Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 2013.06.11 14:38:13
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.11 18:16:14
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.13 19:41:29
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.11 14:38:13
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Garham/Vilshofen
Feleresztés ideje: 2013.06.08 06:00
Időjárás         : Napos, derűs, északi, észak-nyugati szél
Kisérő           : 
Központi táv     : 632000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag              7    8    55   11   1208,50   1140,06
S04 Hajdúszoboszló      8   12    92   18   1207,99   1144,00
S07 Hosszúpályi         7   10    63   13   1176,59   1097,29
S08 Berettyóújfalu      8    9    73   15   1171,69   1134,72
S12 Nádudvar            5    5    45    9   1227,99   1145,00
Hajdú 1.               35   44   328   66   1227,99   1137,23
S01 Debrecen            1    1    10    2   1114,84   1091,15
S02 Hajdúsámson         7   10    67   13   1141,63   1029,25
S05 Debrecen           11   12    83   17   1173,00   1058,06
S06 Debrecen            9   10    90   18   1179,21   1110,57
S09 Hajdúböszörmény     7    7    55   11   1121,96   1053,93
S10 Debrecen           10   11    95   19   1159,51   1060,53
Hajdú 2.               45   51   400   80   1179,21   1079,52
Tagszövetségben        80   95   728  146   1227,99   1113,62

R30 egyesületi díjlista
   1. Czinege Gyula                  1.cs. HU 10  19-99165   H 1208,50 m/p
   2. Mészáros István                1.cs. HU 12-10-73510    H 1198,93 m/p
   3. Mészáros István                1.cs. HU 10-19-99631    H 1170,97 m/p
   4. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 11-D-396249    H 1169,08 m/p
   5. Ács János                      1.cs. HU 08-19-83722    H 1159,75 m/p
   6. Mészáros István                1.cs. HU 11-D-343326    H 1154,73 m/p
   7. Mészáros István                1.cs. HU 11-D-343343    H 1153,69 m/p
   8. Czinege Gyula                  1.cs. HU 08  19-64752   H 1151,77 m/p
   9. Mészáros István                1.cs. HU 11-D-343360    H 1150,24 m/p
  10. Mészáros István                1.cs. HU 11-D-343353    H 1148,54 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács János                       1.cs. Dt: 595464 Kg:  10 Ók:   8 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   1h  22,33p    R:  19.   1h  22,88p    T:  19.   3h  60,24p
Összesített E:   9.   8h 105,14p    R:  51.   1h  22,88p    T: 111.   3h  60,24p
   HU 08-19-83722    H 08 14:33:20  1159,75 m/p   5  22,33   23  22,88   29  24,18
   HU 08-19-64676    H 08 14:49:04  1125,27 m/p   0   0,00    0   0,00  111  19,11
   HU 10-19-99668    H 08 14:54:36  1113,62 m/p   0   0,00    0   0,00  146  16,95
   HU 08-19-83707    H 08 14:59:34  1103,37 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 10-19-99678    H 08 15:23:30  1056,52 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 595315 Kg:   5 Ók:  68 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   1h  23,22p    R:  18.   1h  23,29p    T:  33.   1h  24,49p
Összesített E:   7.  10h 163,71p    R:  44.   6h  98,72p    T:  94.   6h  97,77p
   HU 11-D-396249    H 08 14:28:19  1169,08 m/p   4  23,22   20  23,29   24  24,49
   HU 11-10-72596    T 08 15:00:21  1099,83 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 595869 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   2h  45,57p    R:  11.   2h  46,46p    T:  22.   2h  48,69p
Összesített E:   4.  17h 281,86p    R:  33.   9h 151,71p    T:  81.   7h 123,49p
   HU 10  19-99165   H 08 14:13:04  1208,50 m/p   1  25,92    2  25,78    2  25,86
   HU 08  19-64752   H 08 14:37:21  1151,77 m/p   8  19,65   39  20,68   51  22,83
   HU 09  19-83791   H 08 14:58:49  1105,88 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Faragó József                   0.cs. Dt: 609031 Kg:   1 Ók:   0 Kp:   0
   HU 11  10-72730   H 08 15:34:54  1059,37 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Faragó József                   1.cs. Dt: 609031 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:   8.   8h 111,46p    R:  50.   2h  31,13p    T: 124.   2h  27,98p
   HU 09  10-55548   T 08 15:16:02  1095,31 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12  10-73818   H 08 15:52:25  1028,05 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Mészáros István                 1.cs. Dt: 596726 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 109,96p    R:   4.   5h 111,75p    T:   5.   5h 119,41p
Összesített E:   1.  26h 433,42p    R:  16.  17h 292,96p    T:  39.  14h 269,88p
   HU 12-10-73510    H 08 14:17:43  1198,93 m/p   2  25,04    5  25,38    5  25,69
