Hajdú Tagszövetség
Főprogram champion eredmények
A lista kiadásának időpontja: 2008.07.29 22:44:10

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Bicske
  05.17. Gyor
  05.24. Mosonmagyaróvár
  05.31. Bicske
  06.07. Bicske
  06.14. Bicske
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.28. Budapest-Cinkota
  07.05. Bicske
  07.12. Budapest-Cinkota
  07.19. Bicske

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20049   H  8h  90,66p
  2. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20015   H  7h  92,88p
  3. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-19991   H  7h  75,96p
  4. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  7h  70,74p
  5. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93773   H  6h  69,67p
  6. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  7. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  8. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  9. Pásztor Sándor                 S08 HU-06- 10-19561   H  6h  62,89p
 10. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19785    T  4h  47,42p
  4. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19397   T  4h  41,91p
  5. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19409   T  4h  41,56p
  6. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  7. Béldeki-László                 S08 HU 04-10-94155    T  3h  35,97p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  9. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07579    T  3h  33,51p
 10. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  3h  30,12p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  7h  70,74p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p
  6. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29834   H  5h  44,30p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30079    H  5h  36,38p
  8. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29635   H  4h  49,51p
  9. Szabó András                   S08 HU-07- 10-30204   H  4h  48,03p
 10. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29632   H  4h  44,60p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  4. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  5. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30089    T  3h  27,66p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 50-60310   T  2h  22,09p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-01-01658    T  2h  20,85p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30060    T  2h  20,12p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29906   T  2h  19,91p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29901   T  2h  19,43p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.31. Melk
  06.21. Mosonmagyaróvár
  07.05. Sankt Pölten
  07.13. Melk
  07.19. Sankt Pölten

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07575    H  4h  59,24p
  2. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 50-65041   H  3h  47,33p
  3. Szabó András                   S08 HU-06- 10-19832   H  3h  44,54p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19613    H  3h  42,17p
  5. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19762    H  2h  35,54p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19517   H  2h  34,50p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-05- 10-07191   H  2h  34,18p
  8. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93760   H  2h  34,06p
  9. Pántya Imre                    S08 HU 06-10-19460    H  2h  32,17p
 10. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  2h  31,91p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 04-10-94177    T  2h  36,28p
  2. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  2h  25,84p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  2h  31,91p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Freistadt
  06.14. Scherding
  06.28. Regensburg
  07.26. Regensburg

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-05- 10-07218   H  4h  72,13p
  2. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20038   H  3h  54,84p
  3. Szabó András                   S08 HU-05- 05-88224   H  3h  52,18p
  4. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93752   H  2h  44,07p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-06- 10-19915   H  2h  41,03p
  6. Szabó Sándor                   S08 HU-05- 10-07328   H  2h  39,70p
  7. Hajzer Csaba                   S08 HU-05- 10-07266   H  2h  35,43p
  8. Szabó András                   S08 HU-06- 10-19816   H  2h  32,21p
  9. Béldeki-László                 S08 HU 04-10-94150    H  2h  31,15p
 10. Pásztor Sándor                 S08 HU-04- 10-94371   H  2h  29,44p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Rácz Gyula                     S08 HU-04- 10-94228   T  2h  40,77p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Bicske
  05.17. Gyor
  05.24. Mosonmagyaróvár
  05.31. Bicske
  05.31. Melk
  06.07. Freistadt
  06.07. Bicske
  06.14. Bicske
  06.14. Scherding
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.28. Budapest-Cinkota
  06.28. Regensburg
  07.05. Bicske
  07.05. Sankt Pölten
  07.12. Budapest-Cinkota
  07.13. Melk
  07.19. Bicske
  07.19. Sankt Pölten
  07.26. Regensburg

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 50-65041   H  8h  95,66p
  2. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20049   H  8h  90,66p
  3. Csörsz Ferenc                  S08 HU 06-10-19515    H  8h  85,65p
  4. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  5. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20038   H  7h  96,97p
  6. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20015   H  7h  92,88p
  7. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93750   H  7h  91,73p
  8. Pásztor Sándor                 S08 HU-06- 10-19561   H  7h  86,49p
  9. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-19969   H  7h  85,38p
 10. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93773   H  7h  80,45p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  5h  55,96p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  4. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07579    T  4h  50,23p
  5. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19785    T  4h  47,42p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19397   T  4h  41,91p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19409   T  4h  41,56p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 04-10-94177    T  3h  42,51p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19395   T  3h  41,47p
 10. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p
  6. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29834   H  5h  44,30p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30079    H  5h  36,38p
  8. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29635   H  4h  49,51p
  9. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  4h  49,49p
 10. Szabó András                   S08 HU-07- 10-30204   H  4h  48,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  4. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  5. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30089    T  3h  27,66p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 50-60310   T  2h  22,09p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-01-01658    T  2h  20,85p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30060    T  2h  20,12p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29906   T  2h  19,91p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29901   T  2h  19,43p