Hajdú Tagszövetség, S08 Berettyóújfalu
Első adat felvétele: 2008.07.15 18:38:30
Az adatok utolsó módosítása: 2008.07.23 20:17:01
A lista kiadásának időpontja: 2008.07.25 19:20:43
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2008.08.14 18:38:30
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 17 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2008.07.13 06:00
Időjárás         : Napos, derűs dél- keleti szél
Kisérő           : Vagner József
Központi táv     : 470000 m
Értékelési mód   : Hagyományos 10 pontos rendszerrel
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
S01 Debrecen           10   10    88   17    959,17    734,31
S02 Hajdúsámson        11   19   181   36   1031,69    762,10
S05 Debrecen            7   11   104   21    996,98    724,40
S10 Debrecen           21   31   309   62   1048,31    800,63
S16 Debrecen            6    8    50   10    699,45  69257,00
Hajdú 1.               48   68   628  126   1048,31    745,28
R30 Karcag             10   13   130   26    961,50    705,80
S04 Hajdúszoboszló     14   23   206   41   1036,00    824,63
S12 Kaba               10   13   128   26    963,74    812,69
Hajdú 2.               34   49   464   93   1036,00    763,16
S07 Hosszúpályi        10   15   134   27    971,05    771,96
S08 Berettyóújfalu     10   13   117   23    975,16    893,45
Hajdú 3.               10   13   117   23    975,16    893,45
S06 Debrecen           11   13   128   26   1030,75    757,76
S09 Hajdúböszörmény    11   13   111   22    909,37    632,79
Hajdú 4.               11   13   128   26   1030,75    757,76
Tagszövetségben       131  182  1686  337   1048,31    763,16

S08 egyesületi díjlista
   1. Pántya Imre                    1.cs. HU 04-10-94177    T  975,16 m/p
   2. Rácz Gyula                     1.cs. HU-04- 10-94262   H  962,37 m/p
   3. László-Béldeki                 1.cs. HU 05-D-132357    H  943,38 m/p
   4. Szabó András                   1.cs. HU-06- 10-19831   H  943,09 m/p
   5. Béldeki-László                 1.cs. HU 02-10-66263    H  940,71 m/p
   6. Rácz Gyula                     1.cs. HU-06- 10-19517   H  935,85 m/p
   7. Béldeki-László                 1.cs. HU 06-10-19762    H  933,98 m/p
   8. Rácz Gyula                     1.cs. HU-05- 10-07125   H  933,05 m/p
   9. Pántya Imre                    1.cs. HU 06-10-19460    H  931,79 m/p
  10. Szabó András                   1.cs. HU-06- 10-19832   H  931,38 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Béldeki-László                  1.cs. Dt: 478196 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  74,19p    R:   2.   5h  74,19p    T:   3.   5h  83,12p
Összesített E:   5.  46h 594,18p    R:   7.  48h 656,55p    T:  22.  60h 828,80p
   HU 02-10-66263    H 13 14:28:20   940,71 m/p   5  17,75    5  17,75   61  17,78
   HU 06-10-19762    H 13 14:32:00   933,98 m/p   7  16,84    7  16,84   69  17,54
   HU 04-10-94164    H 13 14:43:55   912,73 m/p  13  14,11   13  14,11  112  16,26
   HU 05-10-07575    H 13 14:44:07   912,38 m/p  14  13,65   14  13,65  113  16,23
   HU 04-10-94169    H 13 14:51:57   898,95 m/p  18  11,84   18  11,84  144  15,31
   HU 05-50-43472    H 13 14:59:28   886,42 m/p   0   0,00    0   0,00  168  14,59
   HU 06-10-19627    H 13 15:35:05   831,52 m/p   0   0,00    0   0,00  252  12,09
   HU 06-10-19792    H 13 15:39:22   825,38 m/p   0   0,00    0   0,00  259  11,89
   HU 04-10-94159    H 13 16:29:21   759,83 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Béldeki-László                  2.cs. Dt: 478196 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 102.   1h  12,75p
Összesített E:  15.  12h 130,07p    R:  25.  20h 203,37p    T:  99.  26h 305,23p
   HU 06-10-19764    H 13 15:30:00   838,94 m/p   0   0,00    0   0,00  230  12,75

Csörsz Ferenc                   1.cs. Dt: 476682 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  24,98p    R:   6.   2h  24,98p    T:  64.   2h  30,89p
Összesített E:   6.  41h 471,96p    R:   9.  46h 565,35p    T:  32.  53h 714,80p
