Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 2013.06.03 10:43:44
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.04 21:14:48
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.04 21:56:10
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.03 10:43:44
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 05 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2013.06.02 10:00
Időjárás         : Változó idő, keleti szél
Kisérő           : Lengyel Kornél
Központi táv     : 318000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag             11   13   115   23   1102,33   1058,41
S04 Hajdúszoboszló     14   24   295   59   1166,92   1089,91
S07 Hosszúpályi        10   17   136   27   1150,58   1058,17
S08 Berettyóújfalu      8   15   179   36   1130,18   1063,49
S12 Nádudvar            7   11   109   22   1132,34   1074,77
Hajdú 1.               50   80   834  167   1166,92   1074,77
S01 Debrecen            8    9    77   15   1163,32   1057,42
S02 Hajdúsámson        10   13   115   23   1147,37   1079,37
S05 Debrecen           12   17   208   42   1153,05   1104,99
S06 Debrecen           10   17   160   32   1148,23   1085,11
S09 Hajdúböszörmény    11   13   113   23   1137,19   1033,19
S10 Debrecen           14   18   176   35   1142,61   1067,97
S16 Debrecen            4    4    35    7   1110,68   1019,13
Hajdú 2.               69   91   884  177   1163,32   1076,09
Tagszövetségben       119  171  1718  344   1166,92   1075,70

R30 egyesületi díjlista
   1. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 10-10-63790    H 1102,33 m/p
   2. Czinege Gyula                  1.cs. HU 10  19-99165   H 1102,29 m/p
   3. Mészáros István                1.cs. HU 11-10-72978    H 1098,10 m/p
   4. Szekrényesi József id.         1.cs. HU 11  D-343392   H 1094,00 m/p
   5. Szekrényesi József id.         1.cs. HU 12  D-470823   H 1092,44 m/p
   6. Szekrényesi József id.         1.cs. HU 12  D-470805   H 1091,23 m/p
   7. Buzalka Lajos                  1.cs. HU 11-10-73071    H 1090,96 m/p
   8. Mészáros István                1.cs. HU 11-D-343343    H 1086,95 m/p
   9. Czinege Gyula                  1.cs. HU 11  19-13887   H 1077,48 m/p
  10. Tolvaj Sándor                  1.cs. HU 10-10-63830    T 1077,04 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács János                       1.cs. Dt: 278867 Kg:  10 Ók:  14 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  36,09p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   9.   4h  46,21p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 10-19-99678    H 02 14:19:45  1072,73 m/p  16  13,83    0   0,00    0   0,00
   HU 10-19-99668    H 02 14:22:37  1061,03 m/p  21  11,58    0   0,00    0   0,00
   HU 08-19-83722    H 02 14:23:16  1058,41 m/p  23  10,68    0   0,00    0   0,00

Balogh Imre                     1.cs. Dt: 287915 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  12.   2h  22,46p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-05-19974    T 02 14:42:58  1017,49 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 278587 Kg:  10 Ók: 135 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  45,51p    R:  28.   1h  13,95p    T:  69.   1h  13,47p
Összesített E:   7.   7h 106,20p    R:  48.   3h  43,27p    T: 114.   3h  40,85p
   HU 11-10-73071    H 02 14:13:21  1090,96 m/p   7  17,87  112  13,95  247  13,47
   HU 10-10-64291    H 02 14:17:14  1074,59 m/p  15  14,27    0   0,00    0   0,00
   HU 07-10-36003    H 02 14:18:10  1070,73 m/p  17  13,37    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-72583    T 02 14:22:57  1051,38 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 09-10-55949    H 02 14:31:08  1019,84 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-10-72587    H 02 14:40:56   984,47 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 279248 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  37,11p    R:  22.   2h  28,11p    T:  46.   2h  26,62p
Összesített E:   6.  11h 173,37p    R:  44.   5h  68,34p    T: 115.   3h  37,79p
   HU 10  19-99165   H 02 14:13:20  1102,29 m/p   2  20,13   70  16,47  183  15,33
   HU 11  19-13887   H 02 14:19:10  1077,48 m/p   9  16,98  151  11,64  323  11,29
   HU 08  19-64752   H 02 14:30:27  1032,53 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 10  19-99164   H 02 14:35:40  1012,99 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Faragó József                   1.cs. Dt: 292683 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  24,15p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.   7h  97,46p    R:  50.   2h  31,13p    T: 121.   2h  27,98p
   HU 11  10-72734   H 02 14:35:32  1062,24 m/p  19  12,75    0   0,00    0   0,00
   HU 12  10-74502   H 02 14:36:29  1058,59 m/p  22  11,40    0   0,00    0   0,00
   HU 12  10-73824   H 02 14:38:12  1052,06 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11  10-72743   T 02 14:38:50  1049,67 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Földvári Imre                   1.cs. Dt: 278227 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  16,06p    R:  35.   1h  11,26p    T:  80.   1h  11,01p
Összesített E:   4.  13h 210,93p    R:  41.   6h  88,92p    T:  91.   6h  85,98p
