Hajdú Tagszövetség, S08 Berettyóújfalu
Első adat felvétele: 2008.06.24 09:42:15
Az adatok utolsó módosítása: 2008.07.23 15:57:46
A lista kiadásának időpontja: 2008.07.25 19:08:44
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2008.07.24 09:42:15
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2008.06.21 05:30
Időjárás         : Napos derült, enyhe észak-nyugati szél
Kisérő           : Vágner József
Központi táv     : 322000 m
Értékelési mód   : Hagyományos 10 pontos rendszerrel
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
S01 Debrecen           10   11    99   20   1213,64   1093,84
S02 Hajdúsámson        11   17   165   33   1238,43   1130,40
S05 Debrecen            8    9    90   18   1220,12   1150,18
S10 Debrecen           22   32   315   63   1265,37   1141,11
S16 Debrecen            6    7    54   11   1185,51   1060,79
Hajdú 1.               57   76   723  145   1265,37   1134,15
R30 Karcag             11   13   130   26   1285,24   1191,17
S04 Hajdúszoboszló     16   26   267   53   1267,87   1164,70
S12 Kaba               10   13   127   25   1248,82   1161,16
Hajdú 2.               37   52   524  105   1285,24   1170,58
S07 Hosszúpályi        10   16   167   33   1242,45   1172,00
S08 Berettyóújfalu     10   13   125   25   1270,34   1201,26
Hajdú 3.               20   29   292   58   1270,34   1184,87
S06 Debrecen           10   13   121   24   1223,93   1149,44
S09 Hajdúböszörmény    10   12   110   22   1176,93   1032,30
Hajdú 4.               20   25   231   46   1223,93   1131,90
Tagszövetségben       134  182  1770  354   1285,24   1151,76

S08 egyesületi díjlista
   1. Hajzer Csaba                   1.cs. HU-07- 10-29676   H 1270,34 m/p
   2. Rácz Gyula                     1.cs. HU-06- 50-65031   H 1253,69 m/p
   3. Szabó Sándor                   1.cs. HU-06- 10-20025   H 1245,12 m/p
   4. Szabó András                   1.cs. HU-04- 10-93801   H 1244,18 m/p
   5. Béldeki-László                 1.cs. HU 06-10-19792    H 1239,06 m/p
   6. Pásztor Sándor                 1.cs. HU-06- 50-65029   H 1236,86 m/p
   7. Pásztor Sándor                 1.cs. HU-06- 10-19556   H 1235,96 m/p
   8. László-Béldeki                 1.cs. HU 04-10-94105    H 1235,21 m/p
   9. Béldeki-László                 1.cs. HU 04-10-94150    H 1234,79 m/p
  10. Rácz Gyula                     1.cs. HU-06- 50-65041   H 1234,45 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Béldeki-László                  1.cs. Dt: 328702 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  28,15p    R:   8.   2h  30,34p    T:  24.   4h  48,25p
Összesített E:   5.  46h 594,18p    R:   7.  48h 656,55p    T:  22.  60h 828,80p
   HU 06-10-19792    H 21 09:55:17  1239,06 m/p   5  14,91    7  15,52   22  15,98
   HU 04-10-94150    H 21 09:56:12  1234,79 m/p   9  13,24   11  14,82   30  15,75
   HU 04-10-94155    T 21 10:11:00  1169,76 m/p   0   0,00    0   0,00  259   9,27
   HU 06-10-19756    H 21 10:14:31  1155,30 m/p   0   0,00    0   0,00  330   7,25
   HU 05-10-07575    H 21 10:19:17  1136,26 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Béldeki-László                  2.cs. Dt: 328702 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Összesített E:  15.  12h 130,07p    R:  25.  20h 203,37p    T:  99.  26h 305,23p
   HU 06-10-19761    T 21 10:19:42  1134,63 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Csörsz Ferenc                   1.cs. Dt: 327143 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  21,71p    R:   6.   4h  42,66p    T:  10.   5h  64,56p
Összesített E:   6.  41h 471,96p    R:   9.  46h 565,35p    T:  32.  53h 714,80p
   HU 06-10-19515    H 21 10:00:20  1210,15 m/p  21   8,21   28  11,81   84  14,19
