Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 2013.06.25 12:25:52
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.06 14:35:49
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.27 20:51:19
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.25 12:25:52
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 09 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2013.06.22 05:25
Időjárás         : Kánikulai meleg, változó szél
Kisérő           : Szoboszlai Imre
Központi táv     : 318000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag             11   15   132   26   1107,52    956,83
S04 Hajdúszoboszló     14   20   186   37   1128,30   1045,34
S07 Hosszúpályi        12   16   146   29   1100,22    979,29
S08 Berettyóújfalu      9   15   135   27   1107,97    994,60
S12 Nádudvar            7    9    87   17   1119,49   1042,25
Hajdú 1.               53   75   686  137   1128,30   1011,32
S01 Debrecen            8   12    87   17   1089,34   1004,39
S02 Hajdúsámson        10   15   201   40   1101,25   1020,20
S05 Debrecen           16   21   271   54   1136,63   1042,21
S06 Debrecen           10   16   187   37   1131,69   1044,25
S09 Hajdúböszörmény    13   18   145   29   1100,03    953,04
S10 Debrecen           13   20   221   44   1122,63    986,02
S16 Debrecen            8    9    71   14   1094,34    873,00
Hajdú 2.               78  111  1183  237   1136,63   1014,82
Tagszövetségben       131  186  1869  374   1136,63   1013,23

R30 egyesületi díjlista
   1. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 10-10-63790    H 1107,52 m/p
   2. Mészáros István                1.cs. HU 12-10-73532    H 1075,74 m/p
   3. Tolvaj Sándor                  0.cs. HU 11-10-73147    H 1075,28 m/p
   4. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 09-50-55039    T 1071,47 m/p
   5. Tolvaj Sándor                  0.cs. HU 12-10-73930    T 1065,92 m/p
   6. Földvári Imre                  1.cs. HU 10  19-99287   H 1059,85 m/p
   7. Tolvaj Sándor                  0.cs. HU 12-10-73905    T 1052,34 m/p
   8. Faragó József                  0.cs. HU 12  10-73831   H 1050,24 m/p
   9. Mészáros István                1.cs. HU 12-10-73521    H 1045,48 m/p
  10. Pánti Ferenc                   1.cs. HU 11-10-64390    H 1044,02 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács János                       1.cs. Dt: 278867 Kg:  10 Ók:  15 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  24,92p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  14h 206,51p    R:  51.   2h  42,78p    T:  87.   7h 135,74p
   HU 10-19-99668    H 22 10:06:56   988,85 m/p  19  13,45    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-74257    T 22 10:15:10   960,79 m/p  24  11,47    0   0,00    0   0,00

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 278587 Kg:   8 Ók: 215 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  35,98p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   6.  17h 285,06p    R:  36.  10h 169,18p    T:  75.  10h 167,57p
   HU 12-10-73353    T 22 10:05:57   987,63 m/p  20  13,05    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-73378    T 22 10:10:16   972,72 m/p  22  12,26    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-72596    T 22 10:15:01   956,83 m/p  26  10,67    0   0,00    0   0,00

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 279248 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  32,85p    R:  21.   2h  27,92p    T:  50.   2h  28,03p
Összesített E:   3.  25h 434,54p    R:  28.  14h 243,17p    T:  61.  13h 228,73p
   HU 11  19-13897   H 22 09:52:30  1043,92 m/p  11  16,62   87  14,32  233  14,43
   HU 11  19-13888   H 22 09:54:23  1036,62 m/p  12  16,23   97  13,60  264  13,60

Faragó József                   0.cs. Dt: 292683 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12  10-73831   H 22 10:03:41  1050,24 m/p   8  18,08   75  15,47  198  15,62

Faragó József                   1.cs. Dt: 292683 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  29,83p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   7.  14h 234,04p    R:  44.   6h 123,80p    T:  92.   6h 122,12p
   HU 12  10-73839   H 22 10:15:39  1006,99 m/p  15  15,31    0   0,00    0   0,00
   HU 11  10-72734   H 22 10:17:53   999,32 m/p  17  14,52    0   0,00    0   0,00

Földvári Imre                   1.cs. Dt: 278227 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  30,43p    R:  27.   1h  16,49p    T:  61.   1h  16,61p
Összesített E:   5.  19h 311,45p    R:  39.  10h 159,56p    T:  80.  10h 156,79p
   HU 10  19-99287   H 22 09:47:31  1059,85 m/p   6  18,58   57  16,49  150  16,61
   HU 10  19-99260   H 22 10:12:25   968,03 m/p  23  11,85    0   0,00    0   0,00
   HU 09  19-83947   H 22 10:16:04   955,89 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Mészáros István                 1.cs. Dt: 279961 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  79,24p    R:  13.   3h  44,91p    T:  30.   3h  45,68p
Összesített E:   1.  40h 710,18p    R:  11.  26h 484,04p    T:  27.  24h 476,72p
   HU 12-10-73532    H 22 09:45:15  1075,74 m/p   2  20,20   45  17,40   98  18,02
   HU 12-10-73521    H 22 09:52:47  1045,48 m/p   9  17,43   83  14,63  225  14,65
   HU 11-D-343340    H 22 09:56:37  1030,72 m/p  13  15,85  107  12,88  287  13,01
   HU 11-10-72992    H 22 10:03:04  1006,81 m/p  16  14,66    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-343360    H 22 10:17:24   957,46 m/p  25  11,10    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-73509    H 22 10:19:13   951,55 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Pánti Ferenc                    1.cs. Dt: 293179 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  17,30p    R:  28.   1h  14,68p    T:  64.   1h  14,73p
Összesített E:  10.   3h  49,75p    R:  52.   2h  27,01p    T: 125.   2h  33,59p
   HU 11-10-64390    H 22 10:05:49  1044,02 m/p  10  17,30   86  14,68  232  14,73

Tolvaj Sándor                   0.cs. Dt: 291859 Kg:   8 Ók:   8 Kp:   0
   HU 11-10-73147    H 22 09:56:23  1075,28 m/p   3  20,05   46  17,56  100  18,21
   HU 12-10-73930    T 22 09:58:46  1065,92 m/p   5  19,25   54  16,98  126  17,52
   HU 12-10-73905    T 22 10:02:18  1052,34 m/p   7  18,46   72  15,67  189  15,85
   HU 12-10-73908    T 22 10:10:55  1020,63 m/p  14  15,69  125  11,81  345  11,71

Tolvaj Sándor                   1.cs. Dt: 291859 Kg:  10 Ók:   8 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  67,52p    R:  17.   2h  37,67p    T:  38.   2h  38,33p
Összesített E:   2.  30h 487,09p    R:  27.  16h 243,50p    T:  65.  14h 221,31p
   HU 10-10-63790    H 22 09:48:29  1107,52 m/p   1  20,84   10  20,18   20  20,33