   HU 10-19-99631    H 08 14:29:36  1170,97 m/p   3  24,14   16  23,87   19  24,82
   HU 11-D-343326    H 08 14:36:46  1154,73 m/p   6  21,45   36  21,11   46  23,15
   HU 11-D-343343    H 08 14:37:14  1153,69 m/p   7  20,56   37  20,97   48  23,03
   HU 11-D-343360    H 08 14:38:47  1150,24 m/p   9  18,77   41  20,42   53  22,72
   HU 11-D-343353    H 08 14:39:33  1148,54 m/p  10  17,87   45  19,87   57  22,47
 x HU 11-10-72996    H 08 14:43:25  1140,06 m/p  11  16,97   62  17,53   80  21,05

Pánti Ferenc                    1.cs. Dt: 609607 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  48.   1h  18,65p
Összesített E:  11.   2h  32,45p    R:  54.   1h  12,36p    T: 130.   1h  18,65p
   HU 11-10-72817    H 08 15:04:48  1118,96 m/p   0   0,00    0   0,00  123  18,65
   HU 11-10-72827    H 08 15:19:02  1090,47 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Sárándi Lajos                   1.cs. Dt: 609199 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  10.   3h  39,12p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11  D-348128   T 08 15:08:15  1111,17 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11  10-72775   H 08 15:12:23  1102,86 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11  10-72755   H 08 15:28:04  1072,41 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54137    H 1227,99 m/p
   2. Czinege Gyula                  1.cs. R30 HU 10  19-99165   H 1208,50 m/p
   3. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-11- D-343076   H 1207,99 m/p
   4. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-11- 10-65804   T 1202,21 m/p
   5. Mészáros István                1.cs. R30 HU 12-10-73510    H 1198,93 m/p
   6. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-08- D-188847   H 1196,26 m/p
   7. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 08-05-55657    H 1195,29 m/p
   8. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-11- 10-65801   H 1193,89 m/p
   9. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 09-10-53906    H 1190,45 m/p
  10. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-12- 04-41679   H 1187,52 m/p
  11. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 10-10-58300    T 1179,21 m/p
  12. Bődi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349995    H 1176,59 m/p
  13. Bődi József                    1.cs. S07 HU 10-D-261666    H 1176,59 m/p
  14. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-08- 10-38137   H 1175,11 m/p
  15. Oláh János                     1.cs. S06 HU 09-10-49348    H 1173,44 m/p
  16. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-D-349045    H 1173,00 m/p
  17. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-10- D-314639   H 1171,69 m/p
  18. Böszörményi Lajos              1.cs. S12 HU 10-10-63025    H 1171,31 m/p
  19. Mészáros István                1.cs. R30 HU 10-19-99631    H 1170,97 m/p
  20. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 11-10-68800    H 1170,77 m/p
  21. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-09- 10-48616   H 1170,67 m/p
  22. Lukács Sándor                  1.cs. S08 HU 09-50-19552    T 1170,36 m/p
  23. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 11-10-66651    T 1170,02 m/p
  24. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 11-D-396249    H 1169,08 m/p
  25. Lukács Sándor                  1.cs. S08 HU 09-50-19549    T 1168,41 m/p
  26. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12 HU 07-19-47753    T 1165,78 m/p
  27. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-09- 17-20068   H 1161,02 m/p
  28. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-09- 07-20352   T 1160,91 m/p
  29. Ács János                      1.cs. R30 HU 08-19-83722    H 1159,75 m/p
  30. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-07--D-155401   H 1159,51 m/p
  31. Hajzer János és Fia            1.cs. S08 HU-11- 10-69102   H 1159,51 m/p
  32. Sain Sándor                    1.cs. S04 HU 11-10-65944    H 1159,10 m/p
  33. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 07-10-30009    H 1157,43 m/p
  34. Bődi József                    1.cs. S07 HU 10-D-261664    H 1157,07 m/p
  35. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-10- D-262149   T 1156,91 m/p
  36. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-09- 10-48347   H 1156,91 m/p
  37. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 10-10-62614    H 1156,76 m/p
  38. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 09-10-54189    H 1156,76 m/p
  39. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU 11-D-347843    H 1156,62 m/p
