Hajdú Tagszövetség, S08 Berettyóújfalu
Első adat felvétele: 2008.07.28 20:46:28
Az adatok utolsó módosítása: 2008.06.09 17:12:26
A lista kiadásának időpontja: 2008.08.09 20:41:10
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2008.08.27 20:46:28
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 21 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2008.07.26 06:30
Időjárás         : Derűs, napos szélcsend
Kisérő           : Vágner József
Központi táv     : 717000 m
Értékelési mód   : Hagyományos 10 pontos rendszerrel
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
S01 Debrecen            8    9    57   11   1035,49    698,90
S02 Hajdúsámson        12   16   145   29   1030,68    843,84
S05 Debrecen            7   12   106   21    989,93    681,41
S10 Debrecen           23   33   299   60   1093,16    714,62
Hajdú 1.               52   72   621  124   1093,16    729,47
R30 Karcag              9   10    86   17   1061,15    666,11
S04 Hajdúszoboszló     11   18   205   41   1078,68    761,11
S12 Kaba                9   15   162   32   1037,32    695,71
Hajdú 2.               29   43   453   91   1078,68    707,54
S07 Hosszúpályi         8   14   120   24   1068,00    782,91
S08 Berettyóújfalu     10   12    85   17   1104,46    969,58
Hajdú 3.               18   26   205   41   1104,46    880,05
S06 Debrecen            9   12   113   23   1060,08    710,78
S09 Hajdúböszörmény    10   10    76   15    975,62    662,01
Hajdú 4.               19   22   189   38   1060,08    686,86
Tagszövetségben       118  163  1468  294   1104,46    743,27

S08 egyesületi díjlista
   1. Csörsz Ferenc                  1.cs. HU 06-10-19505    H 1104,46 m/p
   2. Hajzer Csaba                   1.cs. HU-06- 10-19915   H 1103,21 m/p
   3. Pásztor Sándor                 1.cs. HU-06- 10-19561   H 1091,28 m/p
   4. Hajzer Csaba                   1.cs. HU-06- 10-19681   H 1082,51 m/p
   5. Pásztor Sándor                 1.cs. HU-05- 10-07218   H 1054,57 m/p
   6. Csörsz Ferenc                  1.cs. HU 05-10-07601    H 1052,85 m/p
   7. Szabó Sándor                   1.cs. HU-06- 10-20038   H 1040,28 m/p
   8. Rácz Gyula                     1.cs. HU-05- D-132361   H 1030,55 m/p
   9. Hajzer Csaba                   1.cs. HU-05- 10-07266   H 1019,60 m/p
  10. Szabó Sándor                   1.cs. HU-06- 10-19969   H 1011,74 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Béldeki-László                  1.cs. Dt: 727665 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  14.   1h  15,05p    T:  27.   4h  65,89p
Összesített E:   5.  46h 594,18p    R:   7.  49h 671,60p    T:  22.  64h 894,69p
   HU 06-10-19792    H 26 20:08:33   888,97 m/p   0   0,00   39  15,05  164  18,99
   HU 02-10-66263    H 27 05:08:34   814,34 m/p   0   0,00    0   0,00  226  16,87
   HU 04-10-94150    H 27 06:25:20   749,91 m/p   0   0,00    0   0,00  279  15,07
   HU 05-50-43472    H 27 06:25:46   749,58 m/p   0   0,00    0   0,00  282  14,96
   HU 06-10-19627    H 27 06:40:04   738,70 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Csörsz Ferenc                   0.cs. Dt: 726239 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
   HU 06-10-19503    H 26 18:30:29  1007,99 m/p  11  18,27   15  21,02   37  23,30

Csörsz Ferenc                   1.cs. Dt: 726239 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   2h  45,92p    R:   2.   4h  81,33p    T:  13.   4h  90,69p
Összesített E:   6.  43h 517,88p    R:   9.  50h 646,68p    T:  28.  57h 805,49p
   HU 06-10-19505    H 26 17:27:33  1104,46 m/p   1  24,52    1  24,52    1  24,52
   HU 05-10-07601    H 26 17:59:47  1052,85 m/p   6  21,40    7  23,02   12  24,15
   HU 06-10-19352    H 26 19:05:01   961,88 m/p   0   0,00   29  17,52   92  21,42
   HU 06-10-19327    H 26 19:27:34   933,99 m/p   0   0,00   34  16,27  116  20,60