   HU 06-10-19347    T 21 10:01:50  1203,47 m/p  24   6,96   31  11,28  105  13,60
   HU 05-10-07619    H 21 10:02:20  1201,26 m/p  25   6,54   32  11,10  110  13,46
   HU 06-10-19505    H 21 10:04:06  1193,52 m/p   0   0,00   47   8,47  145  12,46
   HU 05-10-07624    H 21 10:07:07  1180,52 m/p   0   0,00    0   0,00  202  10,85
   HU 06-10-19506    H 21 10:09:54  1168,79 m/p   0   0,00    0   0,00  264   9,09

Hajzer Csaba                    1.cs. Dt: 324805 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h  38,66p    R:   3.   5h  61,95p    T:   3.   5h  72,06p
Összesített E:   7.  36h 418,98p    R:  12.  36h 480,65p    T:  37.  47h 676,72p
   HU-07- 10-29676   H 21 09:45:41  1270,34 m/p   1  16,50    1  16,50    2  16,47
   HU-05- 10-07270   H 21 09:54:40  1227,22 m/p  13  11,50   16  13,86   44  15,28
   HU-06- 10-19935   H 21 09:55:31  1223,29 m/p  15  10,66   18  13,51   52  15,05
   HU-07- 10-29700   H 21 10:01:17  1197,29 m/p   0   0,00   39   9,83  128  12,90
   HU-06- 10-19917   H 21 10:02:12  1193,26 m/p   0   0,00   48   8,25  147  12,36
   HU-07- 10-29684   H 21 10:03:28  1187,73 m/p   0   0,00   55   7,02  170  11,71
   HU-05- 10-07266   H 21 10:11:00  1155,89 m/p   0   0,00    0   0,00  326   7,29

László-Béldeki                  1.cs. Dt: 327228 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  13,63p    R:  15.   1h  14,97p    T:  79.   1h  15,75p
Összesített E:  13.  19h 207,70p    R:  24.  20h 233,94p    T:  76.  33h 408,41p
   HU 04-10-94105    H 21 09:54:55  1235,21 m/p   8  13,63   10  14,97   29  15,75
   HU 05-D-132357    H 21 10:18:23  1134,70 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Pántya Imre                     1.cs. Dt: 328144 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h   7,40p    R:  18.   1h  11,48p    T:  23.   5h  50,55p
Összesített E:  11.  25h 289,67p    R:  17.  30h 320,94p    T:  63.  42h 487,22p
   HU 07-10-30086    H 21 10:02:24  1204,64 m/p  23   7,40   30  11,48  100  13,76
   HU 06-10-19470    H 21 10:09:28  1174,18 m/p   0   0,00    0   0,00  229  10,10
   HU 07-10-30061    H 21 10:10:30  1169,85 m/p   0   0,00    0   0,00  258   9,28
   HU 04-10-94177    T 21 10:10:40  1169,16 m/p   0   0,00    0   0,00  260   9,23
   HU 04-10-94183    T 21 10:12:45  1160,54 m/p   0   0,00    0   0,00  297   8,18
   HU 07-10-30087    H 21 10:13:07  1159,04 m/p   0   0,00    0   0,00  307   7,89
   HU 07-10-30064    T 21 10:13:31  1157,41 m/p   0   0,00    0   0,00  319   7,55

Pásztor Sándor                  0.cs. Dt: 342877 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU-07- 10-29840   H 21 10:14:09  1206,68 m/p  22   8,11   29  11,95   96  14,17
   HU-07- 01-04292   H 21 10:17:09  1194,07 m/p   0   0,00   45   9,14  142  12,86
   HU-07- 10-29878   H 21 10:23:22  1168,77 m/p   0   0,00    0   0,00  265   9,38
   HU-07- 10-29892   H 21 10:25:56  1158,63 m/p   0   0,00    0   0,00  310   8,10

Pásztor Sándor                  1.cs. Dt: 342877 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  38,49p    R:   2.   5h  65,16p    T:   2.   5h  74,11p
Összesített E:   2.  61h 727,03p    R:   2.  64h 811,50p    T:   6.  68h 953,01p
*  HU-06- 50-65029   H 21 10:07:13  1236,86 m/p   6  14,77    8  15,63   24  16,21
*  HU-06- 10-19556   H 21 10:07:25  1235,96 m/p   7  14,36    9  15,45   26  16,15
*  HU-04- 10-94371   H 21 10:13:00  1211,58 m/p  19   9,36   26  12,47   76  14,73
*  HU-05- 06-67569   H 21 10:15:33  1200,76 m/p   0   0,00   33  11,24  113  13,68
   HU-07- 10-29857   H 21 10:16:13  1197,96 m/p   0   0,00   38  10,37  125  13,34
   HU-07- 10-29847   H 21 10:23:44  1167,31 m/p   0   0,00    0   0,00  270   9,24
*  HU-05- 10-07184   H 21 10:31:46  1136,23 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00
