Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 2013.07.01 19:40:42
Az adatok utolsó módosítása: 2013.07.02 21:30:32
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.03 09:53:49
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.31 19:40:42
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Stockerau
Feleresztés ideje: 2013.06.29 05:30
Időjárás         : Napos, derült, észak-nyugati szél
Kisérő           : Szoboszlai Imre
Központi táv     : 410000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              9   10    98   20   1401,21   1311,65
S04 Hajdúszoboszló     16   25   284   57   1401,52   1345,71
S07 Hosszúpályi        10   13   119   24   1385,10   1338,81
S08 Berettyóújfalu      9   16   187   37   1394,92   1325,68
S12 Nádudvar            7   12   111   22   1408,99   1336,40
Hajdú 1.               51   76   799  160   1408,99   1334,36
S01 Debrecen            8    9    76   15   1392,25   1355,23
S02 Hajdúsámson         9   11   101   20   1371,21   1342,58
S05 Debrecen           11   17   186   37   1410,32   1364,21
S06 Debrecen           10   17   180   36   1400,00   1336,75
S09 Hajdúböszörmény    11   13   114   23   1388,70   1311,56
S10 Debrecen           11   15   166   33   1395,62   1354,28
S16 Debrecen            5    5    40    8   1361,06   1300,85
Hajdú 2.               65   87   863  173   1410,32   1347,14
Tagszövetségben       116  163  1662  332   1410,32   1340,78

R30 egyesületi díjlista
   1. Czinege Gyula                  1.cs. HU 08  19-64752   H 1401,21 m/p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 08-10-46036    H 1382,63 m/p
   3. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 10-10-63790    H 1380,41 m/p
   4. Mészáros István                1.cs. HU 11-D-343340    H 1375,40 m/p
   5. Ács János                      1.cs. HU 11-19-13825    H 1374,88 m/p
   6. Czinege Gyula                  1.cs. HU 09  19-83780   H 1373,22 m/p
   7. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 11-10-72587    H 1371,98 m/p
   8. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 11-10-72583    T 1361,49 m/p
   9. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 10-10-63830    T 1342,87 m/p
  10. Tolvaj Sándor                  0.cs. HU 12-10-73930    T 1342,80 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács János                       1.cs. Dt: 374196 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  35,59p    R:  30.   1h  19,31p    T:  59.   1h  19,79p
Összesített E:   7.  16h 242,10p    R:  50.   3h  62,09p    T:  82.   8h 155,53p
   HU 11-19-13825    H 29 10:02:10  1374,88 m/p   5  20,40   52  19,31   91  19,79
   HU 12-10-74257    T 29 10:11:04  1331,34 m/p  15  15,19    0   0,00    0   0,00

Balogh Imre                     1.cs. Dt: 384542 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  12.   2h  22,46p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 10-10-64006    T 29 10:27:30  1292,58 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 374122 Kg:  10 Ók:  57 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  54,95p    R:  15.   3h  49,89p    T:  42.   2h  36,11p
Összesített E:   5.  20h 340,01p    R:  31.  13h 219,07p    T:  71.  12h 203,68p
   HU 11-10-72587    H 29 10:01:59  1371,98 m/p   7  19,36   62  18,68  119  18,95
   HU 11-10-72583    T 29 10:04:05  1361,49 m/p   8  18,84   83  17,38  179  17,16
   HU 12-10-73353    T 29 10:08:38  1339,30 m/p  12  16,75  140  13,83    0   0,00

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 374614 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  71,73p    R:  13.   3h  54,40p    T:  35.   2h  41,45p
Összesített E:   3.  29h 506,27p    R:  29.  17h 297,48p    T:  60.  15h 270,18p
   HU 08  19-64752   H 29 09:57:21  1401,21 m/p   1  22,49    4  22,31    8  22,28
   HU 09  19-83780   H 29 10:02:48  1373,22 m/p   6  19,89   59  18,88  112  19,17
   HU 08  19-64773   H 29 10:10:14  1336,79 m/p  13  16,24  150  13,21    0   0,00
   HU 11  19-13898   H 29 10:12:39  1325,36 m/p  19  13,11    0   0,00    0   0,00

Mészáros István                 1.cs. Dt: 375553 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  34,60p    R:  29.   1h  19,46p    T:  58.   1h  19,94p
Összesített E:   1.  42h 744,78p    R:  13.  27h 503,46p    T:  30.  25h 496,66p
   HU 11-D-343340    H 29 10:03:03  1375,40 m/p   4  20,95   50  19,46   87  19,94
   HU 12-10-73521    H 29 10:13:08  1326,42 m/p  18  13,65    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-73520    H 29 10:21:17  1289,30 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Pánti Ferenc                    1.cs. Dt: 388218 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  14,95p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.   4h  64,70p    R:  52.   2h  27,01p    T: 125.   2h  33,59p
   HU 11-10-72812    H 29 10:21:55  1329,89 m/p  16  14,95    0   0,00    0   0,00

Sárándi Lajos                   1.cs. Dt: 387766 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  12,86p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  11.   4h  51,98p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
 x HU 11  10-72775   H 29 10:25:38  1311,65 m/p  20  12,86    0   0,00    0   0,00

Tolvaj Sándor                   0.cs. Dt: 386815 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-10-73930    T 29 10:18:04  1342,80 m/p  10  18,05  130  14,70  318  13,26
   HU 11-10-73147    H 29 10:18:44  1339,70 m/p  11  17,53  138  14,21    0   0,00
   HU 12-10-73905    T 29 10:21:02  1329,11 m/p  17  14,40    0   0,00    0   0,00

Tolvaj Sándor                   1.cs. Dt: 386815 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h  78,44p    R:  12.   3h  55,57p    T:  27.   3h  55,28p
Összesített E:   2.  34h 565,53p    R:  28.  19h 299,07p    T:  56.  17h 276,59p
   HU 08-10-46036    H 29 10:09:46  1382,63 m/p   2  22,22   36  20,56   54  21,15
   HU 10-10-63790    H 29 10:10:13  1380,41 m/p   3  21,69   42  20,18   65  20,82
   HU 10-10-63830    T 29 10:18:03  1342,87 m/p   9  18,57  128  14,83  316  13,31
   HU 11-10-73128    T 29 10:20:23  1332,08 m/p  14  15,96    0   0,00    0   0,00
   HU 08-10-46042    T 29 10:26:27  1304,82 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-261004    T 1410,32 m/p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-248880    T 1410,16 m/p