Hajzer Csaba                    1.cs. Dt: 724849 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h  65,99p    R:   5.   3h  70,00p    T:  15.   4h  88,77p
Összesített E:   7.  39h 484,97p    R:  11.  39h 550,65p    T:  31.  51h 765,49p
   HU-06- 10-19915   H 26 17:27:02  1103,21 m/p   2  23,87    2  24,25    2  24,46
   HU-06- 10-19681   H 26 17:39:36  1082,51 m/p   4  22,62    4  23,75    5  24,36
   HU-05- 10-07266   H 26 18:20:55  1019,60 m/p   9  19,50   11  22,00   32  23,44
   HU-03- 10-81158   H 27 05:32:20   790,17 m/p   0   0,00    0   0,00  235  16,51

László-Béldeki                  1.cs. Dt: 726331 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  13.  19h 207,70p    R:  24.  20h 233,94p    T:  78.  33h 408,41p
   HU 05-10-07514    T 27 08:48:07   652,52 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Pásztor Sándor                  0.cs. Dt: 742455 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU-06- 10-19544   H 26 19:15:45   969,58 m/p  17  14,85   25  18,85   79  22,19
   HU-04- 10-94396   H 27 05:35:07   806,91 m/p   0   0,00    0   0,00  227  17,14
   HU-04- 10-94057   H 27 06:05:58   780,74 m/p   0   0,00    0   0,00  242  16,62

Pásztor Sándor                  1.cs. Dt: 742455 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  95,49p    R:   1.   5h 107,75p    T:   1.   5h 118,55p
Összesített E:   2.  66h 822,52p    R:   2.  69h 919,25p    T:   4.  73h1071,56p
   HU-06- 10-19561   H 26 17:50:21  1091,28 m/p   3  23,60    3  24,35    4  24,75
   HU-05- 10-07218   H 26 18:14:02  1054,57 m/p   5  22,35    6  23,60   10  24,54
   HU-06- 10-19556   H 26 18:50:25  1002,75 m/p  13  17,35   18  20,60   40  23,52
   HU-04- 10-94371   H 26 18:52:27  1000,01 m/p  14  16,72   20  20,10   45  23,35
   HU-06- 10-19560   H 26 19:12:11   974,12 m/p  16  15,47   24  19,10   73  22,39
   HU-02- 10-64456   H 27 05:43:55   799,27 m/p   0   0,00    0   0,00  229  17,07
   HU-05- D-131790   H 27 06:01:41   784,27 m/p   0   0,00    0   0,00  239  16,73

Rácz Gyula                      1.cs. Dt: 742788 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  20,48p    R:   7.   3h  56,83p    T:   7.   5h 101,96p
Összesített E:   4.  47h 623,13p    R:   5.  57h 789,56p    T:   8.  67h 988,74p
   HU-05- D-132361   H 26 18:30:46  1030,55 m/p   8  20,48   10  22,61   25  24,04
   HU-06- 10-19414   T 26 19:16:14   969,40 m/p   0   0,00   26  18,61   80  22,16
   HU-06- 10-19415   H 26 20:05:28   910,87 m/p   0   0,00   38  15,61  136  20,25
   HU-04- 10-94263   H 26 20:45:09   868,61 m/p   0   0,00    0   0,00  188  18,47
   HU-06- 10-19395   T 27 05:45:01   798,68 m/p   0   0,00    0   0,00  230  17,04

Szabó András                    1.cs. Dt: 727087 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  33,46p    R:   6.   3h  58,12p    T:  17.   4h  85,91p
Összesített E:   3.  58h 725,72p    R:   3.  63h 830,62p    T:  16.  65h 929,68p
   HU-06- 10-19816   H 26 18:32:19  1006,60 m/p  12  17,67   16  20,79   38  23,28
   HU-05- 05-88224   H 26 18:39:04   997,28 m/p  15  15,79   21  19,54   49  22,90
   HU-06- 10-19894   H 26 19:01:58   966,91 m/p   0   0,00   28  17,79   84  21,71
   HU-06- 10-19821   H 26 20:29:46   865,82 m/p   0   0,00    0   0,00  192  18,02

