Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 2013.06.26 09:42:35
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.06 20:43:15
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.27 20:51:49
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.26 09:42:35
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2013.06.23 05:25
Időjárás         : Napos, derült, északi, észak-nyugati szél
Kisérő           : 
Központi táv     : 708000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              7    7    55   11   1392,47   1304,72
S04 Hajdúszoboszló      8   11    89   18   1376,29   1308,58
S07 Hosszúpályi         7    7    47    9   1347,68   1322,34
S08 Berettyóújfalu      8    9    65   13   1363,24   1318,80
S12 Nádudvar            5    5    45    9   1373,87   1314,78
Hajdú 1.               35   39   301   60   1392,47   1314,77
S01 Debrecen            1    1     5    1   1375,57   1375,57
S02 Hajdúsámson         7    8    56   11   1372,67   1293,63
S05 Debrecen           11   12    83   17   1373,74   1266,57
S06 Debrecen            9   11    90   18   1387,07   1273,16
S09 Hajdúböszörmény     9    9    57   11   1382,14   1241,98
S10 Debrecen            6    6    51   10   1373,32   1297,08
Hajdú 2.               34   38   285   57   1387,07   1276,47
Tagszövetségben        69   77   586  117   1392,47   1299,60

R30 egyesületi díjlista
   1. Mészáros István                1.cs. HU 11-D-343353    H 1392,47 m/p
   2. Czinege Gyula                  1.cs. HU 11  19-13898   H 1387,07 m/p
   3. Mészáros István                1.cs. HU 11-D-343326    H 1374,90 m/p
   4. Faragó József                  1.cs. HU 12  10-74502   H 1369,03 m/p
   5. Mészáros István                1.cs. HU 12-10-73527    H 1364,74 m/p
   6. Mészáros István                1.cs. HU 12-10-73531    H 1355,59 m/p
   7. Faragó József                  1.cs. HU 12  10-73824   H 1331,91 m/p
   8. Faragó József                  1.cs. HU 11  10-72730   H 1322,92 m/p
   9. Ács János                      1.cs. HU 08-19-83722    H 1316,38 m/p
  10. Ács János                      1.cs. HU 08-19-83707    H 1312,70 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács János                       1.cs. Dt: 672549 Kg:  10 Ók:  15 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  58,62p    R:  23.   1h  19,22p    T:  20.   3h  60,77p
Összesített E:   8.  14h 206,51p    R:  51.   2h  42,78p    T:  87.   7h 135,74p
   HU 08-19-83722    H 23 13:55:41  1316,38 m/p   9  20,53   56  19,22   85  21,28
   HU 08-19-83707    H 23 13:57:07  1312,70 m/p  10  19,54    0   0,00   94  20,51
   HU 08-19-64676    H 23 14:00:15  1304,72 m/p  11  18,55    0   0,00  112  18,98
   HU 10-19-99670    H 23 14:11:35  1276,65 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 672441 Kg:   5 Ók: 215 Kp:   0
Összesített E:   6.  17h 285,06p    R:  36.  10h 169,18p    T:  75.  10h 167,57p
   HU 11-10-72583    T 23 14:03:17  1289,44 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-64291    H 23 14:24:50  1238,21 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-396249    H 23 14:25:22  1237,00 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-73071    H 23 14:31:08  1224,00 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 672961 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   1h  27,47p    R:  17.   1h  28,29p    T:  33.   1h  28,29p
Összesített E:   3.  25h 434,54p    R:  28.  14h 243,17p    T:  61.  13h 228,73p
   HU 11  19-13898   H 23 13:30:10  1387,07 m/p   2  27,47    2  28,29    3  28,29
   HU 10  19-99175   H 23 14:11:35  1277,98 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 10  D-279311   H 23 14:15:23  1268,82 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 08  19-64752   H 23 14:25:24  1245,30 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 10  19-99168   H 23 14:25:45  1244,50 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Faragó József                   1.cs. Dt: 686021 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h  70,32p    R:   8.   3h  72,90p    T:  12.   3h  74,98p
Összesített E:   7.  14h 234,04p    R:  44.   6h 123,80p    T:  92.   6h 122,12p
   HU 12  10-74502   H 23 13:46:06  1369,03 m/p   4  25,75    7  27,71   13  27,70
   HU 12  10-73824   H 23 14:00:04  1331,91 m/p   7  22,78   32  23,52   53  24,28
   HU 11  10-72730   H 23 14:03:34  1322,92 m/p   8  21,79   43  21,67   68  23,00

Mészáros István                 1.cs. Dt: 673863 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h 103,03p    R:   2.   4h 110,38p    T:   5.   4h 110,67p
Összesített E:   1.  40h 710,18p    R:  11.  26h 484,04p    T:  27.  24h 476,72p
   HU 11-D-343353    H 23 13:28:56  1392,47 m/p   1  28,48    1  28,48    1  28,48
   HU 11-D-343326    H 23 13:35:07  1374,90 m/p   3  26,50    4  27,97    6  28,05
   HU 12-10-73527    H 23 13:38:46  1364,74 m/p   5  24,52    8  27,30   14  27,37
   HU 12-10-73531    H 23 13:42:06  1355,59 m/p   6  23,53   12  26,63   21  26,77
