Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 1899.12.30 00:00:00
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.13 09:37:59
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.13 09:39:11
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 1900.01.29 00:00:00
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 06 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2013.06.08 06:00
Időjárás         : napos, derült, északi szél
Kisérő           : Lengyel Kornél
Központi táv     : 318000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag             10   15   135   27   1224,77   1096,67
S04 Hajdúszoboszló     15   25   219   44   1309,44   1167,71
S07 Hosszúpályi        11   16   157   31   1236,93   1124,52
S08 Berettyóújfalu      9   15   147   29   1221,01   1131,94
S12 Nádudvar            7   11   102   20   1244,18   1144,79
Hajdú 1.               52   82   760  152   1309,44   1148,10
S01 Debrecen            8   12   108   22   1187,50   1103,33
S02 Hajdúsámson        11   16   219   44   1241,69   1161,62
S05 Debrecen           16   25   308   62   1272,85   1150,88
S06 Debrecen           10   16   184   37   1244,10   1157,17
S09 Hajdúböszörmény    12   17   149   30   1217,50   1078,53
S10 Debrecen           15   21   213   43   1236,32   1134,87
S16 Debrecen            9   11    99   20   1161,22   1057,85
Hajdú 2.               81  118  1280  256   1272,85   1136,54
Tagszövetségben       133  200  2040  408   1309,44   1139,71

R30 egyesületi díjlista
   1. Czinege Gyula                  1.cs. HU 10  19-99168   H 1224,77 m/p
   2. Földvári Imre                  1.cs. HU 12  10-73559   H 1221,63 m/p
   3. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 08-10-46042    T 1198,60 m/p
   4. Mészáros István                1.cs. HU 12-10-73532    H 1197,52 m/p
   5. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 10-10-63830    T 1196,14 m/p
   6. Földvári Imre                  1.cs. HU 10  19-99287   H 1193,94 m/p
   7. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 10-10-64291    H 1192,77 m/p
   8. Czinege Gyula                  1.cs. HU 11  19-13898   H 1190,32 m/p
   9. Földvári Imre                  1.cs. HU 08  19-64738   H 1189,51 m/p
  10. Mészáros István                1.cs. HU 12-10-73521    H 1185,61 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács János                       1.cs. Dt: 278867 Kg:  10 Ók:   8 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  36,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   9.   8h 105,14p    R:  51.   1h  22,88p    T: 111.   3h  60,24p
   HU 11-19-13825    H 08 10:07:13  1127,66 m/p  20  13,34    0   0,00    0   0,00
   HU 10-19-99690    H 08 10:09:35  1116,97 m/p  23  12,20    0   0,00    0   0,00
   HU 08-19-83737    H 08 10:12:52  1102,47 m/p  26  11,06    0   0,00    0   0,00
   HU 11-19-13812    H 08 10:18:17  1079,36 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Balogh Imre                     0.cs. Dt: 287915 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-19-26037    T 08 10:32:14  1057,60 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Balogh Imre                     1.cs. Dt: 287915 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  12.   2h  22,46p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-D-402441    H 08 10:33:16  1053,60 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 278587 Kg:   8 Ók:  68 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  34,29p    R:  25.   2h  32,16p    T:  52.   2h  32,43p
Összesített E:   7.  10h 163,71p    R:  44.   6h  98,72p    T:  94.   6h  97,77p
   HU 10-10-64291    H 08 09:52:54  1192,77 m/p   7  18,29   49  17,42  128  17,48
   HU 11-10-73071    H 08 09:57:53  1167,83 m/p  13  16,00   90  14,74  232  14,95
   HU 12-10-73353    T 08 10:13:55  1094,22 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-72587    H 08 10:15:45  1086,39 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-72583    T 08 10:20:53  1065,05 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 279248 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  62,92p    R:  21.   2h  36,91p    T:  44.   2h  37,01p
Összesített E:   4.  17h 281,86p    R:  33.   9h 151,71p    T:  81.   7h 123,49p
   HU 10  19-99168   H 08 09:48:00  1224,77 m/p   1  20,58   15  19,67   35  19,76
   HU 11  19-13898   H 08 09:54:36  1190,32 m/p   8  17,92   52  17,24  138  17,25
   HU 09  19-83780   H 08 10:09:59  1117,07 m/p  22  12,59    0   0,00    0   0,00
   HU 11  19-13882   H 08 10:10:28  1114,91 m/p  24  11,83    0   0,00    0   0,00
   HU 11  19-13896   H 08 10:23:30  1059,76 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Faragó József                   0.cs. Dt: 292683 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12  10-73839   H 08 10:19:16  1128,89 m/p  18  14,38    0   0,00    0   0,00
   HU 12  10-73836   T 08 10:26:53  1096,67 m/p  27  10,95    0   0,00    0   0,00

Faragó József                   1.cs. Dt: 292683 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  14,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.   8h 111,46p    R:  50.   2h  31,13p    T: 124.   2h  27,98p
   HU 12  10-74502   H 08 10:19:18  1128,74 m/p  19  14,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12  10-73824   H 08 10:27:02  1096,05 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12  10-73845   H 08 10:31:07  1079,55 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11  10-72743   T 08 10:43:26  1032,63 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Földvári Imre                   1.cs. Dt: 278227 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  56,36p    R:  18.   3h  54,15p    T:  31.   3h  54,20p
Összesített E:   5.  16h 267,29p    R:  34.   9h 143,07p    T:  76.   9h 140,18p
   HU 12  10-73559   H 08 09:47:45  1221,63 m/p   2  20,18   19  19,38   44  19,52
   HU 10  19-99287   H 08 09:53:02  1193,94 m/p   6  18,66   46  17,61  124  17,57
   HU 08  19-64738   H 08 09:53:54  1189,51 m/p   9  17,52   53  17,16  143  17,11
   HU 08  19-64721   H 08 10:14:40  1092,51 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Mészáros István                 1.cs. Dt: 279961 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  85,48p    R:   3.   5h  82,81p    T:  11.   5h  83,13p
Összesített E:   1.  26h 433,42p    R:  16.  17h 292,96p    T:  39.  14h 269,88p
   HU 12-10-73532    H 08 09:53:47  1197,52 m/p   4  19,46   41  17,98  111  17,92
   HU 12-10-73521    H 08 09:56:08  1185,61 m/p  10  17,17   59  16,80  155  16,85
   HU 12-10-73509    H 08 09:56:13  1185,19 m/p  11  16,79   60  16,73  157  16,80
   HU 11-10-72978    H 08 09:56:29  1183,85 m/p  12  16,41   61  16,67  162  16,68
   HU 11-D-343340    H 08 09:59:46  1167,64 m/p  14  15,65   92  14,63  236  14,88