   HU-07- 10-29828   H 21 10:35:46  1121,37 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Rácz Gyula                      1.cs. Dt: 343240 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h  49,54p    R:   1.   5h  68,00p    T:   1.   5h  75,69p
Összesített E:   4.  46h 602,65p    R:   6.  54h 732,73p    T:  12.  62h 886,78p
*  HU-06- 50-65031   H 21 10:03:47  1253,69 m/p   2  16,45    2  16,69   10  16,61
*  HU-06- 50-65041   H 21 10:08:03  1234,45 m/p  10  13,11   12  14,93   31  16,01
*  HU-05- 10-07125   H 21 10:13:09  1212,22 m/p  17  10,20   24  12,83   73  14,83
*  HU-07- 10-29936   H 21 10:13:11  1212,08 m/p  18   9,78   25  12,65   75  14,77
   HU-06- 10-19517   H 21 10:16:12  1199,30 m/p   0   0,00   35  10,90  121  13,47
*  HU-06- 10-19418   H 21 10:16:19  1198,81 m/p   0   0,00   37  10,55  123  13,41
   HU-06- 10-19406   H 21 10:26:03  1159,40 m/p   0   0,00    0   0,00  306   8,22

Rácz Gyula                      2.cs. Dt: 343240 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  12,70p    R:  16.   1h  14,58p    T:  32.   4h  42,81p
Összesített E:  12.  28h 287,37p    R:  18.  28h 288,67p    T:  81.  31h 385,91p
   HU-05- D-132361   H 21 10:08:45  1231,35 m/p  11  12,70   14  14,58   36  15,87
   HU-05- 10-07191   H 21 10:22:39  1172,87 m/p   0   0,00    0   0,00  233  10,29
   HU-06- 10-19417   H 21 10:23:45  1168,48 m/p   0   0,00    0   0,00  267   9,33
   HU-06- 10-19415   H 21 10:27:27  1153,94 m/p   0   0,00    0   0,00  338   7,32
   HU-06- 10-19518   H 21 10:35:55  1122,00 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Sándor Imre                     1.cs. Dt: 327863 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  31,75p    R:   4.   5h  57,00p    T:   6.   5h  69,75p
Összesített E:   8.  37h 403,12p    R:  11.  45h 483,39p    T:  38.  53h 657,37p
   HU 06-10-19612    H 21 09:57:08  1227,34 m/p  12  11,97   15  14,10   43  15,37
   HU 06-10-19613    H 21 09:57:34  1225,35 m/p  14  11,14   17  13,75   47  15,25
   HU 06-10-19602    T 21 10:00:48  1210,72 m/p  20   8,64   27  12,00   81  14,29
   HU 04-10-94002    H 21 10:03:52  1197,16 m/p   0   0,00   40   9,72  129  12,93
   HU 04-10-94024    H 21 10:05:47  1188,84 m/p   0   0,00   53   7,43  165  11,91
   HU 04-10-94021    T 21 10:15:25  1148,72 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Szabó András                    1.cs. Dt: 328069 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  25,62p    R:   9.   2h  29,09p    T:  38.   3h  38,16p
Összesített E:   3.  56h 692,26p    R:   3.  60h 772,50p    T:  17.  61h 843,77p
*  HU-04- 10-93801   H 21 09:53:41  1244,18 m/p   4  15,31    4  16,04   16  16,14
*  HU-03- 10-81040   H 21 09:59:42  1216,42 m/p  16  10,31   21  13,05   65  14,75
*  HU-04- 10-93805   H 21 10:13:57  1155,38 m/p   0   0,00    0   0,00  329   7,27
*  HU-06- 10-19820   H 21 10:20:16  1130,23 m/p   0   0,00    0   0,00    0   0,00

Szabó Sándor                    1.cs. Dt: 326907 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  15,70p    R:   7.   3h  32,25p    T:  26.   4h  47,23p
Összesített E:   1.  70h 932,15p    R:   1.  75h1003,53p    T:   3.  72h1055,38p
*  HU-06- 10-20025   H 21 09:52:33  1245,12 m/p   3  15,70    3  16,19   15  16,14
*  HU-06- 10-20040   H 21 10:03:25  1195,64 m/p   0   0,00   41   9,52  131  12,86
*  HU-04- 10-93750   H 21 10:05:54  1184,87 m/p   0   0,00   58   6,54  182  11,41
*  HU-05- 10-07328   H 21 10:13:30  1153,11 m/p   0   0,00    0   0,00  344   6,82

Tagszövetségi díjlista
   1. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30 HU 06-10-13104    H 1285,24 m/p
   2. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-07- 10-29676   H 1270,34 m/p
   3. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 07-10-36012    H 1270,32 m/p
