Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 2013.06.17 13:05:11
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.19 09:20:38
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.19 09:21:04
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.17 13:05:11
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 08 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten
Feleresztés ideje: 2013.06.15 05:35
Időjárás         : Kánikulai meleg, változó szél
Kisérő           : Szoboszlai Imre
Központi táv     : 445000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag             10   11   107   21   1194,23   1150,14
S04 Hajdúszoboszló     14   26   287   57   1239,71   1179,91
S07 Hosszúpályi        10   13   110   22   1233,85   1128,72
S08 Berettyóújfalu      9   17   186   37   1222,52   1161,19
S12 Nádudvar            7   13   115   23   1244,06   1177,30
Hajdú 1.               50   80   805  161   1244,06   1168,49
S01 Debrecen            8   10    83   17   1229,08   1163,33
S02 Hajdúsámson        10   13   121   24   1213,58   1142,78
S05 Debrecen           12   19   223   45   1241,51   1189,20
S06 Debrecen           10   16   171   34   1248,30   1162,63
S09 Hajdúböszörmény    11   12   118   24   1222,40   1107,93
S10 Debrecen           13   17   170   34   1243,96   1172,87
S16 Debrecen            6    6    43    9   1196,26   1114,42
Hajdú 2.               70   93   929  186   1248,30   1165,39
Tagszövetségben       120  173  1734  347   1248,30   1166,70

R30 egyesületi díjlista
   1. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 11-D-396249    H 1194,23 m/p
   2. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 11-10-72596    T 1194,05 m/p
   3. Faragó József                  1.cs. HU 12  10-74502   H 1190,50 m/p
   4. Mészáros István                1.cs. HU 11-D-343340    H 1185,60 m/p
   5. Czinege Gyula                  1.cs. HU 11  19-13898   H 1184,10 m/p
   6. Czinege Gyula                  1.cs. HU 08  19-64773   H 1177,03 m/p
   7. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 12-10-73353    T 1175,64 m/p
   8. Mészáros István                1.cs. HU 12-10-73527    H 1172,78 m/p
   9. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 10-10-63830    T 1171,60 m/p
  10. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 11-10-73071    H 1171,18 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács János                       1.cs. Dt: 407291 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  17,21p    R:   0.   0h   0,00p    T:  78.   1h  13,59p
Összesített E:   9.   9h 122,97p    R:  51.   1h  23,56p    T: 107.   4h  75,00p
   HU 10-19-99668    H 15 11:23:45  1167,86 m/p  13  17,21    0   0,00  335  13,59
   HU 11-19-13825    H 15 11:32:17  1139,97 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-19-13823    H 15 11:39:13  1118,27 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 407082 Kg:  10 Ók:  97 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  84,65p    R:  12.   4h  69,74p    T:  24.   4h  68,95p
Összesített E:   6.  14h 249,08p    R:  34.  10h 169,18p    T:  72.  10h 167,57p
   HU 11-D-396249    H 15 11:14:37  1194,23 m/p   1  23,14   51  20,05  131  19,42
   HU 11-10-72596    T 15 11:14:40  1194,05 m/p   2  22,65   53  19,92  133  19,36
   HU 12-10-73353    T 15 11:20:00  1175,64 m/p   7  20,17  121  15,72  261  15,70
   HU 11-10-73071    H 15 11:21:19  1171,18 m/p  10  18,69  148  14,05  304  14,47
   HU 10-10-64291    H 15 11:34:12  1129,28 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 07-10-36003    H 15 11:35:18  1125,84 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 407685 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  91,02p    R:  22.   2h  33,81p    T:  35.   3h  47,29p
Összesített E:   4.  22h 374,22p    R:  32.  11h 186,96p    T:  70.  10h 172,44p
   HU 11  19-13898   H 15 11:19:18  1184,10 m/p   5  21,17   89  17,71  197  17,55
   HU 08  19-64773   H 15 11:21:22  1177,03 m/p   6  20,68  115  16,10  247  16,11
   HU 09  19-83791   H 15 11:24:05  1167,87 m/p  12  17,71    0   0,00  334  13,63
   HU 08  19-64752   H 15 11:24:43  1165,76 m/p  14  16,72    0   0,00    0   0,00
   HU 10  19-99165   H 15 11:27:27  1156,72 m/p  18  14,74    0   0,00    0   0,00
   HU 10  19-99175   H 15 11:29:28  1150,14 m/p  21  13,25    0   0,00    0   0,00
   HU 10  D-279311   H 15 11:29:32  1149,92 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Faragó József                   1.cs. Dt: 420981 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   1h  22,43p    R:  29.   1h  19,77p    T:  62.   1h  19,16p
Összesített E:   8.   9h 133,89p    R:  49.   3h  50,90p    T: 117.   3h  47,14p
   HU 12  10-74502   H 15 11:28:37  1190,50 m/p   3  22,43   60  19,77  150  19,16
   HU 12  10-73824   H 15 11:43:36  1142,11 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Földvári Imre                   1.cs. Dt: 406683 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  13,73p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.  17h 281,02p    R:  37.   9h 143,07p    T:  82.   9h 140,18p
   HU 08  19-64721   H 15 11:28:12  1151,42 m/p  20  13,73    0   0,00    0   0,00
   HU 11  19-13964   H 15 11:32:09  1138,69 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Mészáros István                 1.cs. Dt: 408478 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  91,58p    R:  24.   2h  32,73p    T:  36.   3h  46,59p
Összesített E:   1.  31h 527,91p    R:  17.  19h 328,81p    T:  35.  17h 320,40p
   HU 11-D-343340    H 15 11:19:32  1185,60 m/p   4  21,68   80  18,28  181  18,02
   HU 12-10-73527    H 15 11:23:18  1172,78 m/p   8  19,70  142  14,45  293  14,81
   HU 11-10-72996    H 15 11:24:41  1168,14 m/p  11  18,22    0   0,00  330  13,76
   HU 12-10-73509    H 15 11:26:31  1162,04 m/p  15  16,24    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-72978    H 15 11:26:32  1161,99 m/p  16  15,74    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-73521    H 15 11:32:47  1141,69 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-343360    H 15 11:32:48  1141,64 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Sárándi Lajos                   1.cs. Dt: 421154 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  10.   3h  39,12p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11  10-72755   H 15 11:43:47  1142,01 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tolvaj Sándor                   0.cs. Dt: 420169 Kg:   8 Ók:  40 Kp:   0