   3. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349012    T 1410,16 m/p
   4. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54137    H 1408,99 m/p
   5. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- 10-76663   T 1404,78 m/p
   6. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 07-19-47753    T 1403,41 m/p
   7. Erdős-Móré                     1.cs. S04 HU-09- 50-19022   H 1401,52 m/p
   8. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 08  19-64752   H 1401,21 m/p
   9. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-12- 10-75861   T 1400,38 m/p
  10. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-11- D-348181   H 1400,37 m/p
  11. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 11-10-67418    T 1400,00 m/p
  12. Lisztes Imre                   1.cs. S04 HU-12- 10-77667   T 1399,77 m/p
  13. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67319    H 1398,96 m/p
  14. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 07-10-34040    H 1398,69 m/p
  15. Kolozsvári Mihály              0.cs. S12 HU 12-D -469161   T 1398,43 m/p
  16. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05 HU-09- 10-53042   T 1397,32 m/p
  17. Poker Klub                     1.cs. S06 DV-11-087653428   T 1397,18 m/p
  18. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU 12-10-81278    T 1396,95 m/p
  19. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 11-10-71623    H 1396,48 m/p
  20. László Kókai Levente           1.cs. S10 HU-10- D-314813   H 1395,62 m/p
  21. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 09-10-53906    H 1395,24 m/p
  22. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 11-10-68754    H 1394,92 m/p
  23. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 08-10-40303    H 1394,76 m/p
  24. Szabó József                   1.cs. S04 HU-11- 10-65807   H 1394,40 m/p
  25. Hajzer János és Fia            0.cs. S08 HU-12- 10-75475   H 1393,67 m/p
  26. Gallus Dúc                     1.cs. S01 HU-12- D-507202   H 1392,25 m/p
  27. Gonda János                    0.cs. S10 HU-12- 10-80647   H 1390,73 m/p
  28. Szőke Attila                   1.cs. S05 HU 11-D -328366   T 1390,30 m/p
  29. Szabó József                   1.cs. S04 HU-08- 10-38205   H 1389,69 m/p
  30. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 08-10-43993    H 1389,55 m/p
  31. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU 12-10-81251    H 1389,48 m/p
  32. Erdős-Móré                     1.cs. S04 HU-10- 10-57298   H 1389,39 m/p
  33. Török Ferenc                   1.cs. S09 HU 10-22- 22545   H 1388,70 m/p
  34. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 10-10-53544    H 1388,64 m/p
  35. Erdős-Móré                     1.cs. S04 HU-11- 10-65656   T 1388,44 m/p
  36. Erdős-Móré                     0.cs. S04 HU-12- 10-76076   T 1388,28 m/p
  37. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-11- 14-73915   H 1388,21 m/p
  38. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67332    H 1387,80 m/p
  39. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 09-D-235746    H 1387,05 m/p
  40. Kiss Imre                      1.cs. S04 HU-12- 10-75996   T 1385,66 m/p
  41. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- D-468672   H 1385,54 m/p
  42. Nagy Róbert                    1.cs. S04 HU 10-D-263440    H 1385,45 m/p
  43. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-09- 10-48347   H 1385,34 m/p
  44. Erdős-Móré                     0.cs. S04 HU-11- D-348574   T 1385,11 m/p
  45. Bődi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349915    H 1385,10 m/p
  46. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67304    T 1384,69 m/p
  47. Bődi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349995    H 1384,66 m/p
  48. Erdős-Móré                     1.cs. S04 HU-11- 10-65674   H 1384,39 m/p
  49. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-349047    H 1383,82 m/p
  50. Papp Imre                      1.cs. S12 HU 09-50-18641    T 1383,44 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Erdős-Móré                     1.cs. S04    5 h.  110,28 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  109,26 p
   3. Török Zoltán                   1.cs. S07    5 h.  106,38 p
   4. Oláh János                     1.cs. S06    5 h.  105,15 p
   5. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.  104,94 p
   6. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.  103,00 p
   7. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.   99,88 p
   8. Gallus Dúc                     1.cs. S01    5 h.   99,47 p
   9. Szabó József                   1.cs. S04    5 h.   97,50 p
  10. Koszorús László                1.cs. S10    5 h.   96,05 p
  11. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    5 h.   95,51 p
  12. Szőke Attila                   1.cs. S05    5 h.   94,29 p
  13. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   93,72 p
  14. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.   91,29 p
  15. Sándor Imre                    1.cs. S08    4 h.   90,34 p
  16. Török Ferenc                   1.cs. S09    5 h.   87,27 p
  17. Móré-Erdős                     1.cs. S04    5 h.   84,60 p
  18. Ugrai László                   1.cs. S12    4 h.   82,48 p
  19. Bakk József                    1.cs. S05    5 h.   78,37 p
  20. Papp Sándor                    1.cs. S05    4 h.   64,65 p
  21. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    3 h.   59,23 p
  22. Béke József                    1.cs. S01    3 h.   58,43 p
  23. Kiss Bálint                    1.cs. S05    3 h.   57,69 p
  24. Lisztes Imre                   1.cs. S04    3 h.   56,71 p
  25. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    3 h.   56,13 p
  26. Poker Klub                     1.cs. S06    3 h.   55,33 p
  27. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    3 h.   55,28 p
  28. Fogarasi József                1.cs. S01    3 h.   54,91 p
  29. Gonda János                    1.cs. S10    3 h.   52,66 p
  30. Molnár Antal                   1.cs. S06    3 h.   50,29 p
  31. Varga András                   1.cs. S02    3 h.   49,27 p
  32. Varga László                   1.cs. S01    3 h.   47,98 p
  33. László Kókai Levente           1.cs. S10    2 h.   42,36 p
  34. Nagy Róbert                    1.cs. S04    2 h.   42,02 p
  35. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   41,45 p
