Hajdú Tagszövetség, S08 Berettyóújfalu
Első adat felvétele: 2008.07.08 13:32:02
Az adatok utolsó módosítása: 2008.07.21 19:00:05
A lista kiadásának időpontja: 2008.07.25 19:16:39
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2008.08.07 13:32:02
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 15 verseny 

Feleresztés helye: Bicske
Feleresztés ideje: 2008.07.05 05:15
Időjárás         : 
Kisérő           : Becs Lajos
Központi táv     : 219000 m
Értékelési mód   : Hagyományos 10 pontos rendszerrel
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
S01 Debrecen           11   15   140   28   1753,26   1517,34
S02 Hajdúsámson        15   29   321   64   1752,21   1631,35
S05 Debrecen            8   19   167   33   1826,01   1579,05
S10 Debrecen           24   45   444   89   1807,03   1604,34
S16 Debrecen            8   10    71   14   1707,31   1514,30
Hajdú 1.               66  118  1143  229   1826,01   1606,34
R30 Karcag             10   17   169   34   1682,93   1312,21
S04 Hajdúszoboszló     17   34   307   61   1808,91   1339,19
S12 Kaba                9   17   204   41   1694,60   1467,04
Hajdú 2.               36   68   680  136   1808,91   1377,32
S07 Hosszúpályi        10   19   182   36   1821,47   1624,55
S08 Berettyóújfalu     10   18   183   37   1679,45   1473,74
Hajdú 3.               20   37   365   73   1821,47   1528,05
S06 Debrecen           12   22   209   42   1752,51   1615,76
S09 Hajdúböszörmény    13   19   160   32   1746,32   1388,59
Hajdú 4.               25   41   369   74   1752,51   1555,87
Tagszövetségben       147  264  2557  511   1826,01   1563,75

S08 egyesületi díjlista
   1. Béldeki-László                 1.cs. HU 04-10-94164    H 1679,45 m/p
   2. Szabó András                   1.cs. HU-07- D-170062   H 1657,51 m/p
   3. Sándor Imre                    1.cs. HU 07-10-30003    H 1652,05 m/p
   4. Pántya Imre                    1.cs. HU 07-10-30074    T 1647,48 m/p
   5. Szabó Sándor                   1.cs. HU-06- 10-20049   H 1640,93 m/p
   6. Szabó Sándor                   1.cs. HU-06- 10-20015   H 1640,52 m/p
   7. Pántya Imre                    2.cs. HU 07-10-30086    H 1625,20 m/p
   8. Szabó András                   1.cs. HU-07- 10-30210   H 1596,01 m/p
   9. Pántya Imre                    2.cs. HU 07-10-30059    T 1593,55 m/p
  10. Szabó András                   1.cs. HU-07- 10-30216   H 1592,58 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Béldeki-László                  1.cs. Dt: 222919 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  27,82p    R:  15.   1h  11,40p    T: 104.   1h  11,42p
Összesített E:   5.  46h 594,18p    R:   7.  48h 656,55p    T:  22.  60h 828,80p
   HU 04-10-94164    H 05 07:27:44  1679,45 m/p   1  14,46   23  11,40  156  11,42
   HU 07-10-29786    H 05 07:41:43  1519,38 m/p  26   7,51    0   0,00    0   0,00
   HU 04-10-94169    H 05 07:42:29  1511,49 m/p  32   5,85    0   0,00    0   0,00

Béldeki-László                  2.cs. Dt: 222919 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  15.  12h 130,07p    R:  25.  20h 203,37p    T:  99.  26h 305,23p
   HU 06-10-19777    T 05 07:46:36  1470,44 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU 07-10-29753    H 05 07:48:44  1450,04 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Csörsz Ferenc                   0.cs. Dt: 221258 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU 07-10-29546    H 05 07:35:31  1574,60 m/p  16  10,26   65   5,54  487   4,90
   HU 07-10-29534    H 05 07:35:39  1573,11 m/p  17   9,98   66   5,40  491   4,82
   HU 07-10-29511    H 05 07:45:32  1469,83 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Csörsz Ferenc                   1.cs. Dt: 221258 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  22,73p    R:  21.   1h   5,68p    T: 139.   1h   5,27p
Összesített E:   6.  41h 471,96p    R:   9.  46h 565,35p    T:  32.  53h 714,80p
   HU 04-10-94062    H 05 07:35:00  1580,41 m/p  15  10,54   64   5,68  468   5,27
   HU 06-10-19348    T 05 07:40:29  1520,85 m/p  25   7,76    0   0,00    0   0,00
   HU 07-10-29517    H 05 07:45:08  1473,74 m/p  37   4,43    0   0,00    0   0,00