  40. Sain Sándor                    1.cs. S04 HU 10-10-57410    H 1156,49 m/p
  41. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 11-10-67469    H 1156,48 m/p
  42. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 09-D-235746    H 1156,11 m/p
  43. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 08-10-43787    H 1155,60 m/p
  44. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 10-10-62752    H 1155,45 m/p
  45. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-10- D-263090   H 1154,96 m/p
  46. Mészáros István                1.cs. R30 HU 11-D-343326    H 1154,73 m/p
  47. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-OL-7379     T 1153,76 m/p
  48. Mészáros István                1.cs. R30 HU 11-D-343343    H 1153,69 m/p
  49. Gonda János                    1.cs. S10 HU-11- 10-71283   H 1152,71 m/p
  50. Vastag Sándor                  1.cs. S08 HU-11- 10-68596   T 1152,56 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Móré-Erdős                     1.cs. S04    5 h.  125,85 p
   2. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.  121,91 p
   3. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.  120,28 p
   4. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.  120,06 p
   5. Mészáros István                1.cs. R30    5 h.  119,41 p
   6. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.  112,84 p
   7. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.  109,05 p
   8. Hajzer János és Fia            1.cs. S08    5 h.  108,06 p
   9. Ugrai László                   1.cs. S12    5 h.  107,83 p
  10. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    5 h.  106,82 p
  11. Poker Klub                     1.cs. S06    4 h.   91,49 p
  12. Török Zoltán                   1.cs. S07    4 h.   89,10 p
  13. Oláh János                     1.cs. S06    4 h.   87,63 p
  14. Lukács Sándor                  1.cs. S08    3 h.   72,16 p
  15. Sain Sándor                    1.cs. S04    3 h.   71,58 p
  16. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    3 h.   67,63 p
  17. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    3 h.   64,63 p
  18. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    3 h.   62,79 p
  19. Ács János                      1.cs. R30    3 h.   60,24 p
  20. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    2 h.   51,19 p
  21. Bagdány László                 1.cs. S10    2 h.   49,61 p
  22. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   48,69 p
  23. Molnár Antal                   1.cs. S06    2 h.   48,33 p
  24. Vastag Sándor                  1.cs. S08    2 h.   46,90 p
  25. Koszorús László                1.cs. S10    2 h.   46,02 p
  26. Herpály Dúc                    1.cs. S08    2 h.   44,71 p
  27. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    2 h.   41,24 p
  28. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    2 h.   40,98 p
  29. Pikó Sándor                    1.cs. S02    2 h.   40,71 p
  30. Győrfi Imre                    1.cs. S06    2 h.   39,74 p
  31. Papp Sándor                    1.cs. S05    2 h.   39,62 p
  32. Karap Antal                    1.cs. S10    2 h.   38,72 p
  33. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    1 h.   24,49 p
  34. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    1 h.   24,21 p
  35. Gonda János                    1.cs. S10    1 h.   23,90 p
  36. Arnódi Béla                    1.cs. S07    1 h.   23,76 p
  37. Vass András                    1.cs. S04    1 h.   22,40 p
  38. Lisztes Imre                   1.cs. S04    1 h.   22,11 p
  39. Vas György                     1.cs. S02    1 h.   21,62 p
  40. Kiss Bálint                    1.cs. S05    1 h.   21,49 p
  41. Kozma Imre                     1.cs. S05    1 h.   21,06 p
  42. Nagy Levente                   1.cs. S04    1 h.   19,92 p
  43. Fesető Barna                   1.cs. S09    1 h.   19,49 p
  44. Balogh István                  1.cs. S02    1 h.   19,11 p
  45. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    1 h.   19,06 p
  46. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    1 h.   19,05 p
  47. Tóth Bálint                    1.cs. S06    1 h.   18,68 p
  48. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    1 h.   18,65 p
  49. Lada József                    1.cs. S01    1 h.   18,11 p
  50. Iván László                    1.cs. S06    1 h.   17,92 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.    5 h.  109,96 p
   2. Czinege Gyula                  1.cs.    2 h.   45,57 p
   3. Buzalka Lajos                  1.cs.    1 h.   23,22 p