   HU 11-10-73149    H 15 11:38:19  1154,80 m/p  19  14,49    0   0,00    0   0,00

Tolvaj Sándor                   1.cs. Dt: 420169 Kg:  10 Ók:  40 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  34,92p    R:  33.   1h  14,37p    T:  73.   1h  14,79p
Összesített E:   2.  26h 419,57p    R:  27.  14h 205,90p    T:  67.  12h 182,98p
   HU 10-10-63830    T 15 11:33:06  1171,60 m/p   9  19,44  147  14,37  302  14,79
   HU 11-10-73140    H 15 11:36:35  1160,33 m/p  17  15,48    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-63790    H 15 11:39:55  1149,74 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Poker Klub                     1.cs. S06 DV-11-01425-215   H 1248,30 m/p
   2. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-10- 10-58691   T 1248,30 m/p
   3. Poker Klub                     1.cs. S06 DV-11-08544-112   T 1248,19 m/p
   4. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67319    H 1247,33 m/p
   5. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 08-05-55657    H 1244,06 m/p
   6. Heim János                     1.cs. S10 HU 10-D-314536    H 1243,96 m/p
   7. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 09-D-209979    T 1241,51 m/p
   8. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 12-10-81274    H 1239,71 m/p
   9. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-261004    T 1237,53 m/p
  10. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-09- 07-20352   T 1237,18 m/p
  11. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-348008    T 1236,51 m/p
  12. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 10-D-248880    T 1236,29 m/p
  13. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-11- 14-73915   H 1235,20 m/p
  14. Bődi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349877    H 1233,85 m/p
  15. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76712   H 1232,10 m/p
  16. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-10- 10-58630   H 1230,29 m/p
  17. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-348003    T 1229,93 m/p
  18. Lada József                    1.cs. S01 HU-11- D-348650   H 1229,08 m/p
  19. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 09-50-18035    T 1229,03 m/p
  20. Kiss Bálint                    1.cs. S05 HU-12-  P-05521   T 1228,54 m/p
  21. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- 10-76632   T 1228,19 m/p
  22. Buglyó Testvérek               0.cs. S06 HU 12-10-77128    T 1227,76 m/p
  23. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05 HU-10- 10-62018   T 1227,69 m/p
  24. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- 10-76659   H 1227,47 m/p
  25. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- D-468667   T 1227,42 m/p
  26. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-OL-7415     T 1227,30 m/p
  27. Bődi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349915    H 1226,41 m/p
  28. Kalmár&Tóth                    0.cs. S10 HU-12- D-470359   H 1224,92 m/p
  29. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-12- D-467783   H 1224,70 m/p
  30. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67304    T 1224,48 m/p
  31. László Kókai Levente           1.cs. S10 HU-10- D-314813   H 1223,33 m/p
  32. Nagy Róbert                    1.cs. S04 HU 10-D-263440    H 1222,84 m/p
  33. Hajzer Csaba                   0.cs. S08 HU-12- 10-79291   H 1222,52 m/p
  34. Török Ferenc                   1.cs. S09 HU 11-10- 70521   H 1222,40 m/p
  35. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349012    T 1221,81 m/p
  36. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 08-10-38837    H 1221,46 m/p
  37. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-D-348180    T 1220,60 m/p
  38. Szőke Attila                   1.cs. S05 HU 11-O -7512     T 1220,48 m/p
  39. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 12-OL-13525    H 1220,26 m/p
  40. Szőke Attila                   1.cs. S05 HU 11-D -328366   T 1219,62 m/p
  41. Bődi József                    1.cs. S07 HU 10-D-261664    H 1219,60 m/p
  42. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05 HU-09- 10-53042   T 1219,58 m/p
  43. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 09-10-53906    H 1218,24 m/p
  44. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 10-D-264100    T 1218,17 m/p
  45. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 12-D-468001    H 1218,06 m/p
  46. Oláh János                     0.cs. S06 HU 11-10-67301    H 1215,23 m/p
  47. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54135    H 1215,06 m/p
  48. Erdős-Móré                     0.cs. S04 HU-12- D-469257   H 1213,87 m/p
  49. Vas György                     1.cs. S02 HU 12-D -467053   H 1213,58 m/p
  50. Erdős-Móré                     0.cs. S04 HU-11- 10-65664   T 1213,42 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Poker Klub                     1.cs. S06    5 h.  119,12 p
   2. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.  117,44 p
   3. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.  110,06 p
   4. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    5 h.  108,85 p
   5. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.  107,32 p
   6. Szőke Attila                   1.cs. S05    5 h.  106,34 p
   7. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.  101,92 p
   8. Móré-Erdős                     1.cs. S04    5 h.  101,85 p
   9. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.  101,40 p
  10. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   98,88 p
  11. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    5 h.   95,94 p
  12. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    5 h.   93,36 p
  13. Gonda János                    1.cs. S10    4 h.   83,57 p
  14. Koszorús László                1.cs. S10    4 h.   81,53 p
  15. Erdős-Móré                     1.cs. S04    4 h.   80,47 p
  16. Török Zoltán                   1.cs. S07    4 h.   79,27 p
  17. Pikó Sándor                    1.cs. S02    4 h.   79,23 p
  18. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    4 h.   77,62 p
  19. Heim János                     1.cs. S10    4 h.   76,37 p
  20. Ugrai László                   1.cs. S12    4 h.   74,60 p
  21. Gallus Dúc                     1.cs. S01    4 h.   74,09 p
  22. Nagy Róbert                    1.cs. S04    4 h.   72,18 p
  23. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    4 h.   72,09 p