   4. Szabó József                   0.cs. S04 HU-07- 10-26325   H 1267,87 m/p
   5. Mikita Sándor                  1.cs. S10 HU-06- 10-22855   H 1265,37 m/p
   6. Móré-Erdős                     1.cs. S04 HU-06- 10-16133   H 1264,31 m/p
   7. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30 HU 05-10-00295    H 1259,92 m/p
   8. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 05-19-16746    H 1259,67 m/p
   9. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 06-10-13621    H 1255,08 m/p
  10. Rácz Gyula                     1.cs. S08 HU-06- 50-65031   H 1253,69 m/p
  11. Szilágyi Lajos                 1.cs. S04 HU-05- 18-73958   H 1253,39 m/p
  12. Böszörményi Lajos              1.cs. S12 HU 03-10-86471    H 1248,82 m/p
  13. Buzalka Lajos                  1.cs. R30 HU 07-10-36047    H 1247,47 m/p
  14. Varga László                   2.cs. R30 HU 05-19-17247    T 1246,66 m/p
  15. Szabó Sándor                   1.cs. S08 HU-06- 10-20025   H 1245,12 m/p
  16. Szabó András                   1.cs. S08 HU-04- 10-93801   H 1244,18 m/p
  17. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 07-10-35495    H 1244,18 m/p
  18. Varró József                   1.cs. S07 HU 07-10-28915    H 1242,45 m/p
  19. Török Zoltán                   1.cs. S07 HU 06-10-18710    H 1242,35 m/p
  20. Böszörményi Lajos              1.cs. S12 HU 06-10-23459    H 1242,34 m/p
  21. Ugrai László                   1.cs. S12 HU 03-50-25029    H 1241,25 m/p
  22. Béldeki-László                 1.cs. S08 HU 06-10-19792    H 1239,06 m/p
  23. Pikó Sándor                    2.cs. S02 HU 07-10-26068    H 1238,43 m/p
  24. Pásztor Sándor                 1.cs. S08 HU-06- 50-65029   H 1236,86 m/p
  25. Kiss János                     1.cs. S04 HU 05-10-03325    T 1236,17 m/p
  26. Pásztor Sándor                 1.cs. S08 HU-06- 10-19556   H 1235,96 m/p
  27. Szekrényesi József id.         1.cs. R30 HU 06-10-13640    H 1235,69 m/p
  28. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30 HU 05-10-00328    H 1235,31 m/p
  29. László-Béldeki                 1.cs. S08 HU 04-10-94105    H 1235,21 m/p
  30. Béldeki-László                 1.cs. S08 HU 04-10-94150    H 1234,79 m/p
  31. Rácz Gyula                     1.cs. S08 HU-06- 50-65041   H 1234,45 m/p
  32. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 04-19-01958    H 1234,32 m/p
  33. Bődi József                    0.cs. S07 HU 07-D-166166    H 1233,95 m/p
  34. Lisztes Imre                   1.cs. S04 HU-06- 10-16360   H 1232,86 m/p
  35. Bordán András                  1.cs. S12 HU 05-D-132315    H 1232,78 m/p
  36. Rácz Gyula                     2.cs. S08 HU-05- D-132361   H 1231,35 m/p
  37. Lovas István                   1.cs. S12 HU 98-10-13396    H 1229,91 m/p
  38. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30 HU 07-10-35523    H 1229,83 m/p
  39. Lovas István                   1.cs. S12 HU 06-10-24004    H 1229,31 m/p
  40. Szilágyi Lajos                 1.cs. S04 HU-07- 50-49312   H 1229,17 m/p
  41. Kovács József                  1.cs. S04 HU-07-10 -26684   H 1228,23 m/p
  42. Magyar Mihály                  1.cs. R30 HU 07-19-48810    H 1227,52 m/p
  43. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 06-10-19612    H 1227,34 m/p
  44. Hajzer Csaba                   1.cs. S08 HU-05- 10-07270   H 1227,22 m/p
  45. Varga László                   1.cs. R30 HU 06-19-32802    H 1226,52 m/p
  46. Varga László                   1.cs. R30 HU 06-19-32797    T 1226,16 m/p
  47. Sándor Imre                    1.cs. S08 HU 06-10-19613    H 1225,35 m/p
  48. Kovács József                  1.cs. S04 HU-06- 10-16191   H 1224,80 m/p
  49. Lada Jószef                    2.cs. S10 HU-07- 10-32792   H 1224,56 m/p
