Hajdú Tagszövetség, R30 Karcag
Első adat felvétele: 2013.05.21 11:38:18
Az adatok utolsó módosítása: 2013.05.22 21:13:50
A lista kiadásának időpontja: 2013.05.22 21:23:44
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.06.20 11:38:18
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 03 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2013.05.18 06:00
Időjárás         : derüs, napos, erős déli szél
Kisérő           : Lengyel Kornél
Központi táv     : 318000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
R30 Karcag             12   21   227   41   1268,31    965,70
S04 Hajdúszoboszló     16   29   386   77   1315,47   1160,40
S07 Hosszúpályi        11   20   232   46   1295,24   1198,48
S08 Berettyóújfalu      9   17   226   45   1251,86   1101,54
S12 Nádudvar            7   13   146   29   1294,96   1119,98
Hajdú 1.               55  100  1217  243   1315,47   1125,95
S01 Debrecen            9   12   105   21   1320,29   1164,15
S02 Hajdúsámson        11   20   305   61   1339,11   1254,72
S05 Debrecen           17   32   431   86   1367,03   1213,21
S06 Debrecen           10   19   305   61   1356,02   1264,72
S09 Hajdúböszörmény    13   23   218   44   1361,26   1232,11
S10 Debrecen           15   29   342   68   1336,97   1225,92
S16 Debrecen           11   13   127   25   1327,16   1119,16
Hajdú 2.               86  148  1833  367   1367,03   1231,01
Tagszövetségben       141  248  3050  610   1367,03   1200,39

R30 egyesületi díjlista
   1. Faragó József                  1.cs. HU 09  10-55509   H 1268,31 m/p
   2. Faragó József                  0.cs. HU 12  10-73830   T 1218,92 m/p
   3. Czinege Gyula                  1.cs. HU 10  19-99165   H 1206,25 m/p
   4. Szekrényesi József id.         0.cs. HU 08  19-64904   H 1205,62 m/p
   5. Szekrényesi József id.         1.cs. HU 08  10-45935   H 1181,88 m/p
   6. Lévai Ferenc ifj.              1.cs. HU 10 PM-001426   H 1162,06 m/p
   7. Szekrényesi József id.         0.cs. HU 11  OL-07489   H 1161,37 m/p
   8. Pánti Ferenc                   0.cs. HU 11-10-72809    H 1155,16 m/p
   9. Szekrényesi József id.         1.cs. HU 10  10-64233   H 1149,46 m/p
  10. Szekrényesi József id.         1.cs. HU 11  D-343395   H 1149,30 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balogh Imre                     0.cs. Dt: 287915 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
   HU 11-05-19967    H 18 10:23:04  1094,46 m/p  25  15,36    0   0,00    0   0,00

Buzalka Lajos                   1.cs. Dt: 278587 Kg:  10 Ók:  63 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  13,37p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.   3h  41,53p    R:  51.   1h  13,39p    T: 127.   1h  13,24p
   HU 11-10-72583    T 18 10:18:10  1076,12 m/p  33  13,37    0   0,00    0   0,00

Czinege Gyula                   0.cs. Dt: 279248 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU 11  D-396253   H 18 10:17:19  1085,23 m/p  28  14,51    0   0,00    0   0,00
   HU 09  19-83791   H 18 10:49:10   965,70 m/p  41  11,58    0   0,00    0   0,00

Czinege Gyula                   1.cs. Dt: 279248 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  70,63p    R:  34.   2h  26,52p    T: 101.   1h  11,17p
Összesített E:   5.   8h 117,78p    R:  49.   2h  26,52p    T: 132.   1h  11,17p
   HU 10  19-99165   H 18 09:51:30  1206,25 m/p   3  20,13  124  15,55  580  11,17
   HU 09  19-83780   H 18 10:06:52  1131,17 m/p  12  18,11  236  10,97    0   0,00
   HU 10  19-99175   H 18 10:11:42  1109,45 m/p  19  16,53    0   0,00    0   0,00
   HU 08  19-64752   H 18 10:12:47  1104,69 m/p  22  15,86    0   0,00    0   0,00

Faragó József                   0.cs. Dt: 292683 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12  10-73830   T 18 10:00:07  1218,92 m/p   2  20,63  102  16,72  513  12,53

Faragó József                   1.cs. Dt: 292683 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  20,85p    R:  35.   1h  19,54p    T:  86.   1h  16,85p
Összesített E:   7.   4h  59,69p    R:  47.   2h  31,13p    T: 115.   2h  27,98p
   HU 09  10-55509   H 18 09:50:46  1268,31 m/p   1  20,85   33  19,54  247  16,85

Földvári Imre                   1.cs. Dt: 278227 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  41,89p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   6.   7h 105,95p    R:  43.   3h  39,36p    T: 105.   3h  38,57p
   HU 03  19-80556   H 18 10:11:22  1106,86 m/p  20  16,29    0   0,00    0   0,00
   HU 10  19-99287   H 18 10:17:37  1080,00 m/p  31  13,81    0   0,00    0   0,00
   HU 08  19-64738   H 18 10:34:33  1013,39 m/p  40  11,79    0   0,00    0   0,00

Lévai Ferenc ifj.               1.cs. Dt: 286139 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  66,69p    R:  42.   1h  12,99p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   2.  13h 179,52p    R:  41.   4h  44,66p    T: 120.   2h  22,78p
   HU 10 PM-001426   H 18 10:06:14  1162,06 m/p   6  19,60  190  12,99    0   0,00
   HU 10  19-99568   H 18 10:16:06  1117,29 m/p  17  17,12    0   0,00    0   0,00
   HU 09  19-83320   H 18 10:18:34  1106,64 m/p  21  16,22    0   0,00    0   0,00
   HU 10  19-99571   H 18 10:25:03  1079,57 m/p  32  13,75    0   0,00    0   0,00