   HU 05-10-07624    H 13 14:47:50   903,09 m/p  16  12,72   16  12,72  134  15,58
   HU 05-10-07631    H 13 14:50:10   899,12 m/p  17  12,26   17  12,26  143  15,31

Hajzer Csaba                    1.cs. Dt: 474649 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  10,86p    R:  10.   1h  10,86p    T:  20.   5h  65,89p
Összesített E:   7.  36h 418,98p    R:  12.  36h 480,65p    T:  37.  47h 676,72p
   HU-05- 10-07255   H 13 14:49:34   896,30 m/p  20  10,86   20  10,86  149  15,09
   HU-06- 10-19928   H 13 15:01:52   875,95 m/p   0   0,00    0   0,00  180  14,17
   HU-06- 10-19681   H 13 15:15:53   853,86 m/p   0   0,00    0   0,00  208  13,33
   HU-06- 10-19915   H 13 15:17:15   851,77 m/p   0   0,00    0   0,00  209  13,30
   HU-06- 10-19917   H 13 16:13:12   774,05 m/p   0   0,00    0   0,00  320  10,00

László-Béldeki                  1.cs. Dt: 476770 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  18,63p    R:   7.   1h  18,63p    T:  18.   5h  68,27p
Összesített E:  13.  19h 207,70p    R:  24.  20h 233,94p    T:  76.  33h 408,41p
   HU 05-D-132357    H 13 14:25:23   943,38 m/p   3  18,63    3  18,63   54  17,96
   HU 03-10-81626    H 13 15:04:25   875,74 m/p   0   0,00    0   0,00  181  14,18
   HU 03-10-81790    H 13 15:17:45   854,81 m/p   0   0,00    0   0,00  207  13,40
   HU 02-10-66593    H 13 15:43:09   817,58 m/p   0   0,00    0   0,00  275  11,38
   HU 05-D-132355    H 13 15:43:14   817,46 m/p   0   0,00    0   0,00  276  11,35

Pántya Imre                     1.cs. Dt: 477665 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  35,47p    R:   4.   2h  35,47p    T:  25.   4h  65,09p
Összesített E:  11.  25h 289,67p    R:  17.  30h 320,94p    T:  63.  42h 487,22p
   HU 04-10-94177    T 13 14:09:49   975,16 m/p   1  19,55    1  19,55   20  18,99
   HU 06-10-19460    H 13 14:32:37   931,79 m/p   9  15,92    9  15,92   78  17,26
   HU 04-10-94183    T 13 14:55:08   892,58 m/p   0   0,00    0   0,00  157  14,91
   HU 06-10-19470    H 13 15:10:15   868,06 m/p   0   0,00    0   0,00  190  13,93

Pásztor Sándor                  0.cs. Dt: 492591 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU-07- 10-29856   H 13 15:51:43   832,48 m/p   0   0,00    0   0,00  246  12,56
   HU-07- 10-29849   H 13 17:13:15   731,66 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Pásztor Sándor                  1.cs. Dt: 492591 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  14,85p    R:   8.   1h  14,85p    T:  21.   5h  65,80p
Összesített E:   2.  61h 727,03p    R:   2.  64h 811,50p    T:   6.  68h 953,01p
   HU-05- 10-07184   H 13 14:55:16   920,27 m/p  12  14,85   12  14,85  100  16,91
   HU-05- 10-07218   H 13 15:21:28   877,33 m/p   0   0,00    0   0,00  178  14,58
   HU-06- 10-19556   H 13 15:44:31   842,73 m/p   0   0,00    0   0,00  223  13,24
   HU-04- 10-94371   H 13 16:15:14   800,66 m/p   0   0,00    0   0,00  296  11,07
   HU-02- 10-64456   H 13 16:42:24   766,80 m/p   0   0,00    0   0,00  332  10,00

Rácz Gyula                      1.cs. Dt: 492944 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  74,30p    R:   1.   5h  74,30p    T:   1.   5h  85,43p
Összesített E:   4.  46h 602,65p    R:   6.  54h 732,73p    T:  12.  62h 886,78p
   HU-04- 10-94262   H 13 14:32:13   962,37 m/p   2  19,40    2  19,40   28  19,06
   HU-06- 10-19517   H 13 14:46:44   935,85 m/p   6  17,59    6  17,59   66  17,92
   HU-05- 10-07125   H 13 14:48:19   933,05 m/p   8  16,68    8  16,68   72  17,75
   HU-06- 50-65031   H 13 15:09:59   896,29 m/p  21  10,77   21  10,77  150  15,42
   HU-06- 10-19417   H 13 15:11:44   893,45 m/p  23   9,86   23   9,86  155  15,28
   HU-06- 50-65041   H 13 15:52:41   831,72 m/p   0   0,00    0   0,00  251  12,42
   HU-05- D-132361   H 13 16:28:25   784,42 m/p   0   0,00    0   0,00  312  10,60
   HU-05- 10-07191   H 13 16:48:41   759,91 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Sándor Imre                     1.cs. Dt: 477477 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  13,19p    R:   9.   1h  13,19p    T:  23.   5h  65,34p