   HU 08  19-64738   H 02 14:18:23  1076,80 m/p  11  16,06  157  11,26  332  11,01
   HU 09  19-83947   H 02 14:37:28  1002,74 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Mészáros István                 1.cs. Dt: 279961 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  37,15p    R:  21.   2h  28,97p    T:  45.   2h  27,69p
Összesített E:   3.  16h 237,98p    R:  39.   7h  98,40p    T: 103.   4h  67,34p
   HU 11-10-72978    H 02 14:14:57  1098,10 m/p   3  19,70   85  15,59  203  14,77
   HU 11-D-343343    H 02 14:17:34  1086,95 m/p   8  17,45  122  13,38  267  12,92
   HU 11-D-343360    H 02 14:24:40  1057,79 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-10-73532    H 02 14:28:06  1044,24 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 10-19-99631    H 02 14:30:57  1033,26 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Pánti Ferenc                    1.cs. Dt: 293179 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  11.   2h  32,45p    R:  53.   1h  12,36p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-10-72817    H 02 14:49:31  1012,65 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Sárándi Lajos                   1.cs. Dt: 292862 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  10.   3h  39,12p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11  10-72755   H 02 14:36:48  1058,03 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Szekrényesi József id.          1.cs. Dt: 280065 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  85,00p    R:  15.   4h  53,96p    T:  28.   4h  52,15p
Összesített E:   1.  25h 409,26p    R:  20.  16h 192,18p    T:  77.   8h 103,11p
   HU 11  D-343392   H 02 14:16:00  1094,00 m/p   4  19,25  103  14,52  232  13,93
   HU 12  D-470823   H 02 14:16:22  1092,44 m/p   5  18,80  107  14,28  238  13,76
   HU 12  D-470805   H 02 14:16:39  1091,23 m/p   6  18,35  111  14,04  246  13,53
   HU 12  D-470806   H 02 14:20:13  1076,28 m/p  12  15,65  160  11,12  336  10,93
   HU 08  19-64904   H 02 14:23:21  1063,47 m/p  18  12,95    0   0,00    0   0,00
   HU 12  D-470827   H 02 14:31:48  1030,41 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tolvaj Sándor                   1.cs. Dt: 291859 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  80,35p    R:  16.   4h  50,91p    T:  38.   3h  38,09p
Összesített E:   2.  19h 299,88p    R:  32.   9h 127,20p    T:  83.   6h  92,37p
   HU 10-10-63790    H 02 14:24:46  1102,33 m/p   1  20,84   68  16,84  181  15,64
   HU 10-10-63830    T 02 14:30:59  1077,04 m/p  10  16,79  154  11,71  327  11,43
   HU 09-50-55039    T 02 14:31:17  1075,85 m/p  13  15,44  161  11,30  341  11,02
   HU 08-10-46036    H 02 14:31:28  1075,12 m/p  14  14,99  165  11,06    0   0,00
   HU 11-10-73128    T 02 14:34:56  1061,56 m/p  20  12,29    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-09- D-210073   H 1166,92 m/p
   2. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-12- 10-75868   H 1165,08 m/p
   3. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-10- D-264615   H 1164,71 m/p
   4. Lada József                    0.cs. S01 HU-11- D-348650   H 1163,32 m/p
   5. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-09- 10-48347   H 1160,94 m/p
   6. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-08- 10-38137   H 1159,98 m/p
   7. Erdős-Móré                     1.cs. S04 HU-11- 10-65655   H 1158,36 m/p
   8. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-12- 10-75843   H 1154,00 m/p
   9. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-12- 04-41686   H 1153,50 m/p
  10. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- D-468669   T 1153,05 m/p
  11. Kovács József                  0.cs. S04 HU-12- D-563453   T 1151,01 m/p
  12. Bődi József                    1.cs. S07 HU 11-D-349995    H 1150,58 m/p
  13. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 10-D-261432    T 1148,38 m/p
  14. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-09- 50-34845   T 1148,23 m/p
  15. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 11-10-7374     T 1147,81 m/p
  16. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-09- 23-27058   T 1147,41 m/p
  17. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 11-D -348955   H 1147,37 m/p
  18. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 08-10-37027    H 1147,30 m/p
  19. Poker Klub                     1.cs. S06 HU-09- 07-20352   T 1147,28 m/p
  20. Poker Klub                     0.cs. S06 HU-09- 25-94099   T 1147,28 m/p
  21. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67355    H 1146,45 m/p
  22. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- 10-76630   H 1146,14 m/p
  23. Zelenák Szabolcs               0.cs. S05 HU-12- 10-76724   T 1146,01 m/p
  24. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05 HU-12- 10-76633   H 1145,74 m/p
  25. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67304    T 1144,14 m/p
  26. Heim János                     1.cs. S10 HU 12-D-470992    H 1142,61 m/p
  27. Gonda János                    1.cs. S10 HU-12- 10-80637   H 1141,80 m/p
  28. Erdei Dúc                      1.cs. S04 HU 10-10-62654    H 1141,33 m/p