Mészáros István                 0.cs. Dt: 279961 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-10-73532    H 18 10:07:36  1130,70 m/p  13  17,90  237  10,94    0   0,00
   HU 12-10-73527    H 18 10:23:26  1062,74 m/p  35  12,95    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-381717    H 18 10:24:14  1059,52 m/p  37  12,50    0   0,00    0   0,00

Mészáros István                 1.cs. Dt: 279961 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  45,14p    R:  45.   1h  10,78p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   3.  11h 148,41p    R:  40.   4h  47,54p    T: 123.   1h  17,92p
   HU 10-19-99631    H 18 10:08:19  1127,44 m/p  14  17,67  241  10,78    0   0,00
   HU 11-D-343340    H 18 10:18:29  1083,09 m/p  29  14,30    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-343353    H 18 10:23:25  1062,81 m/p  34  13,17    0   0,00    0   0,00

Pánti Ferenc                    0.cs. Dt: 293179 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
   HU 11-10-72809    H 18 10:13:48  1155,16 m/p   8  19,29  199  12,76    0   0,00

Szekrényesi József id.          0.cs. Dt: 280065 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU 08  19-64904   H 18 09:52:18  1205,62 m/p   4  19,93  126  15,49  584  11,12
   HU 11  OL-07489   H 18 10:01:09  1161,37 m/p   7  19,25  191  12,83    0   0,00
   HU 12  D-470823   H 18 10:08:54  1125,21 m/p  15  17,45    0   0,00    0   0,00
   HU 11  D-343392   H 18 10:09:59  1120,33 m/p  16  17,23    0   0,00    0   0,00
   HU 12  D-470813   H 18 10:15:06  1097,86 m/p  24  15,43    0   0,00    0   0,00
   HU 07  10-33789   H 18 10:16:24  1092,30 m/p  26  14,98    0   0,00    0   0,00
   HU 12  OL-13367   H 18 10:18:37  1082,93 m/p  30  14,08    0   0,00    0   0,00
   HU 11  OL-07487   H 18 10:23:46  1061,79 m/p  36  12,73    0   0,00    0   0,00

Szekrényesi József id.          1.cs. Dt: 280065 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  92,21p    R:  22.   4h  49,63p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   1.  15h 244,38p    R:  21.  11h 123,01p    T: 107.   3h  37,53p
   HU 08  10-45935   H 18 09:56:58  1181,88 m/p   5  19,70  159  14,14    0   0,00
   HU 10  10-64233   H 18 10:03:39  1149,46 m/p   9  18,80  208  12,13    0   0,00
   HU 11  D-343395   H 18 10:03:41  1149,30 m/p  10  18,58  209  12,09    0   0,00
   HU 09  10-55829   H 18 10:06:06  1138,01 m/p  11  18,35  229  11,27    0   0,00
   HU 11  D-343398   H 18 10:11:27  1113,80 m/p  18  16,78    0   0,00    0   0,00
   HU 10  D-262115   H 18 10:14:11  1101,82 m/p  23  15,65    0   0,00    0   0,00
   HU 08  10-45947   H 18 10:28:20  1043,72 m/p  38  12,28    0   0,00    0   0,00