   HU 09-50-55039    T 22 09:57:21  1071,47 m/p   4  19,65   47  17,49  108  18,00
   HU 09-50-55038    T 22 10:19:34   990,66 m/p  18  14,11    0   0,00    0   0,00
   HU 08-10-46036    H 22 10:21:45   983,38 m/p  21  12,92    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05 HU-09- 10-53042   T 1136,63 m/p
   2. Bakk József                    1.cs. S05 HU 11-10- 66266   H 1135,28 m/p
   3. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 08-10-38837    H 1131,69 m/p
   4. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 12-D-468019    T 1129,48 m/p
   5. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-12- 10-79292   H 1128,30 m/p
   6. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-12- 10-76009   H 1128,17 m/p
   7. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 12-10-81278    T 1126,25 m/p
   8. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- 10-76702   T 1123,77 m/p
   9. Koszorús László                1.cs. S10 HU-10- D-264359   H 1122,63 m/p
  10. Papp Imre                      1.cs. S12 HU 11-10-71348    T 1119,49 m/p
  11. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 11-10-71609    H 1116,53 m/p
  12. Erdős-Móré                     0.cs. S04 HU-12- 10-76077   H 1115,04 m/p
  13. Szabó József                   1.cs. S04 HU-11- 10-65895   H 1109,54 m/p
  14. Oláh János                     0.cs. S06 HU 10-10-58550    T 1109,49 m/p
  15. Poker Klub                     1.cs. S06 DV-11-02250-582   T 1109,18 m/p
  16. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-348008    T 1108,97 m/p
  17. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54121    H 1108,54 m/p
  18. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- D-468667   T 1108,07 m/p
  19. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-12- 10-79179   H 1107,97 m/p
  20. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 10-10-63790    H 1107,52 m/p
  21. Poker Klub                     1.cs. S06 DV-11-087653428   T 1107,34 m/p
  22. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05 HU-10- 10-62018   T 1104,40 m/p
  23. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-264100    T 1104,18 m/p
  24. Szőke Attila                   1.cs. S05 HU 11-O -7512     T 1102,54 m/p
  25. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 12-10-81208    H 1102,16 m/p
  26. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-349081    H 1101,99 m/p
  27. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348955   H 1101,25 m/p
  28. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67332    H 1100,64 m/p
  29. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 09-10-50303    H 1100,22 m/p
  30. Török Ferenc                   1.cs. S09 HU 10-22- 22545   H 1100,03 m/p
  31. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 12-D -469456   H 1098,80 m/p
  32. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-10- D-262105   T 1098,37 m/p
  33. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 12-D -469546   H 1098,26 m/p
  34. Varga András                   0.cs. S02 HU 12-10-75423    H 1097,81 m/p
  35. Szabó József                   1.cs. S04 HU-11- 10-65723   H 1097,50 m/p
  36. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-12- D-467698   T 1097,45 m/p
  37. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349012    T 1096,89 m/p
  38. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-12- 04-41686   H 1096,81 m/p
  39. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 12-10-81274    H 1096,07 m/p
  40. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-09- 10-48347   H 1095,77 m/p
  41. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54135    H 1095,69 m/p
  42. Nagy Ádám                      1.cs. S04 HU 12-D-469050    T 1094,92 m/p
  43. Nagy Ádám                      1.cs. S04 HU 12-D-469006    H 1094,54 m/p
  44. Papp László dr.                1.cs. S16 HU-10- 10-63170   H 1094,34 m/p
  45. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- D-468673   T 1093,91 m/p
  46. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67355    H 1093,78 m/p
  47. Czeglédi-Szűcs                 0.cs. S05 HU-10- 10-62039   T 1093,50 m/p
  48. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-09- 50-14139   H 1093,45 m/p
  49. Papp Imre                      1.cs. S12 HU 11-D-347041    H 1092,84 m/p
  50. Papp Imre                      1.cs. S12 HU 11-10-71346    H 1092,77 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    5 h.  101,85 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  100,72 p
   3. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.   99,24 p
   4. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   95,99 p
   5. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.   94,62 p
   6. Török Zoltán                   1.cs. S07    5 h.   93,57 p
   7. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   90,66 p
   8. Papp Imre                      1.cs. S12    5 h.   90,62 p
   9. Erdős-Móré                     1.cs. S04    5 h.   90,21 p
  10. Poker Klub                     1.cs. S06    5 h.   88,50 p
  11. Kiss Bálint                    1.cs. S05    5 h.   87,86 p
  12. Szabó József                   1.cs. S04    5 h.   87,72 p
  13. Oláh János                     1.cs. S06    5 h.   85,47 p
  14. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.   83,72 p
  15. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    5 h.   81,62 p
  16. Móré-Erdős                     1.cs. S04    4 h.   76,15 p
  17. Koszorús László                1.cs. S10    4 h.   72,01 p
  18. Pikó Sándor                    1.cs. S02    4 h.   70,93 p
  19. Molnár Antal                   1.cs. S06    4 h.   67,99 p
  20. Török Ferenc                   1.cs. S09    4 h.   66,16 p
  21. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    3 h.   56,31 p
  22. Heim János                     1.cs. S10    3 h.   55,04 p
  23. Lisztes Imre                   1.cs. S04    3 h.   50,64 p
  24. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    3 h.   49,82 p
  25. Szőke Attila                   1.cs. S05    3 h.   49,28 p
  26. Iván László                    1.cs. S06    3 h.   48,39 p
  27. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    3 h.   48,28 p
  28. Gallus Dúc                     1.cs. S01    3 h.   47,53 p
  29. Vas György                     1.cs. S02    3 h.   46,81 p
  30. Mészáros István                1.cs. R30    3 h.   45,68 p
  31. Jóvér István                   1.cs. S06    3 h.   44,58 p
  32. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    3 h.   43,38 p
  33. Bertalan László                1.cs. S10    3 h.   42,45 p
  34. Papp Sándor                    1.cs. S05    3 h.   42,15 p