   4. Ács János                      1.cs.    1 h.   22,33 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár
  06.08. Mosonmagyaróvár
  06.08. Garham/Vilshofen

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs. S02   32 h.  589,10 p
   2. Poker Klub                     1.cs. S06   31 h.  575,07 p
   3. Bődi József                    1.cs. S07   33 h.  565,24 p
   4. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   31 h.  557,40 p
   5. Oláh János                     1.cs. S06   29 h.  555,45 p
   6. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   29 h.  519,66 p
   7. Bartha Sándor                  1.cs. S04   29 h.  503,73 p
   8. Móré-Erdős                     1.cs. S04   27 h.  493,57 p
   9. Erdei Dúc                      1.cs. S04   28 h.  470,87 p
  10. Koszorús László                1.cs. S10   28 h.  469,80 p
  11. Lovas Family                   1.cs. S12   25 h.  467,94 p
  12. Bagdány László                 1.cs. S10   26 h.  459,05 p
  13. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   26 h.  457,93 p
  14. Papp Sándor                    1.cs. S05   26 h.  443,83 p
  15. Molnár Antal                   1.cs. S06   24 h.  443,21 p
  16. Sándor Imre                    1.cs. S08   25 h.  432,01 p
  17. Török Ferenc                   1.cs. S09   23 h.  420,81 p
  18. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   24 h.  420,76 p
  19. Erdős-Móré                     1.cs. S04   24 h.  418,65 p
  20. Iván László                    1.cs. S06   24 h.  412,59 p
  21. Török Zoltán                   1.cs. S07   23 h.  393,11 p
  22. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   22 h.  380,26 p
  23. Vas György                     1.cs. S02   22 h.  361,69 p
  24. Puskás Ferenc                  1.cs. S02   21 h.  346,01 p
  25. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05   19 h.  332,46 p
  26. Szőke Attila                   1.cs. S05   18 h.  330,53 p
  27. Győrfi Imre                    1.cs. S06   22 h.  325,16 p
  28. Szabó József                   1.cs. S04   21 h.  317,28 p
  29. Hajzer János és Fia            1.cs. S08   18 h.  315,21 p
  30. Tóth Bálint                    1.cs. S06   18 h.  307,77 p
  31. László Kókai Levente           1.cs. S10   19 h.  302,79 p
  32. Bakk József                    1.cs. S05   18 h.  295,48 p
  33. Kovács József                  1.cs. S04   16 h.  287,72 p
  34. Ugrai László                   1.cs. S12   17 h.  284,13 p
  35. Gallus Dúc                     1.cs. S01   18 h.  280,00 p
  36. Böszörményi Lajos              1.cs. S12   18 h.  278,48 p
  37. Varga András                   1.cs. S02   17 h.  278,19 p
  38. Lukács Sándor                  1.cs. S08   17 h.  272,21 p
  39. Mészáros István                1.cs. R30   14 h.  269,88 p
  40. Arnódi Béla                    1.cs. S07   15 h.  257,65 p
  41. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   16 h.  255,16 p
  42. Herpály Dúc                    1.cs. S08   16 h.  249,67 p
  43. Nyikos Viktor                  1.cs. S12   16 h.  244,89 p
  44. Gonda János                    1.cs. S10   14 h.  243,35 p
  45. Bertalan László                1.cs. S10   15 h.  241,86 p
  46. Lisztes Imre                   1.cs. S04   14 h.  238,95 p
  47. Hajzer Csaba                   1.cs. S08   15 h.  236,13 p
  48. Vámos János                    1.cs. S02   14 h.  231,00 p
  49. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12   14 h.  225,69 p
  50. Lada József                    1.cs. S01   14 h.  222,72 p
  51. Kiss Bálint                    1.cs. S05   14 h.  222,21 p
  52. Rőth József                    1.cs. S05   14 h.  219,87 p
  53. Molnár Antal                   1.cs. S09   15 h.  213,82 p
  54. Szabó András                   1.cs. S08   13 h.  207,74 p
  55. Kecskés Gyula                  1.cs. S10   13 h.  204,58 p
  56. Vastag Sándor                  1.cs. S08   12 h.  203,52 p
  57. Balogh István                  1.cs. S02   12 h.  198,02 p
  58. Szabó Sándor                   1.cs. S02   13 h.  196,02 p
  59. Lázár Péter                    1.cs. S09   12 h.  193,91 p
  60. Heim János                     1.cs. S10   11 h.  184,13 p
  61. Jóvér István                   1.cs. S06   12 h.  181,25 p
  62. Sain Sándor                    1.cs. S04   10 h.  180,68 p
  63. Varga Zoltán                   1.cs. S07   11 h.  170,90 p
  64. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30   11 h.  168,19 p
  65. Lakatos Ernő                   1.cs. S10   10 h.  164,38 p
  66. Béke József                    1.cs. S01   12 h.  160,69 p
  67. Nagy Róbert                    1.cs. S04   10 h.  153,88 p