Tolvaj Sándor                   1.cs. Dt: 291859 Kg:  10 Ók:  45 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  27,28p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   4.   9h 132,38p    R:  46.   3h  34,02p    T: 125.   1h  15,04p
   HU 10-10-63835    H 18 10:28:00  1086,93 m/p  27  14,99    0   0,00    0   0,00
   HU 10-10-63790    H 18 10:41:32  1034,75 m/p  39  12,29    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Papp Sándor                    1.cs. S05 HU 08-22-008065   H 1367,03 m/p
   2. Molnár Antal                   0.cs. S09 HU 11-10- 70150   T 1361,26 m/p
   3. Molnár Antal                   0.cs. S09 HU 12-10- 80050   H 1360,20 m/p
   4. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 11-10-67283    T 1356,02 m/p
   5. Iván László                    1.cs. S06 HU 11-D-347526    H 1355,33 m/p
   6. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 11-10-67401    T 1355,11 m/p
   7. Poker Klub                     0.cs. S06 HU-09- 17-20068   H 1355,03 m/p
   8. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 10-10-58272    T 1354,97 m/p
   9. Poker Klub                     0.cs. S06 HU-09- 50-18431   H 1354,94 m/p
  10. Lázár Péter                    1.cs. S09 HU 09-22-15617    T 1353,72 m/p
  11. Papp Sándor                    0.cs. S05 HU 11-D-349178    T 1353,41 m/p
  12. Török Ferenc                   1.cs. S09 HU 12-10- 80247   H 1352,72 m/p
  13. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 11-10-67287    T 1351,94 m/p
  14. Szőke Attila                   1.cs. S05 HU 11-D -348401   T 1351,68 m/p
  15. Török Ferenc                   0.cs. S09 HU 11-10- 67244   H 1348,68 m/p
  16. Bakk József                    1.cs. S05 HU 11-10- 66266   H 1345,60 m/p
  17. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05 HU 11-10-66825    H 1343,87 m/p
  18. Baranyi Sándor                 1.cs. S06 HU 12-10-77407    H 1342,73 m/p
  19. Török Ferenc                   1.cs. S09 HU 10-22- 22545   H 1342,16 m/p
  20. Török Ferenc                   0.cs. S09 HU 10-22- 22546   H 1342,16 m/p
  21. Papp Sándor                    0.cs. S05 HU 12-OL- 13519   T 1342,12 m/p
  22. Papp Sándor                    0.cs. S05 HU 11-OL-007513   H 1339,37 m/p
  23. Vas György                     1.cs. S02 HU 11-D -348851   H 1339,11 m/p
  24. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 12-D -469490   H 1338,82 m/p
  25. Poker Klub                     0.cs. S06 HU-09- D-218863   H 1338,09 m/p
  26. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 09-50-18035    T 1337,24 m/p
  27. Karap Antal                    0.cs. S10 HU 11-10-71190    T 1336,97 m/p
  28. Bakk József                    1.cs. S05 HU 09-22- 15201   H 1336,14 m/p
  29. Papp Sándor                    0.cs. S05 HU 11-D-349172    H 1331,97 m/p
  30. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-10- 10-61501   H 1331,43 m/p
  31. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-10- 10-61521   H 1331,43 m/p
  32. Kalmár&Tóth                    0.cs. S10 HU-08- 10-42655   H 1329,91 m/p
  33. László Kókai Levente           0.cs. S10 HU-11- 10-70874   T 1329,43 m/p
  34. László Kókai Levente           1.cs. S10 HU-11- 10-70851   T 1328,53 m/p
  35. Török Ferenc                   0.cs. S09 HU 11-10- 70557   H 1328,21 m/p
  36. Török Ferenc                   0.cs. S09 HU 11-10- 70521   H 1328,12 m/p
  37. Oláh János                     1.cs. S06 HU 11-10-67355    H 1327,44 m/p
  38. Sarecz László                  1.cs. S16 HU-08- 40-10969   T 1327,16 m/p
  39. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 08-10-38837    H 1325,61 m/p
  40. Török Ferenc                   1.cs. S09 HU 10-22- 22538   H 1324,50 m/p
  41. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10 HU-11- D-343212   H 1323,70 m/p
  42. Lázár Péter                    1.cs. S09 HU 11-08-25608    H 1322,86 m/p
  43. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 12-10-77083    H 1321,43 m/p
  44. Török Ferenc                   1.cs. S09 HU 10-22- 22522   H 1321,25 m/p
  45. Varga László                   1.cs. S01 HU 04-10-89025    H 1320,29 m/p
  46. Török Ferenc                   1.cs. S09 HU 08-07- 14115   H 1319,28 m/p
  47. Czeglédi-Szűcs                 0.cs. S05 HU-10- 10-62040   H 1318,66 m/p
  48. Török Ferenc                   1.cs. S09 HU 11-10- 70559   H 1318,56 m/p
  49. Tóth Imre                      1.cs. S09 HU 10-10-61142    T 1317,91 m/p
  50. Tóth Bálint                    1.cs. S06 HU 05-50-64958    T 1317,62 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Török Ferenc                   1.cs. S09    5 h.  104,84 p
   2. Molnár Antal                   1.cs. S06    5 h.  104,81 p
   3. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10    5 h.  103,38 p
   4. Iván László                    1.cs. S06    5 h.   96,90 p
   5. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    5 h.   95,36 p
   6. Bakk József                    1.cs. S05    5 h.   95,15 p
   7. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   94,85 p
   8. Tóth Bálint                    1.cs. S06    5 h.   92,59 p
   9. Varga András                   1.cs. S02    5 h.   91,25 p
  10. Papp Sándor                    1.cs. S05    5 h.   89,03 p
  11. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05    5 h.   87,55 p
  12. Puskás Ferenc                  2.cs. S02    5 h.   85,28 p
  13. Arnódi Béla                    1.cs. S07    5 h.   85,26 p
  14. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   84,36 p
  15. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    5 h.   80,80 p
  16. Balogh István                  1.cs. S02    5 h.   76,77 p
  17. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    4 h.   76,62 p
