Hajdú Tagszövetség, S08 Berettyóújfalu
Első adat felvétele: 2008.09.24 13:36:05
Az adatok utolsó módosítása: 2008.10.01 20:12:24
A lista kiadásának időpontja: 2008.10.01 20:39:58
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2008.10.24 13:36:05
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 04 verseny 

Feleresztés helye: Komárom
Feleresztés ideje: 2008.09.22 09:00
Időjárás         : Változóan felhős, szélcsend
Kisérő           : Vágner József
Központi táv     : 255000 m
Értékelési mód   : Hagyományos 10 pontos rendszerrel
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
S01 Debrecen            1    1    20    4   1041,99    913,62
S02 Hajdúsámson        13   24   418   84   1060,34    896,66
S05 Debrecen            5    8   144   29   1066,01    817,94
S10 Debrecen           19   35   602  120   1070,45    856,13
Hajdú 1.               38   68  1184  237   1070,45    867,07
R30 Karcag              7   11   174   35   1072,74    842,71
S04 Hajdúszoboszló      9   17   291   58   1023,21    831,56
S12 Kaba                9   13   228   46   1106,99    861,51
Hajdú 2.               25   41   693  139   1106,99    839,50
S07 Hosszúpályi         8   13   274   55   1141,56    881,43
S08 Berettyóújfalu      2    3    54   11   1057,60    902,41
Hajdú 3.               10   16   328   66   1141,56    884,20
S06 Debrecen            8   14   240   48   1045,16    854,06
Hajdú 4.                8   14   240   48   1045,16    854,06
Tagszövetségben        81  139  2445  489   1141,56    861,67

S08 egyesületi díjlista
   1. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40542     1057,60 m/p
   2. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40557     1016,40 m/p
   3. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40541      955,69 m/p
   4. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40528      954,81 m/p
   5. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40543      927,02 m/p
   6. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40571      926,24 m/p
   7. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40539      924,75 m/p
   8. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40529      914,85 m/p
   9. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40918      906,95 m/p
  10. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40540      906,75 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Pásztor Sándor                  1.cs. Dt: 276183 Kg:  14 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   1h   5,52p    R:  12.   2h  13,97p    T:  68.   3h  23,60p
Összesített E:   3.  13h 123,45p    R:  10.   9h  74,51p    T:  69.  13h 124,43p
   HU-08- 10-40576     22 14:06:03   902,41 m/p  11   5,52   56   7,06  330   8,78
   HU-08- 10-39891     22 14:06:15   901,82 m/p   0   0,00   57   6,91  334   8,70
   HU-08- 10-40577     22 14:18:12   867,95 m/p   0   0,00    0   0,00  460   6,12
   HU-08- 10-40585     22 14:27:41   842,84 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-08- 10-40581     22 14:33:33   828,01 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-08- 10-40590     22 14:33:52   827,23 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-08- 10-40603     22 14:42:39   806,02 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Rácz Gyula                      1.cs. Dt: 276545 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  45,12p    R:   5.   5h  48,10p    T:  30.   5h  52,37p
Összesített E:   2.  20h 195,49p    R:   7.  13h 142,94p    T:  26.  20h 212,19p
   HU-08- 10-40541     22 13:49:22   955,69 m/p   3  13,53   25  11,84  164  12,19
   HU-08- 10-40528     22 13:49:38   954,81 m/p   4  12,53   26  11,68  167  12,13
   HU-08- 10-40571     22 13:58:34   926,24 m/p   6  10,53   39   9,68  246  10,51
   HU-08- 10-40529     22 14:02:17   914,85 m/p   8   8,53   42   9,22  277   9,88
   HU-08- 10-40526     22 14:12:32   884,85 m/p   0   0,00   65   5,68  385   7,66
   HU-08- 10-40553     22 14:19:54   864,47 m/p   0   0,00    0   0,00  473   5,86
   HU-08- 10-40561     22 14:26:27   847,13 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-08- 10-40537     22 14:46:19   798,53 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Rácz Gyula                      2.cs. Dt: 276545 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  58,65p    R:   4.   5h  56,12p    T:  13.   5h  59,58p