  36. Lada József                    1.cs. S01    2 h.   40,30 p
  37. Karap Antal                    1.cs. S10    2 h.   39,73 p
  38. Arnódi Béla                    1.cs. S07    2 h.   39,57 p
  39. Kiss Imre                      1.cs. S04    2 h.   39,04 p
  40. Papp Imre                      1.cs. S12    2 h.   36,95 p
  41. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    2 h.   36,84 p
  42. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    2 h.   36,11 p
  43. Heim János                     1.cs. S10    2 h.   35,55 p
  44. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    2 h.   34,93 p
  45. Jóvér István                   1.cs. S06    2 h.   31,76 p
  46. Vass András                    1.cs. S04    2 h.   31,43 p
  47. Herpály Dúc                    1.cs. S08    2 h.   30,84 p
  48. Iván László                    1.cs. S06    2 h.   30,65 p
  49. Bagdány László                 1.cs. S10    2 h.   28,57 p
  50. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    2 h.   28,55 p
  51. Lukács Sándor                  1.cs. S08    1 h.   21,75 p
  52. Győrfi Imre                    1.cs. S06    1 h.   20,95 p
  53. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   20,64 p
  54. Sain Sándor                    1.cs. S04    1 h.   20,59 p
  55. Czövek Imre                    1.cs. S04    1 h.   20,23 p
  56. Tóth Imre                      1.cs. S09    1 h.   20,21 p
  57. Erdei Dúc                      1.cs. S04    1 h.   20,06 p
  58. Mészáros István                1.cs. R30    1 h.   19,94 p
  59. Ács János                      1.cs. R30    1 h.   19,79 p
  60. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    1 h.   19,64 p
  61. Papp László dr.                1.cs. S16    1 h.   18,03 p
  62. Bertalan László                1.cs. S10    1 h.   16,67 p
  63. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   16,08 p
  64. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    1 h.   15,57 p
  65. Vastag Sándor                  1.cs. S08    1 h.   15,01 p
  66. Vámos János                    1.cs. S02    1 h.   14,78 p
  67. Rőth József                    1.cs. S05    1 h.   14,74 p
  68. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    1 h.   14,52 p
  69. Szabó András                   1.cs. S08    1 h.   14,47 p
  70. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    1 h.   14,15 p
  71. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    1 h.   14,14 p
  72. Tóth Bálint                    1.cs. S06    1 h.   13,94 p
  73. Krankovics János               1.cs. S16    1 h.   13,66 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tolvaj Sándor                  1.cs.    4 h.   78,44 p
   2. Czinege Gyula                  1.cs.    4 h.   71,73 p
   3. Buzalka Lajos                  1.cs.    3 h.   54,95 p
   4. Ács János                      1.cs.    2 h.   35,59 p
   5. Mészáros István                1.cs.    2 h.   34,60 p
   6. Pánti Ferenc                   1.cs.    1 h.   14,95 p
   7. Sárándi Lajos                  1.cs.    1 h.   12,86 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.15. Sankt Pölten
  06.29. Stockerau

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   20 h.  398,10 p
   2. Bartha Sándor                  1.cs. S04   20 h.  390,11 p
   3. Bődi József                    1.cs. S07   19 h.  380,89 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02   19 h.  379,89 p
   5. Lovas Family                   1.cs. S12   19 h.  374,61 p
   6. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   18 h.  370,38 p
   7. Erdős-Móré                     1.cs. S04   19 h.  367,10 p
   8. Poker Klub                     1.cs. S06   17 h.  361,39 p
   9. Oláh János                     1.cs. S06   17 h.  357,23 p
  10. Szőke Attila                   1.cs. S05   17 h.  340,08 p
  11. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   18 h.  338,11 p
  12. Koszorús László                1.cs. S10   17 h.  321,65 p
  13. Gallus Dúc                     1.cs. S01   17 h.  301,73 p
  14. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   16 h.  300,87 p
  15. Móré-Erdős                     1.cs. S04   17 h.  300,59 p
  16. Erdei Dúc                      1.cs. S04   16 h.  288,89 p
  17. Török Ferenc                   1.cs. S09   15 h.  284,90 p
  18. Török Zoltán                   1.cs. S07   15 h.  283,43 p
  19. Papp Sándor                    1.cs. S05   17 h.  282,18 p
  20. Bakk József                    1.cs. S05   14 h.  242,84 p
  21. Sándor Imre                    1.cs. S08   14 h.  241,95 p
  22. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   13 h.  240,45 p
  23. Bagdány László                 1.cs. S10   13 h.  230,49 p
  24. Molnár Antal                   1.cs. S06   13 h.  229,02 p
  25. Ugrai László                   1.cs. S12   13 h.  226,58 p
  26. Heim János                     1.cs. S10   11 h.  206,77 p
  27. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   11 h.  197,78 p
  28. László Kókai Levente           1.cs. S10   10 h.  194,65 p
  29. Gonda János                    1.cs. S10   10 h.  193,03 p
  30. Iván László                    1.cs. S06   11 h.  192,20 p
  31. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   11 h.  184,07 p
  32. Lisztes Imre                   1.cs. S04   10 h.  182,07 p
  33. Herpály Dúc                    1.cs. S08   11 h.  180,25 p
  34. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   11 h.  178,93 p
  35. Lada József                    1.cs. S01    9 h.  168,47 p
  36. Bertalan László                1.cs. S10    9 h.  160,76 p
  37. Böszörményi Lajos              1.cs. S12   10 h.  154,30 p
  38. Vas György                     1.cs. S02    9 h.  153,27 p
  39. Kiss Bálint                    1.cs. S05    8 h.  152,50 p
  40. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    8 h.  149,53 p
  41. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    9 h.  147,40 p
  42. Kovács József                  1.cs. S04    8 h.  145,62 p
  43. Nagy Róbert                    1.cs. S04    8 h.  145,45 p
  44. Varga László                   1.cs. S01    8 h.  135,10 p
  45. Szabó András                   1.cs. S08    8 h.  133,28 p
  46. Szabó József                   1.cs. S04    7 h.  132,76 p
  47. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    8 h.  132,67 p