Pánti Ferenc                    1.cs. Dt: 293179 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  11.   2h  32,45p    R:  54.   1h  12,36p    T: 130.   1h  18,65p
   HU 11-10-64390    H 08 10:29:24  1088,27 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-73967    H 08 10:29:37  1087,39 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tolvaj Sándor                   0.cs. Dt: 291859 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
   HU 11-10-73147    H 08 10:23:02  1109,59 m/p  25  11,70    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-73930    T 08 10:27:27  1091,27 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tolvaj Sándor                   1.cs. Dt: 291859 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  84,77p    R:  12.   4h  64,33p    T:  14.   5h  75,82p
Összesített E:   3.  24h 384,65p    R:  30.  13h 191,53p    T:  64.  11h 168,19p
   HU 08-10-46042    T 08 10:03:30  1198,60 m/p   3  20,08   39  18,35  107  18,26
   HU 10-10-63830    T 08 10:04:00  1196,14 m/p   5  19,31   43  18,08  115  18,06
   HU 10-10-63835    H 08 10:10:04  1167,12 m/p  15  15,51   95  14,67  243  14,95
   HU 08-10-46036    H 08 10:11:53  1158,71 m/p  16  15,13  117  13,23  307  13,39
   HU 11-10-73134    H 08 10:15:51  1140,74 m/p  17  14,74    0   0,00  399  11,16
   HU 09-50-55038    T 08 10:19:20  1125,42 m/p  21  13,22    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Czövek Imre                    1.cs. S04 HU 11-D-467937    H 1309,44 m/p
   2. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76630   H 1272,85 m/p
   3. Szabó József                   1.cs. S04 HU-11- 10-65895   H 1272,61 m/p
   4. Szabó József                   1.cs. S04 HU-11- 10-65885   H 1272,44 m/p
   5. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-12- 10-76058   T 1269,97 m/p
   6. Erdős-Móré                     1.cs. S04 HU-11- 10-65656   T 1269,51 m/p
   7. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-10- D-264615   H 1267,59 m/p
   8. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-12- 10-76074   H 1264,70 m/p
   9. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-11- 14-73924   H 1262,89 m/p
  10. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 12-10-81274    H 1252,44 m/p
  11. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05 HU-10- 10-62018   T 1250,64 m/p
  12. Erdős-Móré                     0.cs. S04 HU-11- 10-65674   H 1250,07 m/p
  13. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU 12-D-470007    T 1246,03 m/p
  14. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 11-D -339010   H 1244,18 m/p
  15. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 11-10-67418    T 1244,10 m/p
  16. Oláh János                     0.cs. S06 HU 11-10-67325    T 1243,88 m/p
  17. Szőke Attila                   1.cs. S05 HU 11-O -7512     T 1242,92 m/p
  18. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67355    H 1242,92 m/p
  19. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348938   H 1241,69 m/p
  20. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 12-D -563575   H 1241,69 m/p
  21. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 12-D -469414   H 1241,61 m/p
  22. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67319    H 1240,60 m/p
  23. Bődi József                    0.cs. S07 HU 07-D-155848    H 1236,93 m/p
  24. Kalmár&Tóth                    0.cs. S10 HU-12- D-470359   H 1236,32 m/p
  25. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 10-D -261716   H 1234,17 m/p
  26. Oláh János                     0.cs. S06 HU 11-D-405474    H 1233,63 m/p
  27. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 10-D -314079   H 1233,19 m/p
  28. Koszorús László                1.cs. S10 HU-12- D-469296   H 1231,78 m/p
  29. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 10-D -261717   H 1231,09 m/p
  30. Erdős-Móré                     1.cs. S04 HU-09- 50-19022   H 1230,65 m/p
  31. Kalmár&Tóth                    0.cs. S10 HU-12- D-470367   H 1230,03 m/p
  32. Koszorús László                1.cs. S10 HU-10- D-264359   H 1226,74 m/p
  33. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 12-D -469459   H 1225,64 m/p
  34. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-261004    T 1225,61 m/p
  35. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 10  19-99168   H 1224,77 m/p
  36. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 11-OL-7415     T 1224,76 m/p
  37. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 12-D-468001    H 1224,61 m/p
  38. Bordán Ferenc                  1.cs. S04 HU 10-D-263467    H 1224,54 m/p
  39. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 09-D-209979    T 1224,15 m/p
  40. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-11- 14-73915   H 1223,39 m/p
  41. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-10- 10-58691   T 1223,04 m/p
  42. Poker Klub                     0.cs. S06 HU-11- 23-42299   H 1222,88 m/p
  43. Bordán Ferenc                  1.cs. S04 HU 11-D-348714    H 1222,62 m/p
  44. Földvári Imre                  1.cs. R30 HU 12  10-73559   H 1221,63 m/p
  45. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 11-10-68754    H 1221,01 m/p
  46. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67304    T 1219,68 m/p
  47. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU 12-10-81215    H 1219,05 m/p
  48. Móré-Erdős                     0.cs. S04 PL-12-0459-5258   T 1218,68 m/p
  49. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 11-10-69126    H 1218,35 m/p
  50. Szabó József                   1.cs. S04 HU-11- 10-65807   H 1218,26 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.  103,13 p
   2. Erdős-Móré                     1.cs. S04    5 h.   97,53 p
   3. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    5 h.   96,50 p
   4. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.   96,45 p
   5. Móré-Erdős                     1.cs. S04    5 h.   95,99 p
   6. Oláh János                     1.cs. S06    5 h.   95,01 p
   7. Szabó József                   1.cs. S04    5 h.   93,69 p
   8. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.   91,90 p
   9. Poker Klub                     1.cs. S06    5 h.   90,69 p
  10. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    5 h.   86,25 p
  11. Mészáros István                1.cs. R30    5 h.   83,13 p
  12. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.   82,76 p
  13. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    5 h.   79,48 p
  14. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    5 h.   75,82 p
  15. Szabó András                   1.cs. S08    5 h.   74,89 p
  16. Gonda János                    1.cs. S10    4 h.   74,18 p
  17. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    4 h.   72,61 p
