Hajdú Tagszövetség, S08 Berettyóújfalu
Első adat felvétele: 2008.07.15 11:49:29
Az adatok utolsó módosítása: 2008.07.22 21:33:08
A lista kiadásának időpontja: 2008.07.25 19:18:51
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2008.08.14 11:49:29
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 16 verseny 

Feleresztés helye: Budapest-Cinkota
Feleresztés ideje: 2008.07.12 05:15
Időjárás         : Napos, derűs, dél-keleti szél
Kisérő           : Bökönyi Zoltán
Központi táv     : 173000 m
Értékelési mód   : Hagyományos 10 pontos rendszerrel
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
S01 Debrecen           11   16   135   27   1155,42    976,78
S02 Hajdúsámson        13   26   285   57   1182,76   1110,48
S05 Debrecen            6   13   108   22   1168,61   1092,05
S10 Debrecen           22   43   412   82   1176,33   1055,66
S16 Debrecen            5    6    43    9   1123,67   1001,66
Hajdú 1.               57  104   983  197   1182,76   1065,11
R30 Karcag             10   15   141   28   1014,98    861,09
S04 Hajdúszoboszló     16   27   235   47   1136,67    993,46
S12 Kaba                9   15   171   34   1089,17    962,52
Hajdú 2.               35   57   547  109   1136,67    919,16
S07 Hosszúpályi         9   14   136   27   1125,66   1024,13
S08 Berettyóújfalu     10   20   201   40   1083,08    991,63
Hajdú 3.               19   34   337   67   1125,66   1002,79
S06 Debrecen           11   18   177   35   1173,19   1076,38
S09 Hajdúböszörmény    13   20   164   33   1254,33   1001,67
Hajdú 4.               24   38   341   68   1254,33   1041,61
Tagszövetségben       135  233  2208  442   1254,33   1028,80

S08 egyesületi díjlista
   1. Szabó Sándor                   1.cs. HU-06- 10-19991   H 1083,08 m/p
   2. Szabó Sándor                   1.cs. HU-06- 10-20015   H 1082,19 m/p
   3. Szabó Sándor                   1.cs. HU-04- 10-93773   H 1081,97 m/p
   4. Szabó Sándor                   1.cs. HU-06- 10-19990   H 1076,77 m/p
   5. Pásztor Sándor                 1.cs. HU-07- 10-29852   H 1064,02 m/p
   6. Csörsz Ferenc                  1.cs. HU 05-10-07619    H 1059,35 m/p
   7. Szabó Sándor                   2.cs. HU-06- 50-52592   H 1059,01 m/p
   8. Pántya Imre                    2.cs. HU 07-10-30093    H 1058,46 m/p
   9. Szabó András                   1.cs. HU-04- 10-93801   H 1058,36 m/p
  10. Pántya Imre                    1.cs. HU 07-01-01658    T 1057,40 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Csörsz Ferenc                   1.cs. Dt: 175782 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  22,93p    R:  10.   2h  22,64p    T:  68.   2h  12,86p
Összesített E:   6.  41h 471,96p    R:   9.  46h 565,35p    T:  32.  53h 714,80p
   HU 05-10-07619    H 12 08:00:56  1059,35 m/p   6  12,23   12  11,85  291   6,94
   HU 06-10-19503    H 12 08:01:49  1053,74 m/p  12  10,70   19  10,79  336   5,92

Hajzer Csaba                    0.cs. Dt: 173304 Kg:  24 Ók:   0 Kp:   0
   HU-07- 10-29668   H 12 08:07:54  1002,34 m/p  37   4,24    0   0,00    0   0,00
   HU-07- 10-29620   H 12 08:09:44   991,82 m/p  39   3,72    0   0,00    0   0,00
   HU-07- 10-29646   H 12 08:09:46   991,63 m/p  40   3,47    0   0,00    0   0,00
   HU-07- 10-29645   H 12 08:10:53   985,33 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Hajzer Csaba                    1.cs. Dt: 173304 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h   3,98p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   7.  36h 418,98p    R:  12.  36h 480,65p    T:  37.  47h 676,72p
   HU-07- 10-29684   H 12 08:09:35   992,67 m/p  38   3,98    0   0,00    0   0,00
   HU-07- 10-29666   H 12 08:09:50   991,25 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Pántya Imre                     1.cs. Dt: 176798 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  16,30p    R:  14.   2h  15,10p    T:  96.   1h   6,67p
Összesített E:  11.  25h 289,67p    R:  17.  30h 320,94p    T:  63.  42h 487,22p
   HU 07-01-01658    T 12 08:02:12  1057,40 m/p  10  11,23   16  11,26  304   6,67
   HU 07-10-30090    H 12 08:10:28  1007,59 m/p  34   5,07   65   3,84    0   0,00