  24. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    4 h.   68,95 p
  25. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    4 h.   67,44 p
  26. Oláh János                     1.cs. S06    3 h.   66,72 p
  27. Vastag Sándor                  1.cs. S08    4 h.   65,56 p
  28. Papp Sándor                    1.cs. S05    4 h.   63,03 p
  29. Bakk József                    1.cs. S05    3 h.   56,92 p
  30. László Kókai Levente           1.cs. S10    3 h.   55,96 p
  31. Varga László                   1.cs. S01    3 h.   53,70 p
  32. Béke József                    1.cs. S01    3 h.   53,03 p
  33. Szabó András                   1.cs. S08    3 h.   52,17 p
  34. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    3 h.   47,77 p
  35. Czinege Gyula                  1.cs. R30    3 h.   47,29 p
  36. Mészáros István                1.cs. R30    3 h.   46,59 p
  37. Török Ferenc                   1.cs. S09    2 h.   44,49 p
  38. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    2 h.   42,36 p
  39. Papp László dr.                1.cs. S16    2 h.   41,37 p
  40. Kiss Bálint                    1.cs. S05    2 h.   41,21 p
  41. Győrfi Imre                    1.cs. S06    2 h.   41,02 p
  42. Tóth Imre                      1.cs. S09    2 h.   39,21 p
  43. Sain Sándor                    1.cs. S04    2 h.   38,59 p
  44. Herpály Dúc                    1.cs. S08    2 h.   37,97 p
  45. Fogarasi József                1.cs. S01    2 h.   37,78 p
  46. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    2 h.   37,44 p
  47. Iván László                    1.cs. S06    2 h.   36,19 p
  48. Mikita Sándor                  1.cs. S10    2 h.   35,07 p
  49. Bagdány László                 1.cs. S10    2 h.   34,83 p
  50. Nagy Levente                   1.cs. S04    2 h.   34,54 p
  51. Lisztes Imre                   1.cs. S04    2 h.   33,43 p
  52. Molnár Antal                   1.cs. S06    2 h.   33,15 p
  53. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    2 h.   31,19 p
  54. Lada József                    1.cs. S01    1 h.   23,61 p
  55. Vas György                     1.cs. S02    1 h.   23,05 p
  56. Papp Lajos László              1.cs. S02    1 h.   22,29 p
  57. Kiss Imre                      1.cs. S04    1 h.   22,17 p
  58. Bertalan László                1.cs. S10    1 h.   20,90 p
  59. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   20,83 p
  60. Arnódi Béla                    1.cs. S07    1 h.   20,69 p
  61. Papp Imre                      1.cs. S12    1 h.   19,95 p
  62. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.   19,16 p
  63. Vass András                    1.cs. S04    1 h.   18,05 p
  64. Kovács József                  1.cs. S04    1 h.   17,89 p
  65. Molnár Antal                   1.cs. S09    1 h.   17,73 p
  66. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    1 h.   17,23 p
  67. Rőth József                    1.cs. S05    1 h.   16,85 p
  68. Nagy Ádám                      1.cs. S04    1 h.   16,27 p
  69. Urbánszki Károly               1.cs. S02    1 h.   15,64 p
  70. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    1 h.   15,19 p
  71. Fesető Barna                   1.cs. S09    1 h.   14,89 p
  72. Sándor Imre                    1.cs. S08    1 h.   14,80 p
  73. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    1 h.   14,79 p
  74. Karap Antal                    1.cs. S10    1 h.   14,70 p
  75. Vámos János                    1.cs. S02    1 h.   14,66 p
  76. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   14,58 p
  77. Lukács Sándor                  1.cs. S08    1 h.   14,19 p
  78. Ács János                      1.cs. R30    1 h.   13,59 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.    5 h.   91,58 p
   2. Czinege Gyula                  1.cs.    5 h.   91,02 p
   3. Buzalka Lajos                  1.cs.    4 h.   84,65 p
   4. Tolvaj Sándor                  1.cs.    2 h.   34,92 p
   5. Faragó József                  1.cs.    1 h.   22,43 p
   6. Ács János                      1.cs.    1 h.   17,21 p
   7. Földvári Imre                  1.cs.    1 h.   13,73 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.15. Sankt Pölten

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Poker Klub                     1.cs. S06   14 h.  306,06 p
   2. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   15 h.  302,61 p
   3. Bartha Sándor                  1.cs. S04   15 h.  287,14 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02   14 h.  286,17 p
   5. Bődi József                    1.cs. S07   14 h.  275,95 p
   6. Lovas Family                   1.cs. S12   14 h.  274,73 p
   7. Erdei Dúc                      1.cs. S04   15 h.  268,90 p
   8. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   13 h.  261,12 p
   9. Erdős-Móré                     1.cs. S04   14 h.  256,86 p
  10. Oláh János                     1.cs. S06   12 h.  252,08 p
  11. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   13 h.  246,82 p
  12. Szőke Attila                   1.cs. S05   12 h.  245,79 p
  13. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   13 h.  241,67 p
  14. Koszorús László                1.cs. S10   12 h.  225,60 p
  15. Papp Sándor                    1.cs. S05   13 h.  217,56 p
  16. Móré-Erdős                     1.cs. S04   12 h.  215,99 p
  17. Gallus Dúc                     1.cs. S01   12 h.  202,32 p
  18. Bagdány László                 1.cs. S10   11 h.  201,92 p
  19. Török Ferenc                   1.cs. S09   10 h.  197,63 p
  20. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   10 h.  184,35 p
  21. Molnár Antal                   1.cs. S06   10 h.  178,76 p
  22. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   10 h.  178,14 p
  23. Török Zoltán                   1.cs. S07   10 h.  177,05 p
  24. Heim János                     1.cs. S10    9 h.  171,22 p
  25. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   10 h.  168,52 p
  26. Bakk József                    1.cs. S05    9 h.  164,47 p
  27. Iván László                    1.cs. S06    9 h.  161,58 p
  28. Vas György                     1.cs. S02    9 h.  153,31 p
  29. László Kókai Levente           1.cs. S10    8 h.  152,29 p
  30. Sándor Imre                    1.cs. S08   10 h.  151,70 p
  31. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    9 h.  150,41 p
  32. Herpály Dúc                    1.cs. S08    9 h.  149,41 p
  33. Kovács József                  1.cs. S04    8 h.  145,62 p