  48. Arnódi Béla                    1.cs. S07    7 h.  130,08 p
  49. Győrfi Imre                    1.cs. S06    7 h.  129,98 p
  50. Varga András                   1.cs. S02    8 h.  129,69 p
  51. Béke József                    1.cs. S01    7 h.  124,89 p
  52. Rőth József                    1.cs. S05    7 h.  122,82 p
  53. Sain Sándor                    1.cs. S04    7 h.  120,74 p
  54. Vastag Sándor                  1.cs. S08    7 h.  116,38 p
  55. Tóth Imre                      1.cs. S09    6 h.  116,06 p
  56. Mészáros István                1.cs. R30    7 h.  115,92 p
  57. Czinege Gyula                  1.cs. R30    7 h.  115,33 p
  58. Fogarasi József                1.cs. S01    6 h.  107,47 p
  59. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    6 h.  106,28 p
  60. Mikita Sándor                  1.cs. S10    6 h.   96,92 p
  61. Tóth Bálint                    1.cs. S06    5 h.   94,89 p
  62. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    6 h.   92,52 p
  63. Lukács Sándor                  1.cs. S08    5 h.   91,39 p
  64. Papp László dr.                1.cs. S16    5 h.   89,12 p
  65. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    5 h.   87,75 p
  66. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    5 h.   86,53 p
  67. Vámos János                    1.cs. S02    5 h.   85,75 p
  68. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    4 h.   78,31 p
  69. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    5 h.   76,76 p
  70. Kiss Imre                      1.cs. S04    4 h.   76,40 p
  71. Nagy Levente                   1.cs. S04    5 h.   75,05 p
  72. Karap Antal                    1.cs. S10    4 h.   73,26 p
  73. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    4 h.   70,11 p
  74. Vass András                    1.cs. S04    4 h.   68,96 p
  75. Papp Imre                      1.cs. S12    4 h.   68,92 p
  76. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    5 h.   65,58 p
  77. Jóvér István                   1.cs. S06    4 h.   64,49 p
  78. Dóró Imre                      1.cs. S04    4 h.   63,04 p
  79. Szabó Sándor                   1.cs. S02    4 h.   56,61 p
  80. Kiss Imre                      1.cs. S07    3 h.   53,15 p
  81. Krankovics János               1.cs. S16    3 h.   52,31 p
  82. Kósa László                    1.cs. S07    3 h.   47,82 p
  83. Földvári Imre                  1.cs. R30    3 h.   47,41 p
  84. Varga Zoltán                   1.cs. S07    3 h.   43,94 p
  85. Balogh István                  1.cs. S02    2 h.   41,42 p
  86. Papp Lajos László              1.cs. S02    2 h.   40,04 p
  87. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    2 h.   35,30 p
  88. Ács János                      1.cs. R30    2 h.   33,35 p
  89. Ménes Attila                   1.cs. S16    2 h.   32,92 p
  90. Urbánszki Károly               1.cs. S02    2 h.   32,82 p
  91. Pántya Imre                    1.cs. S08    2 h.   31,76 p
  92. Nagy Ádám                      1.cs. S04    2 h.   31,74 p
  93. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    2 h.   31,16 p
  94. Molnár Antal                   1.cs. S09    2 h.   30,53 p
  95. Kozma Imre                     1.cs. S05    2 h.   30,47 p
  96. Lázár Péter                    1.cs. S09    1 h.   22,25 p
  97. Czövek Imre                    1.cs. S04    1 h.   20,23 p
  98. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.   19,16 p
  99. Fortuna dúc                    1.cs. S12    1 h.   18,70 p
 100. Oláh Attila                    1.cs. S01    1 h.   17,88 p
 101. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    1 h.   17,00 p
 102. Lévai Sándor                   1.cs. S09    1 h.   16,57 p
 103. Varga András                   1.cs. S01    1 h.   16,09 p
 104. Fábián Sándor                  1.cs. S10    1 h.   15,11 p
 105. Fesető Barna                   1.cs. S09    1 h.   14,86 p
 106. Balogh Lajos                   1.cs. S07    1 h.   13,25 p
 107. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    1 h.   13,15 p

R30 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tolvaj Sándor                  1.cs.   16 h.  280,86 p
   2. Czinege Gyula                  1.cs.   12 h.  218,34 p
   3. Mészáros István                1.cs.   12 h.  215,75 p
   4. Buzalka Lajos                  1.cs.   11 h.  204,27 p
   5. Szekrényesi József id.         1.cs.   10 h.  164,88 p
   6. Földvári Imre                  1.cs.    7 h.  118,71 p
   7. Ács János                      1.cs.    6 h.   88,89 p
   8. Faragó József                  1.cs.    4 h.   60,20 p
   9. Sárándi Lajos                  1.cs.    2 h.   30,92 p
  10. Pánti Ferenc                   1.cs.    1 h.   14,95 p
  11. Balogh Imre                    1.cs.    1 h.   12,53 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.08. Garham/Vilshofen
  06.08. Mosonmagyaróvár
  06.15. Sankt Pölten
  06.22. Mosonmagyaróvár
  06.23. Regensburg
  06.29. Stockerau

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bődi József                    1.cs. S07   51 h.  948,28 p
   2. Pikó Sándor                    1.cs. S02   48 h.  913,09 p
   3. Poker Klub                     1.cs. S06   46 h.  888,11 p
   4. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   47 h.  884,31 p
   5. Móré-Erdős                     1.cs. S04   46 h.  883,22 p
   6. Bartha Sándor                  1.cs. S04   47 h.  871,91 p
   7. Oláh János                     1.cs. S06   44 h.  861,76 p
   8. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   44 h.  853,31 p
   9. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   45 h.  839,80 p
  10. Erdei Dúc                      1.cs. S04   43 h.  786,41 p
  11. Lovas Family                   1.cs. S12   40 h.  778,25 p
  12. Török Zoltán                   1.cs. S07   40 h.  745,25 p
  13. Koszorús László                1.cs. S10   41 h.  720,58 p
  14. Sándor Imre                    1.cs. S08   39 h.  719,75 p
  15. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   39 h.  711,90 p
  16. Erdős-Móré                     1.cs. S04   38 h.  699,55 p
  17. Papp Sándor                    1.cs. S05   39 h.  666,03 p
  18. Török Ferenc                   1.cs. S09   34 h.  618,73 p
  19. Bagdány László                 1.cs. S10   34 h.  604,40 p
  20. Molnár Antal                   1.cs. S06   33 h.  596,06 p