  18. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   72,27 p
  19. Török Zoltán                   1.cs. S07    4 h.   71,70 p
  20. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    5 h.   71,02 p
  21. Szőke Attila                   1.cs. S05    4 h.   69,83 p
  22. Lovas Family                   1.cs. S12    4 h.   66,80 p
  23. Nagy Róbert                    1.cs. S04    4 h.   65,67 p
  24. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    4 h.   64,86 p
  25. Bődi József                    1.cs. S07    4 h.   63,24 p
  26. László Kókai Levente           1.cs. S10    4 h.   61,49 p
  27. Bertalan László                1.cs. S10    4 h.   60,92 p
  28. Sándor Imre                    1.cs. S08    3 h.   58,16 p
  29. Koszorús László                1.cs. S10    3 h.   57,11 p
  30. Papp Imre                      1.cs. S12    4 h.   56,83 p
  31. Földvári Imre                  1.cs. R30    3 h.   54,20 p
  32. Bagdány László                 1.cs. S10    3 h.   51,66 p
  33. Gallus Dúc                     1.cs. S01    3 h.   51,23 p
  34. Vas György                     1.cs. S02    3 h.   49,21 p
  35. Lisztes Imre                   1.cs. S04    3 h.   45,99 p
  36. Győrfi Imre                    1.cs. S06    3 h.   44,24 p
  37. Török Ferenc                   1.cs. S09    3 h.   44,00 p
  38. Béke József                    1.cs. S01    3 h.   43,04 p
  39. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    3 h.   42,28 p
  40. Kiss Imre                      1.cs. S04    3 h.   41,69 p
  41. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    2 h.   39,73 p
  42. Varga László                   1.cs. S01    3 h.   38,94 p
  43. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    3 h.   37,87 p
  44. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   37,01 p
  45. Molnár Antal                   1.cs. S06    2 h.   35,14 p
  46. Molnár Antal                   1.cs. S09    2 h.   34,68 p
  47. Varga Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   34,49 p
  48. Vámos János                    1.cs. S02    2 h.   34,38 p
  49. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    2 h.   34,29 p
  50. Iván László                    1.cs. S06    2 h.   33,97 p
  51. Vastag Sándor                  1.cs. S08    2 h.   33,71 p
  52. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    2 h.   32,43 p
  53. Czövek Imre                    1.cs. S04    1 h.   21,35 p
  54. Urbánszki Károly               1.cs. S02    1 h.   19,25 p
  55. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    1 h.   18,88 p
  56. Bakk József                    1.cs. S05    1 h.   16,62 p
  57. Herpály Dúc                    1.cs. S08    1 h.   16,38 p
  58. Fortuna dúc                    1.cs. S12    1 h.   16,05 p
  59. Papp Sándor                    1.cs. S05    1 h.   15,83 p
  60. Oláh Attila                    1.cs. S01    1 h.   15,14 p
  61. Rőth József                    1.cs. S05    1 h.   14,98 p
  62. Papp Lajos László              1.cs. S02    1 h.   14,60 p
  63. Krankovics János               1.cs. S16    1 h.   14,35 p
  64. Kanál József                   1.cs. S05    1 h.   13,64 p
  65. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    1 h.   13,60 p
  66. Rácz Dúc                       1.cs. S07    1 h.   13,30 p
  67. Szabó Sándor                   1.cs. S02    1 h.   13,08 p
  68. Kiss Bálint                    1.cs. S05    1 h.   12,92 p
  69. Heim János                     1.cs. S10    1 h.   12,83 p
  70. Arnódi Béla                    1.cs. S07    1 h.   12,75 p
  71. Jóvér István                   1.cs. S06    1 h.   12,47 p
  72. Papp László dr.                1.cs. S16    1 h.   12,13 p
  73. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    1 h.   11,57 p
  74. Nagy Levente                   1.cs. S04    1 h.   11,54 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.    5 h.   85,48 p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs.    5 h.   84,77 p
   3. Czinege Gyula                  1.cs.    4 h.   62,92 p
   4. Földvári Imre                  1.cs.    3 h.   56,36 p
   5. Ács János                      1.cs.    3 h.   36,60 p
   6. Buzalka Lajos                  1.cs.    2 h.   34,29 p
   7. Faragó József                  1.cs.    1 h.   14,00 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  06.08. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs. S02   20 h.  341,45 p
   2. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   19 h.  322,66 p
   3. Poker Klub                     1.cs. S06   18 h.  296,64 p
   4. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   17 h.  284,29 p
   5. Oláh János                     1.cs. S06   16 h.  282,46 p
   6. Szabó József                   1.cs. S04   19 h.  281,99 p
   7. Koszorús László                1.cs. S10   18 h.  279,71 p
   8. Bődi József                    1.cs. S07   19 h.  279,29 p
   9. Iván László                    1.cs. S06   16 h.  269,28 p
  10. Török Ferenc                   1.cs. S09   15 h.  267,67 p
  11. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   16 h.  267,11 p
  12. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   16 h.  263,06 p
  13. Puskás Ferenc                  1.cs. S02   16 h.  259,36 p
  14. Móré-Erdős                     1.cs. S04   15 h.  253,58 p
  15. Papp Sándor                    1.cs. S05   15 h.  249,68 p
  16. Molnár Antal                   1.cs. S06   14 h.  249,27 p
  17. Bagdány László                 1.cs. S10   15 h.  242,35 p
  18. Erdős-Móré                     1.cs. S04   14 h.  242,26 p
  19. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   13 h.  226,93 p
  20. Győrfi Imre                    1.cs. S06   16 h.  217,41 p
  21. Varga András                   1.cs. S02   13 h.  212,32 p
  22. Vas György                     1.cs. S02   13 h.  209,81 p
  23. Tóth Bálint                    1.cs. S06   13 h.  208,14 p
  24. László Kókai Levente           1.cs. S10   14 h.  206,46 p
  25. Török Zoltán                   1.cs. S07   13 h.  206,23 p
  26. Bartha Sándor                  1.cs. S04   14 h.  202,63 p
  27. Molnár Antal                   1.cs. S09   14 h.  201,02 p
  28. Erdei Dúc                      1.cs. S04   13 h.  194,32 p
  29. Szőke Attila                   1.cs. S05   11 h.  191,08 p
  30. Bakk József                    1.cs. S05   12 h.  187,93 p
  31. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   11 h.  187,56 p
  32. Lovas Family                   1.cs. S12   11 h.  180,25 p
  33. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   12 h.  176,85 p
  34. Vámos János                    1.cs. S02   11 h.  174,66 p
  35. Sándor Imre                    1.cs. S08   11 h.  173,20 p
  36. Lázár Péter                    1.cs. S09   11 h.  171,66 p