  34. Ugrai László                   1.cs. S12    9 h.  144,13 p
  35. Bertalan László                1.cs. S10    8 h.  144,09 p
  36. Gonda János                    1.cs. S10    7 h.  140,39 p
  37. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    9 h.  140,25 p
  38. Lada József                    1.cs. S01    7 h.  128,17 p
  39. Lisztes Imre                   1.cs. S04    7 h.  125,38 p
  40. Szabó András                   1.cs. S08    7 h.  118,84 p
  41. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    6 h.  112,69 p
  42. Győrfi Imre                    1.cs. S06    6 h.  109,03 p
  43. Rőth József                    1.cs. S05    6 h.  108,08 p
  44. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    6 h.  106,28 p
  45. Nagy Róbert                    1.cs. S04    6 h.  103,46 p
  46. Vastag Sándor                  1.cs. S08    6 h.  101,37 p
  47. Sain Sándor                    1.cs. S04    6 h.  100,15 p
  48. Mikita Sándor                  1.cs. S10    6 h.   96,95 p
  49. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    6 h.   96,56 p
  50. Mészáros István                1.cs. R30    6 h.   96,01 p
  51. Tóth Imre                      1.cs. S09    5 h.   95,85 p
  52. Kiss Bálint                    1.cs. S05    5 h.   94,81 p
  53. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    6 h.   92,55 p
  54. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    6 h.   92,12 p
  55. Arnódi Béla                    1.cs. S07    5 h.   90,51 p
  56. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    5 h.   87,78 p
  57. Varga László                   1.cs. S01    5 h.   87,14 p
  58. Lukács Sándor                  1.cs. S08    5 h.   83,83 p
  59. Tóth Bálint                    1.cs. S06    4 h.   80,95 p
  60. Varga András                   1.cs. S02    5 h.   80,45 p
  61. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    4 h.   78,31 p
  62. Nagy Levente                   1.cs. S04    5 h.   75,05 p
  63. Czinege Gyula                  1.cs. R30    5 h.   73,91 p
  64. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    4 h.   72,01 p
  65. Papp László dr.                1.cs. S16    4 h.   71,09 p
  66. Vámos János                    1.cs. S02    4 h.   71,00 p
  67. Béke József                    1.cs. S01    4 h.   66,52 p
  68. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    5 h.   65,58 p
  69. Dóró Imre                      1.cs. S04    4 h.   63,06 p
  70. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    4 h.   62,64 p
  71. Szabó Sándor                   1.cs. S02    4 h.   56,67 p
  72. Fogarasi József                1.cs. S01    3 h.   52,56 p
  73. Földvári Imre                  1.cs. R30    3 h.   47,41 p
  74. Varga Zoltán                   1.cs. S07    3 h.   43,94 p
  75. Balogh István                  1.cs. S02    2 h.   41,42 p
  76. Papp Lajos László              1.cs. S02    2 h.   40,04 p
  77. Krankovics János               1.cs. S16    2 h.   38,65 p
  78. Vass András                    1.cs. S04    2 h.   37,53 p
  79. Kiss Imre                      1.cs. S04    2 h.   37,36 p
  80. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    2 h.   35,30 p
  81. Szabó József                   1.cs. S04    2 h.   35,29 p
  82. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    2 h.   35,18 p
  83. Karap Antal                    1.cs. S10    2 h.   33,56 p
  84. Ménes Attila                   1.cs. S16    2 h.   32,92 p
  85. Urbánszki Károly               1.cs. S02    2 h.   32,82 p
  86. Jóvér István                   1.cs. S06    2 h.   32,73 p
  87. Kiss Imre                      1.cs. S07    2 h.   32,51 p
  88. Papp Imre                      1.cs. S12    2 h.   31,97 p
  89. Nagy Ádám                      1.cs. S04    2 h.   31,74 p
  90. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    2 h.   31,18 p
  91. Molnár Antal                   1.cs. S09    2 h.   30,53 p
  92. Kozma Imre                     1.cs. S05    2 h.   30,50 p
  93. Lázár Péter                    1.cs. S09    1 h.   22,25 p
  94. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.   19,16 p
  95. Fortuna dúc                    1.cs. S12    1 h.   18,70 p
  96. Kósa László                    1.cs. S07    1 h.   17,88 p
  97. Oláh Attila                    1.cs. S01    1 h.   17,88 p
  98. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    1 h.   17,00 p
  99. Lévai Sándor                   1.cs. S09    1 h.   16,57 p
 100. Varga András                   1.cs. S01    1 h.   16,09 p
 101. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   15,68 p
 102. Fábián Sándor                  1.cs. S10    1 h.   15,11 p
 103. Fesető Barna                   1.cs. S09    1 h.   14,89 p
 104. Ács János                      1.cs. R30    1 h.   13,59 p
 105. Balogh Lajos                   1.cs. S07    1 h.   13,25 p
 106. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    1 h.   13,17 p

R30 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tolvaj Sándor                  1.cs.   12 h.  202,42 p
   2. Mészáros István                1.cs.   10 h.  181,15 p
   3. Szekrényesi József id.         1.cs.   10 h.  164,88 p
   4. Buzalka Lajos                  1.cs.    8 h.  149,32 p
   5. Czinege Gyula                  1.cs.    8 h.  146,61 p
   6. Földvári Imre                  1.cs.    7 h.  118,71 p
   7. Faragó József                  1.cs.    4 h.   60,20 p
   8. Ács János                      1.cs.    4 h.   53,30 p
   9. Sárándi Lajos                  1.cs.    1 h.   18,06 p
  10. Balogh Imre                    1.cs.    1 h.   12,53 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.08. Mosonmagyaróvár
  06.08. Garham/Vilshofen
  06.15. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Poker Klub                     1.cs. S06   36 h.  696,59 p
   2. Bődi József                    1.cs. S07   38 h.  678,70 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02   36 h.  668,95 p
   4. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   36 h.  666,93 p
   5. Oláh János                     1.cs. S06   32 h.  624,17 p
   6. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   34 h.  617,71 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04   34 h.  605,54 p
   8. Móré-Erdős                     1.cs. S04   32 h.  599,72 p
   9. Lovas Family                   1.cs. S12   30 h.  579,13 p
  10. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   31 h.  577,14 p