  35. Bődi József                    1.cs. S07    3 h.   42,10 p
  36. Rőth József                    1.cs. S05    3 h.   41,13 p
  37. Nagy Ádám                      1.cs. S04    2 h.   40,29 p
  38. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    2 h.   38,33 p
  39. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    2 h.   36,79 p
  40. Ugrai László                   1.cs. S12    3 h.   35,67 p
  41. Fogarasi József                1.cs. S01    2 h.   34,23 p
  42. Bakk József                    1.cs. S05    2 h.   33,60 p
  43. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    2 h.   32,81 p
  44. Kanál József                   1.cs. S05    2 h.   32,73 p
  45. Bagdány László                 1.cs. S10    2 h.   32,58 p
  46. Molnár Antal                   1.cs. S09    2 h.   32,21 p
  47. Varga László                   1.cs. S01    2 h.   31,45 p
  48. Varga András                   1.cs. S02    2 h.   30,64 p
  49. Vass András                    1.cs. S04    2 h.   28,23 p
  50. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   28,03 p
  51. Fortuna dúc                    1.cs. S12    2 h.   26,95 p
  52. László Kókai Levente           1.cs. S10    2 h.   26,32 p
  53. Győrfi Imre                    1.cs. S06    2 h.   26,01 p
  54. Papp László dr.                1.cs. S16    1 h.   20,50 p
  55. Rácz Dúc                       1.cs. S07    1 h.   19,41 p
  56. Fesető Barna                   1.cs. S09    1 h.   19,16 p
  57. Herpály Dúc                    1.cs. S08    1 h.   18,30 p
  58. Arnódi Béla                    1.cs. S07    1 h.   17,77 p
  59. Urbánszki Károly               1.cs. S02    1 h.   17,60 p
  60. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    1 h.   17,26 p
  61. Földvári Imre                  1.cs. R30    1 h.   16,61 p
  62. Lázár Péter                    1.cs. S09    1 h.   16,27 p
  63. Krankovics János               1.cs. S16    1 h.   15,78 p
  64. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    1 h.   14,73 p
  65. Kósa László                    1.cs. S07    1 h.   14,47 p
  66. Tóth Imre                      1.cs. S09    1 h.   14,46 p
  67. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    1 h.   14,44 p
  68. Lukács Sándor                  1.cs. S08    1 h.   13,80 p
  69. Béke József                    1.cs. S01    1 h.   13,61 p
  70. Kozma Imre                     1.cs. S05    1 h.   13,43 p
  71. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    1 h.   13,16 p
  72. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   12,75 p
  73. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    1 h.   12,70 p
  74. Lada József                    1.cs. S01    1 h.   11,83 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.    5 h.   79,24 p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs.    4 h.   67,52 p
   3. Buzalka Lajos                  1.cs.    3 h.   35,98 p
   4. Czinege Gyula                  1.cs.    2 h.   32,85 p
   5. Földvári Imre                  1.cs.    2 h.   30,43 p
   6. Faragó József                  1.cs.    2 h.   29,83 p
   7. Ács János                      1.cs.    2 h.   24,92 p
   8. Pánti Ferenc                   1.cs.    1 h.   17,30 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  06.08. Mosonmagyaróvár
  06.22. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   24 h.  424,50 p
   2. Pikó Sándor                    1.cs. S02   24 h.  412,38 p
   3. Poker Klub                     1.cs. S06   23 h.  385,14 p
   4. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   22 h.  374,95 p
   5. Szabó József                   1.cs. S04   24 h.  369,67 p
   6. Oláh János                     1.cs. S06   21 h.  367,93 p
   7. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   21 h.  363,77 p
   8. Koszorús László                1.cs. S10   22 h.  351,72 p
   9. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   21 h.  348,71 p
  10. Török Ferenc                   1.cs. S09   19 h.  333,83 p
  11. Erdős-Móré                     1.cs. S04   19 h.  332,45 p
  12. Móré-Erdős                     1.cs. S04   19 h.  329,71 p
  13. Bődi József                    1.cs. S07   22 h.  321,37 p
  14. Iván László                    1.cs. S06   19 h.  317,67 p
  15. Molnár Antal                   1.cs. S06   18 h.  317,25 p
  16. Török Zoltán                   1.cs. S07   18 h.  299,76 p
  17. Bartha Sándor                  1.cs. S04   19 h.  298,62 p
  18. Papp Sándor                    1.cs. S05   18 h.  291,83 p
  19. Erdei Dúc                      1.cs. S04   18 h.  288,93 p
  20. Lovas Family                   1.cs. S12   16 h.  279,49 p
  21. Bagdány László                 1.cs. S10   17 h.  274,93 p
  22. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   15 h.  259,74 p
  23. Puskás Ferenc                  1.cs. S02   16 h.  259,34 p
  24. Sándor Imre                    1.cs. S08   16 h.  256,92 p
  25. Vas György                     1.cs. S02   16 h.  256,62 p
  26. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   14 h.  243,87 p
  27. Győrfi Imre                    1.cs. S06   18 h.  243,39 p
  28. Varga András                   1.cs. S02   15 h.  242,96 p
  29. Szőke Attila                   1.cs. S05   14 h.  240,36 p
  30. Kiss Bálint                    1.cs. S05   15 h.  234,97 p
  31. Molnár Antal                   1.cs. S09   16 h.  233,20 p
  32. László Kókai Levente           1.cs. S10   16 h.  232,76 p
  33. Bakk József                    1.cs. S05   14 h.  221,52 p
  34. Tóth Bálint                    1.cs. S06   13 h.  208,14 p
  35. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   14 h.  205,27 p
  36. Gallus Dúc                     1.cs. S01   13 h.  199,30 p
  37. Jóvér István                   1.cs. S06   13 h.  193,09 p
  38. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   13 h.  189,54 p
  39. Lázár Péter                    1.cs. S09   12 h.  187,93 p
  40. Arnódi Béla                    1.cs. S07   11 h.  181,84 p
  41. Papp Imre                      1.cs. S12   12 h.  178,89 p
  42. Lisztes Imre                   1.cs. S04   11 h.  175,51 p
  43. Vámos János                    1.cs. S02   11 h.  174,66 p
  44. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   12 h.  171,20 p
  45. Rőth József                    1.cs. S05   12 h.  169,74 p
  46. Gonda János                    1.cs. S10   10 h.  162,62 p
  47. Bertalan László                1.cs. S10   11 h.  161,11 p
  48. Béke József                    1.cs. S01   12 h.  160,80 p
  49. Kovács József                  1.cs. S04    9 h.  159,99 p
  50. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   10 h.  159,16 p