  21. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   31 h.  590,91 p
  22. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   32 h.  581,98 p
  23. Szőke Attila                   1.cs. S05   31 h.  580,44 p
  24. Ugrai László                   1.cs. S12   32 h.  573,93 p
  25. Iván László                    1.cs. S06   32 h.  553,75 p
  26. Vas György                     1.cs. S02   29 h.  510,93 p
  27. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   28 h.  507,26 p
  28. Szabó József                   1.cs. S04   31 h.  502,43 p
  29. Gallus Dúc                     1.cs. S01   30 h.  501,03 p
  30. Mészáros István                1.cs. R30   25 h.  496,66 p
  31. Bakk József                    1.cs. S05   28 h.  464,36 p
  32. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   27 h.  454,41 p
  33. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   26 h.  443,81 p
  34. Győrfi Imre                    1.cs. S06   28 h.  440,12 p
  35. Kiss Bálint                    1.cs. S05   25 h.  433,89 p
  36. László Kókai Levente           1.cs. S10   26 h.  427,41 p
  37. Lisztes Imre                   1.cs. S04   23 h.  406,36 p
  38. Puskás Ferenc                  1.cs. S02   24 h.  405,26 p
  39. Varga András                   1.cs. S02   24 h.  393,57 p
  40. Herpály Dúc                    1.cs. S08   23 h.  391,02 p
  41. Arnódi Béla                    1.cs. S07   21 h.  387,45 p
  42. Gonda János                    1.cs. S10   21 h.  380,23 p
  43. Lukács Sándor                  1.cs. S08   22 h.  378,58 p
  44. Heim János                     1.cs. S10   21 h.  376,85 p
  45. Tóth Bálint                    1.cs. S06   21 h.  365,48 p
  46. Böszörményi Lajos              1.cs. S12   23 h.  364,20 p
  47. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   21 h.  330,86 p
  48. Lada József                    1.cs. S01   19 h.  327,52 p
  49. Bertalan László                1.cs. S10   20 h.  321,87 p
  50. Rőth József                    1.cs. S05   20 h.  316,19 p
  51. Kovács József                  1.cs. S04   17 h.  305,61 p
  52. Jóvér István                   1.cs. S06   18 h.  286,65 p
  53. Béke József                    1.cs. S01   19 h.  285,69 p
  54. Vastag Sándor                  1.cs. S08   17 h.  285,37 p
  55. Sain Sándor                    1.cs. S04   15 h.  283,57 p
  56. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   17 h.  276,59 p
  57. Vass András                    1.cs. S04   16 h.  275,99 p
  58. Varga László                   1.cs. S01   17 h.  275,26 p
  59. Szabó András                   1.cs. S08   17 h.  274,35 p
  60. Czinege Gyula                  1.cs. R30   15 h.  270,18 p
  61. Nagy Róbert                    1.cs. S04   16 h.  268,03 p
  62. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   17 h.  267,85 p
  63. Molnár Antal                   1.cs. S09   18 h.  263,73 p
  64. Vámos János                    1.cs. S02   16 h.  260,41 p
  65. Lakatos Ernő                   1.cs. S10   15 h.  256,84 p
  66. Papp Imre                      1.cs. S12   16 h.  247,81 p
  67. Fogarasi József                1.cs. S01   15 h.  232,78 p
  68. Tóth Imre                      1.cs. S09   13 h.  225,95 p
  69. Kecskés Gyula                  1.cs. S10   14 h.  217,71 p
  70. Lázár Péter                    1.cs. S09   13 h.  210,18 p
  71. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   12 h.  203,68 p
  72. Balogh István                  1.cs. S02   12 h.  198,19 p
  73. Karap Antal                    1.cs. S10   11 h.  197,85 p
  74. Bordán Ferenc                  1.cs. S04   11 h.  196,77 p
  75. Szabó Sándor                   1.cs. S02   13 h.  195,94 p
  76. Kiss Imre                      1.cs. S04   12 h.  188,83 p
  77. Krankovics János               1.cs. S16   11 h.  179,42 p
  78. Varga Zoltán                   1.cs. S07   11 h.  170,88 p
  79. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   11 h.  158,87 p
  80. Urbánszki Károly               1.cs. S02    9 h.  157,63 p
  81. Földvári Imre                  1.cs. R30   10 h.  156,79 p
  82. Ács János                      1.cs. R30    8 h.  155,53 p
  83. Kozma Imre                     1.cs. S05   10 h.  154,93 p
  84. Baranyi Sándor                 1.cs. S06   10 h.  148,60 p
  85. Nagy Levente                   1.cs. S04   10 h.  148,24 p
  86. Kiss Imre                      1.cs. S07    7 h.  139,10 p
  87. Papp László dr.                1.cs. S16    8 h.  138,71 p
  88. Kanál József                   1.cs. S05    9 h.  137,32 p
  89. Fortuna dúc                    1.cs. S12    9 h.  136,59 p
  90. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    8 h.  134,52 p
  91. Nagy Ádám                      1.cs. S04    8 h.  131,26 p
  92. Papp Lajos László              1.cs. S02    9 h.  130,51 p
  93. Fesető Barna                   1.cs. S09    8 h.  128,26 p
  94. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    8 h.  127,55 p
  95. Faragó József                  1.cs. R30    6 h.  122,12 p
  96. Mikita Sándor                  1.cs. S10    8 h.  121,47 p
  97. Rácz Dúc                       1.cs. S07    8 h.  119,95 p
  98. Lévai Sándor                   1.cs. S09    8 h.  119,52 p
  99. Kósa László                    1.cs. S07    9 h.  117,32 p
 100. Dóró Imre                      1.cs. S04    7 h.  108,58 p
 101. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    8 h.  103,11 p
 102. Laboncz István                 1.cs. S10    7 h.  102,42 p
 103. Balogh Lajos                   1.cs. S07    6 h.   89,56 p
 104. Kovács Béla                    1.cs. S05    7 h.   87,79 p
 105. Szabó Antal                    1.cs. S07    6 h.   86,41 p
 106. Bródi Gábor                    1.cs. S16    7 h.   83,74 p
 107. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    5 h.   83,46 p
 108. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    6 h.   78,00 p
 109. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    5 h.   77,70 p
 110. Nagy Sándor                    1.cs. S09    5 h.   77,68 p
 111. Ménes Attila                   1.cs. S16    5 h.   74,91 p
 112. Sarecz László                  1.cs. S16    5 h.   74,88 p
 113. Horváth Tamás                  1.cs. S05    6 h.   73,57 p
 114. Czövek Imre                    1.cs. S04    4 h.   69,20 p
 115. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    4 h.   69,03 p