  37. Arnódi Béla                    1.cs. S07   10 h.  164,07 p
  38. Gonda János                    1.cs. S10   10 h.  162,63 p
  39. Kovács József                  1.cs. S04    9 h.  159,99 p
  40. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   11 h.  156,99 p
  41. Gallus Dúc                     1.cs. S01   10 h.  151,77 p
  42. Baranyi Sándor                 1.cs. S06   10 h.  148,60 p
  43. Jóvér István                   1.cs. S06   10 h.  148,52 p
  44. Béke József                    1.cs. S01   11 h.  147,20 p
  45. Kiss Bálint                    1.cs. S05   10 h.  147,12 p
  46. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   10 h.  141,62 p
  47. Szabó András                   1.cs. S08    9 h.  141,07 p
  48. Szabó Sándor                   1.cs. S02    9 h.  139,35 p
  49. Balogh István                  1.cs. S02    9 h.  137,49 p
  50. Lukács Sándor                  1.cs. S08   10 h.  130,41 p
  51. Rőth József                    1.cs. S05    9 h.  128,64 p
  52. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    9 h.  127,83 p
  53. Varga Zoltán                   1.cs. S07    8 h.  126,96 p
  54. Lisztes Imre                   1.cs. S04    8 h.  124,89 p
  55. Nagy Róbert                    1.cs. S04    8 h.  122,60 p
  56. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    8 h.  122,37 p
  57. Vastag Sándor                  1.cs. S08    8 h.  120,81 p
  58. Bertalan László                1.cs. S10    8 h.  118,67 p
  59. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    9 h.  118,37 p
  60. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    8 h.  116,80 p
  61. Kiss Imre                      1.cs. S04    8 h.  112,43 p
  62. Krankovics János               1.cs. S16    7 h.  111,33 p
  63. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    6 h.  110,24 p
  64. Varga László                   1.cs. S01    7 h.  108,71 p
  65. Urbánszki Károly               1.cs. S02    6 h.  107,21 p
  66. Ugrai László                   1.cs. S12    7 h.  106,77 p
  67. Vass András                    1.cs. S04    7 h.  105,83 p
  68. Kanál József                   1.cs. S05    7 h.  104,60 p
  69. Lévai Sándor                   1.cs. S09    7 h.  102,96 p
  70. Laboncz István                 1.cs. S10    7 h.  102,43 p
  71. Mészáros István                1.cs. R30    6 h.  101,05 p
  72. Rácz Dúc                       1.cs. S07    7 h.  100,57 p
  73. Lada József                    1.cs. S01    7 h.  100,05 p
  74. Tóth Imre                      1.cs. S09    6 h.   95,43 p
  75. Herpály Dúc                    1.cs. S08    7 h.   93,52 p
  76. Földvári Imre                  1.cs. R30    6 h.   92,77 p
  77. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    6 h.   92,25 p
  78. Fogarasi József                1.cs. S01    7 h.   91,09 p
  79. Fortuna dúc                    1.cs. S12    6 h.   90,94 p
  80. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    6 h.   90,86 p
  81. Papp Lajos László              1.cs. S02    7 h.   90,48 p
  82. Kozma Imre                     1.cs. S05    6 h.   89,57 p
  83. Heim János                     1.cs. S10    6 h.   89,28 p
  84. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    7 h.   88,53 p
  85. Papp Imre                      1.cs. S12    7 h.   88,29 p
  86. Kovács Béla                    1.cs. S05    7 h.   87,83 p
  87. Szabó Antal                    1.cs. S07    6 h.   86,44 p
  88. Karap Antal                    1.cs. S10    5 h.   85,45 p
  89. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    5 h.   83,97 p
  90. Bródi Gábor                    1.cs. S16    7 h.   83,76 p
  91. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    5 h.   83,46 p
  92. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    6 h.   78,01 p
  93. Nagy Sándor                    1.cs. S09    5 h.   77,68 p
  94. Balogh Lajos                   1.cs. S07    5 h.   76,32 p
  95. Sarecz László                  1.cs. S16    5 h.   74,88 p
  96. Fesető Barna                   1.cs. S09    5 h.   74,49 p
  97. Horváth Tamás                  1.cs. S05    6 h.   73,61 p
  98. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    4 h.   64,41 p
  99. Nagy Ádám                      1.cs. S04    4 h.   59,23 p
 100. Nagy Levente                   1.cs. S04    4 h.   52,96 p
 101. Horváth Miklós                 1.cs. S16    4 h.   49,34 p
 102. Czövek Imre                    1.cs. S04    3 h.   48,97 p
 103. Czinege Gyula                  1.cs. R30    3 h.   48,18 p
 104. Sain Sándor                    1.cs. S04    3 h.   47,54 p
 105. Fábián Sándor                  1.cs. S10    3 h.   47,10 p
 106. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    3 h.   46,54 p
 107. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    3 h.   46,39 p
 108. Monori Sándor                  1.cs. S09    3 h.   46,15 p
 109. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    3 h.   45,67 p
 110. Dóró Imre                      1.cs. S04    3 h.   45,54 p
 111. Kósa László                    1.cs. S07    4 h.   43,52 p
 112. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    3 h.   37,53 p
 113. Molnár Ferenc                  1.cs. S01    2 h.   36,86 p
 114. Oláh László                    1.cs. S05    3 h.   36,66 p
 115. Nagy János                     1.cs. S05    3 h.   36,26 p
 116. Töviskes Imre                  1.cs. S09    2 h.   35,66 p
 117. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    2 h.   32,63 p
 118. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    2 h.   30,15 p
 119. Papp László dr.                1.cs. S16    2 h.   29,09 p
 120. Faragó József                  1.cs. R30    2 h.   27,98 p
 121. Ménes Attila                   1.cs. S16    2 h.   27,43 p
 122. Czégény Sándor                 1.cs. S09    2 h.   24,94 p
 123. Mikita Sándor                  1.cs. S10    2 h.   24,57 p
 124. Lévai Ferenc ifj.              1.cs. R30    2 h.   22,78 p
 125. Horváth Vince                  1.cs. S16    2 h.   21,70 p
 126. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   20,76 p
 127. Oláh Attila                    1.cs. S01    1 h.   15,14 p
 128. Könnyű József                  1.cs. S16    1 h.   13,91 p
 129. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   12,64 p
 130. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   12,62 p
 131. Antal Lajos                    1.cs. S07    1 h.   12,17 p
 132. Szabó Zsolt                    1.cs. S16    1 h.   11,24 p

R30 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szekrényesi József id.         1.cs.   15 h.  244,38 p
   2. Mészáros István                1.cs.   16 h.  233,89 p
   3. Tolvaj Sándor                  1.cs.   14 h.  217,15 p
   4. Czinege Gyula                  1.cs.   12 h.  180,70 p