   HU 12-10-73518    H 23 14:03:51  1298,76 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-343343    H 23 14:11:23  1280,18 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Sárándi Lajos                   1.cs. Dt: 686186 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  11.   3h  39,12p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11  10-72775   H 23 14:32:48  1252,62 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11  D-348128   T 23 14:47:41  1219,49 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros István                1.cs. R30 HU 11-D-343353    H 1392,47 m/p
   2. Jóvér István                   1.cs. S06 HU 09-10-49824    T 1387,07 m/p
   3. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 11  19-13898   H 1387,07 m/p
   4. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-09- 10-48609   T 1376,29 m/p
   5. Lada József                    1.cs. S01 HU-10- 10-62071   T 1375,57 m/p
   6. Mészáros István                1.cs. R30 HU 11-D-343326    H 1374,90 m/p
   7. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 10-D -262113   H 1373,87 m/p
   8. Papp Sándor                    1.cs. S05 HU 11-D-349172    H 1373,74 m/p
   9. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-11- D-343266   H 1373,32 m/p
  10. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-12- 10-76020   T 1372,85 m/p
  11. Vas György                     1.cs. S02 HU 11-D -348823   H 1372,67 m/p
  12. Vas György                     1.cs. S02 HU 11-D -348841   H 1372,62 m/p
  13. Faragó József                  1.cs. R30 HU 12  10-74502   H 1369,03 m/p
  14. Mészáros István                1.cs. R30 HU 12-10-73527    H 1364,74 m/p
  15. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-11- 10-69102   H 1363,24 m/p
  16. Herpály Dúc                    1.cs. S08 HU 09-50-19599    T 1360,09 m/p
  17. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 10-10-57150    H 1359,87 m/p
  18. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348958   H 1359,31 m/p
  19. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 07-10-34040    H 1356,04 m/p
  20. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-09- 17-20068   H 1355,64 m/p
  21. Mészáros István                1.cs. R30 HU 12-10-73531    H 1355,59 m/p
  22. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-11- 10-65835   T 1354,51 m/p
  23. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 11-D -396657   H 1354,06 m/p
  24. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 08-50-50327    H 1348,95 m/p
  25. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-10- D-314639   H 1348,71 m/p
  26. Bődi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349943    H 1347,68 m/p
  27. Puskás Ferenc                  1.cs. S02 HU 11-10-65311    H 1347,68 m/p
  28. Bődi József                    1.cs. S07 HU 10-D-262042    H 1347,64 m/p
  29. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 10-10-62654    H 1346,21 m/p
  30. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-10- D-262102   H 1345,53 m/p
  31. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-10- D-263090   H 1343,21 m/p
  32. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 07-19-47753    T 1342,67 m/p
  33. Győrfi Imre                    1.cs. S06 HU 10-10-58486    T 1340,60 m/p
  34. Kiss Imre                      1.cs. S07 HU 11-D-349487    H 1340,15 m/p
  35. Lisztes Imre                   1.cs. S04 HU-10- 10-65780   H 1339,98 m/p
  36. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-11- 10-70907   T 1339,11 m/p
  37. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-264026    H 1338,92 m/p
  38. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 09-50-14761    T 1338,78 m/p
  39. Vass András                    1.cs. S04 HU 08-50-43426    H 1338,13 m/p
  40. Iván László                    1.cs. S06 HU 09-10-49551    T 1337,69 m/p
  41. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-OL-7379     T 1337,53 m/p
  42. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-10- 10-59621   H 1337,36 m/p
  43. Heim János                     1.cs. S10 HU 10-10-61490    H 1337,27 m/p
  44. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-11- D-343276   H 1336,02 m/p
  45. Lakatos Ernő                   1.cs. S10 HU 09-10-53718    H 1335,49 m/p
  46. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU 11-D-347843    H 1335,41 m/p
  47. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 07-10-30009    H 1335,22 m/p
  48. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 11-10-67474    T 1334,01 m/p
  49. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 11-10-71461    H 1333,77 m/p
  50. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-10- 10-59622   H 1333,45 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    5 h.  123,62 p
   2. Móré-Erdős                     1.cs. S04    5 h.  122,77 p
   3. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.  122,56 p