  18. Koszorús László                1.cs. S10    5 h.   75,93 p
  19. Lázár Péter                    1.cs. S09    4 h.   73,74 p
  20. Oláh János                     1.cs. S06    4 h.   73,40 p
  21. Molnár Antal                   1.cs. S09    5 h.   72,01 p
  22. Kovács József                  1.cs. S04    4 h.   72,01 p
  23. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.   71,60 p
  24. Bagdány László                 1.cs. S10    4 h.   71,30 p
  25. Lada József                    1.cs. S01    4 h.   68,71 p
  26. Urbánszki Károly               1.cs. S02    4 h.   67,96 p
  27. Szabó József                   1.cs. S04    5 h.   67,61 p
  28. Szabó Sándor                   1.cs. S02    4 h.   67,38 p
  29. Lévai Sándor                   1.cs. S09    4 h.   64,98 p
  30. Vas György                     1.cs. S02    4 h.   64,95 p
  31. Szabó Antal                    1.cs. S07    4 h.   64,04 p
  32. Poker Klub                     1.cs. S06    4 h.   62,77 p
  33. Győrfi Imre                    1.cs. S06    4 h.   59,58 p
  34. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    4 h.   56,57 p
  35. Erdős-Móré                     1.cs. S04    3 h.   55,84 p
  36. Szőke Attila                   1.cs. S05    3 h.   55,29 p
  37. Baranyi Sándor                 1.cs. S06    3 h.   54,60 p
  38. Heim János                     1.cs. S10    3 h.   54,25 p
  39. Karap Antal                    1.cs. S10    3 h.   53,74 p
  40. Fogarasi József                1.cs. S01    4 h.   53,57 p
  41. László Kókai Levente           1.cs. S10    3 h.   53,05 p
  42. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    3 h.   50,58 p
  43. Vass András                    1.cs. S04    3 h.   49,15 p
  44. Krankovics János               1.cs. S16    3 h.   48,75 p
  45. Rőth József                    1.cs. S05    3 h.   48,44 p
  46. Nagy Róbert                    1.cs. S04    3 h.   48,42 p
  47. Sarecz László                  1.cs. S16    3 h.   48,35 p
  48. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    3 h.   47,47 p
  49. Lovas Family                   1.cs. S12    3 h.   46,29 p
  50. Kiss Bálint                    1.cs. S05    3 h.   45,00 p
  51. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    3 h.   44,68 p
  52. Kovács Béla                    1.cs. S05    3 h.   43,02 p
  53. Kiss Imre                      1.cs. S04    3 h.   42,69 p
  54. Lukács Sándor                  1.cs. S08    3 h.   41,94 p
  55. Kozma Imre                     1.cs. S05    3 h.   41,56 p
  56. Tóth Imre                      1.cs. S09    2 h.   37,86 p
  57. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    2 h.   37,10 p
  58. Móré-Erdős                     1.cs. S04    2 h.   35,73 p
  59. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    2 h.   35,49 p
  60. Fábián Sándor                  1.cs. S10    2 h.   32,80 p
  61. Török Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   31,80 p
  62. Laboncz István                 1.cs. S10    2 h.   31,10 p
  63. Fortuna dúc                    1.cs. S12    2 h.   30,76 p
  64. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    2 h.   30,03 p
  65. Vámos János                    1.cs. S02    2 h.   29,88 p
  66. Fesető Barna                   1.cs. S09    2 h.   29,42 p
  67. Erdei Dúc                      1.cs. S04    2 h.   28,88 p
  68. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    2 h.   28,62 p
  69. Sándor Imre                    1.cs. S08    2 h.   28,33 p
  70. Papp Lajos László              1.cs. S02    2 h.   27,77 p
  71. Jóvér István                   1.cs. S06    2 h.   26,59 p
  72. Nagy Ádám                      1.cs. S04    2 h.   26,39 p
  73. Vastag Sándor                  1.cs. S08    2 h.   24,70 p
  74. Varga László                   1.cs. S01    1 h.   20,88 p
  75. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   20,76 p
  76. Molnár Ferenc                  1.cs. S01    1 h.   19,34 p
  77. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    1 h.   19,12 p
  78. Dóró Imre                      1.cs. S04    1 h.   18,48 p
  79. Gallus Dúc                     1.cs. S01    1 h.   18,23 p
  80. Rácz Dúc                       1.cs. S07    1 h.   17,96 p
  81. Varga Zoltán                   1.cs. S07    1 h.   17,69 p
  82. Gonda János                    1.cs. S10    1 h.   17,54 p
  83. Ugrai László                   1.cs. S12    1 h.   17,35 p
  84. Lisztes Imre                   1.cs. S04    1 h.   17,13 p
  85. Papp László dr.                1.cs. S16    1 h.   16,96 p
  86. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.   16,85 p
  87. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    1 h.   15,91 p
  88. Bartha Sándor                  1.cs. S04    1 h.   14,92 p
  89. Bródi Gábor                    1.cs. S16    1 h.   14,82 p
  90. Ménes Attila                   1.cs. S16    1 h.   14,39 p
  91. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    1 h.   14,25 p
  92. Herpály Dúc                    1.cs. S08    1 h.   14,14 p
  93. Horváth Tamás                  1.cs. S05    1 h.   13,40 p
  94. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    1 h.   12,92 p
  95. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    1 h.   12,79 p
  96. Béke József                    1.cs. S01    1 h.   12,68 p
  97. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    1 h.   12,56 p
  98. Nagy Levente                   1.cs. S04    1 h.   12,53 p
  99. Horváth Miklós                 1.cs. S16    1 h.   12,43 p
 100. Balogh Lajos                   1.cs. S07    1 h.   12,05 p
 101. Czinege Gyula                  1.cs. R30    1 h.   11,17 p