Hajzer Csaba                    0.cs. Dt: 218115 Kg:  28 Ók:   0 Kp:   0
   HU-07- 10-29632   H 05 07:33:59  1569,36 m/p  18   9,64   67   5,20  495   4,68
   HU-07- 10-29622   H 05 07:38:44  1517,50 m/p  28   6,86    0   0,00    0   0,00
   HU-07- 10-29603   H 05 07:42:47  1475,91 m/p  36   4,64    0   0,00    0   0,00
   HU-06- 10-19682   H 05 07:45:00  1454,10 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-07- 10-29658   H 05 07:46:23  1440,81 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-07- 10-29625   H 05 07:49:55  1407,95 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Hajzer Csaba                    1.cs. Dt: 218115 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  12,34p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   7.  36h 418,98p    R:  12.  36h 480,65p    T:  37.  47h 676,72p
   HU-07- 10-29607   H 05 07:39:00  1514,69 m/p  30   6,31    0   0,00    0   0,00
   HU-07- 10-29687   H 05 07:39:06  1513,64 m/p  31   6,03    0   0,00    0   0,00
   HU-07- 10-29679   H 05 07:46:52  1436,23 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-07- 10-29646   H 05 07:50:06  1406,29 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

László-Béldeki                  1.cs. Dt: 221337 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h   5,26p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  13.  19h 207,70p    R:  24.  20h 233,94p    T:  76.  33h 408,41p
   HU 05-50-43494    T 05 07:43:54  1486,48 m/p  34   5,26    0   0,00    0   0,00

Pántya Imre                     1.cs. Dt: 222300 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  13,61p    R:  16.   1h  10,56p    T: 112.   1h  10,03p
Összesített E:  11.  25h 289,67p    R:  17.  30h 320,94p    T:  63.  42h 487,22p
   HU 07-10-30074    T 05 07:29:56  1647,48 m/p   4  13,61   29  10,56  226  10,03

Pántya Imre                     2.cs. Dt: 222300 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  58,61p    R:   5.   5h  34,86p    T:  42.   5h  31,66p
Összesített E:   9.  39h 400,84p    R:  13.  40h 395,95p    T:  75.  39h 413,62p
   HU 07-10-30086    H 05 07:31:47  1625,20 m/p   7  12,78   42   8,75  309   8,41
   HU 07-10-30059    T 05 07:34:30  1593,55 m/p   9  12,22   54   7,08  428   6,07
   HU 07-10-30061    H 05 07:34:41  1591,46 m/p  11  11,67   56   6,81  436   5,92
   HU 07-10-30081    H 05 07:34:54  1588,99 m/p  13  11,11   60   6,25  447   5,70
   HU 07-10-30055    H 05 07:35:12  1585,59 m/p  14  10,83   62   5,97  454   5,56
   HU 07-10-30079    H 05 07:44:19  1488,78 m/p  33   5,56    0   0,00    0   0,00

Pásztor Sándor                  0.cs. Dt: 236490 Kg:  12 Ók:   0 Kp:   0
   HU-07- 10-29850   H 05 07:50:56  1516,61 m/p  29   6,95    0   0,00    0   0,00

Pásztor Sándor                  1.cs. Dt: 236490 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  20,29p    R:  19.   1h   6,81p    T: 133.   1h   6,10p
Összesített E:   2.  61h 727,03p    R:   2.  64h 811,50p    T:   6.  68h 953,01p
   HU-05- 10-07218   H 05 07:43:46  1589,67 m/p  12  11,67   58   6,81  441   6,10
   HU-07- 10-29834   H 05 07:50:22  1522,14 m/p  23   8,62    0   0,00    0   0,00