   4. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    5 h.  122,40 p
   5. Mészáros István                1.cs. R30    4 h.  110,67 p
   6. Erdei Dúc                      1.cs. S04    4 h.   96,95 p
   7. Sándor Imre                    1.cs. S08    4 h.   95,27 p
   8. Ugrai László                   1.cs. S12    4 h.   94,48 p
   9. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    3 h.   81,29 p
  10. Pikó Sándor                    1.cs. S02    3 h.   79,49 p
  11. Vas György                     1.cs. S02    3 h.   78,99 p
  12. Faragó József                  1.cs. R30    3 h.   74,98 p
  13. Kiss Imre                      1.cs. S07    3 h.   73,31 p
  14. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    3 h.   71,55 p
  15. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    3 h.   71,18 p
  16. Török Zoltán                   1.cs. S07    3 h.   71,02 p
  17. Lukács Sándor                  1.cs. S08    3 h.   68,72 p
  18. Bartha Sándor                  1.cs. S04    3 h.   67,41 p
  19. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    3 h.   66,20 p
  20. Ács János                      1.cs. R30    3 h.   60,77 p
  21. Herpály Dúc                    1.cs. S08    2 h.   53,19 p
  22. Papp Sándor                    1.cs. S05    2 h.   51,78 p
  23. Arnódi Béla                    1.cs. S07    2 h.   51,11 p
  24. Vass András                    1.cs. S04    2 h.   50,02 p
  25. Bagdány László                 1.cs. S10    2 h.   47,78 p
  26. Poker Klub                     1.cs. S06    2 h.   47,69 p
  27. Oláh János                     1.cs. S06    2 h.   46,97 p
  28. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    2 h.   46,68 p
  29. Tóth Bálint                    1.cs. S06    2 h.   43,61 p
  30. Sain Sándor                    1.cs. S04    2 h.   41,58 p
  31. Jóvér István                   1.cs. S06    1 h.   29,07 p
  32. Lada József                    1.cs. S01    1 h.   29,00 p
  33. Czinege Gyula                  1.cs. R30    1 h.   28,29 p
  34. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    1 h.   27,25 p
  35. Győrfi Imre                    1.cs. S06    1 h.   26,45 p
  36. Lisztes Imre                   1.cs. S04    1 h.   26,13 p
  37. Iván László                    1.cs. S06    1 h.   25,88 p
  38. Heim János                     1.cs. S10    1 h.   25,78 p
  39. Kiss Bálint                    1.cs. S05    1 h.   24,48 p
  40. Rőth József                    1.cs. S05    1 h.   23,63 p
  41. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   23,52 p
  42. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    1 h.   22,07 p
  43. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    1 h.   21,88 p
  44. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   20,92 p
  45. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    1 h.   20,05 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.    4 h.  103,03 p
   2. Faragó József                  1.cs.    3 h.   70,32 p
   3. Ács János                      1.cs.    3 h.   58,62 p
   4. Czinege Gyula                  1.cs.    1 h.   27,47 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.08. Garham/Vilshofen
  06.23. Regensburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Móré-Erdős                     1.cs. S04   10 h.  252,92 p
   2. Bődi József                    1.cs. S07   10 h.  246,02 p
   3. Mészáros István                1.cs. R30    9 h.  234,01 p
   4. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   10 h.  233,97 p
   5. Sándor Imre                    1.cs. S08    9 h.  220,88 p
   6. Erdei Dúc                      1.cs. S04    9 h.  208,59 p
   7. Ugrai László                   1.cs. S12    9 h.  204,91 p
   8. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    8 h.  190,22 p
   9. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    8 h.  186,53 p
  10. Bartha Sándor                  1.cs. S04    8 h.  183,18 p
  11. Török Zoltán                   1.cs. S07    7 h.  162,06 p
  12. Lukács Sándor                  1.cs. S08    6 h.  143,00 p
  13. Poker Klub                     1.cs. S06    6 h.  141,58 p
  14. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    6 h.  137,14 p
  15. Oláh János                     1.cs. S06    6 h.  136,60 p
  16. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.  124,15 p
  17. Ács János                      1.cs. R30    6 h.  122,18 p
  18. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.  120,82 p
  19. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  119,16 p
  20. Sain Sándor                    1.cs. S04    5 h.  115,29 p
  21. Vas György                     1.cs. S02    4 h.  101,04 p
  22. Bagdány László                 1.cs. S10    4 h.   98,98 p
  23. Herpály Dúc                    1.cs. S08    4 h.   98,96 p
  24. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    4 h.   96,50 p
  25. Papp Sándor                    1.cs. S05    4 h.   92,02 p