Összesített E:   8.  37h 403,12p    R:  11.  45h 483,39p    T:  38.  53h 657,37p
 x HU 04-10-93595    H 13 14:45:28   908,67 m/p  15  13,19   15  13,19  124  15,89
   HU 04-10-94024    H 13 14:59:49   884,52 m/p   0   0,00    0   0,00  171  14,49
   HU 04-10-93868    H 13 15:22:27   848,92 m/p   0   0,00    0   0,00  214  13,21
   HU 06-10-19612    H 13 15:42:32   819,66 m/p   0   0,00    0   0,00  267  11,63
   HU 06-10-19602    T 13 16:15:11   776,15 m/p   0   0,00    0   0,00  318  10,12

Szabó András                    1.cs. Dt: 477582 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  33,65p    R:   5.   2h  33,65p    T:  41.   3h  47,22p
Összesített E:   3.  56h 692,26p    R:   3.  60h 772,50p    T:  17.  61h 843,77p
   HU-06- 10-19831   H 13 14:26:24   943,09 m/p   4  18,19    4  18,19   55  17,94
   HU-06- 10-19832   H 13 14:32:46   931,38 m/p  10  15,46   10  15,46   79  17,23
   HU-03- 10-81100   H 13 15:35:32   829,81 m/p   0   0,00    0   0,00  253  12,05
   HU-06- 10-19820   H 13 16:25:52   763,07 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Szabó Sándor                    1.cs. Dt: 476442 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  36,31p    R:   3.   3h  36,31p    T:  29.   4h  61,66p
Összesített E:   1.  70h 932,15p    R:   1.  75h1003,53p    T:   3.  72h1055,38p
   HU-04- 10-93760   H 13 14:32:36   929,46 m/p  11  14,98   11  14,98   84  17,06
   HU-04- 10-93750   H 13 14:50:19   898,41 m/p  19  11,35   19  11,35  145  15,24
   HU-04- 10-93785   H 13 14:52:56   894,00 m/p  22   9,98   22   9,98  154  14,98
   HU-06- 10-19968   H 13 15:00:12   881,97 m/p   0   0,00    0   0,00  174  14,38
   HU-06- 10-19963   H 13 17:15:40   705,14 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-04- 10-93772   H 13 17:18:08   702,58 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Bagdány László                 2.cs. S10 HU-06- D-143299   H 1048,31 m/p
   2. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HU-04- 10-90208   H 1036,00 m/p
   3. Vas György                     1.cs. S02 HU 06-10-14943    H 1031,69 m/p
   4. Szabados Attila                1.cs. S06 HU-07- 10-28240   H 1030,75 m/p
   5. Lada Jószef                    1.cs. S10 HU-04- 50-69790   H 1030,32 m/p
   6. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-05- 10-05429   H 1029,91 m/p
   7. Tóth Miklós                    1.cs. S10 HU-04- 50-13905   T 1023,39 m/p
   8. Koszorus László                1.cs. S10 HU-05- 10-10168   H 1022,98 m/p
   9. Mikita Sándor                  1.cs. S10 HU-05- 10-10767   T 1022,30 m/p
  10. Kalmár László                  1.cs. S10 HU-04- 10-96729   H  998,84 m/p
  11. Kiss Bálint                    1.cs. S05 HU 06-10-17102    H  996,98 m/p
  12. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HD-05-   139211   T  996,27 m/p
  13. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 05-50-11102    H  992,62 m/p
  14. Szabó József                   0.cs. S04 HU-06- 10-15955   H  985,09 m/p
  15. Vas György                     1.cs. S02 HU 07-10-25271    H  984,73 m/p
  16. Kovács József                  2.cs. S04 HU-06- 50-10492   T  978,97 m/p
  17. Molnár Antal                   1.cs. S06 HU 10-05-5195     H  977,72 m/p
  18. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 07-10-27083    H  977,00 m/p
  19. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-04- 10-92114   H  976,86 m/p
  20. Pántya Imre                    1.cs. S08 HU 04-10-94177    T  975,16 m/p
  21. Kovács József                  1.cs. S04 HU-06- 50-10484   H  972,82 m/p
  22. Mikita Sándor                  1.cs. S10 HU-02- 50-29684   T  971,37 m/p
  23. Varró József                   2.cs. S07 HU 06-10-18948    H  971,05 m/p
  24. Varró József                   1.cs. S07 HU 05-D-137311    H  970,26 m/p
  25. Kiss János                     1.cs. S04 HU 06-10-16436    T  969,75 m/p
  26. Farkas Zoltán                  1.cs. S04 HU 06-10-24458    H  969,45 m/p