  68. Tóth Imre                      1.cs. S09    9 h.  152,07 p
  69. Krankovics János               1.cs. S16    9 h.  149,98 p
  70. Baranyi Sándor                 1.cs. S06   10 h.  148,60 p
  71. Vass András                    1.cs. S04    9 h.  147,71 p
  72. Karap Antal                    1.cs. S10    8 h.  143,03 p
  73. Varga László                   1.cs. S01    9 h.  142,15 p
  74. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07   10 h.  141,62 p
  75. Kozma Imre                     1.cs. S05    9 h.  141,13 p
  76. Földvári Imre                  1.cs. R30    9 h.  140,18 p
  77. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    8 h.  139,89 p
  78. Kiss Imre                      1.cs. S04    9 h.  127,62 p
  79. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    8 h.  127,55 p
  80. Urbánszki Károly               1.cs. S02    7 h.  124,39 p
  81. Czinege Gyula                  1.cs. R30    7 h.  123,49 p
  82. Lévai Sándor                   1.cs. S09    8 h.  119,53 p
  83. Nagy Levente                   1.cs. S04    8 h.  113,39 p
  84. Fortuna dúc                    1.cs. S12    7 h.  109,64 p
  85. Dóró Imre                      1.cs. S04    7 h.  108,60 p
  86. Papp Lajos László              1.cs. S02    8 h.  108,23 p
  87. Fogarasi József                1.cs. S01    8 h.  105,87 p
  88. Kanál József                   1.cs. S05    7 h.  104,60 p
  89. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    8 h.  103,11 p
  90. Laboncz István                 1.cs. S10    7 h.  102,43 p
  91. Rácz Dúc                       1.cs. S07    7 h.  100,57 p
  92. Papp Imre                      1.cs. S12    8 h.  100,31 p
  93. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    6 h.   99,59 p
  94. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    6 h.   97,77 p
  95. Fesető Barna                   1.cs. S09    6 h.   93,98 p
  96. Balogh Lajos                   1.cs. S07    6 h.   89,57 p
  97. Kovács Béla                    1.cs. S05    7 h.   87,83 p
  98. Mikita Sándor                  1.cs. S10    6 h.   86,45 p
  99. Szabó Antal                    1.cs. S07    6 h.   86,44 p
 100. Bródi Gábor                    1.cs. S16    7 h.   83,76 p
 101. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    5 h.   83,46 p
 102. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    6 h.   78,01 p
 103. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    5 h.   77,72 p
 104. Nagy Sándor                    1.cs. S09    5 h.   77,68 p
 105. Sarecz László                  1.cs. S16    5 h.   74,88 p
 106. Nagy Ádám                      1.cs. S04    5 h.   74,70 p
 107. Horváth Tamás                  1.cs. S05    6 h.   73,61 p
 108. Fábián Sándor                  1.cs. S10    4 h.   62,21 p
 109. Kósa László                    1.cs. S07    5 h.   61,40 p
 110. Ménes Attila                   1.cs. S16    4 h.   60,35 p
 111. Ács János                      1.cs. R30    3 h.   60,24 p
 112. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    4 h.   59,56 p
 113. Papp László dr.                1.cs. S16    4 h.   58,81 p
 114. Horváth Miklós                 1.cs. S16    4 h.   49,34 p
 115. Czövek Imre                    1.cs. S04    3 h.   48,97 p
 116. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    3 h.   47,15 p
 117. Monori Sándor                  1.cs. S09    3 h.   46,15 p
 118. Molnár Ferenc                  1.cs. S01    2 h.   36,86 p
 119. Oláh László                    1.cs. S05    3 h.   36,66 p
 120. Nagy János                     1.cs. S05    3 h.   36,26 p
 121. Töviskes Imre                  1.cs. S09    2 h.   35,66 p
 122. Oláh Attila                    1.cs. S01    2 h.   33,02 p
 123. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    2 h.   32,63 p
 124. Faragó József                  1.cs. R30    2 h.   27,98 p
 125. Czégény Sándor                 1.cs. S09    2 h.   24,94 p
 126. Kiss Imre                      1.cs. S07    2 h.   24,32 p
 127. Lévai Ferenc ifj.              1.cs. R30    2 h.   22,78 p
 128. Horváth Vince                  1.cs. S16    2 h.   21,70 p
 129. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   20,76 p
 130. Pánti Ferenc                   1.cs. R30    1 h.   18,65 p
 131. Varga András                   1.cs. S01    1 h.   16,09 p
 132. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   15,68 p
 133. Könnyű József                  1.cs. S16    1 h.   13,91 p
 134. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   12,62 p
 135. Antal Lajos                    1.cs. S07    1 h.   12,17 p
 136. Szabó Zsolt                    1.cs. S16    1 h.   11,24 p