   5. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.   13 h.  179,52 p
   6. Földvári Imre                  1.cs.   10 h.  162,31 p
   7. Buzalka Lajos                  1.cs.    5 h.   75,82 p
   8. Faragó József                  1.cs.    5 h.   73,69 p
   9. Ács János                      1.cs.    4 h.   46,72 p
  10. Pánti Ferenc                   1.cs.    2 h.   32,45 p
  11. Sárándi Lajos                  1.cs.    2 h.   21,06 p
  12. Balogh Imre                    1.cs.    1 h.    9,93 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.08. Mosonmagyaróvár
  06.08. Garham/Vilshofen

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs. S02   32 h.  589,10 p
   2. Poker Klub                     1.cs. S06   31 h.  575,07 p
   3. Bődi József                    1.cs. S07   33 h.  565,24 p
   4. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   31 h.  557,40 p
   5. Oláh János                     1.cs. S06   29 h.  555,45 p
   6. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   29 h.  519,66 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04   29 h.  503,73 p
   8. Móré-Erdős                     1.cs. S04   27 h.  493,57 p
   9. Erdei Dúc                      1.cs. S04   28 h.  470,87 p
  10. Koszorús László                1.cs. S10   28 h.  469,80 p
  11. Lovas Family                   1.cs. S12   25 h.  467,94 p
  12. Bagdány László                 1.cs. S10   26 h.  459,05 p
  13. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   26 h.  457,93 p
  14. Papp Sándor                    1.cs. S05   26 h.  443,83 p
  15. Molnár Antal                   1.cs. S06   24 h.  443,21 p
  16. Sándor Imre                    1.cs. S08   25 h.  432,01 p
  17. Török Ferenc                   1.cs. S09   23 h.  420,81 p
  18. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   24 h.  420,76 p
  19. Erdős-Móré                     1.cs. S04   24 h.  418,65 p
  20. Iván László                    1.cs. S06   24 h.  412,59 p
  21. Török Zoltán                   1.cs. S07   23 h.  393,11 p
  22. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   22 h.  380,26 p
  23. Vas György                     1.cs. S02   22 h.  361,69 p
  24. Puskás Ferenc                  1.cs. S02   21 h.  346,01 p
  25. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   19 h.  332,46 p
  26. Szőke Attila                   1.cs. S05   18 h.  330,53 p
  27. Győrfi Imre                    1.cs. S06   22 h.  325,16 p
  28. Szabó József                   1.cs. S04   21 h.  317,28 p
  29. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   18 h.  315,21 p
  30. Tóth Bálint                    1.cs. S06   18 h.  307,77 p
  31. László Kókai Levente           1.cs. S10   19 h.  302,79 p
  32. Bakk József                    1.cs. S05   18 h.  295,48 p
  33. Kovács József                  1.cs. S04   16 h.  287,72 p
  34. Ugrai László                   1.cs. S12   17 h.  284,13 p
  35. Gallus Dúc                     1.cs. S01   18 h.  280,00 p
  36. Böszörményi Lajos              1.cs. S12   18 h.  278,48 p
  37. Varga András                   1.cs. S02   17 h.  278,19 p
  38. Lukács Sándor                  1.cs. S08   17 h.  272,21 p
  39. Mészáros István                1.cs. R30   14 h.  269,88 p
  40. Arnódi Béla                    1.cs. S07   15 h.  257,65 p
  41. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   16 h.  255,16 p
  42. Herpály Dúc                    1.cs. S08   16 h.  249,67 p
  43. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   16 h.  244,89 p
  44. Gonda János                    1.cs. S10   14 h.  243,35 p
  45. Bertalan László                1.cs. S10   15 h.  241,86 p
  46. Lisztes Imre                   1.cs. S04   14 h.  238,95 p
  47. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   15 h.  236,13 p
  48. Vámos János                    1.cs. S02   14 h.  231,00 p
  49. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   14 h.  225,69 p
  50. Lada József                    1.cs. S01   14 h.  222,72 p
  51. Kiss Bálint                    1.cs. S05   14 h.  222,21 p
  52. Rőth József                    1.cs. S05   14 h.  219,87 p
  53. Molnár Antal                   1.cs. S09   15 h.  213,82 p
  54. Szabó András                   1.cs. S08   13 h.  207,74 p
  55. Kecskés Gyula                  1.cs. S10   13 h.  204,58 p
  56. Vastag Sándor                  1.cs. S08   12 h.  203,52 p
  57. Balogh István                  1.cs. S02   12 h.  198,02 p
  58. Szabó Sándor                   1.cs. S02   13 h.  196,02 p
  59. Lázár Péter                    1.cs. S09   12 h.  193,91 p
  60. Heim János                     1.cs. S10   11 h.  184,13 p
  61. Jóvér István                   1.cs. S06   12 h.  181,25 p
  62. Sain Sándor                    1.cs. S04   10 h.  180,68 p
  63. Varga Zoltán                   1.cs. S07   11 h.  170,90 p
  64. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   11 h.  168,19 p
  65. Lakatos Ernő                   1.cs. S10   10 h.  164,38 p
  66. Béke József                    1.cs. S01   12 h.  160,69 p
  67. Nagy Róbert                    1.cs. S04   10 h.  153,88 p
  68. Tóth Imre                      1.cs. S09    9 h.  152,07 p
  69. Krankovics János               1.cs. S16    9 h.  149,98 p
  70. Baranyi Sándor                 1.cs. S06   10 h.  148,60 p
  71. Vass András                    1.cs. S04    9 h.  147,71 p
  72. Karap Antal                    1.cs. S10    8 h.  143,03 p
  73. Varga László                   1.cs. S01    9 h.  142,15 p
  74. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   10 h.  141,62 p
  75. Kozma Imre                     1.cs. S05    9 h.  141,13 p
  76. Földvári Imre                  1.cs. R30    9 h.  140,18 p
  77. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    8 h.  139,89 p
  78. Kiss Imre                      1.cs. S04    9 h.  127,62 p
  79. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    8 h.  127,55 p
  80. Urbánszki Károly               1.cs. S02    7 h.  124,39 p
  81. Czinege Gyula                  1.cs. R30    7 h.  123,49 p
  82. Lévai Sándor                   1.cs. S09    8 h.  119,53 p
  83. Nagy Levente                   1.cs. S04    8 h.  113,39 p
  84. Fortuna dúc                    1.cs. S12    7 h.  109,64 p
  85. Dóró Imre                      1.cs. S04    7 h.  108,60 p
  86. Papp Lajos László              1.cs. S02    8 h.  108,23 p
  87. Fogarasi József                1.cs. S01    8 h.  105,87 p
  88. Kanál József                   1.cs. S05    7 h.  104,60 p
  89. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    8 h.  103,11 p
  90. Laboncz István                 1.cs. S10    7 h.  102,43 p
  91. Rácz Dúc                       1.cs. S07    7 h.  100,57 p
  92. Papp Imre                      1.cs. S12    8 h.  100,31 p
