10-59667   T  2h  44,98p
 17. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65837   T  2h  39,54p
 18. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248879    T  2h  39,02p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 11-D-343326    H  3h  71,02p
  2. Mészáros István                R30 HU 11-D-343353    H  3h  65,08p
  3. Mészáros István                R30 HU 12-10-73531    H  2h  50,03p
  4. Mészáros István                R30 HU 10-19-99631    H  2h  44,52p
  5. Ács János                      R30 HU 08-19-83722    H  2h  43,48p
  6. Ács János                      R30 HU 08-19-83707    H  2h  41,06p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H 10h 185,13p
  2. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H 10h 170,70p
  3. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  9h 161,54p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  9h 159,13p
  5. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  8h 172,54p
  6. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  8h 161,62p
  7. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  8h 151,14p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  8h 148,79p
  9. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  8h 145,93p
 10. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  8h 145,71p
 11. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  8h 145,33p
 12. Bartha Sándor                  S04 HU-11- 14-73915   H  8h 144,52p
 13. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  8h 141,06p
 14. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  8h 137,47p
 15. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  8h 136,19p
 16. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  8h 131,64p
 17. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  8h 124,35p
 18. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  7h 140,91p
 19. Oláh János                     S06 HU 11-10-67355    H  7h 138,46p
 20. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  7h 137,29p
 21. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65674   H  7h 136,08p
 22. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  7h 131,32p
 23. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  7h 129,79p
 24. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  7h 128,70p
 25. Buglyó Testvérek               S06 HU 08-10-38837    H  7h 126,93p
 26. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343212   H  7h 125,70p
 27. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343270   H  7h 125,33p
 28. Kulcsár Lajos                  S05 HU 09-10-48915    H  7h 124,20p
 29. Bődi József                    S07 HU 11-D-349915    H  7h 123,76p
 30. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  7h 123,09p
 31. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  7h 122,24p
 32. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  7h 120,00p
 33. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  7h 119,36p
 34. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  7h 119,24p
 35. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57149    H  7h 117,74p
 36. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  7h 114,19p
 37. Gallus Dúc                     S01 HU-10- D-278232   H  7h 109,58p
 38. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348007    H  7h 107,49p
 39. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  6h 134,52p
 40. Hajzer Csaba                   S08 HU-10- D-314639   H  6h 129,39p
 41. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  6h 129,04p
 42. Oláh János                     S06 HU 11-10-67319    H  6h 125,87p
 43. Gonda János                    S10 HU-11- 10-71283   H  6h 122,44p
 44. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  6h 121,89p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261716   H  6h 119,46p
 46. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  6h 117,37p
 47. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  6h 116,69p
 48. Török Zoltán                   S07 HU 10-10-59167    H  6h 116,22p
 49. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65805   H  6h 115,97p
 50. Oláh János                     S06 HU 11-10-67332    H  6h 115,16p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T 10h 187,19p
  2. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  8h 163,76p
  3. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  8h 154,83p
  4. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  8h 153,73p
  5. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  8h 146,00p
  6. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  8h 143,19p
  7. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  8h 142,61p
  8. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  8h 127,85p
  9. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  7h 143,30p
 10. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  7h 140,48p
 11. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  7h 138,83p
 12. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  7h 136,80p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  7h 129,05p
 14. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  7h 127,79p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  7h 120,07p
 16. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  7h 118,94p
 17. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  7h 109,37p
 18. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  6h 121,28p
 19. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  6h 120,41p
 20. Kolozsvári Mihály              S12 HU 07-19-47753    T  6h 120,31p
 21. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  6h 119,49p
 22. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  6h 117,39p
 23. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  6h 116,83p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  6h 116,66p
 25. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  6h 115,95p
 26. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  6h 114,66p
 27. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  6h 113,04p
 28. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  6h 112,06p
 29. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  6h 111,90p
 30. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  6h 110,84p
 31. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  6h 110,70p
 32. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348003    T  6h 107,38p
 33. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  6h 106,44p
 34. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  6h 105,08p
 35. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-D-209979    T  6h 102,08p
 36. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  6h 101,97p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  6h 101,70p
 38. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  6h 100,04p
 39. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210537    T  6h  98,36p
 40. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  6h  95,28p
 41. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  5h 110,73p
 42. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  5h 104,11p
 43. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  5h 101,56p
 44. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  5h  97,92p
 45. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  5h  96,54p
 46. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  5h  92,84p
 47. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  5h  91,19p
 48. Szőke Attila                   S05 UK 10-1603115     T  5h  90,96p
 49. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  5h  90,77p
 50. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  5h  88,27p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  7h 124,30p
  2. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  6h 118,15p
  3. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  6h  99,75p
  4. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13898   H  6h  99,19p
  5. Mészáros István                R30 HU 11-D-343326    H  5h  90,41p
  6. Mészáros István                R30 HU 11-D-343340    H  5h  88,43p
  7. Mészáros István                R30 HU 11-D-343353    H  5h  87,64p
  8. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  5h  86,92p
  9. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  5h  85,92p
 10. Ács János                      R30 HU 10-19-99668    H  5h  71,38p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  5h  94,89p
  2. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72596    T  4h  73,60p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  4h  63,61p
  4. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  4h  55,12p
  5. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  3h  52,05p
  6. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  3h  49,97p
  7. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46042    T  3h  49,54p
  8. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  3h  43,59p
  9. Ács János                      R30 HU 12-10-74257    T  3h  38,57p