R30 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros István                1.cs.   26 h.  433,42 p
   2. Szekrényesi József id.         1.cs.   25 h.  409,26 p
   3. Tolvaj Sándor                  1.cs.   24 h.  384,65 p
   4. Czinege Gyula                  1.cs.   17 h.  281,86 p
   5. Földvári Imre                  1.cs.   16 h.  267,29 p
   6. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.   13 h.  179,52 p
   7. Buzalka Lajos                  1.cs.   10 h.  163,71 p
   8. Faragó József                  1.cs.    8 h.  111,46 p
   9. Ács János                      1.cs.    8 h.  105,14 p
  10. Sárándi Lajos                  1.cs.    3 h.   39,12 p
  11. Pánti Ferenc                   1.cs.    2 h.   32,45 p
  12. Balogh Imre                    1.cs.    2 h.   22,46 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  6h 116,73p
  2. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  6h 116,52p
  3. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  6h 107,97p
  4. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  6h 106,69p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  6h 104,76p
  6. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  6h 103,12p
  7. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  6h  98,04p
  8. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  5h  99,33p
  9. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261716   H  5h  98,18p
 10. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314079   H  5h  97,35p
 11. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  5h  94,38p
 12. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  5h  93,03p
 13. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  5h  89,93p
 14. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60497    H  5h  86,91p
 15. Bagdány László                 S10 HU-10- D-261825   H  5h  85,71p
 16. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  5h  84,85p
 17. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57108    H  5h  84,49p
 18. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  5h  83,43p
 19. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  5h  82,64p
 20. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  5h  82,62p
 21. Vámos János                    S02 HU 11-10-65647    H  5h  81,81p
 22. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  5h  81,01p
 23. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210525    H  5h  79,30p
 24. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348007    H  5h  79,04p
 25. Mátyás Dúc                     S05 HU 08-10-38080    H  5h  76,94p
 26. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  5h  73,89p
 27. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347866    H  5h  73,42p
 28. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  4h  79,20p
 29. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22546   H  4h  78,74p
 30. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11293    H  4h  77,38p
 31. Bartha Sándor                  S04 HU-08- D-188847   H  4h  77,37p
 32. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-349045    H  4h  76,18p
 33. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57146    H  4h  75,96p
 34. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  4h  75,68p
 35. Gonda János                    S10 HU-11- 10-71283   H  4h  75,26p
 36. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  4h  74,36p
 37. Lovas Family                   S12 HU 10-10-62752    H  4h  74,19p
 38. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  4h  73,66p
 39. Sándor Imre                    S08 HU 11-10-68800    H  4h  73,60p
 40. Bődi József                    S07 HU 10-D-261666    H  4h  73,55p
 41. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343212   H  4h  73,49p
 42. Kulcsár Lajos                  S05 HU 09-10-48915    H  4h  73,46p
 43. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- D-264389   H  4h  72,89p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  4h  72,59p
 45. Oláh János                     S06 HU 11-10-67332    H  4h  72,34p
 46. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  4h  72,19p
 47. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61521   H  4h  72,07p
 48. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11217    H  4h  71,58p
 49. Török Zoltán                   S07 HU 11-10-67323    H  4h  71,26p
 50. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  4h  70,47p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  6h 110,49p
  2. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  6h  91,50p