Rácz Gyula                      1.cs. Dt: 236876 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h   8,35p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   4.  46h 602,65p    R:   6.  54h 732,73p    T:  12.  62h 886,78p
   HU-06- 10-19406   H 05 07:50:39  1521,85 m/p  24   8,35    0   0,00    0   0,00

Rácz Gyula                      2.cs. Dt: 236876 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  18,64p    R:  18.   2h   9,90p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  12.  28h 287,37p    R:  18.  28h 288,67p    T:  81.  31h 385,91p
   HU-07- 50-60313   H 05 07:48:07  1547,03 m/p  20   9,46   71   5,02    0   0,00
   HU-07- 10-29897   H 05 07:48:21  1544,68 m/p  21   9,18   72   4,88    0   0,00

Sándor Imre                     1.cs. Dt: 221788 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  28,31p    R:  14.   2h  15,82p    T:  88.   2h  14,87p
Összesített E:   8.  37h 403,12p    R:  11.  45h 483,39p    T:  38.  53h 657,37p
   HU 07-10-30003    H 05 07:29:15  1652,05 m/p   3  13,88   28  10,69  215  10,24
   HU 04-10-94008    T 05 07:36:25  1568,33 m/p  19   9,44   68   5,13  501   4,63
   HU 07-10-30016    H 05 07:45:04  1477,93 m/p  35   4,99    0   0,00    0   0,00
   HU 06-10-19601    T 05 07:48:40  1443,31 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Szabó András                    1.cs. Dt: 222245 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  38,61p    R:   8.   3h  24,99p    T:  66.   3h  22,92p
Összesített E:   3.  56h 692,26p    R:   3.  60h 772,50p    T:  17.  61h 843,77p
   HU-07- D-170062   H 05 07:29:05  1657,51 m/p   2  14,17   27  10,83  198  10,58
   HU-07- 10-30210   H 05 07:34:15  1596,01 m/p   8  12,50   53   7,22  414   6,35
   HU-07- 10-30216   H 05 07:34:33  1592,58 m/p  10  11,94   55   6,94  432   5,99
   HU-07- 10-30220   H 05 07:49:22  1439,72 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Szabó Sándor                    1.cs. Dt: 221033 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  42,13p    R:   9.   3h  24,52p    T:  78.   2h  19,02p
Összesített E:   1.  70h 932,15p    R:   1.  75h1003,53p    T:   3.  72h1055,38p
   HU-06- 10-20049   H 05 07:29:42  1640,93 m/p   5  13,31   32  10,12  251   9,52
   HU-06- 10-20015   H 05 07:29:44  1640,52 m/p   6  13,03   33   9,98  252   9,50
   HU-06- 10-19991   H 05 07:39:39  1528,05 m/p  22   8,59   73   4,42    0   0,00
   HU-04- 10-93773   H 05 07:40:31  1518,95 m/p  27   7,20    0   0,00    0   0,00
   HU-06- 10-19990   H 05 07:46:24  1459,93 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-06- 10-20023   H 05 07:46:51  1455,60 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Kiss Bálint                    2.cs. S05 HU 06-02-34743    H 1826,01 m/p
   2. Bődi József                    0.cs. S07 HU 04-50-6455     H 1821,47 m/p
   3. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 05-D-131808    T 1818,08 m/p
   4. Mátyás Dúc                     2.cs. S05 HU 07-10-27020    T 1816,60 m/p
   5. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 07-D-155481    T 1815,86 m/p
   6. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 07-10-27068    H 1815,12 m/p
   7. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 06-10-18710    H 1812,12 m/p
   8. Szilágyi Lajos                 2.cs. S04 HD-05-   132206   T 1808,91 m/p
   9. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10 HU-04- 10-98109   H 1807,03 m/p
  10. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10 HU-05- 10-10032   H 1807,03 m/p
  11. Móré-Erdős                     0.cs. S04 HU-07- 10-26442   H 1798,11 m/p
  12. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 06-10-17053    T 1798,00 m/p
  13. Kalmár László                  1.cs. S10 HU-07- 10-32418   H 1781,07 m/p
  14. Lisztes Imre                   1.cs. S04 HU-05- 10-03153   H 1778,12 m/p
  15. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 07-10-27089    T 1777,18 m/p
  16. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10 HU-05- 10-10005   T 1775,33 m/p
  17. Koszorus László                2.cs. S10 HU-07- 50-60377   H 1774,20 m/p