  51. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   11 h.  158,87 p
  52. Baranyi Sándor                 1.cs. S06   10 h.  148,60 p
  53. Mészáros István                1.cs. R30    9 h.  146,73 p
  54. Heim János                     1.cs. S10    9 h.  144,30 p
  55. Lukács Sándor                  1.cs. S08   11 h.  144,19 p
  56. Ugrai László                   1.cs. S12   10 h.  142,44 p
  57. Szabó András                   1.cs. S08    9 h.  141,07 p
  58. Varga László                   1.cs. S01    9 h.  140,16 p
  59. Szabó Sándor                   1.cs. S02    9 h.  139,33 p
  60. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   10 h.  138,34 p
  61. Balogh István                  1.cs. S02    9 h.  137,49 p
  62. Kanál József                   1.cs. S05    9 h.  137,32 p
  63. Vass András                    1.cs. S04    9 h.  134,06 p
  64. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    9 h.  129,96 p
  65. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    8 h.  129,19 p
  66. Krankovics János               1.cs. S16    8 h.  127,11 p
  67. Varga Zoltán                   1.cs. S07    8 h.  126,94 p
  68. Fogarasi József                1.cs. S01    9 h.  125,31 p
  69. Urbánszki Károly               1.cs. S02    7 h.  124,81 p
  70. Nagy Róbert                    1.cs. S04    8 h.  122,58 p
  71. Vastag Sándor                  1.cs. S08    8 h.  120,81 p
  72. Rácz Dúc                       1.cs. S07    8 h.  119,95 p
  73. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    9 h.  118,35 p
  74. Fortuna dúc                    1.cs. S12    8 h.  117,89 p
  75. Kiss Imre                      1.cs. S04    8 h.  112,43 p
  76. Lada József                    1.cs. S01    8 h.  111,85 p
  77. Herpály Dúc                    1.cs. S08    8 h.  111,81 p
  78. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    6 h.  110,24 p
  79. Tóth Imre                      1.cs. S09    7 h.  109,89 p
  80. Földvári Imre                  1.cs. R30    7 h.  109,38 p
  81. Kozma Imre                     1.cs. S05    7 h.  103,00 p
  82. Lévai Sándor                   1.cs. S09    7 h.  102,95 p
  83. Laboncz István                 1.cs. S10    7 h.  102,42 p
  84. Nagy Ádám                      1.cs. S04    6 h.   99,52 p
  85. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    6 h.   98,41 p
  86. Fesető Barna                   1.cs. S09    6 h.   93,65 p
  87. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    6 h.   92,25 p
  88. Papp Lajos László              1.cs. S02    7 h.   90,47 p
  89. Kovács Béla                    1.cs. S05    7 h.   87,79 p
  90. Szabó Antal                    1.cs. S07    6 h.   86,41 p
  91. Karap Antal                    1.cs. S10    5 h.   85,45 p
  92. Bródi Gábor                    1.cs. S16    7 h.   83,74 p
  93. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    5 h.   83,46 p
  94. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    6 h.   78,00 p
  95. Nagy Sándor                    1.cs. S09    5 h.   77,68 p
  96. Balogh Lajos                   1.cs. S07    5 h.   76,31 p
  97. Czinege Gyula                  1.cs. R30    5 h.   76,21 p
  98. Sarecz László                  1.cs. S16    5 h.   74,88 p
  99. Horváth Tamás                  1.cs. S05    6 h.   73,57 p
 100. Kósa László                    1.cs. S07    6 h.   69,50 p
 101. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    4 h.   64,41 p
 102. Nagy Levente                   1.cs. S04    4 h.   52,96 p
 103. Papp László dr.                1.cs. S16    3 h.   49,59 p
 104. Horváth Miklós                 1.cs. S16    4 h.   49,30 p
 105. Czövek Imre                    1.cs. S04    3 h.   48,97 p
 106. Sain Sándor                    1.cs. S04    3 h.   47,54 p
 107. Fábián Sándor                  1.cs. S10    3 h.   47,10 p
 108. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    3 h.   46,54 p
 109. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    3 h.   46,39 p
 110. Monori Sándor                  1.cs. S09    3 h.   46,15 p
 111. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    3 h.   45,67 p
 112. Dóró Imre                      1.cs. S04    3 h.   45,54 p
 113. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    3 h.   37,53 p
 114. Molnár Ferenc                  1.cs. S01    2 h.   36,86 p
 115. Oláh László                    1.cs. S05    3 h.   36,63 p
 116. Nagy János                     1.cs. S05    3 h.   36,23 p
 117. Töviskes Imre                  1.cs. S09    2 h.   35,66 p
 118. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    2 h.   32,63 p
 119. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    2 h.   30,15 p
 120. Faragó József                  1.cs. R30    2 h.   27,98 p
 121. Ménes Attila                   1.cs. S16    2 h.   27,43 p
 122. Czégény Sándor                 1.cs. S09    2 h.   24,93 p
 123. Mikita Sándor                  1.cs. S10    2 h.   24,55 p
 124. Lévai Ferenc ifj.              1.cs. R30    2 h.   22,78 p
 125. Horváth Vince                  1.cs. S16    2 h.   21,70 p
 126. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   20,76 p
 127. Oláh Attila                    1.cs. S01    1 h.   15,14 p
 128. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    1 h.   14,73 p
 129. Könnyű József                  1.cs. S16    1 h.   13,91 p
 130. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   12,75 p
 131. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   12,64 p
 132. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   12,62 p
 133. Antal Lajos                    1.cs. S07    1 h.   12,17 p
 134. Szabó Zsolt                    1.cs. S16    1 h.   11,24 p

R30 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.   21 h.  313,13 p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs.   18 h.  284,67 p
   3. Szekrényesi József id.         1.cs.   15 h.  244,38 p
   4. Czinege Gyula                  1.cs.   14 h.  213,55 p
   5. Földvári Imre                  1.cs.   12 h.  192,74 p
   6. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.   13 h.  179,52 p
   7. Buzalka Lajos                  1.cs.    8 h.  111,80 p
   8. Faragó József                  1.cs.    7 h.  103,52 p
   9. Ács János                      1.cs.    6 h.   71,64 p
  10. Pánti Ferenc                   1.cs.    3 h.   49,75 p
  11. Sárándi Lajos                  1.cs.    2 h.   21,06 p
  12. Balogh Imre                    1.cs.    1 h.    9,93 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.08. Mosonmagyaróvár
  06.08. Garham/Vilshofen
  06.15. Sankt Pölten
  06.22. Mosonmagyaróvár
  06.23. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bődi József                    1.cs. S07   46 h.  843,34 p