Pántya Imre                     2.cs. Dt: 176798 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  39,73p    R:   5.   5h  34,66p    T:  72.   2h  11,79p
Összesített E:   9.  39h 400,84p    R:  13.  40h 395,95p    T:  75.  39h 413,62p
   HU 07-10-30093    H 12 08:02:02  1058,46 m/p   8  11,74   14  11,57  295   6,87
   HU 07-10-30059    T 12 08:04:26  1043,47 m/p  21   8,41   34   8,54  381   4,92
   HU 07-10-30055    H 12 08:07:57  1022,25 m/p  25   7,38   54   5,51    0   0,00
   HU 07-10-30081    H 12 08:09:07  1015,40 m/p  27   6,87   57   5,05    0   0,00
   HU 07-10-30087    H 12 08:10:15  1008,83 m/p  33   5,33   64   3,99    0   0,00

Pásztor Sándor                  0.cs. Dt: 191400 Kg:  12 Ók:   0 Kp:   0
   HU-06- 10-19544   H 12 08:16:36  1053,96 m/p  11  11,26   18  11,25  334   6,28
   HU-07- 10-29874   H 12 08:17:01  1051,55 m/p  13  10,75   21  10,80  345   6,03
   HU-07- 10-29840   H 12 08:25:52  1002,79 m/p  36   4,85   67   3,83    0   0,00

Pásztor Sándor                  1.cs. Dt: 191400 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  49,14p    R:   3.   5h  47,79p    T:  45.   4h  24,94p
Összesített E:   2.  61h 727,03p    R:   2.  64h 811,50p    T:   6.  68h 953,01p
   HU-07- 10-29852   H 12 08:14:53  1064,02 m/p   5  12,80    8  12,77  272   7,68
   HU-07- 10-29834   H 12 08:17:16  1050,11 m/p  14  10,49   22  10,65  350   5,91
   HU-07- 10-29857   H 12 08:17:24  1049,34 m/p  15  10,24   25  10,19  356   5,78
   HU-07- 10-29879   H 12 08:17:44  1047,43 m/p  18   9,47   29   9,59  365   5,57
   HU-07- 10-29882   H 12 08:23:56  1013,06 m/p  31   6,14   62   4,59    0   0,00

Rácz Gyula                      0.cs. Dt: 191767 Kg:  26 Ók:   0 Kp:   0
   HU-07- 10-29931   H 12 08:17:47  1049,15 m/p  16   9,99   26  10,05  358   5,74
   HU-07- 10-29933   H 12 08:17:49  1048,96 m/p  17   9,73   28   9,74  361   5,67
   HU-07- 50-66731   H 12 08:18:07  1047,24 m/p  19   9,22   30   9,44  366   5,56
   HU-07- 10-29914   H 12 08:25:50  1004,89 m/p  35   5,12   66   3,99    0   0,00

Rácz Gyula                      1.cs. Dt: 191767 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h   8,19p    R:  16.   1h   7,02p    T: 112.   1h   3,99p
Összesített E:   4.  46h 602,65p    R:   6.  54h 732,73p    T:  12.  62h 886,78p
   HU-06- 10-19415   H 12 08:21:02  1030,82 m/p  23   8,19   46   7,02  435   3,99

Rácz Gyula                      2.cs. Dt: 191767 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  12.  28h 287,37p    R:  18.  28h 288,67p    T:  81.  31h 385,91p
   HU-07- 10-29318   H 12 08:31:05   977,99 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Sándor Imre                     1.cs. Dt: 176445 Kg:  10 Ók:  45 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h   5,58p    R:  21.   1h   4,13p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  37h 403,12p    R:  11.  45h 483,39p    T:  38.  53h 657,37p
   HU 07-10-30003    H 12 08:09:18  1011,16 m/p  32   5,58   63   4,13    0   0,00