  29. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05 HU 11-10-66825    H 1140,87 m/p
  30. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 10-D-264759    T 1140,45 m/p
  31. Bakk József                    1.cs. S05 HU 11-10- 66266   H 1139,72 m/p
  32. Rőth József                    1.cs. S05 HU 10-10-58155    T 1138,74 m/p
  33. Szőke Attila                   1.cs. S05 HU 11-O -7512     T 1138,28 m/p
  34. Erdős-Móré                     1.cs. S04 HU-10- 10-57298   H 1138,26 m/p
  35. Poker Klub                     1.cs. S06 DV-11-087653428   T 1137,58 m/p
  36. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-12- 04-41679   H 1137,46 m/p
  37. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05 HU-10- 10-62043   T 1137,41 m/p
  38. Török Ferenc                   1.cs. S09 HU 10-22- 22545   H 1137,19 m/p
  39. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 11-22-27113    T 1136,49 m/p
  40. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 10-10-57108    H 1135,82 m/p
  41. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 10-D -314092   H 1135,56 m/p
  42. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 09-10-47343    H 1135,50 m/p
  43. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67319    H 1134,86 m/p
  44. Erdei Dúc                      0.cs. S04 HU 11-D-347878    T 1134,16 m/p
  45. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 10-D-264100    T 1133,70 m/p
  46. Bartha Sándor                  0.cs. S04 HU-11- D-348181   H 1133,67 m/p
  47. Buglyó Testvérek               0.cs. S06 HU 11-10-67432    T 1133,62 m/p
  48. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 10-10-58272    T 1133,50 m/p
  49. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-11- 10-65805   H 1132,88 m/p
  50. Lovas Family                   1.cs. S12 HU 09-10-54137    H 1132,34 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Poker Klub                     1.cs. S06    5 h.  102,29 p
   2. Oláh János                     1.cs. S06    5 h.  101,00 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.  100,29 p
   4. Szőke Attila                   1.cs. S05    5 h.   98,01 p
   5. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   97,08 p
   6. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    5 h.   95,58 p
   7. Erdei Dúc                      1.cs. S04    5 h.   93,08 p
   8. Erdős-Móré                     1.cs. S04    5 h.   91,12 p
   9. Lovas Family                   1.cs. S12    5 h.   88,87 p
  10. Molnár Antal                   1.cs. S06    5 h.   87,54 p
  11. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.   84,84 p
  12. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    5 h.   84,29 p
  13. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    5 h.   83,55 p
  14. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    5 h.   82,97 p
  15. Móré-Erdős                     1.cs. S04    5 h.   78,54 p
  16. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    4 h.   70,56 p
  17. Bagdány László                 1.cs. S10    4 h.   69,50 p
  18. Bődi József                    1.cs. S07    4 h.   68,14 p
  19. Török Zoltán                   1.cs. S07    4 h.   64,25 p
  20. Vas György                     1.cs. S02    4 h.   63,10 p
  21. Sándor Imre                    1.cs. S08    4 h.   62,67 p
  22. Sain Sándor                    1.cs. S04    4 h.   61,56 p
  23. Papp Sándor                    1.cs. S05    4 h.   60,11 p
  24. Gallus Dúc                     1.cs. S01    4 h.   59,71 p
  25. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    4 h.   59,55 p
  26. Arnódi Béla                    1.cs. S07    3 h.   53,64 p
  27. Hajzer János                   1.cs. S08    3 h.   53,36 p
  28. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    4 h.   52,15 p
  29. Török Ferenc                   1.cs. S09    3 h.   52,11 p
  30. Lada József                    1.cs. S01    3 h.   49,58 p
  31. Koszorús László                1.cs. S10    3 h.   49,54 p
  32. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    3 h.   48,34 p
  33. Herpály Dúc                    1.cs. S08    3 h.   47,53 p
  34. Iván László                    1.cs. S06    3 h.   46,45 p
  35. Bertalan László                1.cs. S10    3 h.   42,03 p
  36. Ugrai László                   1.cs. S12    3 h.   41,72 p
  37. Heim János                     1.cs. S10    2 h.   38,55 p
  38. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    3 h.   38,09 p
  39. Kovács József                  1.cs. S04    2 h.   34,62 p
  40. Bakk József                    1.cs. S05    2 h.   33,91 p
  41. Lukács Sándor                  1.cs. S08    2 h.   33,38 p
  42. Ménes Attila                   1.cs. S16    2 h.   32,92 p
  43. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    2 h.   32,66 p
  44. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    2 h.   28,38 p
  45. Mészáros István                1.cs. R30    2 h.   27,69 p
  46. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   26,62 p
  47. Nagy Levente                   1.cs. S04    2 h.   23,42 p
  48. Gonda János                    1.cs. S10    1 h.   20,85 p
  49. Rőth József                    1.cs. S05    1 h.   20,58 p