  27. Erdei József                   1.cs. S12 HU 06-10-23568    T  963,74 m/p
  28. Rácz Gyula                     1.cs. S08 HU-04- 10-94262   H  962,37 m/p
  29. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 06-10-13621    H  961,50 m/p
  30. Kalmár László                  1.cs. S10 HU-04- 10-96774   H  961,15 m/p
  31. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 07-10-28616    T  960,44 m/p
  32. Papp Lajos László              1.cs. S02 HU 06-10-15534    H  959,33 m/p
  33. Sági Ferenc                    1.cs. S01 HU 05-10-2910     H  959,17 m/p
  34. Sági Ferenc                    1.cs. S01 HU 06-10-18275    H  958,73 m/p
  35. Bődi József                    1.cs. S07 HU 04-50-6483     H  956,19 m/p
  36. Vas György                     1.cs. S02 HU 06-10-14946    H  956,13 m/p
  37. Bartha Sándor                  2.cs. S04 HU-06- 10-15908   T  956,11 m/p
  38. Varró József                   1.cs. S07 HU 04-10-92547    H  954,62 m/p
  39. Magyar Mihály                  1.cs. R30 HU 07-19-48799    H  954,29 m/p
  40. Pikó Sándor                    2.cs. S02 HU 05-D-137506    H  951,23 m/p
  41. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10 HU-05- 10-10080   H  951,20 m/p
  42. Tóth Miklós                    2.cs. S10 HU-05- 10-10581   T  951,07 m/p
  43. Tóth Miklós                    2.cs. S10 HU-07- 10-32208   H  949,77 m/p
  44. Dóró Imre                      1.cs. S04 HU-04- 10-90506   H  948,81 m/p
  45. Bartha Sándor                  1.cs. S04 HD-04-   137259   H  947,66 m/p
  46. Mátyás Dúc                     2.cs. S05 HU 05-10-4444     H  947,09 m/p
  47. Kalmár László                  1.cs. S10 HU-06- 10-22258   H  945,67 m/p
  48. Böszörményi Lajos              1.cs. S12 HU 06-10-23459    H  944,85 m/p
  49. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10 HU-04- 10-98031   T  944,58 m/p
  50. Iván László                    1.cs. S06 HU 04-10-91816    T  944,50 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     1.cs. S08    5 h.   85,43 p
   2. Kalmár László                  1.cs. S10    5 h.   84,32 p
   3. Béldeki-László                 1.cs. S08    5 h.   83,12 p
   4. Szabó József                   1.cs. S04    5 h.   81,87 p
   5. Bordán András                  1.cs. S12    5 h.   81,47 p
   6. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   81,19 p
   7. Varró József                   1.cs. S07    5 h.   80,84 p
   8. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10    5 h.   78,21 p
   9. Koszorus László                1.cs. S10    5 h.   76,74 p
  10. Sági Ferenc                    1.cs. S01    5 h.   75,91 p
  11. Szabados Attila                1.cs. S06    5 h.   75,90 p
  12. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    5 h.   73,93 p
  13. Iván László                    1.cs. S06    5 h.   73,69 p
  14. Dóró Imre                      1.cs. S04    5 h.   72,62 p
  15. Bartha Sándor                  1.cs. S04    4 h.   69,43 p
  16. Vas György                     1.cs. S02    4 h.   68,87 p
  17. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    5 h.   68,70 p
  18. László-Béldeki                 1.cs. S08    5 h.   68,27 p
  19. Bagdány László                 2.cs. S10    4 h.   67,43 p
  20. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    5 h.   65,89 p
  21. Pásztor Sándor                 1.cs. S08    5 h.   65,80 p
  22. Mikita Sándor                  1.cs. S10    4 h.   65,71 p
  23. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.   65,34 p
  24. Pikó Sándor                    2.cs. S02    4 h.   65,25 p
  25. Pántya Imre                    1.cs. S08    4 h.   65,09 p
  26. Lada Jószef                    1.cs. S10    4 h.   64,14 p
  27. Kalmár László                  2.cs. S10    5 h.   64,05 p
  28. Bagdány László                 1.cs. S10    4 h.   62,40 p
  29. Szabó Sándor                   1.cs. S08    4 h.   61,66 p
  30. Varró József                   2.cs. S07    4 h.   59,53 p
  31. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    4 h.   56,30 p
