Hajdú Tagszövetség, S08 Berettyóújfalu
Első adat felvétele: 2008.09.16 10:22:51
Az adatok utolsó módosítása: 2008.10.01 20:09:48
A lista kiadásának időpontja: 2008.10.01 20:39:12
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2008.10.16 10:22:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 03 verseny 

Feleresztés helye: Budapest-Cinkota
Feleresztés ideje: 2008.09.13 08:00
Időjárás         : Viharos É-K szél, széllökésekkel
Kisérő           : Vágner Józsf
Központi táv     : 172000 m
Értékelési mód   : Hagyományos 10 pontos rendszerrel
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
S01 Debrecen            2    3    47    9    757,51    643,63
S02 Hajdúsámson        14   29   558  112    859,47    682,26
S05 Debrecen            8   13   310   62    871,80    612,80
S10 Debrecen           18   37   731  146    858,04    691,31
Hajdú 1.               42   82  1646  329    871,80    675,85
R30 Karcag              8   12   193   39    704,42  21722,00
S04 Hajdúszoboszló     13   21   426   85    797,57    583,45
S12 Kaba               10   15   293   57    841,81    549,45
Hajdú 2.               31   48   912  182    841,81    518,69
S07 Hosszúpályi         8   17   345   69    877,81    739,44
S08 Berettyóújfalu      2    4    71   14    976,82    682,40
Hajdú 3.               10   21   416   83    976,82    736,69
S06 Debrecen            9   19   301   60    833,68    636,41
S09 Hajdúböszörmény    11   15   251   49    746,90    504,06
Hajdú 4.               20   34   552  110    833,68    549,45
Tagszövetségben       103  185  3526  705    976,82    650,95

S08 egyesületi díjlista
   1. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40542      976,82 m/p
   2. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40569      964,30 m/p
   3. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40918      944,28 m/p
   4. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40543      926,86 m/p
   5. Rácz Gyula                     2.cs. HU-08- 10-40540      925,37 m/p
   6. Pásztor Sándor                 1.cs. HU-08- 10-40602      837,15 m/p
   7. Pásztor Sándor                 1.cs. HU-08- 10-40576      765,04 m/p
   8. Pásztor Sándor                 2.cs. HU-08- 10-40601      751,42 m/p
   9. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40538      751,09 m/p
  10. Rácz Gyula                     1.cs. HU-08- 10-40550      735,54 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Pásztor Sándor                  1.cs. Dt: 191400 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   2h  19,19p    R:  13.   2h  16,19p    T:  52.   4h  36,79p
Összesített E:   3.  13h 123,45p    R:  10.   9h  74,51p    T:  69.  13h 124,43p
   HU-08- 10-40602     13 11:48:38   837,15 m/p   6   9,98   35   9,68   44  13,22
   HU-08- 10-40576     13 12:10:11   765,04 m/p   7   9,21   61   6,51  151  11,70
   HU-08- 10-39887     13 12:42:27   677,64 m/p   0   0,00    0   0,00  554   5,97
   HU-08- 10-39886     13 12:42:34   677,36 m/p   0   0,00    0   0,00  559   5,90

Pásztor Sándor                  2.cs. Dt: 191400 Kg:  11 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   1h   8,44p    R:  17.   1h   5,29p    T:  98.   1h  11,06p
Összesített E:   4.   7h  47,05p    R:  19.   1h   5,29p    T: 124.   5h  37,82p
   HU-08- 10-40601     13 12:14:43   751,42 m/p   8   8,44   71   5,29  196  11,06

Rácz Gyula                      1.cs. Dt: 191767 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  31,49p    R:  12.   2h  18,77p    T:  29.   5h  48,95p
Összesített E:   2.  20h 195,49p    R:   7.  13h 142,94p    T:  26.  20h 212,19p
   HU-08- 10-40918     13 11:23:05   944,28 m/p   3  12,30    3  13,59    3  13,81