Összesített E:   1.  20h 221,64p    R:   4.  18h 201,40p    T:  21.  19h 227,30p
   HU-08- 10-40542     22 13:21:29  1057,60 m/p   1  15,53    5  14,92   15  15,24
   HU-08- 10-40557     22 13:32:05  1016,40 m/p   2  14,53   10  14,15   66  14,20
   HU-08- 10-40543     22 13:58:19   927,02 m/p   5  11,53   38   9,84  238  10,67
   HU-08- 10-40539     22 13:59:03   924,75 m/p   7   9,53   40   9,53  256  10,31
   HU-08- 10-40918     22 14:04:55   906,95 m/p   9   7,53   52   7,68  312   9,16
   HU-08- 10-40540     22 14:04:59   906,75 m/p  10   6,53   53   7,53  314   9,12
   HU-08- 10-40569     22 14:13:18   882,68 m/p   0   0,00    0   0,00  389   7,58
   HU-08- 50-49824     22 14:20:13   863,62 m/p   0   0,00    0   0,00  477   5,78
   HU-08- 10-40564     22 14:27:07   845,40 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-08- 10-40544     22 14:34:42   826,25 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-08- 10-40567     22 14:46:20   798,49 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 08-08-202878     1141,56 m/p
   2. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 08-08-202873     1128,07 m/p
   3. Bődi József                    1.cs. S07 HU 08-08-182107     1110,68 m/p
   4. Erdei József                   0.cs. S12 HU 08-10-44104      1106,99 m/p
   5. Erdei József                   2.cs. S12 HU 08-10-44164      1085,83 m/p
   6. Varga László                   1.cs. R30 HU 08-10-46118      1072,74 m/p
   7. Bagdány László                 2.cs. S10 HU-08- D-187673     1070,45 m/p
   8. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 08-50-10105      1066,01 m/p
   9. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 08-19-66455      1065,23 m/p
  10. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 08-10-45925      1064,79 m/p
  11. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 08-10-45943      1064,35 m/p
  12. Koszorus László                1.cs. S10 HU-08- 10-42728     1061,69 m/p
  13. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 08-10-37018      1060,34 m/p
  14. Rácz Roland                    1.cs. S07 HU 08-10-39780      1058,93 m/p
  15. Rácz Gyula                     2.cs. S08 HU-08- 10-40542     1057,60 m/p
  16. Varga András                   1.cs. S02 HU 08-10-37301      1056,91 m/p
  17. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 08-10-43993      1053,81 m/p
  18. Lada Jószef                    2.cs. S10 HU-08- 10-43516     1051,64 m/p
  19. Kalmár László                  2.cs. S10 HU-08- 10-42642     1051,27 m/p
  20. Koszorus László                0.cs. S10 HU-08- 10-42734     1051,17 m/p
  21. Kalmár László                  2.cs. S10 HU-08- 10-42645     1051,06 m/p
  22. Kalmár László                  0.cs. S10 HU-08- 10-42692     1050,36 m/p
  23. Rácz Roland                    1.cs. S07 HU 08-10-39765      1048,59 m/p
  24. Koszorus László                2.cs. S10 HU-08- 10-42736     1048,47 m/p
  25. Koszorus László                2.cs. S10 HU-08- 10-42709     1048,26 m/p
  26. Gonda János                    1.cs. S10 HU-08- 10-42845     1047,28 m/p
  27. Gonda János                    1.cs. S10 HU-08- D-187690     1046,11 m/p
  28. Csonka István                  1.cs. S02 HU 08-50-15486      1045,49 m/p
  29. Buglyó Testvérek               2.cs. S06 HU 08-10-38843      1045,16 m/p
  30. Buglyó Testvérek               2.cs. S06 HU 08-10-38831      1045,09 m/p
  31. Kalmár László                  0.cs. S10 HU-08- 10-42608     1044,36 m/p
  32. Pikó Sándor                    2.cs. S02 HU 08-10-37097      1044,18 m/p
  33. Pikó Sándor                    2.cs. S02 HU 08-10-37003      1042,57 m/p
  34. Sági Ferenc                    1.cs. S01 HU 08-08-202649     1041,99 m/p
  35. Csonka István                  1.cs. S02 HU 08-50-15275      1040,09 m/p
  36. Csonka István                  2.cs. S02 HU 08-50-15263      1039,70 m/p
  37. Csonka István                  2.cs. S02 HU 08-50-15455      1039,30 m/p
  38. Mátyás Dúc                     2.cs. S05 HU 08-50-10091      1036,32 m/p
  39. Sándor Zoltán                  1.cs. S10 HU 08-10-43144      1033,43 m/p
  40. Vas György                     1.cs. S02 HU 08-10-37263      1032,65 m/p
  41. Varga András                   2.cs. S02 HU 08-08-202769     1030,31 m/p
  42. Koszorus László                2.cs. S10 HU-08- 10-42754     1029,39 m/p