   2. Poker Klub                     1.cs. S06   43 h.  832,78 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02   43 h.  819,37 p
   4. Móré-Erdős                     1.cs. S04   41 h.  798,62 p
   5. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   42 h.  788,82 p
   6. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   42 h.  780,57 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04   42 h.  768,91 p
   8. Erdei Dúc                      1.cs. S04   42 h.  766,42 p
   9. Oláh János                     1.cs. S06   39 h.  756,61 p
  10. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   39 h.  744,05 p
  11. Lovas Family                   1.cs. S12   35 h.  678,37 p
  12. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   36 h.  655,77 p
  13. Török Zoltán                   1.cs. S07   35 h.  638,87 p
  14. Sándor Imre                    1.cs. S08   35 h.  629,48 p
  15. Koszorús László                1.cs. S10   36 h.  624,53 p
  16. Papp Sándor                    1.cs. S05   35 h.  601,38 p
  17. Erdős-Móré                     1.cs. S04   33 h.  589,31 p
  18. Bagdány László                 1.cs. S10   32 h.  575,83 p
  19. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   30 h.  571,27 p
  20. Molnár Antal                   1.cs. S06   30 h.  545,77 p
  21. Török Ferenc                   1.cs. S09   29 h.  531,46 p
  22. Iván László                    1.cs. S06   30 h.  523,10 p
  23. Vas György                     1.cs. S02   29 h.  510,97 p
  24. Ugrai László                   1.cs. S12   28 h.  491,48 p
  25. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   27 h.  490,69 p
  26. Szőke Attila                   1.cs. S05   26 h.  486,15 p
  27. Mészáros István                1.cs. R30   24 h.  476,72 p
  28. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   26 h.  470,42 p
  29. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   25 h.  428,26 p
  30. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   25 h.  425,86 p
  31. Győrfi Imre                    1.cs. S06   27 h.  419,17 p
  32. Szabó József                   1.cs. S04   26 h.  404,96 p
  33. Gallus Dúc                     1.cs. S01   25 h.  401,62 p
  34. Puskás Ferenc                  1.cs. S02   23 h.  391,14 p
  35. Bakk József                    1.cs. S05   23 h.  385,99 p
  36. László Kókai Levente           1.cs. S10   24 h.  385,05 p
  37. Kiss Bálint                    1.cs. S05   22 h.  376,20 p
  38. Herpály Dúc                    1.cs. S08   21 h.  360,18 p
  39. Lukács Sándor                  1.cs. S08   21 h.  356,83 p
  40. Tóth Bálint                    1.cs. S06   20 h.  351,54 p
  41. Böszörményi Lajos              1.cs. S12   22 h.  350,09 p
  42. Lisztes Imre                   1.cs. S04   20 h.  349,65 p
  43. Arnódi Béla                    1.cs. S07   19 h.  347,88 p
  44. Varga András                   1.cs. S02   21 h.  344,30 p
  45. Heim János                     1.cs. S10   19 h.  341,30 p
  46. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   21 h.  330,86 p
  47. Gonda János                    1.cs. S10   18 h.  327,59 p
  48. Kovács József                  1.cs. S04   17 h.  305,61 p
  49. Bertalan László                1.cs. S10   19 h.  305,20 p
  50. Rőth József                    1.cs. S05   19 h.  301,45 p
  51. Lada József                    1.cs. S01   17 h.  287,22 p
  52. Vastag Sándor                  1.cs. S08   16 h.  270,36 p
  53. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   17 h.  267,85 p
  54. Molnár Antal                   1.cs. S09   18 h.  263,73 p
  55. Sain Sándor                    1.cs. S04   14 h.  262,98 p
  56. Szabó András                   1.cs. S08   16 h.  259,91 p
  57. Lakatos Ernő                   1.cs. S10   15 h.  256,84 p
  58. Jóvér István                   1.cs. S06   16 h.  254,89 p
  59. Vámos János                    1.cs. S02   15 h.  245,63 p
  60. Vass András                    1.cs. S04   14 h.  244,56 p
  61. Czinege Gyula                  1.cs. R30   13 h.  228,73 p
  62. Béke József                    1.cs. S01   16 h.  227,29 p
  63. Varga László                   1.cs. S01   14 h.  227,28 p
  64. Nagy Róbert                    1.cs. S04   14 h.  226,01 p
  65. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   14 h.  221,31 p
  66. Kecskés Gyula                  1.cs. S10   14 h.  217,74 p
  67. Papp Imre                      1.cs. S12   14 h.  210,86 p
  68. Lázár Péter                    1.cs. S09   13 h.  210,18 p
  69. Tóth Imre                      1.cs. S09   12 h.  205,74 p
  70. Balogh István                  1.cs. S02   12 h.  198,19 p
  71. Szabó Sándor                   1.cs. S02   13 h.  196,00 p
  72. Bordán Ferenc                  1.cs. S04   10 h.  182,25 p
  73. Fogarasi József                1.cs. S01   12 h.  177,87 p
  74. Varga Zoltán                   1.cs. S07   11 h.  170,88 p
  75. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   10 h.  167,57 p
  76. Krankovics János               1.cs. S16   10 h.  165,76 p
  77. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   11 h.  158,87 p
  78. Karap Antal                    1.cs. S10    9 h.  158,12 p
  79. Urbánszki Károly               1.cs. S02    9 h.  157,63 p
  80. Földvári Imre                  1.cs. R30   10 h.  156,79 p
  81. Kozma Imre                     1.cs. S05   10 h.  154,96 p
  82. Kiss Imre                      1.cs. S04   10 h.  149,79 p
  83. Baranyi Sándor                 1.cs. S06   10 h.  148,60 p
  84. Nagy Levente                   1.cs. S04   10 h.  148,24 p
  85. Kanál József                   1.cs. S05    9 h.  137,32 p
  86. Fortuna dúc                    1.cs. S12    9 h.  136,59 p
  87. Ács János                      1.cs. R30    7 h.  135,74 p
  88. Nagy Ádám                      1.cs. S04    8 h.  131,26 p
  89. Papp Lajos László              1.cs. S02    9 h.  130,51 p
  90. Fesető Barna                   1.cs. S09    8 h.  128,26 p
  91. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    8 h.  127,55 p
  92. Faragó József                  1.cs. R30    6 h.  122,12 p
  93. Mikita Sándor                  1.cs. S10    8 h.  121,50 p
  94. Papp László dr.                1.cs. S16    7 h.  120,68 p
  95. Rácz Dúc                       1.cs. S07    8 h.  119,95 p
  96. Lévai Sándor                   1.cs. S09    8 h.  119,52 p
  97. Kiss Imre                      1.cs. S07    6 h.  118,46 p
  98. Dóró Imre                      1.cs. S04    7 h.  108,60 p
  99. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    8 h.  103,11 p
 100. Kósa László                    1.cs. S07    8 h.  102,80 p