  50. Buglyó Testvérek               2.cs. S06 HU 06-50-11626    T 1223,93 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     1.cs. S08    5 h.   75,69 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs. S08    5 h.   74,11 p
   3. Hajzer Csaba                   1.cs. S08    5 h.   72,06 p
   4. Szekrényesi József id.         1.cs. R30    5 h.   71,87 p
   5. Domokos Imre ifj.              1.cs. R30    5 h.   71,30 p
   6. Sándor Imre                    1.cs. S08    5 h.   69,75 p
   7. Lovas István                   1.cs. S12    5 h.   69,32 p
   8. Buzalka Lajos                  1.cs. R30    5 h.   66,22 p
   9. Varró József                   1.cs. S07    5 h.   66,20 p
  10. Csörsz Ferenc                  1.cs. S08    5 h.   64,56 p
  11. Török Zoltán                   2.cs. S07    5 h.   62,50 p
  12. Lisztes Imre                   1.cs. S04    5 h.   62,30 p
  13. Bődi József                    1.cs. S07    5 h.   59,80 p
  14. Szilágyi Lajos                 1.cs. S04    5 h.   59,66 p
  15. Kiss János                     1.cs. S04    5 h.   59,64 p
  16. Kovács József                  1.cs. S04    4 h.   56,62 p
  17. Tolvaj Sándor                  1.cs. R30    4 h.   56,13 p
  18. Török Zoltán                   1.cs. S07    5 h.   55,40 p
  19. Borók József                   1.cs. S05    5 h.   55,06 p
  20. Böszörményi Lajos              1.cs. S12    5 h.   52,43 p
  21. Dóró Imre                      1.cs. S04    4 h.   51,19 p
  22. Bartha Sándor                  1.cs. S04    5 h.   51,19 p
  23. Pántya Imre                    1.cs. S08    5 h.   50,55 p
  24. Béldeki-László                 1.cs. S08    4 h.   48,25 p
  25. Bordán András                  1.cs. S12    4 h.   47,53 p
  26. Szabó Sándor                   1.cs. S08    4 h.   47,23 p
  27. Arnódi Béla                    1.cs. S07    4 h.   44,93 p
  28. Móré-Erdős                     1.cs. S04    4 h.   44,70 p
  29. Bagdány László                 1.cs. S10    4 h.   44,49 p
  30. Gonda János                    1.cs. S10    4 h.   43,22 p
  31. Koszorus László                1.cs. S10    4 h.   42,91 p
  32. Rácz Gyula                     2.cs. S08    4 h.   42,81 p
  33. Varga László                   1.cs. R30    4 h.   41,84 p
  34. Kalmár László                  1.cs. S10    4 h.   40,51 p
  35. Buglyó Testvérek               2.cs. S06    3 h.   40,31 p
  36. Mikita Sándor                  1.cs. S10    3 h.   40,10 p
  37. Bődi József                    2.cs. S07    4 h.   39,89 p
  38. Szabó András                   1.cs. S08    3 h.   38,16 p
  39. Mátyás Dúc                     1.cs. S05    3 h.   35,93 p
  40. Varga László                   2.cs. R30    3 h.   35,14 p
  41. Mikita Sándor                  2.cs. S10    3 h.   33,83 p
  42. Oláh János                     1.cs. S06    3 h.   32,99 p
  43. Kalmár László                  2.cs. S10    3 h.   31,53 p
  44. Czeglédi-Szűcs                 2.cs. S10    3 h.   31,40 p
  45. Kiss Bálint                    1.cs. S05    3 h.   31,17 p
  46. Ugrai László                   1.cs. S12    3 h.   30,29 p
  47. Vecsey István dr.              1.cs. S16    3 h.   30,12 p
  48. Pikó Sándor                    1.cs. S02    3 h.   29,60 p
  49. Nagy István                    1.cs. S06    2 h.   29,32 p
  50. Jóvér István                   1.cs. S06    3 h.   28,49 p
  51. Bagdány László                 2.cs. S10    3 h.   28,22 p
  52. Lada Jószef                    2.cs. S10    2 h.   27,60 p
  53. Szabó József                   1.cs. S04    2 h.   27,45 p
  54. Mátyás Dúc                     2.cs. S05    2 h.   26,76 p
  55. Vas György                     1.cs. S02    2 h.   26,40 p
  56. Gonda János                    2.cs. S10    2 h.   24,87 p