  93. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    6 h.   99,59 p
  94. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    6 h.   97,77 p
  95. Fesető Barna                   1.cs. S09    6 h.   93,98 p
  96. Balogh Lajos                   1.cs. S07    6 h.   89,57 p
  97. Kovács Béla                    1.cs. S05    7 h.   87,83 p
  98. Mikita Sándor                  1.cs. S10    6 h.   86,45 p
  99. Szabó Antal                    1.cs. S07    6 h.   86,44 p
 100. Bródi Gábor                    1.cs. S16    7 h.   83,76 p
 101. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    5 h.   83,46 p
 102. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    6 h.   78,01 p
 103. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    5 h.   77,72 p
 104. Nagy Sándor                    1.cs. S09    5 h.   77,68 p
 105. Sarecz László                  1.cs. S16    5 h.   74,88 p
 106. Nagy Ádám                      1.cs. S04    5 h.   74,70 p
 107. Horváth Tamás                  1.cs. S05    6 h.   73,61 p
 108. Fábián Sándor                  1.cs. S10    4 h.   62,21 p
 109. Kósa László                    1.cs. S07    5 h.   61,40 p
 110. Ménes Attila                   1.cs. S16    4 h.   60,35 p
 111. Ács János                      1.cs. R30    3 h.   60,24 p
 112. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    4 h.   59,56 p
 113. Papp László dr.                1.cs. S16    4 h.   58,81 p
 114. Horváth Miklós                 1.cs. S16    4 h.   49,34 p
 115. Czövek Imre                    1.cs. S04    3 h.   48,97 p
 116. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    3 h.   47,15 p
 117. Monori Sándor                  1.cs. S09    3 h.   46,15 p
 118. Molnár Ferenc                  1.cs. S01    2 h.   36,86 p
 119. Oláh László                    1.cs. S05    3 h.   36,66 p
 120. Nagy János                     1.cs. S05    3 h.   36,26 p
 121. Töviskes Imre                  1.cs. S09    2 h.   35,66 p
 122. Oláh Attila                    1.cs. S01    2 h.   33,02 p
 123. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    2 h.   32,63 p
 124. Faragó József                  1.cs. R30    2 h.   27,98 p
 125. Czégény Sándor                 1.cs. S09    2 h.   24,94 p
 126. Kiss Imre                      1.cs. S07    2 h.   24,32 p
 127. Lévai Ferenc ifj.              1.cs. R30    2 h.   22,78 p
 128. Horváth Vince                  1.cs. S16    2 h.   21,70 p
 129. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   20,76 p
 130. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    1 h.   18,65 p
 131. Varga András                   1.cs. S01    1 h.   16,09 p
 132. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   15,68 p
 133. Könnyű József                  1.cs. S16    1 h.   13,91 p
 134. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   12,62 p
 135. Antal Lajos                    1.cs. S07    1 h.   12,17 p
 136. Szabó Zsolt                    1.cs. S16    1 h.   11,24 p

R30 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.   26 h.  433,42 p
   2. Szekrényesi József id.         1.cs.   25 h.  409,26 p
   3. Tolvaj Sándor                  1.cs.   24 h.  384,65 p
   4. Czinege Gyula                  1.cs.   17 h.  281,86 p
   5. Földvári Imre                  1.cs.   16 h.  267,29 p
   6. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.   13 h.  179,52 p
   7. Buzalka Lajos                  1.cs.   10 h.  163,71 p
   8. Faragó József                  1.cs.    8 h.  111,46 p
   9. Ács János                      1.cs.    8 h.  105,14 p
  10. Sárándi Lajos                  1.cs.    3 h.   39,12 p
  11. Pánti Ferenc                   1.cs.    2 h.   32,45 p
  12. Balogh Imre                    1.cs.    2 h.   22,46 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  4h  72,59p
  2. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  4h  72,19p
  3. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  4h  69,25p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348938   H  4h  68,52p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469563   H  4h  67,55p
  6. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  4h  67,27p
  7. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57149    H  4h  67,13p
  8. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  4h  65,68p
  9. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  4h  64,33p
 10. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  4h  63,82p
 11. Poker Klub                     S06 HU-11- 10-66963   H  4h  63,66p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  4h  63,01p
 13. Mátyás Dúc                     S05 HU 08-10-38080    H  4h  62,10p
 14. Koszorús László                S10 HU-10- D-264359   H  4h  59,22p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469518   H  4h  57,07p
 16. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261716   H  3h  58,33p
 17. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348998   H  3h  57,87p
 18. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  3h  57,73p
 19. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65674   H  3h  57,37p
 20. Molnár Antal                   S09 HU 12-10- 80029   H  3h  57,27p
 21. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314079   H  3h  56,91p
 22. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  3h  56,56p
 23. Iván László                    S06 HU 09-10-49595    H  3h  56,10p
 24. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343212   H  3h  55,48p
 25. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  3h  55,27p
 26. Iván László                    S06 HU 11-D-347526    H  3h  55,18p
 27. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469421   H  3h  54,46p
 28. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261715   H  3h  54,37p
 29. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467783   H  3h  54,35p
 30. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22522   H  3h  54,22p
 31. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57141    H  3h  54,06p
 32. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469455   H  3h  53,59p
 33. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61521   H  3h  53,48p
 34. Török Zoltán                   S07 HU 11-10-67323    H  3h  53,05p
 35. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348914   H  3h  53,00p
 36. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468011    H  3h  52,92p
 37. Varga Zoltán                   S07 HU 12-10-78493    H  3h  52,65p
 38. Gonda János                    S10 HU-12-  O-13453   H  3h  52,41p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469414   H  3h  52,32p
 40. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210525    H  3h  52,23p
 41. Kulcsár Lajos                  S05 HU 09-10-48915    H  3h  51,99p