  18. Bődi József                    1.cs. S07 HU 06-D-143379    H 1773,52 m/p
  19. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 05-RO-355519      H 1770,82 m/p
  20. Bődi József                    1.cs. S07 HU 06-D-143324    H 1770,17 m/p
  21. Gonda János                    2.cs. S10 HU-06- 10-22174   H 1769,79 m/p
  22. Bagdány László                 1.cs. S10 HU-07- D-170719   H 1765,82 m/p
  23. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 06-10-19169    H 1764,98 m/p
  24. Czeglédi-Szűcs                 0.cs. S10 HU-06- 10-22043   T 1764,78 m/p
  25. Farkas Zoltán                  0.cs. S04 HU 07-50-34642    T 1760,39 m/p
  26. Gonda János                    1.cs. S10 HU-07- D-155688   T 1760,28 m/p
  27. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 05-10-6150     T 1759,91 m/p
  28. Molnár Ferenc                  2.cs. S10 HU 07-10-32578    H 1759,14 m/p
  29. Arnódi Béla                    2.cs. S07 HU 06-10-19126    H 1758,81 m/p
  30. Arnódi Béla                    1.cs. S07 HU 04-10-93426    H 1758,37 m/p
  31. Gonda János                    2.cs. S10 HU-06- 10-22190   H 1757,59 m/p
  32. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10 HU-06- 10-22006   T 1756,60 m/p
  33. Nagy Gyula                     1.cs. S10 HU-07- 10-32151   H 1754,19 m/p
  34. Fogarasi József                1.cs. S01 HU 04-50-14779    T 1753,26 m/p
  35. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10 HU-07- D-164447   H 1752,55 m/p
  36. Iván László                    1.cs. S06 HU 06-10-17684    H 1752,51 m/p
  37. Urbánszki Károly               1.cs. S02 HU 05-10-2240     H 1752,21 m/p
  38. Dóró Imre                      2.cs. S04 HU-07- 50-37000   H 1751,57 m/p
  39. Buglyó Testvérek               1.cs. S06 HU 07-10-28630    H 1751,36 m/p
  40. Iván László                    1.cs. S06 HU 04-10-91893    H 1750,90 m/p
  41. Buglyó Testvérek               0.cs. S06 HU 07-10-28664    H 1750,67 m/p
  42. Sági Ferenc                    1.cs. S01 HU 06-10-13844    H 1749,42 m/p
  43. Dóró Imre                      2.cs. S04 HU-07- 10-26605   H 1748,86 m/p
  44. Mátyás Dúc                     0.cs. S05 HU 07-D-155455    H 1748,55 m/p
  45. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 07-10-27090    H 1747,63 m/p
  46. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10 HU-07- 10-33027   T 1747,17 m/p
  47. Dóró Imre                      0.cs. S04 HU-07- 10-26642   H 1746,65 m/p
  48. Borbély Imre                   1.cs. S09 HU 06-10-20653    H 1746,32 m/p
  49. Mátyás Dúc                     1.cs. S05 HU 06-D-143201    T 1746,26 m/p
  50. Bődi József                    1.cs. S07 HU 05-D-132285    H 1745,16 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    5 h.   70,82 p
   2. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.   69,72 p
   3. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10    5 h.   68,56 p
   4. Pikó Sándor                    1.cs. S02    5 h.   64,07 p
   5. Gonda János                    1.cs. S10    5 h.   63,86 p
   6. Iván László                    1.cs. S06    5 h.   60,41 p
   7. Varga András                   1.cs. S02    5 h.   60,17 p
   8. Kalmár László                  1.cs. S10    5 h.   59,57 p
   9. Arnódi Béla                    1.cs. S07    5 h.   58,97 p
  10. Pikó Sándor                    2.cs. S02    5 h.   57,32 p
  11. Török Zoltán                   1.cs. S07    5 h.   56,84 p
  12. Borbély Imre                   1.cs. S09    5 h.   53,64 p
  13. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    5 h.   52,43 p
  14. Fogarasi József                1.cs. S01    4 h.   51,76 p
  15. Oláh János                     1.cs. S06    5 h.   51,09 p
  16. Varga András                   2.cs. S02    5 h.   51,02 p
  17. Mátyás Dúc                     2.cs. S05    5 h.   50,84 p
  18. Bagdány László                 2.cs. S10    5 h.   50,82 p
  19. Molnár Antal                   1.cs. S06    5 h.   50,81 p
  20. Balogh István                  2.cs. S02    5 h.   50,00 p
  21. Sándor Zoltán                  1.cs. S10    5 h.   49,80 p
  22. Koszorus László                2.cs. S10    4 h.   46,94 p