Szabó Sándor                    1.cs. Dt: 725992 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  39,66p    R:   4.   4h  77,33p    T:  14.   4h  89,20p
Összesített E:   1.  72h 971,81p    R:   1.  79h1080,86p    T:   3.  76h1144,58p
   HU-06- 10-20038   H 26 18:07:53  1040,28 m/p   7  20,77    9  22,52   17  23,97
   HU-06- 10-19969   H 26 18:27:34  1011,74 m/p  10  18,89   14  21,27   35  23,36
   HU-04- 10-93752   H 26 19:00:19   967,58 m/p   0   0,00   27  18,02   83  21,72
   HU-06- 10-19968   H 26 19:38:50   920,34 m/p   0   0,00   37  15,52  129  20,15

Tagszövetségi díjlista
   1. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08 HU 06-10-19505    H 1104,46 m/p
   2. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-06- 10-19915   H 1103,21 m/p
   3. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10 HU-05- 10-10066   H 1093,16 m/p
   4. Pásztor Sándor                 1.cs. S08 HU-06- 10-19561   H 1091,28 m/p
   5. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-06- 10-19681   H 1082,51 m/p
   6. Sain Sándor                    0.cs. S04 HU 07-10-34417    H 1078,68 m/p
   7. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07 HU 06-10-18694    H 1068,00 m/p
   8. Magyar Mihály                  1.cs. R30 HU 04-19-01850    H 1061,15 m/p
   9. Oláh János                     1.cs. S06 HU 05-10-5890     H 1060,08 m/p
  10. Pásztor Sándor                 1.cs. S08 HU-05- 10-07218   H 1054,57 m/p
  11. Farkas Zoltán                  0.cs. S04 HU 07-10-34366    T 1052,88 m/p
  12. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08 HU 05-10-07601    H 1052,85 m/p
  13. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-06- 10-16134   H 1049,14 m/p
  14. Molnár Ferenc                  1.cs. S10 HU 07-10-32612    T 1047,01 m/p
  15. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 06-10-18797    H 1046,47 m/p
  16. Magyar Mihály                  1.cs. R30 HU 06-19-32619    H 1044,30 m/p
  17. Szabó Sándor                   1.cs. S08 HU-06- 10-20038   H 1040,28 m/p
  18. Kalmár László                  1.cs. S10 HU-06- 10-22258   H 1038,85 m/p
  19. Lovas István                   1.cs. S12 HU 05-10-11819    H 1037,32 m/p
  20. Erdei József                   2.cs. S12 HU 06-10-23575    H 1037,21 m/p
  21. Lovas István                   1.cs. S12 HU 06-10-24013    H 1036,83 m/p
  22. Béke József                    1.cs. S01 HU 03-10-74592    H 1035,49 m/p
  23. Kalmár László                  1.cs. S10 HU-04- 10-96774   H 1031,72 m/p
  24. Vas György                     1.cs. S02 HU 06-10-14993    H 1030,68 m/p
  25. Rácz Gyula                     1.cs. S08 HU-05- D-132361   H 1030,55 m/p
  26. Bartha Sándor                  2.cs. S04 HU-06- 10-16005   T 1027,57 m/p
  27. Iván László                    1.cs. S06 HU 06-10-17686    H 1026,36 m/p
  28. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 06-50-52306    H 1023,68 m/p
  29. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 05-50-64636    H 1023,49 m/p
  30. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 07-10-26064    H 1022,49 m/p
  31. Lovas István                   1.cs. S12 HU 06-10-23998    H 1020,95 m/p
  32. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-05- 10-07266   H 1019,60 m/p
  33. Bődi József                    1.cs. S07 HU 06-D-143383    T 1019,21 m/p
  34. Varró József                   1.cs. S07 HU 05-D-137311    H 1016,43 m/p
  35. Szabó Sándor                   1.cs. S08 HU-06- 10-19969   H 1011,74 m/p
  36. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 06-D-140953    H 1008,33 m/p
  37. Csörsz Ferenc                  0.cs. S08 HU 06-10-19503    H 1007,99 m/p
  38. Szabó András                   1.cs. S08 HU-06- 10-19816   H 1006,60 m/p