 42. Bődi József                    S07 HU 11-D-349879    H  3h  51,90p
 43. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  3h  51,81p
 44. Vas György                     S02 HU 10-10-56879    H  3h  51,69p
 45. Bagdány László                 S10 HU-11- 10-70933   H  3h  51,49p
 46. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284012    H  3h  51,27p
 47. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  3h  51,10p
 48. Koszorús László                S10 HU-12- D-469237   H  3h  51,05p
 49. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261717   H  3h  51,01p
 50. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261748   H  3h  50,62p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  4h  69,92p
  2. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  4h  68,62p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-OL-7415     T  4h  62,64p
  4. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  4h  58,52p
  5. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  3h  55,28p
  6. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  3h  53,74p
  7. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  3h  53,55p
  8. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  3h  52,54p
  9. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  3h  52,46p
 10. Rácz Dúc                       S07 HU 12-10-78585    T  3h  52,38p
 11. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  3h  52,21p
 12. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53047   T  3h  51,59p
 13. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  3h  51,19p
 14. Kovács József                  S04 HU-09- D-232081   T  3h  50,56p
 15. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  3h  49,40p
 16. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-49293    T  3h  48,82p
 17. László Kókai Levente           S10 HU-11- 10-70851   T  3h  48,68p
 18. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  3h  48,46p
 19. Vámos János                    S02 HU 12-D -470150   T  3h  48,14p
 20. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  3h  47,73p
 21. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65665   T  3h  47,69p
 22. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  3h  46,71p
 23. Oláh János                     S06 HU 11-10-67325    T  3h  46,10p
 24. Buglyó Testvérek               S06 HU 09-10-49432    T  3h  44,77p
 25. Molnár Antal                   S09 HU 10-10- 60940   T  3h  44,70p
 26. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65664   T  3h  43,68p
 27. Iván László                    S06 HU 09-10-49556    T  3h  43,35p
 28. Oláh János                     S06 HU 11-10-67393    T  3h  42,93p
 29. Béke József                    S01 HU 11  10-64850   T  3h  39,26p
 30. Molnár Antal                   S06 HU 12-10-77169    T  3h  39,05p
 31. Molnár Antal                   S09 HU 10-10- 60918   T  3h  35,35p
 32. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  2h  40,62p
 33. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -348401   T  2h  39,41p
 34. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  2h  38,91p
 35. Erdei Dúc                      S04 HU 12-D-470007    T  2h  38,90p
 36. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67442    T  2h  38,88p
 37. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  2h  38,85p
 38. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-49251    T  2h  38,61p
 39. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  2h  38,42p
 40. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  2h  38,31p
 41. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  2h  38,10p
 42. Poker Klub                     S06 DV-11-08544-112   T  2h  38,02p
 43. Oláh János                     S06 HU 11-10-67343    T  2h  36,77p
 44. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-PM-3592     T  2h  36,48p
 45. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75875   T  2h  36,39p
 46. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67277    T  2h  36,27p
 47. Tóth Bálint                    S06 HU 05-50-64958    T  2h  36,05p
 48. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67287    T  2h  35,91p
 49. Vámos János                    S02 HU 12-D -470127   T  2h  35,59p
 50. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11279    T  2h  35,58p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63835    H  4h  66,07p
  2. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  10-45935   H  3h  50,87p
  3. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  3h  50,58p
  4. Szekrényesi József id.         R30 HU 09  10-55829   H  3h  46,00p
  5. Lévai Ferenc ifj.              R30 HU 09  19-83320   H  3h  44,92p
  6. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  OL-07489   H  3h  42,40p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  OL-07487   H  3h  39,47p
  8. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  OL-13367   H  3h  38,59p
  9. Czinege Gyula                  R30 HU 11  19-13898   H  3h  37,44p
 10. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  2h  37,88p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  2. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  24,75p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  6h 116,73p
  2. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  6h 116,52p
  3. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  6h 107,97p
  4. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  6h 106,69p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  6h 104,76p
  6. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  6h 103,12p
  7. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  6h  98,04p
  8. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  5h  99,33p
  9. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261716   H  5h  98,18p
 10. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314079   H  5h  97,35p
 11. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  5h  94,38p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  5h  93,03p
 13. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  5h  89,93p
 14. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60497    H  5h  86,91p
 15. Bagdány László                 S10 HU-10- D-261825   H  5h  85,71p
 16. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  5h  84,85p
 17. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57108    H  5h  84,49p
 18. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  5h  83,43p
 19. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  5h  82,64p
 20. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  5h  82,62p
 21. Vámos János                    S02 HU 11-10-65647    H  5h  81,81p
 22. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  5h  81,01p