  23. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    5 h.   46,87 p
  24. Vágner József                  2.cs. S02    5 h.   46,61 p
  25. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10    4 h.   45,94 p
  26. Lada Jószef                    1.cs. S10    5 h.   45,72 p
  27. Oláh János                     2.cs. S06    5 h.   44,13 p
  28. Gonda János                    2.cs. S10    4 h.   42,98 p
  29. Rácz Barna                     1.cs. S07    5 h.   41,91 p
  30. Koszorus László                1.cs. S10    5 h.   40,04 p
  31. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    4 h.   39,83 p
  32. Mászlé Tibor                   2.cs. S02    4 h.   38,35 p
  33. Vas György                     2.cs. S02    4 h.   37,31 p
  34. Vas György                     1.cs. S02    5 h.   36,48 p
  35. Urbánszki Károly               1.cs. S02    3 h.   36,46 p
  36. Horváth Imre                   1.cs. S06    4 h.   36,32 p
  37. Bertalan László                1.cs. S10    3 h.   36,19 p
  38. Balogh István                  1.cs. S02    5 h.   35,45 p
  39. Sági Ferenc                    1.cs. S01    4 h.   33,32 p
  40. Bökönyi Zoltán                 1.cs. S02    5 h.   33,21 p
  41. Béke József                    2.cs. S01    3 h.   31,69 p
  42. Pántya Imre                    2.cs. S08    5 h.   31,66 p
  43. Kovács József                  1.cs. S16    3 h.   29,86 p
  44. Tóth Vince                     2.cs. S02    3 h.   28,86 p
  45. Kiss Bálint                    2.cs. S05    3 h.   28,44 p
  46. Vágner József                  1.cs. S02    3 h.   27,98 p
  47. Arnódi Béla                    2.cs. S07    2 h.   27,53 p
  48. Molnár Antal                   2.cs. S06    3 h.   26,90 p
  49. Heim János                     1.cs. S10    3 h.   26,86 p
  50. Nagy István                    1.cs. S06    3 h.   26,83 p
  51. Oláh Attila                    1.cs. S10    3 h.   26,81 p
  52. Lisztes Imre                   1.cs. S04    2 h.   26,80 p
  53. Dóró Imre                      2.cs. S04    2 h.   26,74 p
  54. Tóth Vince                     1.cs. S02    3 h.   26,05 p
  55. Horváth Miklós                 1.cs. S16    3 h.   25,97 p
  56. Erdei József                   2.cs. S12    3 h.   25,95 p
  57. Vámos jános                    1.cs. S02    3 h.   25,78 p
  58. Mikita Sándor                  1.cs. S10    3 h.   25,56 p
  59. Bődi József                    2.cs. S07    3 h.   25,14 p
  60. Bagdány László                 1.cs. S10    2 h.   24,98 p
  61. Török Zoltán                   2.cs. S07    2 h.   24,78 p
  62. Borók József                   2.cs. S05    2 h.   23,45 p
  63. Molnár Ferenc                  2.cs. S10    2 h.   23,34 p
  64. Kecskés Gyula                  2.cs. S10    3 h.   23,32 p
  65. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    2 h.   23,32 p
  66. Szabó András                   1.cs. S08    3 h.   22,92 p
  67. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    3 h.   22,55 p
  68. Győri Gyula                    1.cs. S07    2 h.   22,16 p
  69. Kiss János                     1.cs. S04    2 h.   21,59 p
  70. Varró József                   1.cs. S07    3 h.   21,50 p
  71. Bertalan László                2.cs. S10    2 h.   21,35 p
  72. Vecsey István dr.              1.cs. S16    2 h.   21,25 p
  73. Szabados Attila                1.cs. S06    2 h.   21,08 p
  74. Bartha Sándor Dániel ifj.      1.cs. S04    2 h.   20,80 p
  75. Borók József                   1.cs. S05    2 h.   20,26 p
  76. Jóvér István                   1.cs. S06    3 h.   19,76 p
  77. Papp Lajos László              2.cs. S02    2 h.   19,24 p
  78. Szabó Sándor                   1.cs. S08    2 h.   19,02 p
  79. Móré-Erdős                     1.cs. S04    2 h.   18,35 p
  80. Kecskés Gyula                  1.cs. S10    3 h.   18,09 p
  81. Rácz Roland                    1.cs. S07    2 h.   17,99 p
  82. Krankovics János               1.cs. S01    2 h.   17,53 p
  83. Bordán András                  1.cs. S12    2 h.   17,13 p
  84. Bordán András                  2.cs. S12    2 h.   16,58 p