  57. Iván László                    1.cs. S06    2 h.   24,56 p
  58. Erdei József                   1.cs. S12    2 h.   23,60 p
  59. Szálkai Szabolcs               1.cs. S07    2 h.   23,33 p
  60. Sain Sándor                    1.cs. S04    2 h.   23,31 p
  61. Kulcsár Lajos                  1.cs. S05    2 h.   23,10 p
  62. Arnódi Béla                    2.cs. S07    2 h.   22,95 p
  63. Buglyó Testvérek               1.cs. S06    2 h.   22,94 p
  64. Magyar Mihály                  1.cs. R30    2 h.   22,27 p
  65. Kurucz Imre                    1.cs. S04    2 h.   21,17 p
  66. Molnár Antal                   1.cs. S06    2 h.   20,74 p
  67. Szekeres Sándor                1.cs. R30    2 h.   20,58 p
  68. Dóró Imre                      2.cs. S04    2 h.   20,43 p
  69. Varró József                   2.cs. S07    2 h.   20,24 p
  70. Szabados Attila                1.cs. S06    2 h.   20,13 p
  71. Sági Ferenc                    1.cs. S01    2 h.   19,95 p
  72. Kiss Gábor                     1.cs. S10    2 h.   19,60 p
  73. Horváth Imre                   1.cs. S06    2 h.   18,82 p
  74. Kolozsvári Mihály              1.cs. S12    2 h.   18,39 p
  75. Puskás Ferenc                  1.cs. S02    2 h.   17,97 p
  76. Tóth Miklós                    2.cs. S10    2 h.   17,59 p
  77. Tóth Imre                      1.cs. S09    2 h.   17,36 p
  78. Pikó Sándor                    2.cs. S02    1 h.   16,13 p
  79. László-Béldeki                 1.cs. S08    1 h.   15,75 p
  80. Bertalan László                2.cs. S10    2 h.   15,49 p
  81. Varga András                   2.cs. S02    2 h.   15,46 p
  82. Molnár Ferenc                  1.cs. S10    1 h.   14,81 p
  83. Kiss Imre                      1.cs. R30    1 h.   14,66 p
  84. Fogarasi József                1.cs. S01    1 h.   14,63 p
  85. Kovács József                  2.cs. S04    1 h.   14,51 p
  86. Vas György                     2.cs. S02    1 h.   14,28 p
  87. Balogh István                  1.cs. S02    2 h.   13,91 p
  88. Baranyi Sándor                 1.cs. S06    1 h.   13,85 p
  89. Varga László                   1.cs. S01    2 h.   13,82 p
  90. Kozma Imre                     1.cs. S05    1 h.   13,44 p
  91. Erdei József                   2.cs. S12    1 h.   13,38 p
  92. Szilágyi Lajos                 2.cs. S04    1 h.   13,20 p
  93. Domokos Tibor                  1.cs. R30    1 h.   13,18 p
  94. Sain Sándor                    2.cs. S04    1 h.   12,53 p
  95. Bartha Sándor                  2.cs. S04    1 h.   12,48 p
  96. Rácz Roland                    1.cs. S07    1 h.   12,43 p
  97. Farkas Zoltán                  1.cs. S04    1 h.   11,55 p
  98. Czeglédi-Szűcs                 1.cs. S10    1 h.   11,18 p
  99. Kolozsvári Mihály              2.cs. S12    1 h.   11,14 p
 100. Macz István                    1.cs. S10    1 h.   10,57 p
 101. Szabó Sándor                   1.cs. S02    1 h.   10,47 p
 102. Félegyházi Kiss Sándor         1.cs. S09    1 h.   10,24 p
 103. Gergely József                 1.cs. S06    1 h.   10,23 p
 104. Oláh Attila                    1.cs. S10    1 h.    9,91 p
 105. Bertalan László                1.cs. S10    1 h.    9,20 p
 106. Takács Ferenc                  1.cs. S09    1 h.    9,12 p
 107. Krankovics János               1.cs. S01    1 h.    8,96 p
 108. Hodák Lajos                    1.cs. S12    1 h.    8,82 p
 109. Urbánszki Károly               1.cs. S02    1 h.    8,71 p
 110. Lévai Sándor                   1.cs. S09    1 h.    8,65 p
 111. Keresztúri István              1.cs. S05    1 h.    8,59 p
 112. Kőrösi Károly                  1.cs. S10    1 h.    8,40 p
 113. Győri Gyula                    1.cs. S07    1 h.    8,16 p