Szabó András                    0.cs. Dt: 176729 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
   HU-07- D-170058   H 12 08:09:23  1013,45 m/p  29   6,36   60   4,60    0   0,00

Szabó András                    1.cs. Dt: 176729 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  17,58p    R:  11.   2h  15,85p    T:  95.   1h   6,82p
Összesített E:   3.  56h 692,26p    R:   3.  60h 772,50p    T:  17.  61h 843,77p
   HU-04- 10-93801   H 12 08:01:59  1058,36 m/p   9  11,48   15  11,41  297   6,82
   HU-07- 10-30216   H 12 08:09:26  1013,16 m/p  30   6,10   61   4,44    0   0,00

Szabó András                    2.cs. Dt: 176729 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h   6,61p    R:  19.   1h   4,90p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.  17h 171,47p    R:  26.  20h 188,11p    T: 117.  22h 236,71p
   HU-07- D-170067   H 12 08:09:06  1015,10 m/p  28   6,61   58   4,90    0   0,00

Szabó Sándor                    1.cs. Dt: 175549 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  61,14p    R:   1.   5h  61,35p    T:  27.   5h  38,59p
Összesített E:   1.  70h 932,15p    R:   1.  75h1003,53p    T:   3.  72h1055,38p
   HU-06- 10-19991   H 12 07:57:05  1083,08 m/p   1  13,51    2  13,36  224   8,45
   HU-06- 10-20015   H 12 07:57:13  1082,19 m/p   2  13,25    3  13,21  225   8,43
   HU-04- 10-93773   H 12 07:57:15  1081,97 m/p   3  13,00    4  13,06  227   8,39
   HU-06- 10-19990   H 12 07:58:02  1076,77 m/p   4  12,74    6  12,75  239   8,11
   HU-06- 10-20049   H 12 08:02:40  1047,01 m/p  20   8,64   31   8,97  367   5,21
   HU-06- 10-20025   H 12 08:05:09  1031,73 m/p  22   8,13   45   6,84  431   3,76