  26. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    4 h.   91,55 p
  27. Czinege Gyula                  1.cs. R30    3 h.   78,64 p
  28. Arnódi Béla                    1.cs. S07    3 h.   75,53 p
  29. Faragó József                  1.cs. R30    3 h.   74,98 p
  30. Kiss Imre                      1.cs. S07    3 h.   73,31 p
  31. Vass András                    1.cs. S04    3 h.   72,97 p
  32. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    3 h.   69,16 p
  33. Győrfi Imre                    1.cs. S06    3 h.   66,75 p
  34. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    3 h.   65,91 p
  35. Tóth Bálint                    1.cs. S06    3 h.   62,45 p
  36. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    3 h.   61,71 p
  37. Molnár Antal                   1.cs. S06    2 h.   49,79 p
  38. Lisztes Imre                   1.cs. S04    2 h.   48,78 p
  39. Vastag Sándor                  1.cs. S08    2 h.   48,18 p
  40. Koszorús László                1.cs. S10    2 h.   47,21 p
  41. Lada József                    1.cs. S01    2 h.   47,20 p
  42. Kiss Bálint                    1.cs. S05    2 h.   46,42 p
  43. Iván László                    1.cs. S06    2 h.   43,88 p
  44. Karap Antal                    1.cs. S10    2 h.   39,14 p
  45. Jóvér István                   1.cs. S06    1 h.   29,07 p
  46. Heim János                     1.cs. S10    1 h.   25,78 p
  47. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    1 h.   25,34 p
  48. Gonda János                    1.cs. S10    1 h.   24,58 p
  49. Rőth József                    1.cs. S05    1 h.   23,63 p
  50. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   23,52 p
  51. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    1 h.   21,88 p
  52. Kozma Imre                     1.cs. S05    1 h.   21,46 p
  53. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   20,92 p
  54. Nagy Levente                   1.cs. S04    1 h.   20,23 p
  55. Fesető Barna                   1.cs. S09    1 h.   19,75 p
  56. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    1 h.   19,31 p
  57. Balogh István                  1.cs. S02    1 h.   19,28 p
  58. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    1 h.   18,86 p

R30 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.    9 h.  215,90 p
   2. Ács János                      1.cs.    4 h.   81,57 p
   3. Czinege Gyula                  1.cs.    3 h.   74,38 p
   4. Faragó József                  1.cs.    3 h.   70,32 p
   5. Buzalka Lajos                  1.cs.    1 h.   23,94 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.08. Mosonmagyaróvár
  06.08. Garham/Vilshofen
  06.15. Sankt Pölten
  06.22. Mosonmagyaróvár
  06.23. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bődi József                    1.cs. S07   46 h.  843,34 p
   2. Poker Klub                     1.cs. S06   43 h.  832,78 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02   43 h.  819,37 p
   4. Móré-Erdős                     1.cs. S04   41 h.  798,62 p
   5. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   42 h.  788,82 p
   6. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   42 h.  780,57 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04   42 h.  768,91 p
   8. Erdei Dúc                      1.cs. S04   42 h.  766,42 p
   9. Oláh János                     1.cs. S06   39 h.  756,61 p
  10. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   39 h.  744,05 p
  11. Lovas Family                   1.cs. S12   35 h.  678,37 p
  12. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   36 h.  655,77 p
  13. Török Zoltán                   1.cs. S07   35 h.  638,87 p
  14. Sándor Imre                    1.cs. S08   35 h.  629,48 p
  15. Koszorús László                1.cs. S10   36 h.  624,53 p
  16. Papp Sándor                    1.cs. S05   35 h.  601,38 p
  17. Erdős-Móré                     1.cs. S04   33 h.  589,31 p
  18. Bagdány László                 1.cs. S10   32 h.  575,83 p
  19. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   30 h.  571,27 p
  20. Molnár Antal                   1.cs. S06   30 h.  545,77 p
  21. Török Ferenc                   1.cs. S09   29 h.  531,46 p
  22. Iván László                    1.cs. S06   30 h.  523,10 p
  23. Vas György                     1.cs. S02   29 h.  510,97 p
  24. Ugrai László                   1.cs. S12   28 h.  491,48 p
  25. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   27 h.  490,69 p
  26. Szőke Attila                   1.cs. S05   26 h.  486,15 p
  27. Mészáros István                1.cs. R30   24 h.  476,72 p
  28. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   26 h.  470,42 p
  29. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   25 h.  428,26 p
  30. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   25 h.  425,86 p
  31. Győrfi Imre                    1.cs. S06   27 h.  419,17 p
  32. Szabó József                   1.cs. S04   26 h.  404,96 p