  3. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  5h  98,58p
  4. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  5h  95,49p
  5. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  5h  94,23p
  6. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  5h  93,33p
  7. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  5h  92,40p
  8. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  5h  90,69p
  9. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  5h  89,80p
 10. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  5h  89,15p
 11. Móré-Erdős                     S04 HU-10- 10-57257   T  4h  78,77p
 12. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  4h  77,89p
 13. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  4h  77,03p
 14. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  4h  76,85p
 15. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  4h  75,17p
 16. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  4h  74,62p
 17. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  4h  72,17p
 18. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  4h  69,00p
 19. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  4h  68,09p
 20. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65804   T  4h  67,02p
 21. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  4h  66,68p
 22. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  4h  66,44p
 23. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  4h  66,35p
 24. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  4h  66,13p
 25. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  4h  65,69p
 26. Kovács József                  S04 HU-09- D-232081   T  4h  64,71p
 27. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-OL-7415     T  4h  62,64p
 28. Lada József                    S01 HU-11- D-348636   T  4h  62,02p
 29. Molnár Antal                   S09 HU 10-10- 60940   T  4h  57,50p
 30. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  3h  62,89p
 31. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468651   T  3h  61,67p
 32. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58300    T  3h  61,56p
 33. Poker Klub                     S06 HU-09- 07-20352   T  3h  61,54p
 34. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- D-210039   T  3h  60,73p
 35. Herpály Dúc                    S08 HU 09-50-19599    T  3h  60,45p
 36. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  60,19p
 37. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65675   T  3h  59,43p
 38. Szőke Attila                   S05 HU 11-O -7512     T  3h  59,14p
 39. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  3h  58,66p
 40. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  3h  58,18p
 41. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  3h  57,26p
 42. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -348401   T  3h  56,84p
 43. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76744   T  3h  56,03p
 44. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76721   T  3h  55,88p
 45. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-10-66651    T  3h  55,77p
 46. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  3h  55,26p
 47. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67432    T  3h  55,19p
 48. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76058   T  3h  54,43p
 49. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  3h  54,43p
 50. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284011    T  3h  54,40p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  5h 102,41p
  2. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  4h  69,60p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  4h  68,36p
  4. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  19-64904   H  4h  68,29p
  5. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  4h  67,73p
  6. Földvári Imre                  R30 HU 10  19-99287   H  4h  67,34p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  10-45935   H  4h  66,64p
  8. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63835    H  4h  66,07p
  9. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  OL-07487   H  4h  52,51p
 10. Mészáros István                R30 HU 10-19-99631    H  3h  57,92p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  3h  56,88p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  3h  43,96p
  3. Tolvaj Sándor                  R30 HU 08-10-46042    T  2h  37,78p
  4. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  5. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  2h  25,34p
  6. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  24,75p