  11. Erdei Dúc                      1.cs. S04   33 h.  574,86 p
  12. Koszorús László                1.cs. S10   32 h.  552,52 p
  13. Papp Sándor                    1.cs. S05   30 h.  507,48 p
  14. Erdős-Móré                     1.cs. S04   28 h.  499,12 p
  15. Bagdány László                 1.cs. S10   28 h.  495,47 p
  16. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   28 h.  493,59 p
  17. Molnár Antal                   1.cs. S06   26 h.  477,82 p
  18. Török Zoltán                   1.cs. S07   27 h.  474,32 p
  19. Török Ferenc                   1.cs. S09   25 h.  465,30 p
  20. Sándor Imre                    1.cs. S08   26 h.  450,51 p
  21. Iván László                    1.cs. S06   26 h.  448,86 p
  22. Szőke Attila                   1.cs. S05   23 h.  436,87 p
  23. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   24 h.  434,38 p
  24. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   23 h.  410,86 p
  25. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   23 h.  395,45 p
  26. Vas György                     1.cs. S02   23 h.  385,17 p
  27. Győrfi Imre                    1.cs. S06   24 h.  366,74 p
  28. Puskás Ferenc                  1.cs. S02   22 h.  363,91 p
  29. Ugrai László                   1.cs. S12   21 h.  361,33 p
  30. László Kókai Levente           1.cs. S10   22 h.  358,75 p
  31. Gallus Dúc                     1.cs. S01   22 h.  354,09 p
  32. Bakk József                    1.cs. S05   21 h.  352,40 p
  33. Böszörményi Lajos              1.cs. S12   21 h.  328,10 p
  34. Gonda János                    1.cs. S10   18 h.  327,60 p
  35. Mészáros István                1.cs. R30   17 h.  320,40 p
  36. Szabó József                   1.cs. S04   21 h.  317,28 p
  37. Tóth Bálint                    1.cs. S06   18 h.  307,93 p
  38. Kovács József                  1.cs. S04   17 h.  305,61 p
  39. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   19 h.  304,90 p
  40. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   18 h.  304,65 p
  41. Varga András                   1.cs. S02   18 h.  292,77 p
  42. Herpály Dúc                    1.cs. S08   18 h.  288,70 p
  43. Lukács Sándor                  1.cs. S08   18 h.  288,52 p
  44. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   18 h.  282,58 p
  45. Arnódi Béla                    1.cs. S07   16 h.  279,00 p
  46. Lisztes Imre                   1.cs. S04   16 h.  272,92 p
  47. Vastag Sándor                  1.cs. S08   16 h.  270,36 p
  48. Kiss Bálint                    1.cs. S05   16 h.  263,87 p
  49. Bertalan László                1.cs. S10   16 h.  262,76 p
  50. Heim János                     1.cs. S10   15 h.  260,50 p
  51. Szabó András                   1.cs. S08   16 h.  259,91 p
  52. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   16 h.  255,16 p
  53. Lada József                    1.cs. S01   15 h.  246,42 p
  54. Vámos János                    1.cs. S02   15 h.  245,66 p
  55. Rőth József                    1.cs. S05   15 h.  236,72 p
  56. Molnár Antal                   1.cs. S09   16 h.  231,55 p
  57. Nagy Róbert                    1.cs. S04   14 h.  226,06 p
  58. Sain Sándor                    1.cs. S04   12 h.  221,40 p
  59. Béke József                    1.cs. S01   15 h.  213,72 p
  60. Kecskés Gyula                  1.cs. S10   13 h.  204,58 p
  61. Balogh István                  1.cs. S02   12 h.  198,19 p
  62. Szabó Sándor                   1.cs. S02   13 h.  196,02 p
  63. Varga László                   1.cs. S01   12 h.  195,85 p
  64. Lakatos Ernő                   1.cs. S10   12 h.  195,75 p
  65. Lázár Péter                    1.cs. S09   12 h.  193,91 p
  66. Tóth Imre                      1.cs. S09   11 h.  191,28 p
  67. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   12 h.  182,98 p
  68. Bordán Ferenc                  1.cs. S04   10 h.  182,25 p
  69. Jóvér István                   1.cs. S06   12 h.  181,25 p
  70. Czinege Gyula                  1.cs. R30   10 h.  172,44 p
  71. Varga Zoltán                   1.cs. S07   11 h.  170,90 p
  72. Buzalka Lajos                  1.cs. R30   10 h.  167,57 p
  73. Vass András                    1.cs. S04   10 h.  166,31 p
  74. Karap Antal                    1.cs. S10    9 h.  158,15 p
  75. Krankovics János               1.cs. S16    9 h.  149,98 p
  76. Kiss Imre                      1.cs. S04   10 h.  149,79 p
  77. Baranyi Sándor                 1.cs. S06   10 h.  148,60 p
  78. Nagy Levente                   1.cs. S04   10 h.  148,24 p
  79. Fogarasi József                1.cs. S01   10 h.  143,65 p
  80. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   10 h.  141,62 p
  81. Kozma Imre                     1.cs. S05    9 h.  141,53 p
  82. Földvári Imre                  1.cs. R30    9 h.  140,18 p
  83. Urbánszki Károly               1.cs. S02    8 h.  140,03 p
  84. Papp Lajos László              1.cs. S02    9 h.  130,52 p
  85. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    8 h.  127,55 p
  86. Mikita Sándor                  1.cs. S10    8 h.  121,52 p
  87. Papp Imre                      1.cs. S12    9 h.  120,26 p
  88. Lévai Sándor                   1.cs. S09    8 h.  119,53 p
  89. Fortuna dúc                    1.cs. S12    7 h.  109,64 p
  90. Fesető Barna                   1.cs. S09    7 h.  109,13 p
  91. Dóró Imre                      1.cs. S04    7 h.  108,60 p
  92. Kanál József                   1.cs. S05    7 h.  104,60 p
  93. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    8 h.  103,11 p
  94. Laboncz István                 1.cs. S10    7 h.  102,43 p
  95. Rácz Dúc                       1.cs. S07    7 h.  100,57 p
  96. Papp László dr.                1.cs. S16    6 h.  100,18 p
  97. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    6 h.   99,59 p
  98. Nagy Ádám                      1.cs. S04    6 h.   90,97 p
  99. Balogh Lajos                   1.cs. S07    6 h.   89,57 p
 100. Kovács Béla                    1.cs. S05    7 h.   87,83 p
 101. Szabó Antal                    1.cs. S07    6 h.   86,44 p
 102. Bródi Gábor                    1.cs. S16    7 h.   83,76 p
 103. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    5 h.   83,46 p
 104. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    6 h.   78,01 p
 105. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    5 h.   77,72 p
 106. Nagy Sándor                    1.cs. S09    5 h.   77,68 p