A verseny R30 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szekrényesi József id.         1.cs.    5 h.   92,21 p
   2. Czinege Gyula                  1.cs.    4 h.   70,63 p
   3. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.    4 h.   66,69 p
   4. Mészáros István                1.cs.    3 h.   45,14 p
   5. Földvári Imre                  1.cs.    3 h.   41,89 p
   6. Tolvaj Sándor                  1.cs.    2 h.   27,28 p
   7. Faragó József                  1.cs.    1 h.   20,85 p
   8. Buzalka Lajos                  1.cs.    1 h.   13,37 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.04. Bag
  05.11. Komárom
  05.18. Mosonmagyaróvár

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    1.cs. S02   15 h.  238,32 p
   2. Iván László                    1.cs. S06   14 h.  235,31 p
   3. Papp Sándor                    1.cs. S05   14 h.  233,85 p
   4. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S05   14 h.  226,16 p
   5. Török Ferenc                   1.cs. S09   12 h.  223,67 p
   6. Koszorús László                1.cs. S10   15 h.  222,60 p
   7. Buglyó Testvérek               1.cs. S06   13 h.  219,43 p
   8. Bődi József                    1.cs. S07   15 h.  216,05 p
   9. Molnár Antal                   1.cs. S06   12 h.  214,13 p
  10. Varga András                   1.cs. S02   13 h.  212,32 p
  11. Tóth Bálint                    1.cs. S06   13 h.  208,14 p
  12. Poker Klub                     1.cs. S06   13 h.  205,95 p
  13. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05   11 h.  192,64 p
  14. Bagdány László                 1.cs. S10   12 h.  190,69 p
  15. Szabó József                   1.cs. S04   14 h.  188,30 p
  16. Oláh János                     1.cs. S06   11 h.  187,45 p
  17. Kalmár&Tóth                    1.cs. S10   11 h.  180,86 p
  18. Bujdosó Antal                  1.cs. S09   12 h.  176,85 p
  19. Győrfi Imre                    1.cs. S06   13 h.  173,17 p
  20. Lázár Péter                    1.cs. S09   11 h.  171,66 p
  21. Bakk József                    1.cs. S05   11 h.  171,31 p
  22. Mátyás Dúc                     1.cs. S05   11 h.  171,16 p
  23. Molnár Antal                   1.cs. S09   12 h.  166,34 p
  24. Puskás Ferenc                  1.cs. S02   11 h.  164,38 p
  25. Vas György                     1.cs. S02   10 h.  160,60 p
  26. Kovács József                  1.cs. S04    9 h.  159,99 p
  27. Móré-Erdős                     1.cs. S04   10 h.  157,59 p
  28. Arnódi Béla                    1.cs. S07    9 h.  151,32 p
  29. Baranyi Sándor                 1.cs. S06   10 h.  148,60 p
  30. László Kókai Levente           1.cs. S10   10 h.  144,97 p
  31. Erdős-Móré                     1.cs. S04    9 h.  144,73 p
  32. Vámos János                    1.cs. S02    9 h.  140,28 p
  33. Balogh István                  1.cs. S02    9 h.  137,49 p
  34. Jóvér István                   1.cs. S06    9 h.  136,05 p
  35. Török Zoltán                   1.cs. S07    9 h.  134,53 p
  36. Kiss Bálint                    1.cs. S05    9 h.  134,20 p
  37. Lukács Sándor                  1.cs. S08   10 h.  130,41 p
  38. Bartha Sándor                  1.cs. S04    9 h.  130,36 p
  39. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    9 h.  127,83 p
  40. Szabó Sándor                   1.cs. S02    8 h.  126,27 p
  41. Szőke Attila                   1.cs. S05    7 h.  121,25 p
  42. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    8 h.  116,80 p
  43. Sándor Imre                    1.cs. S08    8 h.  115,04 p
  44. Rőth József                    1.cs. S05    8 h.  113,66 p
  45. Lovas Family                   1.cs. S12    7 h.  113,45 p
  46. Erdei Dúc                      1.cs. S04    8 h.  111,56 p
  47. Ugrai László                   1.cs. S12    7 h.  106,77 p
  48. Vass András                    1.cs. S04    7 h.  105,83 p
  49. Béke József                    1.cs. S01    8 h.  104,16 p
  50. Lévai Sándor                   1.cs. S09    7 h.  102,96 p
  51. Laboncz István                 1.cs. S10    7 h.  102,43 p
  52. Gallus Dúc                     1.cs. S01    7 h.  100,54 p
  53. Lada József                    1.cs. S01    7 h.  100,05 p
  54. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    7 h.   99,34 p
  55. Krankovics János               1.cs. S16    6 h.   96,98 p
  56. Tóth Imre                      1.cs. S09    6 h.   95,43 p
  57. Varga Zoltán                   1.cs. S07    6 h.   92,47 p
  58. Zelenák Szabolcs               1.cs. S05    6 h.   91,11 p
  59. Fogarasi József                1.cs. S01    7 h.   91,09 p
  60. Kanál József                   1.cs. S05    6 h.   90,96 p
  61. Kozma Imre                     1.cs. S05    6 h.   89,57 p