  33. Gallus Dúc                     1.cs. S01   25 h.  401,62 p
  34. Puskás Ferenc                  1.cs. S02   23 h.  391,14 p
  35. Bakk József                    1.cs. S05   23 h.  385,99 p
  36. László Kókai Levente           1.cs. S10   24 h.  385,05 p
  37. Kiss Bálint                    1.cs. S05   22 h.  376,20 p
  38. Herpály Dúc                    1.cs. S08   21 h.  360,18 p
  39. Lukács Sándor                  1.cs. S08   21 h.  356,83 p
  40. Tóth Bálint                    1.cs. S06   20 h.  351,54 p
  41. Böszörményi Lajos              1.cs. S12   22 h.  350,09 p
  42. Lisztes Imre                   1.cs. S04   20 h.  349,65 p
  43. Arnódi Béla                    1.cs. S07   19 h.  347,88 p
  44. Varga András                   1.cs. S02   21 h.  344,30 p
  45. Heim János                     1.cs. S10   19 h.  341,30 p
  46. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   21 h.  330,86 p
  47. Gonda János                    1.cs. S10   18 h.  327,59 p
  48. Kovács József                  1.cs. S04   17 h.  305,61 p
  49. Bertalan László                1.cs. S10   19 h.  305,20 p
  50. Rőth József                    1.cs. S05   19 h.  301,45 p
  51. Lada József                    1.cs. S01   17 h.  287,22 p
  52. Vastag Sándor                  1.cs. S08   16 h.  270,36 p
  53. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   17 h.  267,85 p
  54. Molnár Antal                   1.cs. S09   18 h.  263,73 p
  55. Sain Sándor                    1.cs. S04   14 h.  262,98 p
  56. Szabó András                   1.cs. S08   16 h.  259,91 p
  57. Lakatos Ernő                   1.cs. S10   15 h.  256,84 p
  58. Jóvér István                   1.cs. S06   16 h.  254,89 p
  59. Vámos János                    1.cs. S02   15 h.  245,63 p
  60. Vass András                    1.cs. S04   14 h.  244,56 p
  61. Czinege Gyula                  1.cs. R30   13 h.  228,73 p
  62. Béke József                    1.cs. S01   16 h.  227,29 p
  63. Varga László                   1.cs. S01   14 h.  227,28 p
  64. Nagy Róbert                    1.cs. S04   14 h.  226,01 p
  65. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   14 h.  221,31 p
  66. Kecskés Gyula                  1.cs. S10   14 h.  217,74 p
  67. Papp Imre                      1.cs. S12   14 h.  210,86 p
  68. Lázár Péter                    1.cs. S09   13 h.  210,18 p
  69. Tóth Imre                      1.cs. S09   12 h.  205,74 p
  70. Balogh István                  1.cs. S02   12 h.  198,19 p
  71. Szabó Sándor                   1.cs. S02   13 h.  196,00 p
  72. Bordán Ferenc                  1.cs. S04   10 h.  182,25 p
  73. Fogarasi József                1.cs. S01   12 h.  177,87 p
  74. Varga Zoltán                   1.cs. S07   11 h.  170,88 p
  75. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   10 h.  167,57 p
  76. Krankovics János               1.cs. S16   10 h.  165,76 p
  77. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   11 h.  158,87 p
  78. Karap Antal                    1.cs. S10    9 h.  158,12 p
  79. Urbánszki Károly               1.cs. S02    9 h.  157,63 p
  80. Földvári Imre                  1.cs. R30   10 h.  156,79 p
  81. Kozma Imre                     1.cs. S05   10 h.  154,96 p
  82. Kiss Imre                      1.cs. S04   10 h.  149,79 p
  83. Baranyi Sándor                 1.cs. S06   10 h.  148,60 p
  84. Nagy Levente                   1.cs. S04   10 h.  148,24 p
  85. Kanál József                   1.cs. S05    9 h.  137,32 p
  86. Fortuna dúc                    1.cs. S12    9 h.  136,59 p
  87. Ács János                      1.cs. R30    7 h.  135,74 p
  88. Nagy Ádám                      1.cs. S04    8 h.  131,26 p
  89. Papp Lajos László              1.cs. S02    9 h.  130,51 p
  90. Fesető Barna                   1.cs. S09    8 h.  128,26 p
  91. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    8 h.  127,55 p
  92. Faragó József                  1.cs. R30    6 h.  122,12 p
  93. Mikita Sándor                  1.cs. S10    8 h.  121,50 p
  94. Papp László dr.                1.cs. S16    7 h.  120,68 p
  95. Rácz Dúc                       1.cs. S07    8 h.  119,95 p
  96. Lévai Sándor                   1.cs. S09    8 h.  119,52 p
  97. Kiss Imre                      1.cs. S07    6 h.  118,46 p
  98. Dóró Imre                      1.cs. S04    7 h.  108,60 p
  99. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    8 h.  103,11 p
 100. Kósa László                    1.cs. S07    8 h.  102,80 p
 101. Laboncz István                 1.cs. S10    7 h.  102,42 p
 102. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    6 h.   99,59 p
 103. Balogh Lajos                   1.cs. S07    6 h.   89,56 p
 104. Kovács Béla                    1.cs. S05    7 h.   87,79 p
 105. Szabó Antal                    1.cs. S07    6 h.   86,41 p
 106. Bródi Gábor                    1.cs. S16    7 h.   83,74 p
 107. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    5 h.   83,46 p