 107. Ács János                      1.cs. R30    4 h.   75,00 p
 108. Sarecz László                  1.cs. S16    5 h.   74,88 p
 109. Horváth Tamás                  1.cs. S05    6 h.   73,61 p
 110. Fábián Sándor                  1.cs. S10    4 h.   62,21 p
 111. Kósa László                    1.cs. S07    5 h.   61,40 p
 112. Ménes Attila                   1.cs. S16    4 h.   60,35 p
 113. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    4 h.   59,56 p
 114. Horváth Miklós                 1.cs. S16    4 h.   49,34 p
 115. Czövek Imre                    1.cs. S04    3 h.   48,97 p
 116. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    3 h.   47,15 p
 117. Faragó József                  1.cs. R30    3 h.   47,14 p
 118. Monori Sándor                  1.cs. S09    3 h.   46,15 p
 119. Kiss Imre                      1.cs. S07    3 h.   45,15 p
 120. Molnár Ferenc                  1.cs. S01    2 h.   36,86 p
 121. Oláh László                    1.cs. S05    3 h.   36,66 p
 122. Nagy János                     1.cs. S05    3 h.   36,26 p
 123. Töviskes Imre                  1.cs. S09    2 h.   35,66 p
 124. Oláh Attila                    1.cs. S01    2 h.   33,02 p
 125. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    2 h.   32,63 p
 126. Czégény Sándor                 1.cs. S09    2 h.   24,94 p
 127. Lévai Ferenc ifj.              1.cs. R30    2 h.   22,78 p
 128. Horváth Vince                  1.cs. S16    2 h.   21,70 p
 129. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   20,76 p
 130. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    1 h.   18,86 p
 131. Varga András                   1.cs. S01    1 h.   16,09 p
 132. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   15,68 p
 133. Könnyű József                  1.cs. S16    1 h.   13,91 p
 134. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   12,62 p
 135. Antal Lajos                    1.cs. S07    1 h.   12,17 p
 136. Szabó Zsolt                    1.cs. S16    1 h.   11,24 p

R30 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.   31 h.  527,91 p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs.   26 h.  419,57 p
   3. Szekrényesi József id.         1.cs.   25 h.  409,26 p
   4. Czinege Gyula                  1.cs.   22 h.  374,22 p
   5. Földvári Imre                  1.cs.   17 h.  281,02 p
   6. Buzalka Lajos                  1.cs.   14 h.  249,08 p
   7. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.   13 h.  179,52 p
   8. Faragó József                  1.cs.    9 h.  133,89 p
   9. Ács János                      1.cs.    9 h.  122,97 p
  10. Sárándi Lajos                  1.cs.    3 h.   39,12 p
  11. Pánti Ferenc                   1.cs.    2 h.   32,45 p
  12. Balogh Imre                    1.cs.    2 h.   22,46 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Oláh János                     S06 HU 11-10-67319    H  3h  67,08p
  2. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  3h  64,25p
  3. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  3h  63,36p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  3h  62,47p
  5. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  3h  62,19p
  6. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  3h  61,99p
  7. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  3h  61,62p
  8. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  3h  60,35p
  9. Bartha Sándor                  S04 HU-09- D-210073   H  3h  59,63p
 10. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  3h  59,37p
 11. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57146    H  3h  59,12p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  3h  58,67p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  3h  58,25p
 14. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  3h  56,55p
 15. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347892    H  3h  56,27p
 16. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65805   H  3h  56,19p
 17. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-OL-13525    H  3h  55,98p
 18. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264026    H  3h  55,85p
 19. Bartha Sándor                  S04 HU-11- 14-73915   H  3h  55,64p
 20. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343270   H  3h  54,93p
 21. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  3h  54,63p
 22. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76642   H  3h  54,45p
 23. Bagdány László                 S10 HU-10- D-261825   H  3h  54,20p
 24. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343271   H  3h  53,94p
 25. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65801   H  3h  53,33p
 26. Hajzer János és Fia            S08 HU-08- 10-40366   H  3h  52,83p
 27. Bartha Sándor                  S04 HU-08- 10-44515   H  3h  52,32p
 28. Bartha Sándor                  S04 HU-10- 10-57516   H  3h  51,60p
 29. Koszorús László                S10 HU-11- D-343167   H  3h  51,45p
 30. Erdei Dúc                      S04 HU 10-10-62654    H  3h  50,87p
 31. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  3h  50,59p
 32. Gallus Dúc                     S01 HU-10- D-278232   H  3h  50,18p
 33. Nyikos Viktor                  S12 HU 11-D -343855   H  3h  48,73p
 34. Gallus Dúc                     S01 HU-11- D-329784   H  3h  48,35p
 35. Bartha Sándor                  S04 HU-10- D-314691   H  3h  48,34p
 36. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  3h  48,27p
 37. Lada József                    S01 HU-11- D-348650   H  2h  45,09p
 38. Iván László                    S06 HU 11-D-347507    H  2h  44,61p
 39. Buglyó Testvérek               S06 HU 08-10-38837    H  2h  43,77p
 40. Poker Klub                     S06 DV-11-01425-215   H  2h  43,29p
 41. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81208    H  2h  43,25p
 42. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468270   H  2h  42,44p
 43. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  2h  42,06p
 44. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264615   H  2h  41,98p
 45. Kovács József                  S04 HU-12- D-563483   H  2h  41,70p
 46. Heim János                     S10 HU 10-D-314536    H  2h  41,66p
 47. Oláh János                     S06 HU 11-10-67332    H  2h  41,58p
 48. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57108    H  2h  41,45p
 49. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  2h  41,30p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  2h  41,22p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  3h  66,08p