  39. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07 HU 06-10-18686    H 1004,32 m/p
  40. Pásztor Sándor                 1.cs. S08 HU-06- 10-19556   H 1002,75 m/p
  41. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07 HU 06-10-18687    H 1002,29 m/p
  42. Szilágyi Lajos                 1.cs. S04 HU-03-10 -87046   T 1001,95 m/p
  43. Pikó Sándor                    2.cs. S02 HU 05-D-137506    H 1000,46 m/p
  44. Sain Sándor                    1.cs. S04 HU 04-D-128423    H 1000,22 m/p
  45. Pásztor Sándor                 1.cs. S08 HU-04- 10-94371   H 1000,01 m/p
  46. Mikita Sándor                  0.cs. S10 HU-06- 10-22862   T  999,23 m/p
  47. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-04- D-128668   H  998,29 m/p
  48. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 06-19-32833    H  997,58 m/p
  49. Szabó András                   1.cs. S08 HU-05- 05-88224   H  997,28 m/p
  50. Nagy Géza                      1.cs. S01 HU 10-05-2805     T  996,53 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pásztor Sándor                 1.cs. S08    5 h.  118,55 p
   2. Vas György                     1.cs. S02    5 h.  114,16 p
   3. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    5 h.  109,79 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.  109,49 p
   5. Lovas István                   1.cs. S12    5 h.  108,15 p
   6. Iván László                    1.cs. S06    5 h.  106,78 p
   7. Rácz Gyula                     1.cs. S08    5 h.  101,96 p
   8. Szilágyi Lajos                 1.cs. S04    5 h.   98,01 p
   9. Kovács József                  1.cs. S04    5 h.   97,80 p
  10. Pikó Sándor                    2.cs. S02    5 h.   97,52 p
  11. Varró József                   1.cs. S07    5 h.   97,34 p
  12. Bagdány László                 2.cs. S10    5 h.   94,74 p
  13. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    4 h.   90,69 p
  14. Szabó Sándor                   1.cs. S08    4 h.   89,20 p
  15. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    4 h.   88,77 p
  16. Oláh János                     1.cs. S06    4 h.   86,27 p
  17. Szabó András                   1.cs. S08    4 h.   85,91 p
  18. Farkas Zoltán                  1.cs. S04    5 h.   85,68 p
  19. Gonda János                    1.cs. S10    4 h.   80,87 p
  20. Bartha Sándor                  2.cs. S04    4 h.   80,32 p
  21. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    4 h.   79,64 p
  22. Vas György                     2.cs. S02    4 h.   75,75 p
  23. Bartha Sándor                  1.cs. S04    4 h.   73,08 p
  24. Kurunczi Tamás                 1.cs. S10    4 h.   70,44 p
  25. Mátyás Dúc                     2.cs. S05    4 h.   69,61 p
  26. Balogh István                  1.cs. S02    4 h.   68,78 p
  27. Béldeki-László                 1.cs. S08    4 h.   65,89 p
  28. Magyar Mihály                  1.cs. R30    3 h.   64,25 p
  29. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10    3 h.   63,61 p
  30. Heim János                     1.cs. S10    3 h.   63,51 p
  31. Kalmár László                  1.cs. S10    3 h.   63,05 p
  32. Bagdány László                 1.cs. S10    3 h.   62,49 p
  33. Nagy Gyula                     1.cs. S10    4 h.   62,14 p
  34. Erdei József                   2.cs. S12    3 h.   60,60 p
  35. Bődi József                    1.cs. S07    3 h.   59,36 p
  36. Szabados Attila                1.cs. S06    3 h.   59,27 p
  37. Varró József                   2.cs. S07    3 h.   58,73 p
  38. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    3 h.   54,50 p
  39. Kiss Imre                      1.cs. S04    3 h.   53,99 p
  40. Lisztes Imre                   1.cs. S04    3 h.   52,95 p
  41. Arnódi Béla                    1.cs. S07    3 h.   50,63 p