 101. Laboncz István                 1.cs. S10    7 h.  102,42 p
 102. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    6 h.   99,59 p
 103. Balogh Lajos                   1.cs. S07    6 h.   89,56 p
 104. Kovács Béla                    1.cs. S05    7 h.   87,79 p
 105. Szabó Antal                    1.cs. S07    6 h.   86,41 p
 106. Bródi Gábor                    1.cs. S16    7 h.   83,74 p
 107. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    5 h.   83,46 p
 108. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    6 h.   78,00 p
 109. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    5 h.   77,72 p
 110. Nagy Sándor                    1.cs. S09    5 h.   77,68 p
 111. Sarecz László                  1.cs. S16    5 h.   74,88 p
 112. Horváth Tamás                  1.cs. S05    6 h.   73,57 p
 113. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    4 h.   69,03 p
 114. Fábián Sándor                  1.cs. S10    4 h.   62,21 p
 115. Ménes Attila                   1.cs. S16    4 h.   60,35 p
 116. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    4 h.   59,56 p
 117. Pántya Imre                    1.cs. S08    3 h.   51,95 p
 118. Horváth Miklós                 1.cs. S16    4 h.   49,30 p
 119. Czövek Imre                    1.cs. S04    3 h.   48,97 p
 120. Monori Sándor                  1.cs. S09    3 h.   46,15 p
 121. Molnár Ferenc                  1.cs. S01    2 h.   36,86 p
 122. Oláh László                    1.cs. S05    3 h.   36,63 p
 123. Nagy János                     1.cs. S05    3 h.   36,23 p
 124. Töviskes Imre                  1.cs. S09    2 h.   35,66 p
 125. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    2 h.   33,59 p
 126. Oláh Attila                    1.cs. S01    2 h.   33,02 p
 127. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    2 h.   32,63 p
 128. Czégény Sándor                 1.cs. S09    2 h.   24,93 p
 129. Lévai Ferenc ifj.              1.cs. R30    2 h.   22,78 p
 130. Horváth Vince                  1.cs. S16    2 h.   21,70 p
 131. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   20,76 p
 132. Varga András                   1.cs. S01    1 h.   16,09 p
 133. Könnyű József                  1.cs. S16    1 h.   13,91 p
 134. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   12,62 p
 135. Antal Lajos                    1.cs. S07    1 h.   12,17 p
 136. Szabó Zsolt                    1.cs. S16    1 h.   11,24 p

R30 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.   40 h.  710,18 p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs.   30 h.  487,09 p
   3. Czinege Gyula                  1.cs.   25 h.  434,54 p
   4. Szekrényesi József id.         1.cs.   25 h.  409,26 p
   5. Földvári Imre                  1.cs.   19 h.  311,45 p
   6. Buzalka Lajos                  1.cs.   17 h.  285,06 p
   7. Faragó József                  1.cs.   14 h.  234,04 p
   8. Ács János                      1.cs.   14 h.  206,51 p
   9. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.   13 h.  179,52 p
  10. Pánti Ferenc                   1.cs.    3 h.   49,75 p
  11. Sárándi Lajos                  1.cs.    3 h.   39,12 p
  12. Balogh Imre                    1.cs.    2 h.   22,46 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  5h  93,53p
  2. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  5h  87,11p
  3. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469563   H  5h  86,95p
  4. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  5h  82,24p
  5. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  5h  80,61p
  6. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57149    H  5h  79,86p
  7. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  5h  79,81p
  8. Poker Klub                     S06 HU-11- 10-66963   H  5h  77,68p
  9. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  5h  75,93p
 10. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65674   H  4h  77,09p
 11. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  4h  75,98p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  4h  72,85p
 13. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57141    H  4h  72,69p
 14. Török Zoltán                   S07 HU 11-10-67323    H  4h  72,44p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469414   H  4h  71,19p
 16. Kulcsár Lajos                  S05 HU 09-10-48915    H  4h  70,94p
 17. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263019   H  4h  70,14p
 18. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  4h  69,93p
 19. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  4h  69,43p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  4h  69,25p
 21. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348938   H  4h  68,52p
 22. Szabó József                   S04 HU-11- 10-65723   H  4h  68,39p
 23. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  4h  68,17p
 24. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  4h  68,16p
 25. Bagdány László                 S10 HU-11- 10-70933   H  4h  68,15p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  4h  67,44p
 27. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470367   H  4h  66,36p
 28. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67443    H  4h  65,52p
 29. Buglyó Testvérek               S06 HU 08-10-38837    H  4h  65,44p
 30. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77083    H  4h  65,05p
 31. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  4h  64,92p
 32. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  4h  64,68p
 33. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  4h  64,59p
 34. Kalmár&Tóth                    S10 HU-09- 10-52645   H  4h  64,57p
 35. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  4h  64,52p
 36. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261717   H  4h  63,88p
 37. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  4h  63,82p
 38. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469507   H  4h  63,73p
 39. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  4h  63,56p
 40. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80208   H  4h  63,51p
 41. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284012    H  4h  63,49p
 42. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469576   H  4h  63,46p
 43. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -349000   H  4h  63,13p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  4h  63,01p
 45. Gallus Dúc                     S01 HU-12- D-507202   H  4h  62,46p
 46. Mátyás Dúc                     S05 HU 08-10-38080    H  4h  62,10p
 47. Vas György                     S02 HU 12-D -467011   H  4h  62,05p