  50. Vastag Sándor                  1.cs. S08    1 h.   19,87 p
  51. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    1 h.   19,30 p
  52. Karap Antal                    1.cs. S10    1 h.   18,86 p
  53. Tóth Bálint                    1.cs. S06    1 h.   18,74 p
  54. Lisztes Imre                   1.cs. S04    1 h.   18,67 p
  55. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    1 h.   17,51 p
  56. László Kókai Levente           1.cs. S10    1 h.   17,42 p
  57. Urbánszki Károly               1.cs. S02    1 h.   17,18 p
  58. Varga László                   1.cs. S01    1 h.   16,74 p
  59. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    1 h.   16,59 p
  60. Kiss Bálint                    1.cs. S05    1 h.   16,51 p
  61. Kozma Imre                     1.cs. S05    1 h.   16,45 p
  62. Jóvér István                   1.cs. S06    1 h.   15,74 p
  63. Vámos János                    1.cs. S02    1 h.   15,67 p
  64. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    1 h.   15,65 p
  65. Kiss Imre                      1.cs. S04    1 h.   15,19 p
  66. Fogarasi József                1.cs. S01    1 h.   14,78 p
  67. Győrfi Imre                    1.cs. S06    1 h.   14,52 p
  68. Mikita Sándor                  1.cs. S10    1 h.   14,08 p
  69. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    1 h.   13,47 p
  70. Szabó Sándor                   1.cs. S02    1 h.   13,43 p
  71. Dóró Imre                      1.cs. S04    1 h.   13,34 p
  72. Balogh Lajos                   1.cs. S07    1 h.   13,25 p
  73. Varga Zoltán                   1.cs. S07    1 h.   13,20 p
  74. Tóth Imre                      1.cs. S09    1 h.   13,11 p
  75. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   12,81 p
  76. Molnár Antal                   1.cs. S09    1 h.   12,80 p
  77. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    1 h.   12,57 p
  78. Papp Imre                      1.cs. S12    1 h.   12,02 p
  79. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   11,68 p
  80. Földvári Imre                  1.cs. R30    1 h.   11,01 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szekrényesi József id.         1.cs.    5 h.   85,00 p
   2. Tolvaj Sándor                  1.cs.    5 h.   80,35 p
   3. Buzalka Lajos                  1.cs.    3 h.   45,51 p
   4. Mészáros István                1.cs.    2 h.   37,15 p
   5. Czinege Gyula                  1.cs.    2 h.   37,11 p
   6. Ács János                      1.cs.    3 h.   36,09 p
   7. Faragó József                  1.cs.    2 h.   24,15 p
   8. Földvári Imre                  1.cs.    1 h.   16,06 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.25. Korneuburg
  06.02. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs. S02   10 h.  206,94 p
   2. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   10 h.  193,76 p
   3. Bartha Sándor                  1.cs. S04   10 h.  188,26 p
   4. Poker Klub                     1.cs. S06    9 h.  186,94 p
   5. Oláh János                     1.cs. S06    9 h.  185,36 p
   6. Erdős-Móré                     1.cs. S04   10 h.  176,39 p
   7. Erdei Dúc                      1.cs. S04   10 h.  167,50 p
   8. Lovas Family                   1.cs. S12    9 h.  167,41 p
   9. Bagdány László                 1.cs. S10    9 h.  167,09 p
  10. Bődi József                    1.cs. S07    9 h.  165,89 p
  11. Papp Sándor                    1.cs. S05    9 h.  154,53 p
  12. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    9 h.  153,33 p
  13. Török Ferenc                   1.cs. S09    8 h.  153,14 p
  14. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    8 h.  145,73 p
  15. Molnár Antal                   1.cs. S06    8 h.  145,61 p
  16. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    8 h.  144,90 p
  17. Koszorús László                1.cs. S10    8 h.  144,07 p
  18. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    8 h.  143,68 p
  19. Szőke Attila                   1.cs. S05    7 h.  139,45 p
  20. Sándor Imre                    1.cs. S08    9 h.  136,90 p
  21. Vas György                     1.cs. S02    8 h.  130,26 p
  22. Gallus Dúc                     1.cs. S01    8 h.  128,23 p
  23. Kovács József                  1.cs. S04    7 h.  127,73 p
  24. Iván László                    1.cs. S06    7 h.  125,39 p
  25. Bertalan László                1.cs. S10    7 h.  123,19 p
  26. Móré-Erdős                     1.cs. S04    7 h.  114,14 p
  27. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    6 h.  112,26 p
  28. Herpály Dúc                    1.cs. S08    7 h.  111,44 p
  29. Bakk József                    1.cs. S05    6 h.  107,55 p
  30. Lada József                    1.cs. S01    6 h.  104,56 p
  31. Török Zoltán                   1.cs. S07    6 h.   97,78 p
  32. László Kókai Levente           1.cs. S10    5 h.   96,33 p
  33. Heim János                     1.cs. S10    5 h.   94,85 p
  34. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    6 h.   92,48 p
  35. Lisztes Imre                   1.cs. S04    5 h.   91,95 p
  36. Rőth József                    1.cs. S05    5 h.   91,23 p