   HU-08- 10-40538     13 12:15:19   751,09 m/p   9   7,68   72   5,18  200  11,01
   HU-08- 10-40550     13 12:20:43   735,54 m/p  10   6,91    0   0,00  261  10,14
   HU-08- 10-40557     13 12:34:31   698,56 m/p  13   4,60    0   0,00  439   7,61
   HU-08- 10-40527     13 12:41:10   682,04 m/p   0   0,00    0   0,00  526   6,38

Rácz Gyula                      2.cs. Dt: 191767 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  55,34p    R:   3.   4h  54,37p    T:   4.   5h  64,53p
Összesített E:   1.  20h 221,64p    R:   4.  18h 201,40p    T:  21.  19h 227,30p
   HU-08- 10-40542     13 11:16:19   976,82 m/p   1  13,84    1  13,84    1  13,84
   HU-08- 10-40569     13 11:18:52   964,30 m/p   2  13,07    2  13,71    2  13,82
   HU-08- 10-40543     13 11:26:54   926,86 m/p   4  11,53    4  13,47    4  13,79
   HU-08- 10-40540     13 11:27:14   925,37 m/p   5  10,76    5  13,35    5  13,78
   HU-08- 10-44227     13 12:25:53   721,24 m/p  11   6,14    0   0,00  320   9,30
   HU-08- 10-40556     13 12:31:25   706,54 m/p  12   5,37    0   0,00  383   8,41
   HU-08- 10-40564     13 12:41:01   682,40 m/p  14   3,84    0   0,00  522   6,43

Tagszövetségi díjlista
   1. Rácz Gyula                     2.cs. S08 HU-08- 10-40542      976,82 m/p
   2. Rácz Gyula                     2.cs. S08 HU-08- 10-40569      964,30 m/p
   3. Rácz Gyula                     1.cs. S08 HU-08- 10-40918      944,28 m/p
   4. Rácz Gyula                     2.cs. S08 HU-08- 10-40543      926,86 m/p
   5. Rácz Gyula                     2.cs. S08 HU-08- 10-40540      925,37 m/p
   6. Rácz Roland                    2.cs. S07 HU 08-10-39735       877,81 m/p
   7. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 08-10-39850       876,16 m/p
   8. Rácz Roland                    2.cs. S07 HU 08-10-39743       873,84 m/p
   9. Mátyás Dúc                     2.cs. S05 HU 08-50-10097       871,80 m/p
  10. Bődi József                    2.cs. S07 HU 08-08-182115      871,44 m/p
  11. Bődi József                    0.cs. S07 HU 08-08-188729      869,90 m/p
  12. Bődi József                    1.cs. S07 HU 08-08-182174      869,70 m/p
  13. Bődi József                    2.cs. S07 HU 08-08-182117      869,56 m/p
  14. Bődi József                    2.cs. S07 HU 08-08-182191      869,50 m/p
  15. Bődi József                    2.cs. S07 HU 08-08-116554      869,43 m/p
  16. Bődi József                    2.cs. S07 HU 08-08-188710      869,36 m/p
  17. Bődi József                    2.cs. S07 HU 08-08-182120      868,96 m/p
  18. Bődi József                    2.cs. S07 HU 08-08-182135      868,89 m/p
  19. Bődi József                    1.cs. S07 HU 08-08-182165      868,76 m/p
  20. Bődi József                    0.cs. S07 HU 08-08-116571      868,56 m/p
  21. Mátyás Dúc                     2.cs. S05 HU 08-08-202020      868,50 m/p
  22. Varró József                   2.cs. S07 HU 08-10-39553       868,08 m/p
  23. Bődi József                    1.cs. S07 HU 08-08-182121      866,83 m/p
  24. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 08-08-202878      866,43 m/p
  25. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 08-08-202875      866,03 m/p
  26. Bődi József                    1.cs. S07 HU 08-08-182101      863,85 m/p
  27. Bődi József                    2.cs. S07 HU 08-08-182182      862,46 m/p
  28. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 08-08-202885      861,54 m/p
  29. Bődi József                    0.cs. S07 HU 08-08-182168      861,47 m/p
  30. Bődi József                    1.cs. S07 HU 08-08-182111      860,88 m/p
  31. Varga András                   2.cs. S02 HU 08-10-37304       859,47 m/p