 108. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    6 h.   78,00 p
 109. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    5 h.   77,72 p
 110. Nagy Sándor                    1.cs. S09    5 h.   77,68 p
 111. Sarecz László                  1.cs. S16    5 h.   74,88 p
 112. Horváth Tamás                  1.cs. S05    6 h.   73,57 p
 113. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    4 h.   69,03 p
 114. Fábián Sándor                  1.cs. S10    4 h.   62,21 p
 115. Ménes Attila                   1.cs. S16    4 h.   60,35 p
 116. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    4 h.   59,56 p
 117. Pántya Imre                    1.cs. S08    3 h.   51,95 p
 118. Horváth Miklós                 1.cs. S16    4 h.   49,30 p
 119. Czövek Imre                    1.cs. S04    3 h.   48,97 p
 120. Monori Sándor                  1.cs. S09    3 h.   46,15 p
 121. Molnár Ferenc                  1.cs. S01    2 h.   36,86 p
 122. Oláh László                    1.cs. S05    3 h.   36,63 p
 123. Nagy János                     1.cs. S05    3 h.   36,23 p
 124. Töviskes Imre                  1.cs. S09    2 h.   35,66 p
 125. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    2 h.   33,59 p
 126. Oláh Attila                    1.cs. S01    2 h.   33,02 p
 127. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    2 h.   32,63 p
 128. Czégény Sándor                 1.cs. S09    2 h.   24,93 p
 129. Lévai Ferenc ifj.              1.cs. R30    2 h.   22,78 p
 130. Horváth Vince                  1.cs. S16    2 h.   21,70 p
 131. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   20,76 p
 132. Varga András                   1.cs. S01    1 h.   16,09 p
 133. Könnyű József                  1.cs. S16    1 h.   13,91 p
 134. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   12,62 p
 135. Antal Lajos                    1.cs. S07    1 h.   12,17 p
 136. Szabó Zsolt                    1.cs. S16    1 h.   11,24 p

R30 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.   40 h.  710,18 p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs.   30 h.  487,09 p
   3. Czinege Gyula                  1.cs.   25 h.  434,54 p
   4. Szekrényesi József id.         1.cs.   25 h.  409,26 p
   5. Földvári Imre                  1.cs.   19 h.  311,45 p
   6. Buzalka Lajos                  1.cs.   17 h.  285,06 p
   7. Faragó József                  1.cs.   14 h.  234,04 p
   8. Ács János                      1.cs.   14 h.  206,51 p
   9. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.   13 h.  179,52 p
  10. Pánti Ferenc                   1.cs.    3 h.   49,75 p
  11. Sárándi Lajos                  1.cs.    3 h.   39,12 p
  12. Balogh Imre                    1.cs.    2 h.   22,46 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Hajzer Csaba                   S08 HU-10- D-314639   H  2h  54,03p
  2. Hajzer János és Fia            S08 HU-11- 10-69102   H  2h  53,78p
  3. Poker Klub                     S06 HU-09- 17-20068   H  2h  53,53p
  4. Mészáros István                R30 HU 11-D-343326    H  2h  51,91p
  5. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- D-263090   H  2h  51,71p
  6. Mészáros István                R30 HU 11-D-343353    H  2h  51,59p
  7. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  2h  51,37p
  8. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30009    H  2h  51,16p
  9. Puskás Ferenc                  S02 HU 11-10-65311    H  2h  50,01p
 10. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347843    H  2h  49,89p
 11. Ugrai László                   S12 HU 09-10-53906    H  2h  48,83p
 12. Erdei Dúc                      S04 HU 09-10-54189    H  2h  48,25p
 13. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  2h  47,91p
 14. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343276   H  2h  47,26p
 15. Erdei Dúc                      S04 HU 10-10-62654    H  2h  47,24p
 16. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67469    H  2h  47,15p
 17. Sándor Imre                    S08 HU 08-10-40303    H  2h  47,02p
 18. Török Zoltán                   S07 HU 09-10-50344    H  2h  47,00p
 19. Herpály Dúc                    S08 HU 10-10-59941    H  2h  46,99p
 20. Török Zoltán                   S07 HU 10-10-59143    H  2h  46,61p
 21. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  2h  46,55p
 22. Sain Sándor                    S04 HU 11-10-65944    H  2h  46,38p
 23. Bődi József                    S07 HU 10-D-261618    H  2h  46,37p
 24. Ács János                      R30 HU 08-19-83722    H  2h  46,28p
 25. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  2h  45,93p
 26. Kolozsvári Mihály              S12 HU 11-10-71420    H  2h  44,61p
 27. Bődi József                    S07 HU 11-D-349957    H  2h  44,49p
 28. Török Zoltán                   S07 HU 07-10-29203    H  2h  43,76p
 29. Vas György                     S02 HU 11-D -348834   H  2h  43,57p
 30. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11293    H  2h  43,56p