  85. Csordás Gyula                  1.cs. S06    2 h.   16,56 p
  86. Lakatos Leonóra                1.cs. S06    2 h.   15,43 p
  87. Lovas István                   1.cs. S12    2 h.   15,32 p
  88. Sándor Imre                    1.cs. S08    2 h.   14,87 p
  89. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    2 h.   14,34 p
  90. Szilágyi Lajos                 2.cs. S04    1 h.   14,03 p
  91. Nagy Gyula                     1.cs. S10    1 h.   13,97 p
  92. László Kókai Levente           1.cs. S10    1 h.   13,41 p
  93. Szabó Sándor                   1.cs. S02    2 h.   13,25 p
  94. Kalmár László                  2.cs. S10    1 h.   13,07 p
  95. Sain Sándor                    1.cs. S04    1 h.   12,87 p
  96. Szabó József                   1.cs. S04    1 h.   12,81 p
  97. Fogarasi József                2.cs. S01    2 h.   12,47 p
  98. Buglyó Testvérek               2.cs. S06    1 h.   12,35 p
  99. Kozma Imre                     1.cs. S05    1 h.   12,31 p
 100. Lada Jószef                    2.cs. S10    1 h.   12,02 p
 101. Szabó Sándor                   2.cs. S02    2 h.   11,79 p
 102. Szilágyi Lajos                 1.cs. S04    1 h.   11,58 p
 103. Harcsa Kámán                   1.cs. S02    2 h.   11,56 p
 104. Béldeki-László                 1.cs. S08    1 h.   11,42 p
 105. Kiss Imre                      2.cs. R30    1 h.   11,11 p
 106. Bodai István                   1.cs. S09    1 h.   10,67 p
 107. Farkas Sándor                  1.cs. S02    1 h.   10,64 p
 108. Ugrai László                   1.cs. S12    1 h.   10,57 p
 109. Kiss Imre                      1.cs. S04    1 h.   10,34 p
 110. Papp Lajos László              1.cs. S02    1 h.   10,33 p
 111. Burai Sándor                   1.cs. S07    1 h.   10,07 p
 112. Pántya Imre                    1.cs. S08    1 h.   10,03 p
 113. Karacs István                  2.cs. S04    1 h.    9,94 p
 114. Nagy Gyula                     2.cs. S10    1 h.    9,75 p
 115. Krankovics János               2.cs. S01    1 h.    9,73 p
 116. Jóvér István                   2.cs. S06    1 h.    9,57 p
 117. Tóth Miklós                    1.cs. S10    1 h.    9,44 p
 118. Horváth Vince                  1.cs. S16    1 h.    9,04 p
 119. Ferenczi János                 1.cs. S10    1 h.    8,85 p
 120. Farkas Zoltán                  1.cs. S04    1 h.    8,50 p
 121. Vecsey István dr.              2.cs. S16    1 h.    8,30 p
 122. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    1 h.    8,21 p
 123. Ludman Lajos                   1.cs. S12    1 h.    8,18 p
 124. Czeglédi Sándor II             1.cs. S04    1 h.    8,15 p
 125. Kulcsár Lajos                  2.cs. S05    1 h.    7,97 p
 126. Gergely József                 1.cs. S06    1 h.    7,74 p
 127. Varga András                   1.cs. S01    1 h.    7,48 p
 128. Erdei József                   1.cs. S12    1 h.    7,38 p
 129. Nagy György                    1.cs. S12    1 h.    7,26 p
 130. Lévai Sándor                   2.cs. S09    1 h.    7,00 p
 131. Kozma Tibor                    1.cs. S10    1 h.    6,72 p
 132. Marcsek Lajos                  1.cs. S01    1 h.    6,46 p
 133. Pásztor Sándor                 1.cs. S08    1 h.    6,10 p
 134. Tóth Miklós                    2.cs. S10    1 h.    6,03 p
 135. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30    1 h.    6,00 p
 136. Karacs István                  1.cs. S04    1 h.    5,76 p
 137. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    1 h.    5,73 p
 138. Bujdosó Antal                  2.cs. S09    1 h.    5,47 p
 139. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    1 h.    5,27 p
 140. Szekeres Sándor                1.cs. R30    1 h.    5,16 p
 141. Béke József                    1.cs. S01    1 h.    5,07 p
 142. Kiss Bálint                    1.cs. S05    1 h.    5,05 p
 143. Bujdosó Antal                  1.cs. S09    1 h.    4,90 p
 144. Kovács József                  1.cs. S04    1 h.    4,88 p
 145. Nagy Sándor                    1.cs. S09    1 h.    4,36 p
 146. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    1 h.    3,93 p