  2. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  3h  64,63p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  3h  64,51p
  4. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  3h  64,04p
  5. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  3h  63,87p
  6. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  3h  62,75p
  7. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  3h  62,07p
  8. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  62,00p
  9. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  3h  61,83p
 10. Szőke Attila                   S05 UK 10-1603115     T  3h  61,55p
 11. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  3h  60,64p
 12. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  3h  57,87p
 13. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  3h  55,74p
 14. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- 10-71004   T  3h  55,26p
 15. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  3h  54,62p
 16. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  3h  53,11p
 17. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  3h  52,78p
 18. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  3h  51,14p
 19. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  3h  48,47p
 20. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  3h  45,26p
 21. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  2h  45,65p
 22. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  2h  44,66p
 23. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  2h  43,84p
 24. Tóth Imre                      S09 HU 10-10-61142    T  2h  42,69p
 25. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  2h  42,51p
 26. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -406431   T  2h  42,03p
 27. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76632   T  2h  41,45p
 28. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468669   T  2h  41,43p
 29. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  2h  41,37p
 30. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  2h  41,21p
 31. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  2h  41,02p
 32. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  2h  40,42p
 33. Kovács József                  S04 HU-12- D-563410   T  2h  40,13p
 34. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348003    T  2h  39,98p
 35. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347878    T  2h  39,59p
 36. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506474   T  2h  39,38p
 37. Poker Klub                     S06 HU-09- 23-27058   T  2h  39,05p
 38. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  2h  38,72p
 39. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  2h  38,66p
 40. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  2h  38,54p
 41. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  2h  37,78p
 42. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  2h  36,59p
 43. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76721   T  2h  36,36p
 44. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-81293   T  2h  36,28p
 45. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  2h  35,81p
 46. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58300    T  2h  35,48p
 47. Bagdány László                 S10 HU-10- D-261808   T  2h  35,39p
 48. Mászlé Tibor                   S02 HU 12-D-469597    T  2h  35,30p
 49. Hajzer Csaba                   S08 HU-11- 10-68938   T  2h  34,63p
 50. Hajzer Csaba                   S08 HU-11- 10-68939   T  2h  34,60p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  3h  53,35p
  2. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  3h  49,84p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  2h  42,64p
  4. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-73071    H  2h  36,56p
  5. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  2h  35,94p
  6. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  19-64904   H  2h  34,18p
  7. Faragó József                  R30 HU 12  10-74502   H  2h  33,83p
  8. Buzalka Lajos                  R30 HU 10-10-64291    H  2h  33,43p
  9. Földvári Imre                  R30 HU 08  19-64721   H  2h  30,15p
 10. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73140    H  2h  29,43p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  3h  57,01p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  2h  28,36p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  7h 131,52p
  2. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  7h 126,29p
  3. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  7h 121,68p
  4. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  7h 118,96p
  5. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  6h 121,60p
  6. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  6h 117,64p
  7. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  6h 116,69p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  6h 111,40p
  9. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  6h 107,62p
 10. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  6h 103,01p
 11. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  6h 101,64p
 12. Bagdány László                 S10 HU-10- D-261825   H  6h 101,41p
 13. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  6h  96,51p
 14. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261716   H  5h  98,18p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  5h  98,00p
 16. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314079   H  5h  97,35p
 17. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  5h  97,04p
 18. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  5h  96,55p
 19. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  5h  95,29p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57146    H  5h  94,11p
 21. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  5h  93,63p
 22. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  5h  93,03p
 23. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  5h  92,37p
 24. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  5h  92,20p
 25. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65801   H  5h  92,12p
 26. Bartha Sándor                  S04 HU-08- 10-44515   H  5h  91,15p
 27. Bakk József                    S05 HU 11-10- 66266   H  5h  91,00p
 28. Bartha Sándor                  S04 HU-11- 14-73915   H  5h  90,92p