  37. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    5 h.   87,78 p
  38. Hajzer János                   1.cs. S08    5 h.   84,78 p
  39. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    5 h.   82,97 p
  40. Tóth Bálint                    1.cs. S06    4 h.   80,95 p
  41. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    4 h.   78,31 p
  42. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    5 h.   77,33 p
  43. Arnódi Béla                    1.cs. S07    4 h.   69,82 p
  44. Lukács Sándor                  1.cs. S08    4 h.   69,64 p
  45. Ugrai László                   1.cs. S12    5 h.   69,53 p
  46. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    4 h.   68,84 p
  47. Győrfi Imre                    1.cs. S06    4 h.   68,01 p
  48. Szabó András                   1.cs. S08    4 h.   66,67 p
  49. Varga András                   1.cs. S02    4 h.   65,87 p
  50. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    5 h.   65,58 p
  51. Dóró Imre                      1.cs. S04    4 h.   63,06 p
  52. Mikita Sándor                  1.cs. S10    4 h.   61,88 p
  53. Sain Sándor                    1.cs. S04    4 h.   61,56 p
  54. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    4 h.   61,36 p
  55. Gonda János                    1.cs. S10    3 h.   56,82 p
  56. Szabó Sándor                   1.cs. S02    4 h.   56,67 p
  57. Tóth Imre                      1.cs. S09    3 h.   56,64 p
  58. Vámos János                    1.cs. S02    3 h.   56,34 p
  59. Kiss Bálint                    1.cs. S05    3 h.   53,60 p
  60. Mészáros István                1.cs. R30    3 h.   49,42 p
  61. Földvári Imre                  1.cs. R30    3 h.   47,41 p
  62. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    3 h.   45,41 p
  63. Varga Zoltán                   1.cs. S07    3 h.   43,94 p
  64. Balogh István                  1.cs. S02    2 h.   41,42 p
  65. Nagy Levente                   1.cs. S04    3 h.   40,51 p
  66. Krankovics János               1.cs. S16    2 h.   38,65 p
  67. Vastag Sándor                  1.cs. S08    2 h.   35,81 p
  68. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    2 h.   35,30 p
  69. Szabó József                   1.cs. S04    2 h.   35,29 p
  70. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    2 h.   35,18 p
  71. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    2 h.   35,07 p
  72. Varga László                   1.cs. S01    2 h.   33,44 p
  73. Ménes Attila                   1.cs. S16    2 h.   32,92 p
  74. Jóvér István                   1.cs. S06    2 h.   32,73 p
  75. Nagy Róbert                    1.cs. S04    2 h.   31,28 p
  76. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    2 h.   31,18 p
  77. Kozma Imre                     1.cs. S05    2 h.   30,50 p
  78. Papp László dr.                1.cs. S16    2 h.   29,72 p
  79. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    2 h.   29,65 p
  80. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    2 h.   27,61 p
  81. Czinege Gyula                  1.cs. R30    2 h.   26,62 p
  82. Lázár Péter                    1.cs. S09    1 h.   22,25 p
  83. Vass András                    1.cs. S04    1 h.   19,48 p
  84. Karap Antal                    1.cs. S10    1 h.   18,86 p
  85. Fortuna dúc                    1.cs. S12    1 h.   18,70 p
  86. Oláh Attila                    1.cs. S01    1 h.   17,88 p
  87. Kósa László                    1.cs. S07    1 h.   17,88 p
  88. Papp Lajos László              1.cs. S02    1 h.   17,75 p
  89. Urbánszki Károly               1.cs. S02    1 h.   17,18 p
  90. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    1 h.   17,00 p
  91. Lévai Sándor                   1.cs. S09    1 h.   16,57 p
  92. Varga András                   1.cs. S01    1 h.   16,09 p
  93. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   15,68 p
  94. Nagy Ádám                      1.cs. S04    1 h.   15,47 p
  95. Kiss Imre                      1.cs. S04    1 h.   15,19 p
  96. Fábián Sándor                  1.cs. S10    1 h.   15,11 p
  97. Fogarasi József                1.cs. S01    1 h.   14,78 p
  98. Béke József                    1.cs. S01    1 h.   13,49 p
  99. Balogh Lajos                   1.cs. S07    1 h.   13,25 p
 100. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    1 h.   13,17 p
 101. Molnár Antal                   1.cs. S09    1 h.   12,80 p
 102. Papp Imre                      1.cs. S12    1 h.   12,02 p
 103. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   11,68 p

R30 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tolvaj Sándor                  1.cs.   10 h.  167,50 p
   2. Szekrényesi József id.         1.cs.   10 h.  164,88 p
   3. Földvári Imre                  1.cs.    6 h.  104,98 p
   4. Mészáros István                1.cs.    5 h.   89,57 p
   5. Buzalka Lajos                  1.cs.    4 h.   64,67 p
   6. Czinege Gyula                  1.cs.    3 h.   55,59 p
   7. Faragó József                  1.cs.    3 h.   37,77 p
   8. Ács János                      1.cs.    3 h.   36,09 p
   9. Sárándi Lajos                  1.cs.    1 h.   18,06 p