A verseny S08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pántya Imre                    2.cs.    5 h.   58,61 p
   2. Szabó Sándor                   1.cs.    4 h.   42,13 p
   3. Szabó András                   1.cs.    3 h.   38,61 p
   4. Sándor Imre                    1.cs.    3 h.   28,31 p
   5. Béldeki-László                 1.cs.    3 h.   27,82 p
   6. Csörsz Ferenc                  1.cs.    3 h.   22,73 p
   7. Pásztor Sándor                 1.cs.    2 h.   20,29 p
   8. Rácz Gyula                     2.cs.    2 h.   18,64 p
   9. Pántya Imre                    1.cs.    1 h.   13,61 p
  10. Hajzer Csaba                   1.cs.    2 h.   12,34 p
  11. Rácz Gyula                     1.cs.    1 h.    8,35 p
  12. László-Béldeki                 1.cs.    1 h.    5,26 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Bicske
  05.17. Gyor
  05.24. Mosonmagyaróvár
  05.31. Bicske
  06.07. Bicske
  06.14. Bicske
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.28. Budapest-Cinkota
  07.05. Bicske
  07.12. Budapest-Cinkota
  07.19. Bicske

S08 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.   49 h.  582,16 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.   42 h.  432,44 p
   3. Szabó András                   1.cs.   38 h.  413,96 p
   4. Pántya Imre                    2.cs.   39 h.  400,84 p
   5. Csörsz Ferenc                  1.cs.   29 h.  323,91 p
   6. Szabó Sándor                   2.cs.   29 h.  289,71 p
   7. Béldeki-László                 1.cs.   24 h.  259,77 p
   8. Sándor Imre                    1.cs.   24 h.  232,30 p
   9. Hajzer Csaba                   1.cs.   23 h.  229,97 p
  10. Rácz Gyula                     1.cs.   23 h.  229,36 p
  11. Rácz Gyula                     2.cs.   23 h.  220,32 p
  12. Pántya Imre                    1.cs.   18 h.  184,89 p
  13. Szabó András                   2.cs.   17 h.  171,47 p
  14. László-Béldeki                 1.cs.   11 h.   96,33 p
  15. Béldeki-László                 2.cs.    9 h.   90,16 p
  16. László-Béldeki                 2.cs.    3 h.   25,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Bicske
  05.17. Gyor
  05.24. Mosonmagyaróvár
  05.31. Bicske
  05.31. Melk
  06.07. Freistadt
  06.07. Bicske
  06.14. Bicske
  06.14. Scherding
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.28. Budapest-Cinkota
  06.28. Regensburg
  07.05. Bicske
  07.05. Sankt Pölten
  07.12. Budapest-Cinkota
  07.13. Melk
  07.19. Bicske
  07.19. Sankt Pölten