 29. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61521   H  5h  89,32p
 30. Kulcsár Lajos                  S05 HU 09-10-48915    H  5h  88,65p
 31. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343212   H  5h  88,62p
 32. Buglyó Testvérek               S06 HU 08-10-38837    H  5h  87,83p
 33. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343270   H  5h  87,54p
 34. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-470332   H  5h  87,15p
 35. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60497    H  5h  86,91p
 36. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12-  P-05534   H  5h  86,11p
 37. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469419   H  5h  86,06p
 38. Puskás Ferenc                  S02 HU 11-10-65311    H  5h  85,92p
 39. Iván László                    S06 HU 11-D-347507    H  5h  85,78p
 40. Poker Klub                     S06 DV-11-01425-215   H  5h  84,96p
 41. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57108    H  5h  84,49p
 42. Török Zoltán                   S07 HU 08-10-39822    H  5h  84,09p
 43. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  5h  83,43p
 44. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  5h  82,62p
 45. Gallus Dúc                     S01 HU-10- D-278232   H  5h  81,95p
 46. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  5h  81,84p
 47. Vámos János                    S02 HU 11-10-65647    H  5h  81,81p
 48. Erdős-Móré                     S04 HU-09- 50-19022   H  5h  81,66p
 49. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210525    H  5h  79,30p
 50. Koszorús László                S10 HU-11- D-343167   H  5h  79,14p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  7h 133,96p
  2. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  6h 118,62p
  3. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  6h 118,18p
  4. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  6h 109,04p
  5. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  6h 104,30p
  6. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  6h  91,50p
  7. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  5h  99,17p
  8. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  5h  99,11p
  9. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  5h  98,11p
 10. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  5h  97,95p
 11. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  5h  96,54p
 12. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  5h  94,01p
 13. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  5h  92,40p
 14. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  5h  91,19p
 15. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  5h  89,79p
 16. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  5h  88,51p
 17. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  5h  87,14p
 18. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  5h  86,64p
 19. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-OL-7415     T  5h  85,93p
 20. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  5h  85,05p
 21. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  5h  82,28p
 22. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  5h  80,64p
 23. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  4h  86,08p
 24. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  4h  82,60p
 25. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  4h  82,26p
 26. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  4h  81,94p
 27. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  4h  81,11p
 28. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  4h  80,12p
 29. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  4h  79,61p
 30. Móré-Erdős                     S04 HU-10- 10-57257   T  4h  79,29p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  4h  78,95p
 32. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  4h  77,03p
 33. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  4h  76,48p
 34. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -328366   T  4h  74,51p
 35. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  4h  72,61p
 36. Poker Klub                     S06 HU-09- 23-27058   T  4h  72,55p
 37. Kolozsvári Mihály              S12 HU 07-19-47753    T  4h  71,65p
 38. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  4h  69,00p
 39. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  4h  68,97p
 40. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  4h  68,69p
 41. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284011    T  4h  68,22p
 42. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- 10-71004   T  4h  68,16p
 43. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  4h  67,24p
 44. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65664   T  4h  66,06p
 45. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-81293   T  4h  65,07p
 46. Kovács József                  S04 HU-09- D-232081   T  4h  64,71p
 47. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  4h  63,32p
 48. Vámos János                    S02 HU 12-D -470150   T  4h  62,80p
 49. Lada József                    S01 HU-11- D-348636   T  4h  62,02p
 50. Móré-Erdős                     S04 PL-12-0459-5258   T  4h  60,31p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  6h 118,15p
  2. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  5h  85,34p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  4h  68,36p
  4. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  19-64904   H  4h  68,29p
  5. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  4h  67,73p
  6. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  4h  67,34p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  10-45935   H  4h  66,64p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63835    H  4h  66,07p
  9. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13898   H  4h  58,61p
 10. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  OL-07487   H  4h  52,51p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  4h  76,32p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  3h  43,96p
  3. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72596    T  2h  39,43p
  4. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46042    T  2h  37,78p
  5. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  6. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  2h  25,34p
  7. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  24,75p