  43. Bordán András                  1.cs. S12 HU 08-D-187377      1028,31 m/p
  44. Nagy Gyula                     1.cs. S10 HU-08- 10-43307     1028,25 m/p
  45. Balogh István                  2.cs. S02 HU 08-10-36737      1026,93 m/p
  46. Bődi József                    2.cs. S07 HU 08-08-182103     1026,55 m/p
  47. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10 HU-08- 10-43022     1026,16 m/p
  48. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10 HU-08- M-116508     1025,70 m/p
  49. Bődi József                    0.cs. S07 HU 08-08-116564     1025,07 m/p
  50. Szekeres Sándor                2.cs. R30 HU 08-10-45854      1024,23 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pikó Sándor                    2.cs. S02    5 h.   71,44 p
   2. Koszorus László                2.cs. S10    5 h.   70,40 p
   3. Buglyó Testvérek               2.cs. S06    5 h.   69,53 p
   4. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.   69,04 p
   5. Arnódi Béla                    1.cs. S07    5 h.   67,03 p
   6. Vas György                     2.cs. S02    5 h.   66,81 p
   7. Vas György                     1.cs. S02    5 h.   65,96 p
   8. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    5 h.   64,64 p
   9. Mátyás Dúc                     2.cs. S05    5 h.   63,40 p
  10. Kalmár László                  2.cs. S10    5 h.   62,80 p
  11. Bődi József                    2.cs. S07    5 h.   62,24 p
  12. Csonka István                  2.cs. S02    5 h.   61,67 p
  13. Rácz Gyula                     2.cs. S08    5 h.   59,58 p
  14. Tóth Miklós                    1.cs. S10    5 h.   58,65 p
  15. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10    5 h.   57,99 p
  16. Nagy Róbert                    1.cs. S12    5 h.   57,91 p
  17. Sági Ferenc                    1.cs. S01    5 h.   57,34 p
  18. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   56,76 p
  19. Kalmár László                  1.cs. S10    5 h.   56,63 p
  20. Iván László                    2.cs. S06    5 h.   56,45 p
  21. Ugrai László                   1.cs. S12    5 h.   56,12 p
  22. Móré-Erdős                     1.cs. S04    5 h.   56,08 p
  23. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   55,11 p
  24. Urbánszki Károly               1.cs. S02    5 h.   54,62 p
  25. Gonda János                    1.cs. S10    5 h.   54,44 p
  26. Koszorus László                1.cs. S10    5 h.   53,72 p
  27. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   53,70 p
  28. Csonka István                  1.cs. S02    4 h.   52,70 p
  29. Rácz Roland                    1.cs. S07    5 h.   52,52 p
  30. Rácz Gyula                     1.cs. S08    5 h.   52,37 p
  31. Molnár Antal                   1.cs. S06    5 h.   52,36 p
  32. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    5 h.   51,04 p
  33. Kozma Tibor                    1.cs. S10    5 h.   50,89 p
  34. Lada Jószef                    2.cs. S10    5 h.   50,07 p
  35. Bordán András                  1.cs. S12    5 h.   47,83 p
  36. Balogh István                  1.cs. S02    5 h.   46,45 p
  37. Varga László                   1.cs. R30    5 h.   45,93 p
  38. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    5 h.   44,22 p
  39. Kovács Béla                    2.cs. S05    5 h.   44,03 p
  40. Vágner József                  1.cs. S02    4 h.   43,20 p
  41. Nagy György                    1.cs. S12    4 h.   42,60 p
  42. Dóró Imre                      1.cs. S04    4 h.   40,26 p
  43. Varga András                   1.cs. S02    4 h.   39,52 p
  44. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    4 h.   38,15 p
  45. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    4 h.   36,74 p
  46. Nagy Gyula                     1.cs. S10    3 h.   35,92 p
  47. Gonda János                    2.cs. S10    3 h.   34,91 p
  48. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    4 h.   34,70 p
  49. Erdei József                   2.cs. S12    4 h.   33,92 p
  50. Kosztin Károly                 1.cs. S10    3 h.   33,85 p
  51. Farkas Zoltán                  1.cs. S04    4 h.   33,58 p
  52. Balogh István                  2.cs. S02    3 h.   33,56 p
  53. Kiss Gábor                     1.cs. S10    4 h.   33,40 p
  54. Kozma Tibor                    2.cs. S10    3 h.   33,05 p