S08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.   70 h.  932,15 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.   61 h.  727,03 p
   3. Szabó András                   1.cs.   56 h.  692,26 p
   4. Rácz Gyula                     1.cs.   46 h.  602,65 p
   5. Béldeki-László                 1.cs.   46 h.  594,18 p
   6. Csörsz Ferenc                  1.cs.   41 h.  471,96 p
   7. Hajzer Csaba                   1.cs.   36 h.  418,98 p
   8. Sándor Imre                    1.cs.   37 h.  403,12 p
   9. Pántya Imre                    2.cs.   39 h.  400,84 p
  10. Szabó Sándor                   2.cs.   29 h.  289,71 p
  11. Pántya Imre                    1.cs.   25 h.  289,67 p
  12. Rácz Gyula                     2.cs.   28 h.  287,37 p
  13. László-Béldeki                 1.cs.   19 h.  207,70 p
  14. Szabó András                   2.cs.   17 h.  171,47 p
  15. Béldeki-László                 2.cs.   12 h.  130,07 p
  16. László-Béldeki                 2.cs.    3 h.   25,00 p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20049   H  8h  90,66p
  2. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20015   H  7h  92,88p
  3. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-19991   H  7h  75,96p
  4. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  7h  70,74p
  5. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93773   H  6h  69,67p
  6. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  7. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  8. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  9. Pásztor Sándor                 S08 HU-06- 10-19561   H  6h  62,89p
 10. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19785    T  4h  47,42p
  4. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19397   T  4h  41,91p
  5. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19409   T  4h  41,56p
  6. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  7. Béldeki-László                 S08 HU 04-10-94155    T  3h  35,97p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  9. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07579    T  3h  33,51p
 10. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  3h  30,12p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 50-65041   H  8h  95,66p
  2. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20049   H  8h  90,66p
  3. Csörsz Ferenc                  S08 HU 06-10-19515    H  8h  85,65p
  4. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  5. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20015   H  7h  92,88p
  6. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93750   H  7h  91,73p
  7. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93773   H  7h  80,45p
  8. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-19991   H  7h  75,96p
  9. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93760   H  6h  80,64p
 10. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20025   H  6h  77,46p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  5h  55,96p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  4. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07579    T  4h  50,23p
  5. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19785    T  4h  47,42p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19397   T  4h  41,91p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19409   T  4h  41,56p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 04-10-94177    T  3h  42,51p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19395   T  3h  41,47p
 10. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  7h  70,74p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p
  6. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29834   H  5h  44,30p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30079    H  5h  36,38p
  8. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29635   H  4h  49,51p
  9. Szabó András                   S08 HU-07- 10-30204   H  4h  48,03p
 10. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29632   H  4h  44,60p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  4. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  5. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30089    T  3h  27,66p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 50-60310   T  2h  22,09p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-01-01658    T  2h  20,85p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30060    T  2h  20,12p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29906   T  2h  19,91p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29901   T  2h  19,43p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p
  6. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29834   H  5h  44,30p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30079    H  5h  36,38p
  8. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29635   H  4h  49,51p
  9. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  4h  49,49p
 10. Szabó András                   S08 HU-07- 10-30204   H  4h  48,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  4. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  5. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30089    T  3h  27,66p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 50-60310   T  2h  22,09p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-01-01658    T  2h  20,85p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30060    T  2h  20,12p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29906   T  2h  19,91p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29901   T  2h  19,43p