Szabó Sándor                    2.cs. Dt: 175549 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  26,68p    R:   9.   3h  22,65p    T:  94.   1h   6,91p
Összesített E:  10.  29h 289,71p    R:  19.  27h 281,28p    T: 101.  27h 291,91p
   HU-06- 50-52592   H 12 08:00:46  1059,01 m/p   7  11,97   13  11,69  292   6,91
   HU-06- 10-19985   H 12 08:06:41  1022,52 m/p  24   7,61   53   5,63    0   0,00
   HU-06- 10-20000   H 12 08:06:50  1021,62 m/p  26   7,10   55   5,33    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Borbély Imre                   2.cs. S09 HU 06-10-20632    T 1254,33 m/p
   2. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 06-10-15070    H 1182,76 m/p
   3. Vas György                     1.cs. S02 HU 05-50-64281    H 1179,67 m/p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 07-50-49958    H 1177,26 m/p
   5. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 07-50-49967    H 1176,65 m/p
   6. Tóth Miklós                    1.cs. S10 HU-06- D-148423   H 1176,33 m/p
   7. Vas György                     0.cs. S02 HU 07-10-25281    H 1176,32 m/p
   8. Vas György                     0.cs. S02 HU 07-10-25261    H 1175,52 m/p
   9. Vas György                     0.cs. S02 HU 07-10-25235    H 1175,29 m/p
  10. Buglyó Testvérek               0.cs. S06 HU 05-10-5088     T 1173,19 m/p
  11. Pikó Sándor                    2.cs. S02 HU 03-10-76713    H 1172,78 m/p
  12. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10 HU-04- 10-98109   H 1172,36 m/p
  13. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 07-50-49985    H 1171,21 m/p
  14. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 07-10-28627    T 1170,31 m/p
  15. Vas György                     2.cs. S02 HU 07-50-60242    H 1169,57 m/p
  16. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 07-50-49997    H 1169,17 m/p
  17. Vas György                     2.cs. S02 HU 07-10-25302    H 1169,00 m/p
  18. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 07-10-27068    H 1168,61 m/p
  19. Vas György                     2.cs. S02 HU 07-50-60214    H 1168,32 m/p
  20. Balogh István                  2.cs. S02 HU 07-10-25585    H 1167,74 m/p
  21. Vas György                     1.cs. S02 HU 05-10-2091     H 1166,85 m/p
  22. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 07-10-26062    H 1166,41 m/p
  23. Vas György                     2.cs. S02 HU 07-10-25276    H 1166,06 m/p
  24. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 07-10-26040    H 1165,70 m/p
  25. Czeglédi-Szűcs                 0.cs. S10 HU-07- 10-33026   H 1163,94 m/p
  26. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-07- 50-66353   T 1163,65 m/p
  27. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-07- D-155401   H 1163,52 m/p
  28. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-07- D-170719   H 1163,01 m/p
  29. Tóth Miklós                    2.cs. S10 HU-07- 10-32192   H 1160,33 m/p
  30. Mátyás Dúc                     2.cs. S05 HU 07-10-27071    H 1158,22 m/p
  31. Varga András                   1.cs. S02 HU 07-10-25536    H 1157,85 m/p
  32. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 04-10-89499    H 1155,76 m/p
  33. Sági Ferenc                    1.cs. S01 HU 06-10-13844    H 1155,42 m/p
  34. Papp Lajos László              1.cs. S02 HU 07-10-25805    T 1154,60 m/p
  35. Bodai István                   1.cs. S09 HU 07-10-30816    H 1153,65 m/p
  36. Borbély Imre                   2.cs. S09 HU 06-10-20630    H 1153,54 m/p
  37. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 04-10-89449    H 1152,02 m/p
  38. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 05-10-2369     T 1148,89 m/p
  39. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 07-10-26091    H 1148,54 m/p
  40. Nagy Sándor                    1.cs. S09 HU 06-10-21539    H 1147,56 m/p
  41. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 07-10-26033    H 1146,92 m/p
  42. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 07-50-49957    H 1146,92 m/p
  43. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 07-10-26016    H 1146,46 m/p
  44. Horváth Imre                   1.cs. S06 HU 05-10-05418    H 1146,08 m/p
  45. Pikó Sándor                    0.cs. S02 HU 07-10-26066    H 1145,31 m/p
  46. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 05-50-64636    H 1143,35 m/p
  47. Pikó Sándor                    2.cs. S02 HU 07-10-26068    H 1143,24 m/p
  48. Pikó Sándor                    1.cs. S02 HU 07-10-26084    H 1141,86 m/p
  49. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-07- D-155414   T 1141,07 m/p
  50. Vas György                     1.cs. S02 HU 06-10-14963    H 1139,86 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Vas György                     2.cs. S02    5 h.   67,28 p
   2. Vas György                     1.cs. S02    5 h.   65,90 p
   3. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   65,11 p
   4. Bagdány László                 1.cs. S10    5 h.   63,39 p
   5. Pikó Sándor                    2.cs. S02    5 h.   62,31 p
   6. Varga András                   1.cs. S02    5 h.   59,25 p
   7. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.   58,15 p
   8. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    5 h.   57,32 p
   9. Mátyás Dúc                     2.cs. S05    5 h.   56,32 p
  10. Gonda János                    2.cs. S10    5 h.   54,74 p
  11. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    5 h.   54,11 p
  12. Bodai István                   1.cs. S09    5 h.   50,69 p
  13. Kalmár László                  1.cs. S10    5 h.   47,99 p
  14. Tóth Miklós                    2.cs. S10    5 h.   47,87 p
  15. Fogarasi József                1.cs. S01    5 h.   46,55 p
  16. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10    5 h.   45,15 p
  17. Nagy István                    1.cs. S06    5 h.   44,59 p
  18. Buglyó Testvérek               2.cs. S06    5 h.   44,25 p
  19. Kozma Tibor                    1.cs. S10    5 h.   43,72 p
  20. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10    4 h.   43,21 p
  21. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    5 h.   42,75 p
  22. Koszorus László                2.cs. S10    5 h.   42,03 p