  10. Balogh Imre                    1.cs.    1 h.   12,53 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Oláh János                     S06 HU 11-10-67319    H  2h  43,21p
  2. Szőke Attila                   S05 HU 12-D -468270   H  2h  42,44p
  3. Kovács József                  S04 HU-12- D-563483   H  2h  41,70p
  4. Oláh János                     S06 HU 11-10-67332    H  2h  41,58p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57108    H  2h  41,45p
  6. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  2h  41,22p
  7. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  2h  41,18p
  8. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11293    H  2h  41,10p
  9. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57146    H  2h  40,97p
 10. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  2h  40,94p
 11. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  2h  40,72p
 12. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  2h  40,70p
 13. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314079   H  2h  40,44p
 14. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22546   H  2h  40,38p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  2h  40,15p
 16. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  2h  40,11p
 17. László Kókai Levente           S10 HU-10- D-314813   H  2h  40,09p
 18. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  2h  39,95p
 19. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261716   H  2h  39,85p
 20. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  2h  39,73p
 21. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48347   H  2h  39,67p
 22. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 04-41686   H  2h  38,84p
 23. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343271   H  2h  38,84p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76659   H  2h  38,81p
 25. Bagdány László                 S10 HU-09- 50-58719   H  2h  38,72p
 26. Bagdány László                 S10 HU-10- D-261825   H  2h  38,50p
 27. Bartha Sándor                  S04 HU-09- D-210073   H  2h  38,29p
 28. Vas György                     S02 HU 11-D -348841   H  2h  37,93p
 29. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65805   H  2h  37,92p
 30. Kiss Bálint                    S05 HU-11- D-348341   H  2h  37,64p
 31. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11217    H  2h  37,62p
 32. Bődi József                    S07 HU 10-D-262027    H  2h  37,57p
 33. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60497    H  2h  37,37p
 34. Lada József                    S01 HU-10- 10-62084   H  2h  37,12p
 35. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- D-264389   H  2h  36,92p
 36. Bartha Sándor                  S04 HU-11- D-348181   H  2h  36,88p
 37. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348007    H  2h  36,79p
 38. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  2h  36,72p
 39. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  2h  36,71p
 40. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343270   H  2h  36,71p
 41. Vámos János                    S02 HU 11-10-65647    H  2h  36,16p
 42. Erdei Dúc                      S04 HU 10-10-62654    H  2h  36,10p
 43. Lovas Family                   S12 HU 08-05-55657    H  2h  36,04p
 44. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -348445   H  2h  35,97p
 45. Arnódi Béla                    S07 HU 12-10-78251    H  2h  35,84p
 46. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  2h  35,84p
 47. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347892    H  2h  35,66p
 48. Tóth Imre                      S09 HU 10-10-61149    H  2h  35,53p
 49. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264026    H  2h  35,05p
 50. Erdei Dúc                      S04 HU 08-50-50327    H  2h  34,88p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  2h  43,18p
  2. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  2h  42,95p
  3. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -406431   T  2h  42,03p
  4. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  2h  41,73p
  5. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  2h  41,55p
  6. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  2h  40,77p
  7. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  2h  40,68p
  8. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  2h  40,57p
  9. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  2h  40,25p
 10. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53042   T  2h  39,82p
 11. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506474   T  2h  39,38p
 12. Szőke Attila                   S05 UK 10-1603115     T  2h  38,86p
 13. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  2h  38,72p
 14. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  2h  38,66p
 15. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  2h  38,61p
 16. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76663   T  2h  38,54p
 17. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  2h  38,38p
 18. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- D-263002   T  2h  38,29p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76721   T  2h  36,36p
 20. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  2h  35,81p
