Hajdú Tagszövetség, S08 Berettyóújfalu
Első adat felvétele: 2008.09.30 11:07:13
Az adatok utolsó módosítása: 2008.09.30 20:10:04
A lista kiadásának időpontja: 2008.10.01 20:40:34
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2008.10.30 11:07:13
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 05 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2008.09.28 08:00
Időjárás         : váltózó szél, derűs, napos idő
Kisérő           : Vágner József
Központi táv     : 322000 m
Értékelési mód   : Hagyományos 10 pontos rendszerrel
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
S01 Debrecen            1    1    20    4   1095,45   1067,49
S02 Hajdúsámson        13   22   360   72   1088,75   1037,60
S05 Debrecen            6    9   144   23   1087,93   1030,42
S10 Debrecen           17   26   477   95   1126,68   1050,50
Hajdú 1.               37   58  1001  200   1126,68   1041,68
R30 Karcag              7   11   163   33   1141,79   1062,37
S04 Hajdúszoboszló     10   17   282   56   1117,05   1042,49
S12 Kaba                8   12     1    0   1133,55   1133,55
Hajdú 2.               25   40   446   89   1141,79   1072,20
S07 Hosszúpályi         8   14   240   48   1126,18   1036,96
S08 Berettyóújfalu      2    3    55   11   1106,81   1055,80
Hajdú 3.               10   17   295   59   1126,18   1039,85
S06 Debrecen            9   13   195   39   1084,71   1019,72
S09 Hajdúböszörmény     9   10   131   20    958,90    840,58
Hajdú 4.               18   23   326   65   1084,71    958,90
Tagszövetségben        90  138  2068  414   1141,79   1042,87

S08 egyesületi díjlista
   1. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40542     1106,81 m/p
   2. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40537     1100,66 m/p
   3. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 50-49826     1100,54 m/p
   4. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40529     1074,42 m/p
   5. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40535     1072,90 m/p
   6. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40538     1063,32 m/p
   7. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40558     1063,05 m/p
   8. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40918     1063,05 m/p
   9. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40547     1062,88 m/p
  10. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40556     1056,39 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Pásztor Sándor                  1.cs. Dt: 342877 Kg:  17 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  10.   2h  17,16p    T:  77.   1h   8,55p
Összesített E:   3.  13h 123,45p    R:  10.   9h  74,51p    T:  69.  13h 124,43p
   HU-08- 10-39895     28 13:26:11  1051,18 m/p   0   0,00   45   9,27  344   8,55
   HU-08- 10-40581     28 13:29:17  1041,28 m/p   0   0,00   53   7,89    0   0,00
   HU-08- 10-40590     28 13:37:45  1015,18 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Rácz Gyula                      1.cs. Dt: 343240 Kg:  18 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  69,30p    R:   3.   5h  66,74p    T:  15.   5h  68,63p
Összesített E:   2.  20h 195,49p    R:   7.  13h 142,94p    T:  26.  20h 212,19p
   HU-08- 10-40537     28 13:11:51  1100,66 m/p   2  15,86   11  15,14   40  15,92
   HU-08- 50-49826     28 13:11:53  1100,54 m/p   3  14,86   12  14,97   42  15,87
   HU-08- 10-40529     28 13:19:28  1074,42 m/p   4  13,86   25  12,73  160  13,01
   HU-08- 10-40535     28 13:19:55  1072,90 m/p   5  12,86   27  12,38  171  12,75
   HU-08- 10-40538     28 13:22:48  1063,32 m/p   6  11,86   32  11,52  240  11,08
   HU-08- 10-40558     28 13:22:53  1063,05 m/p   7  10,86   33  11,35  242  11,03
   HU-08- 10-40547     28 13:22:56  1062,88 m/p   9   8,86   35  11,00  248  10,88
   HU-08- 10-40556     28 13:24:55  1056,39 m/p  10   7,86   38  10,49  298   9,67
   HU-08- D-188835     28 13:28:02  1046,36 m/p   0   0,00   49   8,59  382   7,64