  32. Lada Jószef                    2.cs. S10    4 h.   53,23 p
  33. Kiss János                     1.cs. S04    3 h.   53,18 p
  34. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10    3 h.   52,90 p
  35. Molnár Antal                   1.cs. S06    3 h.   51,57 p
  36. Mátyás Dúc                     2.cs. S05    3 h.   50,90 p
  37. Papp Lajos László              1.cs. S02    3 h.   48,87 p
  38. Tóth Miklós                    1.cs. S10    3 h.   48,67 p
  39. Varga László                   1.cs. R30    4 h.   47,88 p
  40. Ugrai László                   1.cs. S12    4 h.   47,35 p
  41. Szabó András                   1.cs. S08    3 h.   47,22 p
  42. Tóth Miklós                    2.cs. S10    3 h.   47,01 p
  43. Török Zoltán                   1.cs. S07    3 h.   44,82 p
  44. Vas György                     2.cs. S02    3 h.   43,97 p
  45. Bartha Sándor                  2.cs. S04    3 h.   43,17 p
  46. Szilágyi Lajos                 1.cs. S04    3 h.   41,81 p
  47. Sain Sándor                    1.cs. S04    3 h.   41,80 p
  48. Móré-Erdős                     1.cs. S04    3 h.   40,82 p
  49. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    3 h.   40,80 p
  50. Nagy István                    1.cs. S06    3 h.   40,35 p
  51. Arnódi Béla                    1.cs. S07    3 h.   39,82 p
  52. Marcsek Lajos                  1.cs. S01    3 h.   39,54 p
  53. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    3 h.   38,81 p
  54. Gonda János                    1.cs. S10    3 h.   37,07 p
  55. Nagy Sándor                    1.cs. S09    3 h.   36,32 p
  56. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    3 h.   35,73 p
  57. Lévai Sándor                   1.cs. S09    3 h.   34,51 p
  58. Bertalan László                1.cs. S09    3 h.   33,28 p
  59. Magyar Mihály                  1.cs. R30    2 h.   33,16 p
  60. Kolozsvári Mihály              2.cs. S12    2 h.   32,36 p
  61. Erdei József                   1.cs. S12    2 h.   32,16 p
  62. Lisztes Imre                   1.cs. S04    2 h.   32,09 p
  63. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    2 h.   31,87 p
  64. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    2 h.   30,89 p
  65. Kovács József                  1.cs. S04    2 h.   30,70 p
  66. Bődi József                    1.cs. S07    2 h.   29,48 p
  67. Kiss Bálint                    1.cs. S05    2 h.   29,15 p
  68. Szabó Sándor                   1.cs. S02    2 h.   29,09 p
  69. Lovas István                   1.cs. S12    2 h.   28,62 p
  70. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    2 h.   28,34 p
  71. Macz István                    1.cs. S10    2 h.   28,25 p
  72. Kovács Béla                    1.cs. S05    2 h.   27,97 p
  73. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    2 h.   27,86 p
  74. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    2 h.   27,47 p
  75. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    2 h.   26,54 p
  76. Béke József                    1.cs. S01    2 h.   26,13 p
  77. Török Zoltán                   2.cs. S07    2 h.   25,97 p
  78. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    2 h.   25,45 p
  79. Kiss Imre                      1.cs. S04    2 h.   24,21 p
  80. Borók József                   2.cs. S05    2 h.   24,17 p
  81. Sain Sándor                    2.cs. S04    2 h.   23,81 p
  82. Urbánszki Károly               1.cs. S02    2 h.   23,30 p
  83. Arnódi Béla                    2.cs. S07    2 h.   23,18 p
  84. Hodák Lajos                    1.cs. S12    2 h.   22,24 p
  85. Horváth Imre                   1.cs. S06    2 h.   20,38 p
  86. Kovács József                  2.cs. S04    1 h.   18,64 p
  87. Farkas Zoltán                  1.cs. S04    1 h.   18,61 p
  88. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    1 h.   18,51 p
  89. Borók József                   1.cs. S05    1 h.   16,95 p
  90. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   16,76 p