  23. Szabados Attila                1.cs. S06    5 h.   41,22 p
  24. Bagdány László                 2.cs. S10    5 h.   41,14 p
  25. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    5 h.   41,10 p
  26. Iván László                    1.cs. S06    4 h.   40,75 p
  27. Szabó Sándor                   1.cs. S08    5 h.   38,59 p
  28. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.   37,78 p
  29. Lada Jószef                    1.cs. S10    4 h.   36,76 p
  30. Borbély Imre                   2.cs. S09    3 h.   35,63 p
  31. Oláh János                     2.cs. S06    5 h.   34,60 p
  32. Horváth Imre                   1.cs. S06    3 h.   33,50 p
  33. Tóth Miklós                    1.cs. S10    4 h.   32,40 p
  34. Koszorus László                1.cs. S10    5 h.   32,24 p
  35. Krankovics János               1.cs. S01    3 h.   29,44 p
  36. Sági Ferenc                    1.cs. S01    3 h.   28,78 p
  37. Oláh János                     1.cs. S06    3 h.   28,73 p
  38. Kiss János                     1.cs. S04    5 h.   27,86 p
  39. Vecsey István dr.              1.cs. S16    3 h.   27,17 p
  40. Varga András                   2.cs. S02    3 h.   26,57 p
  41. Urbánszki Károly               1.cs. S02    3 h.   26,50 p
  42. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    3 h.   25,58 p
  43. Vágner József                  1.cs. S02    3 h.   25,40 p
  44. Kiss Gábor                     2.cs. S10    3 h.   25,23 p
  45. Pásztor Sándor                 1.cs. S08    4 h.   24,94 p
  46. Balogh István                  1.cs. S02    3 h.   24,28 p
  47. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    2 h.   23,09 p
  48. Tóth Imre                      1.cs. S09    3 h.   22,74 p
  49. Papp Lajos László              1.cs. S02    2 h.   21,73 p
  50. Oláh Attila                    1.cs. S10    2 h.   20,64 p
  51. Varró József                   1.cs. S07    4 h.   20,59 p
  52. Balogh István                  2.cs. S02    2 h.   20,30 p
  53. Dóró Imre                      1.cs. S04    3 h.   20,19 p
  54. Mászlé Tibor                   2.cs. S02    2 h.   20,16 p
  55. Keresztúri István              1.cs. S05    3 h.   19,47 p
  56. Vecsey István dr.              2.cs. S16    3 h.   19,11 p
  57. Czégény Sándor                 1.cs. S09    2 h.   18,28 p
  58. Molnár Antal                   1.cs. S06    2 h.   18,20 p
  59. Béke József                    2.cs. S01    2 h.   18,06 p
  60. Jóvér István                   1.cs. S06    3 h.   17,71 p
  61. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    3 h.   17,68 p
  62. Bartha Sándor                  2.cs. S04    2 h.   16,96 p
  63. Lisztes Imre                   1.cs. S04    3 h.   16,72 p
  64. Kulcsár Lajos                  2.cs. S05    2 h.   16,59 p
  65. Kiss Bálint                    1.cs. S05    2 h.   14,42 p
  66. Rácz Barna                     1.cs. S07    2 h.   13,54 p
  67. Török Zoltán                   1.cs. S07    2 h.   13,29 p
  68. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    2 h.   12,86 p
  69. Kalmár László                  2.cs. S10    2 h.   12,64 p
  70. Nagy Sándor                    1.cs. S09    1 h.   12,52 p
  71. Kurucz Imre                    1.cs. S04    2 h.   12,32 p
  72. Pántya Imre                    2.cs. S08    2 h.   11,79 p
  73. Molnár Antal                   2.cs. S06    2 h.   11,79 p
  74. Lada Jószef                    2.cs. S10    2 h.   11,77 p
  75. Bartha Sándor                  1.cs. S04    2 h.   11,35 p
  76. Kozma Tibor                    2.cs. S10    2 h.   11,30 p
  77. Bődi József                    2.cs. S07    2 h.   11,25 p
  78. Nagy Géza                      1.cs. S01    1 h.   11,14 p
  79. Bujdosó Antal                  2.cs. S09    1 h.   11,06 p
  80. Szilágyi Lajos                 1.cs. S04    1 h.   10,99 p
  81. Kiss Gábor                     1.cs. S10    1 h.   10,62 p
  82. Arnódi Béla                    1.cs. S07    2 h.    9,22 p
  83. Kovács József                  1.cs. S04    2 h.    8,98 p
  84. Balogh Ferenc                  1.cs. S09    1 h.    8,84 p
  85. Rácz Roland                    1.cs. S07    2 h.    8,76 p
  86. Kiss Imre                      1.cs. S04    1 h.    8,75 p
  87. Erdei József                   1.cs. S12    1 h.    8,64 p
  88. Borbély Imre                   1.cs. S09    1 h.    8,42 p
  89. Lovas István                   1.cs. S12    2 h.    7,36 p
  90. Horváth Miklós                 1.cs. S16    1 h.    7,20 p
  91. Kovács József                  1.cs. S16    1 h.    7,14 p
  92. Sain Sándor                    1.cs. S04    1 h.    6,98 p
  93. Bartha Sándor Dániel ifj.      1.cs. S04    1 h.    6,98 p
  94. Szabó Sándor                   2.cs. S08    1 h.    6,91 p
  95. Szabó András                   1.cs. S08    1 h.    6,82 p
  96. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.    6,67 p
  97. Molnár Ferenc                  2.cs. S10    1 h.    6,39 p
  98. Béke József                    1.cs. S01    1 h.    6,32 p
  99. Szabó Sándor                   2.cs. S02    1 h.    6,20 p
 100. Kovács Béla                    1.cs. S05    1 h.    6,15 p
 101. Nagy Gyula                     1.cs. S10    1 h.    6,02 p
 102. Csordás Gyula                  1.cs. S06    1 h.    6,01 p
 103. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    1 h.    5,80 p
 104. Borók József                   1.cs. S05    1 h.    5,74 p
 105. Marcsek Lajos                  1.cs. S01    1 h.    5,50 p
 106. Papp Lajos László              2.cs. S02    1 h.    5,37 p
 107. Móré-Erdős                     1.cs. S04    1 h.    5,35 p
 108. Mikita Sándor                  1.cs. S10    1 h.    5,08 p
 109. Kovács József                  2.cs. S04    1 h.    4,78 p
 110. Hodák Lajos                    1.cs. S12    1 h.    4,74 p
 111. Kecskés Gyula                  2.cs. S10    1 h.    4,55 p
 112. Rácz Gyula                     1.cs. S08    1 h.    3,99 p
 113. Gonda János                    1.cs. S10    1 h.    3,77 p
 114. Szabó József                   1.cs. S04    1 h.    3,76 p
 115. Kolozsvári Mihály              2.cs. S12    1 h.    3,53 p
 116. Félegyházi Kiss Sándor         1.cs. S09    1 h.    3,48 p
 117. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    1 h.    3,12 p