 21. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58300    T  2h  35,48p
 22. Bagdány László                 S10 HU-10- D-261808   T  2h  35,39p
 23. Mászlé Tibor                   S02 HU 12-D-469597    T  2h  35,30p
 24. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- 10-71004   T  2h  35,28p
 25. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  2h  34,52p
 26. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  2h  34,28p
 27. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  2h  32,98p
 28. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  2h  32,69p
 29. Lada József                    S01 HU-11- D-348636   T  2h  32,57p
 30. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65835   T  2h  32,32p
 31. Mikita Sándor                  S10 HU-11- 10-64987   T  2h  31,07p
 32. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  2h  30,61p
 33. Erdei Dúc                      S04 HU 12-10-81250    T  2h  30,48p
 34. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  2h  30,47p
 35. Kovács József                  S04 HU-11-  P-03434   T  2h  29,28p
 36. Móré-Erdős                     S04 HU-10- D-264240   T  2h  28,86p
 37. Bartha Sándor                  S04 HU-12- 10-76056   T  2h  26,67p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  2h  42,64p
  2. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  2h  38,61p
  3. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  2h  35,94p
  4. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  19-64904   H  2h  34,18p
  5. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  2h  34,10p
  6. Buzalka Lajos                  R30 HU 10-10-64291    H  2h  33,43p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  2h  37,57p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  2h  28,36p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  5h  97,46p
  2. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  5h  91,33p
  3. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  5h  91,05p
  4. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  5h  89,93p
  5. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  5h  88,22p
  6. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60497    H  5h  86,91p
  7. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  5h  86,41p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57108    H  5h  84,49p
  9. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  5h  83,43p
 10. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  5h  82,64p
 11. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  5h  80,77p
 12. Bődi József                    S07 HU 11-D-349995    H  5h  80,33p
 13. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210525    H  5h  79,30p
 14. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  5h  73,89p
 15. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22546   H  4h  78,74p
 16. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -261716   H  4h  77,03p
 17. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348955   H  4h  76,36p
 18. Pikó Sándor                    S02 HU 10-D -314079   H  4h  76,25p
 19. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57146    H  4h  75,96p
 20. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  4h  75,68p
 21. Lovas Family                   S12 HU 09-10-54137    H  4h  73,14p
 22. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348914   H  4h  69,74p
 23. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343270   H  4h  69,32p
 24. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  4h  68,56p
 25. Bagdány László                 S10 HU-09- 50-58719   H  4h  68,02p
 26. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  4h  67,58p
 27. Bagdány László                 S10 HU-10- D-261825   H  4h  66,92p
 28. Ugrai László                   S12 HU 07-10-34040    H  4h  66,29p
 29. Vámos János                    S02 HU 11-10-65647    H  4h  66,24p
 30. Győrfi Imre                    S06 HU 07-D-164594    H  4h  64,63p
 31. Mátyás Dúc                     S05 HU 08-10-38080    H  4h  64,44p
 32. Vas György                     S02 HU 11-D -348841   H  4h  64,39p
 33. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343207   H  4h  64,34p
 34. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-D-348007    H  4h  63,55p
 35. Bagdány László                 S10 HU-09- D-209506   H  4h  63,30p
 36. Bakk József                    S05 HU 09-22- 15201   H  4h  63,29p
 37. Gallus Dúc                     S01 HU-10- D-278232   H  4h  63,15p
 38. Erdei Dúc                      S04 HU 08-50-50327    H  4h  61,15p
 39. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 50-14139   H  4h  59,42p
 40. Szabó Sándor                   S02 HU 10-10-56722    H  4h  57,82p
 41. Sándor Imre                    S08 HU 10-10-53533    H  4h  57,30p
 42. Bakk József                    S05 HU 12-10- 76552   H  4h  56,54p
 43. Erdei Dúc                      S04 HU 11-D-347866    H  4h  55,86p
 44. Kalmár&Tóth                    S10 HU-11- D-343271   H  3h  59,50p
 45. Oláh János                     S06 HU 11-10-67332    H  3h  58,76p
 46. Kovács József                  S04 HU-11- D-396636   H  3h  57,37p