  42. Karacs István                  1.cs. S04    3 h.   49,93 p
  43. Erdei József                   1.cs. S12    3 h.   48,49 p
  44. Béke József                    1.cs. S01    2 h.   44,48 p
  45. Sain Sándor                    1.cs. S04    2 h.   44,19 p
  46. Lada Jószef                    1.cs. S10    2 h.   42,85 p
  47. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    2 h.   42,52 p
  48. Ludman Lajos                   1.cs. S12    2 h.   41,40 p
  49. Nagy Géza                      1.cs. S01    2 h.   39,62 p
  50. Varga László                   2.cs. R30    2 h.   39,54 p
  51. Bordán András                  1.cs. S12    2 h.   39,11 p
  52. Gonda János                    2.cs. S10    2 h.   38,96 p
  53. Borók József                   1.cs. S05    2 h.   36,97 p
  54. László Kókai Levente           1.cs. S10    2 h.   36,70 p
  55. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    2 h.   36,17 p
  56. Kósa László                    1.cs. S07    2 h.   36,13 p
  57. Domokos Tibor                  1.cs. R30    2 h.   35,90 p
  58. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    2 h.   35,46 p
  59. Arnódi Béla                    2.cs. S07    2 h.   34,93 p
  60. Marcsek Lajos                  1.cs. S01    2 h.   33,38 p
  61. Urbánszki Károly               1.cs. S02    2 h.   32,64 p
  62. Gergely József                 1.cs. S06    2 h.   31,79 p
  63. Jóvér István                   1.cs. S06    2 h.   29,88 p
  64. Kiss Gábor                     1.cs. S10    2 h.   29,54 p
  65. Nagy Sándor                    1.cs. S09    2 h.   29,49 p
  66. Török Zoltán                   1.cs. S07    1 h.   24,40 p
  67. Molnár Ferenc                  1.cs. S10    1 h.   24,12 p
  68. Móré-Erdős                     1.cs. S04    1 h.   23,73 p
  69. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    1 h.   22,58 p
  70. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    1 h.   22,24 p
  71. Ferenczi János                 1.cs. S10    1 h.   22,23 p
  72. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    1 h.   21,74 p
  73. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    1 h.   21,68 p
  74. Kovács József                  2.cs. S04    1 h.   21,40 p
  75. Baranyi Sándor                 1.cs. S06    1 h.   21,32 p
  76. Kozma Tibor                    1.cs. S10    1 h.   21,19 p
  77. Monori Sándor                  1.cs. S09    1 h.   20,67 p
  78. Rácz Roland                    1.cs. S07    1 h.   20,57 p
  79. Fogarasi József                1.cs. S01    1 h.   20,49 p
  80. Varga András                   1.cs. S01    1 h.   19,59 p
  81. Varga László                   1.cs. R30    1 h.   19,18 p
  82. Dóró Imre                      1.cs. S04    1 h.   18,97 p
  83. Molnár Antal                   1.cs. S06    1 h.   18,96 p
  84. Mikita Sándor                  1.cs. S10    1 h.   18,35 p
  85. Tóth Miklós                    1.cs. S10    1 h.   18,30 p
  86. Nagy Imre                      1.cs. S09    1 h.   17,31 p
  87. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    1 h.   17,07 p
  88. Kozma Imre                     1.cs. S05    1 h.   16,34 p
  89. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30    1 h.   16,17 p
  90. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   15,99 p
  91. Kovács Béla                    1.cs. S05    1 h.   15,89 p
  92. Tóth Imre                      1.cs. S09    1 h.   15,78 p
  93. Hodák Lajos                    1.cs. S12    1 h.   15,07 p
  94. Rácz Barna                     1.cs. S07    1 h.   14,91 p
  95. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    1 h.   14,74 p
  96. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    1 h.   14,42 p