  62. Gonda János                    1.cs. S10    6 h.   88,45 p
  63. Urbánszki Károly               1.cs. S02    5 h.   87,96 p
  64. Kovács Béla                    1.cs. S05    7 h.   87,83 p
  65. Rácz Dúc                       1.cs. S07    6 h.   87,27 p
  66. Vastag Sándor                  1.cs. S08    6 h.   87,10 p
  67. Szabó Antal                    1.cs. S07    6 h.   86,44 p
  68. Nyikos Viktor                  1.cs. S12    6 h.   85,97 p
  69. Karap Antal                    1.cs. S10    5 h.   85,45 p
  70. Puskás Ferenc                  2.cs. S02    5 h.   85,28 p
  71. Bródi Gábor                    1.cs. S16    7 h.   83,76 p
  72. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    5 h.   83,46 p
  73. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    6 h.   80,50 p
  74. Lisztes Imre                   1.cs. S04    5 h.   78,90 p
  75. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    6 h.   78,01 p
  76. Nagy Sándor                    1.cs. S09    5 h.   77,68 p
  77. Herpály Dúc                    1.cs. S08    6 h.   77,14 p
  78. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    6 h.   76,96 p
  79. Heim János                     1.cs. S10    5 h.   76,45 p
  80. Balogh Lajos                   1.cs. S07    5 h.   76,32 p
  81. Papp Lajos László              1.cs. S02    6 h.   75,88 p
  82. Fortuna dúc                    1.cs. S12    5 h.   74,89 p
  83. Sarecz László                  1.cs. S16    5 h.   74,88 p
  84. Fesető Barna                   1.cs. S09    5 h.   74,49 p
  85. Horváth Tamás                  1.cs. S05    6 h.   73,61 p
  86. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    5 h.   73,37 p
  87. Kiss Imre                      1.cs. S04    5 h.   70,74 p
  88. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    4 h.   70,37 p
  89. Varga László                   1.cs. S01    4 h.   69,77 p
  90. Szabó András                   1.cs. S08    4 h.   66,18 p
  91. Marcsek Lajos                  1.cs. S05    4 h.   64,41 p
  92. Nagy Ádám                      1.cs. S04    4 h.   59,23 p
  93. Bertalan László                1.cs. S10    4 h.   57,75 p
  94. Nagy Róbert                    1.cs. S04    4 h.   56,93 p
  95. Horváth Miklós                 1.cs. S16    4 h.   49,34 p
  96. Sain Sándor                    1.cs. S04    3 h.   47,54 p
  97. Fábián Sándor                  1.cs. S10    3 h.   47,10 p
  98. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    3 h.   46,54 p
  99. Rocskó Aladár                  1.cs. S06    3 h.   46,39 p
 100. Monori Sándor                  1.cs. S09    3 h.   46,15 p
 101. Dóró Imre                      1.cs. S04    3 h.   45,54 p
 102. Kósa László                    1.cs. S07    4 h.   43,52 p
 103. Hajzer János                   1.cs. S08    3 h.   42,89 p
 104. Nagy Levente                   1.cs. S04    3 h.   41,42 p
 105. Földvári Imre                  1.cs. R30    3 h.   38,57 p
 106. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    2 h.   37,63 p
 107. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    3 h.   37,53 p
 108. Molnár Ferenc                  1.cs. S01    2 h.   36,86 p
 109. Oláh László                    1.cs. S05    3 h.   36,66 p
 110. Nagy János                     1.cs. S05    3 h.   36,26 p
 111. Töviskes Imre                  1.cs. S09    2 h.   35,66 p
 112. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    2 h.   32,63 p
 113. Papp Imre                      1.cs. S12    3 h.   31,46 p
 114. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    2 h.   30,15 p
 115. Faragó József                  1.cs. R30    2 h.   27,98 p
 116. Czövek Imre                    1.cs. S04    2 h.   27,62 p
 117. Ménes Attila                   1.cs. S16    2 h.   27,43 p
 118. Czégény Sándor                 1.cs. S09    2 h.   24,94 p
 119. Mikita Sándor                  1.cs. S10    2 h.   24,57 p
 120. Lévai Ferenc ifj.              1.cs. R30    2 h.   22,78 p
 121. Horváth Vince                  1.cs. S16    2 h.   21,70 p
 122. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   20,76 p
 123. Mészáros István                1.cs. R30    1 h.   17,92 p
 124. Papp László dr.                1.cs. S16    1 h.   16,96 p
 125. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    1 h.   15,04 p
 126. Könnyű József                  1.cs. S16    1 h.   13,91 p
 127. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    1 h.   13,24 p
 128. Kiss Imre                      1.cs. S07    1 h.   12,64 p
 129. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   12,62 p
 130. Antal Lajos                    1.cs. S07    1 h.   12,17 p
 131. Szabó Zsolt                    1.cs. S16    1 h.   11,24 p
 132. Czinege Gyula                  1.cs. R30    1 h.   11,17 p