  91. Gonda János                    2.cs. S10    1 h.   16,40 p
  92. Varga András                   1.cs. S02    1 h.   15,77 p
  93. Bodai István                   1.cs. S09    1 h.   15,76 p
  94. Vágner József                  1.cs. S02    1 h.   15,17 p
  95. Varga András                   2.cs. S02    1 h.   15,05 p
  96. Mikita Sándor                  2.cs. S10    1 h.   14,86 p
  97. Czeglédi Sándor II             1.cs. S04    1 h.   14,40 p
  98. Ludman Lajos                   1.cs. S12    1 h.   14,40 p
  99. Faragó József                  1.cs. R30    1 h.   13,87 p
 100. Krankovics János               1.cs. S01    1 h.   13,82 p
 101. Szekeres Sándor                1.cs. R30    1 h.   13,76 p
 102. Béldeki-László                 2.cs. S08    1 h.   12,75 p
 103. Kurucz Imre                    1.cs. S04    1 h.   12,62 p
 104. Szilágyi Lajos                 2.cs. S04    1 h.   12,54 p
 105. Oláh Attila                    1.cs. S10    1 h.   12,11 p
 106. Buglyó Testvérek               2.cs. S06    1 h.   12,08 p
 107. Csordás Gyula                  1.cs. S06    1 h.   11,44 p
 108. Varga László                   2.cs. R30    1 h.   11,41 p
 109. Erdei József                   2.cs. S12    1 h.   11,26 p
 110. Gergely József                 1.cs. S06    1 h.   11,11 p
 111. Nagy Géza                      1.cs. S01    1 h.   11,04 p
 112. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    1 h.   10,81 p
 113. Balogh István                  1.cs. S02    1 h.   10,55 p
 114. Fogarasi József                1.cs. S01    1 h.   10,26 p
 115. Németi András                  1.cs. S05    1 h.   10,24 p
 116. Baranyi Sándor                 1.cs. S06    1 h.    9,66 p
 117. Tóth Imre                      1.cs. S09    1 h.    9,35 p

A verseny S08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     1.cs.    5 h.   74,30 p
   2. Béldeki-László                 1.cs.    5 h.   74,19 p
   3. Szabó Sándor                   1.cs.    3 h.   36,31 p
   4. Pántya Imre                    1.cs.    2 h.   35,47 p
   5. Szabó András                   1.cs.    2 h.   33,65 p
   6. Csörsz Ferenc                  1.cs.    2 h.   24,98 p
   7. László-Béldeki                 1.cs.    1 h.   18,63 p
   8. Pásztor Sándor                 1.cs.    1 h.   14,85 p
   9. Sándor Imre                    1.cs.    1 h.   13,19 p
  10. Hajzer Csaba                   1.cs.    1 h.   10,86 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.31. Melk
  06.21. Mosonmagyaróvár
  07.05. Sankt Pölten
  07.13. Melk
  07.19. Sankt Pölten

S08 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     1.cs.   17 h.  258,67 p
   2. Béldeki-László                 1.cs.   16 h.  239,12 p
   3. Sándor Imre                    1.cs.   13 h.  170,82 p
   4. Pásztor Sándor                 1.cs.   12 h.  170,43 p
   5. Szabó András                   1.cs.   12 h.  165,61 p
   6. Szabó Sándor                   1.cs.    9 h.  124,54 p
   7. Csörsz Ferenc                  1.cs.   10 h.  115,97 p
   8. Hajzer Csaba                   1.cs.    8 h.  105,05 p
   9. Pántya Imre                    1.cs.    7 h.  104,78 p
  10. László-Béldeki                 1.cs.    6 h.   79,96 p
  11. Rácz Gyula                     2.cs.    5 h.   67,05 p
  12. Béldeki-László                 2.cs.    3 h.   39,91 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Bicske
  05.17. Gyor
  05.24. Mosonmagyaróvár
  05.31. Bicske
  05.31. Melk
  06.07. Freistadt
  06.07. Bicske
  06.14. Bicske
  06.14. Scherding
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.28. Budapest-Cinkota
  06.28. Regensburg
  07.05. Bicske
  07.05. Sankt Pölten
  07.12. Budapest-Cinkota
  07.13. Melk
  07.19. Bicske
  07.19. Sankt Pölten

S08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.   70 h.  932,15 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.   61 h.  727,03 p
   3. Szabó András                   1.cs.   56 h.  692,26 p
   4. Rácz Gyula                     1.cs.   46 h.  602,65 p
   5. Béldeki-László                 1.cs.   46 h.  594,18 p