  32. Török Zoltán                   2.cs. S07 HU 08-10-39828       859,05 m/p
  33. Bertalan László                1.cs. S10 HU 08-10-42207       858,04 m/p
  34. Pikó Sándor                    2.cs. S02 HU 08-10-37098       857,43 m/p
  35. Bődi József                    1.cs. S07 HU 08-08-182187      854,89 m/p
  36. Borók József                   2.cs. S05 HU 08-12-88650       848,00 m/p
  37. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 08-08-202057      847,70 m/p
  38. Bődi József                    1.cs. S07 HU 08-08-182141      847,33 m/p
  39. Rácz Roland                    1.cs. S07 HU 08-10-39766       846,38 m/p
  40. Sándor Zoltán                  0.cs. S10 HU 08-10-43136       842,28 m/p
  41. Erdei József                   2.cs. S12 HU 08-10-44108       841,81 m/p
  42. Arnódi Béla                    2.cs. S07 HU 08-08-202890      839,35 m/p
  43. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 08-08-202876      838,73 m/p
  44. Pásztor Sándor                 1.cs. S08 HU-08- 10-40602      837,15 m/p
  45. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 08-10-39137       833,68 m/p
  46. Erdei József                   0.cs. S12 HU 08-50-50272       833,40 m/p
  47. Erdei József                   0.cs. S12 HU 08-10-44191       833,32 m/p
  48. Bődi József                    2.cs. S07 HU 08-08-182103      832,34 m/p
  49. Varga András                   0.cs. S02 HU 08-10-37359       830,18 m/p
  50. Bődi József                    0.cs. S07 HU 08-08-116557      826,74 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bődi József                    2.cs. S07    5 h.   67,94 p
   2. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.   67,33 p
   3. Arnódi Béla                    1.cs. S07    5 h.   65,03 p
   4. Rácz Gyula                     2.cs. S08    5 h.   64,53 p
   5. Bertalan László                2.cs. S10    5 h.   63,74 p
   6. Bertalan László                1.cs. S10    5 h.   62,10 p
   7. Mátyás Dúc                     2.cs. S05    5 h.   61,94 p
   8. Vas György                     2.cs. S02    5 h.   61,76 p
   9. Koszorus László                2.cs. S10    5 h.   60,81 p
  10. Csonka István                  1.cs. S02    5 h.   59,49 p
  11. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.   59,47 p
  12. Rácz Roland                    1.cs. S07    5 h.   57,99 p
  13. Bagdány László                 1.cs. S10    5 h.   57,26 p
  14. Gonda János                    1.cs. S10    5 h.   57,08 p
  15. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    5 h.   56,42 p
  16. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10    5 h.   56,22 p
  17. Kalmár László                  1.cs. S10    5 h.   55,42 p
  18. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10    5 h.   55,36 p
  19. Pikó Sándor                    2.cs. S02    5 h.   54,70 p
  20. Kósa László                    1.cs. S07    5 h.   54,55 p
  21. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   54,54 p
  22. Csonka István                  2.cs. S02    5 h.   53,99 p
  23. Varró József                   2.cs. S07    5 h.   53,71 p
  24. Kalmár László                  2.cs. S10    5 h.   51,45 p
  25. Rácz Roland                    2.cs. S07    4 h.   50,94 p
  26. Arnódi Béla                    2.cs. S07    5 h.   50,52 p
  27. Koszorus László                1.cs. S10    5 h.   49,41 p
  28. Vágner József                  1.cs. S02    5 h.   49,15 p
  29. Rácz Gyula                     1.cs. S08    5 h.   48,95 p
  30. Gonda János                    2.cs. S10    5 h.   48,82 p
  31. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   48,09 p
  32. Török Zoltán                   2.cs. S07    5 h.   47,96 p