   HU-08- 50-49832     28 13:33:19  1029,77 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-08- 10-40527     28 13:36:44  1019,32 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Rácz Gyula                      2.cs. Dt: 343240 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h  33,58p    R:   6.   5h  53,81p    T:  31.   4h  44,34p
Összesített E:   1.  20h 221,64p    R:   4.  18h 201,40p    T:  21.  19h 227,30p
   HU-08- 10-40542     28 13:10:07  1106,81 m/p   1  16,86    8  15,66   29  16,19
   HU-08- 10-40918     28 13:22:53  1063,05 m/p   8   9,86   34  11,18  243  11,01
   HU-08- 10-40564     28 13:25:06  1055,80 m/p  11   6,86   39  10,31  303   9,55
   HU-08- 10-40553     28 13:28:04  1046,25 m/p   0   0,00   50   8,42  384   7,59
   HU-08- 10-40530     28 13:29:10  1042,75 m/p   0   0,00   51   8,24    0   0,00
   HU-08- 10-40543     28 13:29:28  1041,80 m/p   0   0,00   52   8,07    0   0,00
   HU-08- 10-40557     28 13:31:09  1036,51 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-08- 10-40528     28 13:33:22  1029,62 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-08- 10-40567     28 13:33:37  1028,85 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30 HU 08-10-45496      1141,79 m/p
   2. Böszörményi Lajos              1.cs. S12 HU 08-10-44461      1133,55 m/p
   3. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30 HU 08-10-45477      1130,31 m/p
   4. Erdei József                   0.cs. S12 HU 08-50-50299      1128,22 m/p
   5. Koszorus László                2.cs. S10 HU-08- 10-42748     1126,68 m/p
   6. Bődi József                    0.cs. S07 HU 08-08-182191     1126,18 m/p
   7. Erdei József                   2.cs. S12 HU 08-10-44118      1124,89 m/p
   8. Erdei József                   1.cs. S12 HU 08-50-50277      1123,37 m/p
   9. Erdei József                   0.cs. S12 HU 08-50-50307      1123,03 m/p
  10. Rácz Roland                    1.cs. S07 HU 08-10-39766      1122,64 m/p
  11. Erdei József                   0.cs. S12 HU 08-10-44164      1122,54 m/p
  12. Erdei József                   2.cs. S12 HU 08-10-44200      1122,41 m/p
  13. Rácz Roland                    1.cs. S07 HU 08-10-39781      1119,04 m/p
  14. Bartha Sándor                  2.cs. S04 HU-08-10- 38050     1117,05 m/p
  15. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 08-10-45925      1116,49 m/p
  16. Bődi József                    1.cs. S07 HU 08-08-182119     1114,98 m/p
  17. Erdei József                   1.cs. S12 HU 08-10-44179      1114,14 m/p
  18. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU 08-D-182414      1113,93 m/p
  19. Móré-Erdős                     2.cs. S04 HU 08-10-38116      1112,93 m/p
  20. Erdei József                   1.cs. S12 HU 08-10-44147      1111,24 m/p
  21. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 08-10-37953      1110,61 m/p
  22. Móré-Erdős                     2.cs. S04 HU 08-10-38141      1110,34 m/p
  23. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 08-10-36262      1110,03 m/p
  24. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 08-10-45943      1109,88 m/p
  25. Arnódi Béla                    2.cs. S07 HU 08-50-50410      1108,98 m/p
  26. Erdei József                   0.cs. S12 HU 08-10-44172      1108,41 m/p
  27. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 08-08-202886     1107,95 m/p
  28. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 08-08-202853     1107,17 m/p
  29. Rácz Gyula                     2.cs. S08 HU-08- 10-40542     1106,81 m/p
  30. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 08-08-202873     1104,70 m/p
  31. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30 HU 08-10-45457      1104,24 m/p
  32. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30 HU 08-10-45453      1104,09 m/p
  33. Kalmár László                  1.cs. S10 HU-08- 10-42665     1103,62 m/p
  34. Bődi József                    0.cs. S07 HU 08-08-188717     1103,53 m/p
  35. Kalmár László                  2.cs. S10 HU-08- 10-42636     1102,95 m/p
  36. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 08-10-45938      1102,27 m/p