R30 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szekrényesi József id.         1.cs.   15 h.  244,38 p
   2. Lévai Ferenc ifj.              1.cs.   13 h.  179,52 p
   3. Mészáros István                1.cs.   11 h.  148,41 p
   4. Tolvaj Sándor                  1.cs.    9 h.  132,38 p
   5. Czinege Gyula                  1.cs.    8 h.  117,78 p
   6. Földvári Imre                  1.cs.    7 h.  105,95 p
   7. Faragó József                  1.cs.    4 h.   59,69 p
   8. Buzalka Lajos                  1.cs.    3 h.   41,53 p
   9. Pánti Ferenc                   1.cs.    2 h.   32,45 p
  10. Sárándi Lajos                  1.cs.    2 h.   21,06 p
  11. Ács János                      1.cs.    1 h.   10,12 p
  12. Balogh Imre                    1.cs.    1 h.    9,93 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  3h  57,73p
  2. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  3h  56,56p
  3. Iván László                    S06 HU 09-10-49595    H  3h  56,10p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  3h  55,27p
  5. Iván László                    S06 HU 11-D-347526    H  3h  55,18p
  6. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  3h  54,87p
  7. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469421   H  3h  54,46p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  3h  53,22p
  9. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348914   H  3h  53,00p
 10. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468011    H  3h  52,92p
 11. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210525    H  3h  52,23p
 12. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284012    H  3h  51,27p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  3h  51,10p
 14. Koszorús László                S10 HU-12- D-469237   H  3h  51,05p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  3h  50,95p
 16. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57149    H  3h  50,87p
 17. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  3h  50,64p
 18. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  3h  50,63p
 19. Jóvér István                   S06 HU 09-10-49820    H  3h  50,15p
 20. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77083    H  3h  50,09p
 21. Papp Sándor                    S05 HU 08-22-008065   H  3h  49,83p
 22. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  3h  49,78p
 23. Mátyás Dúc                     S05 HU 08-10-38080    H  3h  49,60p
 24. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60497    H  3h  49,54p
 25. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469563   H  3h  49,18p
 26. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  3h  48,60p
 27. Koszorús László                S10 HU-12- D-469252   H  3h  48,28p
 28. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  3h  48,11p
 29. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61501   H  3h  47,75p
 30. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  3h  47,69p
 31. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348938   H  3h  47,23p
 32. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  3h  47,06p
 33. Pikó Sándor                    S02 HU 09-50-14237    H  3h  46,99p
 34. Baranyi Sándor                 S06 HU 12-10-77407    H  3h  46,59p
 35. Balogh István                  S02 HU 11-10-65403    H  3h  46,14p
 36. Puskás Ferenc                  S02 HU 11-10-65311    H  3h  45,93p
 37. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  3h  45,92p
 38. Koszorús László                S10 HU-10- D-264310   H  3h  45,78p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  3h  45,47p
 40. Balogh István                  S02 HU 12-10-75282    H  3h  45,29p
 41. Puskás Ferenc                  S02 HU 12-10-75260    H  3h  45,17p
 42. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53049   H  3h  44,76p
 43. Koszorús László                S10 HU-12- D-469299   H  3h  44,72p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469518   H  3h  44,63p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469484   H  3h  44,15p
 46. Győrfi Imre                    S06 HU 07-D-164594    H  3h  43,86p
 47. Poker Klub                     S06 HU-11- 10-66963   H  3h  43,54p
 48. Pikó Sándor                    S02 HU 10-O -1820     H  3h  43,09p
 49. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57108    H  3h  43,04p
 50. Koszorús László                S10 HU-10- D-264384   H  3h  42,83p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  3h  55,28p
  2. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  3h  53,74p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  3h  52,46p
  4. Rácz Dúc                       S07 HU 12-10-78585    T  3h  52,38p
  5. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  3h  52,18p
  6. Kovács József                  S04 HU-09- D-232081   T  3h  50,56p
  7. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  3h  49,40p
  8. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-49293    T  3h  48,82p
  9. László Kókai Levente           S10 HU-11- 10-70851   T  3h  48,68p
 10. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  3h  48,59p
 11. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  3h  47,73p
 12. Buglyó Testvérek               S06 HU 09-10-49432    T  3h  44,77p
 13. Iván László                    S06 HU 09-10-49556    T  3h  43,35p
 14. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  3h  42,60p
 15. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-OL-7415     T  3h  42,02p
 16. Molnár Antal                   S06 HU 12-10-77169    T  3h  39,05p
 17. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  2h  40,62p
 18. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -348401   T  2h  39,41p
 19. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67442    T  2h  38,88p
 20. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-49251    T  2h  38,61p
 21. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  2h  38,31p
 22. Oláh János                     S06 HU 11-10-67343    T  2h  36,77p
 23. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-PM-3592     T  2h  36,48p
 24. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67277    T  2h  36,27p
 25. Tóth Bálint                    S06 HU 05-50-64958    T  2h  36,05p
 26. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  2h  35,94p
 27. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67287    T  2h  35,91p
 28. Vámos János                    S02 HU 12-D -470127   T  2h  35,59p
 29. Buglyó Testvérek               S06 HU 10-10-58417    T  2h  35,42p
 30. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67432    T  2h  35,08p
 31. Móré-Erdős                     S04 HU-10- 10-57257   T  2h  34,46p
 32. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  2h  34,24p
 33. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  2h  34,15p
 34. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  2h  33,81p
 35. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  2h  33,70p
 36. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284011    T  2h  33,70p
 37. Arnódi Béla                    S07 HU 09-50-58779    T  2h  33,59p
 38. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  2h  33,44p
 39. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  2h  33,36p
 40. Kovács József                  S04 HU-12- D-563475   T  2h  33,34p
 41. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  2h  33,07p
 42. Vámos János                    S02 HU 12-D -470105   T  2h  32,93p
 43. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65834   T  2h  32,90p
 44. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  2h  32,87p
 45. Lada József                    S01 HU-10- 10-62056   T  2h  32,75p
 46. Poker Klub                     S06 HU-09- D-211331   T  2h  32,73p
 47. Papp Sándor                    S05 HU 08-22-008010   T  2h  32,71p
 48. Laboncz István                 S10 HU 09-10-53263    T  2h  32,56p
 49. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65833   T  2h  32,24p
 50. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  2h  32,20p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  10-45935   H  3h  50,87p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63835    H  3h  50,56p
  3. Szekrényesi József id.         R30 HU 09  10-55829   H  3h  46,00p
  4. Lévai Ferenc ifj.              R30 HU 09  19-83320   H  3h  44,92p
  5. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  OL-07489   H  3h  42,40p
  6. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  OL-07487   H  3h  39,47p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  OL-13367   H  3h  38,59p
  8. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  2h  37,88p