  33. Erdei József                   2.cs. S12    5 h.   47,08 p
  34. Kozma Tibor                    1.cs. S10    5 h.   46,77 p
  35. Varga András                   2.cs. S02    4 h.   46,15 p
  36. Tóth Miklós                    2.cs. S10    5 h.   45,93 p
  37. Móré-Erdős                     2.cs. S04    5 h.   45,50 p
  38. Török Zoltán                   1.cs. S07    4 h.   45,45 p
  39. Kosztin Károly                 1.cs. S10    5 h.   45,11 p
  40. Sági Ferenc                    1.cs. S01    5 h.   44,51 p
  41. Buglyó Testvérek               2.cs. S06    5 h.   44,31 p
  42. Lada Jószef                    2.cs. S10    5 h.   43,06 p
  43. Szodrai Kálmán                 1.cs. S10    5 h.   40,14 p
  44. Vas György                     1.cs. S02    5 h.   39,56 p
  45. Heim János                     1.cs. S10    5 h.   38,68 p
  46. Oláh János                     1.cs. S06    5 h.   38,65 p
  47. Balogh István                  1.cs. S02    5 h.   38,33 p
  48. Borók József                   2.cs. S05    4 h.   38,28 p
  49. Bagdány László                 2.cs. S10    5 h.   38,23 p
  50. Kecskés Gyula                  2.cs. S10    5 h.   37,98 p
  51. Szilágyi Lajos                 1.cs. S04    5 h.   37,84 p
  52. Pásztor Sándor                 1.cs. S08    4 h.   36,79 p
  53. Kiss Gábor                     1.cs. S10    5 h.   36,35 p
  54. Tóth Miklós                    1.cs. S10    4 h.   36,24 p
  55. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    5 h.   36,12 p
  56. Szálkai Szabolcs               2.cs. S07    4 h.   35,64 p
  57. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    4 h.   35,11 p
  58. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    5 h.   35,07 p
  59. Fagyal István                  1.cs. S12    5 h.   33,02 p
  60. Kovács Béla                    2.cs. S05    4 h.   32,65 p
  61. Erdei József                   1.cs. S12    4 h.   32,61 p
  62. Dóró Imre                      1.cs. S04    3 h.   32,07 p
  63. Iván László                    2.cs. S06    5 h.   30,78 p
  64. Farkas Zoltán                  1.cs. S04    5 h.   27,92 p
  65. Jóvér István                   1.cs. S06    4 h.   27,13 p
  66. Urbánszki Károly               1.cs. S02    3 h.   26,79 p
  67. Molnár Antal                   1.cs. S06    3 h.   26,45 p
  68. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    4 h.   25,83 p
  69. Rőth József                    1.cs. S05    3 h.   25,72 p
  70. Kovács Béla                    1.cs. S05    3 h.   24,31 p
  71. Varró József                   1.cs. S07    3 h.   23,09 p
  72. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    3 h.   22,49 p
  73. Szabó Sándor                   1.cs. S02    2 h.   21,04 p
  74. Lakatos Leonóra                2.cs. S06    3 h.   20,91 p
  75. Jóvér István                   2.cs. S06    4 h.   19,74 p
  76. Harcsa Kámán                   1.cs. S02    3 h.   19,64 p
  77. Keresztúri István              1.cs. S05    3 h.   19,11 p
  78. Szabó Antal                    1.cs. S07    2 h.   18,64 p
  79. Szabados Attila                2.cs. S06    3 h.   18,37 p
  80. Baranyi Sándor                 1.cs. S06    2 h.   18,25 p
  81. Kovács József                  1.cs. S04    3 h.   17,87 p
  82. Varga András                   1.cs. S02    3 h.   17,46 p
  83. Lada Jószef                    1.cs. S10    3 h.   17,10 p
  84. Nagy Gyula                     1.cs. S10    2 h.   16,94 p
  85. Borbély Imre                   1.cs. S09    2 h.   15,64 p
  86. Szilágyi Lajos                 2.cs. S04    3 h.   15,20 p
  87. Szabó Sándor                   2.cs. S02    2 h.   14,90 p