 48. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468291   H  4h  61,84p
 49. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  4h  61,03p
 50. Heim János                     S10 HU 12-D-470983    H  4h  57,41p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  5h  90,91p
  2. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  5h  88,60p
  3. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  4h  73,25p
  4. Rácz Dúc                       S07 HU 12-10-78585    T  4h  71,79p
  5. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  4h  68,82p
  6. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  4h  68,28p
  7. Oláh János                     S06 HU 11-10-67325    T  4h  66,20p
  8. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  4h  65,52p
  9. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  4h  64,28p
 10. Molnár Antal                   S09 HU 10-10- 60940   T  4h  64,06p
 11. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-OL-7415     T  4h  62,62p
 12. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  4h  61,15p
 13. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  4h  58,77p
 14. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  4h  58,52p
 15. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  3h  59,46p
 16. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  3h  57,57p
 17. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  3h  56,23p
 18. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11279    T  3h  54,78p
 19. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67287    T  3h  54,63p
 20. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  3h  54,33p
 21. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  3h  54,27p
 22. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  3h  53,74p
 23. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  3h  53,55p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  3h  52,97p
 25. Poker Klub                     S06 HU-11- D-336036   T  3h  52,67p
 26. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  3h  52,54p
 27. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  3h  52,05p
 28. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  3h  51,64p
 29. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53047   T  3h  51,59p
 30. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  3h  50,97p
 31. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  3h  50,74p
 32. Kovács József                  S04 HU-09- D-232081   T  3h  50,56p
 33. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468019    T  3h  49,62p
 34. Lisztes Imre                   S04 HU-10- 10-57607   T  3h  49,49p
 35. Buglyó Testvérek               S06 HU 10-10-58417    T  3h  48,84p
 36. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-49293    T  3h  48,82p
 37. László Kókai Levente           S10 HU-11- 10-70851   T  3h  48,68p
 38. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284011    T  3h  48,15p
 39. Vámos János                    S02 HU 12-D -470150   T  3h  48,14p
 40. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  3h  47,73p
 41. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65665   T  3h  47,67p
 42. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81278    T  3h  47,60p
 43. Arnódi Béla                    S07 HU 10-D-297365    T  3h  47,41p
 44. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  3h  46,93p
 45. Buglyó Testvérek               S06 HU 10-D-264759    T  3h  46,75p
 46. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76724   T  3h  46,28p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-D-209979    T  3h  45,90p
 48. Kiss Bálint                    S05 HU-12-  P-05521   T  3h  45,78p
 49. Bartha Sándor                  S04 HU-12- D-467698   T  3h  45,39p
 50. Iván László                    S06 HU 11-D-347525    T  3h  45,18p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  4h  69,16p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63835    H  4h  66,07p
  3. Mészáros István                R30 HU 12-10-73532    H  3h  57,56p
  4. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  3h  51,36p
  5. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  10-45935   H  3h  50,87p
  6. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  3h  46,56p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 09  10-55829   H  3h  46,00p
  8. Mészáros István                R30 HU 11-D-343340    H  3h  45,80p
  9. Lévai Ferenc ifj.              R30 HU 09  19-83320   H  3h  44,92p
 10. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  OL-07489   H  3h  42,40p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  2h  35,25p
  2. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  3. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72596    T  2h  27,45p
  4. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55038    T  2h  27,33p
  5. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  24,75p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  8h 144,06p
  2. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  8h 142,47p
  3. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  8h 130,56p
  4. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  7h 137,60p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  7h 129,79p
  6. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  7h 128,80p
  7. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  7h 126,29p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  7h 121,68p
  9. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  7h 121,47p
 10. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  7h 115,15p
 11. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  6h 121,60p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  6h 116,69p
 13. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  6h 116,47p
 14. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  6h 114,07p
 15. Puskás Ferenc                  S02 HU 11-10-65311    H  6h 113,17p
 16. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  6h 111,99p
 17. Buglyó Testvérek               S06 HU 08-10-38837    H  6h 109,21p
 18. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  6h 108,55p
 19. Kulcsár Lajos                  S05 HU 09-10-48915    H  6h 107,60p
 20. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  6h 107,45p
 21. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  6h 106,23p
 22. Bartha Sándor                  S04 HU-11- 14-73915   H  6h 105,90p
 23. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  6h 105,01p
 24. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  6h 103,23p
 25. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  6h 102,99p