  9. Szekrényesi József id.         R30 HU 10  10-64233   H  2h  34,57p
 10. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  D-343395   H  2h  34,54p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  2. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  24,75p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47343    H  3h  57,73p
  2. Oláh János                     S06 HU 09-10-49348    H  3h  56,56p
  3. Iván László                    S06 HU 09-10-49595    H  3h  56,10p
  4. Török Ferenc                   S09 HU 10-22- 22545   H  3h  55,27p
  5. Iván László                    S06 HU 11-D-347526    H  3h  55,18p
  6. Török Ferenc                   S09 HU 12-10- 80247   H  3h  54,87p
  7. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469421   H  3h  54,46p
  8. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469456   H  3h  53,22p
  9. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348914   H  3h  53,00p
 10. Mátyás Dúc                     S05 HU 12-D-468011    H  3h  52,92p
 11. Papp Sándor                    S05 HU 09-D-210525    H  3h  52,23p
 12. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284012    H  3h  51,27p
 13. Móré-Erdős                     S04 HU-08- 10-38137   H  3h  51,10p
 14. Koszorús László                S10 HU-12- D-469237   H  3h  51,05p
 15. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348957   H  3h  50,95p
 16. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57149    H  3h  50,87p
 17. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61554   H  3h  50,64p
 18. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58630   H  3h  50,63p
 19. Jóvér István                   S06 HU 09-10-49820    H  3h  50,15p
 20. Buglyó Testvérek               S06 HU 12-10-77083    H  3h  50,09p
 21. Papp Sándor                    S05 HU 08-22-008065   H  3h  49,83p
 22. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348942   H  3h  49,78p
 23. Mátyás Dúc                     S05 HU 08-10-38080    H  3h  49,60p
 24. Bujdosó Antal                  S09 HU 10-10-60497    H  3h  49,54p
 25. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469563   H  3h  49,18p
 26. Erdős-Móré                     S04 HU-11- 10-65655   H  3h  48,60p
 27. Koszorús László                S10 HU-12- D-469252   H  3h  48,28p
 28. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57128    H  3h  48,11p
 29. Kalmár&Tóth                    S10 HU-10- 10-61501   H  3h  47,75p
 30. Kalmár&Tóth                    S10 HU-12- D-467778   H  3h  47,69p
 31. Pikó Sándor                    S02 HU 11-D -348938   H  3h  47,23p
 32. Erdős-Móré                     S04 HU-10- 10-57298   H  3h  47,06p
 33. Pikó Sándor                    S02 HU 09-50-14237    H  3h  46,99p
 34. Baranyi Sándor                 S06 HU 12-10-77407    H  3h  46,59p
 35. Balogh István                  S02 HU 11-10-65403    H  3h  46,14p
 36. Puskás Ferenc                  S02 HU 11-10-65311    H  3h  45,93p
 37. Bartha Sándor                  S04 HU-09- 10-48327   H  3h  45,92p
 38. Koszorús László                S10 HU-10- D-264310   H  3h  45,78p
 39. Pikó Sándor                    S02 HU 09-10-47352    H  3h  45,47p
 40. Balogh István                  S02 HU 12-10-75282    H  3h  45,29p
 41. Puskás Ferenc                  S02 HU 12-10-75260    H  3h  45,17p
 42. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-09- 10-53049   H  3h  44,76p
 43. Koszorús László                S10 HU-12- D-469299   H  3h  44,72p
 44. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469518   H  3h  44,63p
 45. Pikó Sándor                    S02 HU 12-D -469484   H  3h  44,15p
 46. Győrfi Imre                    S06 HU 07-D-164594    H  3h  43,86p
 47. Poker Klub                     S06 HU-11- 10-66963   H  3h  43,54p
 48. Pikó Sándor                    S02 HU 10-O -1820     H  3h  43,09p
 49. Pikó Sándor                    S02 HU 10-10-57108    H  3h  43,04p
 50. Koszorús László                S10 HU-10- D-264384   H  3h  42,83p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-7374     T  3h  55,28p
  2. Kulcsár Lajos                  S05 HU 08-10-38507    T  3h  53,74p
  3. Mátyás Dúc                     S05 HU 09-50-18035    T  3h  52,46p
  4. Rácz Dúc                       S07 HU 12-10-78585    T  3h  52,38p
  5. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62043   T  3h  52,18p
  6. Kovács József                  S04 HU-09- D-232081   T  3h  50,56p
  7. Iván László                    S06 HU 11-D-347528    T  3h  49,40p
  8. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-49293    T  3h  48,82p
  9. László Kókai Levente           S10 HU-11- 10-70851   T  3h  48,68p
 10. Czeglédi-Szűcs                 S05 HU-10- 10-62018   T  3h  48,59p
 11. Poker Klub                     S06 HU-09- 50-34845   T  3h  47,73p
 12. Buglyó Testvérek               S06 HU 09-10-49432    T  3h  44,77p
 13. Iván László                    S06 HU 09-10-49556    T  3h  43,35p
 14. Győrfi Imre                    S06 HU 11-D-396366    T  3h  42,60p
 15. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-OL-7415     T  3h  42,02p
 16. Molnár Antal                   S06 HU 12-10-77169    T  3h  39,05p
 17. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67283    T  2h  40,62p
 18. Szőke Attila                   S05 HU 11-D -348401   T  2h  39,41p
 19. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67442    T  2h  38,88p
 20. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-49251    T  2h  38,61p
 21. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67401    T  2h  38,31p
 22. Oláh János                     S06 HU 11-10-67343    T  2h  36,77p
 23. Mátyás Dúc                     S05 HU 11-PM-3592     T  2h  36,48p
 24. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67277    T  2h  36,27p
 25. Tóth Bálint                    S06 HU 05-50-64958    T  2h  36,05p
 26. Szőke Attila                   S05 HU 11-10-69930    T  2h  35,94p
 27. Molnár Antal                   S06 HU 11-10-67287    T  2h  35,91p
 28. Vámos János                    S02 HU 12-D -470127   T  2h  35,59p
 29. Buglyó Testvérek               S06 HU 10-10-58417    T  2h  35,42p
 30. Buglyó Testvérek               S06 HU 11-10-67432    T  2h  35,08p
 31. Móré-Erdős                     S04 HU-10- 10-57257   T  2h  34,46p
 32. Molnár Antal                   S06 HU 10-10-58272    T  2h  34,24p
 33. Zelenák Szabolcs               S05 HU-12- 10-76651   T  2h  34,15p
 34. Lukács Sándor                  S08 HU 10-D-262665    T  2h  33,81p
 35. Vastag Sándor                  S08 HU-11- 10-68596   T  2h  33,70p
 36. Papp Sándor                    S05 HU 10-D-284011    T  2h  33,70p
 37. Arnódi Béla                    S07 HU 09-50-58779    T  2h  33,59p
 38. Mátyás Dúc                     S05 HU 10-D-264100    T  2h  33,44p
 39. Lisztes Imre                   S04 HU-12- 10-77705   T  2h  33,36p
 40. Kovács József                  S04 HU-12- D-563475   T  2h  33,34p
 41. Poker Klub                     S06 HU-10- 10-58691   T  2h  33,07p
 42. Vámos János                    S02 HU 12-D -470105   T  2h  32,93p
 43. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65834   T  2h  32,90p
 44. Móré-Erdős                     S04 HU-12- 10-75852   T  2h  32,87p
 45. Lada József                    S01 HU-10- 10-62056   T  2h  32,75p
 46. Poker Klub                     S06 HU-09- D-211331   T  2h  32,73p
 47. Papp Sándor                    S05 HU 08-22-008010   T  2h  32,71p
 48. Laboncz István                 S10 HU 09-10-53263    T  2h  32,56p
 49. Móré-Erdős                     S04 HU-11- 10-65833   T  2h  32,24p
 50. Oláh János                     S06 HU 11-10-67304    T  2h  32,20p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szekrényesi József id.         R30 HU 08  10-45935   H  3h  50,87p
  2. Tolvaj Sándor                  R30 HU 10-10-63835    H  3h  50,56p
  3. Szekrényesi József id.         R30 HU 09  10-55829   H  3h  46,00p
  4. Lévai Ferenc ifj.              R30 HU 09  19-83320   H  3h  44,92p
  5. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  OL-07489   H  3h  42,40p
  6. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  OL-07487   H  3h  39,47p
  7. Szekrényesi József id.         R30 HU 12  OL-13367   H  3h  38,59p
  8. Czinege Gyula                  R30 HU 10  19-99165   H  2h  37,88p
  9. Szekrényesi József id.         R30 HU 10  10-64233   H  2h  34,57p
 10. Szekrényesi József id.         R30 HU 11  D-343395   H  2h  34,54p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pánti Ferenc                   R30 HU 12-10-73981    T  2h  31,15p
  2. Buzalka Lajos                  R30 HU 11-10-72583    T  2h  24,75p