 114. Rocskó Aladár                  1.cs. S01    1 h.    8,14 p
 115. Mászlé Tibor                   1.cs. S02    1 h.    7,57 p
 116. Balogh István                  2.cs. S02    1 h.    7,51 p
 117. Lakatos Ernő                   1.cs. S10    1 h.    7,48 p
 118. Nagy György                    1.cs. S12    1 h.    7,15 p
 119. Rácz Barna                     1.cs. S07    1 h.    7,11 p
 120. Lada Jószef                    1.cs. S10    1 h.    6,70 p
 121. Szathmári Gábor                1.cs. S12    1 h.    6,39 p

A verseny S08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     1.cs.    4 h.   49,54 p
   2. Hajzer Csaba                   1.cs.    3 h.   38,66 p
   3. Pásztor Sándor                 1.cs.    3 h.   38,49 p
   4. Sándor Imre                    1.cs.    3 h.   31,75 p
   5. Béldeki-László                 1.cs.    2 h.   28,15 p
   6. Szabó András                   1.cs.    2 h.   25,62 p
   7. Csörsz Ferenc                  1.cs.    3 h.   21,71 p
   8. Szabó Sándor                   1.cs.    1 h.   15,70 p
   9. László-Béldeki                 1.cs.    1 h.   13,63 p
  10. Rácz Gyula                     2.cs.    1 h.   12,70 p
  11. Pántya Imre                    1.cs.    1 h.    7,40 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.31. Melk
  06.21. Mosonmagyaróvár
  07.05. Sankt Pölten
  07.13. Melk
  07.19. Sankt Pölten

S08 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Rácz Gyula                     1.cs.   17 h.  258,67 p
   2. Béldeki-László                 1.cs.   16 h.  239,12 p
   3. Sándor Imre                    1.cs.   13 h.  170,82 p
   4. Pásztor Sándor                 1.cs.   12 h.  170,43 p
   5. Szabó András                   1.cs.   12 h.  165,61 p
   6. Szabó Sándor                   1.cs.    9 h.  124,54 p
   7. Csörsz Ferenc                  1.cs.   10 h.  115,97 p
   8. Hajzer Csaba                   1.cs.    8 h.  105,05 p
   9. Pántya Imre                    1.cs.    7 h.  104,78 p
  10. László-Béldeki                 1.cs.    6 h.   79,96 p
  11. Rácz Gyula                     2.cs.    5 h.   67,05 p
  12. Béldeki-László                 2.cs.    3 h.   39,91 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.10. Bicske
  05.17. Gyor
  05.24. Mosonmagyaróvár
  05.31. Bicske
  05.31. Melk
  06.07. Freistadt
  06.07. Bicske
  06.14. Bicske
  06.14. Scherding
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.21. Mosonmagyaróvár
  06.28. Budapest-Cinkota
  06.28. Regensburg
  07.05. Bicske
  07.05. Sankt Pölten
  07.12. Budapest-Cinkota
  07.13. Melk
  07.19. Bicske
  07.19. Sankt Pölten

S08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Sándor                   1.cs.   70 h.  932,15 p
   2. Pásztor Sándor                 1.cs.   61 h.  727,03 p
   3. Szabó András                   1.cs.   56 h.  692,26 p
   4. Rácz Gyula                     1.cs.   46 h.  602,65 p
   5. Béldeki-László                 1.cs.   46 h.  594,18 p
   6. Csörsz Ferenc                  1.cs.   41 h.  471,96 p
   7. Hajzer Csaba                   1.cs.   36 h.  418,98 p
   8. Sándor Imre                    1.cs.   37 h.  403,12 p
   9. Pántya Imre                    2.cs.   39 h.  400,84 p
  10. Szabó Sándor                   2.cs.   29 h.  289,71 p
  11. Pántya Imre                    1.cs.   25 h.  289,67 p
  12. Rácz Gyula                     2.cs.   28 h.  287,37 p
  13. László-Béldeki                 1.cs.   19 h.  207,70 p
  14. Szabó András                   2.cs.   17 h.  171,47 p
  15. Béldeki-László                 2.cs.   12 h.  130,07 p
  16. László-Béldeki                 2.cs.    3 h.   25,00 p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07575    H  4h  59,24p
  2. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 50-65041   H  3h  47,33p