 116. Pántya Imre                    1.cs. S08    4 h.   68,03 p
 117. Fábián Sándor                  1.cs. S10    4 h.   62,21 p
 118. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    4 h.   59,54 p
 119. Horváth Miklós                 1.cs. S16    4 h.   49,30 p
 120. Monori Sándor                  1.cs. S09    3 h.   46,15 p
 121. Molnár Ferenc                  1.cs. S01    2 h.   36,86 p
 122. Oláh László                    1.cs. S05    3 h.   36,63 p
 123. Nagy János                     1.cs. S05    3 h.   36,23 p
 124. Töviskes Imre                  1.cs. S09    2 h.   35,66 p
 125. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    2 h.   33,59 p
 126. Oláh Attila                    1.cs. S01    2 h.   33,02 p
 127. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    2 h.   32,63 p
 128. Czégény Sándor                 1.cs. S09    2 h.   24,93 p
 129. Lévai Ferenc ifj.              1.cs. R30    2 h.   22,78 p
 130. Horváth Vince                  1.cs. S16    2 h.   21,70 p
 131. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   20,76 p
 132. Varga András                   1.cs. S01    1 h.   16,09 p
 133. Könnyű József                  1.cs. S16    1 h.   13,91 p
 134. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   12,62 p
 135. Antal Lajos                    1.cs. S07    1 h.   12,17 p
 136. Szabó Zsolt                    1.cs. S16    1 h.   11,24 p

R30 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.   42 h.  744,78 p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs.   34 h.  565,53 p
   3. Czinege Gyula                  1.cs.   29 h.  506,27 p
   4. Szekrényesi József id.         1.cs.   25 h.  409,26 p
   5. Buzalka Lajos                  1.cs.   20 h.  340,01 p
   6. Földvári Imre                  1.cs.   19 h.  311,45 p
   7. Ács János                      1.cs.   16 h.  242,10 p
   8. Faragó József                  1.cs.   14 h.  234,04 p
   9. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.   13 h.  179,52 p
  10. Pánti Ferenc                   1.cs.    4 h.   64,70 p
  11. Sárándi Lajos                  1.cs.    4 h.   51,98 p
  12. Balogh Imre                    1.cs.    2 h.   22,46 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Oláh János                     S06 HU 11-10-67319    H  4h  89,96p
  2. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  4h  86,20p
  3. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  4h  84,66p
  4. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  4h  83,52p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  4h  82,17p
  6. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  4h  79,97p
  7. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  4h  77,68p
  8. Bartha Sándor                  S04 HU-11- 14-73915   H  4h  77,61p
  9. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  4h  76,77p
 10. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343270   H  4h  75,85p
 11. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  4h  75,18p
 12. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65805   H  4h  74,98p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  4h  74,44p
 14. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65801   H  4h  72,15p
 15. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  4h  71,63p
 16. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264026    H  4h  71,16p
 17. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  4h  70,61p
 18. Gallus Dúc                     S01 HU-11- D-329784   H  4h  65,30p
 19. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  4h  63,70p
 20. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  3h  64,25p
 21. Oláh János                     S06 HU 11-10-67332    H  3h  63,71p
 22. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  3h  62,88p
 23. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  3h  62,19p
 24. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  3h  61,62p
 25. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  3h  61,46p
 26. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  3h  61,42p
 27. Nagy Róbert                    S04 HU 10-D-263440    H  3h  61,00p
 28. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  3h  60,35p
 29. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  3h  60,07p
 30. Oláh János                     S06 HU 11-10-67355    H  3h  59,75p
 31. Bartha Sándor                  S04 HU-11- D-348181   H  3h  59,66p
 32. Kiss Imre                      S07 HU 11-D-349483    H  3h  59,65p
 33. Bartha Sándor                  S04 HU-09- D-210073   H  3h  59,63p
 34. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22546   H  3h  59,19p
 35. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57146    H  3h  59,12p
 36. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76730   H  3h  58,90p
 37. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76633   H  3h  58,83p
 38. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  3h  58,34p
 39. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468672   H  3h  58,16p
 40. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  3h  57,15p
 41. Lovas Family                   S12 HU 08-10-43787    H  3h  57,09p
 42. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  3h  56,66p
 43. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  3h  56,58p
 44. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  3h  56,55p
 45. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  3h  56,36p
 46. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347892    H  3h  56,27p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13525    H  3h  55,98p
 48. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76649   H  3h  55,96p
 49. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264615   H  3h  55,42p
 50. Varga László                   S01 HU 08-50-55456    H  3h  55,05p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  4h  87,97p
  2. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  4h  86,65p
  3. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  4h  85,69p
  4. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  4h  85,34p
  5. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  4h  81,56p
  6. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  4h  81,55p
  7. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  4h  80,08p