A verseny S08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.    5 h.   61,14 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.    5 h.   49,14 p
   3. Pántya Imre                    2.cs.    5 h.   39,73 p
   4. Szabó Sándor                   2.cs.    3 h.   26,68 p
   5. Csörsz Ferenc                  1.cs.    2 h.   22,93 p
   6. Szabó András                   1.cs.    2 h.   17,58 p
   7. Pántya Imre                    1.cs.    2 h.   16,30 p
   8. Rácz Gyula                     1.cs.    1 h.    8,19 p
   9. Szabó András                   2.cs.    1 h.    6,61 p
  10. Sándor Imre                    1.cs.    1 h.    5,58 p
  11. Hajzer Csaba                   1.cs.    1 h.    3,98 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Bicske
  05.17. Gyor
  05.24. Mosonmagyaróvár
  05.31. Bicske
  06.07. Bicske
  06.14. Bicske
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.28. Budapest-Cinkota
  07.05. Bicske
  07.12. Budapest-Cinkota
  07.19. Bicske

S08 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.   49 h.  582,16 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.   42 h.  432,44 p
   3. Szabó András                   1.cs.   38 h.  413,96 p
   4. Pántya Imre                    2.cs.   39 h.  400,84 p
   5. Csörsz Ferenc                  1.cs.   29 h.  323,91 p
   6. Szabó Sándor                   2.cs.   29 h.  289,71 p
   7. Béldeki-László                 1.cs.   24 h.  259,77 p
   8. Sándor Imre                    1.cs.   24 h.  232,30 p
   9. Hajzer Csaba                   1.cs.   23 h.  229,97 p
  10. Rácz Gyula                     1.cs.   23 h.  229,36 p
  11. Rácz Gyula                     2.cs.   23 h.  220,32 p
  12. Pántya Imre                    1.cs.   18 h.  184,89 p
  13. Szabó András                   2.cs.   17 h.  171,47 p
  14. László-Béldeki                 1.cs.   11 h.   96,33 p
  15. Béldeki-László                 2.cs.    9 h.   90,16 p
  16. László-Béldeki                 2.cs.    3 h.   25,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Bicske
  05.17. Gyor
  05.24. Mosonmagyaróvár
  05.31. Bicske
  05.31. Melk
  06.07. Freistadt
  06.07. Bicske
  06.14. Bicske
  06.14. Scherding
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.28. Budapest-Cinkota
  06.28. Regensburg
  07.05. Bicske
  07.05. Sankt Pölten
  07.12. Budapest-Cinkota
  07.13. Melk
  07.19. Bicske
  07.19. Sankt Pölten