  88. Móré-Erdős                     1.cs. S04    2 h.   14,80 p
  89. Péter Lajos                    1.cs. S04    3 h.   14,39 p
  90. Iván László                    1.cs. S06    2 h.   14,04 p
  91. Oláh János                     2.cs. S06    2 h.   14,03 p
  92. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    3 h.   13,81 p
  93. Bordán András                  1.cs. S12    2 h.   13,53 p
  94. Balogh Zoltán                  1.cs. S09    2 h.   13,49 p
  95. Nagy Róbert                    1.cs. S12    2 h.   13,14 p
  96. Vámos jános                    1.cs. S02    2 h.   11,70 p
  97. Molnár Ferenc                  1.cs. S10    1 h.   11,17 p
  98. Pásztor Sándor                 2.cs. S08    1 h.   11,06 p
  99. Dóró Imre                      2.cs. S04    1 h.   10,83 p
 100. Bartha Sándor                  1.cs. S04    2 h.   10,32 p
 101. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    2 h.    9,75 p
 102. Bordán András                  2.cs. S12    2 h.    9,69 p
 103. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30    2 h.    9,41 p
 104. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    2 h.    9,38 p
 105. Szabó Antal                    2.cs. S07    2 h.    9,34 p
 106. Bartha Sándor                  2.cs. S04    1 h.    8,27 p
 107. Kiss Gábor                     2.cs. S10    1 h.    8,26 p
 108. Mászlé Tibor                   2.cs. S02    1 h.    8,25 p
 109. Takács Ferenc                  1.cs. S09    1 h.    7,81 p
 110. Karacs István                  1.cs. S04    1 h.    7,81 p
 111. Varga László                   1.cs. R30    1 h.    6,93 p
 112. Kiss János                     1.cs. S04    1 h.    5,97 p
 113. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    1 h.    5,27 p
 114. Szekrényesi József id.         2.cs. R30    1 h.    4,40 p
 115. Szabados Attila                1.cs. S06    1 h.    3,92 p
 116. Borók József                   1.cs. S05    1 h.    3,85 p
 117. Nagy Géza                      1.cs. S01    1 h.    3,66 p
 118. Farkas Zoltán                  2.cs. S04    1 h.    3,42 p
 119. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.    3,22 p
 120. Varga László                   2.cs. R30    1 h.    2,75 p

A verseny S08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     2.cs.    5 h.   55,34 p
   2. Rácz Gyula                     1.cs.    4 h.   31,49 p
   3. Pásztor Sándor                 1.cs.    2 h.   19,19 p
   4. Pásztor Sándor                 2.cs.    1 h.    8,44 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Hatvan
  09.06. Budapest-Cinkota
  09.13. Budapest-Cinkota
  09.22. Komárom
  09.28. Mosonmagyaróvár

S08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     2.cs.   20 h.  221,64 p
   2. Rácz Gyula                     1.cs.   20 h.  195,49 p
   3. Pásztor Sándor                 1.cs.   13 h.  123,45 p
   4. Pásztor Sándor                 2.cs.    7 h.   47,05 p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40918      4h  43,02p
  2. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40542      3h  46,23p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-08- 10-40576      3h  28,56p
  4. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40547      3h  24,50p
  5. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40540      3h  23,98p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40564      3h  23,36p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40528      2h  25,65p
  8. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40543      2h  23,06p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 50-49826      2h  22,85p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-08- 10-40529      2h  22,39p