  37. Varga László                   1.cs. R30 HU 08-10-46076      1102,27 m/p
  38. Szekeres Sándor                1.cs. R30 HU 08-10-45899      1101,87 m/p
  39. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 08-10-46067      1101,32 m/p
  40. Rácz Gyula                     1.cs. S08 HU-08- 10-40537     1100,66 m/p
  41. Erdei József                   2.cs. S12 HU 08-10-44192      1100,62 m/p
  42. Rácz Gyula                     1.cs. S08 HU-08- 50-49826     1100,54 m/p
  43. Erdei József                   2.cs. S12 HU 08-10-44156      1100,48 m/p
  44. Bartha Sándor                  2.cs. S04 HU-08-10- 45912     1100,11 m/p
  45. Erdei József                   0.cs. S12 HU 08-10-44159      1099,96 m/p
  46. Rácz Roland                    2.cs. S07 HU 08-10-39787      1099,91 m/p
  47. Bődi József                    2.cs. S07 HU 08-08-182115     1099,35 m/p
  48. Kalmár László                  0.cs. S10 HU-08- 10-42661     1098,44 m/p
  49. Kalmár László                  2.cs. S10 HU-08- 10-42602     1098,32 m/p
  50. Kalmár László                  0.cs. S10 HU-08- 10-42630     1098,32 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Arnódi Béla                    1.cs. S07    5 h.   77,78 p
   2. Kalmár László                  2.cs. S10    5 h.   76,53 p
   3. Erdei József                   2.cs. S12    5 h.   76,10 p
   4. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    5 h.   75,37 p
   5. Erdei József                   1.cs. S12    5 h.   75,00 p
   6. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30    5 h.   74,61 p
   7. Koszorus László                2.cs. S10    5 h.   72,34 p
   8. Móré-Erdős                     2.cs. S04    5 h.   72,33 p
   9. Kalmár László                  1.cs. S10    5 h.   71,64 p
  10. Móré-Erdős                     1.cs. S04    5 h.   71,49 p
  11. Bartha Sándor                  2.cs. S04    5 h.   71,01 p
  12. Koszorus László                1.cs. S10    5 h.   70,94 p
  13. Rácz Roland                    1.cs. S07    5 h.   69,82 p
  14. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    5 h.   69,04 p
  15. Rácz Gyula                     1.cs. S08    5 h.   68,63 p
  16. Sági Ferenc                    1.cs. S01    5 h.   64,20 p
  17. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    5 h.   63,68 p
  18. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   63,43 p
  19. Varga László                   1.cs. R30    5 h.   62,44 p
  20. Pikó Sándor                    2.cs. S02    5 h.   62,41 p
  21. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.   61,30 p
  22. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   59,90 p
  23. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   59,32 p
  24. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10    5 h.   57,59 p
  25. Szilágyi Lajos                 1.cs. S04    5 h.   56,71 p
  26. Mátyás Dúc                     2.cs. S05    5 h.   55,27 p
  27. Gonda János                    1.cs. S10    5 h.   48,96 p
  28. Lada Jószef                    2.cs. S10    4 h.   48,43 p
  29. Csonka István                  1.cs. S02    5 h.   48,40 p
  30. Vas György                     2.cs. S02    5 h.   46,22 p
  31. Rácz Gyula                     2.cs. S08    4 h.   44,34 p
  32. Arnódi Béla                    2.cs. S07    3 h.   44,29 p
  33. Gonda János                    2.cs. S10    4 h.   43,50 p
  34. Bődi József                    2.cs. S07    3 h.   43,32 p
  35. Tóth Miklós                    1.cs. S10    5 h.   40,68 p
  36. Szekeres Sándor                1.cs. R30    3 h.   40,64 p
  37. Buglyó Testvérek               2.cs. S06    4 h.   39,64 p
  38. Dóró Imre                      1.cs. S04    3 h.   38,94 p
  39. Csonka István                  2.cs. S02    4 h.   38,11 p
  40. Péter Lajos                    1.cs. S04    3 h.   37,26 p
  41. Szilágyi Lajos                 2.cs. S04    3 h.   36,06 p
  42. Bagdány László                 1.cs. S10    4 h.   34,28 p
  43. Tóth Miklós                    2.cs. S10    4 h.   32,66 p