 23. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210525    H  5h  79,30p
 24. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348007    H  5h  79,04p
 25. Mátyás Dúc                     S05 HU 08-10-38080    H  5h  76,94p
 26. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  5h  73,89p
 27. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347866    H  5h  73,42p
 28. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  4h  79,20p
 29. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22546   H  4h  78,74p
 30. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11293    H  4h  77,38p
 31. Bartha Sándor                  S04 HU-08- D-188847   H  4h  77,37p
 32. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349045    H  4h  76,18p
 33. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57146    H  4h  75,96p
 34. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  4h  75,68p
 35. Gonda János                    S10 HU-11- 10-71283   H  4h  75,26p
 36. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  4h  74,36p
 37. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  4h  74,19p
 38. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  4h  73,66p
 39. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  4h  73,60p
 40. Bődi József                    S07 HU 10-D-261666    H  4h  73,55p
 41. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343212   H  4h  73,49p
 42. Kulcsár Lajos                  S05 HU 09-10-48915    H  4h  73,46p
 43. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- D-264389   H  4h  72,89p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  4h  72,59p
 45. Oláh János                     S06 HU 11-10-67332    H  4h  72,34p
 46. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  4h  72,19p
 47. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61521   H  4h  72,07p
 48. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11217    H  4h  71,58p
 49. Török Zoltán                   S07 HU 11-10-67323    H  4h  71,26p
 50. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  4h  70,47p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  6h 110,49p
  2. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  6h  91,50p
  3. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  5h  98,58p
  4. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  5h  95,49p
  5. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  5h  94,23p
  6. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  5h  93,33p
  7. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  5h  92,40p
  8. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  5h  90,69p
  9. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  5h  89,80p
 10. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  5h  89,15p
 11. Móré-Erdős                     S04 HU-10- 10-57257   T  4h  78,77p
 12. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  4h  77,89p
 13. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  4h  77,03p
 14. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  4h  76,85p
 15. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  4h  75,17p
 16. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  4h  74,62p
 17. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  4h  72,17p
 18. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  4h  69,00p
 19. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  4h  68,09p
 20. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  4h  67,02p
 21. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  4h  66,68p
 22. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  4h  66,44p
 23. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  4h  66,35p
 24. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  4h  66,13p
 25. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  4h  65,69p
 26. Kovács József                  S04 HU-09- D-232081   T  4h  64,71p
 27. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-OL-7415     T  4h  62,64p
 28. Lada József                    S01 HU-11- D-348636   T  4h  62,02p
 29. Molnár Antal                   S09 HU 10-10- 60940   T  4h  57,50p
 30. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  3h  62,89p
 31. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  3h  61,67p
 32. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58300    T  3h  61,56p
 33. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  3h  61,54p
 34. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- D-210039   T  3h  60,73p
 35. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  3h  60,45p
 36. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  60,19p
 37. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  3h  59,43p
 38. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  3h  59,14p
 39. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  3h  58,66p
 40. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  3h  58,18p
 41. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  3h  57,26p
 42. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -348401   T  3h  56,84p
 43. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  3h  56,03p
 44. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76721   T  3h  55,88p
 45. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66651    T  3h  55,77p
 46. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  3h  55,26p
 47. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67432    T  3h  55,19p
 48. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  3h  54,43p
 49. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  3h  54,43p
 50. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284011    T  3h  54,40p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  5h 102,41p
  2. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  4h  69,60p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  4h  68,36p
  4. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  19-64904   H  4h  68,29p
  5. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  4h  67,73p
  6. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  4h  67,34p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  10-45935   H  4h  66,64p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63835    H  4h  66,07p
  9. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  OL-07487   H  4h  52,51p
 10. Mészáros István                R30 HU 10-19-99631    H  3h  57,92p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  3h  56,88p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  3h  43,96p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46042    T  2h  37,78p
  4. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  5. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  2h  25,34p
  6. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  24,75p