  55. Török Zoltán                   2.cs. S07    4 h.   32,91 p
  56. Oláh János                     2.cs. S06    4 h.   32,55 p
  57. Arnódi Béla                    2.cs. S07    3 h.   31,95 p
  58. Erdei József                   1.cs. S12    3 h.   30,94 p
  59. Szilágyi Lajos                 1.cs. S04    3 h.   28,74 p
  60. Móré-Erdős                     2.cs. S04    3 h.   27,81 p
  61. Vámos jános                    1.cs. S02    3 h.   26,89 p
  62. Oláh János                     1.cs. S06    2 h.   26,15 p
  63. Szekeres Sándor                1.cs. R30    3 h.   25,67 p
  64. Kósa László                    1.cs. S07    2 h.   24,98 p
  65. Varga András                   2.cs. S02    2 h.   24,59 p
  66. Jóvér István                   1.cs. S06    2 h.   24,31 p
  67. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    3 h.   24,01 p
  68. Pásztor Sándor                 1.cs. S08    3 h.   23,60 p
  69. Bartha Sándor                  2.cs. S04    2 h.   22,17 p
  70. Vágner József                  2.cs. S02    2 h.   21,24 p
  71. Karacs István                  1.cs. S04    2 h.   20,99 p
  72. Varró József                   2.cs. S07    2 h.   20,11 p
  73. Tóth Miklós                    2.cs. S10    2 h.   19,55 p
  74. Bertalan László                1.cs. S10    2 h.   18,90 p
  75. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10    2 h.   18,88 p
  76. Heim János                     1.cs. S10    3 h.   18,83 p
  77. Bertalan László                2.cs. S10    2 h.   18,38 p
  78. Kovács József                  1.cs. S04    3 h.   18,19 p
  79. Szabados Attila                1.cs. S06    2 h.   18,18 p
  80. Szabó Sándor                   1.cs. S02    2 h.   18,14 p
  81. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30    2 h.   18,07 p
  82. Bagdány László                 2.cs. S10    1 h.   15,07 p
  83. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.   14,49 p
  84. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    2 h.   14,14 p
  85. Iván László                    1.cs. S06    2 h.   13,76 p
  86. Varró József                   1.cs. S07    1 h.   13,75 p
  87. Szekeres Sándor                2.cs. R30    1 h.   13,25 p
  88. Baranyi Sándor                 1.cs. S06    1 h.   11,84 p
  89. Szilágyi Lajos                 2.cs. S04    1 h.   11,83 p
  90. Fagyal II. István              1.cs. S12    2 h.   10,51 p
  91. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    1 h.    9,78 p
  92. Harcsa Kámán                   1.cs. S02    1 h.    8,46 p
  93. Kolozsvári Mihály              2.cs. S12    1 h.    8,44 p
  94. Mászlé Tibor                   2.cs. S02    1 h.    8,41 p
  95. Bordán András                  2.cs. S12    1 h.    8,02 p
  96. Rácz Roland                    2.cs. S07    1 h.    7,52 p
  97. Farkas Zoltán                  2.cs. S04    1 h.    7,05 p
  98. Kiss Gábor                     2.cs. S10    1 h.    6,75 p

A verseny S08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     2.cs.    5 h.   58,65 p
   2. Rácz Gyula                     1.cs.    4 h.   45,12 p
   3. Pásztor Sándor                 1.cs.    1 h.    5,52 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Hatvan
  09.06. Budapest-Cinkota
  09.13. Budapest-Cinkota
  09.22. Komárom
  09.28. Mosonmagyaróvár

S08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     2.cs.   20 h.  221,64 p
   2. Rácz Gyula                     1.cs.   20 h.  195,49 p
   3. Pásztor Sándor                 1.cs.   13 h.  123,45 p
   4. Pásztor Sándor                 2.cs.    7 h.   47,05 p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40918      4h  43,02p
  2. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40542      3h  46,23p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-08- 10-40576      3h  28,56p
  4. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40547      3h  24,50p
  5. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40540      3h  23,98p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40564      3h  23,36p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40528      2h  25,65p
  8. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40543      2h  23,06p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 50-49826      2h  22,85p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40529      2h  22,39p