  8. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  4h  78,98p
  9. Szőke Attila                   S05 UK 10-1603115     T  4h  78,76p
 10. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  4h  73,74p
 11. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  4h  71,17p
 12. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  4h  68,03p
 13. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  4h  66,72p
 14. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  4h  58,57p
 15. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  3h  65,16p
 16. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  3h  62,68p
 17. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468669   T  3h  62,04p
 18. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  62,00p
 19. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  3h  61,88p
 20. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  3h  61,83p
 21. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  3h  61,75p
 22. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  3h  60,60p
 23. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348003    T  3h  59,72p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  3h  57,87p
 25. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  3h  56,84p
 26. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- 10-71004   T  3h  55,26p
 27. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  3h  54,72p
 28. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  3h  54,68p
 29. Nagy Róbert                    S04 HU 09-10-54424    T  3h  53,67p
 30. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  3h  53,08p
 31. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65814   T  3h  52,07p
 32. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  3h  50,91p
 33. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  3h  50,82p
 34. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  3h  50,45p
 35. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58300    T  3h  49,97p
 36. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210537    T  3h  46,02p
 37. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  3h  42,24p
 38. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  2h  47,08p
 39. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  2h  46,28p
 40. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  2h  44,66p
 41. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  2h  44,20p
 42. Kiss Imre                      S04 HU-12- 10-75996   T  2h  44,05p
 43. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-D-209979    T  2h  43,55p
 44. Kolozsvári Mihály              S12 HU 07-19-47753    T  2h  43,39p
 45. Tóth Imre                      S09 HU 10-10-61142    T  2h  42,69p
 46. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348180    T  2h  42,27p
 47. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  2h  42,13p
 48. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -406431   T  2h  42,03p
 49. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  2h  42,02p
 50. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65656   T  2h  41,75p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  3h  64,33p
  2. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  3h  53,35p
  3. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  3h  49,84p
  4. Mészáros István                R30 HU 11-D-343340    H  2h  42,63p
  5. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64752   H  2h  39,21p
  6. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46036    H  2h  37,21p
  7. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64773   H  2h  36,92p
  8. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-73071    H  2h  36,56p
  9. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  2h  35,94p
 10. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  2h  35,56p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  4h  75,58p
  2. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  2h  36,92p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  2h  28,36p
  4. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  2h  28,25p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  9h 164,69p
  2. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  9h 152,70p
  3. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  8h 151,14p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  8h 145,99p
  5. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  8h 144,06p
  6. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  8h 140,69p
  7. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  8h 136,22p
  8. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  7h 144,27p
  9. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  7h 137,60p
 10. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  7h 131,35p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  7h 131,19p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  7h 129,79p
 13. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  7h 129,07p
 14. Bartha Sándor                  S04 HU-11- 14-73915   H  7h 127,87p
 15. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  7h 124,84p
 16. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  7h 124,75p
 17. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  7h 121,47p
 18. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  7h 119,42p
 19. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  7h 117,39p
 20. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  7h 110,75p
 21. Oláh János                     S06 HU 11-10-67319    H  6h 125,87p
 22. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  6h 121,92p
 23. Oláh János                     S06 HU 11-10-67355    H  6h 121,86p
 24. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  6h 118,70p
 25. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65674   H  6h 116,77p
 26. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  6h 116,69p
 27. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  6h 116,47p
 28. Oláh János                     S06 HU 11-10-67332    H  6h 115,19p
 29. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  6h 114,70p
 30. Puskás Ferenc                  S02 HU 11-10-65311    H  6h 113,17p
 31. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  6h 111,70p