 31. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34004    H  2h  43,10p
 32. Tóth Bálint                    S06 HU 09-10-49639    H  2h  41,84p
 33. Kolozsvári Mihály              S12 HU 10-10-62864    H  2h  40,89p
 34. Sándor Imre                    S08 HU 10-10-53544    H  2h  40,53p
 35. Hajzer János és Fia            S08 HU-11- 10-69153   H  2h  39,32p
 36. Ács János                      R30 HU 08-19-64676    H  2h  38,38p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  2h  51,97p
  2. Kolozsvári Mihály              S12 HU 07-19-47753    T  2h  51,54p
  3. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  2h  51,33p
  4. Oláh János                     S06 HU 11-OL-7379     T  2h  50,33p
  5. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  2h  49,65p
  6. Lukács Sándor                  S08 HU 09-50-19552    T  2h  49,07p
  7. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  2h  44,17p
  8. Hajzer Csaba                   S08 HU-11- 10-68966   T  2h  41,06p
  9. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65837   T  2h  39,54p
 10. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248879    T  2h  39,02p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros István                R30 HU 11-D-343326    H  2h  48,48p
  2. Mészáros István                R30 HU 11-D-343353    H  2h  46,50p
  3. Ács János                      R30 HU 08-19-83722    H  2h  43,48p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  8h 144,06p
  2. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  8h 142,47p
  3. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  8h 130,56p
  4. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  7h 137,60p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  7h 129,79p
  6. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  7h 128,80p
  7. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  7h 126,29p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  7h 121,68p
  9. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  7h 121,47p
 10. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  7h 115,15p
 11. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  6h 121,60p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  6h 116,69p
 13. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  6h 116,47p
 14. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  6h 114,07p
 15. Puskás Ferenc                  S02 HU 11-10-65311    H  6h 113,17p
 16. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  6h 111,99p
 17. Buglyó Testvérek               S06 HU 08-10-38837    H  6h 109,21p
 18. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  6h 108,55p
 19. Kulcsár Lajos                  S05 HU 09-10-48915    H  6h 107,60p
 20. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  6h 107,45p
 21. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  6h 106,23p
 22. Bartha Sándor                  S04 HU-11- 14-73915   H  6h 105,90p
 23. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  6h 105,01p
 24. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  6h 103,23p
 25. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  6h 102,99p
 26. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  6h 102,96p
 27. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  6h 102,09p
 28. Bagdány László                 S10 HU-10- D-261825   H  6h 101,40p
 29. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  6h  99,18p
 30. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  6h  94,49p
 31. Gallus Dúc                     S01 HU-10- D-278232   H  6h  93,94p
 32. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  6h  89,76p
 33. Oláh János                     S06 HU 11-10-67319    H  5h 102,99p
 34. Oláh János                     S06 HU 11-10-67355    H  5h 102,69p
 35. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348958   H  5h 101,40p
 36. Hajzer Csaba                   S08 HU-10- D-314639   H  5h 100,41p
 37. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  5h 100,13p
 38. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  5h  99,28p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261716   H  5h  98,18p
 40. Erdei Dúc                      S04 HU 10-10-62654    H  5h  98,11p
 41. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11293    H  5h  98,07p
 42. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  5h  98,00p
 43. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314079   H  5h  97,35p
 44. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  5h  97,04p
 45. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  5h  96,55p
 46. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  5h  96,39p
 47. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  5h  95,51p
 48. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65674   H  5h  95,09p
 49. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264615   H  5h  95,00p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57146    H  5h  94,11p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  8h 154,95p