 47. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76712   H  3h  56,87p
 48. Török Ferenc                   S09 HU 08-07- 14115   H  3h  56,63p
 49. Tóth Bálint                    S06 HU 12-10-80230    H  3h  56,48p
 50. Erdei Dúc                      S04 HU 11-05-11217    H  3h  56,26p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  5h  92,40p
  2. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  5h  89,16p
  3. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  5h  75,58p
  4. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  4h  77,03p
  5. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  4h  76,33p
  6. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  4h  75,17p
  7. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  4h  75,15p
  8. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  4h  74,62p
  9. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  4h  73,75p
 10. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  4h  72,85p
 11. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  4h  72,71p
 12. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  4h  69,51p
 13. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  4h  69,00p
 14. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  4h  68,81p
 15. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  4h  68,09p
 16. Kovács József                  S04 HU-09- D-232081   T  4h  64,71p
 17. Lada József                    S01 HU-11- D-348636   T  4h  62,02p
 18. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  3h  62,89p
 19. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76738   T  3h  60,19p
 20. Molnár Antal                   S06 HU 11-22-27113    T  3h  59,70p
 21. Poker Klub                     S06 DV-11-087653428   T  3h  59,24p
 22. Móré-Erdős                     S04 HU-10- 10-57257   T  3h  56,93p
 23. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -348401   T  3h  56,84p
 24. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76721   T  3h  55,88p
 25. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-248880    T  3h  55,26p
 26. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67432    T  3h  55,19p
 27. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  3h  54,43p
 28. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284011    T  3h  54,40p
 29. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- D-343002   T  3h  54,37p
 30. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468667   T  3h  53,67p
 31. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67277    T  3h  53,55p
 32. Vámos János                    S02 HU 12-D -470105   T  3h  53,11p
 33. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-506474   T  3h  53,03p
 34. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- D-468673   T  3h  52,52p
 35. Rácz Dúc                       S07 HU 12-10-78585    T  3h  52,38p
 36. Buglyó Testvérek               S06 HU 10-D-264759    T  3h  51,91p
 37. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-PM-3592     T  3h  51,63p
 38. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  3h  51,03p
 39. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  3h  50,08p
 40. Arnódi Béla                    S07 HU 09-50-58779    T  3h  49,77p
 41. Iván László                    S06 HU 10-10-57373    T  3h  49,16p
 42. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-49293    T  3h  48,82p
 43. Szőke Attila                   S05 HU 10-10-57776    T  3h  48,76p
 44. László Kókai Levente           S10 HU-11- 10-70851   T  3h  48,68p
 45. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-11- 10-71004   T  3h  48,18p
 46. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75871   T  3h  47,99p
 47. Erdős-Móré                     S04 HU-11- D-348574   T  3h  46,78p
 48. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67418    T  3h  45,26p
 49. Dóró Imre                      S04 HU-10- 10-57354   T  3h  44,80p
 50. Buglyó Testvérek               S06 HU 09-10-49432    T  3h  44,77p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  4h  76,49p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63790    H  4h  68,36p
  3. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  19-64904   H  4h  68,29p
  4. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  D-470823   H  4h  67,73p
  5. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  10-45935   H  4h  66,64p
  6. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  OL-07487   H  4h  52,51p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  D-343395   H  3h  53,38p
  8. Mészáros István                R30 HU 11-10-72978    H  3h  53,19p
  9. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63835    H  3h  50,56p
 10. Szekrényesi József id.         R30 HU 10  10-64233   H  3h  49,32p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tolvaj Sándor                  R30 HU 09-50-55039    T  3h  43,96p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63830    T  2h  37,57p
  3. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  4. Tolvaj Sándor                  R30 HU 11-10-73128    T  2h  25,34p
  5. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  24,75p