 32. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65801   H  6h 110,94p
 33. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  6h 109,91p
 34. Buglyó Testvérek               S06 HU 08-10-38837    H  6h 109,21p
 35. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343212   H  6h 109,09p
 36. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  6h 108,72p
 37. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  6h 108,55p
 38. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343270   H  6h 108,46p
 39. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264615   H  6h 108,44p
 40. Kulcsár Lajos                  S05 HU 09-10-48915    H  6h 107,60p
 41. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  6h 107,45p
 42. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- D-264389   H  6h 105,25p
 43. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  6h 105,01p
 44. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468672   H  6h 104,37p
 45. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  6h 102,97p
 46. Bődi József                    S07 HU 11-D-349915    H  6h 102,59p
 47. Bagdány László                 S10 HU-10- D-261825   H  6h 101,40p
 48. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263019   H  6h 101,23p
 49. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  6h  99,18p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57149    H  6h  99,08p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  9h 172,47p
  2. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  8h 143,28p
  3. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  7h 142,88p
  4. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  7h 140,51p
  5. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  7h 135,10p
  6. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  7h 133,31p
  7. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  7h 129,14p
  8. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  7h 128,88p
  9. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  7h 121,90p
 10. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  7h 119,00p
 11. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  7h 115,61p
 12. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  7h 109,43p
 13. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  6h 125,62p
 14. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  6h 122,05p
 15. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  6h 121,34p
 16. Kolozsvári Mihály              S12 HU 07-19-47753    T  6h 120,31p
 17. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  6h 117,08p
 18. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  6h 112,09p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  6h 110,84p
 20. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  6h 110,70p
 21. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  6h 109,02p
 22. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  6h 106,89p
 23. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  6h 105,14p
 24. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  6h 102,00p
 25. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  6h 101,73p
 26. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210537    T  6h  98,42p
 27. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  5h 110,73p
 28. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  5h 104,11p
 29. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  5h 101,59p
 30. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  5h 100,63p
 31. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  5h  99,05p
 32. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  5h  98,05p
 33. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  5h  97,92p
 34. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  5h  97,88p
 35. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  5h  97,02p
 36. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  5h  96,54p
 37. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348003    T  5h  93,66p
 38. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  5h  92,87p
 39. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  5h  92,40p
 40. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  5h  91,80p
 41. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  5h  91,19p
 42. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  5h  91,17p
 43. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  5h  90,77p
 44. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  5h  89,92p
 45. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-D-209979    T  5h  89,45p
 46. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  5h  88,57p
 47. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  5h  88,30p
 48. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  5h  87,91p
 49. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- 10-71004   T  5h  87,87p
 50. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-OL-7415     T  5h  85,91p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  6h 118,15p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  6h 110,89p
  3. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13898   H  6h  99,19p
  4. Mészáros István                R30 HU 11-D-343340    H  5h  88,43p
  5. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  5h  86,92p
  6. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  5h  85,92p
  7. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  5h  85,34p
  8. Czinege Gyula                  R30 HU 08  19-64752   H  4h  75,06p
  9. Mészáros István                R30 HU 12-10-73527    H  4h  73,73p
 10. Faragó József                  R30 HU 12  10-74502   H  4h  73,58p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  5h  94,89p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  4h  63,61p
  3. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72596    T  3h  50,10p
  4. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  3h  49,97p
  5. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  3h  43,59p
  6. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  3h  41,30p
  7. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46042    T  2h  37,78p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73930    T  2h  37,30p
  9. Tolvaj Sándor                  R30 HU 12-10-73905    T  2h  32,86p
 10. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p