  2. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  7h 129,02p
  3. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  7h 121,90p
  4. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  6h 120,10p
  5. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  6h 118,84p
  6. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  6h 118,62p
  7. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  6h 118,18p
  8. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  6h 117,08p
  9. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  6h 115,73p
 10. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  6h 113,93p
 11. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  6h 110,84p
 12. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  6h 110,70p
 13. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  6h 100,87p
 14. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  6h  92,67p
 15. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  6h  91,50p
 16. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  5h 110,73p
 17. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  5h 104,11p
 18. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  5h 103,30p
 19. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  5h 102,68p
 20. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  5h 100,63p
 21. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  5h  98,78p
 22. Kolozsvári Mihály              S12 HU 07-19-47753    T  5h  97,72p
 23. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  5h  96,54p
 24. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  5h  94,01p
 25. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  5h  92,95p
 26. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  5h  92,40p
 27. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  5h  91,19p
 28. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  5h  91,17p
 29. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  5h  90,77p
 30. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  5h  89,44p
 31. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  5h  88,57p
 32. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- 10-71004   T  5h  87,87p
 33. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  5h  87,11p
 34. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-OL-7415     T  5h  85,91p
 35. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284011    T  5h  82,64p
 36. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  5h  82,28p
 37. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  5h  81,70p
 38. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  5h  80,75p
 39. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210537    T  5h  80,32p
 40. Molnár Antal                   S09 HU 10-10- 60940   T  5h  76,86p
 41. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  4h  80,39p
 42. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  4h  80,12p
 43. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  4h  79,61p
 44. Móré-Erdős                     S04 HU-10- 10-57257   T  4h  79,29p
 45. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  4h  76,48p
 46. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-261004    T  4h  74,75p
 47. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349012    T  4h  74,68p
 48. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  4h  74,67p
 49. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348003    T  4h  73,92p
 50. Poker Klub                     S06 HU-09- 23-27058   T  4h  72,55p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  6h 118,15p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  5h  89,20p
  3. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13898   H  5h  86,08p
  4. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  5h  85,92p
  5. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  5h  85,34p
  6. Mészáros István                R30 HU 12-10-73527    H  4h  73,73p
  7. Faragó József                  R30 HU 12  10-74502   H  4h  73,58p
  8. Mészáros István                R30 HU 12-10-73521    H  4h  73,27p
  9. Ács János                      R30 HU 08-19-83722    H  4h  71,14p
 10. Mészáros István                R30 HU 11-D-343353    H  4h  69,06p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  4h  76,32p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  4h  63,61p
  3. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72596    T  3h  50,10p
  4. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46042    T  2h  37,78p
  5. Buzalka Lajos                  R30 HU 12-10-73353    T  2h  33,22p
  6. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  7. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55038    T  2h  27,33p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  2h  25,34p
  9. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  24,75p