 26. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  6h 102,96p
 27. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  6h 102,09p
 28. Bagdány László                 S10 HU-10- D-261825   H  6h 101,40p
 29. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  6h  99,18p
 30. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  6h  94,49p
 31. Gallus Dúc                     S01 HU-10- D-278232   H  6h  93,94p
 32. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  6h  89,76p
 33. Oláh János                     S06 HU 11-10-67319    H  5h 102,99p
 34. Oláh János                     S06 HU 11-10-67355    H  5h 102,69p
 35. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  5h 101,40p
 36. Hajzer Csaba                   S08 HU-10- D-314639   H  5h 100,41p
 37. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  5h 100,13p
 38. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  5h  99,28p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261716   H  5h  98,18p
 40. Erdei Dúc                      S04 HU 10-10-62654    H  5h  98,11p
 41. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11293    H  5h  98,07p
 42. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  5h  98,00p
 43. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314079   H  5h  97,35p
 44. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  5h  97,04p
 45. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  5h  96,55p
 46. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  5h  96,39p
 47. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  5h  95,51p
 48. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65674   H  5h  95,09p
 49. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264615   H  5h  95,00p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57146    H  5h  94,11p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  8h 154,95p
  2. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  7h 129,02p
  3. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  7h 121,90p
  4. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  6h 120,10p
  5. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  6h 118,84p
  6. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  6h 118,62p
  7. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  6h 118,18p
  8. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  6h 117,08p
  9. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  6h 115,73p
 10. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  6h 113,93p
 11. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  6h 110,84p
 12. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  6h 110,70p
 13. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  6h 100,87p
 14. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  6h  92,67p
 15. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  6h  91,50p
 16. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  5h 110,73p
 17. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  5h 104,11p
 18. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  5h 103,30p
 19. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  5h 102,68p
 20. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  5h 100,63p
 21. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  5h  98,78p
 22. Kolozsvári Mihály              S12 HU 07-19-47753    T  5h  97,72p
 23. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  5h  96,54p
 24. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  5h  94,01p
 25. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  5h  92,95p
 26. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  5h  92,40p
 27. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  5h  91,19p
 28. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  5h  91,17p
 29. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  5h  90,77p
 30. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  5h  89,44p
 31. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  5h  88,57p
 32. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- 10-71004   T  5h  87,87p
 33. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  5h  87,11p
 34. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-OL-7415     T  5h  85,91p
 35. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284011    T  5h  82,64p
 36. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  5h  82,28p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  5h  81,70p
 38. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  5h  80,75p
 39. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210537    T  5h  80,32p
 40. Molnár Antal                   S09 HU 10-10- 60940   T  5h  76,86p
 41. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  4h  80,39p
 42. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  4h  80,12p
 43. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  4h  79,61p
 44. Móré-Erdős                     S04 HU-10- 10-57257   T  4h  79,29p
 45. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  4h  76,48p
 46. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  4h  74,75p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  4h  74,68p
 48. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  4h  74,67p
 49. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348003    T  4h  73,92p
 50. Poker Klub                     S06 HU-09- 23-27058   T  4h  72,55p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  6h 118,15p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  5h  89,20p
  3. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13898   H  5h  86,08p
  4. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  5h  85,92p
  5. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  5h  85,34p
  6. Mészáros István                R30 HU 12-10-73527    H  4h  73,73p
  7. Faragó József                  R30 HU 12  10-74502   H  4h  73,58p
  8. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  4h  73,27p
  9. Ács János                      R30 HU 08-19-83722    H  4h  71,14p
 10. Mészáros István                R30 HU 11-D-343353    H  4h  69,06p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  4h  76,32p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  4h  63,61p
  3. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72596    T  3h  50,10p
  4. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46042    T  2h  37,78p
  5. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  2h  33,22p
  6. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  7. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55038    T  2h  27,33p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  2h  25,34p
  9. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  24,75p