 10. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73930    T  2h  37,30p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 12-10-73531    H  2h  54,17p
  2. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41679   H  2h  53,03p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  2h  49,03p
  2. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-67537    T  2h  45,79p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 12-10-73531    H  2h  50,03p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  8h 124,35p
  2. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  7h 128,70p
  3. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  7h 123,09p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  7h 122,24p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  7h 119,36p
  6. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  7h 119,24p
  7. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79179   H  7h 114,19p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  6h 114,62p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  6h 111,72p
 10. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  6h 111,64p
 11. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468672   H  6h 104,34p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469563   H  6h 103,27p
 13. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76630   H  6h 102,11p
 14. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76649   H  6h 101,68p
 15. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470367   H  6h 101,66p
 16. Hajzer Csaba                   S08 HU-12- 10-79280   H  6h  91,54p
 17. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41679   H  5h 102,59p
 18. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81208    H  5h  98,89p
 19. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81274    H  5h  98,82p
 20. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76730   H  5h  98,23p
 21. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  5h  98,00p
 22. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  5h  97,04p
 23. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41677   H  5h  92,08p
 24. Vas György                     S02 HU 12-D -467053   H  5h  91,36p
 25. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75868   H  5h  91,33p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76633   H  5h  90,76p
 27. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470359   H  5h  87,43p
 28. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78167    H  5h  86,35p
 29. Gonda János                    S10 HU-12- 10-80618   H  5h  85,93p
 30. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13525    H  5h  85,37p
 31. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507202   H  5h  85,06p
 32. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507222   H  5h  85,00p
 33. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470336   H  5h  84,55p
 34. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77083    H  5h  82,57p
 35. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81211    H  5h  82,54p
 36. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469544   H  5h  75,78p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81280    H  5h  74,86p
 38. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81218    H  5h  72,81p
 39. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468001    H  4h  80,83p
 40. Oláh János                     S06 HU 12-10-78005    H  4h  73,07p
 41. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81215    H  4h  72,48p
 42. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76726   H  4h  71,77p
 43. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81251    H  4h  71,37p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469414   H  4h  71,19p
 45. Hajzer János és Fia            S08 HU-12- 10-79211   H  4h  68,71p
 46. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78493    H  4h  68,19p
 47. Török Zoltán                   S07 HU 12-10-78111    H  4h  67,16p
 48. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80233   H  4h  66,38p
 49. Bődi József                    S07 HU 12-D-469982    H  4h  65,86p
 50. Koszorús László                S10 HU-12- D-469216   H  4h  65,35p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  7h 120,07p
  2. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  7h 118,94p
  3. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  6h 116,83p
  4. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  6h 116,66p
  5. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  6h 115,95p
  6. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  6h 111,90p
  7. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  6h 110,84p
  8. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  6h 106,44p
  9. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  6h 101,70p
 10. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  6h 100,04p
 11. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  5h  92,84p
 12. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  5h  88,27p
 13. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  5h  85,51p
 14. Bartha Sándor                  S04 HU-12- D-467698   T  5h  79,44p
 15. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  5h  66,69p
 16. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507207   T  4h  79,95p
 17. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  4h  76,48p
 18. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77128    T  4h  75,89p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468669   T  4h  73,66p
 20. Rácz Dúc                       S07 HU 12-10-78585    T  4h  71,79p
 21. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-470007    T  4h  70,44p
 22. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468019    T  4h  70,08p
 23. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-81293   T  4h  65,07p
 24. Vámos János                    S02 HU 12-D -470150   T  4h  62,77p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81263    T  4h  61,09p
 26. Móré-Erdős                     S04 PL-12-0459-5258   T  4h  60,28p
 27. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-79253   T  4h  53,59p
 28. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81240    T  4h  51,85p
 29. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76632   T  3h  61,45p
 30. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-67537    T  3h  60,12p
 31. Erdős-Móré                     S04 HU-12- 10-76076   T  3h  59,03p
 32. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76721   T  3h  55,88p
 33. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76702   T  3h  55,73p
 34. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  3h  54,43p
 35. Mászlé Tibor                   S02 HU 12-D-469597    T  3h  54,18p
 36. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13510    T  3h  53,73p
 37. Fortuna dúc                    S12 HU 12-10-81532    T  3h  53,72p
 38. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77667   T  3h  53,20p
 39. Vámos János                    S02 HU 12-D -470105   T  3h  53,11p
 40. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506474   T  3h  53,03p
 41. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75875   T  3h  51,06p
 42. Győrfi Imre                    S06 HU 12-10-77364    T  3h  51,06p
 43. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75861   T  3h  50,35p
 44. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76688   T  3h  49,62p
 45. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-12-  O-13431   T  3h  46,99p
 46. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506625   T  3h  46,43p
 47. Szőke Attila                   S05 HU 12-O -13381    T  3h  45,89p
 48. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-467922    T  3h  45,13p
 49. László Kókai Levente           S10 HU-12- 10-80864   T  3h  44,77p
 50. Erdős-Móré                     S04 HU-12- 10-76088   T  3h  44,19p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  5h  86,92p
  2. Mészáros István                R30 HU 12-10-73527    H  4h  73,73p
  3. Faragó József                  R30 HU 12  10-74502   H  4h  73,58p
  4. Mészáros István                R30 HU 12-10-73532    H  4h  72,80p
  5. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  4h  67,73p
  6. Mészáros István                R30 HU 12-10-73509    H  3h  49,50p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470813   H  3h  47,74p
  8. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470806   H  3h  39,84p
  9. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  OL-13367   H  3h  38,59p
 10. Mészáros István                R30 HU 12-10-73531    H  2h  50,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  3h  52,05p
  2. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  3h  49,97p
  3. Ács János                      R30 HU 12-10-74257    T  3h  38,57p
  4. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73930    T  2h  37,30p
  5. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73908    T  2h  36,11p
  6. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  7. Faragó József                  R30 HU 12  10-73836   T  2h  28,92p