A verseny S08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pásztor Sándor                 1.cs.    5 h.   95,49 p
   2. Hajzer Csaba                   1.cs.    3 h.   65,99 p
   3. Csörsz Ferenc                  1.cs.    2 h.   45,92 p
   4. Szabó Sándor                   1.cs.    2 h.   39,66 p
   5. Szabó András                   1.cs.    2 h.   33,46 p
   6. Rácz Gyula                     1.cs.    1 h.   20,48 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Freistadt
  06.14. Scherding
  06.28. Regensburg
  07.26. Regensburg

S08 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.   14 h.  265,11 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.   12 h.  219,65 p
   3. Hajzer Csaba                   1.cs.    8 h.  149,95 p
   4. Szabó András                   1.cs.    8 h.  146,15 p
   5. Rácz Gyula                     1.cs.    7 h.  135,10 p
   6. Béldeki-László                 1.cs.    6 h.   95,29 p
   7. Csörsz Ferenc                  1.cs.    4 h.   78,00 p
   8. László-Béldeki                 1.cs.    2 h.   31,41 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Bicske
  05.17. Gyor
  05.24. Mosonmagyaróvár
  05.31. Bicske
  05.31. Melk
  06.07. Freistadt
  06.07. Bicske
  06.14. Bicske
  06.14. Scherding
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.28. Budapest-Cinkota
  06.28. Regensburg
  07.05. Bicske
  07.05. Sankt Pölten
  07.12. Budapest-Cinkota
  07.13. Melk
  07.19. Bicske
  07.19. Sankt Pölten
  07.26. Regensburg

S08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.   72 h.  971,81 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.   66 h.  822,52 p
   3. Szabó András                   1.cs.   58 h.  725,72 p
   4. Rácz Gyula                     1.cs.   47 h.  623,13 p
   5. Béldeki-László                 1.cs.   46 h.  594,18 p
   6. Csörsz Ferenc                  1.cs.   43 h.  517,88 p
   7. Hajzer Csaba                   1.cs.   39 h.  484,97 p
   8. Sándor Imre                    1.cs.   37 h.  403,12 p
   9. Pántya Imre                    2.cs.   39 h.  400,84 p
  10. Szabó Sándor                   2.cs.   29 h.  289,71 p
  11. Pántya Imre                    1.cs.   25 h.  289,67 p
  12. Rácz Gyula                     2.cs.   28 h.  287,37 p
  13. László-Béldeki                 1.cs.   19 h.  207,70 p
  14. Szabó András                   2.cs.   17 h.  171,47 p
  15. Béldeki-László                 2.cs.   12 h.  130,07 p
  16. László-Béldeki                 2.cs.    3 h.   25,00 p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-05- 10-07218   H  4h  72,13p
  2. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20038   H  3h  54,84p
  3. Szabó András                   S08 HU-05- 05-88224   H  3h  52,18p
  4. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93752   H  2h  44,07p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-06- 10-19915   H  2h  41,03p
  6. Szabó Sándor                   S08 HU-05- 10-07328   H  2h  39,70p
  7. Hajzer Csaba                   S08 HU-05- 10-07266   H  2h  35,43p
  8. Szabó András                   S08 HU-06- 10-19816   H  2h  32,21p
  9. Béldeki-László                 S08 HU 04-10-94150    H  2h  31,15p
 10. Pásztor Sándor                 S08 HU-04- 10-94371   H  2h  29,44p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Rácz Gyula                     S08 HU-04- 10-94228   T  2h  40,77p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 50-65041   H  8h  95,66p
  2. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20049   H  8h  90,66p
  3. Csörsz Ferenc                  S08 HU 06-10-19515    H  8h  85,65p
  4. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  5. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20038   H  7h  96,97p
  6. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20015   H  7h  92,88p
  7. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93750   H  7h  91,73p
  8. Pásztor Sándor                 S08 HU-06- 10-19561   H  7h  86,49p
  9. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-19969   H  7h  85,38p
 10. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93773   H  7h  80,45p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  5h  55,96p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  4. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07579    T  4h  50,23p
  5. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19785    T  4h  47,42p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19397   T  4h  41,91p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19409   T  4h  41,56p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 04-10-94177    T  3h  42,51p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19395   T  3h  41,47p
 10. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p
  6. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29834   H  5h  44,30p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30079    H  5h  36,38p
  8. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29635   H  4h  49,51p
  9. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  4h  49,49p
 10. Szabó András                   S08 HU-07- 10-30204   H  4h  48,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  4. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  5. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30089    T  3h  27,66p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 50-60310   T  2h  22,09p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-01-01658    T  2h  20,85p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30060    T  2h  20,12p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29906   T  2h  19,91p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29901   T  2h  19,43p