  44. Oláh János                     1.cs. S06    3 h.   31,38 p
  45. Török Zoltán                   1.cs. S07    3 h.   31,17 p
  46. Karacs István                  1.cs. S04    3 h.   29,52 p
  47. Molnár Antal                   1.cs. S06    3 h.   28,94 p
  48. Kovács Béla                    2.cs. S05    3 h.   28,03 p
  49. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    2 h.   27,79 p
  50. Bordán András                  1.cs. S12    2 h.   25,48 p
  51. Lovas István                   1.cs. S12    2 h.   25,46 p
  52. Bertalan László                2.cs. S10    2 h.   23,52 p
  53. Jóvér István                   1.cs. S06    2 h.   23,24 p
  54. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    2 h.   21,74 p
  55. Varga András                   2.cs. S02    2 h.   19,38 p
  56. Nagy György                    1.cs. S12    2 h.   19,04 p
  57. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    2 h.   18,71 p
  58. Kiss Gábor                     1.cs. S10    2 h.   18,71 p
  59. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    2 h.   18,53 p
  60. Balogh István                  1.cs. S02    2 h.   18,06 p
  61. Varga László                   2.cs. R30    3 h.   17,44 p
  62. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    2 h.   17,42 p
  63. Vas György                     1.cs. S02    2 h.   17,14 p
  64. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    2 h.   17,00 p
  65. Vágner József                  2.cs. S02    2 h.   15,82 p
  66. Kozma Tibor                    1.cs. S10    2 h.   15,79 p
  67. Rácz Roland                    2.cs. S07    1 h.   15,65 p
  68. Szekrényesi József id.         2.cs. R30    1 h.   13,93 p
  69. Lakatos Leonóra                2.cs. S06    1 h.   13,71 p
  70. Varró József                   1.cs. S07    1 h.   11,52 p
  71. Balogh István                  2.cs. S02    1 h.   11,17 p
  72. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   11,06 p
  73. Bordán Ferenc                  1.cs. S04    1 h.   10,56 p
  74. Kiss Gábor                     2.cs. S10    1 h.    8,94 p
  75. Szabó Sándor                   2.cs. S02    1 h.    8,82 p
  76. Bertalan László                1.cs. S10    1 h.    8,78 p
  77. Pásztor Sándor                 1.cs. S08    1 h.    8,55 p
  78. Szabados Attila                1.cs. S06    1 h.    8,39 p
  79. Varró József                   2.cs. S07    1 h.    8,27 p
  80. Szabó Sándor                   1.cs. S02    1 h.    7,75 p
  81. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    1 h.    7,36 p
  82. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.    6,82 p
  83. Oláh János                     2.cs. S06    1 h.    6,60 p

A verseny S08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     1.cs.    5 h.   69,30 p
   2. Rácz Gyula                     2.cs.    3 h.   33,58 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Hatvan
  09.06. Budapest-Cinkota
  09.13. Budapest-Cinkota
  09.22. Komárom
  09.28. Mosonmagyaróvár

S08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     2.cs.   20 h.  221,64 p
   2. Rácz Gyula                     1.cs.   20 h.  195,49 p
   3. Pásztor Sándor                 1.cs.   13 h.  123,45 p
   4. Pásztor Sándor                 2.cs.    7 h.   47,05 p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40918      4h  43,02p
  2. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40542      3h  46,23p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-08- 10-40576      3h  28,56p
  4. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40547      3h  24,50p
  5. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40540      3h  23,98p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40564      3h  23,36p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40528      2h  25,65p
  8. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40543      2h  23,06p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 50-49826      2h  22,85p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40529      2h  22,39p