S08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.   70 h.  932,15 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.   61 h.  727,03 p
   3. Szabó András                   1.cs.   56 h.  692,26 p
   4. Rácz Gyula                     1.cs.   46 h.  602,65 p
   5. Béldeki-László                 1.cs.   46 h.  594,18 p
   6. Csörsz Ferenc                  1.cs.   41 h.  471,96 p
   7. Hajzer Csaba                   1.cs.   36 h.  418,98 p
   8. Sándor Imre                    1.cs.   37 h.  403,12 p
   9. Pántya Imre                    2.cs.   39 h.  400,84 p
  10. Szabó Sándor                   2.cs.   29 h.  289,71 p
  11. Pántya Imre                    1.cs.   25 h.  289,67 p
  12. Rácz Gyula                     2.cs.   28 h.  287,37 p
  13. László-Béldeki                 1.cs.   19 h.  207,70 p
  14. Szabó András                   2.cs.   17 h.  171,47 p
  15. Béldeki-László                 2.cs.   12 h.  130,07 p
  16. László-Béldeki                 2.cs.    3 h.   25,00 p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20049   H  8h  90,66p
  2. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20015   H  7h  92,88p
  3. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-19991   H  7h  75,96p
  4. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  7h  70,74p
  5. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93773   H  6h  69,67p
  6. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  7. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  8. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  9. Pásztor Sándor                 S08 HU-06- 10-19561   H  6h  62,89p
 10. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19785    T  4h  47,42p
  4. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19397   T  4h  41,91p
  5. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19409   T  4h  41,56p
  6. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  7. Béldeki-László                 S08 HU 04-10-94155    T  3h  35,97p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  9. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07579    T  3h  33,51p
 10. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  3h  30,12p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 50-65041   H  8h  95,66p
  2. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20049   H  8h  90,66p
  3. Csörsz Ferenc                  S08 HU 06-10-19515    H  8h  85,65p
  4. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  5. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20015   H  7h  92,88p
  6. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93750   H  7h  91,73p
  7. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93773   H  7h  80,45p
  8. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-19991   H  7h  75,96p
  9. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93760   H  6h  80,64p
 10. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20025   H  6h  77,46p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  5h  55,96p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  4. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07579    T  4h  50,23p
  5. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19785    T  4h  47,42p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19397   T  4h  41,91p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19409   T  4h  41,56p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 04-10-94177    T  3h  42,51p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19395   T  3h  41,47p
 10. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  7h  70,74p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p
  6. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29834   H  5h  44,30p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30079    H  5h  36,38p
  8. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29635   H  4h  49,51p
  9. Szabó András                   S08 HU-07- 10-30204   H  4h  48,03p
 10. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29632   H  4h  44,60p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  4. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  5. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30089    T  3h  27,66p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 50-60310   T  2h  22,09p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-01-01658    T  2h  20,85p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30060    T  2h  20,12p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29906   T  2h  19,91p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29901   T  2h  19,43p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p
  6. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29834   H  5h  44,30p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30079    H  5h  36,38p
  8. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29635   H  4h  49,51p
  9. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  4h  49,49p
 10. Szabó András                   S08 HU-07- 10-30204   H  4h  48,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  4. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  5. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30089    T  3h  27,66p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 50-60310   T  2h  22,09p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-01-01658    T  2h  20,85p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30060    T  2h  20,12p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29906   T  2h  19,91p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29901   T  2h  19,43p