  3. Szabó András                   S08 HU-06- 10-19832   H  3h  44,54p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19613    H  3h  42,17p
  5. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19762    H  2h  35,54p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19517   H  2h  34,50p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-05- 10-07191   H  2h  34,18p
  8. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93760   H  2h  34,06p
  9. Pántya Imre                    S08 HU 06-10-19460    H  2h  32,17p
 10. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  2h  31,91p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 04-10-94177    T  2h  36,28p
  2. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  2h  25,84p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 50-65041   H  8h  95,66p
  2. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20049   H  8h  90,66p
  3. Csörsz Ferenc                  S08 HU 06-10-19515    H  8h  85,65p
  4. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  5. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20015   H  7h  92,88p
  6. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93750   H  7h  91,73p
  7. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93773   H  7h  80,45p
  8. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-19991   H  7h  75,96p
  9. Szabó Sándor                   S08 HU-04- 10-93760   H  6h  80,64p
 10. Szabó Sándor                   S08 HU-06- 10-20025   H  6h  77,46p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Sándor Imre                    S08 HU 06-10-19602    T  5h  55,96p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  4. Béldeki-László                 S08 HU 05-10-07579    T  4h  50,23p
  5. Béldeki-László                 S08 HU 06-10-19785    T  4h  47,42p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19397   T  4h  41,91p
  7. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19409   T  4h  41,56p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 04-10-94177    T  3h  42,51p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-06- 10-19395   T  3h  41,47p
 10. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  2h  31,91p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29882   H  8h  81,57p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30055    H  6h  68,89p
  3. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29852   H  6h  65,37p
  4. Sándor Imre                    S08 HU 07-10-30003    H  6h  62,93p
  5. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29620   H  6h  62,32p
  6. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29834   H  5h  44,30p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30079    H  5h  36,38p
  8. Hajzer Csaba                   S08 HU-07- 10-29635   H  4h  49,51p
  9. Pásztor Sándor                 S08 HU-07- 10-29847   H  4h  49,49p
 10. Szabó András                   S08 HU-07- 10-30204   H  4h  48,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30059    T  7h  65,26p
  2. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30082    T  5h  48,60p
  3. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30073    T  3h  37,80p
  4. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30074    T  3h  34,13p
  5. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30089    T  3h  27,66p
  6. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 50-60310   T  2h  22,09p
  7. Pántya Imre                    S08 HU 07-01-01658    T  2h  20,85p
  8. Pántya Imre                    S08 HU 07-10-30060    T  2h  20,12p
  9. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29906   T  2h  19,91p
 10. Rácz Gyula                     S08 HU-07- 10-29901   T  2h  19,43p