   6. Csörsz Ferenc                  1.cs.   41 h.  471,96 p
   7. Hajzer Csaba                   1.cs.   36 h.  418,98 p
   8. Sándor Imre                    1.cs.   37 h.  403,12 p
   9. Pántya Imre                    2.cs.   39 h.  400,84 p
  10. Szabó Sándor                   2.cs.   29 h.  289,71 p
  11. Pántya Imre                    1.cs.   25 h.  289,67 p
  12. Rácz Gyula                     2.cs.   28 h.  287,37 p
  13. László-Béldeki                 1.cs.   19 h.  207,70 p
  14. Szabó András                   2.cs.   17 h.  171,47 p
  15. Béldeki-László                 2.cs.   12 h.  130,07 p
  16. László-Béldeki                 2.cs.    3 h.   25,00 p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07575    H  4h  59,24p
  2. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 50-65041   H  3h  47,33p
  3. Szabó András                   S08 HU-06- 10-19832   H  3h  44,54p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19613    H  3h  42,17p
  5. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19762    H  2h  35,54p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19517   H  2h  34,50p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-05- 10-07191   H  2h  34,18p
  8. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93760   H  2h  34,06p
  9. Pántya Imre                    S08 HU 06-10-19460    H  2h  32,17p
 10. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  2h  31,91p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 04-10-94177    T  2h  36,28p
  2. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  2h  25,84p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 50-65041   H  8h  95,66p
  2. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20049   H  8h  90,66p
  3. Csörsz Ferenc                  S08 HU 06-10-19515    H  8h  85,65p
  4. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  5. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20015   H  7h  92,88p
  6. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93750   H  7h  91,73p
  7. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93773   H  7h  80,45p
  8. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-19991   H  7h  75,96p
  9. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93760   H  6h  80,64p
 10. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20025   H  6h  77,46p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  5h  55,96p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  4. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07579    T  4h  50,23p
  5. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19785    T  4h  47,42p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19397   T  4h  41,91p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19409   T  4h  41,56p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 04-10-94177    T  3h  42,51p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19395   T  3h  41,47p
 10. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  2h  31,91p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p
  6. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29834   H  5h  44,30p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30079    H  5h  36,38p
  8. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29635   H  4h  49,51p
  9. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  4h  49,49p
 10. Szabó András                   S08 HU-07- 10-30204   H  4h  48,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  4. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  5. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30089    T  3h  27,66p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 50-60310   T  2h  22,09p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-01-01658    T  2h  20,85p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30060    T  2h  20,12p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29906   T  2h  19,91p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29901   T  2h  19,43p