Hajdú Tagszövetség
Főprogram összesített csapat eredmények
A lista kiadásának időpontja: 2008.07.29 22:40:11

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Bicske
  05.17. Gyor
  05.24. Mosonmagyaróvár
  05.31. Bicske
  06.07. Bicske
  06.14. Bicske
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.28. Budapest-Cinkota
  07.05. Bicske
  07.12. Budapest-Cinkota
  07.19. Bicske

S08 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.   44 h.  525,61 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.   38 h.  399,58 p
   3. Szabó András                   1.cs.   35 h.  389,65 p
   4. Pántya Imre                    2.cs.   37 h.  383,05 p
   5. Csörsz Ferenc                  1.cs.   28 h.  315,56 p
   6. Szabó Sándor                   2.cs.   29 h.  289,71 p
   7. Béldeki-László                 1.cs.   24 h.  259,77 p
   8. Hajzer Csaba                   1.cs.   22 h.  225,99 p
   9. Rácz Gyula                     2.cs.   23 h.  220,32 p
  10. Sándor Imre                    1.cs.   22 h.  219,78 p
  11. Rácz Gyula                     1.cs.   21 h.  214,16 p
  12. Pántya Imre                    1.cs.   18 h.  184,89 p
  13. Szabó András                   2.cs.   17 h.  171,47 p
  14. László-Béldeki                 1.cs.   11 h.   96,33 p
  15. Béldeki-László                 2.cs.    9 h.   90,16 p
  16. László-Béldeki                 2.cs.    3 h.   25,00 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.31. Melk
  06.21. Mosonmagyaróvár
  07.05. Sankt Pölten
  07.13. Melk
  07.19. Sankt Pölten

S08 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     1.cs.   17 h.  258,67 p
   2. Béldeki-László                 1.cs.   16 h.  239,12 p
   3. Sándor Imre                    1.cs.   13 h.  170,82 p
   4. Pásztor Sándor                 1.cs.   12 h.  170,43 p
   5. Szabó András                   1.cs.   12 h.  165,61 p
   6. Szabó Sándor                   1.cs.    9 h.  124,54 p
   7. Csörsz Ferenc                  1.cs.   10 h.  115,97 p
   8. Hajzer Csaba                   1.cs.    8 h.  105,05 p
   9. Pántya Imre                    1.cs.    7 h.  104,78 p
  10. László-Béldeki                 1.cs.    6 h.   79,96 p
  11. Rácz Gyula                     2.cs.    5 h.   67,05 p
  12. Béldeki-László                 2.cs.    3 h.   39,91 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Freistadt
  06.14. Scherding
  06.28. Regensburg
  07.26. Regensburg

S08 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.   14 h.  265,11 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.   12 h.  219,65 p
   3. Hajzer Csaba                   1.cs.    8 h.  149,95 p
   4. Szabó András                   1.cs.    8 h.  146,15 p
   5. Rácz Gyula                     1.cs.    7 h.  135,10 p
   6. Béldeki-László                 1.cs.    6 h.   95,29 p
   7. Csörsz Ferenc                  1.cs.    4 h.   78,00 p
   8. László-Béldeki                 1.cs.    2 h.   31,41 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Bicske
  05.17. Gyor
  05.24. Mosonmagyaróvár
  05.31. Bicske
  05.31. Melk
  06.07. Freistadt
  06.07. Bicske
  06.14. Bicske
  06.14. Scherding
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.28. Budapest-Cinkota
  06.28. Regensburg
  07.05. Bicske
  07.05. Sankt Pölten
  07.12. Budapest-Cinkota
  07.13. Melk
  07.19. Bicske
  07.19. Sankt Pölten
  07.26. Regensburg

S08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.   72 h.  971,81 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.   66 h.  822,52 p
   3. Szabó András                   1.cs.   58 h.  725,72 p
   4. Rácz Gyula                     1.cs.   47 h.  623,13 p
   5. Béldeki-László                 1.cs.   46 h.  594,18 p
   6. Csörsz Ferenc                  1.cs.   43 h.  517,88 p
   7. Hajzer Csaba                   1.cs.   39 h.  484,97 p
   8. Sándor Imre                    1.cs.   37 h.  403,12 p
   9. Pántya Imre                    2.cs.   39 h.  400,84 p
  10. Szabó Sándor                   2.cs.   29 h.  289,71 p
  11. Pántya Imre                    1.cs.   25 h.  289,67 p
  12. Rácz Gyula                     2.cs.   28 h.  287,37 p
  13. László-Béldeki                 1.cs.   19 h.  207,70 p
  14. Szabó András                   2.cs.   17 h.  171,47 p
  15. Béldeki-László                 2.cs.   12 h.  130,07 p
  16. László-Béldeki                 2.cs.    3 h.   25,00 p